DE AUTORACES TE ZANDVOORT. DE „HOLLANDIA"-ROEIWEDSTRIJDEN. W x b lP^ Z. K. H. Prins Bernhard heeft Zaterdag de autoraces om den Prijs van Zandvoort bij gewoond. De hooge bezoeker kort na zijn aankomst Een interessant snapshot bij den bouw van een nieuwe schacht op de Staats mijn .Emma" te Hoensbroek. Een installatie zorgt voor het bevriezen der aardlagen waardoor de mijnwerkers op den bodem der schacht arbeiden in een temperatuur van 20 Celcius onder nul De .koempoelan" der R.K. verkenners In Wassenaar Is Zondag door Z. K. H. Prins Bernhard bijgewoond. De aankomst van den Prins in padvinders- costuum Een der vier zwarte papegaaien, af komstig uit Borneo, die behooren tot de nieuwste aanwinsten van den Haag- schen Dierentuin In angstige spanning wachtten zeer velen voor de scheepswerf van Cammell Laird te Birkenhead op de laatste be richten na de ramp van den Epgelschen onderzeeër „Thetis" Het hoofdnummer, vierriemsgieken seniores, van de .Hollandia'-roeiwedstrijden te Alphen aan den Rijn werd gewonnen door .Nereus" (voor), terwijl .Laga" tweede werd De autoraces om den Prijs van Zandvoort. Een moment tijdens de race in de zware klasse. Links: Gatsonides, die aanvankelijk leidde De winnaar der zware klasse in de autoraces te Zandvoort, de heer R. E. L. Tielens, schijnt over de door hem behaalde zege danig in zijn nopjes voor oen legerdag, welke Saterdag te Enschede gehouden is, bestond zeer groote belangstelling- Een overzicht tijdens het défilé langs het stadhuis voor de autoriteiten

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 4