Blaiiw-Wit herstelt zich Fraaie zege van H.R.C. Castella GOED BEGIN VAN H.R.C. OOK GIJ KUNT WELVAART EN ARBEIDSVREUGDE VINDEN DOOR WERK IN DUITSCHLAND A.G.O.V.V. faalde te Amsterdam Voetbaluitslagen Schagen speelt gelijk Mysteries rondom „Vredelust Spannende wedstrijd van Alkm. Boys „GEER SN00Y" wederom kampioene Dat lukt nooit! D.|DDELM|N RADIOPROGRAMMA Alkmaarsche Boys en Schagen spelen gelijk Eindelijk heeft Blauw Wit een overwinning behaald in de kampioenscompetitie, terwijl Eindhoven gelijk speelde. In het Noorden moet Velocitas degradatiewedstrijden spelen. H.R.C. won de eerste degrada tiewedstrijd, een goed begin, terwijl Alkm. Boys gelijk speelde. DE KAMPIOENSCOMPETITÏE. A.D.O- heeft Eindhoven even ge remd in zijn ren naar het kampi oenschap en behaalde op eigen terrein een gelijk spel. Blauw Wit kwaim weer eens flink uit den hoek en versloeg A.G.O.V.V. met 41. Het zal den Amsterdammers ech ter weinig baten, daar een achter stand van vier punten wel wat veel is.^pe stand is: Eindhoven 4 3 10 7 3-2 Heerenveen 4 12 14 5—6 Blauw Wit 4 1 1 2 3 6—7 A.D.O. 3 0 2 1 2 4—5 A.G.O.V.V. 3 0 2 1 2 3—6 EERSTE KLASSE. District V. Eindelijk Is de beslissing voor de laaaste plaats gevallen. L.S.C. be haalde een 1—0 overwinning op Velocitas, waardoor de laatste den strijd met Erramen en Frisia om een plaats in de eerste klasse moet aanbinden. PROMOTIEQOMPETITIE TWEEDE KLASSE. District I. R.C.H. heeft op eigen terrein In D.O.S. zijn meerdere moeten er kennen, zoodat de Haarlemmers ^ractisch uitgeschakeld zijn. Vole wijckers en D.O.S. zullen echter nog feilen strijd leveren, voor wel ken strijd Volewijckers de beste papieren heeft, daar het D.O.S. nog thuis krijgt. D'strict n. Ook op eigen terrein kon U.V.V. 't Gooi niet bedwingen, doch moest de vlag strijken, zoodat de Utrecht sche kansen niet groot zijn. Het ■wachten is thans op de tweede kampioen uit de tweede klasse. District ni. Hengelo hield tegen Rhedcn de punten thuis evenals Go Ahead tegen Borne. De halve competitie is thans gespeeld en Hengelo en- Go Ahead staan bedden 4 punten boven de twee, andere clubs. DISTRICT L Tweede klasse A. Nog twee ontmoetingen vonden hier plaats, die echter zonder be lang waren. K.F.C. ging bij Z.F.C. op bezoek en verloor. De Ken- nemers ging naar Enkhuizen LOUNtW GOEDE KAMERAADSCHAP GÖIIS.nGjL APSE1DSVU0R W AARüf N RAAGT INLICHTINGEN Bij DE Gi WESTELIJKE ARBEIDSBUREAU* DE W EDST Rt)D VAN DEN DAG DE EERSTE ZEGE VAN BLAUW WIT (4—1). 4 De eerste overwinning van BI. Wit in de kampioenscom petitie is een feit geworden. Met 41 wonnen de Amsterdam mers van den Oostelijken kam pioen A.G.O.V.V., die daarme de de eerste nederlaag incas seerde. De stadionclub zal er goed aan doen, de waarde van dit succes niet ta.overschatten. Het was niet zoo zeer aan eigen kwaliteiten te danken, dat ge wonnen kon worden, doch voor namelijk aan het bijna volko men falen der gasten. A.G.O.V.V. viel bitter tegen. De achterhoede der bezoekers was verreweg het sterkste deel. Vooral invaller Jonkman weerde zich op de rechtsback plaats heel goed. Met zijn col lega Beekhuizen stelde hij zich echter te veel op