Helderse jongens in de aether Burgemeester Jerrings van Penryn onthult gedenksteen Arie Gooyer, de Jutter-Heilsoldaat Weer met recht het Venetië van het Noorden Nieuwe avonturen van Piepneus en Bibbersnoet I Sladsniem Bestemd voor het Kon. Instituut „Helders Fanfare corps" door Yvel Dlawnurg Heimwee van twee vluchtelingen Chr Gymnastiekvereniging TURNLUST De goederen voor Vakbondsleden Je bent opvoeder of je bent het niet De Helderse Damclub Conferentie Evangelisatie Vijzelstraat Ned. Chr. Vrouwenbond Amsterdam als toeristenstad in trek Grote liefhebberij voor de rondvaarten Het vuil ging schuiven Waf brensrt de radio? Mededeling D.B.V.0. Alkmaar Gaaf het Métropole-orkest verdwijnen? til het plantsoen voor het Konink lijk Instituut, onder de mast van Van 8peyk's dodenschip, heeft gister- - middag een bijzondere plechtigheid plaatsgevonden: de burgemeester van Penryn, het plaatsje ln Z.W.-Enge land was. gedurende de oorlogsja ren de toekomstige officieren der KoninklijkeMarine hun opleiding ontvingen, onthulde de gedenksteen, ét* door de bevolking van die stad was aangeboden. Leraren, instructeurs, adelborsten en genodigden stonden rondom het plantsoen aangetreden, toen Penrijn's burgervader, mr, H. B. Jerrings, verge- •eld van zijn echtgenote en mr. en mrs. S J. Woods als vertegenwoordigers der burgerij van Penrijn, het Commande- mentsgebouw verlieten. In hun gezel schap waren de commandant van het Koninklijk Instituut, kapitein ter zeer F. T. Burghart en zijn eerste offi cier. kapitein-luitenant ter zee H. A. N. A. van Adrichem Boogaert, de voormali ga commandant van de adelborstenoplei ding te Penrijn, de gepens. kapitein ter zee W. F. van Langeveld, de comman dant der Marine te Willemsoord, kapi tein-luitenant ter zee J. C. d'Engelbron- ner, alsmede burgemeester en mevr. G. Ritmeester. Op het grasveld stond op een tafeltje de gedenksteen, vooralsnog gedekt door de „Union Jack" Kolonel Burghart heet te alle aanwezigen hartelijk welkom, waarna hij burgemeester Jerrings het woord gaf. De onthulling. Mr. Jerrings, die gekleed was in het eeuwenoude ambtsgewaad van den Mayor van Penryn en die de zware gou den ambtsketen droeg, uitte zijn vreug de, dat hij deze gedenksteen, gebeiteld in graniet, aan het Koninklijk Instituut kon aanbieden. Graniet is een gesteente, dat reeds sinds eeuwen door de industrie van Penryn wordt verwerkt, en dat als zodanig over de gehele wereld bekend heid geniet. Maar bovendien is dat ge steente van een hoedanigheid, dat het naar spr. hoopte, voor lange tijd een symbool van verknochtheid tussen beide landen zou blijven. De steen draagt het wapen van Pen ryn, de „sacareen", een reliquie uit het verleden. Behalve deze gedenksteen bood mr. Jerings ook aan een foto van burgemeester, raadsleden en ambtena ren ven zijn gemeente. Spr. wilde niet de rampspoedige da gen van 1940 in herinnering brengen, toen de adelborsten-opleiding in Penryn werd gevestigd. Maar wel wilde hij verzekeren, dat na zes Jaar de bevolking van Penryn en geheel Cornwall de Nederlanders zag ver trekken. Zij allen hebben in die zes jaren respect gekregen voor de leer lingen van het Koninklijk Instituut, die zich daar onberispelijk hebben gedragen, en weldra een plaats in de harten der bevolking hebben ver overd. Mr. Jerrings eindigde zijn toespraak met de hoop uit te spreken, dat deze steen, die in het Koninklijk Instituut zal worden ingebouwd, de toekomstige offi cieren der Nederlandse Marine zal blij ven herinneren aan de schakel, die ge durende de donkerste dagen van de af gelopen oorlog tussen het Engelse en het Nederlandse volk werd gesmeed. Daarna onthulde spr. de steen. Symbool van goodwill en vriend schap. De commandant van het Koninklijk Instituut, kolonel