Herman Nypels' PÖM©1 geneest en 'uii/Vefct de huid, KRUISWOORDPli ZZL Stymdci Hoeden!! Overhemden!! Zelfbindersü reclame prijzen M WIT Fa. J. v. d WITTE Reisbureau VELTHUIJS Alles op reisgebied Top of the Town RiaitaSAealeA,: Vloeibaar goud U/Me fiioAcMpp: Nieuw Waco-reisbureau geopend Burgerlijke Stand van Den Helder Goudsche pijpen en nog wat Laatste TAVENU-uitvoering H.W.ZEQEL Wat de ensceneering van de show film be treft, hierin is de Amerikaansche filmindus trie, tenminste waar er sprake is van nieuwe ideeën, nog lang niet uitgeput. Dat blrjkt weer duidelijk uit „Top of the Town", waarin ten eerste een zestal nieuwe aardige songs zijn verwerkt, maar waarvan tevens de opzet op een absoluut nieuwen grondslag berust. Deze showfilm is nu eens niet een opeenvol ging van schitterend in elkaar gezette scènes, die men voor een zaal vol publiek opvoert, het geeft meer weer de repetities, die aan de opvoering voorafgaan en dat in een over weldigend tempo. Alleen de slotscène, waarin een enorm aan- Een opname uit „Top of the Town" (Universal), die deze week in het Tivoli-theater draait. tal figuranten optreedt, behoort tot de eigen lijke opvoering van de show. En juist het feit, dat het geheel op een an dere leest geschoeid, verleent aan deze film een aparte bekoring. Het kijkje achter de schermen, met alle strubbelingen daaraan ver bonden, is hoogst interessant, terwijl juist de opvoering van de beste gedeelten van deze repetities, wat zang, muziek en dans betreft, er een geslaagd geheel van maken. Ook wat de keuze van de diverse artisten betreft, heeft men er de volle aandacht aan besteed. Doris Nolan, George Murphy, Hugh Herbert en Gregory Ratoff, vertolken op een zeer ver dienstelijke wijze de hoofdrollen, terwijl het „Universal Jazz Ensemble", dat het muzikale gedeelte verzorgt, zeker tot een van de beste Jazz-orchesten gerekend mag worden. Diverse songs worden door Gertrude Niesen op een uit stekende wijze gezongen. Een bijzondere attractie vormt nog het twaalfjarige tapdanseresje Peggy Ryan, die op een technisch volmaakte wijze een aantal tapdances uitvoert. Zooals te doen gebruikelijk zijn natuurlijk tal van geestige gedeelten ingelascht, zoodat het niet alleen een aardige kijkfilm is gewor den, maar zeker een goed amusementsproduct. Als tweede hoofdnummer draaide vervolgens nog het sens^tioneele filmwerk „De gepant serde Auto". Eveneens een film van zeer goede kwaliteit. Rochelle Hudson en Brian Donlevy vervullen hierin de hoofdrol. Er is gezorgd voor een onderhoudend scena rio met tal van werkelijk spannende momen ten, zoodat men met intense aandacht de ge beurtenissen, die zich op het witte doek af spelen, volgt. Een programma, dat we dan ook in alle opzichten kunnen aanbevelen. Regie van Kouben Mamoulian. Den Helder wordt als het ware overstroomd met goede films. Nauwelijks zijn de beeltenis sen van Spencer Tracy en Freddie Bartholomew in hun machtig filmwerk „Stormvogels" van het Rialtodoek vervaagd (maar niet uit de herinnering van hem, die hen beiden zag...), of Rouben Mamoulian neemt het in beslag voor een van zijn laatste wonderen van regie techniek, in goed Hollandsch genaamd: „Vloei baar Goud". Vloeibaar Goud, dat is een naam, welke terecht gegeven is aan een vloeistof, welke reeds tientallen van jaren een overheer- schende rol in het productieleven speelt en welke een nieuw glorietijdperk schijnt tege moet te gaan door een uitvinding, waarop wij Hollanders weer trotsch kunnen zijn. Petro