Bestrijding Coloradokever. „The Hawaiian Revellers VERVEN ek STOMEN Waar blijft de grote melkstroom? K. f M. Sportschool J. Muilman Grote Cabaretavond PALTHE Dr. LOOPUIJT Werkster Meisje JUTTERTJES BEKENDMAKING. Anna Paulowna Onze bloembollenexport naar de V. S. Mc. .ctberichten We krijgen nog maar een theekopje per dag! Nieuwe anti-communistische partij in Frankrijk Komen er nog inmaakglazen) Onder de kolen Advertenties afwezig van 12 tot 21 Juni a.s. HUTSSPMRBUNK j Ruilen Te koop aangeboden Diversen KONINKLIJKE MARINE KORPS MARINIERS MARINE CANTINE. Gezelschap Reill mei Mej. Hetty v. Dongen, Conlerencier: Garthol. GOEDEREN VOOR Spoorstraat 52 - Tel. 3102 ZILVEREN PRIESTERFEEST PASTOOR VIS. •Jnsdag 10 Juni herdenkt pastoor Vis zijn zilveren priesterjubileum en zijn parochie, O.L. Vrouw Praesenta- tie, heeft ter ere daarvan een groots feest opgezet. Zaterdag 14 Juni wordt Z.Eerw. om 5 uur aan de grens van de paro chie, het West-Einde, ingehaald en verwelkomd door het feestcomité. De voorzitter van het ere-comité, de hoer A. v. d. Berg Gz., spreekt hier den jubilaris toe. Voorafgegaan door een hernat en ruiters, jeugdorganisaties en het mu ziekkorps Concordia van Breezand en gevolgd door ere-comité, eerw. zus ters, comité congregaties, Ned. Kath. Jongeren Bond, sportorganisaties en wederom ruiters wordt de auto met de jubilerende geestelijke langs de Zuider Molenvoortsweg en Nieuwe weg naar de kerk geleid. Bij de Drie- bruggen zullen de kinderen van de school in de Spoorbuurt hem een wel komstlied toezingen en zich in de stoet voegen. Bruidjes en Misdienaars zullen hem de kerk binnenleiden en als hem opnieuw een welkomstlied is toegezongen, volgt een plechtig Lof. De kerkelijke viering. Zondagmorgen half 7, 7, 7,30 en 8 uur zijn er stille H. Missen, waaronder uitreiking der H. Commissie plaats heeft. Algemene H. Commissie der Parochie onder de H. Mis van 7 uur tot intentie van den Z.Eerw. jubilaris. Om 9 uur draagt deze zelf de Solem nele Hoogmis op Bruidjes en misdie naars begeleiden hem van de pastorie naar de krk en terug. Bij het binnen- etreden van de kerk wordt het Veni Creator gezongen. Het zangkoor on der leiding van den heer C. W. Kuys voert een 4-stemmige Mis van Jos. Gruber uit (aan het orgel de heer P. Verver Jr.) De feestpredikatie wordt gehouden door den Z.Eerw. Heer Th. van Vugt, Moderator van het R.K. Lyceum te 's-Gravenhage. Onder de H. Mis algemene H. Communie van het feestcomité. Na de Hoogmis zingt het zangkoor de Priestercantate van J. Haag. Des middags is in zaal Kossen de receutie. Van 1 u. 30 tot 2 u. 30 is deze alleen voor officiële personen en vertegenwoordigers en besturen van organisaties. De voorz. van het Uit voerend comité, de heer C. A. F. Fol- ge, zal hierbjj namens de parochie een gelukwens uitspreken. Onder leiding van den heer' C. W. Kuijs voert het congregatiekoor een feestcantate uit. Van 2 u. 30 tot 3 u. 30 is de alge mene receptie voor de parochianen en andere belangstellenden. Om 4 uur volgt een plechtig Dank- lof met te Deum. Maandag 16 Juni, 's morgens 8 uur, plechtige schoolmis met generale H. communie der schoolkinderen. Buiten kerkelijke viering. Het feest wordt Zondagavond 15 Juni verder gevierd in Veerburg, waar het cadeau van de parochie wordt aangeboden «n „Ons Toneel" het Vlaamse toneelspel „Leonlientje" van Felix Timmermans zal opvoeren. De „Sunny Boys" verlenen medewerking op deze avond. De jeugd zal eveneens in Veerburg den jubilaris des Maandagsmorgens huldigen. Het hoofd der school, de heer L. Sehlamansa zal het cadeau der kinderen aanbieden en deze zelf zingen, zeggen versjes op, houden samenspraken en voeren