Langs de velden Siad en Omgeving, Turnkring „Hollands Noorderkwartier De keurkorpsen deden het best Waardig besluit der feestelijkheden van O.K.K Uitbetaling extra-pensioenen Urk. Texel. Wieringen Holl. Mij. van Landbouw afd. Wieringen Rekening en verantwoording met een staartje Uitslag voorjaarswedstrijden Den Oever. Zaterdagavond zijn wjj getuige geweest van het gymnastiekpro- gramma van O. K. K. ter ere van het 65-jarig bestaan. Er werd me degewerkt door beide keurkorp sen van het K. N. G. V.; laten wij direct zeggen dat we geen spijt van onze komst hebben gehad. Het gepresteerde stond op een hoog peil en hoewel vooral bij de hoogbrug het karakter gymmen wel iets verlo ren ging, werd het tenslotte toch weer boeiend, door de sensatie die aan de verschillende sprongen verbonden was Gratie en lijn. Zowel v. d. oefeningen met 't paard als die op de hoogbrug hebben wij genoten. Met veel gratie en lijn wis ten de gymnasten hun oefeningen af te werken. Dat de mensen het gebode- ne wisten te appreciëren bleek wel uit het langdurig applaus. De vrije oefeningen brachten vele variaties en het was soms wonderlijK hoe groot de mogelijkheden bleken waarin een mens zich kan „dubbel vouwen". Dat de gymnastieksport een ware „sport" is blijkt wel uit het feit dat de dames en heren allen in volledige samenstelling naar Den Helder zijn gekomen. Laat de voetbalsport het eens proberen. Zou de kampioen van Nederland volledig naar Den Helder komen? Hulde aan deze turners en turnsters voor de prestaties en sportiviteit. De Onder grote belangstelling werd te Amsterdam een „paarden-pa- rade" gehouden. De oude brand spuit, der brandweer, getrokken door twee forse schimmels, trok zeer de aandacht. De uitbetaling der extra-pensioenen heeft de gehele week plaats van 'e morgens half negen tot 's middags drie uur aan loket 6 op het Postkan toor. POLITIE. Verloren: textielkaart en een grijs wollen herenwant; gevonden: een grijs wollen kinderwant; inl. gem.bode. Gevonden: een ceintuur, een schop, een herenhoed en een pet; verloren: een blauwe sjaal en schaapwollen want; in lichtingen gem.bode. ONDERSCHEIDING OVERSTE BAX. Naar wij vernemen is de kap.-luit. ter zee J. S. Bax, die als commandant der Kon. Marine in Bath fungeert, be noemd tot Officer of the military Divi- sion of the Order of the British Empire, een onderscheiding, die overste Bax verleend is als erkenning van zijn ver diensten voor de geallieerde zaak. WERELDTOCHT TE VOET. Onze plaatsgenoot de heer G. Wak ker is met een vriend vertrokken om een wereldtocht te voet te maken. Zij gaan deze tocht in Urker kleding maken en zullen de onderhoudskosten verdienen met het verkopen van liedjes. Een pracht ondernemings geest waarin nog dezelfde speurgeest aanwezig is als van den ouden Urker Nova Zembla-vaarder. TWEEDE AMBTSPERIODE Bij Kon. Besluit is burgemeester G. Keyzer van Urk voor een nieuwe ambtsperiode herbenoemd als burge meester en secretaris van de gemeente Urk. Daar onze burgemeester in de oorlog veel heeft meegemaakt in zijn functie ls de gehele bevolking met dit besluit ten zeerste ingenomen. VISSERIJSCHOOL Na gehouden eindexamen aan de Vis- lingen het einddiploma uitgereikt, na- serijschool werd aan een tiental leer- melijk aan: L Gnodde, T de Boer, J Brouwer, H Kramer, J Pasterkamp, H Pasterkamp, L. Romkes, P. Romkes, A. van Slooten en Joh. van Slooten. SCHADEPOSTEN De weinige paarden, welke er mo menteel op Urk zijn, werden weder met een tweetal verminderd De vracht rijder K van Urk had het ongeluk dat een zijner paarden kwam te vallen en zijn P°ot brak. Het dier moest worden afgemaakt en het vlees zal aan het publiek bonloos worden verkocht. Een der veehouders verloor een paard we gens ziekte. Een grote schadepost voor de veehouders. heer Van Rijswijk, afgevaardigde van