leum, waarmee straks de vliegtuigen zullen gestuwd worden door verre luchten. Petro leum! Als een kreet gaat het door alle „Wes terns" en „Easterns" als het door eenvoudige boeren ergens in Virginia aangeboord wordt. Een geweldige strijd ontstaat tusschen die een voudige menschen, die hun kostbaar bezit productief willen maken, en te strijden hebben tegen het kapitaal, aangevoerd door een aantal lieden, die met hun geld alle oirbare en onoir- bare midelen aanwenden om den boeren hun aardolie te ontfutselen. Het is een gigante moderne keuze én Kledingmagazijnen strijd van eenvoudige, brute kracht tegen list, achterklap en geld. Een stryd, die hopeloos lijkt, maar die ondanks schier onoverkomelijke moeilijkheden door de farmers gewonnen wordt, tenminste zoo wilde Mamoulian het. In werkelijkheid is het geheel anders gegaan. Daarom was het een riskante onderneming van den 'egisseur tevens producer om het tegenovergestelde aannemelijk te maken. Bui ten zijn knappe regie die vooral weer spre kend is waar het 't verfilmen van industrie- aanleg betreft heeft Mamoulian het klaar gespeeld om de uiteindelijke zege der boeren aannemelijk te maken. Zij toch slagen er in om over land, dat aanvankelijk niet het hunne is, en over een hoogen bergtop, welke met een voudige middelen „genomen" moet worden, een pijpleiding van mijlen lengte aan te leggen van de hoorplaatsen naar de raffinaderij. Het is ontroerend te zien, hoe die eenvoudige lieden have en goed opofferen ter verwezenlijking van hun doel, hoe zij 's zomers en 's winters zwoe gen en slaven, dag en nacht ploeteren, om de raffinaderij te bereiken. Het Kapitaal stuurt gehuurde troepen in het terrein om de pijpleidingen te vernietigen en om de boeren te verjagen. De strijd is hope loos, maar toch... U weet het reeds, zij S 1 ël g* 6 n. Dit gegeven is 't, dat den aandachtigen toe schouwer boeit niet alleen, maar meesleept tot het dankbare einde. Tusschen al die momenten van spanning en arbeid is er zelfs nog ruimte voor een komische noot en een treffende dia loog. Is het wonder, dat wij ook deze film als alleszins het aanschouwen waard aanbe velen? Vooraf gaat een spannende moordgeschie denis: „De inval in de Nachtclub". „NUITS DE FEU" („Wilde nachten") Het programma in de „Witte" van deze week vermeldt slechts één hoofdfilm, doch een film, die er dan ook zijn mag. Het is een Fransche productie vervaardigd door den zeer artistieken en zeer deskundigen Marcel 1'Herbier, en waarin de hoofdrollen vertolkt worden door Gaby Morlay en Victor Francen Deze film, die reeds in tal van landen ge draaid heeft, vond een uitermate gunstige pers en is een der best verfilmde drama's van het vorige jaar, vervaardigd in Frankrijk. Kanaal weg No. 132. De bekende N.V. Westfriesche Auto Car Onderneming (meer populair bekend staande als WACO) heeft thans ook te Den Helder een speciaal reisbureau geopend en wel in het pand Kanaalweg No. 132. Vanavond om 7 uur zet dit Reisbureau zijn deuren open en de belangstellende stadge- nooten zullen hier een keurig ingericht be drijf aantreffen, waar men zich over alles, de WACO-reizen betreffende, kan laten in lichten. Zooals men ongetwijfeld zal weten, heeft deze autocar-dienst zoowel vaste verbindin gen in binnen- als buitenland loopen. Men kan daarover informaties inwinnen, zoo ook betreffende bootreizen, hotelverzorging, ge- zelschapsreizen e.a. Zooals wij reeds schre ven: de zaak ziet er keurig uit, waaraan niet in het minst de vele kleurige affiche's