EEN DEFILE TE DEN HAAG. Op den tractor gezeten, maakte Z K. H. Prins Bernhard Vrijdag het uitrijden der nieuwe reddingboot .Maasvlakte op het eiland Rozenburg mede ter gelegenheid van de officieele indienst stelling van het nieuwe station der Zuid Hollandsche Mij. tot Redding van Schipbreukelingen en de in gebruik neming der boot De Grenadiers en Jagers defileerden Vrijdag op de Van Alkemadelaan te Den Haag voor H. M. de Koningin ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van beide regimenten Prinses Josephine Charlotte van België opende te Brussel den grooten kinderspeeltuin .Reine Astrid". De Prinses bij de kleinen Z. K. H. Prins Bernhard woonde Vrijdag op het eiland Rozenburg de in dienst stellino van kot Hollandsche Mij. tot Redding van Schipbreukelingen bij. - De Prins op de nieuwe rerWinnk ,me"we rf°din9station der Zuid gebruik genomen werd reddingboot -Maasvlakte', welke tevens i«. Aan boord van de .Nymphea volgde Z. K. H. Prins Bernhard Vrijdag ter hoogte van Hoek van Holland den start voor den zeilwedstrijd naarOstende De Zuid Hollandsche Provinciale Brandweerbond hield Vrijdag op het terrein ten Zuiden van het Zuiderpark te Den Haag demonstraties met brandweermateriaal, mede voor luchtbeschermingsdoeleinden In .Oog in Al" te Utrecht wordt onder auspiciën der Vereeniging voor Vreem delingenverkeer Edmond Rostand's Een romantische liefde" opgevoerd. Een der scènes De O 10 is Vrijdag te Am sterdam aangekomen en nam ligplaats aan steiger P van d« De Ruyterkade Drie mijl buiten Hoek van Holland had Vrijdag de start plaats van den internationalen wedstrijd voor zeegaande jachten van Hoek van Holland naar Ostende, georganiseerd door de Kon. Roei- en Zeilvereeniging .De Maas" te Rotterdam, in samenwerking met de Kon. Ned. Zeil- en Roeivereeniging te Amsterdam en Kon. Marine Yachtclub te Den Helder. - Een der deel nemende vaartuigen in actie

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 12