RADIO Landbouw is geen chemische industrie! Sfervlucht naar Ypenburg Honderden revolver- patronen gevonden Voorspelling Vrachtschip bij Terschelling gestrand Een caricatuur van den Paus Postvluchten op Indië Oud-strijder liep van Rotterdam naar Baarn! Landbouwer verdronken Boterdiefstallen op groote schaal Van schuld geen sprake Haring naar Polen Wrakhout bevestigt een bang vermoeden „Zilverpapier voor Duitschland" Prins Aschwin naar een Oranjefïlm PROGRAMMA Utiefrcetuieti Kilian-Vopers zegetocht niet te stuiten Ook oen autogiro en zweeftoestel nemen deel. Er heerschte Zaterdagmiddag ©en blijde en opgewekte - stemming op hel - vliegvld Ypenburg. V rooi ijk wapperden de vlaggen ln den stevigen bries en glinsterend weer kaatsten de reeds warme zonnestralen op de vleugels van de vele sportvlieptuipen ©p het platform welke op dezen stralenden Februarimiddag deelnamen aan de ster- vlucht, die oorspronkelijk op den Natio- •nalen Feestdag zou worden gehouden, doch die wegens het toen zoo onstuimige weer moest worden uitgesteld tot Zaterdagmid dag. Aan de stervlucht. welke onder auspiciën stond van het Haagsch Comité voor Volks feesten en waartan de organisatie in han den was van de Nationale Luchtvaart- school, namen ongeveer 23 toestellen deel. De kunst bestond hierin, dat de deelne mers op het vliegveld tusschen half drie en drie uur moesten landen en wel op den tijd die in een verzegelden enveloppe door ir. de Kok van te voren was opgeschreven, Het was dus een zuiver gokje. Het geronk der vele vliegtuigen boven het vliegveld was tusschen half drie en drie uur niet van de lucht. Op het terras van het restaurant sloegen velen het schouwspel der heen en weer cirkelende toestellen gade. Onder hen bevonden zich de directeur der K.L.M., de heer Plesman en de gep. gene raal Snijders. Toen de tijd waarin de vliegtuigen mochten landen, was verstreken, bleek, dat in het vastgestelde half uur 29 toestellen waren geland. Hierbij bevonden zich ook een auto giro, een zweeftoestel en enkele Kool- hovens van de school voor de oplei ding van verkeersvliegers. Kort na 3 uur verzamelden de vliegers zich in het restaurant, waar generaal Wag- ner, voorzitter van het Haagsch Comité voor Volksfeesten, de verzegelde enveloppe open de. De genoteerde tijd was 2.49 en de vlieger die op 't moment van zijnl anding op Ypen burg dezen tijd het dichtst naderde, had dus den len prijs, een zilveren beker, gewonnen. De gelukkige winnaar bleek te zijn de heor J. P. E. van Riemsdijk, Den Haag, met het toestel PHFKB, een Koolhoven. Om het Prinselijk Paar geluk te wenschen. Gisterochtend verscheen aan het hek van het paleis Soestdijk de ö6-jarige heer Wuys- ter uit Rotterdam, die namens de vereeni- ging van oud-strijdei's, „Het vaderland ge trouw'' de gelukwenschen aan het Prinselijk Paar kwam overbrengen. De heer Wuyster was van Rotterdam af komen loopen. Zaterdagavond om 8 uur was hij vandaar vertrokken. De burgemeester van Baarn heeft den oud-strijder ontvangen en hem als herinne ring aan dezen tocht een medaille overhan digd. Te 12 uur vertrok de heer Wuyster weer per voet naar Rotterdam. Tijdens het baggeren in het water van de Waldeck Pyrmontkade te 's Gravenhage, zijn onlangs een aantal revolvers, een alarmpistool en enkele patronen opgehaald De baggerwerkzaamheden zijn intusschen doorgegaan zonder dat nog meer van der-, gelijke voorwerpen naar boven zijn gehaald. Vrijdag echter is het ter plaatse gevonden wapenarsenaal niet onbelangrijk uitgebreid. N'iet minder dan 303 scherpe revolverpa tronen, benevens 15 geweerpatronen zijn tusschen de gebaggerde modder gevonden en