mede werken. Het pand zelf is, wat interieur be treft, geheel verbouwd en is thans practisch als „booking-office" ingericht. Het is hierbij aardig te memoreeren dat het Waco-bedrijf reeds 16 jaar geleden aan gevangen is en wel met de overname van de paardentram HoornEnkhuizen. Thans be zit de maatschappij 45 groote touring-cars, waarmede zij de geheele provincie Noord- Holland doorkruist. van 8 April 1938, GETROUWD: J. K. F. van Hulssen en C. J. Esser. BEVALLEN: A. Rademakervan Ooijen, z.; J. C. M. van den Heuvelvan Avezaath. d- WTat zal er in Den Helder gesmookt worden! De Minister van Financiën brengt ten ver volge op de mededeeling in de Ned. Staats courant van 1 Maart 1934 ter kennis van belanghebbenden, dat bij den verkoop in het klein van tabaksfabrikaten, evenals een sigarenpijpje of een dposje lucifers ook een gewone onverglaasde Goudsche pijp zonder mondstuk als toegift mag worden verstrekt. Uit bovenstaand bericht valt nu met recht eens op te maken, dat het baanje van Mi nister van Financiën bij lange na geen sine cure is, want wat een berg departementale arbeid moet er niet verzet worden, om tot zoo'n uiterst belangrijke beslissing te komen. Vóór zoo'n besluit in de Staatscourant ver schijnt, zitten daar in Den Haag al die ge wichtige en minder gewichtige ambtenaren van het departement, zoowel de jongste typist, als de klerken, commiezen, referen darissen, de seretaris-generaal en de Minis ter, onder het rooken van een pijpje, zich suf te pTakizeeren, of de cadeau-pijp ver glaasd of onverglaasd mag zijn, gewoon of ongewoon of buitengewoon, of het cadeau 'n Goudsche, een Leidsche, óf een Edammer kaar (pardon „pijp") mag zijn. met of zon der mondstuk. Vooral dit laatste is van zeer veel belang: wat een massa wijs staatsmans- beleid is daar niet voor noodig! We krijgen dus voortaan, als wij tabak inslaan, en daar voor, behalve den kostprijs, ook eenigr cen ten tabaksbelasting geofferd hebben, waar voor weer een deel van een nieuwe duikboot betaald kan worden, behalve de tabak, ook een Goudsche pijp. Dat is van dien Minister link bekeken, want wat heb je aan tabak De oplossing van het raadsel van de vorige week was: Horizontaal: blaak, Jeans, dundoek, Ina, eek, ski, hekel, stoep, raja, end, kog, alsem, negge, logen, aga, lap, enz. idolaat, Tunis, Lucas. Verticaal: bries, Ada, kneep, joker, aks, sliep dek, netelig, kraggen, Hedel, laken, ons jog, apart, molos, Nepal, Elzas, gal, tin, etc. Het is wel te merken, dat de kruiswoord raadsels, althans de laatste twee, heel wat lastiger waren dan de voorgaande. Ditmaal kwamen ongeveer 60 oplossingen binnen, met dien verstande echter, dat er bijna geen foutieve bij waren. Een goede prestatie van onze puzzelvrienden en vriendinnen! De prijs werd gewonnen door den heer C. v. d. MEULEN, Koningdwarsstraat 17, alhier. Het nieuwe kruiswoordraadsel is weer eens voor een grootere schare liefhebbers (sters) bedoeld. Het is er een van de eenvoudigste soort. Hier is de opgave: Horizontaal. 1. Dier. 5. Loofboom. 7. Goed; wel (Lat.) 11. Haif-eue'.gesteen- tea. 13. Reisgoed. 14. Gewoon gras. 16. Afd. soldaten. 17. P aats in N.-Bra bant. 18. Hoofddeksel. 19. Dans; lied.' 20. Rijtoer. 21. Tocht. 23. Indische toove- naar. 25. Bergplaats. 26. Rekening. 28. Hoogste deel v. h. dak. 29. Gezellig praatje. 30a. Woord ter on derscheiding v. personen en fam. 32. Maatstaf. 34. Heilig (afk.). 34a. Latwerk. 35. Staldieren. 36. Familie-lid. 37. Honingdrank. 40. Schaal-dier. 43. Hap. 44. Lok-spijs. 