ALBLASSERDAM GEOPEND. DE BRUG OVER DE NOORD TE Koningin Elizabeth van En geland tijden» de rede, welke de vorstin per radio tot de viouwen van haar Rijk hield De brug over de Noord te Alblasserdam is Dinsdag in tegenwoordigheid van vele autoriteiten officieel geopend, bij welke gelegenheid de aanwezigen een wandeling over de nieuwe oeververbinding maakten De nieuwe Roemeensche gezant te Den Haag heeft Dinsdag ten paleize Noord einde zijn geloofsbrieven aan H. M. de Koningin overhandigd. Links de gezant, Z.Exc. N. Dianu; rechts de kamerheer-ceremoniemeester van H. M. de Koningin, Ph. J. graaf van Zuylen van Nijevelt Anthony Eden neemt afscheid na het bezoek, dat verschillende Engelsche ministers dezer dagen aan Frankrijk en de troepen aan het Westelijk front brachten Het oorlogsmuseum van den heer J A Wilton van Reede is Maandag in de Kon Kunstzaal Kleykamp te Den Haag in veiling gebiacht. - Zeai merkwaardige vooi werpen kwamen den eersten dag onder den hamer Z.Exc. S. Bentzon, de nieuwe Noorsche gezant bij het Nederlandsche Hof, heeft Dinsdag te Den Haag zijn geloofsbrieven aan H. M. de Koningin overhandigd. De gezant (links) bij het vertrek naar het paleis Een jonge piloot uit Nieuw Zeeland, in dienst bij de Engelsche lucht strijdkrachten in Frankrijk, wist in een gevecht met een Duitsche machine den tegenstander onschadelijk te maken, doch stortte zelf van groote hoogte neer. De inzittenden vonden den dood, de machine werd verpletterd 250 arbeiders zijn te werk gesteld bij den aanleg van het noodviiegveld onder de gemeente Noordwijkerhout Dit vliegveld zal binnen veertien dagen gereed moeten zijn Snelle motorbooten, uitgerust met twee torpedo- lanceerbuizen worden door de Britsche marine gebruikt bij den strijd tegen vijandelijke onder zeeërs. Een dezer vaartuigen op topsnelheid De heer A C van Waes, wien op zijn verzoek eervol ontslag verleend is als burgemeester der gemeente Zuiddorpe

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 12