Regeeringscrisis in Spanje Amerika corruptieland! Moeder en kind vermoord Ernstig ongeluk met heimachine Een Sudetenduitsch legioen Ontploffing aan boord van een duikboot De mijnramp in Duitschland Litwinof protesteert vergeefs Lindbergh naar Moskou Een mijn ontploft onder een vrachtauto Bijbelonderricht bij het M.U.LO. Snelvarend passagiersschip Steuntrekker verzweeg erfenis Het vliegongeluk in de baai van Rio Oorlogsindustrie in Ned, Indië Allen zwoeren Hitier trouw Wraak van bijen Onze Oost Uit onze Omgeving Het kabinet Negrin treedt al. Eindelijk antwoordt Franco op de Britsche voorstellen. Van de fronten weinig nieuws. Het kabinet-Negrin is afgetreden. Men hoopt, dat de regeeringscrisis in den loop \an dezen nacht opgelost zal worden, zonder dat belangrijke wijzigingen in de samenstel ling van het aftredende' kabinet worden aangebracht. NEGRIN. De regeeringscrisis is ontstaan door een verschil van meening tusschen den Cata- laanschen minister A\-guade en den Baski- sehen minister Irujo eenerzijds en de an dere leden van het kabinet anderzijds over de decreten tot reglementeering van de oor logsindustrie en het justitieel beheer. Franco antwoordt. Het antwoord van Franco op de Britsche voorstellen inzake de terugtrekking van bultenlandsche vrijwilligers, is overhandigd aan Hodgson, den Britschen agent te Bur gos. VAN DE FRONTEN. Rechtsche divisie in de pan ge hakt. De generale staf van het regeeringsleger deelt mede, dat de vierde Navarreesclie di visie der opstandelingen in de pan is gehakt in de bergen van Pandols, ten zuiden van Gandesa, na een strijd, die vier dagen heeft geduurd. Do overlevenden der divisie zijn uit de frontlinie teruggetrokken om gereor ganiseerd te worden. Volgens de berichten uit Barcelona recht sche frontberichtcn van belang ontbreken weder geheel zijn aan het oostelijk front de krijgsverrichtingen geconcentreerd in den sector van den Rio Segre en dien ten zui den van Gandesa, De strijd wordt geken merkt door den weerstand der regcerings- troepen tegen de rechtsche aanvallen en door luchtgevechten aan hot Ebrofront. In den sector van do Segre zijn de regeerings- stellingen verbeterd. Valencia is weer gebombardeerd. Uit Ma drid vernomen wij, dat gisteren do gchcelo stad schudde toen een cloor de reg.-troepen aangebrachte mijn onder een gebouw der universiteitsstad tot ontploffing kwam. Men gelooft, dat bij de ontploffing talrijke 'dooden en gewonden zijn gevallen onder de rechtsche bezettingstroepen. De nieuwe regeering gevormd. In den loop van den nacht ls een nieuwe regeering gevormd, wederom onder leiding van minister-president Negrin, den minister van arbeid Ayguade en de^ minister der republiek, Irujo, zijn afgetreden en vervan gen door Noix Hegas, lid van de Katalaan- sche socialistische partij en Thomas Bilbao Hospitaiet, minister zonder portefeuille, lid .van de Spaansche socialistische partij. Nadat de hervorming van het kabinet tot stand was gekomen, is een nota gepubli ceerd. waarin wordt gezegd, dat de regee ring nogmaals vprzekert, dat zij de persoon 1 ijkheid en de rechten van de autonome ge bieden zal eerbiedigen. Zij is verheugd, dat de Katalanen en Baskcn in de nieuwe re geering vertegenwoordigd blijven, waardoor de regeering haar karakter van nationale vereeniging handhaaft. Voorpost van het Duitsche leger? De „Narodnyi Noviny", een