ROOK *Wei&d dooiden IN SMAAK! DIE TRIOMFEERT E. N. Heijligenberg, Voedt Uw huid 's nachts met Purol Sport ^c/iee^cActaAdÉte^c/léeii Na een goed examen een goed rijwiel Het luchtalarm in den nacht Marine Kampioenschappen Er is gewoon Krentenbrood en er is Krentenbrood van Krigee 30, 45 en 60 ct. Probeert U eens v Galenstraat 71 Tel. 399 Vischafslag Den Helder Jutfrouw Geervliet op pad De Miniatuur-Race-Baan Speciaalzaak Heerenkleeding in de Sluisdijkstraat Het jubileum der luchtvaart afd. te Soesterberg 3ioiicït 1L ze ook eens £le w-eeé in Sletten en Slantaiieën £en fileiilel op de uumcLe Filmuitvoering Dunlop-jubileum Weelbennen Utctteïfio-io Zennti Tenniswedstrijden Vlug en goed vervoer gaat samen per ,,ESONA" Noodkreet £eg£AlebicMen Keizerstraat 118 - Tel. 234 Het hoofd van den Luchtbeveiligingsdienst, de heer Fey, deelde ons gisteren mede, dat de oproep aan de stadgenooten, om een be richtje in te zenden, als men het alarm in den nacht hoorde, niet tevergeefs is geweest. Van verschillende kanten is bericht binnen gekomen, zoodat nu vrij zeker te bepalen is, in welke straal het geluid hoorbaar geweest is. Allen, die tot dit resultaat het hunne heb ben bijgedragen, wordt daarvoor dank ge bracht. De tweede dag heeft wel eerste prijswinnaars gebracht, maar geen kampioenen. In het pols- stokvérspringen mag de tweede prijswinnaar wel een extra pluim hebben, daar sergt.-tele- grafist Versteeg nog tot de oude garde behoort, met een sprong van 7.49 m wist hij zich achter Max Muller 2e te plaatsen. Een zeer fraaie sprong leverde F. X. Wintersberger in de finale hinkstapsprong met aanloop, met een kat- achtigen sprong van 1124 m wist hij boven Miedema te komen. Het was erg warm in het zwembad bij de wedstrijden Vrijdagmiddag en de belangstelling was enorm. Luide werden de zwemmers aan gemoedigd, maar kampioenen kwamen er niet, wel enkele goede eerste prijswinnaars. Hier volgen de gedetailleerde uitslagen: Zwemmen 100 meter rugslag. 1. J. P. v. d. Werff in 1.36.8; 2. K. v. d. Heu vel in 1.39.6; 3. K. Goessens in 1.49.5; 4. H. W. Hos in 1.55; 5. W. Krikke in 1.59.2. 4 maal 40 meter estafette. Marine Kazerne Willemsoord 2: E. G. v. d. Kraan, S. Spruit, F. M. Burgman, H. A. Bolleurs, tijd 2 min. 27 sec. Marine Kazerne Willemsoord h'- J. Haren, P. v. d. Vegt, G. H. Bonnik, W. J. Doesburg, tijd 2 min. 17.6 sec. Viiegkamp „De Kooij": J. ^H. Velthaak, G. G. F, Heineker, D. van Scheijen, J. van Houten, tijd 2 min. 31.8 sec. Hr. Ms. „Gelderland" J. Suermondt, C. W. Ebbe, H. van Boekhoven, A. Jansen, tijd 1 min. 47 sec. Marine Kazerne Willemsoord 1: J. J. Wesseling, C. M. Prins, F. Vuurman, P. W. A. Muller, tijd 2 min. 7 sec. Marine Kazerne Willemsoord 3: J. Verdonk, H. A. van Wieringen, W. Land man, C. J. Rietdijk, tijd 2 min. 4.4 sec. Hr. Ms. „O 15" (Onderzeedienst) H. A. W. Bos, H! M. van Ostrom, G. D. Kwast, F. A. Tours, tijd 1 min. 57.4 scc. Hr. Ms. Schorpioen 1": G. H. Vogelenzang, E. R. de Nooij, G. Woer den, A. W. Hes, tijd 2 min. 19.4 sec. Afdeeling Mariniers Rotterdam: J. Flipse, K. v. d. Heuvel, K. Goessens, J. Heeren, tijd 2 min. 6 sec. De overige estafetteploegen werden gedis kwalificeerd wegens te vroeg starten. Prijswinnaars le prijs Hr. Ms. „Gelderland" in 1.47; 2e pry's Hr. Ms. „O.Z.D." in 1.57.4; 3e prys Marine Kazerne Willemsoord 3 in 2.04.4. Polsstokverspringcn met aanloop. 12 deelnemers. le prijs ziekenverplegersmaat M. Muller 7.81 m; 2e prijs sergt.