DE VOETBALWEDSTRIJD BELGIE-NEDERLAND TE ANTWERPEN. De traditioneele bootrace Oxford Cambridge is Zater dag gewonnen door Oxford (links). Met twee lengten voor sprong ging de zegevierende ploeg als eerste door de finish p;, ■::5 iw Door het opdringen der toeschouwers tijdens den voetbalwedstrijd België Nederland begaven de hekken der staantribunes in het Antwerpsche stadion zich, waarbij eenige personen gewond werden. Roode Kruis-personeel en be reden agenten waren direct ter plaatse Een fraaie sprong van twee deelnemers tijdens de Zater- Het Belgische stratosfeer-vliegtulg Is tijdens een proefvlucht verongelukt, waarbij de piloot om het leven kwam. De ruïne van het toestel nabij het vliegveld te Haeren dag gehouden cross country van Stepelo lil. ^Iifinyniiiii! III Majoor H. Polis, commandant van de regimentsschool van het 21 ste regiment infanterie te Amersfoort, zal per 1 Mei a.s. benoemd worden tot luit -kolonel, commandant van het 18de regiment infanterie aldaar Te Enkhuizen is Zaterdag de Koepoortsbrug met eenige feestelijkheid officieel in gebruik genomen. De plechtigheid werd verricht door mr. J. Bomans, lid van Gedeputeerde Staten Een legertje persfotografen legde het moment van de toss voor den voetbalwedstrijd België Nederland te Antwerpen op de gevoelige plaat vast GoalNederland heeft de leiding genomen in den voetbalwedstrijd tegen België, welke Zondag te Antwerpen in een gelijk spel eindigde Spelmoment voor het Belgische doel tijdens den voetbalwedstrijd België - Nederland in het stadion te Antwerpen, welke in gelijk spel eindigde

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 4