Ge^ru'11 eerst een andere tandpasta en liefst de duurste die er is £tad4tiLeuu*4 VREEMDELINGEN ïKJirrïSSïssBSï in Den Helder 'n «ËRIlIAilV /Lqavda Woensdag 8 Tuni 1938 Tweede Blad Huisduinen méér dan tevreden Damcskapsalon Rietveld E,H,W.V, „De Jutter" Dr. E. HOEKSTRA'S Bloedzuiverende Gezondheidspillen Ds. K. H. Wallien Alvata De Magiër Burgerlijke Stand van Den Helder gjh, Daar let U nooit op.' Kunst, Houtwol en Polakken De fascistische neigingen van Sowjet Rusland Kegelconcours Verzendt en ontvangt Uw goederen per„ESONA" "i-j witmakend V°r° (VOlgens Dieuw recept, oranje verpakking met blauwe band). U kunt dan zelf waarnemen, hoe Ivorol in kwaliteit, in smaak, in frischheid, in blank- en en ook in schuimend vermogen, thans alle overtreft. Zeer zuinig in gebruik. Geeft 50°/'q besparing. Tube 25 ct. Groote tube 40 ct. Extra groote tube 60 ct. Beter dan gedurende vele jaren. Wij hebben reeds in ons nummer van gisteren gewezen op het verblijdende feit, dat Huisduinen en Donkere Duinen van Pinksteren 1938 hebben kunnen profitee- ren. Er was natuurlijk, mede door de „kermesse d'été" op onze badplaats, een allergenoeglijkst va et vient en wij ver moedden reeds, dat de exploitanten wei nig reden tot klagen zouden hebben. Gis teren hebben wi] ons oor eens te luisteren gelegd zoowel bij de eigenaars van de in richtingen tot tijdelijk vermaak als bij de „vaste bezetting" en ziedaar: er was zelfs geen zweem van eenig pessimisme te bespeuren. Zoowel Dennenheuvel als Zeebad Huisdui nen, de beide grootste bedrijven van het dorp dus, gaven volmondig toe, dat het in lange jaren niet meer zóó geweest was; Viel mis schien de eerste dag door het niet bijster aantrekkelijke weer iets tegen, Pinkster twee maakte alles ruimschoots goed. Zelfs dus danig, dat er niet meer pessimistisch geke ken werd, iets wat men sedert vele jaren niet anders meer gewend is. Het hoorde er zoo langzamerhand bij... Met de Donkere Duinen Is het al evenzoo gesteld. Ook hier spraken wij den eigenaar van het bekende „Theehuis" en weer was het een vroolijk geluid over de uitkomsten van Pinksteren 1938. En dat ondanks het feit, dat Huisduinen kermis had. Waaruit men zou kunnen concludeeren, dat het een ander geen Schade berokkend heeft. Dit is alles nu ten zeerste verheugend. Jaar in, jaar uit hebben wij betoogd, dat het Huisduinen en Donkere Duinen toekomt, ein delijk weer eens_ een behoorlijke recette te maken en ziedaar: eindelijk zijn er dan weer feestdagen gekomen, die recht geven op moed voor de toekomst. Het begin is er thans: een prettig begin, een begin waarop men verder kan bouwen en dat het beste doet hopen voor Jiet verdere deel van het seizoen. Wij willen hieraan nog iets toevoegen. Het viel ons op, dat men zich kennelijk uitgesloofd had den bezoekers iets aan te bieden. Afgezien van het feit, dat alles er proper en vriendelijk uitzag, had men gezorgd voor goede muziek, terwijl ook de bediening doorgaans snel en keu rig verliep. Dit nu zijn alle factoren, waarvan men de waarde zeker niet zal moeten onderschatten, en die er niet in geringe mate toe zullen bijdragen de re putatie te verstevigen. Er is weer een kans, dat er verdiend kan worden: laat men alle pogingen in het werk stellen deze kans te benutten. Doet men dat als op beide Pinkster dagen, dan twijfelen wij er niet aan of men zal daarin slagen. Stationsstraat No. 8. Een dagen geleden is de Stationsstraat verrijkt met een dameskapsalon van den heer J. W. Rietveld en wel in het perceel no. 3. Het pand is op smaakvolle wijze tot dames- kapbedrijf ingericht en het is o.a. aan geen twijfel onderhevig, of