DOOR DE ROTSEN BEDOLVEN, VLOOTSCHOUW TE WEYMOUTH, w inlMAMt Voor de groote verduisteringsproe ven te Londen werden allerwege uitgebreide maatregelen getroffen De Engelsche reserve vloot werd deze week door Koning George ter hoogte van Weymouth geïnspecteerd. Een overzicht van een aantal verzamelde eenheden Bij de Instorting van een der rotsen te Sainte Adresse in de nabijheid van Havre werden twee personen bedolven. Redding- brigades zoeken naar de slachtoffers De eerste .Prinses Irene-boom" werd Dinsdag te Esbeek nabij Tilburg door di schooljeugd geplant in een nieuw aan te leggen park Twee bekende figuren van de Vierdaagsche Afstandsmarschen, de heeren F. M. van Wijk uit Hoorn (links) en G. W. Goedhart uit Holwerd, gaan gezamenlijk den pas geopenden wandelweg Den Bosch Luxemburg, een afstand van 513 K.M. afwandelen De toestand in Britsch Indië. In verband met de hernieuwde agitatie van oproerige elementen moesten op groote schaal arrestaties verricht worden. Een groep gevangenen wordt onder strenge bewaking weggeleid De training der .territorials" van het Engelsche leger is in vollen gang In het Vondelpark te Amsterdam wer den Dinsdagavond de vreugdevuren en fakkels ontstoken in verband met de geboorte van H. K. H. Prinses Irene. Een en ander bood een fantastisch schouwspel Ir. J. W. Albarda, de ir. j. yy. Albarda, de nieuwe minister van Waterstaat (rechts) en Chr. J. I. Weiter, minister van Koloniën, ver laten het ministerie van Binnenlandsche Zaken te Den Haag na de constitu- eerende vergadering van het nieuwe kabinet De Geer vorming van het nieuwe kabinet werd de formateur, jhr. mr. D. J. de Geer, Woensdagmiddag door H. M. de Koningin ten paleize Noordeinde te Den Haag in audiëntie ontvangen

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 8