OVERSTROOMINGEN OP CELEBES. DR. IR. DAMME TERUG UIT INDIË. «w H., - De Vereeniging tot bevordering der belangen van t.b.c.- patiënten in Nederland heeft ook dit jaar weer over het geheele land de oude rijwielplaatjes ingezameld. Het transport De bouw van de spoorbrug over de Vecht bij Weesp vordert snel. Een overzicht van de werkzaamheden Dr. ir. M. H. Damme, directeur-generaal der P.T.T., arriveerde Dinsdagmid dag met zijn echtgenoote met het Indië-vliegtuig .Wielewaal" op Schiphol, waar de heer en mevr. Damme door hun kleindochtertje verwelkomd werden Dr. J. van der Lee, conservator aan de Ned. Handelshoogeschool te Rot terdam, is benoemd tot directeur van het Station voor Maalderij en Bakkerij te Wageningen De oude Amsterdamsche vischhallen aan de Nieuw- markt worden afgebroken, waardoor het fraaie Waag gebouw weer beter tot zijn recht zal komen Een hinderlijk verkeersobstakel zal binnen af- zienbaren tijd verdwijnen, wanneer het nieuwe viaduct bij het in aanbouw zijnde Amstel-station in Amsterdam Oost gereed zal zijn gekomen, waarmede de overweg-misère bij den Omval geëindigd zal zijn Geweldige overstroomingen op het eiland Celebes hebben aan de kolonisatie te Mapili voorloopig een einde gemaakt, daar honderden huizen en tientallen bruggen door het alles vernielende water zijn weggespoeld. Een triest beeld van de verwoesting Drie prachtige tij gers arriveerden Dinsdag aan het R A.l -gebouw te Amsterdam voor het internationaal circus-festival W'-A-

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 10