aan de politie overhandigd, die nu tracht de herkomst vast te stellen. Het is echter niet waarschijnlijk, dat men daarin zal slagen. Het vermoeden, dat de vreemdsoortige vondsten verband houden met de ernstige relletjes, welke een jaar of vijf in de omge ving van de Waldeck Pyrmontkade plaats hebben gehad, is zeer zeker gewettigd, hoe wel elk bewijs daarvoor alsnog ontbreekt. De toekomst van ons Vorsten huis, De redactie van „De Haagsche Post'" ont ving yier dagen voor de blijde gebeurtenis aan het Hof het volgende schrijven: M. de R. Als astroloog in dienst van ver schillende vorstenhuizen der gansche wereld, veroorloof ik mij, u de te venvachten ge beurtenissen in uw Koninklijk Huis te voor spellen: H. K. H. Prinses Julianh der Nederlanden zal in het begin der komende week verblijd worden door de geboorte van een dochtertje L'it het huwelijk van H. K. H. Prinses Ju- liana en Z. K. H. Prins Bcrnhard zullen drie kinderen voortkomen: lo. Een prinses; 2o. een prins en troonopvolger; 3o. een prinses. Alle drie telgen zullen een lioogen leef tijd bereiken. Riga, Maandag 2-4 Januari '38. JULIL'S G. VON ÜETEXHOFF. (pseudoniem William M. Norton, ridder van Lijfland en Rusland, astroloog en telcpaath). Vastgeloopen op de Oostergronden. Zaterdagavond is het Russische vracht schip „Aldan" met een lading fijne steen op weg van de Moermanskeilandcn naar Gent, op de Oostergronden gestrand. Het schip werd eerst gisterochtend opgemerkt, waarop dé sleepbooten „Holland", „Oceaan" en „Texel" van de reederij Doekscn ter evcn- tueele assistentie zijn uitgevaren. Ook de niotorreddingboot „Brandaris" begaf zich om half negen naar het schip. De kapitein heeft evenwel voorloopig van de aangeboden hulp geen gebruik gemaakt aangezien hij op eigen kracht bij hoog water hoopte vlot te komen. De „Brandaris" is daarop naar haar station teruggekeerd. Er bevinden zich on geveer veertig personen aan boord. De „Al dan" heeft een bruto-inhoud van 2172 ton en hoort thuis te Leningrad. Door de duisternis misleid. Zaterdagavond is in de Zuid Willems vaart onder de gemeente Aarle-Rixtel (NB) het lijk opgehaald van den circa 60-jarigen landbouwer B. uit het Beek en Donk. De man had Woensdag een begrafenis te Bakel bijgewoond en is sindsdien niet naar huis teruggekeerd. Later vond men zijn rijwiel aan den kant van het kanaal en ging dreggen met voor meld gevolg. Waarschijnlijk is de man door de duister nis misleid, te water gereden. Oneerlijk chauffeur te Haarlem De Haarlemsche politie heeft den 38-ja- rigen M. gearresteerd, die zich schuldig heeft gemaakt aan verduistering van een partij boter, ter waarde van ongeveer f 3300 ten nadcele van de melkinrichting „Hafam" waar hij als chauffeur in dienst is geweest Hij nam voortdurend grootere hoeveelhe den boter mede, dan er door de klanten be steld was. De boter verkocht hij aan drie in woners van Zandvoort en het daarvoor ont vangen geld wendde hij te eigen bate aan. Tegen de „klanten" is ter zake van he ling proces-verbaal opgemaakt, terwijl M. werd ingesloten. „Ieren", de eerste voorwaarde voor kwaliteitsproductenHoe de cultuurmoeheid bestreden kan worden. In Pulchri Studio te 's-Gravenhage is gistermiddag een serie bijeenkomsten aan gevangen, uitgaande van de onlangs opge richte Ned. Vereeniging tot Bevordering der Biologisch-dynamische Landbouwmethode, waarvoor uit verschillende deelen van het land leden en belangstellenden waren geko men. onder voorzitterschap van den heer A. van Stolk C. A. Pzn. uit Den Haag. Omtrent het doel dezer besprekingen ont vingen wij van de Ned. Ver., tot Bevorde ring der Biologisch-dynamische