de vrouwelijke clientèle zal dit in rustige tint gehouden interieur op prijs weten te stellen. Er zijn een viertal cabine's gebouwd, waarbij een aparte voor het haarverven en een, die gelegenheid tot haarwasschen biedt. De heer Rietveld schafte zich de nieuwste apparaten aan, zoowel voor permanent-wave, als een up to date installatie voor het haar- drogen. Zij nog* vermeld, dat deze salon behalve voor permanenten en onduleeren tevens ge legenheid biedt voor hoofdmassage en haar verven. Na op Hemelvaartsdag met succes deelge nomen te hebben aan de 30 km wandeltocht van de Wandelsportvereemging U.D.I.b.O.&., te Hoorn, trokken wij den 2den Pinksterdag wederom uit Den Helder met een flinke groep om de omgeving van Bloemendaa.1 eens te bewandelen. De wandelsportvereemging Irn- bus Unitis uit Santpoort was - onze gas - vrouwe. Het parcours was schitterend. Zon der uitvallers werd de tocht gemaakt. We kwamen in het bezit van een GroeP®P^® ®n verkregen tevens als bijzondere "nde™ct^ ding nog een extra plaquette. De indlvi dueele prijs was een zeer fraai uitgevoerde draagmedaille. bestrijden de ongemakkenontataMi dooronzuU des lichaams. 90 ct. of f 1.56 per doos ™et zing. Verkrijgbaar in APotl\®k®n h a,n r|jen. Vraagt gratis toezending Amster- MIJ. HOEKSTRA, Heerengracht 33, Amster dam. Het Hoofd van Politie, als bedoeld in art. 1 van het Vreemdelingenreglement, in de gemeente Den Helder, gezien art. 4 van voornoemd reglement, vordert: 1. dat alle vreemdelingen, die hun woon- of verblijfplaats hebben of vertoeven In de Gemeente Den Helder, en die tusschen 1 Maart en 6 Juni 1938 Ne derland zijn binnengekomen, zich bij hem aanmelden vóór 16 Juni 1938; 2. dat alle vreemdelingen, die hun woon- of verblijfplaats hebben of ver toeven In de Gemeente Den Helder en die na 6 Juni 1938 Nederland binnen komen, zich binnen 10 dagen na bin nenkomst bjj hem aanmelden. Herinnert zij, dat onverkort blijft de verplichting van den vreemdeling öm zich binnen 2 X 24 uur aan te melden, indien dit bjj het visum staat aangegeven. Onverminderd de andere maatregelen, die kunnen worden getroffen ten aanzien van den vreemdeling, die voornoemde aanmeldingsplicht niet nakomt, vormt overtreding van de vorenomschreven be palingen het strafbare feit, genoemd In art. 26 van het Vreemdelingenreglement, strafbaar met hechtenis van ten hoogste twee maanden of geldboete van ten hoogste duizend gulden. Den Helder, 7 Juni 1938. De Commissaris van Politie, Hoofd van Politie voornoemd, Van der Hoeven. Te Amsterdam is in den ouderdom van 54 jaren overleden ds. K. H. Wallien, Evang. Luthersch emeritus predikant. Ds. Wallien was in 1907 predikant van de Herst. Evang. Luth. Gemeente te Medemblik geworden, vandaar is hij in 1914 naar de Evang.-Luth. Gemeente te Monnikendam ge gaan; weer zeven jaren later heeft hij een beroep naar de Herst. Evang. Luth. Gemeente te Den Helder aanvaard, vanwaar hij drie jaren later naar de Ev. Luth. Gemeente te Weesp. is gegaan; daar heeft hij in 1936 we gens ziekte zijn emeritaat moeten nemen. Be halve in zijn predikantsfunctie heeft ds. Wal lien zich o.a. als vertegenwoordiger van het Evang. Luth. Kerkgenootschap in het bestuur der. Ned. Chr. Radiovereeniging en als be stuurslid van de afdeeling van het Ned. Bij belgenootschap verdienstelijk gemaakt. HAVEN VAN NIEUWEDIEP. Aangekomen van Memel en vertrokken naar Yarmouth het Ned. m.s. „Jos Maria". JAN VAN DOK, de voorzitter der reddersvereeniging „Moed, Volharding, Zelfopoffering", die morgen, Don derdag, 40 jaar geleden in het huwelijksbootje stapte. Foto „Modern". Van Vrijdag tot en met Zondag