VORSTELIJK BEZOEK AAN „HET NEDERLANDSCHE TREKPAARD". Vele nieuwsgierigen hadden zich in verband met de ministercrisis voor het departement van Algemeene Zaken te Den Haag verzameld Z. K. H. Prln* Bernhard bracht Vrijdag een bezoek aan de jubileum-tentoonstelling van „Het Nederlandsche Trekpaard In de veemarkthallen te 's Hertogenbosch Hf Een overzicht van het défilé tijdens het bezoek van H. M. de Koningin aan de jubileum-tentoonstelling „Het Nederlandsche Trekpaard" te Den Bosch Ritmeester I. L. D. baron Sirtema van Grovestins reed een foutloos parcours tijdens het internationaal concours hlp- pique in het Olympisch Stadion te Amsterdam Op het sloependek van het nieuwe m.s. „Oranje", waarvan de proefvaart- resultaten hebben uitgewezen, dat dit vaartuig het snelste motorschip ter wereld is Werd de „Oranje" niet gestuurd op de proefvaart? Ja, maar door een automatische stuurinrichting, waardoor op de lange trajecten een roerganger overbodig is. Naast het stuurrad kapitein B. A. Potjer Snelheids-Impressie bij de training voor de T.T.-races op het circuit van Drente De tentoonstelling „Het Leger" is in de Houtrusthallen te Den Haag geopend. Een over zicht van de expositie, waarop de meest moderne militaire bewapening te bezichtigen is H. M. de Koningin bezocht Vrijdag de tentoonstelling van de vereeniging „Het Nederlandsche Trekpaard" te Den Bosch. De vorstin reikte den eersten prijs, een gouden medaille, uit voor de kampioensmerrie „Contessa" met veulen

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 12