-tel. D. N. Versteeg 7.49 m; 3e prijs konst.-maat F. X. Wintersbergen 7.43 m. Hinkstapsprong. 9 deelnemors. le prys konst.-maat F. X. Wintersbergen 12.24 m; 2e prys J. Miedema, lichtmatroos 11.67 m. Demifinale 100 meter Hardloopen. le serie: I. J. A. van Kempema 11.6 sec.; 2. L. Bruin- snia 11.9 sec.; 3. M. J. P. Jansen 12.6 sec.; 4. S. E. H. Sanches. 2e serie: 1. A. J. M. van Tol 12 sec.; 2. M. Muller 12 sec.; 3. D. van Scheijen 12.1 sec.; 4. J. van Cooten. Komen Zaterdag uit in de finale: P. A. van Kempema, A. J. M. van Tol, L. Bruinsma, M. Muller, M. J. P. Jansen, D. van Scheyen. Finale Verspringen met aanloop. 1. F. X. Wintersbergen 5.83 m; 2. A. J. M. van Tol 5.705 m; 3. H. C. Want 5.50 m; 4. L. Bruinsma 5.425 m; 5. M. Muller 5.425 m, na herkansing met Bruinsma. 1500 meter snelloop 33 deelnemers. le prijs J. Dourlein tijd 4 min. 41 sec.; 2e prijs L. Scheffer tijd 4 min. 51 sec.; 3e prijs H. Sie ring tijd 4 min. 51.2 sec.; 4e prys F. Teunissen tijd 4 min. 51.3 sec.; 5e prijs Chr. Mulder tijd 4 min. 56 sec. Zwemmen 100 meter Schoolslag. le serie: 1. K. van den heuvel 1.39.1; 2. F. Paarde- kooper 1.46; 3. R. van Niel 1.57.4; 4. J. van Houten 1.58.2. 2e serie 1. K. Goessens 1.40.6; 2. J. de Rooij (gedis kwalificeerd); 3. A. A. Regwaard (id.). Se serie: 1 L. Vader 1.41.8; 2. F. Vuurman 1.46; 3. D. J. van Putten 1.48.4; 4. J. van Nieuwkerk 1,54.9. Jf6 serie: 1. H. W. Jas 1.43; (overigen gediskwalifi ceerd). 5e serie: 1. J. A. Serno 1.45.1; 2. J. B, de Wit 1.45.7. In de 100 meter Schoolslag waren de prijs winnaars: 1. K. van den Heuvel, 2 K. Goos- sens, 3. L. Vader, 4. J. A. Serno. Zwemmen 100 meter vrije slag. le serie: 1. W. Ebbe 1.18,5; 2. A, W. Willemsen 1.28; 3. Eizendoorn 1.32; 4. Heeren 1.42.6. 2e serie: 1. J. Bakker 1.20; 2. J. P. van den Werff 1.23; 3. F. H. Keizer 1.29.4; 4. J. J. van Dok 1.34.4. Totaal: 1. W. Ebbe, 2. J. Bakker en 3. J. P. v. d. Werff. Den Helder 1 Juli Aangebracht door Tongen Slips Schol le soort Schol 2e soort Schar Aangebracht door Levende garnalen Gekookte garnalen 1938. korders: per kg 1.060.95 0.88—0.80 p. kist 11.008.00 4.10—3.60 3.50—3.20 garnalenvisschers per lit 1.35 per kg. 0.16 Gisterenmiddag kwam een van de deel neemsters van de laatste reis van „juffrouw Geervliet" op ons kantoor om te vertellen hoe fijn ze het gehad hadden. „Me kameraads", zoo zei ze, „zulle nog wel in bed liggen, ir ar ik ben d'r uitgestapt om u om een stukkie te vragen. En schrijft u d'r maar bij, dat we hopen, dat juffrouw Geer vliet honderd jaar wordt. En brengt u vooral hulde aan de chauffeurs, die ons zoo uitste kend gereden hebben." Ziezoo, al die dankbetuigingen schrijven we hier meteen maar neer. Want ze zijn verdiend. Het is een kranige prestatie, die juffrouw Geervliet ieder jaar weer levert met een zoo groot aantal vrouwen op stap te gaan. Vorige week had ze er 195 mee naar Apeldoorn ge nomen en van de week is ze met 65 drie da gen naar Brussel geweest. En ze hadden zoo gezongen en zooveel pret gehad, dat de juf frouw, die ons het reisverslag kwam doen, nog niet anders kon dan fluisteren. Onder verwijzing naar de desbetrefende advertentie in dit nummer van de Miniatuur Race-baan, staande dit jaar op het Helden der Zeeplein, vestigen wij de aandacht op de bon, tegen inlevering, waarvan men een 10-rittenkaart voor een kwartje kan ver krijgen. Van den heer D. Kwast. Hedenmiddag 4 uur opent de heer D. Kwast in het perceel