reidansjes uit De jeugdorganisaties en congre gatie z(jn 's middags aan de beurt en 's avonds heeft de opvoering plaats van de revue „Het volle leven" van J. v. Alphen door „Ors Toneel" met medewerking van congregatie- en zangkoor. Een gezellig samenzijn zal dan het feest besluiten. VEERBVRG'S JUBILEUM. Veerburg's hospes en echtgenote vieren ook een jubileum. Vrijdag, 13 Juni is het 35 jaar geleden, dat zij huwden en met de exploitatie van de ons allen bekende zaak begonnen. Veerburg heeft dank zij de wijze waarop het beheer gevoerd werd, vele vrienden en wat er te gebeuren staat kunnen we nog wel niet volledig mee- deleen, maar ongemerkt laten deze dag niet voorbijgaan. De toneelclub „Lagedflk" zal, dat staat reeds wel vast, des avonds een blijspel opvoeren. EEN SOLLICITANTE. Voor de betrekking van onderwijze res aan School I (Kleine Sluis) heeft zich slechts één sollicitante aange meld. Vorige week verschenen Amerikaan se en Nederlandse belangengroepen voor 'n commissie van 't Amer. congres om heftig te protesteren tegen twee wetsvoorstellen ter beperking van de import van gekweekte bloembollen. De Nederlandse groep bestond uit ver tegenwoordigers van de verenigde Ne derlandse bloembollenkwekers. De woordvoerster van de amateur Garden clubs of America, welke orga nisatie onderafdelingen heeft in 41 staten, zeide, dat indien de wetsvoor stellen werden aangenomen, de Ame rikaanse tuinliefhebbers niet meer in de gelegenheid zouden zijn betere soorten bloembollen uit Neder land te kopen. Door de import van deze bloembollen te verbieden, zal Ne derland de afzetmarkt voor bloembol len in Amerika verliezen op het mo ment, waarop de Amerikaanse rege ring tracht het Nederlandse herstel programma te steunen. ZWAAG, 6 Juni. Vroege aardap pelen 65102; spinazie 8—17; postelein 1429; slabonen 230260; snijbonen 171200; peulen 91124; tomaten 150 290; bospeen 35—50; radijs 610; ra barber 58; sla 110,80; bloemkool 5—65; perzieen 105; aardbeien 170 360; prolefic 370. Wanneer de kersen r(jp gaan worden. Niet alleen de mensen doch ook de vogels zijn verzot op kersen en het kost heel wat moeite, om de gevleugelde rovertjes uit de boomgaarden te weren. Dit geschiedt op velerlei wijze, waar bij vooral veel lawaai makende voorwerpen een rol spelen. De gevederde kersendieven worden veelal op boven afgebeelde wijze tot de aftocht gedwongen. (Van onzen parlementairen redacteur) Mei en Juni plachten van oudsher de maanden te zijn, dat ook in ons land „de melkstroom" los kwam. Het vee stond dan immers na de lange winterperiode weer in de wel en smulde van het malse, hoge, jonge gras! 't Is al heel wat jaar tjes geleden, dat mr. Verschuur als minister van Economische Za ken In de Tweede Kamer bij de behandeling der afd. Landbouw zijner begroting bijna wanhopig uitriep „de ergste zorg" te hebben voor de te verwachten melk-over- vloed, waarmee hjj toen nog geen raad wist Thans krijgen de ouderen nog steeds twee litertjes melk in de week (of ongeveer een theekop je per dag!) en ofschoon de Mei maand alweer voorbij is en Juni een week oud, schijnt rantsocnver- hoging niet mogelijk, ook van de boter niet. Wfl zijn eens op het departement gaan praten en daar vertelde men ons, dat in deze het tout savoir est tout comprendre (alles weten is alles begrijpen) wel zeer van toepassing is. Als men dan weet, dat (ondanks de schrale distributie) het binnenlandse melkverbruik vrijwel even hoog is als vóór de oorlog en tengevolge van schaarste aan krachtvoer en een veel groter percentage jongvee dan vroe ger de huidige melkproductie 60 pet. van '39 bedraagt, dan wordt het wel duidelijk, hoezeer de toestand ge wijzigd