Burghart, beantwoord de de toespraak van Penryn's Mayor. Spr. kon het kolonel Van Langeveld niet kwalijk nemen, dat hij het mooie Penryn voor de officiersopleiding had gekozen. De bevolking toonde zich gastvrij en er werden spoedig vriendschapsbanden ge sloten. Daarom was spr. te meer ver heugd, deze gave van Penryn in ont vangst te mogen nemen als een symbool van goodwill en vriendschap. Kolonel Van Langeveld herinnerde daarna in een kort woord aan de lange tijden, die hij in Penryn heeft doorgebracht. Het blijk van vriend schap, dat thans is aangeboden, mo gen wij danken aan de correcte hou ding van de adelborsten uit de „pe- riode-Penryn". De gedenksteen zal voor alle adelborsten een blijvende aansporing zijn, de goede naam van het Nederlandse officierencorps bij voortduring uit te dragen. De plechtigheid was daarmede geëin digd, waarna velen nog even achterble ven om de steen en de foto te bezichti gen. Bij de steen zal een bronzen plaat je worden bevestigd, dat het opschrift draagt: „Presented to the Royal Nether- lands Navy College by the Citizens of Penryn (Cornwall), 1940—1946." De „G.W. Vinke", eerste van vier walvisvaarders, welke in Nederland gereed gemaakt zullen worden, om binnenkort met de drijvende traanfabriek „Willem Barentsz" ter walvisvangst uit te trekken, maakt zijn proefvaart op het Y te Amsterdam. A.H.F. P. Op veler verzoek van de zijde der ouders, wier kinderen in de jaren voor 1940, aan de door ons corps ge organiseerde St. Nicolaasfeesten hebben deelgenomen, om ook nu, na de bevrijding van ons land, wederom het zo gunstig bekend staande St. Nicolaasfeest te organi seren, heeft ons corps gemeend aan dit verzoek gevolg te moeten geven. Zie voor bijzonderheden de ad vertentie in dit blad. Ex-politieke gevangenen uit België en Nederland hebben te Vught hun kameraden, die in 1943 werden geëxecuteerd, plechtig herdacht. Aanwezig waren o.m. de Belgische ministers Merlot en Ternee. Een overzicht tijdens de plechtigheid. A.N.P. P. Ach neen, deze titel is niet voldoende, ts bij lange geen afspiegeling van de vele titels, die Arie Gooyer recht heeft, te dragen. Arie Gooyer heeft legio beroepen ge had en alle heeft hij ze uitgeoefend met ere. De meest nijvere Nederlander slaat hij daarin knock out! Arie Gooyer, „strijdkreet"-venter in storm en hondenweer, Heilsoldaat en psalm-zanger, Reclasseringsman en handelaar in zure bommen en zoute haring. Venter met turf, briketten, zeep, closetrollen, schelvis, schol, bor denkwasten, scharren, met tractaatjes gratis erbij.... Arie Gooyer, bekend en populair in de hele Helder! Arie Gooyer, handelde in alles, wat waarde had. Hij verkocht aardse en geestelijke goederen. Rijk is hij er niet van geworden. De aardse goederen, de closetrollen, schar ren, turf, bordenkwasten, stukjes band, zeep en schelvis, brachten in de handel net genoeg op, om te bikken. De geestelijke goederen zijn trac taatjes, zijn Heilsoldatenliederen, zijn muziek, zijn werk voor de Reclassering, brachten hem niets op, tenminste niet in Jutterstad daar is hij tot nu toe gel delijk nooit voor beloond, maar daar zal hij toch nog wel de vruchten van plukken.... daarvoor wordt hij eens met rente op rente beloond. Arie Gooyer is als zoveel anderen uit Den Helder, weg gebombardeerd! Hij woont thans tijdelijk in Zaandam. Hane- pad 40. Natuurlijk is hij daar ook Heil soldaat eerste klas, loopt ook daar, met de „Strijdkreet", maar ondertussen snijdt ie vreselijk op over de marine en de zeeridders. Neen, Jutterstad is hij niet vergeten. Hij zond mij een gedicht, dat echt hon derd procent Jutters is. Arie Gooyer heeft als zovelen heim wee naar Nieuwediep. Dat lees je uit elke regel van zijn vers. Ik geloof, dat je dit gedicht