Sluisdijkstraat No. 88 een nieuw speciaal-bedrijf in marine- en civiele heerenkleeding. Zooals men weet bezit de heer Kwast reeds gedurende verscheidene jaren een zaak in de Sluisdijkstraat, doch door uitbreiding van clientèle werd hij thans gedwongen expansie te zoeken. En welke hij vond in een geheel aan de moderne eischen beantwoordende zaak, waarin de diverse onderdeelen uitstekend tot hun recht komen. Zoo is er, behalve de ruime winkel, een keurige paskamer, terwiji er eveneens achter den winkel een modern atelier gebouwd werd. In ieder opzicht is het bedrijf thans verbeterd en met name in de beide étalage's waarin men zoowel de burgerafdeeling als. die voor de marine vertegenwoordigd ziet, komen de artikelen op hun voordeeligst uit. Zij nog vermeld, dat architect van het pand is de heer De Waard, de uitvoerder aan nemer Kwak van Huisduinen, dat het schil derwerk van den heer Caspers is en ten slotte de verlichting van den heer Puinbroek. Druk bezochte receptie. De eerste dag van de viering van het vijf en twintig-jarig bestaan van de luchtvaart- afdeeling te Soesterberg is in alle opzichten geslaagd. De organisatie bleek in goede handen, zoodat de beide plecHtigheden des morgens ge heel volgens de verwachtingen naar wensch en zonder eenige stagnatie geschiedden. Des middags tijdens de receptie, welke plaats vond in de in een bloemenhof herschapen steenen hangar no. 22, bleek de belangstelling uit militaire en burgerlijke kringen al niet minder dan des morgens. De minister van Defensie, de heer J. J. C. van Dijk, opende de lange rij van militaire en burgerlijke auto riteiten, om den commandant en de hoofd officieren van de L. V. A. geluk te wenschen. Vervolgens spraken generaal Reijnders, chef van den generalen staf, vice-admiraal Quant, kolonel Walaardt Sacré, oud-commandant van Soesterberg en generaal Raaijmakers, inspec teur van de militaire luchtmacht. Des avonds werd in het Casino een corps maaltijd gehouden voor de officieren, waarbij Z.K.H. Prins Bernhard mede aanzat. Aan het einde van den corpsmaaltijd be gaven allen zich wederom naar de hangar, waar de koffie werd gebruikt en de Prins de gelegenheid aangreep nader kennis te maken met de jongere officieren, met wie hij zich ge- ruimen tijd op aangename wijze onderhield. met linnen overtrek elegante pasvorm - alle modellen en maten per stuk II c - per dozijn 1.25 Alléén in HERMAN NYPELS' Klesdingmagazijnen - DEN HELDER Het is examentijd. Een vreeselijke periode! Een periode, die met geen pen te be- Schrijven is. Een demonische kwelling i met saterieke wellust uitgevonden door j een aantal personen, die blijkbaar aan i de jeugd eeuwige vijandschap gezworen j hebben. Examentijddaar kunnen alleen diegenen over meepraten, die zelf deze j moderne martelarij aan den lijve ge- i voeld hebben. En alleen zij, voor wie leeren inderdaad moeiten en zorgen j meebrengt. De jongen en het meisje, die algebra plegen te beschouwen als i een verfrisschende hersengymnastiek, of zij die de Fransche grammatica zien in het licht van een prettige verpoozing, of zij voor wie scheikundige puzzles de volkomen harmonie der logika betee- kentdezulken hebben hier geen recht tot spreken. Maar wel dat ontzag- lijke leger van gemiddelden, het leger waaruit feitelijk de geheele maat' j schappij bestaat. Zij zijn het, voor wie deze dagen een kwelling zijn. Ze staan op en gaan naar bed met het Examen- i Beest voor