is. Daar komt bij, dat door gebrek aan olie en vetten veel meer boter moet worden gemaakt, hetgeen vanzelfsprekend grote hoeveelheden melk kost. Wij wezen er op, dat de mensen vermoeden, dat heel veel zuivelpro- ducten naar het buitenland verdwijnen en dat wij door die kolossale uitvoer te streng worden gerantsoeneerd. Waarop men ons prompt de laatste cijfers en vooruitzichten liet zien. In 1939 b.v. betrok het buitenland 56.434 ton boter, 51.952 ton kaas, 143.793 ton gecondenseerde melk, 1827 ton melkpoeder, 2212 ton seïne, 1868 ton gesteriliseerde melk, 433 ton verse melk en 57 ton room uit ons land. Na een onderbreking gedurende de oor logsjaren kon in het seizoen 1946/47 een bescheiden begin gemaakt worden met de hervatting van de voor ons land zo belangrijke uitvoer. Alleen kaas en gecondenseerde melk konden hiervoor beschikbaar gesteld worden. De melkproductie liet verdere uitbrei ding van de export niet toe. Vooruitzichten voor volgend seizoen gunstiger. De vooruitzichten voor het seizoen 1947—48 zijn gunstiger, hoewel nog niet ten volle aan de vraag uit het buitenland zal kunnen worden voldaan Een zeer bescheiden hoeveelheid boter n 1 1000 ton, is voor export beschik baar gesteld. Deze boter is bestemd voor de btiiten-Europese landen, Tur kije Griekenland, Malta en Cyprus in begrepen, doch met uitzondering van de Verenigde Staten van Noord-Ame- rika en Canada. Voor kaasexport is een hoeveelheid van 13.000 ton be schikbaar. De voornaamste afnemers zijn België, Engeland, Frankrijk en Italië. Gecondenseerde melk zal worden geëxporteerd naar Oost-Indië, Enge rd. Frans Noord-Amerika, Frans Indo-China en andere Franse kolo niën; verder worden ook Weln®h°f" veelheden beschikbaar gesteld om de oude afzetgebieden wederom te bedie nen. In totaal is voor deze uitvoer 55.000 ton uitgetrokken. Melkpoeder gaat voornamelijk naar Engeland. Verder vindt dit product af zet over de gehele wereld. In totaa1 zal 3000 ton voor export beschikbaar komen. Ten slotte zullen 4 450 ton gesteriliseerde melk worden uitge voerd, voornamelijk naar de tropen. Over de levering van verse melk aan Engeland zijn onderhandelingen gaande. Het zal evenwel de vraag zijn of deze tot bevredigend resul taat zullen leiden. De export van 1947/48 van melk en zuivelproduc ten vertoont weliswaar een bevre digender resultaat dan die van het vorig seizoen, doch de omvang van vóór de oorlog is nog lang niet be reikt, aldus verzekerde men ons. Uit statistische gegevens werd ons overigens verder duidelijk, dat de hoe veelheden ingeleverde melk in dit voorjaar gemiddeld hoger zijn dan verleden jaar. B.v. in de week van 20 t.m. 26 April werd ingeleverd 60.114 ton, het vorig jaar in die week 33.857 ton, d.i. 12 pet. méér! De week van 11 tot 17 Mei bracht 78.781 ton op, het vorig jaar 74.116, een winst van 6 pet Er is dus vooruitgang. Maar er moet nog heel wat gebeu ren eer we „er zijn"! Gematigde links georiënteerden in Frankrijk hebben een nieuwe politieke partij opgericht, genaamd „Rassemble- ment Travailliste Francais" met Parijs als hoofdkwartier. Het voornaamste doel van de nieu we partij is, dat de socialistische par tij, de republikeinse volkspartij en de partij der radicalen de handen ineen slaan om een communistisch of Gaul listisch regiem tegen te gaan. Voorzit ter van de nieuwe partij die de vor ming van de Verenigde Staten van Europa voorstaat, is Julian Dablin, di recteur van een tijdschrift. Het steriliseren van groenten en fruit in glas fc een methode, die reeds zeer lang wordt toegepast. Tengevolge van o.a. betere slijpmethoden, gebruik van gummiringen, en door massale glazen- productie wordt deze manier