het hoofdbestuur, deelde nog mede dat deze super-gymnasten zich nu gaan voorbereiden voor de Olympische Spelen in 1948. Het verdere programma. De avond werd geopend met „Tho- mesvaer en Pieternel", ten tonele ge bracht door den heer enmevrouw Eelinden. Na een ietwat weifelend begin, ging het later veel beter en vormde het geheel een geestig overzicht van het wel en wee van O. K. K., zelfs de burgemeester werd niet vergeten, waarbij de opwekking van medewer king aan de sport en zalen het aardig deed. De tekst was van wethouder Van Loo. De damesafdeling van O. K. K. gaf een knotsoefening te aanschou wen die keurig verliep. Het laatste moment was men er uit, maar dat nam niet weg dat deze oefening een goed verzorgde indruk achterliet. De avond werd beëindigd door de Parola's, de acrobatengroep van HRC, die ook nu weer veel succes oogstte, hoewel de standen een enkele maal niet tot hun recht kwamen, doordat men ditmaal niet geheel geconcen treerd was. Boot en Van der Sande gaven enige nummers en ook hun komt een woord van lof toe. Zij hadden de zaal al heel gauw mee en werden tot drie maal toe gedwongen een extra num mer te geven. Een gezellig bal deed het geheel be sluiten, waarna deze avond weer tot het verleden behoorde. Deze week blijft echter nog druk voor DKK, want er volgen nog enkele avonden voor de jeugd. TEXEL 1—WATERVOGELS L Ook voor deze wedstrijd was de scheidsrechter niet present en daar Watervogels deze competitie-match niet wilde spelen anders dan onder leiding van een bondsscheidsrechter kon de wedstrijd niet doorgaan. Men besloot toen maar vriendschappelijk te spelen onder leiding van den 'heer W. van Zeylen. Watervogels maakte er toen niet veel van; ook deze match ondervond veel hinder van de storm achtige wind, doch Texel 1 bleek sterk in de meerderheid al miste men en kele goede spelers. Toen de stand 6-0 was voor Texel wilde Watervogels niet verder spelen. Jn. Bruin, die bi zonder zijn dag had scoorde voor Texel alle doelpunten. BURGERLIJKE STAND G. d W Geboren: Cornelia P Bakelaar en G Prins. Ondertrouwd: P. Rozendaal en A C Plaatsman. Overleden: Altje Meedendorp, 6 mnd, z v J Meedendorp en J Bakker. Gevonden voorwerpen: Portemonnaie, rood speelautotje, ceintuur, 2 camisoles (Bakker's apotheek). MIJN AANGESPOELD. Bij de politie werd kennis gegeven, dat op het strand bij paal 2 een zee mijn was aangespoeld. De comman dant van de marine-kazerne werd hiervan op de hoogte gebracht. TEX. BOYS 1—TEXEL 2 4—2. - Voor deze match kwam de bonds scheidsrechter te laat; zodat op ver zoek van Texel de heer Jb. Rijk deze wedstrijd leidde. De Texelse derby bracht ditmaal 'n betrekkelijk gemakkelijke overwin ning voor de Boys omdat Texel 2 slechts een zwak elftal in het veld kon brengen. Reeds voor de rust toen de Boys tegen de krachtige Z.-Wester moesten optornen bleek, dat hun elf tal beter was. 't Eerste doelpunt kwam van de Boys, direct daarop kwam echter de gelijkmaker en zelfs wist Texql 2 het tot 2—1 te brengen. Nog spande het voor de rust nog enkele malen ernstig voor het doelpunt, doch alle gevaar wist men te bezweren. De eindstand kwam met 42 voor de thuisclub. Een alleszins verdiende overwinning voor de Boys. BESPREKING REISGELEGENHEID SCHOOLKINDEREN. Daartoe uitgenodigd door de comm. voor behartiging van de belangen voor de buiten Wieringen schoolgaan de kinderen, waren Donderdagavond vele ouders in vergadering bijeen in de foyer van Cinema de Haan. De voorzitter, de heer Steeman, las een schrijven voor dat terug werd ontvangen. Het betrof hier de zg. dump-wagen rijdende op de lijn Den HelderWie ringen. Deze wagen werd indertijd door de verkeersinspectie goedgekeurd voor het vervoer van 32 personen. De di rectie gaf echter zelf toe dat hierin één keer 50 schoolgaande kinderen werden vervoerd. Niet