De Olympische dag prachtig geslaagd Fraaie 4-1 zege van het Ned. Bondselftal Regen een handicap voor de zomersporten Jllfeusii WtS #i West Frisia, H+B*S*t en D*F*C* handhaven zich Derksen zegeviert over Astolfi Éüüi» lil 1 3 M' m w jm x m M„ MÊA zs E.D.O. en U.V.V. teruggewezen Geen beslissing in het Zuiden Het wielercriterium te Scheveningen West Frisia zegeviert Ronde van Duitschland AMetiel Nederlandsche athleten te Brussel Nederlandsch record kogel slingeren verbeterd De zwemwedstrijden te Anna Paulowna De traditie wil, dat op den jaarljjkschen Olympisehen dag liet zonnetje schijnt, dat er een temperatuur heerscht, welke uit stekend is voor de zomersporten, maar te warm voor voetbal, de traditie wil, dat de tribunes bevolkt zijn met een fleurige massa, waarin de bonte toiletjes der dames domineeren. .Maar van dit alles was vandaag niets te bespeuren. Integendeel, het was net, of de Bilt nu eens wilde aantoonen, dat het ook nog anders kan. In stroomen viel de regen neer, van de vroege morgenuren af tot bij half zes in den middag, het moment, waarop volgens het programma de Olym pische dag geëindig moest zijn. Regen, regen. De Zuid-Slavische spelers zijn hitte gewend en een droog, keihard veld met weinig of geen gras. Te Amsterdam vonden zij een prachtige grasmat, welke zeer glad was en een frissche temperatuur, waaraan men in één dag niet kan wennen. Geen wonder, dat de tegenstanders van het Nederlandsch elftal sterk gehandicapt waren. Regen, steeds maar regen. Op de athletiek- baan stonden plassen en de modder vloog de loopers om de ooren. Goede tijden waren uit gesloten en dat het record op de 1500 meter niet werd verbeterd, mag voor een goed deel op rekening van de weersomstandigheden worden geschreven. Want Emergy en De Ruy- ter hebben om de overwinning fel gestreden, al bleek in dit nummer, dat de handicap van de overige deelnemers veel te groot was. Het was eigenlijk zoo: Emergy en De Ruyter liepen een race en de „handicappers" een andere. Regen, regen. Het was een hopelooze taak voor de gymnasten, die in hun witte kleedij zich op het natte koude veld moesten wentelen en na hun uitvoering in het zwart naar de kleedkamer terugkeeren. En toch is deze Olympische dag volkomen geslaagd. De opbrengst, welke zeer zeker niet gering was, komt geheel ten goede aan de training voor de Olympische Spelen te Hel sinki, zoodat alle sportbonden geholpen zijn. Op tijd werd het programma afgewerkt, dank zij de energieke en vlotte leiding van de spe ciale commissie, aan het hoofd waarvan Karei Lotsy staat, die het klappen van de zweep nu zoo langzamerhand wel kent. Pretig deed de belangstelling van Prins Bernhard aan. De hooge gast kwam bij het begin van de tweede helft van den voetbal wedstrijd en vertrok aan het slot van he. springconcours. Met bijzondere interesse volg- d% de Prins de verschillende nummers, daarbij voorgelicht door den President van het Ne derlandsch Olympisch Comité, mr. A. Baron Schimmelpenninck van der Oye. Over de wedstrijden zelf is niet zooveel meer te vertellen. Osendarp was de onbedreigde winnaar op de 100 meter en hij leidde zijn club ook naar de zege in de estafette. Span nend was de kamp tusschen Emergy en De Ruyter op de 1500 meter, al kwam men niet binnen de 4 minuten-grens. Fanny Koen vorm de een klasse ogczichzelf bij de dames: zij won de 100 en de 200 meter, zooals zij wilde. Luitenant Gruppelaar en „Peter Pan" vorm den de beste en snelste combinatie bij het springen, terwijl ook ritmeester Pahud de Mortanges met „Maedel Wie Du" een uitste kenden indruk maakte. En ten slotte was Derksen eerste in de sprint en won het tandem OomsLeene met vele lengten voorsprong. WIELRENNEN. Sprint. 