UIT WARSCHAU TERUGGEKEERD. EEN DOK VERSLEEPT. Het grootste dok in de Amsterdamsche haven, dok No. 5 van de Amsterdamsche Droogdok Mij., is Vrijdag van Schellingwoude naar de werf versleept, waar het een definitieve ligplaats zal krijgen De Nederlandsche gerant te Warschau, mr. J. J. B. Bosch ridder van Rosenthal, is te 's-Graven hage teruggekeerd. De gezant na aankomst in de residentie De duiker had een belangrijk aandeel bij de werkzaamheden voor het laten zinken van het eerste Maastunnelstuk, dat deze week te Rotterdam plaats had Aan het Westelijk front Een Fransch gemotoriseerd convooi op weg naar de vooruitgeschoven posten op Duitsch grondgebied Ontzettend was de explosieve kracht van een voltreffer tijdens het bombar dement, dat op 26 September op den straatweg naar Praga plaats had dooi Duitsche vliegtuigen Luit. generaal J. J. G. baron van Voorst tot Voorst inspec teerde deze week het veldleger. De commandant met eenige hoofdofficieren in een der militaire kampen in het Zuiden des lands Het eerste stuk van den Rotterdamschen Maastunnel, dat tegen het ventilatiegebouw op den rechteroever komt te liggen, heeft men bij wijze van proef onder water laten zinken H. M. de Koningin bracht Vrijdag een bezoek aan de Alexanderkazerne aan de van Alkemadelaan De Belgische verbindingstroepen hielden deze week uitgebreide oefeningen met de rijdende te den Haag. De vorstin tijdens de inspectie zend" en ontvangfnstallatiei, welke op motoren gebouwd zijn en die tijdens den rit bediend kunnen worden

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 8