oogen. Ze winden zich op en zoeken vergeefs in den slaap heeling t'oor hun kapotte en tot het uiterste afgetobde zenuwen. I Dat duurt dagen en weken. Totdat i dé dag er is en ze, slechts een schim j van zichzelf zijnde, voor de tafel ver- i schijnen en met gebroken stem en ge- loken oog iets stamelen, wat in de verste verte de afspiegeling hunner kennis niet is. Ondanks Mijnhardtjes, ondanks Sanatogen, ondanks Krusen- salts, ondanks Tonicum Nourri en hoe j al die andere, vrees-bannende en weten- schap-stimuleerende media ook mogen heeten. Het is in déze oogenblikken, dat ons hart naar dit zwaar-getroffen volksdeel uitgaat, voornamelijk omdat ook wij eens met dat bijltje gehakt hebben en ook tot het deel behooren, hetwelk men de gulden middenstof pleegt te noemen. Veel van deze middenstof komen vóór het bereiken van de finish te val- len, en vormen de garde der gesjeesden. Zij hebben eigenoogig het vagevuur aanschouwd doch zijn gestrand op het moment dat de redding nabij was Voor hen is er één groote troost. Het is namelijk een algemeen bekend feit dat het niet de bolste bolleboozen zijn die de steunpilaren van deze maat- j schappij (aangenomen dat ze stabiel is) vormen. Het meerendeel bestaat uit j mannen en vrouwen die vroeger zaten te hannissen met algebra en meetkunde, met Fransche werkwoorden en schei- kunden en voor wiens succes in 't leven j zelfs erkende paedagogen en gedepu- teerden geen cent gaven. Sterker op school tot uitgesproken stommeling gedegradeerden blijken het in het gewone leven, waar het soms meer blijkt aan te komen op inzicht en menschenkennis, opperbest te kunnen stellen en kans te zien een stukje van j de kip met de gouden eieren te slachten, j Ja, ja het leven is wél vol tegen- strijdigheden! want zij wordt er zoo zacht en mooi, zuiver en gezond door. Doe dit 1 of 2 x per week. Ook vetwormpjes, vlekjes, pukkels en uitslag verdwijnen er door. Tube 45, Doos 60-30 ct. Naar aanleiding van het halve eeuwfeest der firma Dunlop, had gistermiddag voor genoo- digden een filmuitvoering plaats in het Victo- ria-theater, te Alkmaar, waaraan was verbon den een prijsvraag. Na eén korte inleiding werd in een groote film de groei der firma gedurende de afgeloo- pen 50 jaar uitgebeeld. We zien de oude heer Dunlop zijn eerste proeven nemen met lucht banden, we bevinden- ons in de eerste, nog pri mitieve werkplaats en zijn getuige van de eerste successen op de wielerbaan, waar de massieve banden van voorheen volledig het onderspit moesten delven. En dan zien we de ontwikkeling van het be drijf tot de wereldfirma van heden met zijn in totaal ongeveer 50.000 geëemployeerden. De firma, die zelf de latex produceert in reusach tige, eigen plantages en die deze grondstof ver der verwerkt tot ieder denkbaar product, waarbij slechts rubber wordt aangewend, van automobiel- en fietsbanden, tot regenkleeding, schoeisel, ballen, waterzakken, laarzen, tot schapen- en koeienschoenen toe. In den loop der jaren werd overgegaan tot de bereiding van andere grondstoffen benoodigd voor de bandenfabricage. Zoo worden ons de enorme katoenspinnerijen getoond. En aan deze neven industrieën sluiten weer andere aan, waarbij deze nieuwe grondstoffen worden verwerkt, ook al komt er geen rubber aan te pas. Het geheel vormt de geschiedenis van een firma, die zich heeft ontwikkeld op een wijze die met recht sprookjesachtig mag worden ge noemd. Organisatie en techniek