MINISTER COLIJN TE KAMPEN. VIERDAGEN-SFEER ROND NIJMEGEN. Te Kampen is Woensdag een driedaagsche reünie aangevangen van oud-volontairs van het Instructie Bataljon. De reünisten op weg naar de Nieuwe Kerk. Op de eerste rij v.l.n.r.burgemeester Oldenhof, minister-president dr. H. Colijn en de commandant van het veldleger, baron Voorst tot Voorst Rust na een ste vige wandeling. Vierdaagsche sleer in de omge ving van Nijmegen De beklimmers van den Eiger-wand. Vorg (links) en Eckmaier op het balcon van hun pens.on te Grindelwald tijdens de verwelkoming door de inwoners Halt I voor den overweg. De wandeling wordt even onderbroken tijdens de .vierdaagsche", om den trein te laten passeeren Houd er den moed maar in. - De 77-jarige De Wind in vroolijk gezel schap van de dames der Rotterdamsche Burgerwacht tijdens de vierdaagsche afstandsmarschen De eerste van de serie baggermolens, welke voor Rusland hier te lande gebouwd wordt, heeft op den Nieuwen Waterweg proefgevaren en proefgebaggerd Als van ouds is de stemming onder de deelnemers en deelneemsters aan de .vierdaagsche" steeds patent Zelfs in de rustpoos ontbreekt de vroolijk- heid niet De commandant van de zeemacht in Ned. Indië, vice-admiraal Ferwerda, heeft te Soerabaja een rede tot de marine .en bloc gehouden, waarna de 4000 manschappen geïnspecteerd werden Melk is goed voor elk, dus ook voor een politieagent, die deel neemt aan de vierdaagsche afstandsmarschen rond Nijmegen Een lange stoffige weg, een stralende zon en een warm uniform maken dorstig Balthasar, de Belgische minister van Openbare Werken, in geanimeerd discours met minister J. A. M. van Buuren tijdens de ontvangst op de Belgische legatie te Den Haag bij het bezoek van minister Balthasar aan Nederland

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 4