MONICfl Mei de Krani door hei Land' Nationale Wielerkampioenschappen DE PAMPUS-PIRAAT door J. D. VAN EXTER beg onnen Goede tijden op A.V.A. athletiek-festijn de inschrijving gesloten Woensdag 6 Augustus Zwitsaletten Grote Prijs van België Alkmaarse Boys hand haven zich Verloofd. Verra^iD^n in de oO K.^ï, amateurs Sintelbaan te hard en te grof Nederlanders in de Wereldkampioenschappen yhatU+vxAi - J Wij luisteren morgen naar Kinheim met 20 geklopt. FEUILLETON is Zaterdag Zondag werd een aan vang gemaakt met de nationate wie lerkampioenschappen op de baan. Dit week-end leverde twee kampioen schappen op. n.1. dat der amateurs en dat der profs op de 50 km. Verder werden er verschillende series en achtste finales verreden op het sprint nummer en de achtervolging, terwijl wat dit laatste betreft, men tot de laat ste vier kwam. Bepaalde verrassingen deden zich niet voor of het mocht al zijn, dat noch van Vliet, noch Schulte sich meester kon maken van de kampioens titel over de lange afstand. Schulte moest het immers hebben van een winstronde, van Vliet van een eind sprint en belde kwamen er niet tan te pas. Schulte niet, omdat hU geen kans sag, een ronde uit te lopen, van Vliet niet, omdat andere renners wel een winstronde noteerden. De 50 km zonder gangmaking voor amateurs sloot de eerste dag en het v/erd wel een zeer sensationeel slot. De eerste, die de eindstreep passeerde, Faanhof, had in de laatste vijf ronden, toen geen vergoeding voor lekke ban den enz. meer werd gegeven een valpar tij met de Nederlandse wegkampioen de Vries gehad. Hij was een ronde achter op geraakt en telde voor de eerste plaats niet meer mee. De tweede aan komende, Van Gelder, was na de helft van de rit gevallen en had toen, voor gevende, dat hij een lekke band had. van wiel gewisseld en had toen ook drie ronden vergoeding gekregen. Na af loop ging men de band eens controleren en toen bleek, dat er geen lek te beken nen was, wat uiteindelijk een lek voor Van Gelder bleek te worden, want hij werd gediskwalificeerd. De derde aan komende, Krever uit Duivendrecht bleek nu de nieuwe Nederlandse kam pioen te zijn. De voorzitter van de N.W. TJ., Jhr. van de Bergh van Heemstede, deed Krever eigenhandig de kampioens trui aan en toen klonk voor het eerst tijdens deze kampioenschappen het Wil helmus voor een kampioen. De rit werd gemaakt door Van der Neut die er herhaaldelijk tussen uit trok en zo wat leven in de brouwerij bracht. Steeds waren het de sprinters weer, die de uitlopers inhaalden, zeer ten gerieve van het grote peleton, waarin een ieder te lui was om ook eens te gaan trek ken. Na 64 ronden waren er echter 8 renners in geslaagd om een ronde te remen, t.w. Blankenauw, Faanhof, van Gelder, Harmans, Krever, van der Neut, Voorting en de Vries. Met nog tien ronden te rijden beval de jury alle renners, die op 1 of meer ronden lagen, uit de baan te gaan, waarop bovenge noemd achttal overbleef om uit te ma ken, wie de kampioen zou worden. Was Faanhof niet in de 96ste ronde geval len samen met Piet de Vries, dan zou hij een goede kans op de kampioenstrui gemaakt hebben, want hij was in dit gezelschapje de beste sprinter. Nu werd Krever winnaar voor Voorting, Blanke nauw. Harmans. de kampioen van' 1946, van der Neut, die de laatste vijf ronden op een lege band gereden heeft. Faan hof en de Vries. Krever won het kam pioenschap in de eindsprint met