HET FRANSCHE KABINET BERAADSLAAGT. De Weteringkade te Den Haag wordt uitgebaggerd ten behoeve van de werkzaamheden aan het viaduct tusschen Schenkkade en Wetering kade over de spoorlijn naar Gouda Gewichtige dagen. Na afloop van de buitengewone zitting in verband met den internationalen toestand verlaten de Fransche ministers het ministerie van Oorlog te Parijs Ongewone belangstelling op den tienden Schapenfokdag, welke Woensdag in de overdekte veemarkthallen te Den Bosch gehouden werd vanwege het Texelsch Schapenstamboek voor Noord Brabant De Poolsche gezant te Parijs, Lu- kacievicz, verlaat den Ouai d'Orsay, waar hij met minister Bonnet een bespreking had over den internatio nalen toestand In verband met den internationalen toestand heeft het korps Vrouwe lijke Vrijwilligers een nieuwen oproep tot de Amsterdamsche vrouwen gericht, om zich op te geven voor het verrichten van vrijwillige diensten voor de overheid. Dat deze oproep succes heeft, bewijst de drukte, welke op het hoofdkwartier aan de Heerengracht in de hoofdstad heerscht, waar velen zich komen melden kwamen. De oud-cursisten stelden zich aan de Korenmarkt op, waarna een marsch door de stad werd gemaakt De 20 000ste bezoeker van de ten toonstelling .Rondom Rodin" In het Stedelijk Museum te Amsterdam was mej. A. Leusink uit Den Haag. De waarnemend directeur jhr. J. H. B. Sand- berg overhandigde haar een boekwerk Groningen gaat de parkeerplaatsen van niet minder dan ruim 500 hnrl.nu,,n.., j 7Ia centraliseer,),. De daarheen leidende bruggen worden door n»™. .- ."""V1, modern, "keer 5,., 9™' °m "ich'" W In het kader van den Amsterdamschen Vrijwilligen Luchtbeschermings dienst had Woensdag het eindexamen geneeskundige verzorging in de hoofdstad plaats Daladier neemt afscheid van den Amerikaanschen gezant William Bullitt na de lunch op de Amerikaansche ambassade te Parijs ter eere van het bezoek van minister James Farley. Wat zou er besproken zijn?

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 8