rechts orgaan, schrijft, dat in Duitschland een Sudetenduitsch legioen is ge vormd, gelijk aan het voormalige Oostenrijksche legioen. Dit legioen staat onder leiding van een zekeren Krebs en telt acht regimenten. Krebs was vroeger secretaris van de Tsje chische nationaal-socialistisphc partij en is thans naar Duitschland uitge weken. Het legioen moet Tsjecho- Slowakije binnendringen op het oogenblik, dat de Duitsche troepen naar de grens oprukken. Zeven ernstig gewonden. Het Amerikaansche ministerie van Ma rine heeft medegedeeld uit Honoloeloe be richt te hebben ontvangen, dat bij het pro beeren van een nieuwen motor op de duik boot „Nautilus" een officier en zes man schappen ernstig gewond zijn, tengevolge -van een ontploffing. Vier arbeiders kunnen niet ge red worden. Omtrent het ongeluk in de Feldfund Gru- be bij Chemmitz m Duitschland, wwdt na der gemeld, dat het reddingswerk met kracht is voortgezet. Men is er evenwel niet in geslaagd den waterspiegel te doen dalen. Wel is men erin geslaagd met vlotten twee arbeiders te redden. De pogingen om ook de negen overigen te bereiken worden met koortsachtige haast voortgezet. Later is men er in geslaagd met het red dingswerk zoover gereed te komen, dat nog slechts vier arbeiders worden vermist. Vier arbeiders echter konden nog niet gered wor den. Zij moeten als verloren worden be schouwd. Japan schond de overeenkomst niet. Rusland deed het! Het Japansche departement van Buiten- landsche zaken heeft lieden betreffende het protest van Litwinof bij Sjigemitsoe een verklaring gepubliceerd, waarin gezegd wordt, dat het niet juist is, dat een afdee- ling Japansche soldaten togen de overeen komst in de Sowjet-Bussische stellingen genaderd is en den noordelijken heuvel van Tsjangkoefcng heeft bezet. Sjigemitsoe heeft liet protest dan ook van de hand gewezen. Een onderzoek der Russisch-Japansche com missie, aldus de verklaring verder, heeft integendeel uitgewezen, dat veeleer Sow- jctrussische troepen tot op vijf meter de Japansche stellingen genaderd waren en daar stellingen hadden aangelegd. De Ja pansche regeering moet dan ook hiertegen een profest doen hooren en Moskou verzoe ken de overeenkomst strikt ten uitvoer te leggen. Lindbergh is met zijn vrouw gistermid dag om 17 uur 38 geland op bet vliegveld bij Warschau, Hij kwam, via Hannover, uit Engeland. Het echtpaar vertrekt Woensdag morgen naar Moskou. Britsch officier doodelijk gewond. In Palestina nabij Acre is gistermorgen een Britsch officier doodelijk gewond, toen een landmijn tot ontploffing kwam onder een vrachtauto. Twee soldaten werden voorts gewond. Verder is een Arabier getroffen en ernstig gewond in een straat te Haifa. Men gelooft, dat de aanvallers Arabische terroristen wa ren. Soldaten slaags. Wederom zijn talrijke daden van terreur gepleegd. Bij Bamallah zijn soldaten slaags geraakt met een gewapende bende. Ver scheidene leden van de bende werden ge dood. In Jerusalem werd een Arabisch poli tieman zwaar gewond en een andere Ara bier gedood. Té Nabloes hebben de opstan delingen van een der rijke ingezetenen dui zend pond sterling geëischt. Negen bandieten gedood. Gisterochtend vroeg zijn te Haifa de ne gen Joodsche slachtoffers van eergisteren ter aarde besteld. De kisten waren gedekt met de Zionistische vlag. Een groote menig te woonde de begrafenis bij. In het gevecht