één lijn op. In Van Hoorn had de Stadion club een zeer behoorlijke aan valsleider. Dank zij hem kwa men de meeste doelpunten ter wereld. Het eerste was indirect te danken aan een goede on verwachte kopbal van hem naar Hannema, die snel met den bal naar binnen kwam, Beekhuizen omspeelde en van- dichtbij inschoot (1—0). Toen de gasten een vrijen schop kre gen te nemen, kon Ribbers ge lijk maken (11). Het over wicht van de Stadionclub was echter in deze helft al dermate groot dat men moeilijk aan den uitslag kon twijfelen. Het werd vöor de rust 2—1 door Van Hoorn die in zijn eentje en ge holpen door'het ditmaal traag reageerende backstel, door de verdediging heenliep. Eenige malen trok A.G.O.V.V. er na de hervatting goed tus- schen uit. Pas nadat Van Driel Blauw Wit een 31 voor sprong had bezorgd na goed voorbereidend werk van West- phal en Van Hoorn, kwam er meer leven in het A.G.O.V.V. spek Geluk hadden de gasten overigens ook niet, want zij hadden ln de ftatste phase ze ker evenveel recht op een doel punt als Blauw Wit, dat het door Hannema wèl kreeg (4—1) DE KAMPIOENSCOMPETITÏE. AD OKindhoven Blauw WitAGOW EERSTE KLASSE. District V. LSC—Velocitas 2-2 4-1 1—0 PROMOTIE COMPETITIE 2e klame District I. RCH—DOS 1-4 2—3 4-1 2-0 9 uitgest. 4-0 5—2 District IL UVV—'t Gooi District III. HengeloRheden Go AheadBorne District IV. BleijerheideMaurits DISTRICT L Tweede klasse A. ZFC-KFC West Frisia—Kennemers Tweede klasse B. VriendenschaarVolendam 23 HilversumVolewijckers 3—5 Watergraafsmeer—Zeeburgia 0—1 Promotiecompetitie 3e klasse. HRCBeverwijk 41 Alkm. BoysHollandia 2—2 Promotiecompetitie 4e klasse. IWSchagen 00 Reserve 2e klasse A. VSV 2—HRC 2 3-1 Afdeeling Noord Holland. Promotie 1 D: Alkm. Boys 3Meeervogels 2—7 2 G: Succes 2Schagen 2 niet gesp. 3 E: Alcmaria 5Alkm. Boys 5 8—4 4 F: Alcmaria 6Petten 3 32 4 M: Winkel 4-Geel Zwart 2 1—3 Hemelvaartsdag: Promotie 1 D: MeervogelsSchoorl 1—3 en werd door West-Frisia eveneens met de kous op den kop tiaar huis gezonden. Promotiecompetitie 3e klasse. H.R.C. is de degradatiewedstrij den begonnen met een 4-1 over winning op Beverwijk. Gaat zoo door roodjes. Alkmaarsche .Boys bracht het niet zoo ver en deel de de punten met Hollandia, waar door voor beide clubs een kost baar puntje verloren ging. De stand is: Alkm. B. 2 1 1 0 3 4-2 Hollandia 3 1113 6-7 H.R.C. 1 1 0 0 2 4-1 O.V.V.O. 1 1 0 0 2 3-1 Beverwijk 3 0 0 3 0 3-8 Promotiecompetitie 4e klasse. Schagen heeft haar uitwedstrijd tegen I.V.V. niet kunnen winnen. Toch is dit puntlooze gelijke spel geen slecht resultaat, als men in aanmerking neemt', dat het op vreemd terrein werd behaald. We blijven dan ook vol vertrouwen. Schagen 2 1 1 0,4-1 3 I.V.V. 2 1 1 0 ^2-0 3 V.V.W. 2 0 0 2 1-6 0 Alw. Forward Afdeeling Noord-Holland. Schoorl, Alk. Boys 3 en Meervo gels (Akersloot) spelen om 2 plaat sen in 1 ,D. Er zijn hji drie wed strijden gespeeld en... de stand is nog precies gelijk. Merkwaardig Spannende wedstrijd op het LV.V. terrein. In een, spannenden wedstrijd h^eft Schagen op het Landsmeer- sche veld I.V.V. een gelijk spel af gedwongen; hiervoor was geen top vorm noodig. Met