Rammelend Bondselftal slaat Newport met 6-2 CENTRUM s IMLLEl Juniores elftal samengesteld Fcyenoord-middenlinic spasrde zich Oraniet^oeq mef" oude bekenden Siüïf277'05' alzo°een kleine ™lTiMir4irKrii™iwrt- Overdracht Monument „Marine en Wetenschap ZWARE HOOFDPIJN Texelsch nieuws Zickcnfonds-actie op Texel Vjxei&al De oorlogstaak der Marine Vrauwdeunt dc motor van den aanval ktberichten|3 Alexandra Elizabeth. Koningdwarsstraat Telef. 753. Bjj de overdracht van het Monument „Marine en Wetenschap" op Maandag, 21 Februari a.s., des namiddags 2 uur, op het terrein van de Onderzeedienstkazerne alhier, bestaat voor hen, die op onderzee booten hebben gediend, waarmede profes sor Vening Meinesz zyn wetenschappe lijke reizen gemaakt heeft, gelegenheid bij deze overdracht tegenwoordig te zijn. Aanvragen daartoe richte men aan den lsten Officier van de Onderzeedienst kazerne te Den Helder. VERKEERDE BESTEMMING. De melkvrachtrijder Vader had vanmorgen om half acht bij „de Kooij" het ongeluk, dat «en wiel van zijn wagen liep, met gevolg dat de auto kantelde en een viertal bussen niet alleen van den wagen viel, maar tevens leeg liepen. Het was een kostbare, doch tó|aal overbodige voeding van den weg. DE RAZZIA WERD WEDEROM MET SUCCES BEKROOND. Gisteravond heeft de politie wederom een razzia naar de onnoodig-in-portieken-verblij- vende-menschen gehouden. Ditmaal werden er 11 op de bon geslingerd. HIJ DRAAIDE HET KRAANTJE OPEN. Een 8-jarige jongen heeft gistermorgen een grap uitgehaald, die zijn ouders een paar lieve centen kost. Hij had n.1. van een melkbus, welke op een melkwagen nabij de Vischmarkt stond, de kraan opengedraaid, waardoor veel kostelijke melk verloren was gegaan. Behalve door zijn ouders is de jongen terecht door de politie duchtig onderhouden over zijn kwajon gensstreek. migraine, kiespijn, zen u'w p ij n e n Een „Mijnhardtje" helpt hierbij terstond. (Het zu'n hartvormige cachets) 12 stuk,. 50 ct., proefcoosje 2 st. 10 ct. Bij Apoth. en Drogisten. Nog steeds gaat in onze gemeente de actie in de ziekenfondsen voort. Dinsdagavond zijn te Den Burg en De Cocksdorp weer propagan- da-avonden gehouden voor het oprichten van onderlinge ziekenfondsen. Beide vergaderir.g-m waren goed bezet. Te Den Burg trad als spre ker op de heer Van Lienden. In deze vergade ring werd o.a. medegedeeld, dat zich te Ooste rend reeds 650 leden hebben aangemeld voor een ondrl. ziekenfonds, te Oudeschild 500 en te Den Burg 215 van de 3200 .eden, //elke het Maatschappij-ziekenfonds telt. Een en ander zou ruim voldoende zijn om te kunnen over gaan tot oprichting van een onueilmg fonds. Naar aanleiding van bovenstaande hebben we ons gewend tot het bestuur van het Maat schappij-ziekenfonds, en zijn we tot de con clusie gekomen, dat deze cijfers niet geheel juist zijn. Medegedeeld werd, dat het Maat schappij-fonds niet 3200 doch 4287 leden telt. Verder vernamen we, dat uit de actie die het Mij.