Prins Bernhard gevallen onthult beeld sportmensen voor Alcmaria terugin detweede klasse MOHICA Matige athletiekprestaties TSJECHEN WONNEN VERDIEND Verloofd Nek-aan-nek-race tussen Alk. Boys en Helder yi\AjUfi+U>A£'t*44jt7 DE PAMPUS—PIRAAT In 18e Cauberg-ronde sloeg Janssen zijn slag Olympische Dag Tsjechen kloppen Bondselltal HET HOOGTEPUNT Voetbaluitslagen Olympische spelen 1952 Helsinki-Oslo door J. D. VAN EXTER In tegenstelling niet andere ja ren, toen de Olympische Dag steeds begunstigd werd door buitengewoon fraai weer, hing er deze middag bo ven het wjjde Stadion een dreigen de lucht, waaruit elk ogenblik een uiterst saaie en treiterende regen te voorsch(jn kon komen. Het sprak natuuriyk vanzelf, dat dit niemand belet had, om te ko men en zo vulde het trotse kas teel van Jan Wils zich weer ais vanouds met de tienduizenden, die vrijwel allen aanwezig waren, toen de spelen officiéél geopend werden. Officieel! Ja, zo kunnen we het deze keer wel noemen, want de massale entrée der 8000 turners was de inleiding tot de plechtigheid, verricht door Prins Bernhard, die vergezeld van Prinses Jullana de spelen de hele middag bijwoonde. En zo begon dan het echte sport festijn, waarbij de Engelse kampioen Harris, de Nederlandse kampioen Bijster en Van Gelder zich in de sprintfinale plaatsten. In deze finale sloot Van Gelder den Engelsman in, zodat Bijster uit derde positie wist te winnen. De achtervolging was voor de Deen Gissel, die onze tweede man Harmans met 25 meter klopte. Matige athletlek. Het athletiekprogramma leverde niet dat, wat men misschien verwacht had. Dat kon trouwens ook moeilijk, want de temperatuur was te laag voor snelle tijden, de wind deed af breuk aan het geheel en resultaten: het seizoen is nog jong en de beste prestaties moeten nog komen. Fanny Koen was natuurlijk by de dames de sterkste. Ze won de 100 meter in 12 sec. Blok werd tweede op de 400 meter achter de Belg Kunnen, die meer uithoudingsvermogen had, terwjjl de 1500 meter natuurlijk voor Slijkhuis was. Hy streed een aparte strijd met de Zweed Persson, die lange tyd de kop had, maar niet over die felle eindspurt beschikte, die Slykhuis had. De Nederlander won met groot verschil. Daarentegen stelde De Ruyter enigszins teleur, door van de Zweed Linden de 800 meter te verliezen. De uitslagen waren: 110 meter horden: 1. Jan Zwaan, 15.4 sec.; 2. Van der Sijpe (België) 15.5 sec. 100 meter dames: 1. Fanny Blan kere—Koen, 12 sec.; 2. Gerda Koudys 12.7 sec. 100 meter heren: 1. Kleyn, 11 sec.; 2. Blok 11.1 sec.; 3. Lammers 11.1 sec. 400 meter hardlopen: 1. Kunnen (België) 49.6 sec.; 2. Blok 50.5 sec. 1500 meter: 1. Slykhuis 3 min. 56.2 sec.; 2. Persson (Zwden) 3 min. 57.3 sec. 800 meter: 1. Linden (Zweden) 1 min. 53. 9sec.; 2. De Ruyter 1 min. 54.4 sec. 4 x 100 meter estafette dames: 1. Celebes (Den Haag) 50.7 sec.; 2. Sa- gitta (Amsterdam) 51.1 sec.; 3. Zee burg (Amsterdam) 51.1 sec. 4 x 100 meter estafette heren: 1. A.A.C. 43.8 sec.; 2. Vlug en Lenig (Den Haag) 44.3; 3. Rotterdamse ploeg 44.4 sec. Het springconcours. Het slot van de dag werd ge vormd door het traditionele spring concours, waaraan ruiters en paar den deelnamen, die in voorbereiding z(Jn voor de Olympische Spelen. De verrichtingen van ruiters en paar den vielen buitengewoon mee. Het resultaat was: 1. Maj. J. A. de Bruine op Golden Face foutloos in 1 min.; 2. Lt.