1. Derksen. Laatste 200 meter in 12.1 sec. 2. Smits. 3. Astolfi. Tandems. 1. H. OomsB. Leene. Laatste 200 meter in 12 sec. 2. P. J. EversJ. Pronk. 3. P. W. SmitsM. van Gelder. 4. O. MoekeJ. P. van der Heyden. ATHLETIEK. Finale 100 meter. 1. M. B. Osendarp (Trekvogels), 10.8 sec. 2. H. Baumgarten (Trekvogels), 10.9 sec. 3. Chr. Berger (A.A.C.), 11.2 sec. Finale 400 meter. 1. K. Baumgarten (Trekvogels), 49.1 sec. 2. H. Butselaar (Hellas), 49.3 sec. 3. Chr. Nauta (Trekvogels), 51.7 sec. Finale 1500 meter. 1. De Bruyn (Trekvogels), 3 min. 56.9 sec. met 85 meter voorgift. 2. G. Kamps (A.V.G. '26), 3 min. 57.9 sec. met 85 meter voorgift. 3. H. Kalkman (Trekvogels), 3 min. 57.9 sec., met 75 meter voorgift. De Ruyter en Emerty beiden 4 min. 1.1 sec., van meet af. 4 X 10° meter estafette. 1. Trekvogels (Den Haag. 43.6 sec. 2. A.A.C.' (Amsterdam), 43.9 sec. 3. Vlug en Lenig (Den Haag). 4. Hellas (Utrecht). 100 meter dames. 1. Fanny Koen (Sagitta), 12.2 sec. 2. K. ter Braake (A.D.A.), 13 sec. 3. L. Koning «.Sagitta), 13.2 scc. 200 meter dames. 1. Fanny Koen (Sagitta). 25.5 sec. 2. A. de Vries (A.D.A.), 27.5 sec. 3. N. Knuyt (A.D.A.), 28.1 sec. 4 X 100 meter estafette dames. 1. Sagitta (Amsterdam), 50.7 sec. 2. A.D.A. 1 (Amsterdam), 52.3 sec. 3. A.D.A. 2 (Amsterdam), 52.4 sec. PAARDEN SPRINGCONCOURS. 1. Luit. J. J. Gruppelaar met „Peter Pan", 0 fouten, 1 min. 14.1 sec. 2. Ritm. C. F. Pahud de Mortanges met „Maedel Wie Du", 0 ft., 1 min. 20.2 sec. 3. Ritm. A. D. C. van der Voort van Zijp met „Present", 0 ft., 1 min. 21 sec. NED. BONDSELFTAL—JOEGO-SLAVIE. De hoofdschotel van het programma van den Olympisehen dag, de voetbal wedstrijd tusschen het officieuze Neder landsch elftal en Zuid-Slavië heeft niet de spanning gebracht, die men er van venvacht had. Want, door welke oorza ken dan ook, het spel der Zuid-Slaven was teleurstellend en tegen een Neder landsch elftal in den vorm van vandaag hadden de gasten geen eervoller resultaat verdiend. Roem en roep waren den Zuid-Slavi- schen voetballers vooruitgegaan: Enge land hadden zij in het zand doen bjjten, Italië had slechts met de grootste moeite een 21 overwinning kunnen behalen na een wedstrijd vol emotie. Ons elftal zou dus voor een zeer zware taak ge steld worden en de uitslag was met geen mogelijkheid te voorspellen. Maar het is anders geloopen. Waren het de weersomstandigheden, die Zuid-Slavië een zoo groote nederlaag hebben gebracht? Het is waar, de gasten zijn gewend op harde en droge terreinen te spelen en het glibberige veld en de gestadig vallende regen moeten hun dus parten gespeeld hebben, vooral voor de rust. Onze spelers waren hier dus in het voordeel, maar een verschil van drie doel punten wordt niet daardoor alleen verklaard. Neen, het Nederlandsche spel was veel pro ductiever, evenwichtiger en zekerder. De Zuid-Slaven speelden niet onverdien stelijk. Individueel lieten zij aardige dingen zien. Zij waren vlug, speelden vaak met veel vuur, zij voerden ook een behoorlijk samen spel uit, maar zij hielden dat meestal te kort, en schotvaardig waren zij niet. Bij het beoordeelen van den wedstrijd moet wel een duidelijk verschil tusschen de eerste en de tweede helft gemaakt worden. Vóór de rust hadden de Zuid-Slaven, be halve tegen hun tegenstanders, ook tegen de omstandigheden van weer en veld te kam- pep. Vooral in den aanvang ging dat hun niet al te goed af en zoo gebeurde het, dat Ne derland na negen minuien spelens een voor sprong van twee doelpunten had. Het eerste werd reeds na drie minuten met een fraaien kopbal gescoord door Lenstra, uit een goeden voorzet van De Harder. Het tweede ontstond uit een prachtig, ver en hard schot van Smit, dat