vieren hoogtij in den meest waren zin van het woord en men staat verstomd over alles wat het menschelijk brein hier heeft tot stand gebracht. HELDER-NIEUWS. De volgende wedstrijden worden morgen ge speeld: Helder IIWatervogels I, aanvang 2.30 uur. Helder comb.Atlas II, aanvang 10 uur. NEDERLAAG-WEDSTRIJDEN. Zondag 3 Juli. 10 uur: Bios-BoysS .M.C. F. ZOONS WINT TWEEMAAL IN BELGIË. J.l. Dinsdag en Woensdag is F. Zoons twee maal uitgekomen in een race over 70 K.M. voor amateurs, n.1. te Willebroek en Maria- kerke. Beide malen werd Frans, zooals een Belgische courant aantoonde, nummer één. F. M. I—H. Z. V. I. F. M. I H. Z. V. I 5—4. H. Z. V. H. v. d. Water Kammeyer, C. Boonen, T. Brinksma, A. Zuurmond, F. Sikking, J. Timmerman o J. Baarda, v. Ebbe, de Bosson, W. Bunschoten, W. v. d. Bogaerde, G. Kruisdijk, H. Wildenberg. F.M. Deze eerste ontmoeting in dit seizoen ein digde in een verdiende 5—4 overwinning van F.M., nadat H.Z.V. achtereenvolgens een voor sprong van 30 en 42 had gehad. Gisteren zijn reeds enkele partijen van het Panorama-tournooi gespeeld. Het programma wordt verder afgewerkt hedenmiddag en mor genochtend en -middag. De inschrijving is nog steeds te klein, zoo zelfs, dat het dames-enkelspel en het gemengd dubbelspel van het programma geschrapt moesten worden. Durft men soms niet? Het is werkelijk jammer, dat er niet meer interesse voor dergelijke wedstrijden bestaat, daar deze steeds een prettige onderlinge krachtmeting zijn, en ze in staat zijn de onder linge verstandhouding tusschen de spelers der diverse clubs in gunstigen zin te bevorderen. Als bijzonderheid kunnen we nog vermelden, dat door den heer E. L. de Zeeuw aan Ir. E. F. van Dijk een revanche-party is aangeboden naar aanleiding van de gespeelde finale in de Heldersche kampioenschappen 1937, eveneens gehouden op de banen van pension „Panorama" Deze partij wordt nu gespeeld na de finale van afdeeling A (winnaars van de eerste ronde; de verliezers hiervan vormen afd. B) Onder de inschrijvers merken we op den heer Timmers, welke vorig jaar dit tournooi won en den heer Koremans, beiden maken een uitstekende kans de finale te bereiken, waardoor we van een spannende party ver zekerd mogen zijn. Het programma voor Zondag ziet er als volgt uit: 's Morgens: Demi-finales A, B en Heeren dubbelspel. 's Middags 1 uur: Finale B. 2 uurVinale Hee rendubbelspel. 3 uur: Finale A. 4 uur Ir. E. F. v. Dyk (Animo)—E. L. de Zeeuw. De toegang tot de banen is kosteloos, zoo dat we hopen, dat vele tennis-liefhebbers van deze gelegenheid gebruik zullen maken. Adres aan den minister. Door het hoofdbestuur van den Ned. Bond van Kleinhandelaren in het Visch- en Haring- bedrijf is een adres gestuurd, waaraan wij het volgende ontleenen: Reeds enkele jaren verkeert de visch- en haringkleinhandel in zeer moeilijke omstan digheden. Dit vindt zijn oorzaak in schrale aanvoeren, zeker wat de zoogenaamde volks- visch betreft, door het te weinig aantal booten die in de vaart zijn. Daarnaast de contingenteering van Deensche en Noorsche zeevisch, van welke veel te weinig in ons land wordt aangevoerd. Eveneens de te dure bakolie, welke het ver bruik van de reeds zoo schrale en daardoor te dure aangevoerde visch remt. Bovendien, de teruggang van de koopkracht van het publiek is een geweldige handicap voor de afzet van visch en haring, welke het bestaan van den vischkleinhandelaar en het zaken doen hóe langer hoe