Landbouw methode de volgende uiteenzetting: De biologisch-dynamische (van bio-leven en dynamos-kracht) methode streeft naar hot bereiken van het maximum op het ge bied van land- en tuinbouw en vruchten teelt. Men zal zich afvragen of deze metho de werkelijk een reden van bestaan heeft. Met de intensieve methoden op den verkeerden weg? Als men dan ziet dat onze cul tuurgewassen, ons vee en onze bo dem steeds meer te lijden hebben van ziekten en plagen en wat den bodem betreft van het funeste ver schijnsel „cultuurmoeheid," dan rijst toch wel het vermoeden, dat men met de tegenwoordige z.g. in tensieve methoden op den verkeer den weg is, ondanks het vele dat ge daan wordt om de ziekten te bestrij den en den d>odem te versterken. Waartoe deze verkeerde weg leid-eri ka wordt met dramatische duidelijkheid gede- Landbouw is geen chemische industrie- monstreerd in dc Vereenigde Staten van Amerika, waar thans groote den cultuurbodem in woestijn zijn derd. Zoover zijn wij hier nog niet, echter zijn de wegen die men hier op cultuurgebied be wandelt, in hun steeds meer geprononeeer de eenzijdigheid, bedenkelijk analoog aa die welke in Amerika tot de onherroepe lijke catastrophe voerden. Voorts zij gewezen op de afnemende Rwa liteit onzer producten. Immers wy anei weten, dat van onze tarwe (zonder chemi sche hulpmiddelen) geen brood meer kan worden gebakken, dat onze aardappelen (zonder groote verliezen) geen winter over meer bewaard kunnen worden, dat onze groenten en ons fruit veel van hun smaak verloren hebben. Dan moet men toch tot de conclusie ko men, dat de nieuwe, biologisch-dynamische methode voor land- en tuinbouw en vruch tenteelt, alle aandacht verdient. Immers zij tracht weer tot gemeen goed te maken, dat land- en tuin bouw geen industrieën zijn die onder worpen zijn aan de wetten der phv- sica en der chemie, doch dat de land bouw in de eerste plaats te maken heeft met het „leven" en dus gere geerd wordt door wetten en krachten, die daarin h'eerschen. Het optimum voor het leven wordt bepaald door het product van vele factoren. Het wordt verstoord wanneer een daarvan de andere overwoekert, hetgeen op den duui tot vernietiging van het leven voert. Het is hier niet de plaats om de middelen en maat regelen waardoor deze harmonische samen werking kan worden bereikt, aan een be spreking te onderwerpen. Echter bestaan er wegen die hiertoe voeren, die reeds practisch en met succes in vele landen, ook in Ne derland, worden gevolgd. De stoeipartij te Tegelen. In aansluiting op het bericht inzake den dood van den elfjarigen van W., die na een stoeipartij tusschen schooljongens wegliep en ineenzakte kan nader worden gemeld, dat uit het sectieonderzoek is gebleken, dat van W. is overleden ten gevolge van in spanning, voortvloeiende uit een abnormale liartvergrooting. Van doodslag is absoluut geen sprake. Den jongens Peelen en Kus- ters treft geenerlei schuld. De motorlogger GDY 262, schipper J. Dijk huizen, vertrekt heden met oen lading van ongeveer 800 vaten haring, afkomstig van de visscherij maatschappij Mewa, van Sche- veningen naar Gdynia. AANVAL VAN DE HITLER- JEUGD OP HET HOOFD DER KATHOLIEKE KERK. In het tijdschrift van de Hitler- jeugd „Wille und Macht" zijn arti kelen opgenomen, waarin aanvallen worden gedaan op den Paus en de katholieke kerk. In een artikel „Onfeilbaarheid in de Haat'dat verlucht is met een caricatuur van den Paus, valt men de Kerstboodschap '37 van den Paus aan, waarin deze protesteerde tegen de kerkvervolging in Duitschland. Men ontkent de wettigheid van de aanval len, waarbij men tracht de katholieke actie in discrediet te brengen. Het artikel besluit: „Sinds de Onfeilbare van Rome zijn Kerstboodschap de wereld in- zotid, kunnen' wij nog slechts gelooven aan de onfeilbaarheid in de haat. I PIUS XL Het katholicisme en de haat. rassen- FEUILLETON. 