SNEEUWPRET EN SNEEUWPRACHT. Het bekende Bloemendaalsche .Kopje" bood Vrijdag voor de jeugd een prachtige gelegenheid om van de sneeuwpracht t« profiteeren. - De bobslee werd weer voor den dag gehaald en druk gebruikt, om de helling af te suizen De schaduwzijde van de winterpracht. Sneauwrulniers a*n den om de verkeersbelemmering uit den weg te ruimen arbeid Beloonde moed. .Ergens op Fransch grondgebied reikt een der bevel voerende generaals onderscheidingen uit aan de soldaten, die zich door bijzondere prestaties deze belooning waardig getoond hebben De Maastunnelbouw te Rotterdam - De onderspoelingsmachine, die gemonteerd was op het eerste tunnelstuk, is Woensdag verwijderd. De op de beide uiteinden geplaatste richttorens geven de juiste ligging van het gezonken tunneldeel aan Adolf Hltler gedurende het bezoek, dat hij tijdens de Kerit- dagen aan de Duitsche soldaten bij het Westelijk front bracht De Fransche vliegtuigbouw in vrouwe lijke handen. Een groep arbeidsters bezig bij het transport van een vleugel in een der vliegtuigfabrieken, waar het materiaal voor de Fransche luchtmacht vervaardigd wordt De strijd in Finland. De zorg voor de gewonden ver- eischt ook bij de Finsche weermacht een intensieve organisatie De sneeuwval tooverde een antieke sfeer in stad en dorp. Vooral de historische schoonheid der Amster- damsche grachten kreeg een speciaal cachet door het sneeuwkleed, waarvan de smetteloosheid echter van korten duur was Voor de Canadeesche troepen, die onlangs in Engeland arriveerden werd dezer dagen een massaal concert van pijpers en drummers gegeven. Het défilé voor de .Scottish Canadians" ■r

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 12