DEBACLE VAN HET ORANJE-TEAM IN ANTWERPEN. Onder buitengewoon groote belangstelling heeft Zaterdag in den Haag de teraardebestelling plaats gehad van het stoffelijk overschot van generaal-majoor jhr. J. Th. Alting von Geusau. Tot de aanwezigen behoorde ook de adjudant van H. M de Koningin, gen. maj. tit jhr. W. C. M. de Jonge van Ellemeet, die namens de vorstin een krans legde Aan spannende momenten ontbrak het niet tijdens den voetbalwedstrijd België Nederland In Antwerpen, waarbij om team een zware nederlaag leed. Bovenstaande foto geeft zulk een oogenblik weer Voor f 400 it het uit 1863 datee rend oude kerkgebouw van Lemele bij Hellendoorn voor sloop verkocht De eer gered. Het moment, waarop Smit het tegenpunt scoort, kort voor het einde van den wedstrijd België Nederland, die in een 7 1 overwinning voor de gastheeren eindigde De nieuwe torpedojager .Isaac Sweers" is Zaterdag met goed gevolg van de werf der Koninklijke Maatschappij .De Schelde' te Vlissingen te water gelaten. Het schip kiest zijn element Twee Palmpaschen voor de prinsesjes Beatrix en Irene werden door kinderen namens de afdeeling Amsterdam van het Alg. Ned Verbond ten paleize Soestdijk aangeboden Twee opvarenden, de 2de en de 3de machinist van het Nederlandsche tankschip .Eulota dat tengevolge van een ontploffing verging, arriveerden met een Deensch vliegtuig uit Engeland op Schiphol. De aankomst op vaderlandschen bodem beide elftallen opgesteld voor den aanvang van den voetbal-landenwedstrijd Links: het Belgische team; rechts: de Oranje-ploeg Antwerpen. De begroeting tusschen Paverick en Caldenhove, de aanvoerders van het Belgische- en het Nederlandsch elftal, voor den aanvang van den wedstrijd in Antwerpen

Heldersche Courant | 1940 | | pagina 4