46. Futloos. 48. Deel van het lichaam. 49. Strik; 51. Stukje ijzer met scherpe punten. 53. Meisjes-naam. 54. Harmonische lichaamsontw. 55. Eikenschors. 57. Commando. 58. Adellijke behuizing. 60. Vreemde munt. 62. Jongens-balspel. 64. Beddegoed. 65. Omlaag. 66. Insect. 67. Geweven sierband Vertikaal. be- 1. Zuinig zijn; waren. 2. Papieren lamp. 3. Zeeplant. 4. Bedehuis. 6. Muzieknoot. 7. Eiland in N. O.-I. 8. Ik (Latijn). 9. Zeldzaam metaal. 10. Zelfzuchtig mensch. 11. Kleurstof. 12. Blok waardoor de as v. h. wiel gaat. 13. Zoogdier. 15. Tweetal. 16. Steek met naald of priem. 22. Als 57 hor. 24. Zeilschip. 25. Sleepnet. 27. Planeet. 29. Richting. 30. Boom. 31. Voorzetsel. 32. Deel van het lichaam. 33. Toilet-artikel. 37. Suiker-stroop. 38. Drukplaat. 39. Voertuig. 41. Soort zeevogel. 42. Scheuren. 43.Tropische vrucht. 44. Koraaleiland. 45. Aftreksel van vleesch. 47. Uitmuntend; best. 49. Voertuig. 50. Hoogtemerk. 52. Planeet. 54. Leger. 56. Onbegroeid. 61. Sportartikel. 63. Deel v. d. mast. AL<i ZE WEER OP DE AARDE TERUGKOMEN OAAN 2-E DADELIJK EEN VERLOViNGfRING KOOPEN &IJ Tel. 575, Keizerstraat 103 14 k. goud, massief, voegloos, reeds vanaf t 6,_ Graveeren gratis. Bij beschikking van den Minister van De fensie is de luitenant ter zee der le klasse bij de kon. Mar. Res. H. Panjer den 5en April 1938 ge plaatst bij het Dep. van Defensie; officier van gezondheid der le klasse H. H. Krul, dienende aan boord Hr. Ms. Wachtschip te Vlissingen, den 30en April 1938 ter be schikking gesteld. O verplaats! n gen. Sergt. d. mams. J. J. A. v. d. Neut v. Kaz. W.oord n. Kon. Inst. 29-4-38. Sergt. d. marns. G. J. van Pelt, v. Kon. Inst. n. Kaz. W.oord 29-4-38. Kwartiermeester C. J. Ongenae v. Gelder land n. W.s. W.oord 29-4-38. Kwartiermeester J. P. P. Parlevliet v. H. Hendrik n. W.s. W.oord 29-4-38. Korp.zkvrpl. R. Boetes v. Hostiptaal n. Gruno 5-4-38. Korpl.macht. J. A. F. Slotboom v. Java n. Gelderland 14-4-38. Korpl.-macht. J. A. van Walsum v. Gelder land n. Java 14-4-38. Korp.-macht. H. Sprong v. O.Z.D. n. afd Marns R'dam 19-4-38. Op datum tewerkge steld bij den bouw K XIX en K. XX, te Schie dam. Matroos le kl. G. J. Coppens v. Kaz. W.ó. n. Kaz. A'dam 29-4-38. Onder intr. der op 29-4-38 bevolen overpl. naar Hr. Ms. Gelder land. Matr. le kl. J. Kossen v. Kaz. W.oord n. Gelderland 29-4-38. Onder intr. der op 29-4-38 bevolen overpl. n. de Marine-kazerne te Am sterdam. Matr. 2e kl. B. S. Eisma, v. H. Hendrik n. W.s. W.oord 29-4-38. Matr. le kl. P. J. van Lier, van H. Hendrik n. W.s W.oord 29-4-38. zonder pijp en wat brengt de tabaksbelasting op, als men één pakje tabak koopt en dit, bij gebrek aan een pijp, noodgedwongen moet bewaren? Die tabak immers moet zoo gauw mogelijk opgesmookt worden, om de omzet en daardoor de belasting-opbrengst te verhoogen. Dus, dames (ja, ook „dames", want er zijn tegenwoordig plenty dames, die stiekum een pijpje smoken, dat hoort bij den modernen tijd), dus dames - heeren, denkt er om, bij Uw aankoop van tabaks-artikelen, vergeet de Ministeriëele pijp niet; de Minister zal U heusch geen leelijke pijp laten rooken! Het geval, dit aan banden leggen van den winkelier, doet on~ ook nog denken aan vroeger, aan dien goeden ouden tijd, toen al deze finesses niet zoo van hoogerhand gere geld werden, en het iederen winkelier vrij stond cadeau te geven wat hij zelf kwijt wilde zijn. Toen het nog niet in strijd met de goede zeden was, als een sigarenwinkelier 'n soort loterij organiseerde; daar