37. ,.Eula." zei ze, noem mij alstublieft Eula." „Eula dan," ging hij voort.- „En zoo bezoch ten wij achtereenvolgens een reeks leveran ciers, en ik zei hem dat ik de fijnste restau rants enzoovoorts wilde leeren kennen, alles op mijn kosten natuurlijk. Hij r%-n mij dus geheel onder zijn hoede. Wij spreken daar nooit over en gaan als gewone vrienden met elkaar om, maar soms met iemand zooals u. bijvoorbeeld wensch Ik eens vertrouwe lijker te zijn." De muziek zweeg, en terwijl er om een encore geklapt werd, wischte Eula de tranen van het lachen uit haar oogen. „Mr. Cradd," zei ze, „ik begin u aardiger te vinden dan welken man ook, dien ik ooit ontmoet heb." „Eula," antwoordde hij stoutweg, „wanneer ik door het vertellen var. de waarheid uw vriend kan worden, dan word ik..." „Ga voort," noodigde zy uit; „Uw dierbaarste vriend." De muziek zette in, en zij hervatten den dans. Daarna kreeg Reggie zijn zin, want Eula verlangde met niemand te dansen dan met haar partner van het oogenbük. Maisie werd er werkelijk een beetje jaloersch om. Eén keer weigerde zy' om te dansen en las Reginald de les. „Jy bent ook een mooie," verweet ze hem. „Je inviteert my om 'n millionnair te ontmoe ten, en je levert hem met lichaam en ziel aan Eula over! Waarom mag ik ook geen kans hebben?" „Te laat, liefje," zuchtte hij. „Eula heeft hem totaal ingepalmd. Ik ken Eula. Ze is lastig, maar als ze een man zóó ln het gezicht kijkt, is dat het begin van het einde van alle dingen.. En dan, heeft ze op het oogenblik niets omhanden geen engagement, of zoo iets?" ..Eula heeft een te hoogen dunk van zich- zelve," antwoordde Maisie hoofdschuddend. Ze eischt een te hoog honoranium, en op het tooneel is ze niet zoo'n bizondere verschijning Juist in gevallen zooals dit, is ze op haar best. Gelukkige meid!" Het Italiaansche blad ,Osservatore Roma- no" publiceerde gisterochtend een artikel, van de hand van graaf de la Torre, ter ge legenheid van 't feit, dat Pius XI zestien jaren geleden tot Paus werd verkozen. Het artikel herinnert aan al hetgeen de Paus in het belang van den vrede heeft ge daan. Het verklaart dat het katholicisme niet toegeeft aan de neiging tot overheer- sching en hegemonie. Integendeel, het katholicisme is van mee ning, dat ieder ras zijn rol heeft te vervul len in den vooruitgang van dewereld en dat niemand het recht heeft een volk te ver nederen. „Hoor eens, Maisie!" protesteerde hy. „Het leven is moeilijk," zuchtte de jonge dame. „Millionnairs moet je met een kaarsje zoeken, en ik vind dat je mij een kans hadt behooren te geven, Reggi. Ik ben altijd zoo vreeselijk aardig voor je." „Laten we nog een likeurtje nemen en een dansje doen, beste kind. Daarna gaan wjj naar Florida, als je wilt. We kunnen hen best laten schieten." „Dat zullen we zeker niet doen," verzette Maisie zich. „Waar wij gaan, nemen we hen mee. Ik heb nog niet alle hoop opgegeven. Ik heb. zoo'n trucje om mij interessant voor te doen. Daarmee heb Ik het bij hem nog niet geprobeerd. Eula zal niet maar klakkeloos haar zin hebben, dat beloof ik je." Reginald keek met sombere blikken naar het inschenken van de likeur. „Wanneer ik ooit ernstig jaloersch word," dreigde hy „zyn de gevolgen niet te overzien. Je kunt tegenwoordig geen krant opnemen, of je leest er ln van gedwarsboomde liefde en tragische wraak." Zij lachte zachtjes. „Jij zult met Mr. Cradd geen twist