-ziekenfonds te Oudeschila voert voldoende is komen vast te staan dat zich te Oudeschiid onmogelijk 500 leden voor het onderlinge fonds kunnen hebben opgegeven. Voor het Maatschappij Ziekenfonds Texel zal Dr. Eggink spreken over de Ned. Maatschappij tot bevordering van de Geneeskunst. Het voornemen bestond om deze propaganda-ver gaderingen te houden te Den Burg en Oude schild op 2 en 3 Maart a.s., doch daar op dien datum de zaal van den heer Pen niet beschik baar is, zullen deze data nog nader worden vastgesteld. ZAKENNIEUWS. In het perceel in de Parkstraat te Den Burg waarin voorheen de heer G. Vinken een con fectiezaak, en later mej. G. Vinken een zaak in dames-modeartikelen had, wordt thans ue zaak overgebracht in mode-artikelen, die mej. S. Eelman dreef in het perceel in de Wever straat, dat vroeger behoorde aan den heer P. de Ruyter, thans aan den heer C. Dijt. VOOR HET TEXELSCH KLEEDINGS- COMITÊ. Even willen we in herinnering brengen, dat hedenavond in Pen's schouwburgzaal te Den Burg door de R.K. 1 ooeelvereeniging Omhoog ten bate van het Texelsch kleedingscomité wordt opgevoerd „De Groote Reis", tooneelspel in 3 bedrijven. DAMMEN. Zondag 20 Februari a.s. zal de Damclub O.K.K. naar Den Helder gaan, teneinde daar te spelen voor den Bekerwedstrijd. UITVOERINGEN GYMNASTIEKVEREENIGING „TEXEL". De Gymnastiekvereniging Texel zal in Pen's Schouwburgzaal te Den Burg een twee tal uitvoeringen geven, n.1. op Vrijdag 25 Februari, des avonds 8 uur zullen de hoofd afdelingen optreden. De toegangsprijs voor deze uitvoering bedraagt 50 ct. p. p. Zondag 27 Februari zullen de adspirantenafdeelingen optreden des midadgs te 2.30 u. De entrée- prijs zal dan bedragen voor ouderen 3C ct. en voor kinderen 20 ct. p. p. DE TEXELSCHE BOOT. Gistermiddag om 2.35 u. heeft de „Dr. Wa- gemaker" wegens het lage water den tocht van Oudeschild niet kunnen maken. Deze dienst is vervallen en de eerst volgende boot ging om 5.35 uur. Overplaatsingen. Majoor-schrijver J. K. F. v. Hulssen van Afd. Marns. R'dam naar Java, 19 Febr. '38. Sergeant-schrijver W. de Valk van Schor pioen naar Afd. Marns. R'dam, 15 Febr. '38.. Majoor-schrijver D. A. B. Wendel van Java naar Schorpioen. 22 Febr. '38. Schipper L. Hekelbeeke van Wachtschip Willemsoord naar O.Z.D., 9 Maart 1938. Serg.-vltmkr. (M) J. Berkhout van De Mok naar Kaz. A'dam, 16 Febr. 1938. Sergt.-vltmkr (M) R. Wijngaarden van Kaz. A'dam naar De Mok, 17 Febr. 1938. Sergt.-telegrafist T. J. Schaap van Wacht schip Willemsoord n. Gelderland, 18 Maart '38 Bootsman S. Jonker van Wachtschip Vlis- singen naar Schorpioen, 17 Maart 1938. Majoor-machinist H. Bossers van Wacht schip Willemsoord naar Afd. Marns. R'dam, 1 Maart 1938. Majoor-schrijver R. Oudheusden van Schor pioen naar Kaz. A'dam, 18 Febr. 1938. Sergt.-schrijver C. Vermeule van Wacht schip Willemsoord n Schorpioen, 17 Febr. '38. Sergt.-schrijver A. Bakker van Bureau Staf naar Wachtschip Willemsoord, 17 Febr. '38. Korpl.-konstabel P. T. den Haan van Wachtschip Vlissingen naar J. v. Gelder, 14 Febr. 1938. Onder intr. der op 15 Febr. '38 bevolen overpl. naar de Kazerne te W'oord. Korpl.-konstabel A. C. Rommers van Schor pioen naar Kaz. W'oord, 3 Maart 1938. Korpl.-konstabel J. B. Stijger van J. v. Gelder naar Wachts. Vlissingen, 14 Febr. '38. Korpl. d. mariniers A. Bimmel van Afd. Marns. R'dam. Bevolen overpl. op 15 Febr. '38 naar de Kaz. W'oord ingetrokken. Korpl. der mariniers J. Herdink van Kaz. Willemsoord naar Kaz. A'dam, 27 Maart '38. Korpl. der mariniers H. M. v. den Born van Afd. Marns. R'dam naar Kaz. A'dam, 15 Febr. '38. Korporaals-telegrafist H. Reddering en M. J. Schoordijk van Wachtschip Willemsoord naar Kaz. A'dam. 4 Maart 1938. Korpl-telegrafist J. Dieleman van Wacht schip Willemsoord naar O.Z.D., 4 Maart 1938. Korpl.-schrijver J. A. F. X. v. Vilsteren van Wachtschip Willemsoord naar Kaz. Wil lemsoord, 4 Maart 1938. Korpl.