Jfiad je b.v. op den KANAALWEG te DEN HÉLDER, die sigarenwinkel, waar boven de toonbank een geweldig groote tros sigarenzakjes hing, waarvan iedere kooper van 5 sigaren voor 1 dubbeltje een zakje afscheurde, waarin dan steevast als prijs een biljet, goed voor een papieren sigaren-pijpje zat. Wel stonden er verschillende mooie prijzen in den winkel op gesteld, waar wij zeer begeerig naar keken, en die prijzen zullen ook wel in één van de sigarenzakjes gezeten hebben, maar die zak jes waren wel zóó in den dikken tros ver werkt, dat je ze er onmogelijk uit kon halen. En wat waren wij er gek op, om voor Vader een dubbeltje sigaren te halen; dan holden wij altijd juist naar dien winkel, want al waren het stinkstokken, die alleen geschikt waren om op den Dijk, in de vrije lucht, te rooken; het was uitsluitend om een prijs te doen! Tegenwoordig is zulks verboden, als zijnde in strijd met de goede zeden. Daarom zijn wij nu ook zoo oerzedelijk in ons doen en laten en in onze begrippen. Marinier le kl. A. H. Verouden v. Gelder land n. W.s. Vliss. 7-4-38. Stoker 2e kl. H. A. Lindeman v. Java n. W.s. W.oord 6-4-38. Marinier L. den Boer v. Schorpioen n. W.s. Vliss. 29-4-38. Stokers 2e kl. D. Veenendaal en T. Osthoff v Java n. W.s. W.oord 14-4-38. Matr. 2e kl. H. van Elten v. O.Z.D. n. Kaz. W.oord 7-4-38. L.L. vltmkr. (M) G. J. v. d. Burg v. de Kooij n. Kaz. W.oord 2-5-38. Matr. le kl. P. C. Boogaart v. W.s. W.oord n. Kaz. W.oord 2-5-38. Lichtmatrozen M. E. Jansen, G. Hoogen- doorn, J. C. A. Doeve, A. de la Combé, J. Brink, F. Bradwolff, R. E. Bodaan v. W.s. Vliss. n. Java 28-4-38. Kwartierm. H. F. van Stee. v. W.s. Vlis singen. Bevolen overpl. op 4-4-38 naar Hr. Ms. D. Aukes ingetrokken. Stoker-olieman J. P. Heijblok v. O.Z.D. n. v. Speiik 4-4-38. Met ontslag uit den zeedienst L.l.o.o.-vlieger T. G. Menting 4-4-38. L.l.vltmkr. (M) R. C. Pauwe 4-4-38. Marn. 2e kl. J. A. van Vreeswijk 7-4-38. Marn. le kl. P. D. Swijnenburg 11-4-38. Aangenomen in den Zeedienst. L.l.vltmkr. (M) G. J. v. d. Burg 1-4-38. Stoker 3e kl. C. de Back 28-3-38. Aanwijzing thuisvaren. Seinersmaat W. C. Bosson 30-3-38 per s.s. Joh. de Witt, van Tg. Priok. Sergt.-kok G. Donkervliet 27-4-38, per m.s. Baloeran v. Tg. Priok. Bevordering. Stoker 3e kl. J. Bosgraaf 1-4-38 tot stoker 2e kl. Matr. 3e kl. P. J. Bromlewe 1-4-38 tot ma troos 2e kl. Ondervolgende schepelingen zijn aangewezen om den 27sten April 1938 per m.s. „Dempo" van de N.V. „Rotterdamsche Lloyd" naar Oost-Indië te worden uitgezonden. Sergeanten-torpmr M. Spruijtenburg en E. N. van Klaveren; sergt.-vlgtmr. (H.) J. Hen- drikse; sergt.-ziekenverpl. J. Haasbroek, ser- geanten-hofm. R. J. Glas en P. Spa, kwart.- meesters P. W. Bruijne en C. W. v. d. Ven, matr. le kl. G. Fluijter, matrozen 3e kl. A. de Breij, J. C. Dudart, J. C. Eijnthoven, W. G. J. Goemaat, P. v. Grieken, J. Groenewoud, P. van Gijzen, J. van den Haak, J. W. Hof land, J. de Looper, A. Mallee, K. Manintveld, H. Mulder, W. A. Muller, M. Pronk, N. M. Ris; korporaals-torpmr. G. Aanen, J. C. W. Graat, J. H. A. Schrijver; vlgtmrs.maat (B) B. C. van Donge; hofm.maat A. de Groot; marns. 