Z. K. H. PRINS BERNHARD IN HET AMSTERDAMSCH STADION. IIKv mm De feestelijkheden ter viering van het 12de lustrum van het Wageningsche Studentencorps zijn Zaterdag begonnen. De reünisten arriveerden per stoomtram en trokken daarna in optocht door de stad Z. K. H. Prins Bernhard, die tijdens den Olympischen Dag in het stadion te Amsterdam van Zijn hooge belangstelling blijk gaf, liet vóór den aanvang van den voetbalwedstrijd Nederland Ned. Indië, de spelers aan zich voorstellen H De burgemeester van Zandvoort, de heer H. van Alphen, reikte de prijzen uit na afloop van de internationale scherm- wedstrijden, welke in zijn gemeente werden gehouden De nieuwe auto-snelweg Amsterdam Den Haag is Zaterdag met de opening van het laatste weggedeelte bij Sassenheim officieel in gebruik genomen. In autobussen trokken de deelnemers aan het internationaal wegencongres als eersten over den fraaien weg üm Vacantiegenoegens van de kleine prin ses Josephine Charlotte van België in de badplaats De Panne in West- Vlaanderen De finish van den 1000 meter sprintwedstrijd tijdens den Olympischen Dag in het stadion te Amsterdam. Links de winnaar, de Italiaan Loatti; rechts: onze landgenoot H. Ooms Osendarp won het nummer 100 meter hardloopen tijdens de wedstrijden op den Olympischen Dag in het stadion te Amsterdam. De finish De nationale mo'o. Hshijden zijn Zondag in Limburg op het circuit te Hunsel onder groote be- langstelling gehouden. Moment tijdens de races Nederland scoort - Een aardig moment uit den voetbalwedstrijd Ned,rl,„d-N,d. Indié. het hooldnommer sportprogramma op den Olympischen Dag in het Amsterdamsch stadion het

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 4