de Zuid-Slavische verdediging volkomen verraste. Zoo had de ontmoeting al na korten tijd een onverwacht aspect gekregen: de gasten zouden zich zeer moeten inspannen om een nederlaag te ontgaan. Maar Nederland bleef in de meerderheid. De aanvallen der onzen waren veel gevaarlijker, doordat er steeds een schot uit verwacht kon worden. De ge- heele Nederlandsch voorhoede speelde een goede partij. Op de vleugels waren De Har der en Draeger zeer actief. Snel brachten zij op en ook hun voorzetten mochten er zijn. Het binnentrio was door het opnemen van der. Frieschen speler Lenstra zeker niet ver zwakt. Lenstra heeft voldaan. Later was hij wat zwakker dan in het begin, doch zijn spel bleef steeds van behoorlijk gehalte. Vente had een goeden dag. Hij verdeelde het spel goed. was snel en gevaarlijk en een behoor lijk ding: hij schoot veel en goed. Smit heeft weer heel wat werk verzet en ook hij spaar de zijn kruit niet. Zoo was het een voor hoede zonder zwakke plekken, die de Zuid- Slavische verdediging het vuur na aan de schenen legde. En aangezien die verdediging niet al te veilig was, ontstonden er voor Ne derland vele kansen. De rechtsback van Zd.- Slavië werd herhaalde malen vlot gepasseerd en beoordeelde de situatie ook vaak verkeerd. En zijn collega Pozega kon alleen de storm - loopen onzer voorhoede niet stuiten. Achter dit tweetal had de doelverdediger Lowritsj het moeilijk. Heel wat gevaarlijke schoten en kopballen heeft hij onschadelijk gemaakt en hij behoorde tot de beste spelers van het Zuid-Slavische elftal. In het Nederlandsche doel speelde Dijkstra beter dan we de laatste wedstrijden van hem gewoon waren. Beheerschter en rustiger was zijn spel en hij stelde zich goed op. Daarom was het jammer, dat hij er waren 26 min. in de eerste helft gespeeld den bal, die hard door Petrowitsj was ingeschoten, niet klemvast kon houden, zoodat Petrowitsj den stand op 21 kon brengen. Verder bracht de voorhoede der gasten het niet. De beide buitenspelers Perlitsj en Gliso- witsj, waren de besten in deze voorhoede. Meermalen verschaften zij hun binnentrio kansen, die, zooals gezegd, verloren gingen door een gebrek aan schotvaardigheid. Bo vendien volhardden de Zuidslaven in hun kort samenspel, waarmede zij tegen onze ver dediging weinig kans hadden. Wilders en Cal- denhove wisten, hoe zij een dergelijk aanvals- spel moesten behandelen en zij vormden een hechten muur, dien de tegenstanders niet konden forceeren. Het spel van Wilders be koorde ons meer dan dat van onzen links back. Wilders is de man, die met forsche trappen en toch met overleg het terrein zui vert. Caldenhove dribbelt wel eens wat, ver trouwt er op, dat hij zijn belagers wel baas kan en verliest zoo den bal meer dan eens. Ook ten aanzien van de middenlinies valt de vergelijking tusschen beide elftallen in het voordeel van Nederland uit. Wel was Stam niet op zijn best, maar Anderiesen en Bas Paauwe maakten dat door hun betrouwbaar en intelligent spel goed. Aanval en verdedi ging steunden zij naar behooren. Van de Zuid- slavische middenlinie kan dat niet gezegd worden. Die speelde niet slecht, maar ook niet buitengewoan goed. En aan de fou ten, die in de verdediging gemaakt werden, had zij ook deel. m mt* Mi VENTE. Van één dier fouten profileerde Vente prachtig, toen er 32 minuten gespeeld waren. Door een missen van één der Zuidslaven kreeg hij den bal op grooten afstand van het doel vrij. Even liep hij door, men verwachtte, dat hij naar den meesnellenden Draeger zou overgeven, doch hij lostte een kolossaal schot, dat in den uitersten hoek van het Zuidslavi- sche doel verdween. Zeven minuten later kwam De Harder voor Lowritsj te staan, Hij schoot