zelfs zingen kan op de wijs Sarie Marijs. O, God, zend ons gauw naar 't schone Nieuwediep, Daar, waar de zee soms kookt, Daar eten we de scholletjes en de scharretjes zo graag, En worden de ponen gerookt. En zitten we 's avonds om de tafel geschaard, Dan gaat er nog veel bij ons om. Dan horen we de Jantjes weer lopen in de maat, En horen het slaan ook op de trom. Ook de taptoe, en de Jonkers, dat was een mooi gezicht, En wat liepen ze dan fijn in de pas. De tamboers voorop, en de pijpers er naast, En een ieder was dan in zijn sas. Ook de burgers waren dan in de weer, Zelfs de oudjes waren dan in de stoet, En als dan de taptoe, voorbij ging in de straat, Dan deed dat ons Juttershart weer goed. O, zend ons gauw, naar het schone Nieuwediep, Daar waar de zee soms kookt, Daar eten we de scholletjes, en de scharretjes zo graag, En daar worden de ponen gerookt. A. G. Arie Gooyer wordt Zaterdag 14 September 71 jaar en is dan tevens 30 jaar getrouwd. Ik wed, dat menig Jutter hem die dag niet zal vergeten. Wegens moeilijkheden met zaal- huur ook deze week vacantie voor alle afdelingen. Ziet verdere mede delingen, wij doen ons best Het Bestuur, In aansluiting op het stukje in ons nummer van Zaterdag j.1. betreffende de verdeling van kleding en schoeisel voor vakbondsleden, kunnen wij nog mede delen, dat deze goederen niet uitsluitend bestemd zijn voor verdeling onder de leden der bij de HBB aangesloten orga nisaties, maar ook voor hen die niet daarbij zijn aangesloten. De grote Amerikaanse vakbonden, de ATL en de CIO hebben deze goederen beschikbaar gesteld voor de arbeiders uit de geteisterde landen, waaronder ook Nederland, zonder onderscheid van ras, geloof of aansluiting bij een vakorgani satie. Zo zal het ook ln Den Helder worden geregeld, en de goederen zullen dus uit sluitend naar rato van de behoefte wor den verdeeld. Men kan zich, zoals wij Zaterdag reeds schreven schriftelijk ln verbinding stellen met den heer T. Th. Weenink, p/a Stationsgebouw In de vestibule van het 6tation werd enige dagen geleden evn zevenjarig jongetje aangetroffen, dat verklaarde niel naar huis te durven gaan. omdat hij doodsbang was voor een pak slaag. Hij had thuia een busje met spijkers omgegooid, en dat was voor zijn lief- hbbende moeder aanleiding hem esn flink pak slaag te geven en hem de straat op te sturen, met de boodschap, dat hij „niet het hart in zijn lijf moest hebben om nog terug te komen". Het jongetje is door een agent naar huis gebracht, maar er bleek niemand thuis te zijn, zodat het kind voorlopig aan de hoede van buren werd toever trouwd. Deze bursn vertelden dat het kind meermalen door vader of moeder werd geslagen, waardoor de jongen erg bang was geworden. De kinderpolitie heeft in dit ogen schijnlijk kleine geval een ernsrtig on derzoek ingesteld. Wij hopen, dat de ouders het besef bijgebracht kan wor den, dat de kinderzegen ook verant woordelijkheid meebrengt! Dammen. De Helderse Damclub heeft in een dezer dagen gehouden ledenvergade ring de komende wintercompetitie be sproken. Daarbij werd beslotan, dit jaar te spelen in vijf tientallen. Nieu we leden, die zich nog voor de slui tingsdatum van 1 October aanmelden, zullen nog in deze wintercompetitie kunnen meespelen. De aanvangsdatum der competitie is gesteld op 10 October a.s. Voor de aanmelding verwijzen wij naar de des betreffende advertzntie. Voorts werd besloten, deze winter met twee tientallen mee te spelen in de competitie der Prov. Noordholl. Dambond, welke wedstrijden zullen aanvangen op 1 November. Medegedeeld werd, dat de datum van de a.s. jaarvergadering is vastge steld op 14 November. De jaarlijkse feestavond van de HDC zal gehouden worden in Casino op Maandag 4 Nov. Vermelden wij nog, dat de