wat meer geluk had het zelfs een overwinning ,voor Schagen, dat technisch zeker heter was, kunnen zijn. Voor den wedstrijd wordt I.V.V. een bloemenhulde aangeboden. I.V.V. trapt tegen wind uit en reeds blijkt dat de partijen goed tegen elkaar opwegen. Beide doelen staan verscheidene malen aan gevaar boot, doch I.V.V. mist een schut ter, terwijl keeper Roele op fraaie wiize.de schoten van Schagen stopt. Na ongeveer tien minuten krijgf" Schagen èeh penalty ttfnemen. Van der Ben schiet zuiver, doch iets te zacht in den hoek en Roele be machtigt het leder. Spoedig is Boon tjes weer voor het doel en waagt een kans, doch Kroon redt op het laatste moment. Dan gaat I.V.V. er vandoor en de aanval wordt besloten met een hard schot, dat Slikker juist corner kan werken. Als de corner genomen is, bemachtigd Slikker den bal, doch laat hem weer los waarop de Wit nog juist weet te redden. Dan- gaat Schagen er vandoor en van der Ben besluit den aanval met een ver schot in den hoek, dat door Roele keurig gestopt wordt En zoo breekt de rust aan met blanco score. Na de rust is het tempo hooger en naarmate de wedstrijd vordert, wordt Schagen sterker, doch de I.V.V. aanvallen zijn nog gevaarlijk. Tweemaal ontsnapt het Schagen doel aan doorboring, als de bal voor een leeg doel langs rolt en geen mensch een been uitsteekt. Ook aan den anderen kant wil het niet, wel wordt hier geschoten, doch keeper Roele houdt zijn doel op fraaie wijze schoon, zoodat aan iiet einde nog steeds de score blank is. groot is Meervogels zege in Alk maar. De stand is: Meervogels 2 10 19-52 Alk. Boys 3 2 10 16-82 Schoorl 2 10 14-62 In de lagere klassen was weinig te doen. Straks komen daar nog wel interessante promotiewedstrij den. 1 FEUILLETON. tf (Een geval uit de praktijk van Inspecteur Sanders, lid der p Centrale Recherche) door UDO VAN EWOUD. 58 Sanders keek de huishoudster vaag glimlachend aan. Zijn gedach ten schenen al elders b jlen, toen hg antwoordde: „Nee, ik ben van ochtend nog niet op net bureau ge weest. Maar ik ga. er nu onmiddel- lgk teen... Vanmorgen vroeg ver trokken, zegt u? Hoe laat was dat ongeveer?" „Nog voor vier uur". „Dan zal de dokter zeker niet veel geslapen heboen. Hoe laat was hij vannacht thüis?" De huishoudster scheen deze vraag nogal zonderling te vinden. Haar toon klonk althans eenigszins gere serveerd, toen cjj antwoordde: ,Ik ben niet gewend de gangen van den dokter nauwkeur^ na te gaan. Ove rigens zult u misschien beter weten' dan Ik hoe laat de dokter thuis kwam. Hij is gisteravond immers met u weggegaan?" „Ja, Jk, maar ik heb hem niet thuisgebracht en vermoedelijk is hij niet direct naar huis gegaan, toen wij afscheid hebben genomen ,,'t Sprjt me", zei juffrouw van den Berg stijfjes, „daarover kan ik u verder niet Inlichten. Ik heb den dokter niet thuis hooren komen. Hij heeft me vanmorgen om haif vier gewekt om onmiddellijk het ontbijt klaar te maken. Daarna-is hij met den wagen vertrokken". Sanders begreep, dat hij door deze gesloten huishoudster niet veel wij zer zou worden en hii haastte zien daarom naar het hoofdbureau waar hij inderdaad den brief van