-kol. I. L. D. Baron Sirtema van Grovestins op Random Harvest, foutloos in 1 min. 1 sec.; 3. A. C. Janssons op Yolanthe, foutloos in 1 min. 2 sec.; 4. P. G. Vos op Anitra, foutloos, in 1 min. 4 sec.; 5. C. Janssens op Gre- tha, foutloos in 1 min. 11 sec.; no. 6 maakte de snelste tyd, doch was niet foutloos. Het was Ritm. J. J. L. Ba ron van Lynden op „Maedel wde Du", 4 fouten, tyd 56 sec. Zo eindigde de Olympische Dag, de eerste na de oorlog, met een waardig slot. Dat alles in de puntjes klopte, is Het hoortepunt van de Olym pische Dag is ongetwijfeld geweest het moment, waarop prins Bern hard het beeld, dat ter herinne ring aan alle sportbeoefenaren, die in de bezettingstijd voor ons land gevallen waren, onthulde. Deze plechtigheid was verwerkt in het massale turnprogramma, waaraan drieduizend turners deel namen. Zjj demonstreerden vrUe oefeningen, begeleid door muziek, die nationale liederen speelde en aan het slot ervan onthulde prins Bernhard het beeld, dat daar hoog troonde op één van de staantribu- nes. Op dat moment klonk het volkslied, waarbij de vlaggen der turnverenigingen plechtig negen. Een plechtig, ontroerend ogenblik, dat door al die tienduizenden niet licht zal worden vergeten. vanzelfsprekend gevonden. Dat elk nummer van het programma precies op tyd begon, het was eveneens vol gens de verwachtingen. Trouwens, Lotsy en zyn mannen kunnen organi seren engoede wyn behoeft geen krans! Er was eens een tyd, dat de Olympische Dag niet mogelijk was, of het Nederlands elftal moest voor de hoofdschotel van het menu zor gen. Die tijd is voorby! Gelukkig! Het blykt, dat de wieier- en paarden sport attractief genoeg zyn, dat de athletiek meer en meer de publieke belangstelling trekt. Het bewys? Wel, ons Bondselftal van deze Zondag had heus niet zo veel aantrekkingskracht dan de vroegere teams en het was by voor baat al geklopt door de Tsjechen, die dezelfde dag een officiële lan- denwedstryd moesten spelen tegen Denemarken. En toch waren 50.000 man In het stadion, die natuuriyk ook deze voetbalwedstryd met be langstelling volgden. Het was een typisch Tsjechische ploeg, die ook het typische Tsjechi sche voetbal demonstreerde. Ze maak te een zware, ietwat trage indruk, omdat ze vrijwel stuk voor stuk uit potige, massieve spelers bestond. Maar die indruk was in zoverre ver keerd, dat het speeltempo allerminst traag kon worden genoemd. Met name de linksbuiten Danko heeft door zijn handigheid en be weeglijkheid zyn tegenspelers Engel en Schijvenaar heel wat misère be zorgd. De ploeg vormde een hecht geheel, zonder zwakke punten. Het duurde benauwend lang voor onze verdediging enig vat op het so lide en snelle shortpassing kreeg. En toen de rechtsbinnen Kubala na zes minuten de bal langs Kraak in de touwen joeg, begon men aan Neder landse zijde voor een stevige neder laag te vrezen. Want De Vos was uit gesproken zwak, evenals Van der Steen en Engel werd van het kastje naar de muur gestuurd. Schyvenaar trapte een paar keer lelijk mis en kon het amper bolwerken tegen het duo KlimekDanko en zelfs Möring, anders altyd een rots in de branding, bleek zyn dag niet te hebben. Maar toen kwamen al ras ook de tekortkomingen van het Tsjechische spel aan het licht. Het zekere en fijn afgemeten short-passing werd juist een tikje te ver doorgevoerd en er was geen schutter in de voorhoede, die, wanneer de Nederlandse verdedi- ging uit haar verband gespeeld was, het goed veldwerk met een inhoud- bare kogel kon afsluiten en bekronen. Daardoor kreeg de zich met de moed der wanhoop te weer stellende Ne derlandse achterhoede telkens gele genheid het gevaar te bezweren. Het spel van de Bondsploeg was, vooral ia de eerste helft, eea grote teleurstelling. Aanvankelijk konden de onzen noch Individueel noch