-schrijver H. F. Engelbarts van Wachtschip Willemsoord naar Bureau Staf, Cdt. d. Marine, 16 Febr. 1938. Korpl.-machinist D. Gras van v. Speijk naar O.Z.D., 16 Febr. '38. Korpl.-machinist A. Otte van Wachtschip Vliss. naar J. v Gelder, 19 Febr. 1938. Korpl.-machinist T. L. M. de Rooij van O.Z.D. Bevolen overpl. op 21 Febr. 1938 naar Hr. Ms. Java ingetr. Korpl.-machinist E. Schild van O.Z.D naar Java, 21 Febr. 1938. Stoker le kl. T. Belgraver van Nautilus naar De Kooij, 14 Fëbr. Onder intr. der op 14 Febr. 1938 bevolen overpl. naar W.s. W'oord. Matroos le kl. W. van Duijn van Wacht schip Willemsoord. Bevolen overpl. op 14 Febr. 1938 naar de Marinekazerne A'dam in getrokken. Matroos le kl. A. van Tol van Wachtschip W'oord naar Kaz. A'dam, 14 Febr. 1938. Matroos le kl. C. Bakker van Wachtschip W'oord naar De Kooij, 15 Febr. '38. Stoker-olieman M. Franssen van v. Speijk naar Kaz. W'oord, 23 Maart 1938. Stoker le kl.'A. Kromwijk van v. Speijk naar Wachtschip W'oord, 23 Maart 1938. Met ontslag uit den zeedienst. Majoor-telegrafist J. H. Jole, 1 Maart 1938. Korpl.-machinist P. Hage, 9 Febr. 1938 Korp. d. marns. E. A. T. Filippo, 1 Mrt. '38. Marn. le kl. J. v. d. Berge, 1 Maart 1938. Korpl. Macht. J. Sjardijn, 3 Maart 1938. Korpl. Macht. G. Hoiting, 6 Maart 1938. Maj.-Macht. C. Kindt, 1 Maart 1938. Stoker-olieman A. van der Wal, 1 Mrt. '38 Bootsman L. van Prooljen, 1 Maart 1938. Kw.mtr. H. Top, 1 Maart 1938. Matr. le' kl. D. E. J. Geiler, 1 Maart 1938. Matr. le kl. J. P. Roose, 1 Maart 1938 Sergt. torpedomaker P. Bognettau. 1 Mrt. Stoker-olieman F. W. van der Spoel, 1 Mrt. Lichtmatr. G. Dieffenbach, 1 Maart 1938. VERGADERING VAN DEN VOLKSRAAD. Derde aanvullende begrooting aan genomen. De Volksraad heeft zonder hoofdelijke stemming de derde aanvullende begroo- ting-1938 voor het departement der Ma rine aangenomen, oncF- aanteekening, dat de nationale fractie geacht wenscht te worden, te hebben tegengestemd. Marine-avond Alg. Ned. Verbond. Voor leden en genoodigden der afdeeling Amsterdam van het Algemeen Nederlandsch Verbond heeft de heer L. J. Veldman, luite nant ter zee eerste klasse, verbonden aan de Hoogere Krijgsschool te 's-Gravenhage, in het „American Hotel" Dinsdagavond een causerie over „De oorlogstaak der Marine" gehouden Spreker legde zijn gehoor uit, wat onze ma rine zoowel in Europa als in Oost en West- Indië zal moeten verrichten, uit welke een heden onze zee-weermacht bestaat en wat het vlootprogramma ons brengen zal. Daarna werd door het Algemeen Neder landsch Comité „Onze Marine" te Den Helder een film vertoond: „Hoe onze marine reilt en zeilt". In een reeks vaak zeer goed ge slaagde lichtbeelden kreeg men na een frag mentarische inleiding veel te zien van Den Helder en de kleine marine-bases als Amster dam. Rotterdam, Dordrecht, Vlissingen en Nij megen. De geheele opleiding van mariniers en matrozen, schietoefeningen, zoowel met groot als klein geschut, de onderzeedienst en marine-luchtvaart werden vertoond en tal van aardige en zeer belangwekkende scènes wis ten de toeschouwers te boeien. HAVEN VAN NIEUWEDIEP: Aangekomen van 's-Hertogenbosch, met be stemming Kopenhagen, het Nederl. m.s. „Eban", als bijlegger, tengevolge van het slechte weer. Piet de Boer op de midvoor- plaats. Op Zondag 27 Februari, des morgens 11 ur zal op het Overmaasterrein te Rotter dam een wedstrijd worden gespeeld tus- schen de junioreselftallen van Nederland en