tegen den doelverdediger, doch toen de bal van diens lichaam terug sprong, scoorde onze linksbuiten. Zoo ging de rust In met een stand 4I voor Nederland. De tweede helft. Na de rust bleken de gasten op het gladde veld ingespeeld te zijn en toen kon men ook zien, dat wij wel weten, wat voetbal is. Toen kon men goede spelstaaltjes bewonderen, een handig samenspel, een behoorlijke balcontrole, uithoudingsvermogen en geestdrift. Maar toen ook kon men zien, dat ook zonder het voor deel van weers- en terreinomstandigheden het Nederlandsch elftal deze ploeg partij zou kun- geven. Want hoe handig ook vaak de bal werd opgebracht, het samenspel bleef klein en kort en doorzichtig. En hoewel het spel in de tweede helft meer verdeeld was, het Bondselftal kreeg de beste kansen. Kansen waren er natuurlijk aan beide zijden, maar doelpunten werden er niet meer gemaakt. Tegen het einde was er zelfs een periode, dat de Zuidslaven vrijwel voortdurend op de Nederlandsche helft speelden. Dijkstra verviel toen enkele malen in zijn oude fout: een onzekerheid in het uitloopen. Eenmaal moest Caldenhove, op de doellijn staande, redding brengen, toen Dijkstra zijn doel verlaten had. En dan hadden de gasten nog een lastigen vijand, den buitenspelregel. Zeker tien van hun aanvallen werden in de tweede helft door buitenspel onderbroken. Terwijl de tijd verstreek, werkte Nederland zich weer los, zoodat in een periode van ge lijk opgaand spel het signaal klonk, dat een einde maakte aan een zeer goeden wedstrijd van het Bondselftal. In Afd. I heeft E.D.O. zich inderdaad niet kunnen hand haven. Na het tragische verscheiden van Bas Timmermans hadden we er een zwaar hoofd in en de Haarlemmers hebben de eer dan ook aan de ex-kraaien moeten laten. Met 21 zegevier den de Hagenaars, waardoor ze zich wederom voor een jaar in de eerste klasse handhaafden. Aan E..D.O. de taak om volgend jaar met nieuwen moed haar poging te hernieuwen. Hier is de stand; H.B.S. 4 3 10 7 E.D.O. 4 2 115 Hilversum 4 0 0 4 0 In Afdeeling II heeft de eerste klasser, in dit geval D.F.C., eveneens met succes alle aanvallen weten te weerstaan en met niet minder dan 4 punten voorsprong haar overwicht wel zeer duidelijk doen uitkomen. U.V.V. was haar laatste tegenstander in Dordrecht en alleen een over winning kon de Utrchtenaren nog een kans doen behouden. Het is de sympathieke club van Buitenweg niet mogen gelukken. D F.C., eveneens een oud-gediende, zegevierde met 21, zoodat de mental-training onder lieding van Karei Lotsy wel succes heeft gehad. De eindstand is: D.F.C. U.V.V. s.v.v. 4 4 4 8 1 1 1 l 0 Succes voor de Belgische rüdcrs. Kranige prestatie van Nederland sche renners. Het Scheveningsche wielercriterium, een evenement, dat hier te lande eemg in zijn soort mag worden genoemd, is een S10 succes geworden voor de organisatoren ook voor onze kranige Nederlandsche ren ners Joop Demmenie en A. van Amsterdam, die er in geslaagd zijn in het hoofdnummer derde en vierde te worden achter de Be gen De Kuysscher en Vissers. Nadat van de negende tot de zestiende ronde de Zwitser Litschi aan den kop wist te blijven en daar zelf een grooten voorsprong kon maken, kwamen de beide Belgen in de zeventiende ronde plotseling naar voren, waarbij De Kuysscher de kop nam, om haar niet meer af te staan en met een grooten voorsprong op zijn landgenoot en de rest van het peleton het eerst over de eindstreep te gaan. De derde en vierde plaats waren voor twee kranige Nederlandsche renners, die het ge durende de geheele race hun buitenlandsche tegenstanders danig lastig hebben gemaakt. Het waren Joop Demmenie, die oorspron kelijk slechts als invaller fungeerde, doch op het laatste