dr. Jur- rians vond, welke door en kruier was bezorgd. „Waarde Sanders", luidde het op schrift, en daarna volgde een, ken nelijk in groote haast geschreven verklaring, welke drie kwarto vellen in beslag nam. „Wanneer je dit epistel, dat een bekentenis betoogt te zijn, ontvangt, hoop ik de grens reeds overschreden te hebben ern daarmee het vaderland voor goed den rug toe te keer en. Sinds eenige uren is het -ne vol komen duidelijk, dat het spel uit is en dat ik er, ondanks alle voorzorgs maatregelen, die ik met de grootste nauwkeurigheid heb getroffen, niet in geslaagd ben een daad te verber gen, die mij weliswaar strafbaar stelt volgt-nn de wet, maar die in mijn oogen de eenig juiste was, waartoe ik in de gegeven omstandigheden mijn toevlucht kon nemen. I k heb den onbekende, wiens naam ik je nu wel verraden wil, al zal die Je dan ook bitter weinig zeggen, van het leven beroofd. I k was het, die hem Zaterdagavond naar Villa Viedelust bracht, na hem over eenkomstig een schriftelijke af spraak, bjj het Vredespaleis in den Haag te hebben afgehaald. (Je ziet, dat je theorie aardig klopte!) Ik was het ook, die zijn koffer in ont vangst nam aan het bagagedepöt van het Centraal station en tenslotte ben i k het geweest, die het lgk be groef in den tuin van het ziekenhuis, waar het gisteren door een van je speurders is gevonden. Misschien zal je het vreemd vin den, dat ik d't alles zoo openhartig meedeel op een tijdstip, waarin elke seconde kostbaar is, maar waar lk mijn daad ln leder gera! tegenover BEVERWIJK KANSLOOS De- eerste degradatie-wedstrijd van H.R.C. bracht een 4—1 overwin ning tegen Beverwijk. Voor de rust werd de wedstrijd in feite al ten voordeele van H.R.C. beslist, want niet alleen dat Racing toen een vrij gunstige 2-M) voorsprong had, doch tevens bleek duidelijk, dat de thuisclub maar weinig gevaar van de Beverwijkers te duchten had. H.R.C. speelde in deze eerste helft heel goed en zelden zagen we de roode vuurlinie zooveel maal schie ten. Het elftal voldeed als geheel ook veel beter dan-voorheen en de opname van Heeris en Koster was daar zeker niet vreemd aan. De kleine Heeris was weer buitenge woon actief en smaakte zelfs het genoegen nog 9 minuten spelen een voorzet van Sanders op te vangen en keurig H.R.C. de leiding te ge ven. 1—0. Hij hoede zich echter voor te veel pingelen, want dat brengt slechts buitenspel staan mee. Koster maakte geen doelpunten, maar was niettegenstaande behoor lijk op dreef, deed eenige goede dingen, o.a. bij het tweede doelpunt, toen Zimny door een schijnbewe ging van hem een schietkans kreeg, wat ook inderdaad het tweede doel punt beteekende. 20. Koster gaf tevens blijk, het ook zonder praten te kunnen. De overige spelers wa ren ook lang niet. onverdienstelijk, al haperde er wel iets tusschen Selderbeek en Stins, waardoor de linksbuiten van Beverwijk steeds gelegenheid kreeg gevaarlijk te zijn iets wat hem maar zelden door improductiviteit gelukte. Dijkshoorn verdedigcM zijn doel naar behooren en vooral de zweef- duik na een magnifiek schot van den linksbinnen, één der beste spe lers van Beverwijk, was meestérlijk. Toch