geringe voorsprong op de anderen. De voornaamste uitslagen waren: Achtervolging proft: De ritten werden gewonnen door Schulte, Evers, Peters, Middelkamp, de Ruiter. Lakeman, de Korver, Reuter, Vooren, Liebrechts, Cor Bakker. Motke, Pellenaars, Vethaak, Sa- velsberg en Steenbakkers. De achtste finales waren voor Peters, Schulte, Lakeman, Vooren, Middelkamp. Reuter, Pellenaars en Evers, die des Zondags verder streden om de vier plaatsen in de demi-finale. De gelukkigen waren Peters, Schulte, Evers. Sprint amateurs: de winnaars waren: Bijster, Hijzelendoorn, Bontekoe, Duyns. Gerritsen, Faanhof, terwijl via de her kansing zich plaatsten Favejee, Conte- laar. Vincken en Groeneveld. Bij de profs wonnen van Vliet. Bam- rnena, Remkes, v. d. Vijver, Lust, de Beer, Materna, van Laar, Pronk en Pe ters hun serie. Copyright R.D.P Is de Alkmaarse sintelbaan ge schikt voor athletiekwedstrjjden? Tot nog toe betwijfelden we het zeer, maar er was nog niet op ge lopen tot deze Zondag en daarom hebben we verder maar afgewacht. En nu? De athletiek-beoefenaar heeft ge voelige spieren, die heel voorzich tig behandeld moeten worden. En nu is daar de harde, veerkrachtlo- ze sintelbaan, die o.i. bruikbaar maar lang niet ideaal is voor deze tak van sport. De bovenlaag is hard, geeft niet mee en de sintels zjjn te grof. Misschien, dat op de duur daar verbetering in kan ko men, maar vooralsnog zijn wij per soonlijk geen bewonderaars van de ze baan voor athletiek-beoefening. Ze is ons te gevaarlijk voor de athleten. Anderen mogen daar anders over denken. Het zij zo. Maar ik geef U de verzekering, dat vele lopers van daag nog hun spieren zullen voelen en dat vele lopers nu nog zullen kla gen over de hardheid van deze baan en over het ontbreken van elasticiteit van dezelve. De A. V. A. Alkmaar had Zondag regionale wedstrijden georganiseerd De N.W.U. heeft de volgende Ne derlandse wielrenners aangewezen om ons land te vertegenwoordigen op de wereldkampioenschappen. Profs op de weg: Schulte, Mid delkamp, Janssen en Lakeman. Amateurs op de weg: Voorting, de Vries, van Beek en Smits. Profs sprint: v. Vliet en Derksen (Remkes gaat op eigen kosten). Amateurs sprint: Bijster en Hij zelendoorn (Bontekoe voor eigen rekening). op deze baan en het aantal deelne mers, dat aan deze wedstrijden deel nam, was ruimschoots voldoende. De kwaliteit was zeker ook niet slecht te noemen en speciaal de loopnummers bleken goed bezet te zijn. Bovendien waren de tijden zeer te waarderen, al mag niet vergeten worden, dat er voor de vrij stevige wind gelopen werd. Het programma werd vlot afge werkt en zelfs het ontbreken van een startpistool bleek niet al te hinder lijk, al werden de tijden er niet be trouwbaarder door. De publieke belangstelling was echter gering, hetgeen te betreuren was. De voornaamste uitslagen waren: Finale 100 meter Dames D: 1- I Bijl, AVA, 13,2; 2. R de Graaf, Doves, 13,7; 3 R Holtes, Doves, 13, t. Idem, C: 1. Z v d Breek, HAV, 13.3; 2. A Palman, Suomi, 13,5; 3. R Neve— Hespe, ODIN, 14,0 Finale 100 meter Junioren A: 1. C Groot, AV '23, 11,3; 2. M J v d Star, AV '2i, 11,5; 3. T de Oude, AV '23, 11,9. Finale 100 meter Heren D; 1. R de Geus, F L Jahn, 11,9; 2. W Talsma, AVA, 11,9; 3. P Kok, WVGV, 12,0. Finale 100 meter Heren C: 1. F Scha- lay, WVGV, 11,9; 2. K Eveleens, Aalsmeer, 12,0; 3. J Groot, HAV, 12,1. Finale 100 meter Heren B: 1 P Pastoor, DSV, 11,4; 2. A Schoof, Mar., 11,5; 3. N Ackerman, Doves, 11,7. Finale 400 meter Heren D: 1. R Hoff- mans, 56,0; 2. W Verouden, 57,0. Finale 800 meter Heren D: 1. K Blok ker, Doves, 2,18,1; 2. L Schol, Suomi, 2 18,3; 3. C J Stevenson, AV '23, 2,19,7. Finale 800 meter Heren C: 1. F Scha lij-, WVGV, 2,14,2; 2 W Tesselaar, KNAU, 2.16,5; 3. A Geuzenbroeck, Volharding, 2.17,1. 