a.s. treedt in Casino op de inderdaad wereldvermaarde magiër en illusionist Alvata, de man, die in den loop van vele jaren in vrijwel alle we reldsteden optrad en dat met groot succes, gezien de verscheidene persuittreksels, welke men ons ter inzage gaf. Zoo schreef o.a. de Telegraaf van dezen meester-toovenaar: Het geheim van het succes van den mo dernen illusionnist vindt men per slot van reke ning voor een niet gering gedeelte in het tempo, waarmede hij u verbluft. Hij schept bloementuinen en levende eenden in een tijds bestek, waarin een gewoon mensch een schoenveter vastmaakt. Het zijn niet alle nieuwe tructs, doch Alvata, vermengt ze op voortreffelijke wijze met zijn bijzondere at tracties en het geheel eindigt in een myste rieuze verdwijning van eenige dozijnen lie den uit de zaal. En in plaats van arrestatie wegens kidnapping volgt'het applaus van een uitverkochte zaal. BEVALLEN: T. BreiderVisser, z.; C. C. Raai.fmakersvan den Berg, d.; E. M. A. GoodeKeizer, d. OVERLEDEN: L. Wezelman—de Gans, 63 jaar. Het ventiel wel misschien, maar de nippels, waarmee de spaken vastgeschroefd zijn, toch niet. En dat zijn juist van die klei nigheden, waar het op aan komt Die zijn prachtig in orde bij een Germaan. daar heb je wat aan N.V. RIJWIELINDUSTRIE F. J. V. WERVEN, Mtrril Aan de wieg van een Expositie. Als er ooit een plooibaar Nieuwediepsch oord bestaan heeft, dan is het Musis Sacrum. Musis Sacrum, het honk voor huisvrouwen avondjes en vischrecept-recepties, voor bal- lerinofuifjes en Vredesconferenties, voor dansavondjes en Kunsttentoonstellingen. Maar thans zal de inlooper hier niet ont haald worden op beschuitjes met kaas, noch op vleeschballen of Liebig bouillonblokjes, neen, ditmaal wordt men gespijsd middels picturale plats du jour, terwijl de leden der familie Polak, die de Muze een zeer goed hart toedragen, in de wandeling voor de noodige geestrijke toespijs zorgt. Gisteren werd ons journalistiek oor getrof fen door dof geklop en getimmer in de Musis Sacrumsche ingewanden en dies spoedden wij ons de gastvrije drempel over, teneinde ge tuige te zijn van de geboorte der Noorder Kunstkring Expositie. Het was zeer schoon .alhoewel nog in em- bryonalen toestand. Daar lagen in bekoor lijke nonchalance kunstproducten en stukken goor iepenhout naast malkander, de hoed van Dirk Steeman was aan het coquetteeren met een zak draadnagels, terwijl schuchtere stillevens in het niet verzonken bij grandioze rollen glas-in-lood papier en stukken karton. Er was sféér op het middaglijk uur, ondanks het feit, dat alle romantiek uit de zaal geban nen was. dat het medaillekastje van de Hen- gelaarsvereeniging naar profaner regionen verbannen bleek en de zwierige guirlande's, die anders poëtische suggesties aan de han gende tuinen van Babyion oproepen, het oog niet meer bekoorden. Zij was er, 'n importe dat meneer Steeman een ouwe broek droeg, meneer Polak z'n billentikker (excusez ie mot) in de kast had laten hangen, en inplaats van de zinstreelende accoorden van all round muci- sians het enerveerende geklop van hamers en nijptangen de stilte verstoorde. Zooals gezegd: lang3 de wanden stonden de schilderijen. Achterste voren in verband met het stof, verbergende al de glorie en durf en, schoonheid, die onze plaatselijke artisten in een jaar gemaald hebben. Doeken werden uitgespreid, kisten uitge pakt, en uitroepen weerklonken als wéér een stuk het enthousiasme vair de uitpakkers wakker riep. Maar niet alleen in de zaal werd de expositie geboren. Ook in het overige deel van het huis der Polakken. Want daar vonden de niet-meer- Heldersche artisten