tusschen bandieten en sol daten zijn negen bandieten gedood en één gewond. De vereeniging voor M.U.L.O. acht het wenschelijk. Ook bij de onderwijzersopleiding. Naar aanleiding van een reeds in 1936 gegeven opdracht aan het Hoofdbestuur der vereeniging van meer uitgebreid lager on derwijs, is thans een rapport verschonen, waarin dit Hoofdbestuur adviseert voor de openbare school Bijbclonderwijs in te voe ren. Dit brengt mede dat ook bij de onder wijzersopleiding als leervak Bijbelkennis wordt opgenomen. Aanwinst voor de Rotterdam- sche Lloyd. De N.V. Rotterdainsche Lloyd heeft bij de Kon. Mij. „De Schelde" een snelvarend passagiersschip besteld, dat den afstand Marscille-Batavia in zestien dagen zal kun nen afleggen, terwijl de tegenwoordige schepen voor genoemd traject 20 dagen noo- dig hebben. De voornaamste bijzonderheden van dit nieuwe mailschip zijn: Lengte over alles C31 vt., bruto tonnen- maat 21.000 ton. aantal p.k. machines 27.000, aantal passagiers eerste en tweede klasse 562, derde klasse 111. cantlneklas 50. Het schip zal worden voortbewogen door twee schroeven, welke ieder worden aange dreven door vier Schelde-Sulzer-Diesclmo- toren, die het schip ccn dienstsnclheid ver zekeren van 21 mijl. Wegens oplichting geverbaliseerd De politie te 's-Gravcnhage heeft een 48- jarige bewoner uit de Verrietstrant aldaar aangehouden, die sedert 16 Juli 1932 vrij wel onafgebroken in steun is geweest. De man had gedurende dien tijd een bedrag van f 5708 aan steun ontvangen. In 1028 had de steuntrekkende een erfenis van f 1000 gekregen, in 1031 gevolgd door een tweede er fenis van ongeveer f 10.000, be staande uit twee hypothecaire lee ningen, van f 5000 en f 3000. be nevens een bedrag van f 2000 in contanten. De man had, aldus het Hsb., zijn con tanten naar de spaarbank gebracht en, toen hij zich voor steun opgaf, verzwegen, dat hij een kapitaaltje had. Dn spaarbankhoekjes zijn nu door' de politie in beslag genomen en het ontvangen steungeld zal door den man terug moeten worden betaald. Bovendien kreeg hij, tot slot, een proces-verbaal wegens oplichting. Republikein slaat zijn slag tegen de Democraten. Sensationeel pro ces over enorme loterijzwetidel. Zooals wij reeds in het kort mededeelen voert de Amerikaansche republikein Tho mas Dervey in zijn kwaliteit van officier van Justitie een verbittereden strijd tegen een machtig democratisch afgevaardigde James Hines, dien hij beschuldigt van lo- terijzwendel op grootcn schaal. Lukt het Dervey om Hines achter de tralies te krij gen beteekent dit een geduchte, klap voor de democraten, zegt het Hsb., waarvan de Re publikeinen zullen profiteeren; zjj zullen dan bovendien meteen een leidersfiguur bezit ten, waarmee zij voor den dag kunnen ko men bij de gouverneur sverkiezingen. Is Der vey een maal gouverneur van New York, dan is in 1940 de stap naar het Witte Huis niet onmogelijk. Een onnoozel loterijtje. De aanleiding tot dezen aanval op de be ruchte Tammany Hall, Hines' onderneming is een op het eerste gezicht onnoozel loterij tje, dat als volgt wordt gespeeld: Men schrijft op een willekeurig stukje papier een getal van drie cijfers, bijvoorbeeld 753 en de let ter S (enkel) of Co (combinatie) en zijn naam of initialen; in het papiertje wordt een stuiver gewikkeld en het geheel wordt den eersten den besten drogist, krantenverkoo- per, scheerder, sigarettenhandelaar