zoeken," zei ze, „want voor een boemelaar heb je zeer schrandere hersens. Je zou zulk een onschatbaren cliënt niet willen missen." „Als hij zich plaatste tusschen my en de vrouw, die ik liefheb..." Ze stond plotseling op. „Ik geef de voor keur aan dansen," zei ze. Het werd een aangename avond. Zy gingen naar Florida, en hier nam Maisie waar wat Duitsche schip met man en muis vergaan. Sedert eenige dagen heeft men niets meer gehoord Van het Duitsche s.s. „Richai'd Bor- chardt", dat 18 man aan boord heeft. Het heeft 25 Januari Hamburg verlaten met een lading steenkool, met bestemming Pasajes, Den 28en Januari vertrok het van Norden ham, doch sedertdien heeft men het schip niet meer gezien. Zaterdag zijn op de kust xan Helgoland wrakstukken aangespoeld, die naar men meent afkomstig zijn van de Richard Bor- chardt". Het schip zou dan tijdens den storm, die de vorige week op de Noordzee woedde, met man en muis vergaan zijn. Als een bewijs, hoe sterk de band tus schen de Duitschers in het buitenland en het moederland is, vertelt dc kapitein van een der Duitsche schepen, hoe hij overal, in alle havens van Afrika, waar het schip aanlegde, koperdraad, lood- en zinkafval en ander oud metaal had gekregen, dat er daar wonende Duitschers intusschen voor het va derland hadden verzameld. In Lourenco Marqués was een oud vrouwtje aan boord gekomen, die een pakket had afgegeven, waarop met groote, beverige letters geschre ven stond: „Zilverpapier voor Duitschland." Het oudje, dat gehoord had, dat Duitschland gebrek aan deviezen had, had overal zilver papier verzameld, om ook het hare er toe bij' te dragen, het verre vaderland te helpen. Men schrijft ons uit Berlijn: Dezer dagen vertoonden de beide Neder landse!» verccnigingen te Berlijn „Hollan- dia" cn „Nederland en Oranje" gezamenlijk voor alle Nederlanders in de Duitsche hoofd stad de film „Er is een Prinses geboren," daartoe door den directeur der Metro Gold- wijn te Berlijn, den heer Strengholt, in staat gesteld. Onder de aanwezigen merkten wij Prins Aschwin op, De opkomst was zoo geweldig, dat hon derden aanwezige landgenooten niet meer in de zaal konden worden toegelaten. Voor hen werd na afloop een tweede voorstelling gegeven. Na de voorstelling begaven zich de meeste aanwezigen naar Hotel „Atlas", waar tot laat in den nacht „Oranje-feest" gevierd werd. Nederlanders, die tijdelijk in Berlijn vertoefden, sloten zich hij de feest vieren- den aan. ze haar „kans" noemde. Zy voerde Peter Cradd ten dans, en omdat er zoo'n gedrang heerschte, nam ze hem mee naar de bar. „Ik voel me natuuryk zwaar beleedisrd," opende ze het vuur. „Waarom?" vroeg hij een weinig geschrok- ken. „Ik werd vanavond expres meegevraagd om u te ontmoeten, en wy hebben maar één keer met elkaar gedanst." „O, maar ik meende..." begon Peter Cradd nakkelend. „O, u heeft dien dwazen Reggie het oor geleend," brak zij zijn woorden af. „Hij ver beeld zich altyd, dat de een of andere jon^e vrouw verhefd op hem is. en nog zoo'n jong broekje zy'nde, gelooft hy natuurlijk alles wat hy niet gelooven moest. Reggie is vonr my niets meer dan iedere andere jonge man van m(jn kennis. Om de waarheid te zegden het ze ernstig volgen, „ben ik op jonge man- nen niet zoozeer gesteld." 'S?Lm?.rkte Peter Cradd bele*M op. „Geef my liever mannen, die iets van het ZZ gtZlen he^ben' en teleurstelling en zorgen kennen. Dat zijn dingen, die het ka" rakter vormen, nietwaar?" „Ja. dat zal wel," erkende hij. H "7^™! uw 'evensloop vond ik Zoo roman tisch, ging ze voort. „Ik wou dat u er mii wat meer van vertelde. Mr. Cradd. Zou de bar- vroegen ?',e€n dl"°nk bren*en' als wfl er om ,?t Is in ieder geval te probeeren", zei hij De barman bleek bereid, een dronk werd TT "N». Reiger (heenreis) Emoe» (heenreis) Oehoe (terugreis) Buizerd (heenreis) Ibis (terugreis) Gier (heenreis) Torenvalk (terugreis) Pelikaan (heenreis) Vertrek van lodhp. 