als ploeg tegen de Tsjechen op. Na de rust ging het veel en veel beter, toen waren althans Möring en vaak ook Engel en Schyvenaar tegen hun onmiddellyke tegenstanders opge wassen en kon de aanval behooriyk gesteund worden. Nadat Roozen de stand geiyk ge maakt had, zag het er zelf» naar uit, dat we het met een beetje geluk tot een geiyk spel zouden kunnen bren gen, totdat Danko aan die illusie een einde maakte door een doelpunt waar aan onze verdediging schuld had en dat Kraak misschien door snel reage ren had kunnen voorkomen. Op Kraak viel verder aan te merken, dat hy één of twee keer glad naast de bal greep, maar op zyn actief staan even zovele prachtige interventies en door de bank genomen is hy zeker niet onvoldoende geweest. De voor hoede was in haar samenstelling van voor de rust een absolute mislukking. Van Onselen had geen schyn van kans tegen de robuste Vican, Roozen toon de afdoende aan geen vleugelspeler te zyn, want zyn voorzetten waren by'na zonder uitzondering slecht ge plaatst. Wtlkes, die in plaats van de door ziekte verhinderde Ryvers links binnen speelde, had weinig briljante en veel slechte momenten, en Groene- veld bewees, dat Bergman ver bo ven hem geprefereerd moet worden. nAlleen Biesbroek deed wat van hem verwacht werd. In de tweede helft werd de aanval als volgt gewyzigd: Van Onselen werd rechtsbuiten, Wilkes rechtsbin nen, Roozen middenvoor, Biesbroeck linksbinnen en Groeneveld linksbuiten En toen werd er tenminste van tyd tot tijd behooriyk gevoetbald, met alle vyf spelers beter dan voor de rust. Maar gelegenheid om te roemen is er toch niet geweest. Heerenveen aan en KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND Ajax—Blauw-Wit 21/6 4—3 MVVHeerenveen 21/6 57 NEC—BW 2—1 EERSTE District V. Emmen—Velocitas KLASSE 0—3 PROMOTIE DEGRADATIE-WEDSTRIJDEN DISTRICT I. Derde klasse. Alcmaria Victrix—Holland S—1 HBC—DEC 1—1 K.nhelmHelder 22 IV VAlkmaarse Boys 1—2 Vierde klasse. DCGJOS 3—0 DISTRICT III. Tweede klasse. Zwolse Boys—'Tubantia 1—0 RtgtersbleekRheden 3l DISTRICT I. Vierde klasse. Uitgeest—Vitesse '29 0—1 OudesluisMFC (beslissingswedstrijd) 1—0 (MFC moet degradatie-wedstrijd spelen) Ajax de kop Wat is belangrijker? Of liever: welk resultaat spreekt meer tot de massa, de overwinning van Ajax op Blauw Wit of de nederlaag van M.V.V. tegen Heerenveen? Het is moeilijk te zeggen, maar we herhalen het nog eens: Heerenveen biyft een zeer gevaariyke outsider met een uiterst schotvaardige voor hoede, een goede middenlinie en een wat onzekere defensie. En Ajax is het oude Ajax met elegant spel, dat vaak te onproductief Is en daardoor iets minler hoog aanges'agen moet worden dan vaak gebeurt. Intussen, de zege van Ajax op Blauw Wit was volkomen verdiend. Drie kwart van de wedstrijd gaven de rood- witten de Stadionbewoners een waar voetballesje en de 40 voorsprong, die de Ajaxieden enkele minuten na de hervatting hadden bereikt, had nog groter kunnen zijn, indien zij over een betere middenvoor dan Brockmann hadden beschikt. De tweede helft zette sensationeel in. Biauw Wit's poging om het spel te for ceren werd de ploeg noodlottig. Een pass naar de rechtervleugel pikte Het resultaat van de stemming, die uit moest maken, waar de zomerspelen in 1952 gehouden zouden worden, was als volgt: Helsinki 15, Los Angelos 5, Min- neapolis 5, Amsterdam 3, Detroit, Chicago en Philadelphia 0. Een tevoren gehouden stemming leverde als resultaat op: Helsinki 14, Los Angelos 4, Minneapolis 4, Amsterdam 3, Detroit 2, Chicago I en Philadelphia 0. Voor de winterspelen viel reeds bij de