alleen op Wieringen blijkt de ze toestand slecht te zijn doch ver schillende andere gemeenten hebben met hetzelfde euvel te kampen. De schoolgaande kinderen van stad en platteland vormen nog een te groot verschil. De buskosten voor de nijver heidsscholen, w.o. verstaan worden ambachts- en huishoudscholen, zullen vergoed worden van rijkswege. Hoewel dit bij sommige scholen nog niet is bereikt, is toch het begin ge komen. Door den voorz. zal audiën tie bij den minister worden aange vraagd om dit punt toe te lichten. Eveneens werd van de zijde van het bestuur het plan geopperd om de vereniging landelijk te organiseren. De nieuw te bouwen Ulo-school te Oosterland is nog steeds geen feit ge worden. Hoewel dit de volle aandacht der gemeente heeft, vormt ook hier weer materiaal het grootste probleem. De heer Boon was van mening, dat wanneer de thans aldaar gevestigde Ulo van Wieringermeer zou vertrek ken, de school voor Wieringen in het zelfde gebouw moet worden voortge zet. Niets meer aan de orde zijnde sloot voorzitter om 10 uur deze geanimeer de vergadering. Tot oprichting coöperatie besloten. Onder voorzitterschap van den heer S. Bakker Mzn. hield de Holl. Mij. van Landb. Vrijdagmorgen in Hotel ,,Cen- nieuwe afdeling ten goede zullen komen. Daar thans aan 125 afnemers regelma tig werd verkocht, zal, aldus spr., voor Wieringen dit zeer zeker rendabel zijr.. Van deze aankopen zal eveneens door de Coöp. W.meer de toekomende provi sie op een algemeen fonds kunnen wor den gestort, welke eventueel aan de traal" haar ledenvergadering, waar de besprekingen tot oprichting van een Co- operatieve Aankoop Vereniging de hoofd schotel vormden. Na de opening door den voorzitter wer den de notulen gelezen door den secre taris M. Kooy en zonder wijzigingen goedgekeurd. Mededelingen. Het terrein voor de weegbrug ls reeds aangekocht van het gemeentebestuur en is gelegen op de hoek Slingerweg—Rijks weg. Zodra het materiaal in voorraad is, zal met de bouw worden begonnen. De door de leden bestelde gras- en klaverzaden zullen door twee firma's vóór April worden afgeleverd. Bespreking Coöp. Aankoop Ver. Na te zijn aangekondigd door den voor zitter gaf de heer Spikman, dir. der Coöp. Aankoop Vereniging te W.meer, een inleiding. Reeds in 1870—80 werd de coöperatie ingeschakeld, na de crisistijd der boe ren. Er werden coöperaties gesticht voor zuivelbedrijf, boerenleenbanken etc., welke zeer rendabel zijn, ook voor de kleinere boeren. De coöperatie ls thans tot een grote organisatie uitgegroeid met 162794 leden en 1372 aangesloten verenigingen. te Het filiaal, eigendom van de Coöpera tie W.maer en staande in de Belt te H.hoef, zal kunnen worden overgenomen door de nieuwe afdeling. Nadat spr nog enige vragen aangaan de deze bespreking had behandeld, deed de voorzitter een beroep op de vergade ring een besluit te nemen. Besloten werd om een oplossing vinden. De vergadering was algemeen van me ning, dat naast de H.M.v.L, ook de C.B. T.B. in het bestuur zitting zal moeten hebben. Ook aan de plaatselijke pluimvee- en eendenhoudersvereniglng zal worden ver zocht een bestuursfunctie te willen aan vaarden en het bestuur zal er volgt uit zien: 2 leden HMvL, 1 lid CBTB en 1 lid der kippen- of eendenhouders. Eén lid van elke vereniging zullen samen de Raad van Commissarissen vormen. Besloten werd om een Coöperatieve Aankoop Vereniging op te richten, doch de bestuursleden te kiezen op de vol gende vergadering, welke Dinsdagavond in Hotel „Centraal" wordt gehouden. Als directeur zal de heer R. Spikman functionneren. Om 2 uur sloot de voorzitter deze ge animeerde vergadering. t Zondagavond. Het zal altijd voor ons wel heel moeilijk blijven, mensen-van-buiten een voldoening schenkend antwoord te geven op de vraag: „Wat bindt jul lie toch zo ontzettend