kreeg hij maar weinig werk, want vooral Bot, Stolk en de Wer ker, goed bijgestaan door Roomeijer en Zimny, .beheerschten de zaak volkomen. De eerste minuten na de rust wa ren ook al weer direct voor H.R.C. en voor de zooveelstee maal bracht de paal redding, waarna de keeper den bal kalm opving. Toch was het uitstel, want een goede voorzet van Heeris, was voor Sanders juist vol doende langs den verrasten doelver- dediger, het derde doelpunt te sco ren 3—0. Vanaf dat moment nam Beverwijk het initiatief, daarbij krachtig'geholpen door een totaal verkeerde terugtrekkende tactiek van H.R.C. Het begon zelfs bij H.R.C. te rammelen en het was ge lukkig, dat in die periode de achter hoede het hoofd koel hield en vrij wel alles retourneerde. Dijkshoorn redde-eenige malen weer keurig en ook Selderbeek en Bost waren trap- vA'st. In uiterste nood was daar echter nog de 36-jarige Stolk, die zoo noodig de opluchting bracht. Toch werd er een tegenpunt gebo ren, zij het ook dat de een voor den ander dacht, hij schopt den bal wel weg. De linksbinnen passeerde Dijkshoorn kansloos. 31. Even nog kwam er weer spanning, maar toen Sander weer een trekbal gaf en Koster keurig liet loopen, bracht Zimmv den stand op 41, waar mede het pleit beslecht was. Voor den wedstrijd kreeg Bever wijk bloemén van H.R.C. Uitstekend werk van doel man Kramer. Meer dan 3000 toeschouwers, waar onder bijna 1400 uit Hoorn zijn ge tuige geweest van een spannenden wedstrijd op het terrein van de Alk maarsche Boys. Zij hebben gezien, hoe de thuisclub eerst door enthou siast spel een zekere meerderheid had, daarna, hoe Hollandia het spel geleidelijk verplaatste en tenslotte, hoe twee doelpunten gemaakt kun nen worden in één enkele minuut en nog wel op een oogenblik, dat niemand meer een doelpunt ver wachtte! De wedstrijd begon met een Boys- overwicht, dat wel niet sterk was, doch terdege merkbaar. Echter, de afwerking der aanvallen was zwak, zoodat er in die periode geen doel punten kwamen. Daarna kreeg Hol landia iets mêer vat,op het spel en toen bleek, dat de techniek der Hol- landianen zeker iets beter was Echter, ook deze periode leverde geen doelpunten op. Nadat de Boys aan den Hollan- dia-aanvoerder bloemen hadden aangeboden, trapte Hollandia af, doch de Boys namen het leer over en er volgde direct een serie Boys- aanvallen, die slechts twéé hoek schoppen tot resultaat hadden. Het spel ging toen een tijdlang zeer snel op en neer met de thuis club iets in de meerderheid, inaar werkelijke kansen kwamen er niet In deze periode ondernam Dissel een snellen uitval en hij gaf zijn buurman een goede kans: deze schoot het leer echter ver naast. Zoo verstreek het eerste kwartier. Hollandia wist het spel geleidelijk aan te verplaatsen. Spoedig was er van een Boys-overwicht althans geen sprake meer. En al heel gauw moest Kramer er aan te pas komen. Het tempo, dat steeds hoog was, zakte ook tegen de rust niets en het spel, hoewel natuurlijk niet van fraai gehalte, was het aanzien volkomen waard. En toen ieder dacht, dat die rust met blanco stand zou ingaan, volgde de sensationeels minuut Even hadden de Boys een