heer P. Geus, die verleden jaar als nieuw lid tot de HDC toetrad, en reeds in de af gelopen wintercompetitie kampioen der 4e klass werd, thans ook beslag heeft weten te leggen op de kampioenstitel van Den Helder 3e klasse. Voorwaar een zeer mooie prestatie van dezen jongen speler. Zoals ook per advertentie wordt mede gedeeld, zullen op Zondag, Maandag en Dinsdag a.s. opwekkingssamenkomsten worden gehouden o. 1. v. den evangelist L. J. Pasman, die voor cïe oorlog zijn medewerking verleende aan een reeks van samenkomsten in de „randstaten", Est land, Letland en Littauen. De bekende evangelist J. Sevensma en de oud-zende ling in China hopen mede te tfienen. In de eerstvolgende ledenvergadering van de Ned. Chr. Vrouwenbond zal een lezing met declamatie worden gehouden door den bekenden letterkundige F. C. van Dorp uit Rotterdam. Hij zal het on derwerp behandelen: „Humor ln de Ne derlandse letterkunde" Op deze lezingavond, die zal worden gehouden in de Rehobothkerk, Vrijdag avond a.s. te half acht, zijn ook de heren welkom! Volgens radio Hamburg heeft de burgemeester van Berlijn, dr. Arthur Werner, verklaard, dat de voedsel toestand in deze stad tot aan de ko mende oogst dezelfde zal blijven. Ber lijn is het enige Duitse district, waar in de rantsoenen gelijk bleven aan die van vorige jaar. (Reuter). In Turkije is een wegenplan van 20.000 km goedgekeurd. (AFP). (Van onzen specialen verslaggever) Amsterdam heeft zich als toeristen stad wonderlijk snel hersteld. De stad is vrijwel ongeschonden uit de oorlog tevoorschijn gekomen en biedt dan ook nog de volle glorie van haar tra ditionele schoonheid, die enig in haar soort is. De hele zomer waren de hotels volop bezet, soms dagen tevoren besproken zelfs. Duizenden buiten landers zijn er geweest om zaken te doen, om congressen bij te wonen ofom zich te laten huldigen. En het ziet er niet naar uit, dat deze drukte zal verminderen nu de zomer achtei de rug is. Het programma is nog steeds overladen. De waarnemen de burgemeester, wethouder mr. B. C. Franke, komt soms dagenlang niet aan zijn werk toe, omdat het toespre ken van gasten en vergaderingen hem volkomen in beslag neemt. Eén ding is opveilend. De belangstel ling der bezoekers verplaatst zich lang zamerhand. Waren Schiphol en Artis jarenlang de grootste aantrekkingspun- ten, thans zijn het, als de statistische voorgevoelens ons niet bedriegen, de rondvaarten door de grachten en de ha vens. De luxueuze boten, die de vorige zomer nog gebruikt werden om het toen nog gebrekkige treinverkeer aan te vul len, hebben zich dit jaar weer ten vol le kunnen wijden aan de taak, waarvoor zij bestemd zijn: het tonen van de schoonheid van de grachtengordel en van het Y. Sinds Churchill zulk een rondvaart heeft gemaakt en daarbij op een haar na zijn hoofd aan een la ge brug heeft gestoten wil niemand PRIJSWINNAARS VOETBALTOERNOOI. Man verzoekt ons, mede te delen, dat het elftal, dat op het onlangs ge houden schoolvoetbaltournooi de deel nemerskaarten aan de danscursus 1946- '47 heeft gewonnen, zich voor het ip ontvangst nemen daarvan kan vervoe gen bij het dansinstituut „Mouton", Spoorgracht 40, des avonds tussen half acht en negen uur. Op het terrein van de gemeenterei niging aan de Rijksweg waren Zater dagmorgen enige arbeiders aan het werk op de vuilnisberg. Plotseling be gon er beweging te komen in de vuil- massa waardoor een tweetal der man nen van de been gingen en onder het vuil raakten. Via de politie werd de ambulance wagen gerequireerd. Deze heeft de mannen, die inmiddels door hun col lega's uit hun benarde positie waren bevrijd, naar het gem. ziekenhuis over gebracht, waar bleek dat de een zijn rechterbeen had gebroken en de an der 'n bloeduitstorting aan zijn linker enkel had opgelopen. DONDERDAG 12 SEPTEMBER 194«. HILVERSUM I. KRO: 8.15 en 9.05 Pluk de dag. NCRV: Morgendienst. KRO: 11.45 Familieber. uit Indië. 