3e kl. P. v. As, J. van den Berg, J. C. Berrevoets, M. Bosch, J. C. Boske, H. Bot, R. de Bres, L. Brink, R. M. van Broekhoven, J. Buijze, H. Claus, H. T. v. d. Coterlet, J. W. van Doorn, J. den Hamer. Nat. Hist. Museum, geopend dagelijks van 710 uur, Woensdag bovendien van 35 uur. Aquarium Zoöl. Station. Voor het publiek geopend: dagelijks van 912 en van 13.30— 17 u. Zaterdags van 912 uur. BIOSCOPEN: Tivoli-theater, Spoorstraat, half 8: „Top of the Town" en „De gepantserde auto". Rialto, Spoorstraat, half 8: „Vloeibaar Goud" en „De misdaad in de nachtclub". Witte Bioscoop, Koningstraat, half 8: „Wilde nachten". Heden Casino 8 uur: Concert „Morgenrood", onder- afdeeling en kinderkoor o.a. de operette „De IJsjonkvrouw". Zondag 10 April. Casino, 8 uur: Variété- en Cabaret-avond. Gezelschap Chris de la Mar. Licht op 1 u. 15 m. Barometerstand Den Helder 769.7 Opgenomen om 8 uur hedenmorgen. Temperatuur lucht 5.0 Laagste temp. lucht gisteren 8.3 t/o Postbrug OP- EN ONDERGANG VAN ZON En TIJD VAN HOOG- EN LAAG WATER. Zon Wintertijd April op: ond.: Hoogwater Laag wat er Z 10 5.17 18.48 3.25 15.30 8.55 22.10 M 11 5.14 18.49 4.50 16.45 10.15 23.15 D 12 5.12 18.51 5.45 17.45 11.20 W 13 5.10 18.53 6.35 18.30 0.15 12.10 D 14 5.08 18.55 7.10 19-15 1.05 1310 V 15 5.05 18.56 7.45 19.50 1.45 13 50 z 16 5.03 18.58 8.20 20.20 2.20 14.25 GESLAAGD: Onze vroegere stadgenoot, de heer D. de Langen, thans te Harlingen, slaag de gisteren aan da Rijkuniversiteit te Gronin gen als analyst. Mejuffrouw J. van Wolferen, volontaire a.d. opleidingsschool a. d. Parallelweg, is be noemd ais onderwijzeres a.d. O.L.S. te St.- Maartensbrug (gem. Zijpe). DIPLOMA MACHINESCHRIJVEN, Aan den Gemeentelijken Cursus voor Machineschrijven slaagden in den loop van den cursus '37'38 tot nu toe: de dames C. Bakker, J. Hillerström, A. Kalf, A. Slort, L. Huitinga, N. v. d. Goes, T. Vlaming, B. Gomes, H. R. Schoeffelenberger en de hee ren K. Blokker, J. Visser, L. N. Onderwater, W. H. Heeres, P. H. C. Groenemeyer en P- E. Kalt. Dit examen staat onder toezicht van de Commissie van Toezicht op het M. O. 20 April wordt gebracht 'n Wes pennest". Het seizoen loopt teneinde en over enkele weken reeds zullen de aspiraties meer uit gaan naar fietstochten en duinwandelingen, dan naar concertzalen en tooneeluitvoeringen. Voordat het echter zoover is, zal men eerst nog van de gelegenheid kunnen profiteeren de tooneelvereeniging „Tavenu" in het stuk ,,'n Wespennest" van J. W. v. d. Heiden en Henk Bakker te zien optreden, en als sluit stuk is men met dit blijspel waarschijnlijk bij zonder goed geslaagd. Het is een vroolijk ge geven, zoodat men een gezelligen avond tegemoet kan zien. Dit is echter niet het eenige: als extra attractie heeft men namelijk de te goeder naam en faam bekend staande Alkmaarsche band „Johnny Black and his Boys" uitge- noodigd de dansmuziek te verzorgen, zoodat ook in dit opzicht niets te wenschen overblijft. Voor bijzonderheden, TAVENU's seizoen finale betreffende verwijzen wij naar de ad vertentie in dit nummer. APOTHEKEN. Van hedenavond 10 uur tot Maan lagmor» gen is alleen geopend de apotheek van de firma Smeets—Snel, Weststraat. Van Maandag 11 April tot 18 Aprii wordt avond- en Zondagdienst waargenomen door A. P. Hoolmans, Spoorstraat. RECTIFICATIE. In de prijzen in de adv. van banketbakkerij Paul Meyer, Spoorstraat, zijn gisteren eenige storende fouten geslopen. De prijs van de ouderwetsche en opge maakte allerhande moest zijn 16 ets. per ons en 85 cent per half pond. BEVORDERINGEN RIJKSWERF. Bij Kon. besluit van 7 April zijn benoemd met ingang van 1 April: tot 1ste teekenaar de teekenaars 1ste klasse C. R. Kruk, G. Rens en M. H. van der Blom- m B CINE-EN POTOHANDÉL KONINQ3TQAAT 73, TELEFOON 279. i i ONTWIKKELEN- AFDRUKKEN- x/FDCDOÓTENj

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 6