3000 meter Heren A: 1. J Weenlnk, Suomi, 9,36,8. Idem, B: 1. R Verra, SAV, 8,44,6; 2- K de Boer, 9,50,0. Finale 3000 meter Heren D: 1, J Roos, SAV, 9,45,6; 2, P Pronk, F L Jahn, 9,55,8 Hoogspringen Junioren A: 1. M J v d Star, AV '23, l,56'/«; 2. A Mouw, WVGV, 1 58'/i; 8. P de Moor, AVA, 1,51"/, Hoogspringen Dames C: 1. H Buma, Concordia, 1,36"/,; 2. A Feyen, l,38"/>; 3. C Bot, HAV, 1,31»/,. Hoogspringen Dames D: 1. I Bijl, AVA, 1,36"/,; 2. H Goemers, HAV, 1,31"/,; 3. J Sterkman, Concordia, 1,26 Hoogspringen Heren D: 1. W Talsma, AVA, 1,56"/,; 2. H Kroes, Concordia, 1,51'/,, 3 K Dekker, Doves, 1,61"/,. Idem, Heren C: 1. J Adelaar, Suomi, 1.61»/,; 2. L Peetoom, Mar, 1,56'/,; 3 J Kelderman, AVA '23, 1,51»/,. Vèrspringen Junioren At 1. A Mouw, WVGV, 5,78; 2. C Oroot, AV' 23, 5,12; 3 L Scheffer, Suomi, 5,20. vèrspringen Dames B: 1. A P v d Werf, Suomi, 4,63; 2. A Polman, Suomi, 4.69; 3, A Duin, HAV, 4,51 Idem, C: 1. M Caemers, HAV, 4,91; 2 T Handgraaf, Concordia, 4,68; 3 C Bot HAV, 4,50. Idem, D: 1. J Sterkman, Concordia. 4.63; 2. H Buma, Concordia, 4,12; 3 D Gerritsen, AVA, 4,11 Vèrspringen Heren C: 1. J v d Heide, Suomi. 5.86; 3. P TJeertjes, F L Jahn| 5 84; 1. B H Hultlnga, HAV, 5,77. Idem, B: 1 E Claessens, APGS, 6,21,5; 2 M P v Essen, HAV, 6,14,0. verspringen Heren D: 1. J Bakker, HAV, 5,52; 2. C Heuskes, Concordia, 5,49, 3. R v Aalst, Suomi, 5,41. Kogelstoten Dames D: 1. E Feyen, AVA 9.59; 2, E Klerk, Doves, 8,81; 3. D Water drinker, Doves, 8,63 Idem, Dames C: 1. T Handgraaf, Con cordia, 8,95; 2. T Oosterman—v d Werf, Sagltta, 8,79; 3, A Klerk—Broek, Doves 8,18. Kogelstoten Heren D: 1, M R v Essen, HAV, 9.68; 3. J Kuilman, HAV, 9,60; 3 T Hopman, Doves, 9,38. Idem, C: 1. D Bakker, HAV, 10,34; 3. K A Trugte, AV '23, 10,22 Discuswerpen Heren D: 1. G Langereis, AV '23, 31,14; 2. T Hopman, Doves, 29,52: 3. K Trugte, AV '23, 29,03. Idem, C: 1. K Bakker, Doves, 38.19; 2 J Kelderman, AV '23 37,77. Speerwerpen Dames C: 1. R Jansen, Sag.„ 24,19; 2. Oosterman—v d Werf, Sag,, 21,12 Idem, D: 1. A Buma, Concordia, 25,14. 2. NSingerling, Sag., 23,70 3 E Feyen, AVA, 22,61 Estafette 4 X 100 meter Dames: 1. HA/, geen tijd; 2. ADA, geen tijd; 3. Suom', geen tijd. Olympische Estafette: 1. Suomi I, geen tijd; 2. Suomi II, geen tijd; 3. DSV, geen tijd NEEM DE OORZAAK VAN UW RHEUMATIEK WEG. Dat kin. Met dat luttele beetje Kru- schen Salts, iedere morgen in Uw eerste kopje thee. Dat geeft nieuwe kracht aan Uw bloedzuiverende orga nen; 't bloed gaat weer sneller stro men; onzuiverheden, die zich nu vast zetten, krijgen dan geen kans meer, want ze worden afgevoerd, regelma tig en grondig. De weldadige gevolgen blijken al gauw. Uw pijnen worden minder en de aanvallen nemen in aan tal af; elke dag voelt ge U méér mon ter en opgewekt, na een nacht van weldadige rust; Uw levenslust keert weer, kortom ge voelt allengs U weer fit als vanouds. (Ingezonden mededeling). De trips, welke onder bovenstaand motto door de directie van dit blad ten gerieve van de abonné's worden