van in maken vooral de laatste veertig jaren op grote schaal toegepast. Nadat Ne derland voor de voorziening geduren de geruime tijd op import was aan gewezen, voornamelijk uit Duitsland, is omstreeks 1930 de productie der gla zen ook door de Nederlandse glasin dustrie ter hand genomen. Momen teel bestaat er een grote achterstand in de voorziening. Volgens de vakgroep groothandel in glas, porselein en aar dewerk bestaat hier te lande plaat- sings-mogelijkheid voor omstreeks 4 millioen glazen van 1 liter. De binnen landse industrie heeft doen weten ook dit jaar nog niet met glazen op de markt te zullen komen. Bij invoer zou de verbruikersprijs hoger komen te liggen dan die, welke voorheen gang baar was. Welke prijs de Nederlandse industrie bij een eventuele hervatting der productie zou vragen is op dit mo ment nog niet bekend. De bijbehoren de rubberringen worden hier te lan de vervaardigd, terwijl ook importmo gelijkheden aanwezig zijn. De ondervakgroep groothandel in in- maakglas heeft er bij 't ministerie van Economische Zaken bij voortduring op aangedrongen de hervatting van de import mogelijk te maken. Deze pogin- gen leidden tot geen enkel positief re sultaat. De georganiseerde handel heeft in een telegram en in een uitvoerige nota nu de aandacht voor dit vraag stuk ingeroepen van de ministers van Economische Zaken en van Voedsel voorziening. Het resultaat van deze stap wordt thans afgewacht Nog steeds blijft de smokkelhandel van de grensambtenaren de grootste waakzaamheid vergen. Er is blijkbaar geen artikel, dat bij de smokkelaar* niet gewild is en de pogingen om deze artikelen de grens over te brengen, zijn legio. Op een van de spitsdagen in April bijv. werd door de water-douane aan de grenspost Lobith voor een waar de van 13.000 aan goederen, meert gereedschappen, onder die kolen en briketten in de ter plaatse passerende schepen vandaan gehaald. Gedurende de maand April werden aan deze grenspost o.m. de volgende goederen in beslag genomen: 3 nieuwe maaima* chines met motor, 3 schrijfmachines, X telexapparaat, 2 telmachines, 1 trap» naaimachine, 1 ruwoliemotor, 2 motor» rijwielen, 1 lichtagregaat, 1 benzine» pompmotor, 268 motoronderdelen, 174 bougies, 37 flessen wijn, 78 sigarenaan stekers, 2509 handsloten, 4900 sigaretten en 340 kg koffie. 11 Juni a.s. hopen onze lieve Ouders, Groot- en Overgrootouders H. RAS en J. RAS—POST hun 55-jarig Huwelijk te herdenken. Hun dankbare Kinderen, Klein- en Achterklein kinderen. Amsterdam, Juni 1947. Westerstraat 201 L Directeur, Bestuur en Leden van de Har moniekapel Winnubst geven met diepe droef heid kennis van het overlijden door een noodlottig ongeval van den Heer C- BIEGSTRAATEN. Ruim 26 jaar gaf hij zijn beste krachten aan de kapel Den Helder, 6 Juni 1947. Met ontsteltenis ge ven wij U kennis van het plotseling door een ongeval overlijden van onzen geachten collega C. BIEGSTRAATEN. Dat hij ruste in vrede Namens Comman deurs en Personeel K-B.L. Rijkswerf. Den Helder. 6 Juni 194/ Voor de hulp en het mede leven, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve Vrouw IMMETJE VAN TWUIJVER ondervonden, betuig ik hiermede mijn hartelijke dank. H. HARDEBOL. C 47a, St. Maartensbrug. Juni 1947. De Heer en Mevrouw VAN WILLIGEN—KRAFT betuigen hiermede hun oprechte dank voor de grote belangstelling bij hun 55-jarig huwelijks feest ondervonden. Den Helder, Juni 1947, Brakkeveldweg 37 Hartelijk dank voor alle belangstelling welke wij mochten ondervind in bij de heropening van onze zaak. BRAM LENSEN. heeft nog enige middagen vrij, Br. onder nr. 410, bur. van dit blad. rijks gediplomeerd sportleraar Jiu-Jitsu, Judo, Boksen, Indoortraining