BELGISCHE GENDARMES. HET OVERWINNINGSDEFILË TE MADRID. - „Apollo" te Wieringen zet zijn beste beentje voor tijdens het groote concours van den West- frieschen Bond van Harmonie en Fanfarecorpsen op Hemelvaartsdag en gisteren te Schagen gehouden Het wielercriterium in het Amsterdemsch Boschplan i, Zondag onder groote belangstelling gehouden. De renners onderweg Brussel maakt zich gereed voor de ontvangst van H. M. de Koningin. Op tal van plaatsen worden versieringen aangebracht Het overwinningsdefilé te Madrid. Een foto tijdens heï voorbijtrekken der troepen. Op den achtergrond op de tribune generaal Franco, omringd door talrijke officieren Om het voetbalkampioenschap van Nederland. Door een 2 0 overwinning op Eindhoven bleef Ajax in de running en werden de Zuidelijke kampioenen voor de eerste plaats uitgeschakeld. Moment voor het doel der Amster- damsche gasten Een vernuftig model genoot de belang stelling der piloten, die deelnamen aan de generale repetitie voor den Engel- schen militairen Luchtvaartdag. Een deskundige conferentie in de openlucht op het vliegveld te Epping in Essex Gendarmes in hun nieuwe parade-uniform, waarmede zij bij het bezoek van H. M. de Koningin aan België den ko ninklijken stoet luister zullen bijzetten Het hijschen der vlag bij de overname van de .Koningin Emma het nieuwe schip der Mij. .Zeeland", tijdens de officieele proefvaart van Rotterdam naar Vlissingen De internationale korfbalwedstrijd Nederland-België, welke Zondag te Den Haag werd gespeeld, eindigde in een 4-2 overwinning voor onze nationale ploeg. Nederland scoort

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 4