georganiseerd, blijken zich in een bijzonder grote belangstelling te mogen verheugen. Deze overtreft zelfs zo zeer de verwachtingen, dat DE TWEEDE VELUWETOCHT op 28 Juli a.s. reeds ENIGE MALEN IS VOLGEBOEKT. In verband hiermede wordt met ingang van heden Zij, die deze tocht zullen kunnen meemaken, ontvangen hiervan uiter lijk a.s. Woensdag persoonlijk bericht met opgave van de nodige bij zonderheden. Om de belangstelling voor hen, die ditmaal niet tot de gelukkigen behoren, niet al te groot te doen zijn, besloot de directie TfN DERDE MALE TE STARTEN en wel op Dit wordt een zeer aantrekkelijke trip, uitsluitend voor hen, die op 28 Juli niet in aanmerking konden komen. Ook zij ontvangen hiervan per soonlijk bericht. Op deze wijze hopen wij aan alle tot dusverre ingeko men aanvragen te kunnen voldoen. De N.W.U. heeft een officiële ploeg aangewezen die ons land zal vertegen woordigen in de Grote Prijs van Bel gië, de wegwedstrijd die van 810 Augustus gehouden wordt. De ploeg bestaat uit Schellingerhout, Cor Bakker, Jan Lust, van Beek, Evers en Lakeman. Op Lakeman na allen le den van DTS (Zaandam)! Vlissingen in November 1944 en thans. Bijgaande foto's geven een duidelijk beeld van hetgeen er te Vlissingen na de bevrijding werd gepresteerd. Op de ene foto zien wij de kade, zoals die door de Duitsers in November 1944 werd achtergelaten. De andere foto toont ons de thans geheel herstelde kade, wel ke weer ligplaats biedt aan grote en kleine schepen voor het laden en los sen. De diepte langs de kade bedraagt bü laag water 12 meter. Ook de lood sen en melasse-tankinstallaties zijn weer geheel als voor de oorlog. Hilversum I, nieuws om 7, 8, 1, 7, 8 en 10.30 uur. K.R.O.: 7.45 Capriccio Espagnole. 8.15 „Pluk de dag". 9.00 Henri de Greeve. 10.15 Tito Schipa en Tino Rossi. 11.00 Tien dagen in de Britse zóne. 11.30 „Als de ziele luis tert". 11.45 gr.pl. 12.03 Cor van Bo ven, piano. 12.30 en 1.20 Orkest zon der naam. 1.50 Omroeporkest. 2.30 „Onder ons". 3.00 Streker Mannen koor. 3.20 Kamermuziek. 4.00 „Zonne bloem". 4.45 Gr.pl. 5.45 Rijk Overzee. 6.00 Volksliederen-kwartet. 6.30 Ned. Strijdkrachten. 7.20 Frank Sinatra. 7.45 P.T.T.-klanken. 8.20 B.B.C.-Pro- menade-concert. 9.00 Luisterspel 9.30 Paul Whiteman. 10.10 Avondgebed. 10.45 Dansmuziek. 11.25 „Van de hak op de tak". Hilversum II. Nieuws om 7, 8, 1, 6, 8 en 11 uur. A.V.R.O.: 7.30 Gr.pl. 8.15 Sydney Torck (gr.pl.) 9.15 Morgen wijding. 9.35 „Arbeidsvitaminen". 10.30 „Van vrouw tot vrouw". 10.35 Opera-muziek. 11.00 Ochtendconcert. 12.00 Lyra-trio. 12.40 Pierre Palla. 1.15 Frans van Cappelle met orkest 2.00 Met naald en schaar. 2.20 Gr.pl. 3.00 Operetteconcert. 4.15 B.B.C.-Mill- tary Band. 5.00 B.B.C.-Theaterorkest. 5.30 Dansmuziek. 6.15 Tom Erick. 6.30 Virtuoso-sextet. 7.00 Bernard Person. 7.10 Nederlands Kamerkoor. 8.05 Re portage. 8.15 Filmmuziek-potpourrl. 9.15 Luisterspel. 9.45 „Contact". 10.15 Buitenlands overzicht. 10.30 Pierre Palla. 