kleine meerderheid, doch ju^st in die pe riode kreeg Westhoyen het leer en op drie meter afstand schoot hij naast! Maar dat was nog niet ge noeg, want de Hollandianen kwa men terug en toen Dissel eindelijk eens zuiver voorzette, schoot Smin- kels van dichtbij onhoudbaar in. En noch was het gejuich niet ver stomd, of de Boys zaten voor het Iloornsch^ doel, waar de Grand een corner zeer fraai voor het doel plaatste en Goudsblom van een missen van den doelman profiteer de (11). Met dezen stand kwam de rust. De tweede helft begon weer met een Boys-overwicht. Juist toen de Hollandia-verdediging vergat om resoluut weg te werken, kwam Brou wer tusschenbeide, gaf meteen door naar Schenke, die een ver schot inzond, waarbij Mulder totaal mis greep. Onverwacht hadden de Boys dus de leiding genomen! Er - was toen 10 minuten ge speeld. Hollandia kreeg de gelegen heid, om van den schrik te beko men en toen zette ze alles op den aanval, daarbij echter de verdedi ging niet verwaarloozende. Kna- mer kreeg druk werk, doch weer de zich uitstekend. Meer dan een kwartier doorstond hij den Hol- landia-aanval. Totdat bij de zoo- veelste Hollandia-aanval een hoek schop den Boys noodlottig werd. Weliswaar werd deze hoekschop in eerste instantie gemist, doch v. d. Zei kreeg den bal tenslotte toch te pakken en schoot toen onhoud baar in. (2-2) Er mofcst toen nog 20 minuten gespeeld worden. In deze laatste periode moest de thuisclub zich hoofdzakelijk verdedigen, al kreeg ze ook gele genheid te over, om snelle uitval len te doen. Tenslotte klonk het eindsignaal. De punten waren gedeeld. De turndag van Hollands Noorderkwartier. De jaarlijksche wedstrijden van den turnkring Holl. Noorderkwar tier, welke in den regel te Schagen worden gehouden, zijn Zondag in de zaal van den heer J. de Bakker te Noordscharwoude gehouden. On danks het .feit, dat Noordscharwou de niet zoo gemakkelijk te berei ken is als Schagen, was de belang stelling van de zijde van turnend Noord Holland groot. Er werd des morgens goed op tijd begonnen, doch de deelname was zoo groot, dat vrij veel later dan gedacht was, de eihduitslag bekend kon worden gemaakt. Er is met ambitie ge turnd, zoodat ook deze turndag weer als uitstekend geslaagd in de annalen van den turnkring kan worden gehoekstafad. Mevr. PosthumusSnooy is wèr derom kamoioene geworden met 53 punten. Mej. Spigt uit Anna Pau- lowna werd een goede tweede met 52V2 punt, mevr. Bakkerv. F.eten uit Anna Paulowna behaalde 47 p., jo* en al".en, die er bij betrokken zijn, wensch te rechtvaardigen, bleef mg geen andere keus ove. aan dit laat ste vrije uur in da wc ilng, waaraan ik zoo gehecht was, daarvoor te be nutten. De man, die Maandagochtend dood in Vrede lust werd gevonden, was de, jou onbekende, Victor Laméri, ver moedelijk gedomlliceerd tf Pargs, waar hg in de onderwereld een zeer belangrijke plaats innam. Mogelijk is de naam Laméri zelfs gefingeerd en staat hij in de registers van den den Burgerlijken Stand onder een gereel anderen naam ingeschreven, maar dit doet weinig terzake. Waar het op aan komt, dat zijn z'n ante cedenten en te dien opzichte is hij