is verplaatst naar het gymnastieklokaal van de MULO-School, Molenstraat, Den Helder. Nieuwe privé-lessen of clubs voor dames, heren, meisjes ol jongens, iedere Dinsdag en Woensdagavond van 510 uur. Grote clubs, b.v vereen, van bedrijfsorganisaties, militairen, padvinders, scholieren enz. genieten be langrijke reductie. Speciale clubs voor Dames in indoortraining en Jiu-Jitsu. Inlichting en aanmelding iedere Dinsdag en Woens dag van 510 uur aan het gymnastieklokaal. ER WORDT PLAATSING GEVRAAGD voor jongen van 16 jaar op Boerderij. Flink kunnende werken. Liefst op Texel. Adres: S. KOSSEN, L. Bothastraat 30h., Amsterdam (O.) Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan Familie en Vrienden voor de deelneming betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn Echgenoot D. DE LEEUW- In het bijzonder geldt deze dank Ds. Salm, Zuster Boendermaker, de buren De Ridder, Nieuw- land en Mooi en de Be- grafenisvereniging „De Laatste Eer". Wed- D. DE LEEUW •sn Familie. Julianadorp, Juni 1947, B. za, een in de huishouding, in tern- Adres bur. v d blad Gevraagd een bekwaam WONING. MEUBELSTOFFEERDER Woninginrichting J. Zuid- weg, Sluisdijkstraat 46-50. Den Helder Jb- KOETEN maakt zijn geachte clien tèle bekend dat hij voor lopig wegens ziekte verhinderd is te venten. „DE HAL", Sluisdijkstraat 2. Normaal geopend. over sparen is spreken en den ken over de Adressen .Bureau van dit blad" uitsluitend 's middags half twee. Z g a n zwarte dam.mantel mt 4244 f 30, een grijs meis jesmanteltje, lft. 12 j., f 20 Dahliastraat 57. Een zwaar eiken bloem- tefeltje en kap van schemer lamp, samen f 20. Bassin gracht 118. Z g a n sport-race-fiets, nw. banden, geheel compleet f 175. Na 7 uur. Adres bur* van dit blad. Enige beste biggen voor hulsslachting en 2 beste jonge stamboekzeugen, bijna 3 maanden drachtig. Adres P v d Voort, Mlddenvliet 9, Julianadorp. Goed wit kolenfornuls f 45 en een damesrijwiel zonder banden f 20. Adres bur. van dit blad. Woning omtrek van Galen straat, huurprijs f 5,75 p week, voor woning Tuindorp. Adres bureau van dit blad Vliegenkastje hoog «4 cm. breed 65 cm. diep 42 cm f 2C. Fabrieksgracht 28. Enige japonnen m 38 f g tot f 15, 2 korte jasjes m 38 f 10, zomermantel m 38 f 25 2 p schoenen m 38 f 10 en f 7.50, Tevens te huur: witte trouw japon m 40 met sleep. Adres: bureau van dit blad. Een klarinet bes merk Köb- ler f 125.— Formosa, Koning straat. Dames- en heren woUen badpak flinke maat, f 15 Soembastraat 49. Een 12 els vloerkleed f 75,— v. Hogendorpstraat 5. Een goed onderh v. Delfts kinderwagen f 85 Ambon- straat 84. Een In g st. a Krilpp -naai machine f 300.—. P Schilder, Nieuweweg 5, Julianadorp. Een nieuwe vooroorl. heren- pantalon, grote maat, donker blauw f 25. Retgerstraat 60. Stoommachine f 35. z g a n. Adres bur, van dit blad. Verloren: van Emmastr.— V. Galenstr.Krugerstr. een n,euwe bruinieren portemon- nale met 50 cent. Tegen be loning terug te bezorgen Krugerstraat 35. Jonge mensen, die spoedig gaan trouwen vragen onge meubileerde kamers. Indien mogelijk ruimte voor keu kentje. Man rijksbetrekking. Brieven onder no. 409 bureau van dit blad. Wil degene die Donderdag avond in Tivoli een shawl ge vonden heeft, deze ln eigen belang terug brengen? Julia napark 6. Wil de heer die op de Pink sterdagen een portemonnaie gevonden heeft en geweest is op Basingracht 124, zich ver voegen op Ooievaarstraat 147, na zes uur? Verloren: 4 Juni tussen Ja- vastraat en Station zilveren broche. Javastraat 153. Dames heeft U wol, dan -.vordt het hier verwerkt voor dames-, heren- en kinderkle ding Billijke prijzen. Adres: bureau van dit blad. Een