2 Febr. Jodhp. 6 Febr. Rang. 3 Febr. Basra 6 Febr. Jodhp. 6 Febr. Napels 6 Febr. Singap. 6 Febr A'dam 8 Febr. Aankomat t* Allah, 2 Febr, Rang. 6 Febr. Allah. 3 Febr. Jodhp. 6 Febr, Bagd. 6 Febr. Alex. 6 Febr. Rang. 6 Febr. DINSDAG 8 FEBRUARI 1938. Hilversum I, 1875 en 415,5 m. AVRO-uitzending. 6.307.00 R4 U. 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Jetty Cantoris Ensemble. 11.00 Huishoudelijke wenken. 11.30 Vervolg concert. 12.30 Orgelspel. 12.50 Gramofoonmuziek, I.00 Het Omroeporkest. L45 Gramofoonmuziek. 2.00 Vervolg concert. 2.45 Knipcursus. 3.45 Het Lyra-Trio. 4.30 Kinderkoorzang. 5.00 Voor de kinderen. 5.30 Het Aeolian-orkest. 6.30 Psychologische causerie. 7.00 Voor de kinderen.. 7.05 Pianovoordracht. 7.30 Engelsche les. 8.00 Berichten ANP. Mededeelingen. 8.20 Bonte Dinsdagavondtrein. 9.30 Vocaal concert. 10.00 Vervolg van 8.20. 10.30 Schaakles. II.00 Berichten ANP. Hierna tot 12.00 Dans- muziek (Gr.pl.) Hilversum II, 301,5 m. KRO-uitzending. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonmuziek. 10.20 Radiotooneel. 11.30 Godsdienstig halfuur. 12.00 Berichten. 12.15 KRO-orkest en gramofoonmuziek. 2.00 Vrouwenuur. 3.00 Modecursus. 4.C5 KRO-Kamer-orkest. 4.45 Gramofoonmuziek. 5.00 KRO-Melodisten en solist. (Om 5.45 Fe» licitatiebezoek). 6.40 Esperantocursus. 7.00 Berichten. 7.15 Causerie „Leeken-Apostolaat". 7.35 Sportpraatje. 8.00 Berichten ANP. Mededeelingen. 8.15 KRO-Symphonie-orkest en soliste. 9.00 Cello en piano. 9.15 Vervolg van 8.15. 10.00 Reportage. 10.20 Gramofoonmuziek. 10.30 Berichten ANP. 10.40 Lilly Mathé's Zigeunerorkest. 11.1012.00 Gramofoonmuziek. De tiende achtereenvolgende Zes- daagsche overwinning. Het befaamde Duitsche koppel Kilian— V opel behaalde in de Zesdaagsche te Chi- cago zijn tiende, achtereenvolgende over winning, een eenig feit in de wiclergcschie- denis. Zij bezetten met 1253 pnt. do eerste plaats voor de Amerikanen Walthour-Cross» ley met 1181 pnt. In totaal werden 4071.900 k m. afgelegd. gebracht, en Maisie leunde behagelijk achter over. s „Nu iets meer over uw leven", noodigde ze mt. „Vertel mij van uzelven. Als u eens wist oe vervelend het voor een meisje is om altijd naar die jongens te moeten luisteren, over hun polo, hun tennis, hun cricket, waar je boorden naar de laatste mode kunt koopen, dan zou u eerst weten, hoe prettig het is om te praten met iemand, die een interessant leven geleid heeft." „Maar ik weet niets om over te praten", merkte Peter Cradd. op. „Ik ben vijfentwintig Jar®n handelsreiziger geweest, die met een koffertje rondliep, en verkocht aan menschen, die niets noodig hadden, en later spijt voelden, dat ze gekocht hadden." Zij' schudde van het lachen, en wischte kro kodillentranen uit haar oogen. „Wat is u grappig!" riep ze uit. „Ga voort, word dolgraag op die manier geamuseerd." "Toen kreeg ik dat geld. Ik vestigde mij buiten, leerde zeilen, roeien en visschen, kocht een huisje, en lag my den heelen dag in het zonnetje te koesteren. Vervolgens kwam ik hier en Reggie, de zoon van myn advocaat, toont my het Londensche leven. Ik breng weliswaar de helft van mijn tyd in schilderijenverzame- ungen door, en ik lees ook veel. Voor de rest wat wilt u nog meer! Wat zou ik u verder zeggen Ik ben een van de saaiste menschen. (Wordt vervolgd.)

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 2