of lift- jongen die bij de beweging aangesloten is in de hand gestopt. De „numberrnckot" is op gang. Een heer in een auto komt langs en haalt de stuivertjes op, dit gebeurt overal in het land en binnen een week heeft de organisa tie weer 30 of 40 millioen stuivers binnen. De nettowinst loopt tegenwoordig in de 20 mil lioen dollar per jaar, en het spelletje duurt al dertig jaar. De kans om met deze loterij, die trekt op de uitslagen van de harddraverijen, wat te winnen is slechts 1 op 1000. De overheid tracht sedert 1911 tevergeefs een eind te maken aan deze oplichterij. Tammany Hall had steeds middelen genoeg om de noodige autoriteiten om te koopen althans het zwijgen op te leggen door chan tage en bedreiging. Bovendien is het ambt van districtsattorney 22 jaar lang door een Democraat en wel een man van Tammany Hall bezet geweest... Dit is nu uit. Dervey een man van 36 jaar, republikein, zit er achterheen en zal het uiterste doen om na zijn overwinning op biergangsters, restaurant -racketeers en op den beruchten Lucky Lu- ciano, nu ook een beslissenden slag toe te brengen aan James J. Hines. Zes dooden gevonden. Nog drie vermisten. Het Duitsche „Condor" vliegtuig, dat Maandag in de baai van Rio is veronge lukt, behoorde aan de „Condor Nord Bra- sil" maatschappij. De oorzaak van den ramp is nog niet bekend. Alleen merkt men op, dat het toestel ls vertrokken niet tegenstaande een dichte mist boven het land hing. Visschers hebben gezien, hoe het toestel om zijn eigen as draalde, omlaag stortte en in de golven verdween. Zij heb ben de passagiers tijdens den val hooren gillen. Duikers hebben verklaard, dat het wrak van het vliegtuig in tweeën is gebroken en vijf meter onder water ligt. Officieel wordt medegedeeld, dat bij dit vliegongeluk het stoffelijk overschot van zes inzittenden is gevonden, naar de drie ove rigen wordt nog gezocht. Er moeten proef- en leerorders naar de particuliere industrieën Het onderzoek op het gebied der in- dienststclling van de Indische indu strie voor de behoefte der weermacht moet met de uitgifte van proef- en leerorders op allerlei gebied gepaard gaan, benevens met het verstrekken van technische voorlichting, voor zoover daartoe personeel kan wor den beschikbaar gesteld. Aldus verkondigde, naar het Hsb. meldt, do legercommandant Boerstra in den Indi- schen Volksraad. De Regeering kan dus volkomen meegaan dat de orders niet steeds bij gouvernements- werkplaatscn moet enwoi'den geplaatst en dat de particuliere industrie in de gelegen heid moet worden gesteld zich to bekwamen in de vervaardiging van weerniachtbehoef- ten voor de fabricage waarvan op die in dustrie in oorlogstijd een beroep moet war den gedaan. Met verschillende ondcrneniingsgroepen zijn besprekingen gaande inzake het onder zoek naar de mogelijkheid van vestiging eencr eigen chemische Industrie. Een gezonde economische basis voor een vligetuig-industrie kan thans nog-niet ge acht worden aanwezig te zijn. Overeenstemming tusschen Duit sche predikanten en Oberkirchen- rat. Naar het Hsb. meldt., zouden alle predi kanten der belijdenisbeweging in Duitsch land thans den eed van trouw aan Hitier hebben afgelegd. Tusschen den „Oberkir- c.henrat" en de belijdenisbeweging is over de Interpretatie van den eed overeenstem ming bereikt. Vier paarden gedood, twee men- schen zwaar