oogenblik deelnemer werd, en A. van Amsterdam. Beide renners bezetten voortdurend de voorste plaatsen achter de leiders en lieten zich ook in den eindspurt niet verjagen. De overige Nederlandsche renners konden geen goede plaats bemachtigen. Slechts Frans Slaats kon geklasseerd worden, doch moest zich met de veertiende plaats tevre den stellen. Van de andere Nederlanders wist Pellenaars langen tijd in de kopgroep ta blij ven om daarna geleidelijk af te zakken tot den staart, zoodat de eindspurt fataal voor hem werd. J. J. van der Vijver moest in de 13e ronde opgeven, terwijl Frans van der Broeck, tengevolge van een val in de 18e ronde de baan verliet. De totaal-uitslag luidt: 1. C. de Kuyser (België) 2 uur, 24 min. 2 sec. 2. Eduard Vissers (België) 2 uur 25 min. 7 s. 3. Joop Demmenie (Nederland). 4. A. van Amsterdam (Nederland). 5. K. Litschi (Zwitserland). 6. P. Rossi (Italië). 7. M. Clemens (Luxemburg). 8. Montero (Spanje). Op een ronde: 9. Kaers (België).. 10. Jean Majerus (Luxemburg). 11. Hans Knecht (Zwitserland). 12. Marcel Kint (Bëlgie). 13. Fr. Slaatst (Nederland). 14. Romain Maes (België)., Smit, die keurig op dreef was. Nog geen beslissing in 't Zuiden. In Afdeeling IV verkeert men, nu de geheele promotie- en degradatie-competitie is afge werkt, nog steeds in 't onzekere wie van het drietal, Helmond, Limburgia en Bleyerheide, 't praedicaat „eerste klasser" volgend jaar mogen voeren. Helmond zegevierde n.1. gisteren over Middelburg (52), waardoor ze haar punten tal op 7 bracht, welk aantal Bleyerheide even eens bereikte door een verdienstelijk gelijk spel in haar uitwedtrijd tegen Limburgia. Laatst genoemde zou, doordat zij, mede door dit ge lijke spel het totaal van 8 pt. bereikte, ge promoveerd zijn, indien Helmond niet nog een protest had loopen inzake den wedstijd Lim burgiaHelmond. Oe situatie is dus zoo, dat óf Helmond óf Limburgia in een extra-wed strijd tegen Bleyerheide zal moeten uitmaken, wie de gelukkige is, terwijl de andere vari dit weetal zonder beslissingswedstrijd promo veert. De definitieve uitslag zal dus hier nog wel op zich laten wachten. De voorloopige eindstand luidt: Limburgia 6 2 4 0 8 Helmond 6 3 12 7 Bleyerheide 62317 Middelburg 6 1 0 5 2 Ook in de tweede klasse zal geen veran dering komen. W.-F. heeft zich juist bijtijds hersteld van haar misstap in Bloemendaal j.1. Zondag en door een 2—0 overwinning op het bezoekende Zaandijk haar tweede klasse schap veilig gesteld. Een felicitatie aan de West-Friezen is hier zeker op zijn plaats temeer daar Zaandijk en Bloemendaal voor sterk, doorgingen. De eindstand is hier: West-Frisia 4 Bloemendaal Zaandijk 4 3 0 1 4 2 0 2 Aio 6 4 3 2 Nadat er gisteren voor de renners een rust. dag te Weenen was, werd Zondag de negende étappe verreden van Weenen over Semmering en Mitterdorf naar Graz, een afstand van 197 km. De uitslag luidt: 1. Herman Schild (Duitschl.) 5 uur 4 min. 56 sec.; 2. Nievergelt (Zw.); 3. Petersen (Denemarken); 4. Schmidt (Duitschl.); 5 Amberg (Zw.): 6. Wierinckx (België), allen zelfden tijd; 7. Meyer (Duitschl.) 5 uur 7 min> 24 sec 8. Spiessens (België)9. Lachat (Frankrijk); 10 Plappert (Duitschl.); Weneer Duitschl.), allen zelfden tijd. Ve algemeene rangschikking luidt: 1. Umbenhauer 62 uur 23 min. 47 sec.; 2 Scheller 62 uur 28 min. 9 sec.; 3. Zimmer- man 62 uur 28 min. 51 sec.; 4. Oubron 62 uur 33 min. 8 sec.; 5. Bautz 62 uur 38 min. 58 sec. Het landenklassement luidt: 1. Zwitserland 188 uur 10 min. 21 sec.; 2. Duitschland 188 uur 14 min. 6 sec.; 3. België 188 uur 18 min. 28 sec.; 4. Frankrijk 188 uur 31 min. 56 sec.; 5. Gemengde ploeg 189 uur 20 min. 50 sec. Aan de internationale athletiekwedstrijden, welke heden