aan Nieuwe- diep?" Zij begrijpen niet, wat de zee en de haven, het strand en onze duinen, waar we als kind onze mooiste jaren beleefden, voor ons betekenen. Zij verstaan niet de gevoelens van den rechtgeaarden Jutter, om bij stormweer, vanaf een hoge duin langs de kust, de strijd te volgen, tussen on ze sleepboten en de gevaarlijke gron den, wanneer daar een schip in nood verkeert. Nog minder is het hen duidelijk, welke gevoelens van saamhorigheid, trouw en goede kameraadschap er le ven in onze oude plaatselijke vereni gingen. Wellicht hebben enkelen, die het voorrecht hadden, het grote feest van de jubilerende gymnastiekvereniging O. K. K. bij te wonen, van dit laatste iets verstaan. Dat de eigenschap „trouw", voor zeer vele leden en oud-leden in geen enkel opzicht een geheim betekent, bleek wel zeer duidelijk, uit de velen, die getooid waren met het zilveren erespeldje voor vijfentwintig-jarig lid maatschap. Na hun jeugdjaren, uitgezwermd Bovenvermelde turnkring hield on der haar voorzitter, den heer mr. D. Breebaart, in café „De Posthoorn" te Schagen een algemene vergadering, waarbij van 16 gymnastiekverenigingen afgevaardigden aanwezig waren. De voorzitter heette allen hartelijk welkom en wenst allereerst de verlen ging O.K.K. van Den Helder geluk met haar 65-jarig bestaan en 40-jarig be staan van haar damesafdeling. De notulen werden onveranderd vastgesteld onder dankzegging voor de juiste weergave. Uit de door den voorzitter gedane mededelingen stippen we aan dat het bestuur naar de vergadering van de K. N. G. V. is geweest waarvan uit voerige mededelingen zullen volgen in het maandblad. Voorts werd medegedeeld dat in 1948 met de Pinaker een bondsfeest zal worden gehouden in Arnhem en dat bij het a.s. ambtsjubileum van H. M. de Koningin vier regionale feesten zullen worden gehouden inden lande op nader vast te stellen plaat sen. Het erespeldje werd na een toepasselijk woord, door den voorzitter op de borst van den oud-secretaris den heer Bakker ge speld. Applaus. De heer Makker dank te daarop voor de hem verleende on derscheiding. Rekening en verantwoording. De gehele rekening en verantwoor ding bestaat hierin dat werd medege deeld dat de ontvangsten f 3065,66 en de uitgaven f 1599.93 hadden bedra gen, een saldo opleverende van f 1465.73. De financiële commissie kon tot décharge adviseren, maar voordat dc voorzitter de vergadering kon vra gen om goedkeuring kwamen de pop pen aan het dansen. De afgevaardigde van de vereniging Hercules-Hygiea van Oudkarspel zegde dat, nu bleek dat de medailles enz. door die leve ranciers niet kunnen worden geleverd, men eens naar een ander moet gaan. De voorz. antwoordde dat dit weinig zal geven, want andere leveranciers kun nen die materialen ook niet krijgen. Het bestuur, noch de heer Sleutel, kunnen hieraan iets doen. Dezelfde afgevaardigde vermoedde dat het een andere oorzaak heeft, want meende te weten dat die leverancier een politie ke delinquent is en vond daarin aan leiding om deze leverancier uit te sluiten. De heer Blom informeerde of zijn vereniging binnenkort de gelden nu eens tegemoet kan zien van den pen ningmeester betreffende het tekort ontstaan doog, het organiseren van de vaardigheidsproeven. Meerdere afge vaardigden schenen nog steeds geen afrekening te hebben ontvangen, ter wijl er ook nog verenigingen waren die nog aan de kring betalen moesten. De afgevaardigde van de gymnas tiekvereniging Lycurgus te Schagen, de heer K. Slot snapte er tenslotte geen syllabe meer van. Er bleef een saldo, maar het is cr in wezen niet. Deze afgevaardigde verzoekt voortaan aan de achterzijde der convocatie rekening en verant woording. De voorzitter heeft hierte gen geen enkel bezwaar, terwijl de penningmeester mededelde dat een en ander ontstaan is door de nog steeds