gewond. Gisteren zijn bij Scppenrade (Duitschland) vier paarden door bijenzwermen gedood en twee menschen ernstig gewond. Toen een boer met een helper bezig waren een dorsch machine te vervoeren, werden de vier paar den, welke de machine trokken plotseling aangevallen door zwermen bijen. De paar den werden zoo gestoken, dat zij omkwa men. Toen dc beide mannen poogden de paar den te helpen, vielen de bijen ook hen aan en staken hen zoo, dat zij In een ziekenhuis moesten worden opgenomen. Men veronderstelt, dat een der paarden bij het wegjagen van vliegen met zijn staart ccn bij heeft geslagen en dat de zwermen wraak hebben genomen. Kort geleden is het Desahoofd van Bieder in het regentschap Wonogiri aangehouden wegens verdenking van moord op een door hem aange nomen Javaanseh meisje en haar zuigeling van tien maanden oud. De lijken van de ionge moeder en baar baby werden namelijk in een privaat aan getroffen. behoorende bij de Loerahwoning en nu schijnt bet wel vast te staan, dat zij nimmer bij ongeluk daarin terecht konden komen, zoodat eerst bet leven geheel gewe ken moest zijn alvorens men het stoffelijk ovorsrhot op deze lugubere plant* kon heb ben verborgen. TTet gat namelijk ls iets meer dan ccn meter diep en bovendien zeer smal. Intussehen hoeft men volgens dc Loc, behalve den I.oerah nog diens vrouw en een familielid voorloopig aangehouden. Gedrieën ontkennen zij hardnekkig elke schuld, doch de vraag waarom de htiisgenooten eerst een week nadat de lijken verborgen waren op dc aangeduide plaats, die „ontdekt" hebben, moet als een ernstige aanwijzing voor hun schuld worden opgevat. W1ER1NGEN BEN OEVER Twee arbeiders Zwaar gewond Gistermiddag is met een heimachi ne in de Hofmanhaven alhier een ernstig ongeluk gebeurd, waarbij twee arbeiders zwaar werden ge wond. Met een beimachine, eigendom van de Holl. Beton Mij, te Den Haag, was men in bovengenoemde liaven bezig met het heien van betonnen palen. Twee arbeiders stonden op de heikar de spuit te hnnteeren toen het eenigc duizenden kilo's wegende heiblok plotseling naar beneden schoot. Aan gemeld heiblok zaten een viertal z.g. sche nen die bet blok tusschen de leiders moeten houden. Door dezo schenen die een stuk buiten het blok steken werden twee ar beiders ernstig getroffen. Het ongeluk was in enkele seconden ge beurd. De getroffen arbeiders sloegen van de heikar af te water. Dadelijk begon het andere op gemelde machine aanwezige per soneel de drenkelingen te redden. Een ge makkelijke taak was dit niet daar al spoedig bleek dat beide slachtoffers er zeer ernstig aan toe Waren. Het toeval wilde dat vlakbij een pleziervaartuig lag met oen kleine sloep. De eigenaar van dit jacht; die het ongeluk had zien gebeuren kwani direct met zijn sloep annrocion waarmee men de slachtoffers aan den wal bracht. De genees heer die direct na het ongeval aanwezig was constateerde bij belde slachtoffers been en armbreuken in ernstige mate. Ook had ccn der getroffenen een ernstige hersen schudding bekomen. In zorgelijken toestand zijn belde slachtoffers met twee ziekenau to's naar Den Helder vervoerd. 