11.15 Avondconcert De voetbalcompetitie loopt gelukkig ten einde. Het werd tijd ook, want de zomersporten zijn al lang begon nen en eisen op het ogenblik eigenlijk meer belangstelling dan het voetballen. Het is merkbaar ook, dat het voet balspel voor dit seizoen is afgelopen, want de resterende wedstrijden waren dit week-end op enkele uitzonderin gen na van elk belang ontbloot. Zo was daar de wedstrijd om het kam pioenschap van Nederland tussen Hee renveen en Blauw Wit. Ajax was al kampioen, Heerenveen was al zeker van de tweede plaats. Waarom zich dan nog in te spannen? De heren spanden zich dan ook helemaal niet in en de thuisclub won zonder moeite van de Amsterdammers, die nu vast onderaan staan, terwijl de Friezen zich stevig op de tweede plaats gesteld hebben met slechts drie punten achterstand op Ajax. Een fraaie perstatie van de Noor derlingen, die na Be Quick in zijn glo rietijd de beste vertegenwoordigers van het Noorden zijn geweest. Van meer belang voor onze omge ving was de beslissingswedstrijd tus sen Kinheim en de Alkmaarse Boys. Beide clubs waren in de degradatie promotiewedstrijden gelijk geëindigd en op het RCH-terrein in Heemstede moest nu uitgemaakt worden wie de gelukkigste zou zijn. De tweedeklassers uit Alkmaar wa ren die gelukkigen. Zij wonnen vrij onverwacht van Kinheim, dat technisch toch de betere ploeg was, met 20 en handhaafden zich dus. Voor Alkmaar een verheugend feit, voor Velsen een teleurstelling. Zoals dat trouwens altijd het geval is. Het is de vraag nu maar, of in de resterende tijd de Alkm. Boys hun elf tal dusdanig kunnen opbouwen, dat zij straks in de nieuwe competitie een behoorlijk figuur slaan. De Zaanse Zilvermeeuwen konden het thuis niet bolwerken tegen APWC en verloren met 2—3, zodat APWC naar de derde klasse promoveerde. Het oude Alkmaar verloor opnieuw en zal nu wel moeten degraderen naar de Noordhollandse afdeling. De overige uitslagen zijn op het ogenblik nog niet bekend, zodat we verder verwijzen naar de uitslagen. NAAR HET ENGELS VAN BERTA RUCK DOORi J. JORISSEN 26) Het zou er te veel op geleken hebben alsof hij partij had willen trekken van de omstandigheden, doo- zo te haasten. Hij besloot dus te wachten, totdat jij, tot dat hij enfin 'e wach ten, zei Cicely. „Hij zag dat ik medelijden met hem had, en daarom vertelde hij het mij. Zijn plan was ge weest, je te vragen zodra hij en zijn moeder terug waren. Al die tijd, ter- wijl hij op reis was, verlangde hij -teeds er naar om je weg te halen van die gehate schrijfmachine, waaraan hij zich jou voorstelde, vastgeketend net als Andromeda aan haar rots (wie was zü ook weer?) Maar hij stelde het uit, tot hij terug kon zijn. Was dat niet meer dan aardig van hem?" „Om het uit te stellen en het aan een ander te vertellen?" „Hij kwam het jou vertellen". „Hij bleef anders niet op mij wach ten" „Hij moest op tijd terug zijn op Bel- grave Square. Zijn moeder had een par tij vanavond". Wat hem bewoog, na gisteren, nog bierheen te komen, begrijp ik niet". „Het was juist over gisteren, dat hij it wilde spreken. Zie je, hij zei. dat hij je gisteren ontmoette, en het schijnt, da' ji) hem toen te kennen hebt gegeven dat je geëingageerd was" „Nu? En had hij net niet geloofd* En kwam hij daarom hier al die afschu welijke s'garetten oproken en de he te pot perzikengelei opeten, die ik ex- mes voor jou gekocht had? Dacht hij er 'o achter te komen, of het waar was?' Ts het dan waar?" riep Cicely geheel islagen uit „Ja, en ik had hem verteld. Ik ver telde het aan Lady Vandeleur, waar hij tij was. Ik ben geëngageerd". „En niet met hem?" Cicely scheen absoluut niet te kunnen begrijpen, hoe dat mogelijk was. „Wat?" ging zij voort. „Na alles, wat bij gezegd heeft en met zijn portret op je toilettafel niet dat het hem gced weergeeft! En na. wat ik hem ver teld heb, hoopte ik „Wat heb je hem verteld?" zuchtte ik. Cicely ging wat gemakkelijker in de kussens leunen. „Wel. die arme meneer Vandele-» Toen hij mij vertelde, dat hij jé iT Car.ton had zien lunchen met een jon ge man zoi ik. dat hij zich vergist mw hebben, dat je daar nooit lunchte er daarenboven nooit met een jonge m~ gin lunchen. Dat bewonder ik altijd z' in je. omdat het zo heel gemakkelijk is cm het tegenovergestelde te doen vr»"ndeliik te zijn tegen deze of gene om daard""!