LUCHTBESCHERMINGSTENTOONSTELLING TE PARIJS Een grootsch werk ten behoeve van het snelverkeer Is thans te Den Bosch aangevangen. Op de plaats waar de Zuid Willemsvaart In de Dieze uitmondt, zal een groote verkeersbrug worden gebouwd. Een kijkje op de werkzaam* heden De luchtbeschermingstentoonstelling te Parijs is Vrijdag door den Franschen minister-president Daladier geopend. Een der afweerposten op de Esplanade des Invalides Tot commandant van het te Ede op te richten 12de regiment motor-artillerie zal benoemd worden luitenant-kolonel G. P. Granpré Molière van het derde regiment veldartillerie De spoorbrug over het Gulpdal te Gulpen in Zuid Limburg, waarover vroeger het treinverkeer plaats had van de lijn Maastricht Vaals der Limburgsche Tramwegmaatschappij, wordt gesloopt De brug heeft 14 jaren dienst gedaan Anthony Eden bespreekt met den Franschen minister Paul Reynaud den Internationalen toestand tijdens zijn bezoek aan de Fransche hoofdstad Wat de ^werklieden op den beganen grond zien van den neus van het m.s. .Oranje het nieuwe vlaggeschip van de Stoomvaart Mij. .Nederland", dat thans in het Hendrik Dok van de Amsterdamsche Droogdok Mij. de finishing touch ondergaat De machtige schroeven, die het nieuwe m.s. .Oranje" zullen stuwen, worden thans aan gebracht in het Hendrik Dok van de Amsterdamsche Droogdok Mij, waarin hetzeekasteel op het droge ligt Onder groote belangstelling is Vrijdag te Bunschoten U i- ii Aartje Vedder, petekind van H. M. de Koningin en Dirk K™? v°ltrokken tusschen Wilhelmina 'rk K0rlaar- - Het gelukkige bruidspaar

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 12