DE ZWEEFVLIEGER R. NAUTA BIJ ZIJN TERUGKEER GEHULDIGD i\ r Voor een nieuw te bouwen complex woonhuizen voor nazorgpatienten in gezins verband van de „Eugenie van Moppes-Rose Foundation" is Woensdag te Hilversum de eerste steen gelegd door een kleindochter van Eugenie van Moppes-Rose De zweefvlieger R. Nauta, die door zijn vlucht van Ypenburg naar Namen het Nederlandsch afstandsrecord voor zweefvliegtuigen aanzienlijk verbeterde, is Woensdag op Ypenburg teruggekeerd, waar hij hartelijk door collega's werd verwelkomd Aan de lunch tijdens het 12de Binnenscheepvaartcongres te Nijmegen. In het midden achter de tafel minister mr. dr. ir. J. A. M. van Buuren in gesprek met jhr. ir. O. C. A. van Lidth de Jeude, voorzitter De laatste hand wordt gelegd aan de tentoonstelling van spoorweg-modellen, welke in Central Hall te Londen is geopend Zeg het met bloemen. De kooplieden langs den weg in bloembollenland ge bruiken al hun overredingskracht, om hun koopwaar .aan den man" tebrengen In bloembollenland Een dagelijksch tafreeltje langs de wegen tusschen Haarlem en Den Haag, waar de bloei der bloembollen dagelijks duizenden bezoekers trekt Het déraillement van den express-trein Algiers-Oran. Een overzicht op de plaats des onheils De heer G. J. M. van den Wildenberg te Loon op Zand is benoemd tot ge meente secietaris van Heer Hugowaard Voor de eerste maal vond in Weenen de officieele viering plaats van den verjaardag van den Führer, Adolf Hitier. Tijdens de troepenparade over de Ringstrasse De nieuwe burgemeester van Sluis (Z.VIde heer er"oud's, is Woensdag feestelijk ingehaald en geïnstalleerd. Aan de grens der gemeente werd de nieuwe funct'onaris toegesproken door ziir» voorganger, den heer J. C. L. A. Berkens

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 4