1. KERS 3. 4. als abonné aan ons bureau of bij agenten en bezorgers 4 PUNTEN, Om meer dan een reden grijpt U bij Uw thuis komst naar de krant. Immers, zij is het, die U op overzichtelijke wijze het nieuws brengt. Vooral in deze tijd is een goed geredigeerde, smaakvol opgemaakte en technisch juist samen gestelde krant van het grootste belang Deze eisen worden niet alleen gesteld aan een lan delijk blad, integendeel, ook van de streekkrant, zoals de onze er een is, wordt verwacht, dat ze „bij" is. Wij streven er naar ons blad „aan de kop" te '-•engen en het doe. ons genoegen, dat de waar dering voor dit streven blijkt uit een steeds groeiend aantal abonnementen. Dit legt ons de verplichting op, steeds weer uit te zien naar nieuwe mogelijkheden om de krant voor elk gezinslid onmisbaar te maken. Niettegenstaande de papierschaarste willen wij tegemoet komen aan de behoefte van „elck wat wils". BINNEN- EN BUITENLANDS- EN 4 STREEKNIEUWS Naast een goede verzorging van het binnen- en buitenlands nieuws, wordt vooral veel aandacht geschonken aan het plaatselijk nieuws en het nieuws uit de omgeving. Een leger van correspondenten in stad en dorp is in 't geweer om alle nieuws bijeen te brengen. KINDERVERHALEN De kinderrubriek en de strips zijn niet alleen aan trekkelijk voor de jeugd, maar ook voor honder den ouderen, die meegenieten van de belevenis sen, verwerkt in „De Zwarte Schaduw". Al deze onderwerpen hebben hun eigen kring van lezers. In April Receptenmapje 2. Achter de schermen van de oorlog RADIO-KOOKLERAAR Met Anthony v. Kampen naar de Oost Wie de dader? Een nieuw kwartaal staat voor de deurwat denkt U van een abonnement? Duizenden in stad en land zijn het er over eens, dat een streekkrant onmisbaar is in elk gezin - Wij gaven U een kleine opsomming van feiten; wij stelden daarbij duidelijk in het licht: doel en streven van onze combinatie ten opzichte van ons blad. Hoe hoger het aantal abonné's wordt, des te meer kan er bereikt worden. f 3.75 per kwartaal plus f 0.15 incasso). fl.30 per maand. Uw Eerste Greep is naar de Krant 1 i»y.r De heer Kers zal met U het menu van de week samenstellen aan de hand van het huidige distributie pakket. Dat wil dus zeggen het U toegemeten rantsoen op de meest economische wijze verwerken en zo smakelijk mogelijk bereiden. Vele huismoeders tobben met de vraag, hoe' kom ik rond met m'n bonnetjes en maar al te dikwijls zien zij zich genoodzaakt „op voor" te halen. Met de beroemde radio- kookleraar „in de arm" kan dit leed voorkomen worden. De heer Kers stelt zich voor met dezelfde middelen, welke voor U bereikbaar zijn, een product te leveren, dat in zijn hoedanigheid uitsteekt boven hetgeen U er van meende te kunnen bereiden. Bovendien wil hij daarnaast wekelijks enige recepten publiceren, die elk onzer huismoeders in staat stelt in de practijk toe te passen, wat op dit terrein moge- lijk is. De directie wil hierbij gaarne een handje helpen door deze recepten zodanig te plaatsen, dat ze ge makkelijk uitgeknipt en in een practisch mapje opgeborgen, steeds geraadpleegd kunnen wor den. Op deze wijze kan een uit stekend losbladig kookboek worden verkregen. De mapjes zullen tegen verkoopprijs beschikbaar worden gesteld. Huismoeders, let er op: In j^pril gaan we koken volgens Kers-recepten. Wie van onze lezers zou daar niet meer van willen weten? Bijna allen. Naar onze mening zal het belang inboezemen wat er in de achter ons liggende jaren aan onrecht, verraad en banditisme is gepasseerd. Een uitgebreide artikelenserie door bekwame hand geschreven, zal U nog geruime tijd bezighouden met het avontuurlijke, ja, meer dan avontuur lijke leven van velen, die in de oorlogsjaren gestreden heb ben voor de vrijheid van ons volk. beginnen wij met een wekelijkse rubriek, speciaal voor ons blad verzorgd door de alom in de lande bekende Anthony v. Kam pen, de bekende schrijver van tal van door de jeugd verslonden jon gensboeken, die als reporter met één onzer oorlogs bodems een reis naar Indonesië gaat maken, zal speciaal voor ons blad een exclusieve reportage brengen, die op de wijze, waar op Van Kampen dat doet, sterk de aandacht zal trekken. De reis vangt aan op 3 April a.s. Van het begin af zal hij ons zijn ervaringen doorgeven en velen onzer, vooral diegenen, die met Indonesië nauw verbonden zijn, die er hun man, verloofde of familie weten, zullen met intense belangstelling zijn reportages volgen. Eerst in September of October zal de thuisreis beëindigd worden. Een goed feuilleton is geen over bodige luxe voor een dagblad. Dat zijn we ons bewust. Wij hebben de indruk uitstekend geslaagd te zijn met *het manuscript van Tjeerd Adema: „Het Mysterie van de Prinsengracht". Ditmaal dus een detective-roman waar velen dagelijks graag enige tijd aan besteden, met een piijsvraag: "WIE IS DE DADER VAN DE MYSTERIEUZE MOORD OP DE PRINSENGRACHT?" Deze vraag moet tot een op lossing komen. Aan U, lezer (es) hieraan mede te werken. Het feuilleton komt in boek vorm uit. Wij twijfelen er niet aan of vele honderden zullen na verschijning dit werk wil len bezitten. die ongetwijfeld van groot belang zijn de krant tot een onmisbare huisvriend te maken. MELDT 0 DOG HEDED

Heldersche Courant | 1948 | | pagina 3