niet aanwezige prijzen, een reden te meer, aldus de afgevaardigde van Hercules-Hygiea, om naar een ander te gaan. Voorstel Z.S. C. B'brug om te komen tot het houden van athletiekdagen vond vóór en tegen standers. Op voorstel van den voor zitter werd besloten om alle vereni gingen te verzoeken in eigen boezem een onderzoek in te stellen hoe men er over dacht Voor de leiderscursus waren geen opgaven binnengekomen. Voor de Vóórturnerscursus 1 uit Oudesluis; 2 van Olympia, Wieringerwaard; 3 van Z S. C., Burgerbrug; 2 van Dindua, St. Maartensbrug; 2 van Pro Patria, den Helder; 2 van Lycurgus te Scha gen en 1 van Wieringen. De minimum deelname was 12, zodat deze cursus doorgang zal vinden. Voor de Cursus grondgymnastiek, hetgeen een voorstel was van Hercu les-Hygiea, Oudkarspel, was wel ani mo te verwachten. D eheer Sleutel deelde mede dat de uitslag voor de wisselprijs over de voorjaarswedstrijden als volgt is: Heren: 1 Lycurgus met 2 deelne mers; 2 Hercules-H. met 10 deelne mers; 3 D. O. K. E. V. met 10 deelne mers; 4 Sparta met 6 deelnemers; 5 Westfries met 5 deelnemers; 8 Pro Patria met 11 deelnemers; 7 Texel met deelnemers; 8 U. D. I. met 7 deelne mers; 9 Tavenu met 7 deelnemers, enz. Dames: 1 Texel met 17 deelneem sters; 2 O. K. K. met 15 deelneem sters; 3 S. S. S. Dindua met 11 deel neemsters; 4 Wieringeif met 12 deel neemsters; 5 Hercules-H. met 24 deel neemsters; 6 Sportlust met 10 deel neemsters; 7 DOKEV met 35 deelneem sters; 8 Lycurgus met 12 deelneem sters; 9 U. D. I. met 18 deelneemsters, enz. Besloten werd dat de verenigingen voortaan voor deelname aan de voor jaarswedstrijden verplicht zijn een be paald aantal procenten van de wer kende leden af te vaardigden om te voorkomen dat een vereniging de wisselprijs wint die slechts met enige leden heeft deelgenomen. Overigens werden nog verschillende kleine zaakjes afgehandeld en kon de voorzitter sluiten na dankzegging voor de prettige besprekingen. over geheel Nederland en ver daar buiten, waren verscheidenen vandaag naar hun oude woonplaats gekomen, en nog 's een enkel ogenblik te ver toeven, in het oude vertrouwde milieu van O. K. K. En de meesten troffen weer bekende figuren aan, van voorheen. Van Loo, Grande, Roodenburg, kortom dezelfde grondleggers van tientallen jaren te rug. Het waren onder meer deze man nen, die in samenwerking met vele anderen, O. K. K. groot maakten en de grondslag legden voor een vereni ging, die men, behoudens persoonlijke moeilijkheden, nimmer meer kan ver laten. Zeer terecht werden zij allen op waardige wijze geëerd. Als slot van deze onvergetelijke dag, offreerde O. K. K. de zeer vele geno digden een ere-avond in Casino, waar aan medewerkten, een dames- en he- renploeg van het keurcorps van het K. N. G. V. Jammer, dat je, na het zien van de prestaties van deze gese lecteerden, niet op een betere wijze uiting kunt geven aan je bewondering, dan door een applaus. Zij het dan ook, dat dit laatste meer malen het karakter had van een ova tie. Ik kan mij de ontroering volkomen begrijpeu», die velen aangreep, toen allen, staande, het zo bekende Turn lied zongen en daarmee als het ware O. K. K. dankten. Apropos!, mocht U misschien den ken, dat deze inititalen betekenen: „Oefening Kweekt Kameraadshap", dan maakt U naar mijn mening geen vergissing! Vandaag dan eindelijk weer voet bal, zij het dan, in verband met de be roerde toestand van de velden, in zeer beperkte mate. Natuurlijk waren we benieuwd naar de prestaties van de élèves van mr. Leavy, waarvan we wisten, dat zij in deze twaalf wed- strijdloze weken, niettemin voortdu rend en trouw hadden geoefend. Dat oefenen alleen geen overwinningen schenkt, hebben we vanmiddag weer kunnen ervaren, in de wedstrijd HRC WMS. Weliswaar was de poging van het Racingbestuur, in verband met de