België. Het elftal van Nederland is als volgt door de Keuze Commissie van den K.N.V.B. samengesteld: Doel: Damme (Xerxes). Achter: Biemolt (Achilles, Assen) en Dem- mer (A.G.O.V.V.). Midden: Hogenbirk (Be Quick, Gronin gen), Moehring (Enschede) en van Daalen (D.F.C.). Voor: Colthof (H.V.V.), Engelsmans (Quick, Nijmegen), de Boer (K.F.C.), van Veen ;He- racles) en de Harder (V.U.C.) Reserves zijn: van der Vcgte (H.B.S.), Len stra (Heerenveen). Stam (V.U.C.) en Vroo- men (Miranda). Geen nieuwe gezichtspunten. Na een wedstrijd, waarin aan bei de zijden spel van matige kwali teit werd vertoond, heeft het voor- loopig Nederlandsche elftal met 6—2 van de Engelsche derde divisie club Newport gewonnen, nadat de rust mot gelijken stand, 11, was ingegaan. Kik Smit was als 1. binnen opgesteld, doch had afgeschreven, omdat zijn vereeni- ging „Haarlem" nog een kansje op den kampioenstitel beeft en er Zondag a.s. een belangrijke wedstrijd voor deze club op het programma staat, n.1. D.H.C.Haar lem. Zeer te betreuren viel ook het feit, dat om dezelfde rexlenen enkele spelers, die wel tegen Newport aantraden, zich niet geheel gaven, het wat kalmnjes aan deden. Wij denken aan van Heel. en Bas Paauwe. Of zat wellicht bij hen de gedachte voor: Wij worden toch wel in het Nederlandsch elf'al gekozen? F,en d"re-eliike onvetting kunnen wij be grijpen. doch niet billijken. Want hoe moet het spel van Ooms dan bijvoorbeeld worden, die van van Heel vrijwel geen bal goerj kreeg toegespeeld? Ooms voldeed op de linksbuitenplaats heel aardig, zijn spnl was meer dan voldoende, maar zou de D.W.V.'er niet nog meer ge presteerd hebben als de samenwerking van het linkere-edeelte van het elftal beter wa re geweest? Het rammelde geducht in het Bondselftal of hoe men de ploeg, welke op het Sparta- terrein voor een vrij groot aantal toeschou wers in het veld kwam, dan ook wil noe men. Van het openen naar de vleugels met verre trappen hebben wij weinig kunnen ontdekken. Fn indien het al eens gebeurde, werd het leder zoo slechts genlaatst, dat de tegenpartij op gemakkelijke wijze kon ingriipen. Vooral dat plaatsen was slecht verzorgd. Talriike malen kregen Ooms en Wels den hal achter zich aangege ven. Bit onderdeel van het snel was bij de Feyenoordmiddenh'nie wel zeer slecht verzorgd. Bovendien werd het spel door dit drietal te veel in de breedte gehouden. Vente, die zijn sporen als binnenspeler in het Nederlandsch elftal reeds verdiend heeft werd d'tmaal ..gebroheerd" on de midvoor- nlaats. Tn zijn club weert hij zich daar altiid 'eer verdienstelijk. F.en openbaring was de Fevenoordman thans zeker niet. Be mo tor van den aanval was Vranwdeunt on niet bii hem. ziin spelverdeelen kon ons nW bekoren en ziin schot was zwak. Van Spaandonck bracht er al zeer wei nig van terecht, en het zou ons ten zeerste verbazen, indien hij in het Nederlandsche elftal zou worden gekozen. Vranwdeunt was ijverig en buitengewoon handig. Hij was overal te vinden, behalve op de linksbinnen- nlaats wat Ooms terdege gemerkt heeft. In de tweede helft hield hij echter beter zijn plaats. Wels was nog de beste uit de voorhoede, vooral ziin voorzetten waren voortreffelijk. Ten slotte de verdediging. Caldenhove schitterde. Pienter viel tegen. De Groninger kon moeilijk de juiste onstelling vinden, vaak ging hij veel te ver naar voren, waar door hij op gemakkelijke wijze gepasseerd kon worden. Van Male heeft fouten