'ANNA PAÜtnWNA De a s. feesten. Gisteravond vergaderde het hoofdcomité, uitgebreid met afgevaardigden van de di verse commissies onder leiding van burge meester Lovink ln Veerburg. Doel van de Vergadering was de opbrengst van de lijsten op te maken en de binnenge komen gelden over de verschillende bestem mingen te distribueeren. Enkele lijsten wa ren nog niet ingeleverd, doch de penning meester, de heer Baken, meende dat een opbrengst van 625 gulden mocht worden ge raamd. Dit bedrag werd verdeeld over den Op tocht (o.m. voor flinke geldprijzen), de Gon delvaart (idem), het vuurwerk op het Oude Veer (unaniem werd besloten dat dit iets speciaals moest worden), dc Gcvelversie- ring (flinke geldprijzen), da kinderfeesten, de plaatselijke jeugdhulde en de officieele receptie. De diverse commissies brachten bun plan nen naar voren, waarover uitvoerig van ge dachten gewisseld werd. De kinderfeesten vinden 31 Augustus plaats. De organisatie is in banden van de hoof den der scholen, dus ook in Breezand. waar op de gewone Koninginnedagen de Oranje- v»reeniging aldaar de zaak in handen had. Den heeren Mol en Jonker werd opge dragen een feestgids met liederen samen te stellen. Deze bevat bet geheele programma en zal voor een gering bedrag huls aan huis worden aangeboden. Den heer C. K. Ramelinck werd dank ge bracht voor z'n keurig ontwerp van de lijs ten. Op verzoek van de vergadering verklaar- f'p de heer Lovink zich bereid ook na zijn aftreden als burgemeester, als voorzitter van het hoofdcomité de leiding te blijven geven Voorzitter sloot met een speciaal woord van dank aan de pers en wcnschte de com missies veel succes. - t HET NIEUWE RAADHUIS. Raadzaal en andere kamers kun nen 30 Augustus in gebruik wor den genomen. Wie zoo „van den weg af" over den tuin van den heer Keijzer heen naar het nieuwe raadhuis kijkt, vraagt zich verwonderd af, hoe de aannemer het klaar wil spelen de nieuwe bestuurszetel onzer gemeente 1 September a.s. op te leveren. En wie zich eens rond laat leiden door het gebouw, voelt er de wind doorheen gie ren en alom klinkt het lied van den arbeid nog. Toch is duidelijk te zien dat de nog holle catacomben hun bestemming snel naderen. Wanneer de glas-in-lood ramen geplaatst zijn en alles is er voor gereeed is het uit met den gierenden wind, die du door de raadzaal blaast en zal dit domein verder slechts het wijze woord van vroede vaderen en het innig „ja" van hoopvolle bruidsparen doen hooren. De raadszaal, de B. en W. kamer en de burgemeesterskamer kunnen 30 Augustus in gebruik worden ge nomen verzekerden de uitvoerdr, de heer Schilder en de gemeente-archi tect, de lieer VV. A. Hoep ons. De bekleeding en stoffeering is natuurlijk nog een zaak van gewicht, maar die gaat den aannemer niet aan. .De secretarie zal voorloopig nog in het ou de raadhuis zetelen omdat, zoo deze zaal al gereed ware, de inrichting met meubelen, kasten etc. nogal wat voorbereiding vordert. Intussehen kan men bij ht zien van al dit wordende nieuwe, niet licht een opmerking van prettige verbazing onderdrukken. Wat is alles flink en ruim en licht. Vooral de secre tarie: thans een veel te nauwe behuizing, straks een prettige ruime zaal met groote bergruimte, een groote kluis enz. Het terrein voor het raadhuis wordt nog tijdig ontruimd. De tuin met heesters gaat weg, het schaftlokaal verdwijnt en aanslui tend aan het bestaande raadhuisplein, zal het terrein worden geëgaliseerd zoodat op tochten en demonstraties straks met de fees ten vlak voor het nieuwe raadhuis kunnen komen. DE KOE EN DE STROOM. Gistermorgen van 6 tot ongeveer kwart voor acht