eerste stemming de keus op Oslo. De Nederlandse kampioenschappen op de weg, gisteren te Valkenburg gehouden, ondervonden een overwel digende belangstelling. In een broei ende atmosfeer startten er 80 profs, onder wie alle prominenten. In de 18e ronde greep de kleine Limburger Jansen zyn kans waar en ontsnapte op de Cauberg. Zonder verder bedreigd te worden eindigde hy met ruim 2 minuten voorsprong de rit, waarmede hy het kampioen schap behaalde. De sprint, die op prachtige wijze door Schulte werd gewonnen, besliste over de verdere volgorde. De uitslag luidt: 1. Janssen (Elsloo) tijd 4 uur 55 min. 22 sec. over 186 km: 2. met twee min. 10 sec. Schulte (Den Bosch); 3. Pauwels (Utrecht) zelfde tijd; 4. Seyen, Maastricht, zelfde tijd; 5. Middelkamp (Kieldrecht) zelfde tijd; 6. Van der Zande (Halsteren) zelfde tyd; 7. Vooren (Beverwijk) zelfde tyd; 8 op vier minuten 45 sec. de Ruyter (Rotterdam). DE AMATEURS. Even na de profs startten ruim 100 amateurs, die zo hard van wal staken dat het hele peleton spoedig uit el kaar werd getrokken. In de sprint klopte de Vries de Haarlemmer Voorting en werd daarmede amateur kampioen van 1947. 1. De Vries. Vlaar- dingen, 137 km in 3 uur 37 min. 54 sec.; 2. Voorting, Haarlem, zelfde tijd. EN HOE HAAKT 01 WLT1ENT HET? IS UAL IN STAAT EEN PAAR. VRAGEN BÉ ANTWOORDEN? TÖFÖÖ^I T zekere f hoogte WIL IK 6rakg uw verzoek inwu.u&en tot op zekere hoogte ik wil altud graag 't naadje van de kous weten vooral als er. een gevaarl'jkt bandiet IN T spel i$ zoals cue de lange. 3 - ik begrpp u volkomen, maar. ik kan u helaas niet veel vertellen... hier. hestu hun legitimatie van de gehei me dienst...hoe die bandiet erach ter is gekomen dat er. mededelingen in mun horloge zaten, is me eeh raadsel! maar veel zal hu er. niet aan hebben al^ h'j dat eiland niet'" heeft kunnen komen, want met'n paar da gen z'jn ole medede lingen niets EER. WAARD. TWEE UUR. NADAT DÉ AANSLAG iS GEPLEEGD ARRJ- VEERJ INSPECTEUR. BARENDSE OP HET EILANO PAMPUS OM HET ONDERZOEK TER. HAND TE NEMEN RlKKl BREN6T HEM DADELUK NAAR DE KAMER VAN HET SLACHTQPPERDAT INMIDDELS AARD 16 OPGEKNAPT IS Copyright RD.P nee, volgens 0e havenknechts oe ik ondervraagd heb, heeft nie mand het eiland verlaten sinds de laatste boot van achtendie aanslag op u werd pas 0m half tien gepleegd, dus hu moet hier nog zun en nu krijgt hu de kans helemaal FEUILLETON IS NAAR HET ENGELS VAN BERTA RUCK DOORt J. JOR1SSEN „Is het, denkt u, nooit eerder ge beurd, juffrouw Trant, dat het hoofd van een kantoor zich engageerde met een van zijn employées?" „Ja, natuurlijk" hij deed nu net, alsof het een gewoon engagement was „maar niet als „Wat niet als?" „Wel, niet als hij nog nooit met haar gesproken had", legde ik bevend uit. „U begrijpt, meneer Waters, de drie andere typisten". „O, die!" zei meneer Waters byna minachtend, en ik hield de adem in Uit de toon, waarop het hoofd van ons kantoor die twee woorden uit sprak. begreep ik, wat hi' verder be doelde. ..Als zij het gek vinden als zij mij iets in de weg leggen, kunnen zij dadelijk vertrekken". Ik zag. dat, wat mij zelf gedreigd bad, nu boven het hoofd hing van de drie meisjes, die met mij samen werkten en die altijd heel geschikt geweest waren. Als zij maar het minst de jonge tiran in de weg zouden staan, zouden zy de bons krijgen. „Het zijn niet alleen de meisjes", ging ik voort, terwijl ik mijn handen samenkneep, omdat zy beefden, en een gevoel van haat in my opkwam tegen de man, die mij zo zenuwachtig maakte. „Het is iedereen. Meneer Dundonald en meneer Alexander we ten ook, dat u bijna