12.30 Lunchconcert ensemble „Splendora" 13.15 Verv. lunch concert. NCRV: 15.— Amst. Kamermuziek gezelschap. 16.— Bijbellezing. 19.30 Progr. voor de Nederl. strijdkrachten. 21.45 Ar thur Rublnsteln speelt. 22.45 Avondover denking, HILVERSUM 2. 8.15 Vrolijke discoklan ken. 8.15 Morgenwijding. 9.50 Arbeids vitaminen. 12.Volksliedjes uit verschil lende landen 12.35 Het Lyra trio. 13.15 Ensemble BancJl Balogh. 15.20 „Confetti" mmv De Papavers olv Tom Erlch. 18.15 Dolf v. d. Linden en zijn Metropole or kest. 21.45 Dansorkest The Skymasters. 23.15 Aansluiting „Holland club" ln hotel Schiller A'dam. meer voor hem onderdoen. In dit op zicht althans is het mogelijk, zich op één lijn te stellen met den „grand old man" uit Londen. Op zonnige dagen stonden en staan ook nu nog wel liefhebbers reeds vóór acht uur in de rij bij de steigers aan het Rokin en het Damrak. Vooral in Augus tus, toen de binnenstad vaak dermate krioelde van de buitenmensen, dat men er de Amsterdammers bijkans niet in terugvinden kon, was de drukte reus achtig. De havenmeester verzekerde ons, dat het aantal vervoerde personen in 1946 meer dan 200.000 zal bedragen. Dat betekent een omzet van een kwart mil- lioen gulden. Eén der ondernemers, die met vijf boten tachtig plaatsen werkt, kreeg per uur 500 gulden in het laadje. En dat weken achtereen, van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat.... Dezer dagen waren er honderd Zwit serse ingenieurs op bezoek. Zij kwamen in hoofdzaak om de snelle wederopbouw van de wereldluchthaven Schiphol in ogenschouw te nemen. Maar 's avond* voeren zij door de grachten. Nog mooier deden het 450 Rotterdam mers, die op 9 September een bezoek brachten aan de hoofdstad. Het waren leden van de vereniging „Havenbelan- gen". Zij hadden het fraaie motorschip „Beatrix" van de Stoomvaartmaatschap pij Zeeland afgehuurd. Daarmee kwa men zij buitenom d wz, via Nieuwe Waterweg, Noordzee en Noordzeekanaal naar Amsterdam. Na deze korte zee reis scheepten zij zich in 15 rondvaart bootjes in om varende de grachten en de haven van hun concurrerende zuster stad te bezichtigen. Zij gingen per trein terug, maar de volgende ochtend scheep ten 450 Amsterdammers, leden van de vereniging „De Amsterdamse Haven", zich in aan boord van de „Beatrix" om een tegenbezoek aan Rotterdam te bren gen. De Amsterdammers brachten o.m. een bezoek aan di Maastunnel. In de komende dagen verwacht men 12 Engelse stedenbouwkundigen, 21 voor aanstaande figuren uit het Zwitserse be drijfsleven, een paar honderd bezoekers aa het congres van de Vereniging voor Gemeentebelangen, over de duizend deel nemers aan het Nationaal Gezondheids congres. En dan zwijgen wij maar van de drie generaals, een van de Franse generale staf, een van het Amerikaan se bezettingsleger in Duitsland en een van 't Leger des Heils, die ook al belang stelling vo-r Neerlands onvolprezen hoofdstad aan de dag leggen. Niet ln onz* hoofden, maar ln onze harten ligt de kracht, die ons tot grote daden in staat stelt. Personen, die destijds op overheids bevel uit de gemeente Den Helder ge- ëvacuerd zijn geworden en zich thans weder aldaar gevestigd hebben, kun nen, indien zij de verhuiskosten nog niet hebben terugontvangen, uiterlijk 17 September 1946 een daartoe strek kend verzoek indienen bij het Bureau Huisvesting, kamer 4, ten Raadhuize van Den Helder. Aanvragen na die datum ingeko men, worden niet meer in behande ling genomen. Aanvraagformulieren zijn bij voor noemd Bureau gratis verkrijgbaar. Het zal ongeveer een jaar geleden zijn, dat het Métropole-Orkest onder