lavenis achter bakken thee en bokalen limonade, waaraan de rietjes niet ontbraken. Daar kwetterde een goud-groen papagaaienbeest en daar vertelden jonge kunstenaars van hun ervaringen buiten het kunstcentrum, dat Nieuwediep heet. Soms waren ze beschamend, soms verblijdend. We hebben het gehad over vorige exposities, over kunstenaars voor wie Den Helder geen vruchtbare voedingsbodem bleek te zijn en die henenvloden naar andere oorden waar de Kunst een iets grooter plaats inneemt in de harten der menschen. We hebben het gehad over succes en ver nietiging, over de Muze en het mooie weer, over Picassa en de limonadeprjjzen waarin de klad gekomen is. En midderwjjl spatte dat papagaaiendier zijn verwenschingen uit naar de indringers of wellicht had 't ook Sehn- sucht naar de tropen, en klonk de hamer van meneer Steeman en diens assistent, de heer Bok. Een uur later was er nóg meer uitgepakt. Nog meer houtwol lag in weelderige krullen en drieste veelheid op het parket en ook was het gereedschap van de pottenbakkende juf frouw gekomen. Dat was zeer interessant, zij het dat we er het fijne niet van bevroedden. En meneer Steeman hamerde zooals hij ieder jaar maar éénmaal hamert, de schilde rijen stonden kleintjes in den hoek en de Polakken-papagaai brulde nog steeds om te rugkeer naar de tropen. Langzaam aan, uur bij uur, werd de expo sitie van den Kunstkring der Noorderlingen geboren. Hopen wij, dat velen zich geroepen zullen voelen dezer dagen de windselen van het voorspoedige kind te komen weghaien en te zien wat daar binnen Musis Sacrum ge wrocht is. Men zou er spijt van hebben zulks te ver zuimen. De luitenants ter zee le kl. mar. res. S. E. Schipper, D. J. Kommer, W. A. Deterts en S. Dobbenga en die der 2e kl. C. de Korver, H. J. C. Coumon en C. C. Medema, worden met 15 dezer tijdelijk in vasten dienst opgenomen en ter beschikking gesteld met uitzondering van den luit. ter zee le kl. S. E. Schipper, die op dien datum aan boord van Hr. Ms. „Gel derland" en de id. 2e kl. C. de Korver, die bij de Marinekazerne te Amsterdam wordt ge plaatst. De luitenants ter zée le kl. Mar. res. P. F. M. van de Lint wordt 16 dezer eervol ontheven van het bevel over Hr. Ms. „Gruno" en ter beschikking gesteld, met tijdelijke opneming in vasten dienst. Hij wordt met dien datum in dit bevel vervangen door den id. J. Luske, eveneens tijdelijk in vasten dienst. De luitenant ter zee 2e kl. L. Brouwer, met 1 Juli ter beschikking gesteld, zal binnenkort naar Nederl.-Indië worden uitgezonden om vervolgens naar Japan (Tokio) te vertrekken voor het volgen van een studie in de Japan- sche taal. Overplaatsingen. Bootsman S. Jonker van Schorpioen naar Hydra, 13-6-38. Bootsman A. Smit v. W.s. W.o. n. Schor pioen, 13-6-38. Korpl.-schrijver W. Frangoise v. Nautilus n. O.Z.D., 15-6-38. Korpl.-schrijver W. Messink v. Gelderland n. W.s. W.o. 7-6-38. Korpl.-schrijver H. Piller van v. Speijk n. Gelderland, 7-6-38. Korpl.-konstabel P. J. de Heide, v. Gelder land n. Gruno, 3-6-38. Korpl.-schrijver G. W. Mooiman v. W.s. W.o. n. Bureau Staf C. d. Mar., 8-8-38. Kwart.meester. M. A. Havermans v. O.Z.D. n. Hydra, 13-6-38. Kwart.meester A. Minderhoud J. v. Gelder, n. Schorpioen 13-6-38. Kwart.meester A. Schillemans, Hydra, J. v. Gelder, 13-6-38. Korpl.