en foutjes gemaakt Het eerste doelpunt van Newport was er het direce gevolg van. Zoo heeft deze wedstrijd geen nieuwe ge- z'VMspunteji opgeleverd. Weber, Anderiesen, Vente en Mijnders maken hun rentrée. Na afloop van den wedstrijd Bondselftal Newport te Rotterdam heeft de Keuze Com missie van den Koninklijken Nederland- schen Voetbal Bond het Nederlandsch elftal dat Zondag 27 Februari in het Feijenoord- stadion te Rotterdam tegen België zal spe len, als volgt samengesteld: Dool; Van Male (Feijenoord). rnAN MOET JE TOCH DE VOLGENDE KEER\ r?^,c nc nieuwe RiNSO ERIN G.F-1 De nieuwe, overvette Rinso, het ?roten.* """„kt het goed helde reinigt het vuilste goed als b.j toverslag.-R."»'ma.M ^9^ wit en werkt bovendien veel v ugg t aange. poeders. Ook voor het wassen t wor<Ten aangemaakt en SneeWna::gedwoonRhoo°g ■H4-OSO» Achter: Weber (A.G.O.V.V.), en Caldenho ve (D.W.S.). Midden: Paauwe (Feijenoord), Anderie sen (Ajax) en van Heel (Feijenoord), aan voerder. Voor: Wels (Unitas), van Spaandonck (Neptunus), Vente (Feijenoord), Smit (Haar lem) en Mijnders (D.F.C.). Als reserves zijn aangewezen: Dijkstra (Z.F.C.), Pienter (Be Quick, Gr.), Ooms (D.W.V.), en Vrauwdeunt (Feijenoord). ANNA PAULOWNA Bilj art-demonstratie. De bekende biljarter Horemans speelde in Veerburg een demonstratie-partij tegen den heer H. Jonker. Horemans moest 400, Jonker 70 carr. maken om te winnen. In 5 beurten, waarbij in de laatste een serie van 185 werd gemaakt, maakte Horemans de 400 vol. Jonker stond toen op 34. Tot slot liet de heer Horemans nog een serie kunststooten zien. BREEZAND. Biljarten. Een groep van vier leden der biljartver- eeniging „Anna Paulowna" speelde bij den heeer Rozenbroek tegen 4 biljarters der ver- eeniging „Julianadorp'. Voor Anna Paulowna won: S. Wilms 37 van Heiblok 23, Jimmink 7 en Verver 13. - J. Koorn 40 van Jimmink 25, Verver 20 en Pluister 17. - J. Leijen 52 van Verver 16. Jimmink 20 en Heiblok 23. - P. Rozenbroek 99 van Pluister 28, Heiblok 14, Verver 19 en Jimmink 19. Van Julianadorp won: Pluister 37 van S. Wilms 15 en J. Leijen 14. - Heiblok 29 van J. Koorn 37. Anna Paulowna won hier dus met 136. In Julianadorp speelden eveneens 4 leden van Anna Paulowna tegen 4 Julianador- pers. Daar won G. xan Zandwijk 3 partijen, W. Th. Alkmade 3 partij; I.. Elfering 1 par tij en H. Naastepad 1 partij. Hier eindigde de wedstrijd dus in een gelijk spel 8—8. Tentoonstelling. Ter aanvulling van ons bericht van giste ren vermelden we nog. dat het comité, be last met de organisatie van de tentoonstel ling, bestaat uit de heeren: D. Lubbert, voorzitter, J J. Jongejans, G. A. Preijde, G. Timmer, P. Langelaan, N. Onderwater en P. J. Komen. Voorts kunnen we nog melden, dat work- loozen tegen zeer gereduceerden prijs aan kinderen vrijen toegang kunnen krijgen, op speciaal daarvoor vastgestelde uren. W1ERINGF.N Vergadering Onderlinge Glas- verzekering-Mij. „Wieringen". Op j.1. Dinsdagavond werd een algemeene i ^'.ftsdering gehouden van bovengenoemde hoef 'n h6t C3fé S' Veerdig te Hippolytus- De voorzitter, de heer C. Duijnker, open de met welkom en geeft het woord aan den Directeur, den heer C. C. Bakker. Deze leest de notulen der vorige vergade ring welke worden goedgekeurd. Tevens eest dezelfde het jaarverslag, waarhij uit- ea^-:,,cle rekening van het afgeloopen 937 f£>7V°n? iaar f327'63' "^vangsten 337.63, uitgaven over 1937 f498 43 noemd en neemt zijne benoeming