nooit nog een woord met mij gewisseld hebt, totdat u mij gisteren bij u liet roepen, toen wij toen zij allen dachten, dat u mii de betrekking wilde opzeggen". ,.Zo?". zei de Baas koeltjes. „Ja. Ik kan hun dus niet zo maar in eens zeggen, dat wij geëngageerd zijn. Ze moeten eerst op de een of andere manier geprepareerd worden". ..Ik zie daar anders de noodzakelijk heid niet van in", zei Still Waters, ter wijl hii zijn grijze ogen op mij vestigde, alsof ik een lias of een oresse-papier of enig ander levenloos voorwerp was waar zii toevallig op gevallen waren, terwijl hij over wat anders dacht. Ik was benieuwd of hij misschien niet lie ver. inplaats van er iets op te beden ken, meneer Dundonald. meneer Alex ander en de he'° staf g°daan zou geven Toen vervolgde hij: „Als u echter liever zoudt willen, dat er een poosje overheen ging, dat ik afzonderlijk iets opdroeg bijvoorbeeld, u meer ontmoette en zo, dan is mij dat ook goed". „Het was akelig, om aan te horen, hoe koel hij hij over de dingen sprak, die altijd beschouwd worden als het te genovergestelde van koel. Ons engage ment was de imitatie van iets heel ver schillends: toch had ik mij niet kun nen voorstellen, dat hy alles zo precies zou afmeten als bU een patroon op de kniples. „Hoe zal ik het nu moeten schikken, om meer van u te zien?" ging hij voort op dezelfde toon, waarop hij ook hgd kunnen vragen, onder welk hoofd zul len wij dit brengen? „O, ik weet het al. U moet hier 's middags inplaats van meneer Alexan der mijn brieven komen schrijven. „Heel goed. zei ik, uiterlijk bedeesd, maar inwendig in opstand. „Wat afschuwelijk, om verbannen te worden naar het Siberië van de ka mer van de Baas in plaats van gezel lig de gehele middag met de drie an dere meisjes te zijn Een paar jaar geleden zou ik die zelfde meisjes bestempeld hebben als verschrikkelijk, onmogelijk! Ik zou niets van hen gezien hebben dan hun goeH'-ooe confectiepakjes. op niets dan hun Lon-lens accent gelet hebben, tk zou geen onderscheid gemaakt heb ben tussen de sentimentele „Smitie" - en juffrouw Robinson, die knapper is in haar pink dan de meeste meisjes, die met mij op Wycombe Abbey wa ren, in hun hele hoofd. Ik zou hen ternauwernood beschouwd hebben als tot hetzelfde ras te behoren als Ik, om vriendschappelijk met hen om te gaan. of een praatje met hen te houden! Sedert ik mijn eigen brood moest ver dienen, had ik echter veel van mijn vroegere dwaasheden laten varen. Ik was nu zelfs knorrig bij 't vooruit zicht, dat ik het gezelschap van die drie anderen voor het vervolg 's mid dags moest opgeven. Het voordeel, dat het mij aan zou brengen, woog er echter wel tegen op. Mijn chef zou zijn woord betreffende de vijf honderd pond zeker houden Hij zou een rekening voor mij ope nen. heeft hij gezegd, en om één uur zal ik dus de honderd pond telegra fisch aan Jack kunnen overmaken. Eerst word ik nu particulier se cretaresse bjj een levende machine. „Ja, dat zal het beste wezen", ging hij voort. „Dat is een goede voorbe reiding". Zyn toon werd, als dat mo gelijk was. nog meer kortaf, toen ny zei: „Vandaag is het 14 Mei. Laten we eens zien. Hoe lang denkt u. dat het duren moet, voor het gewoon zal lijken, dat ik verliefd op u geworden ber'" (Wordt vervolgd).1 Fischer snel op. Ditmaal was e t geen muur van Blauw Witters voor hem. Met een schynbeweglng legde hij Wilder» ln de luren en kwam toen vrij voor het doel. Met zijn schot gaf hij Van Raarte geen schijn van kans (30), een hoive minuut later deed Drager bijna preeie* het zelfde (40) en vlak daarop ver knoeiden Van Dijk