-ziekenverplgr. C. M. Sturm v. Afd. Marns R'dam n. Hospitaal, 7-6-38. Kwart.meester J. J. de Jong v. P. Florisè; Bevolen overpl. op 7-6-38 n. Hms. W.s. Vliss. ingetrokken. Korp. d. Marns J. A. Hellema v. Kaz. W.o. n. v. Speijk, 7-6-38. Korp. d. Marns. G. Cup r. W.s. W.o. n. Kaz. W.o., 7-6-38. Konst.maat R. Lammerts v. Bueren van W.s. W.o. n. Gelderland 3-6-38. Konst.maat J. v. Tricht v. Gruno n. W.s. W.o., 3-6-38. Matr. 3e kl. S. J. v. Zomeren v. W.s. W.o. n. Brinio, 13-6-38. Marn. le kl. H. van Manen v. Kaz. A'dam n. Kaz. W.o. 4-6-38. Matr. le kl. H. de Vries v. W. v. Wijck n. D. Aukes, 13-6-38. Matr. le kl. J. W. de Grijs van v. Speijk n. D. Aukes 13-6-38. Matr. M. A. van Klei v. Schorpioen n. D. Aukes 13-6-38. Matr. le kl. W. v. d. Valk v. W.s. W.o. D. Aukes, 13-6-38. Matr. le kl. P. C. van Luijk v. O.Z.D. n. Hydra, 13-6-38. Matr. le kl. J. Meijer v. Kaz. W.o. naar Hydra, 13-6-38. Matr. le kl. H. Roubes v. Schorpioen n. Hydra 13-6-38. Matr. le kl. B. Wolven v. Hydra n. Schor pioen 13-6-38. Matr. le kl. J. Drenth v. Hydra n. W. v. Ewijck 13-6-38. Matr. le kl. J. de Meijere v. D. Aukes n. Schorpioen, 13-6-38. Stokers 3e kl. M. J. v. d. Vooren, M. A. Schoonwater, W. F. A. Brugman, M. Vester, D. Poot, H. J. v. d. Buse, A. v. d. Sluijs, P. J. Nool, C. J. Vermeulen, G. L. C. v. Spaan donk, W. J. Verhoeven, D. van Strien, G. v. d. Pas, van v. Speijk n. Gelder, 9-6-38. HR. MS. „VAN MEERLANT", Mr. Ms. mijnenveger v. Meerlant is heden van Flensburg naar Nieuwediep vertrokken. Aquarium Zoöl. Station. Voor het publiek geopend: dagelijks van 912 en van 13.30 17 u.. Zaterdag van 912 uur. BIOSCOPEN: Tivoli-theater, Spoorstraat, half 8: „Enkele reis Hollywood" en „Ten Westen van Shanghai". Rialto, Spoorstraat, half 8: „Koningin Victoria". Witte Bioscoop, Koningstraat, half 8: „Een tocht naar de Stratosfeer" en „Het proces tegen Mevr. Ames". Huisduinen: Heden: Voorjaarskermis. 8 tot en met 12 Juni. Musia Sacrum: Tentoonstelling Noorder Kunstkring. 9 tot en met 19 Juni. Leger des Heils: 10-daagsche tentcampagne Madoerastraat. 10 tot en met 12 Juni. CasinoAlvata. Opgenomen om 8 uur hedenmorgen. Barometerstand Den Helder 765.0 Temperatuur zeewater 14.7 Temperatuur lucht 16.8 Wind: richting Z.Z.O., kracht 2 Licht op 9u.47m. Hoogste temp. lucht gisteren 23.9 Laagste temp. lucht gisteren 18.0 Hoogwater (heden) 16.30 Laagwater heden) 22.50 Hoogwater (morgen) 5.20 17.85 Laagwater (morgen) 11.10 23.50 Hoe is de verhouding tot Duitsch- land? Sowjet Rusland heeft momenteel wei nig te vertellen in de Europeesche poli tiek, dat is te zeggen, vóór het voetlicht. Achter de schermen speelt het zrjn rol, zeker niet minder actief dan in de Vol- kenbondsjaren, toen het dikwijls een lei dende positie innam, dank zij de be kwaamheid van zijn minister van buiten- landsche zaken, Litwinof. We troffen in de Msbd. dezer dagen een beschouwing, waarin gewezen werd op die stilzwijgendheid van Rusland en waarin een interessante beschouwing vastgeknoopt werd over de groote beteekenis van het machtige rijk voor Europa en de binnenlandsche stroo mingen onder de loupe werden genomen. Wjj ontleenen er hieronder een en ander aan: Sowjet Rusland blijft in volle werkelijkheid een belangrijke plaats in de groote politieke actie van deze dagen innemen, zoo schrijft het blad. Het geweldige bolsjewistische rijk met zijn onuitputtelijk menschenmateriaal en zijn nog onuitputtelijker materieele natuur- schatten en hulpbronnen is een factor, waar mede een ieder, die iets in Europa wil onder nemen, ter dege rekening moet houden. Misschien is Rusland geen al te betrouw bare vriend, misschien is het geen al te zeer te duchten vijand, maar met een „misschien" kan men niet te uiterste risico's van een oorlog op zich nemen. Te meer wijl op een vaak beweerde zwakheid van Moskou niet al te stevig te bouwen valt. Het kan waar zijn, dat het regiem-Stalin uiterst wankel staat; maar, we wezen er reeds op, het is allerminst