aan 75 v»n Hffer ?remie wordt be"aald op io /o van de tarieven. Tot la,d<jn ^an de kascommissie worden benoemd de heeren Kuiper en Vroone De rondvraag leverde enkele huishoude- voïgde PrC €n °P' waarna sluiting Overgang zaken. Het cafébedrijf van den heer S. A Veer dig aan de Hoofdstraat te Hippolvtu«hncf Raat met ingang van 1 April as ove! aan diens zoon H. Veerdig. wL&Ntaitaïï' JA*?"' «f onze gemeente verlaten.' naar lal" "treden1 van' Wrerinfterwaard, op diens boèrdêrif u? ,1' Kneeskade te nna Paulowna? e Politie. Inlichtin'gen bStogSKX ™r e»1"» KOEGRAS JULIANADORP. Ned. Ver. van Huisvrouwen, De afdeeling Julianadorp van bovenge noemde vereeniging maakte met een gezel- schap van totaal 50 dames een uitstapje naar den Helder en het bezoek betrof spe ciaal de Vakschool voor Meisjes. Onder kundige leiding werden de verschillende leslokalen in vol bedrijf bekeken, en het was een leerzaam en prettig gezicht, al die meisjes daar aan de verschillende werk zaamheden te zien. Ten hoogste voldaan over het bezoek aan genoemde school( dat ongeveer 2 uur in beslag nam, werd de thuisreis per autobus aanvaard. Pracfische Boekhoudcursus, Ecnigcn tijd geleden heeft de afdeeling Den Helder van de Holl. Mij. van Land bouw aan hare leden een circulaire doen toekomen, waarin het doel, de werkwijze, het resultaat en de kosten van een practi- schen boekhoudcursus duidelijk werd uit eengezet, en waarin verder werd aange drongen op deelname aan zulk een cursus, die, wil zij kans van slagen hebben, min stens 10 deelnemers moet hebben. De cur sus zal alhier worden gehouden. Technisch directeur bij de zuivel fabriek. Naar wij uit welingelichte bron vernemen, zal naast den bedrijfsleider, den heer Don ker, eerlang nan de Coop. Zuivelfabriek „Vooruitgang" een technisch directeur wor den benoemd. SCHAGEN. 17 Febr. 4 Paarden f 175200. 6 geldekoeien (ma gere) f 140190. 26 idemv ette f 200325, 8 kalfkoeien f 220320, 4 graskalveren f 60 80. 325 nuchtere kalveren f 412, 35 vette schapen f 2435, 51 overhouders f 16—22, 10 varkens (magere) f 3035, 12 idem (vet te) per Kg. 6062 ct.. 58 biggen f 17—23, kanijnen f 0.752, kippen f 0.751.25. BROEK OP LANGENDIJK, 17 Febr. Bevelanders 2.30, uien 12.60—13.10, drie lingen 11 20—11.40, grove 12.30—12.90, stek 8.10—8.70. peen 2.50—3.10. kleine peen 1.10 -1.30. Kroten f 4.10—4.20; roode kool f 3.80—6.40 Savoyekool f 2.104.70; gele kool f 1.502.60 D. witte kool f 1.50—2.70 NOORDSCHARWOUDE, 17 Febr. Bevel. 3.10, uien 12.80—13.30, drielingen 11.10, grove 12.80—13.10, peen 2.90—3.30, kro ten 1.703.90. Savoye kool 1.702.20, taaie gele kool 2.50—4.40, gele kool 1.60—2.70, D. witte kool 1.70—3— De Heer en Mevrouw VAN RHIJNVeeze geven kennis van de geboorte van hun Dochter. Den Helder, 16 Febr. 1938. Hoofdgracht 39. voor betere kwaliteit Wij komen niet met één artikel, maar al onze prijzen mag U zien. Witlof, 3 pond 1# Extra Witlof per pond 0 gele Kolen 10 4 pond Winterwortelen 4 Friesche Rapen 10 Gekookte Bieten per pond Prima blanke Zuurkool p. pond 5 Prima zoute Slaboontjes p. P- t® Zachte zoute Snijboontjes p.p- Eerste kwaliteit Blikgroenteii. 2 pond blik Sla of Snijboonen 1' 2 Worteltjes of Andijvie 1» prima Spinazie 17 Extra Bellefleurs 3 pond 25 Extra fijne zoete Handappelen 3 pond 25 4 groote Citroenen 6 groote Jaffa, extra Jan in 't Veltsfraat 120 le Vroonstraat tegenover

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 6