door het dagblad „Le Soir" te Brussel werden georganiseerd, hebben ook verschillende Nederlandsche athleten deelge nomen. In de eerste serie van de 100 meter werd Van Beveren tweede in 10.9 sec. achter den Duitscher Scheuring, die 10.8 sec. no teerde. In de finale bezette Van Beveren de derde plaats. Buehrmann plaatste zich als vijfde op de 400 meter horden. Brasser was eerste op de 110 meter horden, zoowel in zijn serie als in de finale. Beide keeren noteerde hij 14.8 sec. Woltjes en Wernink werden respectievelijk vierde en vijfde in het nummer 800 meter. Woltjes bleef met 1 min. 59.3 sec. voor den eersten keer onder de 2 minuten. De uitslagen luiden: 100 meter. 1. Neckermann (Duitschl.), 10.7 sec.; 2. Scheuring (Duitschl.) 10.8 sec.; 3. Van Beve ren (Nederland) 10.9 sec.; 4. Sallens (België); 5. Zeegers (Zwitserland). 400 meter horden. 1. Bosmans (België) 14.8 sec.; 2. Polle- (Nederland). 110 meter horden. 1. Brasser (Nederland) 14.8 sec.; 2. Polle- mans (Duitschland) 15 sec. 800 meter. 1. Eichberger (Duitschl.) 1 min. 56.2 sec.; 2. Geeraerts (België) 1 min. 58.4 sec. 3. Wat- ticant (België) 1 min. 58.7 sec.; 4. Woltjes (Nederland) 1 min. 59.3 sec.; 5. Wernink (Nederland). Speerwerpen. 1. Loose (Duitschl.) 62. 52 meter; 2. Aarts (Nederland) 54.58 meter. Bij den heden op „Ockenburgh" door de athletiekvereeniging „Vlug en Lenig" ge- organiseerden wedstrijd in het kogelslingeren slaagden H. Houtzager en A. de Bruyn beiden van V. en L. er in, de internationale 50-meter-grens te passeeren. Houtzager bereikte een afstand van rond 52 meter en vestigde daarmede een nieuw Nederlandsch record. Het record stond reeds op zijn naam met 49.75 meter. Tevens maak te hij een uitmuntenden „ring". De Bruyn haalde 51.08 meter. De boeren hebben 't overwonnen. Na 25 dagen van de meest volmaakte droog te, dreinde Zondagmorgen een naargeestige regen van de lucht, die alle sportgebeurtenissen en ook de voorgenomen zwemshow in het water deed vallen. Niettegenstaande dat heeft het O.V. toch ge meend in het Kringbelang de wedstrijd door gang te moeten doen vinden. De zwemmers zijn nu te water geweest en met het seizoen is nu een begin gemaakt kunnen worden. Over het algemeen zijn de prestaties goed te noemen, al zal op vele nummers in den loop van het seizoen heel wat vooruitgang zijn te zien. Verrassingen kwamen niet voor, of het zou moeten zijn de nederlaag van Boonacker (Scha- gen) tegen zijn eigen clubgenoot Koning op de 100 m borstcrawl heeren A. Door het ontbreken van publiek en het niet zeer groote aantal deelnemers, werd de wed strijd zeer vlug afgewerkt en reeds te ruim half vier waren de wedstrijden beëindigd. Niet tegenstaande den verregenden middag had de prijsuitreiking een zeer geanimeerd verloop. De Voorzitter Jonker deelde de prijzen uit, de heer Boone sprak nog een woord ter opwek king van het waterpolospel. 100 m. schoolslag dames B. 1. Lies Huitinga (F.M.), 1.47.7 min. 100 m. borstcrawl heeren B. 1. G. v. d. Berg (F.M.), 1.19 min. 2. W. v. d. Bogaerde (F.M.), 1.21.8 min. 100 m. schoolslag dames A. D- v- Os (Bruinv.), 1.38 min. 100 m. borstcrawl heeren A. 1. A. Zuurmond (Bruinv.), 1.12.8 min. 2. F. Koning, Schagen 1.17 min. u0 m. borstcrawl dames B. L Dini v- Os (Bruinv.), 40.1 sec. 50 m. borstcrawl dames A. 1. G. Wardenaar, Schagen, 40.4 sec. 100 m. schoolslag heeren B. 1. K. de Waard, (F.M.), 1.39.8 sec. >nn' Wout Buck (Bruinv.), 1.41.2 sec. 100 m. schoolslag heeren A. 1. H. v. d. Water (Bruinv.), 1.35 min. 3 X 50 m. wisselslagestafette heeren. 1. Bruinvissen, 2 min. 6.6 sec. 2. Frissche Morgen, 2 min. 7 sec. Waterpolo. F.M. IComb. Bruinv. en O.V. 6

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 8