- een' e°n oretje op te lo pen en een veranderingetje in je eento nige, dagelijkse werk. Ofschoon je nooit knorrig bent op mij, omdat ik het soms doe „Laat mij er nu even buiten. Wat zei hij?" „Hij zei: „Maar hoe zou er sprake van een vergissing kunnen zijn? Zij kwam naar onze tafel toe met deze zelfvoldaan uitziende persoon en stelde hem aan mijn moeder voor als haar aanstaande Zij liet ons hem feliciteren!" „Ik zei toen: „Best mogelijk, maar ze is niet geëngageerd of anders zou ik het wel geweten hebben. Ik heb er nooit een woord over gehoord. Ze had me niel eens verteld, dat zij mee uit lunchen ging. Ze moet onverwachts zijn meege nomen door een vriend van haar broer misschien, of het was iemand, die ze spreken moest voor zaken, misschien op hoop van een betere betrekking of zo :ets. Toen ze uw moeder daarop onver vacht ontmoette, was ze misschien ven geschrokken en wist niet zo gauw een endere explicatie Is uw moeder erg r reci-c wat die dm -^n betr.-ft?" Meneer Vandeleur zei toen- „Heel rg. vrees ik". „Nik dan is 't daarem dat ze in haar zenuwachtigheid zonder er bij na te denken aanstaande gezegd heeft „Dank je", zei ik. „Ik wist niet, dat ik een flapuit was". „Je wilt daarmee zeker zeggen, dat ik het ben. Nou, het kan mij niets sche len. Ik dacht, dat dat 't wel zijn moest. Ik kon me niet voorstellen, wat het an ders wezen kon. En de arme man was zo verlangend om alles te horen, wat jou betrof, dat ik een onmens zou ge weest zijn, als ik hem niet alles gezegd liad". verklaarde zij en keek mij daarbij verwijtend en uitdagend aan. „Ik ver telde hem dus alles wat ik kon, ook van dat portret". „Welk portret?" vroeg ik wel wat snibbig. „Wel, dat van meneer Vandeleur. Daardoor herkende ik hem, zodra juf frouw Skinner hem binnenliet. En ik vertelde hem, dat je geen ander portret van een jonge man scheen te bezitten en dat je het in een zilveren lijstje naast je spiegel hebt staan. Je kunt niet zeggen, dat 't niet zo is". Neen, dat kon ik niet „En dat beurde hem toch zo op, de ar me man! Hij zei o, is het geen tra gedie?" viel Cicely zichzelf in de rede „dat ik hem nieuwe moed geschon ken had". „Nog meer onzin", mompelde ik nog woedender dan eerst. „Je bedoelt, dat er geen hoop voor hem is?" „Ik bedoel", zei ik zo geduldig moge lijk, „dat iemand onmogelijk met twee mannen tegelijk geëngageerd kan zijn". „Wie is die andere dan, over wie je nooit een woord hebt losglaten? Hij kan natuurlijk niet halen bij Wie is het?" „Hy is het hoofd van de firma, waar ik tot nog toe geweest ben", zei ik. „Hij heet William Waters". „Wat? Toch niet de man, die jullie al lemaal Still Waters noemen? Van wie jullie allen zo'n afschuw hebben? Die zo moeilijk te voldoen is7 Daarmee ge ëngageerd? Neen, nu zit je mij voor te jekken Zeg, Tots, je fopt me, is t riet?" Een grappig idee van foppen heeft zij! (Wordt vervolgd.)

Heldersche Courant | 1947 | | pagina 3