interessante, afwisselende werkkring 'en een goede toekomst staat open voor flinke, jonge mannen van 17 t/m 24 jaar bij de Ongehuwd beroepspersoneel, met een lc dienstverband van 6 jaar kan aangenomen worden bij het om naar aanleg en behoefte bestemd te wor den voor: landingsinfanterie, bediening lichte en zware wapenen, land- en scheepsgeschut, gemotoriseerd materieel, etc. verder voor lichamelijke opvoeding, tamboer en pijper Vereist: minstens 6 kl. lager onderwijs de VLOOT o-a. als matroos-schrijver-hofmeester-zieken verpleger (minstens 6 kl. L.O., ziekenverple ger 20 t/m 24 jaar); als radiotelegrafist of als seiner (Mulo) of 3 kl- H.B.S.) als radiomonteur (Dipl. Dag-Ambachtschool electrotechn-bankwerker- of instrumentmaker) als vuurleidingsmonteur (Dipl. electr-techn. in^rumintmaker) of daarmee gelijk te stellen opleidingen. de MARINE LUCHTVAARTDIIINST o.a. als vliegtuigtelegrafist, (Mulo of 3 kl. H-B.S. als vliegtuigmaker R. (radioradarmonteur) (electrotechn. dipl Dag Ambachtsschool, ra- diomonteurschool, Mulo B of 3 kl. H.B-S. Aanmelden bij de Garnizoenscommandanten of in plaatsen waar Marine inrichtingen ge vestigd zijn, bij de Commandanten dier in richtingen. Inlichtingen te bekomen en gelegenheid tot aanmelden bij de afdelingen van de Marine Wervingsgroep Nederland te: Groningen Lutke Nieuwstraat 13), Leeuwarden-Hengelo (Grundellaan 18), Arnhem-Utrecht-Den Helder \msterdam-Den Haag (Bezuidenhoutscheweg 123), Rotterdam-Middelburg (Koepoortstraat 8), Breda 's Hertogenbosch - Venlo-Maastricht welke afdelingen ook regelmatig zitting hou den in vele andere plaatsen in het land, als regel in de Gemeentehuizen. BADIO- EN ELECTRO TECHN BUREAU C- G. SASBURG, Benningbroek vraagt: lste ADMINISTRATIEF EN TECHNISCH ONDER LEGD PERSOON. 2de RADIO-TECHNIKER of RADIO-MONTEUR- Goede vooruitzichten en prettige werkkring Moet vrijgesteld zijn van militaire dienst. Ter bevordering van een doeltreffende bestrijding van de Coloradokever zal de bespuiting van het gewas op alle met aardappelen beteelde percelen in deze gemeente, welke niet in Koegras zijn ge legen en waarvan de gebruikers niet eerder aan de verplichting tot bespuiting hebban gevolg ge geven, op kosten van de gebruikers, door de Stich ting van de Landbouw plaats vinden op 13 Juni a.s. Gebruikers van deze percelen worden alsnog in de gelegenheid gesteld, de bespuiting eveneans door, tussenkomst van bovengenoemde Stichting te laten uitvoeren. Hiertoe kunnen zij uiterlijk tot 12 Juni 1947. onder vermelding van de oppervlakte en de ligging van het perceel, aangifte doen ten kantore van de Dienst van Openbare Werken, Afd. Plant soenen, tussan 10 en 12 uur- Zij, die reeds aangifte hebben gedaan, behoeven dit niet te herhalen; voor de bespuiting van de bij hen in gebruik zijnde per celen zal door de Stichting van de Landbouw wor den zorg gedragen. Nadrukkelijk wordt er de aandacht op gevestigd, dat tegpn hen, die op 13 Juni 1947 niet aan de ver plichting tot bespuiting hebban voldaan, onmiddel lijk proces-verbaal zal worden opgemaakt (zulks onverminderd de verdere maatregelen, die tegen hen zullen worden getroffen). Den Helder, 7 Juni 1947. met DANSEN NA op DONDERDAG 12 JUNI a.s. in de Marine Cantine aan de Buitenhaven alhier. Medewerkenden aan het cabaret: Allen welbekend van radio-programma's. Dansen met medewerking van het dansorkest if Aanvang 20.00 uur. Zaalopening 19,00 uur. Iedere militair mag één introducé meenemen. Pers, beneden de 18 jaar worden niet toegelaten. Kaarten verkrijgbaar op 11 Juni van 19.00— 20,00 uur in de Marine Cantine. Bureau O.S. en O. worden aangenomen (uitgez. gordijnen)

Heldersche Courant | 1947 | | pagina 4