leiding van Dolf van der Linden zich voor het eerst door de radio beluisteren liet. Het orkest, dat de Hollandse evenknie is van orkesten als die van André Kostellanetz en Lewis Levy, heeft zich in de korte tijd van zijn bestaan .een grote populari teit weten te verwerven. Dat was niet zo verwonderlijk, wan» een dergelijk ensemble was voor de Nederlandse radio een novum. Voor het Helderse publiek zal het zeker Interessant zijn, te vernemen, dat niet minder dan negen oud-stad genoten een belangrijke plaats ln het uit 35 leden bestaande gezelschap, be- DOOR G. TH. ROTMAN NADRUK VERBODEN. 1. Goeiendag, kinderen! Jullie kent mij, Piepneus, toch allemaal wel, ls 't niet? En jullie weet ook .rog wel, dat lk nu knecht bij Kleefstaart, den verver, ben Nu dan. luistert goed, lk heb weer nieuwe avonturen beleefd, die ik jullie vertellen wiL Op 'n namiddag was lk ln de tuin bezig, een ijzeren bek te verven... 2. „Hé, Spitsmuis?" hoorde lk opeens Opkijkend, zag lk Frlts van den muizen melkboer over de schutting kijken. „Pak je weg!" riep lk, want Frlts ia een echt vervelende knul." „Denk je dat?" riep hij uit, „ik wil eerst zo'n lekker appeltje van dien ouwen Kleefstaart hebben!" „Waag het niet, om de appelboom aan te rakenl" antwoordde ik dreigend. 2. Ja, goeie morgen! Frlts klom zomaar brutaalweg ln de appelboom, die vlak bij de schutting stond en beet uitdagend ln een grote appel." „Wacht maar!" schreeuwde ik, en stak daarbij dreigend mijn vuist op. In m'n woede dacht ik er niet aan, dat lk de verfpot nog in mijn hand had, en kreeg al es in m'n mouw! 4. Nou, je begrijpt, Trits had z'n draal en lachte zich een kriek! Ja, hij schudde zó van het lachen, dat hij uit de boom omlaag tuimelde en op het pasgeverfde hek neerkwam. En daar dit schuin lag. rolde hij rrr! langs het hele hek naar omlaag. zetten. Laten wij enkele namen noe men. Daar la de concertmeester van het Métropole-Orkest, Guus Valten, daar is de eerst violist Louis van Broekhoven, daar is de eerste alt-vlo list Dick Makelaar, daar is de altist Th. Strobel Sr., alle vier musici, die als clarinettist-viollst indertijd deel uitmaakten van de Stafmuziek der Koninklijke Marine. En dan noemen wij nog den leider van het sax-team. Kees Verschoor, die op 12-jarige leef tijd bij het Stedelijk Muziekcorps kwam en als solo-clarinettist uitste kend werk heeft gedaan. Later maakte hij deel uit van de „Masterkeys". Nu lazen we heel kort geleden ln één der toonaangevende periodieken op het gebied van de licht muziek, dat waar schijnlijk het Métropole-Orkest zou gaan verdwijnen, en dat de leden ervan zou den worden opgenomen in een nieuw te stichten Omroep-Orkest, onder leiding van een anderen dirigent. Het behoeft geen betoog, dat het specifieke karakter van het orkest daarmede verloren zou gaan, en dat het repertoire geheel andere nummers zou gaan bevatten. „Bezitten wij in de huidige samenstel ling", zo schrijft het blad, „geen orkest dat met de beste buitenlandse orkesten op dit gebied kan wedijveren? Heeft Dolf van der Linden onze amusementsmuziek niet op een hoger peil gebracht? En...* ls het Métropole-Orkest niet een wel kome kast in onze huiskamers geweestl Mag dit orkest uit de aether verdwijnen? Neen!" In Den Helder zullen er zeker velen zijn, die het hlerme volledig eens zijn. Het aantal Helderse muziekliefhebbers wil zich er voor spannen om een request aan de Omroep-lnstantles te zenden, vergezeld van zoveel mogelijk adhaesie-betuigingen van stadgenoten. Ieder, die zijn medewerking hieraan wil verlenen, kan zich ln verbinding stellen met één van de heren E Regelink, West straat 167: L. van Loo, Erasmusstrr -14 en A. Vlam, Van G^icnslraat 82. Zij zullen iifi VPC. rJH

Heldersche Courant | 1946 | | pagina 2