was een deel van de Kleine Sluis zonder stroom. Na onderzoek bleek dat iemand aan de Molenvaart even een koe aan het zeel had gezet en de pen met een houten hamer in den berm van den weg had geslagen, waar door de ondergrondsche kabel beschadigd' werd. Burgerlijke Stand. Geboren: Hendrlkje, dochter van Harm Koens en Maria Cornelia Boter; Aagje, d. V. Pieter Roelof Roodcnburg en Grietje Klein Johanna, d. v. Jacobus Stoop en Petronella Alida Cornelia Beukers. Ondertrouwd: Albert Jongebloed, spoor wegarbeider te Den Helder en Maria Ja- coba Wagenmaker, zónder beroep, 'alhier; Jan Post, bloemistknecht, alhier en Geer- trulda Marjcnburgh, verpleegster, alhier, binnen de laatste zes maanden te Amster dam. Getrouwd; Geen. Overleden: Geertje Raven—Kos, 65 jaar; Cornelis Koorn, 43 jaar; Antje de Graaf— Meeldijk, 72 jaar; Jan Nannis, 62 jaar. Vertrokken: Jacob Klerk naar Loenersloot Ingekomen: geen. Gevonden en verloren: Gevonden: rubberlaars, portemonnaie met inhoud; 2 badpakken met 2 badhanddoeken. Verloren: zakboekje, gouden armband, overall, koffer van autobus. Inl. ter gom.secretarie. Liefhebbers genoeg. Voor de betrekking van onderwijzeres aan de Openbare Lagere school I (Kleinesluis) vacature Mej. A. Kater, hebben.zich 44 sol licitanten aangemeld. BREEZAND N.V. BLOEMBOLLENVEILING BREEZAND Dinsdag 16 Aug. hield de N.V. Bloembol lenveiling „Breezand" weer een' droge bloembollenveiling. De handel was vrij vlug. De volgende noteeringen werden ge maakt: Enkele vroege tulpen; Gele Prins 11—12 1,35; Diana 12 op 1.60; Prosperity 12 op 1.60; idem 1011 1; Flamingo 12 op 1.60, idem 1011 0.95; Hing of the Yellow 10 1.05; Rose Precause 10—11 0.95, Artus 12 op 1.60 La Reine 10—11 0.95; Preserpine 12 op 2; Pink Beauty 12 op 3. Dubbele vroege tulpen: Murillo 12 op 1.6t idem 11—12 1.35; idem 10—11 0.95; Mr. v. d. Hoeff 12 op 1.60; Triumphator 12 1,00; idem 11 1.35; Mnrcclial Nicl 11—12 1.50- Peach Blossom 10 1.21. Enkele late tulpen: Inglesc. Yellow 12 op 1.40-1.50; 11—12 1.10; 10 0.75; Picotee 12 op 1.60; 11-12 1.20, 10—11 0.70; Inglesc Pink 12 1 40; Mrs. Moon 12 op 1.50; Orango King 11 1.10. Darwln tulpen: Rev. Ewbank 12 op 1.40: Sundow 12 op 1.40; Pr. Elisabeth 12 op 1.40- Idem 11—12 1.10; idem 10—11 0.92; Bennie 11—12 1.10; Wlll. Copland 11—12 1.10; Idem 1011 0.70; Baron do la Tocnave 12 1 40- idem 11—12 1.20; idem 10—11 0.85; Bartigon 12 op 1.40; idem 11—12 1.10; idem 10—11 0.75; Grctehcn 10-11 0.85; Earnc. Sanders 12 op 1.40; idem 11—12 1.10—1.15; idem 1011 0.85; Vlet. d' Olivière 1011 0.85; AHard Pierson 12 1.40; idem 10—11 o!s.5: Mad. Krelage 12 op 1.40; La Tulipe Noire 1- idem 1011 0.90; Clara Butt 11—12 1.10; idem 10—11—0.80; T.T. Lord Carnavon 11 1.10; E. N. Treserve I 2.15; idem II 1.50; Em- press I 2.05; idem II 1.75. Crocus Purpurca 11 op 1.—, 10-11 0.60, n 12 Crocus Mont Blanc 11 op 0.00, 10 0.68, Crocus Gemengd 9 0.34, 8 0.25, 7 0.20. Crociië Glachtone 11 op 0.80, 10—11 0.60, tf—10 0.47, Crocus Kathleen Parlow 10 op 0.8o. H. I. Yellow Oueen 7 op 0.55, 0—7 0.30. 5 —6 0.15, J. p. Zeegers 8 op 0.55, 7—8 0.40. van Everdingen 8—9 0.75, 7—8 0.45, 6—7 0.31, Dr. Haerlng 8 op 0.15, 7—g 0.28 o_7 0.22. Imperator 0—7 0.21, Werigcwood m op 1.00, 0 op O.T.i, 89 0.45, Poggenbeck P7 0.18, Sp. I. King of the White 0 op 0.3° 5 -6 0.19, 4-5 0.07.

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 3