wellicht het best te vergelgken met onzen vriend Loucheur, dien je be reids hebt leeren kennen als een waardig representant van dat gilde der misdadigers, die men „chanteurs" noemt, maar op wie de naam „hyena's" beter van toepassing zou zijn, als deze geen' beleediging van het roofdier inhield. Ik was een van zgn slachtoffers en hij zou mij, als zoovele anderen, langzaam hebben dood gemarteld, wanneer lk niet zelf had ingegrepen en aan het bestaan van dezen onmensch een einde had gemaakt. Je houdt men ten goede, dat ik je geen uitvoerige verklaring geef van de oorzaak, welke mij tot zijn prooi maakt. .Laat het je ge noeg zgn, als lk je in vertrouwen meedeel, dat ik, tijdens mgn verblijf in Marseille, mij eens door een ande ren assistent van dr. Maingeot heb laten overhalen tot een dwaze streek die andere jongemenschen zich mis schien wel eens straffeloos kunnen veroorloven, maar die rnjj, ware zij bekend geworden, in mijn carrière ernstig zou hebben geschaad.#Hoe Laméri daarachter is gekomen, is mij tot op dit oogenblik een raadsel. Ik heb in mijn practjjk als politiedes kundige echter volop gelegenheid ge had de geraffineerde werkmethode? en het sluwe spionnagestelsel van deze paria's der maatschappij te leeren kennen en ik verwonderde er mij dus niet al te zeer over, toen ik op een noodlottlgen dag nu reeds bgkana eén jaar geleden! een anoniem schrijven uit Parijs ontving, waaruit mij bleek, dat m'n jeugd zonde ter oore was gekomen van een individu, dat zeker niet zou na laten hiervan misbruik te maken. (Wordt vervolgd.) De vos zal nooit proeven, wat er in de vaas zit. Zijn kop zal nooit de nauwe hals van de vaas passeeren. Evenmin zijn de omvangrijke schuim- bellen van normale tandpas ta's in staat, zich in de nauwe en fijne groefjes te dringen, waarvan ieder gebit zoo rij kelijk Is voorzien. Daarom is Castella Tand pasta verrij kt met het speciale ingrediënt Perldon, dat de omvang van de schuimbel- letjes oneindig verkleint. Bij massa dringen deze bellet jes zelfs microscopisch kleine holten binden en reinigen alle plaatsen, die voorheen als on bereikbaar golden schuimende TANDPASTA IEEI zo: N GOED PIODUCLI I Mej. Blaauboer, Wieringen 46 p. en Mw. KaanKeizer. Den Oever 44 p. De vereenigingsprijzen werden ala volgt toegekend: Vereenigingsprijzen: Meisjes le graad: 1. UDI WIK Dirkshorn 113 p.; 2. DOKEV 1 Anna Paulowna 10954 p.; 3. Her- eules Hvgiea Oud'kai-snel 1 108V. p. 4. Wieringen 1, Wieringen 10654p. 5. Texel 1 te Texel 104)4 p. Meisjes 2e graad: 1. Hercules Hygiea Oudkarspel 2 128 p.; 2. Ly- curgus 1 Schagen, 122 p.; 3. Texel 3 te Texel, 11654 p.; 4. UDI WIK 1 Dirkshorn, 116 p.; 5. Texel 1 te Texel 115 p.; 5 Texel 2 Texel 115 p.; 6. Sparta 3 Winkel 11354 p.; 7. UDI WIK 2 Dirkshorn 113 p.; 8. Lvcurgus 2 Schagen '11154 p.; 9 DOS 2 Den Oever 111 p.; 10 SSS Dindua 2 St. Maartensbrug 11054 P. Jongens- le graad: 1. Hercules- Hygief 1 Oudkarspel, 11054 p.; 2. Sparta 1, Winkel 106 pnt.; 3. S.S.S. Dindua 1 St. Maartensbrug 10254 pnt. Jongens 2e graad: 1. Texel 113 p.; 2. Texel 1 Texel, 10154 p.; 3. Hercules 2, Oudkarspel 10154 p.; 4. Hercules 1 Oudkarspel 101 p. Dames: 1. Hercules Hygiea Oud- karspel 141 p.; 2. Wieringen te Wieringen, 137 p.; 3. DOKEV An na Paulowna 13554 p.; 4. Sparta, Winkel 132 p.; 5. Lycurgus Scha gen 13154 p. Heeren: 1. DOKEV Anna Pau lowna 221 p.; 2. Texel te Texel 210 J4 p.; 3. Hercules Oudkarspel 208 p.; 4. Sparta, Winkel 20754 p.; 5. TAVENU, Heerhugowaard 20454 p. De personeele prijzen zullen wij morgen opnemen. DINSDAG 19 MEI. Hilversnm I, 415,5 m. 6.45 Gramofoonmuziek. 