en Brockmann nog twee opgelegde kansen. Rechtsbuiten Wildschut maakt» met een zacht schot het eerste BI. Wit doel punt. Toen kwam er zowaar weer een kans voor Blauw Wit, die prachtig werd benut: Wimmers brak door en loste van de rand van het strafschopge bied een hard schot, dat Keizer te machtig was (42) Nog ze» minuten waren er te spelen, toen Bergn nn langs van 't Hart glipte en met een diagonaal schot Keizer ten derde male het nakijken gaf (4—3) en toen werden de Ajaxieden nerveus. De rollen waren gekeerd en de rood-witten deden nu niets anders dan tijd rekken. Onder grote spanning kwam 't einde van deze in hoog tempo gespeelde, mooie kam pioenwedstrijd met een 43 overwin ning voor Ajax. M.V.V.—HEERENVEEN 6—7. Toen de scheidsrechter om zeven uur liet beginnen hield de stromende regen juist op, maar in plaats daarvan volgde een doelpuntenregen, die meer aan korfbal dan aan voetbal deed denken. Het was een merkwaardige strijd van twee gelijkwaardige tegenstanders. Al leen de voorhoeden verschilden. De M.V.V. voorhoede verstond het de vij andelijke verdediging met snelle uit vallen te overromoelen, terwijl het Heerenveense aanvallersquintet, voor namelijk afgestemd op Abe Lenstra dt, tegenpartij met iedere aanval uit elkaar rukte en haar scoringskansen schiep. In het begin gelukte M.V.V. de over rompeling, die lang niet mals was, want na een half uur spelen hadden de Maastrichtenaren een 30 voorsprong weten te bereiken. In de 33ste minuut werd het zelfs 40. Slechts weinige minuten later was het 4—3, doch nog vóór de rust werd het via 5—3 nog 54. Met een ver schot kwam direct na de thee de gelijkma ker. Vanaf dat moment nam Heeren veen de leiding in handen en zag het er voor M.V.V. donker uit. Na een half uur spelen in de tweede helft volgde een corner op het M.V.V. doel, die door Molenaar werd gescoord (56). Even later volgde de gelijkmaker door Dre- sen (6—6). Daarna wist Abe Lenstra met een prachtige pass de Maastrichtse verdediging te doorbreken, gaf de bal door aan Ploegh, die weinig moeite had het volgende doelpunt te maken (6—) 7. Heerenveen verdiende deze over winning volkomen, vooral door het schitterende spel van Lenstra. De Zuid-Nederlandse aangelegenheid N.E.C.B.V.V. werd door de thuisclub met 21 gewonnen, wat min of meer een verrassing is. De stand is nu: Heerenveen 5 3 117 Ajax 5 3 117 N. E. C5 2 1 2 5 M. V. V5 0 3 2 3 Blauw Wit 8 0 2 1 2 B. V. V3 10 2 2 ALCMARIA PROMOVEERT! Een matig gespeelde wedstrijd Alc maria—Holland bracht een normale 3—1 zege voor de thuisclub. Op zich zelf een goede prestatie, die vrijwel het tweedeklasserschap betekent. En toen H.B.C. het thuis tegen D.E.C. niet ver der bracht dan een gelijk spel, was het pleit beslecht: Alcmaria promoveert weer naar de 2e klasse! Dat was Zaterdag nog niet mogelijk, omdat H.B.C. twee protesten had lo pen, welke echter werden afgewezen. De stand is thans: Alcmaria 5 4 1 0 9 183 H B. C5 2 2 1 6 6—4 DEC5 1 1 3 3 5—16 Holland 5 1 0 4 2 5—11 In de andere promotieafdeling ver hoogden de Alkm. Boys hun kansen, die ogenschijnlijk tot 0 gereduceerd waren. Zelf wonnen ze n.1. van I.V.V., terwijl Helder een kostbaar punt ver speelde tegen Kinheim (22) in een wedstrijd, waarin Helder 5 minuten vóór tijd nog met 20 achterstond. De spanning is hier wel zeer groot, al gaat de strijd natuuriyk alleen tus sen Helder en Alkm. Boys. Op papier tenminste. Want wie weet, wat Kin heim nog in zijn schild voert!? De stand luidt: Helder 4 13 0 5 Alkm. Boys 4 2 1 1 5 Kinheim 4 0 3 1 3 V. V. 4 0 3 1 3

Heldersche Courant | 1947 | | pagina 3