opstelling, een experiment, doch de aanwezigheid van tal van spelers met ervaring en voetbalkennis, mocht ons in de pauze met de stand 0—6 toch wel 'n beetje optimistisch stemmen. De Amsterdammers kregen na de rust de DE NOORDZEEVISSERIJ Naar wij vernemen zullen de vis sersschepen, die niet van een certifi caat van zeewaardigheid zrjn voor zien, in het vervolg hun bedrijf op de Noordzee niet meer mogen uitoefe nen. Tot nu toe werd oogluikend toe gelaten, dat ook de schepen zonder certificaat naar zee gingen. Verschil lende Wieringer vissers hebben nu plannen opgevat zich zeewaardige schepen aan te schaffen, waarvoor in enkele gevallen gebruikte landings vaartuigen zullen worden omge bouwd. We zien met belangstelling deze nieuwe scheepstypen in de Os- verse haven tegemoet. HACHELIJK AVONTUUR Zaterdagmiddag beleefden drie Oe- verse knaapjes 'n avontuur, dat, ge zien de omstandigheden, wonderen goed is afgelopen. Vier jongetjes, waarvan de oudste zeven jaar, waren over het ijs van de haven tot in de havenmond gelopen, om bi) de rana van het water hun vermaak te zoe ken. Toen zij na enige tijd wilden te rugkeren, bleek dit voor 3 van hen niet mogelijk, daar ze door een breun in het ijs van de vaste wal waren gescheiden. Eén dezer jongens wila» nog proberen over de scheur heen \e springen. Dit mislukte echter e» hij kwam in het koude water van de ha ven terecht. Het lukte hem om, met behulp van zijn kameraadje op dc schots, weer grond, of liever gezegd ijs, onder de voeten te krijgen. De vierde der veelbelovende kna pen was inmiddels hulp gaan halen. De Wieringer botter W.R. 194 voer onmiddellijk uit om te trqghten de jongens uit hun benarde pdsitie te redden. Het gelukte spoedig twee er van aan boord te krijgen. De derde was inmiddels, op een schots van en kele vierkante meters, een flink stuk afgedreven, en stond erbarmelijk om hulp té roepen. Daar de botter, ten gevolge van te grote diepgang, hem niet kon bereiken, moest hij tenslot te met een roeiboot naar de wal wor den gehaald. Laat dit een aansporing zijn voor de ouders, om hun spruiten te verbieden zich thans nog op het ijs te wagen. MOTOREN IN DE SCHUTSLUIZEN Naar wij vernemen is men thans be gonnen met het plaatsen van 8 elec- tromotoren in de schutsluizen te Den Oever Deze sluizen werden sinds de vernielingen, die door de Duitse bezet ting In April 1945 werden veroorzaakt, met de hand bediend. In de naaste toekomst zullen ze dus weer electrisch geopend en gesloten kunnen worden. stijve bries tegen, zodat Racing „alles mee" had. De Mokummers stelden zich toen echter pas goed aan ons voor, en herinnerden ons er aan, dat je in Amsterdam een behoorlijke voet balier moet zijn, om in een gewone derde klasser te kunnen mee komen. Zij hadden iets in reserve en boven al zij gebruikten „brains". Zij lieten zich gaarne volledig door Racing insluiten en boekten, door één van de gevaarlijke uitvallen, de volle winst. De laatste minuten probeerden de jongens achter de goal 't nog 's, met dat liedje van onzen slager „only five minutes more", maar dat gaf ook al niks. Volkomen regelmatig en ook volko men verklaarbaar verloren de rood- jakken deze wedstrijd, door een ge brek aan het juiste inzicht, waardoor deze ontmoeting gewonnen had kun nen worden. Niet omdat de spelers het niet gaarne hadden gewild, maar eenvoudig omdat zij dit zeer belang rijke onderdeel van onze sport, niet voldoende beheersen. Een nieuw ar beidsveld voor De Boer en zijn man nen, waarvoor hij gelukkig wel de be schikking heeft over voldoende figu ren, die begrip van taktiek hebben. Tot volgende week, lezers! Toean Tik-Tik. Spanning voor het doel van „Haarlem" t«dens de wedstrijd tegen „Vole- wtJckers", welke door de Haarlemmers met 5—2 gewonnen werd. (Anefo F-)

Heldersche Courant | 1947 | | pagina 2