zeker, dat zelfs een gewelddadige omverwer ping van dit terroristische bewind een nadeel voor de weermacht van Rusland zou blijken. Bovendien zou de nieuwe regeering welke intusschen slechts een nieuwe strooming in het bolsjewistisch bewind de macht in han den zou geven, reeds stevig geconsolideerd zijn, vóór het bericht der omwenteling het front zou bereiken; en daar zou het eer toe gejuicht worden dan ontstemming wekken; want hoeveel slachtoffers het Stalin-regiem ook in de hoogere rangen van het leger ge maakt kleeft, er blijven daar nog altijd man nen genoeg over, in de invloedrijkste posities, die niets met den terreur-dictator te maken willen hebben, en niets liever zouden zien dan dat een „Trotzkiist" aan het bewind kwam. Een omwenteling, welke van het uit breken van een gewapend conflict nog al eens verwacht wordt, zou derhalve waar schijnlijk grooter eenheid tusschen de poli tieke en militaire leiding brengen. En deze zou Rusland niet verzwakken, maar veeleer versterken. Deze overwegingen doen opgeld, zoowel in Berlijn als in Londen. En dan is maar één onzekerheid, voor welke niemand een oplos sing kan geven: zou een dergelijk nieuw be wind meer voor Berlijn dan wel voor Londen voelen. Heel sterk is tijdens de beruchte Trotzkiistische, z.g; fascistische processen te Moskou voortdurend gewezen op de verbin dingen, weike de „samenzweerders en land verraders" met Berlijn zouden onderhouden. In Engeland is, in zeer vooraanstaande kringen, die indruk zelfs zoo sterk geweest, dat men geneigd is, Sowjet Rusland als be trouwbare bondgenoot der democratie af te schrijven. Mede in de overweging, dat de Russische totalitaire dictatuur veel nader bij de Europeesche dictaturen staat, als stelsel en als levensbeschouwing, dan bij de demo cratische staten. i'elfs vragen sommigen zich af, of er tus schen Rusland en Duitschland geen bepaalde afspraken bestaan, welke in geval van oorlog zullen werken. Want men heeft nog altijd het woord van Goebbels zelfs, al is het dan uit een ver achter ons liggenden tijd, dat na- tionaal-socialisme en bolschewisme eigenlijk den zelfden weg moeten bewandelen en der halve een dwaasheid begaan, als zij elkaar bestrijden. Men ziet... Rusland blijft nog een vraag- teeken. Van Zondag 12 tot en met Zondag 19 Juni zal onder de auspiciën van den Alkmaarschen Kegelbond een provinciaal kegelconcours wor den gehouden op de drie kegelbanen in „de Rustende Jager" te Bergen. Aan dit concours kan worden deelgenomen door de leden van de vier Noord-Hollandsche kegelbonden, ter wijl het Hoofdbestuur van den Nederlandschen Kegelbond dispensatie heeft verleend aan het tiental van den Noord-Nederlandschen Kegel bond te Groningen om deel te nemen aan den Invitatie-bondenwedstrijd op den openingsdag van het concours. Naast deze Groningers en de vier Ndbrd- Hollandsche bonden zijn ook de tientallen van Utrecht en Den Haag uitgenoodigd. zoodat een spannende kegelstrijd tusschen de cracks van deze bonden verwacht mag worden. Naar men ons mededeelt, is het Heldersche tiental als volgt samengesteld: J. Helder, G. Wit, R. Wit, D. J. Hetjkoop. J. Lammers, F. van der Meij, J. W. Biersteker, P. Spruit, C. Goes en J. Boerdijk. Doch niet alleen het vertegenwoordigend bondstiental, ook de Heldersche kegelclubs zul len in Bergen acte de présence geven: we ver namen reeds, dat verscheidene clubs hebben ingeschreven met hun eerste vijftal in de A.- klasse en met vele drietallen in de B.-klasse. Wij wenschen onze stadgenooten veel hout en hopen de resultaten t.z.t. te vermelden.

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 5