6.50 Ochtendgym nastiek. 7.00 Gramofoonmuziek. 7.45 Ochtend gymnastiek. 7.55 Gramofoonmuziek. 8.00 B. N. O.: Nieuwsberichten. 8.15 Politiek week- praatje (opn.). 8.30 Orgelconcert (opn.). 8.55 Gramofoonmuziek. 9.15 Voor de huisvrouw. 9.20 Omroeporkest (opn.). 10.00 Zang en piano. 10.30 Viool en piano. 11.00 Voor de vrouw. 11.20 Ensemble Ombach. 12.00 Theo Uden Masman en zfon dansorkest. 12.40 Almanak. 12.45 B.N.O.: Nieuws- en economische berich ten. 13.00 Boerenland in boek en krant. 13.15 Amabilé-sextet. 14.00 Groninger Orkestver- eenlging, soliste en gramofoonmuziek. 18.00 Ziekentroost. 16.20 d|amofoonmuziek. 18.45 Voor de Jeugd. 17.00 Bert van Dinteren en zijn orkest. 17.15 B.N.O.: Nieuws-, economische- en beursberichten. 17.30 Bert van Dinteren en zijn orkest. 18.00 Voor de vrouw. 18.15 Gra mofoonmuziek. 18.35 Neérlands stem van het Oostfront. 18.50 B.N.O.: Nieuwsberichten. 19.00 B.N.O.: Gesproken binnenlandsch over zicht. 19,. 10 Omroeporkest, Musette-orkest en soliste. Vanaf 20.15 alleen voor de Radio-Cen trales, die over een lijnverbinding met de Studio beschikken. 20.15 Foto-album, muzikaal programma. 21.00 Ernst van 't Hoff en «Uj1 orkest. 21.15 Luisterspel ,,Het „goede" stuk 21.45 B.N.O.: Nieuwsberichten. 22.00 B N.O.: Militair overzicht. 22.10—2400 Gramofoonmu ziek. Hilversum II, 801,5 m. 6.45—8.15 Zie Hilversum I. 8.15 Ofw«de mu ziek (opn.). 8.45 Symphonjsch concert (gr. pl. en opn.). 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramo foonmuziek. 10.40 Vroeger en nu. 1100 Het Arnhemsch Instrumentaal Trio. Als intermez zo': Zang met pianobegeleiding (opn.). 12.00 Ensemble Willy Kok. 12.45 B.N.O.: Nieuws- en economische berichten. 13.00 Pianovoor dracht en gramofoonmuziek. 13.45 Gramofoon muziek. 14.30 De Lichte Toets. 15.30 Voor de zieken. 16.00 „Vergeten opera's", disco-cau serie. 16.45 Oello en' piano. 17.15 B.N.O.: Nieuws-, economische- en beursberichten. 17.30 Gerard van Krevelen en ztfn orkest en solist. 18.15 Bespreking van den 7en jaargang van „De Stormraeeuw". 1*8.30 De reportage- slaf presenteert. 19.00 Salonorkest. 19-3 B.N.O.: Nieuwsberichten. 19.40 Spiegel van den dag. 19.50 B.N.O.: Twentsch praatje. 20.°0 B.N.O.: Engelsche uitzending: „Holland an the economie reo'rganisation". Voor de Radio- Centrales: Gramofoonmuziek. Vanaf 20.1 alleen voor de Radio-Centrales, die over een lijnverbinding met de Studio beschikken. 20.1 Zang met pianobegeleiding en gramofoonmu ziek. 21.00 Mevrouw van Straten wil het naad- Je van de kous weten. 21.15 Ernst van 't Ho en «Un orkest. 21.45 B.N.O.: Nieuwsberichten. 22.00 Gramofoonmuziek. 22.0522.10 Avond- wljdlng.

Heldersche Courant | 1942 | | pagina 2