moeilijker maakt. Daarnaast Excellentie, zoo zegt het adres verder, heeft de verstrekking van visch in versche, gerookte en in gebakken staat aan werkloozen, niet alleen een groot deel van ons debiet ontnomen, doch de prijsdrukking die hier van het gevolg is, maakt in vele plaatsen in ons land het zaken doen onmogelijk. Het verkoopen van vele Gemeentelijke Visch- afslagen aan particulieren welke Vischafsla- gen doorgaans met verlies werken, werkt het lamleggen der particulieren handel in de hand. Excellentie in verband met bovengeschetste zijn wij thans genoodzaakt ons tot Ued. te wenden. Het is een gelukkig verschijnsel dat een klein percentage de wintermaanden ge holpen wordt en wel de belanghebbenden in de zin der Zuiderzee-steunwet. Deze wet laat alleen belanghebbenden toe die voor 1918 in Zuiderzee-visch gehandeld hebben. Toch zijn er zeer velen, die na dien tijd in het bedrijf gekomen zijn, en toch Zuiderzee-visch ver kochten. Excellentie wij, brengen deze moeilijkheden onder Uw aandacht, omdat wij weten dat zeer veel visch- en haringkleinhandelaren in den grootsten nood verkeeren. Vandaar dat wij dezen toestand beleefd doch dringend onder Uw aandacht brengen, met 't beleefd verzoek aan den ernstigsten nood* toestand een einde te willen maken. STOOMVAART !H1J. NEDERLAND. Chr. Huigens, u., 1 Juli v. Genua. Moena, t„ 1 Juli v. Gibraltar. Poelau Tello (u.), 30 Juni van Suez. KON. HOLL. LLOYD. Montferland, 30 Juni van Amsterdam. Zaanland, t., 1 Juli v. Santos. KON. NEÖ. STOOMBOOT MAATSCHAPPIJ. Achilles, 30 Juni van Dubrovnik. Agamemnon, 1 Juli te Rotterdam. Alkmaar (th.)pass. 30 Juni Lydd. Fauna, 30 Juni te Malaga. Hebe, 30 Juni van Nea Playa. Irene, 1 Juli te Rotterdam. Nereus, 1 Juli v. Rotterdam. Oberon, t., 1 Juli 's midd. 12 u. 200 myl N. v. Terceira. Odysseus, pass. 1 Juli Kiel/Holtenau. Saturnus, 1 Juli te Amsterdam. Socrates, 1 Juli v. Rotterdam. Stella, 30 Juni van Messina. Titus, 1 Juli te Hamburg. Trition, pass. 30 Juni Ouessant. Venus, 1 Juli v. Rotterdam. Vesta, 1 Juli te Hamburg. Vulcanus, pass. 1 Juli Lydd. KON. PAIIETVAART MAATSCHAPPIJ. Barentsz, 30 Juni v. Lour. Marqués. Houtman, pass. 30 Juni Pantellaria. Lematang, 30 Juni v. Bangkok. Sipora, 30 Juni v. Belawan. HOLLANDAMERIKA LIJN. Burgerdijk, pass. 30 Juni Scilly. Edam, 30 Juni te New York. Lochmonar, 30 Juni te Glasgow. Maasdam, 30 Juni te Boston. Nebraska, 29 Juni van Higham Bight. Nieuw-Amsterdam, 30 Juni te New York. Tiradentes, 30 Juni te New York. HOLLAND—WEST-AFRIKA LIJN. Reggestroom (th.), 4 Juli te Havre verw. JAVA*—CHINAJAPAN LIJN. Tjikembang, 29 Juni te Barry. Tjikarang, 30 Juni v. Makassar. Tjinegara, 29 Juni te Hongkong. Tjisalak, 29 Juni te Batavia. Tjisaroea, 30 Juni te Shanghai. Tjisondari, 1 Juli te Antwerpen. JAVA—NEW-YORK-LIJN. Brastagi, pass. 30 Junj, Mauritius. City of Kimberley, 30 Juni te Telok Betong. Kota In ten, 30 Juni te Belawan. SILVER-JAVA PACIFIC-LIJN. Kota Baroe. 30 Juni v. Port Natal. Manoeran, 30 Juni v. Belawan. ROTTERDAMSCHE LLOYD. Baloeran (u.), 30 Juni van Colombo. Dempo, t., 1 Juli v. Gibraltar. Garoet (u.), 1 Juli te Batavia. Indrapoera (th.), 1 Juli van Singapore. Kota Agoeng (u.), 1 Juli van Suez. De fourier der 1ste klasse A. J. Timmers is aangewezen voor het vervullen van de functie van administrateur bij de le Schoolcompagnie van het Regiment Kust-Artillerie te Den Helder.

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 6