AFSCHEID VAN DR. H. VAN MAANEN. ONTVANGST VAN HITLER vangen. Staande in zijn auto nam de Fransche premier de toejuichingen der ParijzenaarVln dnWangli ,.M i—««Mooeeiweoi-.->«6 De aftredende directeur der Nederlandsche Spoorwegen, dr. H. van Maanen (x), heeft Zaterdag morgen in het hoofdgebouw der Ned. Spoorwegen te Utrecht afscheid van den Personeelraad genomen Na afloop der besprekingen te München is Adolf Hitier te Berlijn op geestdriftige wijze ontvangen. De intocht van den Führer in de Duitsche hoofdstad Z. K. H. Prins Bernhard bracht Zater dag een bezoek aan den 29sten ac countantsdag, die door het Nederlandsch Instituut van Accountants te Amster dam werd georganiseerd De heer C. Lekkerkerker (links) heeft in het Koloniaal Instituut te Amsterdam afscheid genomen als archivaris van het Bali- en van het Nederlandsche Java-lnstituut Door den voorzitter van de 3 October-vereeniging, den heer W. v. d. Laan, is Zaterdag te Leiden, als inzet van de 3 October-viering, een krans gelged aan den voet van het standbeeld van Pieter Adr. v. d. Werf Een doode en een zwaar gewonde zijn te betreuren bij het ernstig auto ongeluk op den Rijksstraatweg nabij Muiden, waarbij een personenauto tegen een vrachtwagen opreed. De totaal vernielde personenauto Om het wereldkampioenschap dammen. In het A. M. V. J.- gebouw te Amsterdam is Za terdag de eerste partij van de match om den wereldtitel tus- schen Keiler (links) en den Franschen titelhouder Raichen- bach gespeeld In de Ridderzaal op het Binnenhof te Den Haag is Zaterdag op plechtige wijze de codi ficatie der 100 jarige Burgelijke Wetgeving herdacht. Tijdens de rede van den minister van Justitie, mr. C. M. J. F. Goseling Daladier werd bij zijn terugkeer te Parijs na afloop der besprekinoen te

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 2