DE JEUGD-KOER D im am om KEES „WILD-WEST" D Z> HalloJongens en Meisjes x J ALLEN VRIJ Onze mededelingen Oplossing Prijsraadsel i Prijsraadsel LUISTEREN 11 uur. 6.15 Vara Ieder in het dorp, die Kees Peters kende, een ste'vige boerenzoon, vond hem aardig. Hij was vriendelijk en gul en was op de boerderij 's morgens het eerst uit de veren. Hij hield van het landwerk èothij na de bevrij ding de Canadezen leerde kennen. De heldenverhalen die hij toen te horen kreeg over cowboys uit de Wild-West deden voor hem de glans van het Hollandse buitenleven geheel verble ken. Nog erger werd dit toen hij kennis maakte met de Amerikaanse soldaten,' die uit Texas en andere staten kwa men. En dat was.... Amerika. „Maar jongen, ga er dan toch heen!" zei zijn vader, „of is het' wachten nog op je suikertante?" Ook zijn vrienden namen hem er graag tussen en noemde hem dikwijls „Kees Wild-West". Maar onverwacht en eerder dan hij zelf had durven dromen, werd hij voorgoed genezen. Je moet weten, in de streek waar Kees woonde ontstond plotseling onrust onder de boeren over een onbekend monster, dat des nachts op een afschuwelijke manier onder de schapen op het land en on der het jonge hoornvee huis hield. Bij twintig tegelijk werden de slachtoffers 's morgens gevonden, om gebracht door het bloeddorstige dier. De gehele veestapel werd bedreigd en dat niet alleen: ook de kinderen achtte men niet veilig meer. „Wat moeten we doen?" was de vraag die men herhaaldelijk hoorde stellen. Tot de vader van Kees ant woord gaf. „Scherpschutters moeten we hebben mannen met durf, die er 's nachts met hun geweer op uit trek ken en niet rusten vóór hei^ monster is geveld!" Wel waren er boeren die zich meld den voor dit karweitje, maar „Kees Wild-West" stond er op alleen het monster te vellen. Gewapend met een oud jachtgeweer van zijn vader en zich een echte prairiejager voelend galoppeerde Kees 's avonds tegen 12 uur van de boerderij: het was zijn plan in hinder- derlaag te gaan liggen bij de sthapen, die als lokaas in een weide waren ge laten. „M'n kop eraf 'als ikdat var kentje niet was", had Kees geroepen tot de buren, die zich bij de hoeve hadden verzameld teneinde hem suc ces te wensen. Johan, de vogelkoopman, stond r op 't marktplein in de stad. Ik weet niet hoeveel, vogels hij wel bij elkander had. De jongens, om zijn kraam geschaard, bekeken iedere kooi. Piet zei: „Heb jij die vink gehoord? Wat slaat die. lang en mooi!" „Hoe handig trekt die putter daar zijn bakjes op!" sprak Klaas, En zingen doet hij huizen hoog! Dat is nog eens een baas". „Ik had die leeuwerik het liefst", t zei Wim. „Wat een prachtig dier!" Cornelis riep: „Hè, had ik geld, Ik kocht die lijster hier". Een heer, die over 't marktplein liep, was bij hen blijven staan. Eerst had hij stil hen aangehoord, en sprak Johan toen aan. „Zeg, koopman, hoeveel vraag je wel voor al die vogels hier? Wees billijk, want ik gun zo graag aan velen hier pleizier". De koopman rekent na en telt en rekent nog eens weer. Hij noemt de som - 't was nogal veel - maar ,,'k neem ze", zegt dq heer. De jongens denken: Of misschien nu elk een vogel krijgt? Zo vriendelijk kijkt die heer ons aan. Maar 't hele groepje zwijgt. De heer neemt nu een kleine kodi, en schuift het deurtje omhoog. „Piet, piet!" roept luid 'n roodborstje dat vrolijk henen vloog. tuit Zo liet de koper één voor één de zangers uit hun cel. En zingend vlogen ze allen weg Dat was hun: „Dank je wel" En wie een vogel had verwacht, dacht die toen ook wel zo? Geen jongen zei: „Wat spijt mij dal!" Maar ieder riep: „Bravo!" Ingezonden door RIETJE SCHOONEN) Kinderen die een correspondentie adres vragen wordt verzocht om vooral hun leeftijd op te geven. Ook is het prettig om te weten in welke klas zij 'op school zitten en wat zij graag doen, bijv. tuinieren, zingen, postzegels verzamelen, tekenen, enz. Hoe meer bijzonderheden, hoe gemakkelijker het is om en correspondentie-vriend of vriendin te vinden. Correspondentie-vriendinnetjes wor den gezocht voor Ada pekebrede, Sluisdjjkstraat 156, Den Helder, en voor Tiny Sont, Ooievaarstraat 40, Den Hel der. De meisjes zijn beiden op de Op leidingsschool en zitten in de zesde klas. Zij zijn padvindsters en zwemmen graag. De leeftijd is twaalf jaar. Welk meisje in Noord-Holland wil corresponderen met Corrie Verborgt, uit Den Helder? Haar adres is tijde lijk: Overboslaan 27, Heemstede. Cor rie houdt veel van lezen, tekenen en zingen en zij is tien jaar oud. Voor Gré Meurs, Stlersteeg 1, Op perdoes, wordt een aardig meisje ge zocht dat met haar wil corresponderen. Zij is net 14 jaar geworden. Het begon al te schemeren toen de buren paardenhoeven hoorden. 'Ieder een kwanv naar buiten om Kees een welkom toe te roepen en te horen of hij geslaagd was. „Ja ik heb wel beet gehad", zei de „prairiejager", die moe en verhit van zijn paard stapte en hij wees schuld bewust naar de achterdeur, „maar ik denk dat ik de verkeerde te pakken heb genomen". De nieuwsgierigen liepen direct in de richting van de stal. En daar za gen zij morsdood de hond van één der huurlieden, een goede, oude lobbes, liggen. Na dit „avontuur" sprak Kees nooit meer van het „Wilde Westen". Vooral niet toen de veldwachter een week later met een ietwat gelukkig schot het monster een uit een reizend cir cus onl^napte wolf neerlegde Het grote woord dat jullie de vori ge week van negen lettergrepen moes ten maken was: Soldatententententoonstelling 't Was niet zo gemakkelijk, maar toqh waren er maar weinig verkeerde oplossingen. We hebben weer om de prijzen ge loot. Ze worden deze week toegekend aan: Hilly Jeurink, (12 jaar) Achterom 48 Hoorn. Ab Kortman, Tuinstraat 30, Den Hel der. Ella en Ria dc Raat, Dahliastraat 32, Alkmaar. Willie Bruins, Beverwijk. Rie Schoonen, Helder. Alkmaarséweg Ruyghwqg 133, 3(& Den Alle gestolen auto's terecht In 1947 werden in Den Haag 51 auto's gestolen. Deze zijn thans alle opge spoord en door de politie aan hun rechtmatige eigenaars teruggegeven; Wat is het in de afgelopen week vaak heerlijk lenteweer geweest! Dat was ook wel aan mijn post te bemerken, want ik ontving deze week niet zoveel briefjes als anders Jullie hebben zeker veel buiten gespeeld of gefretst Dat •is best te begrijpen Riet Pais, jij opeht vandaag de lij Spaar je nog sigarenbandjes? Op het genblik zit ik er weer goed in en als je wilt kan ik je er mee helpen Jammer dat Irma de raadsels zo moeilijk vond Deze week is het helemaal niet gemakkelijk, maar volgende week zullen we weer eens eért eenvoudig, prettig raadsel proberen „De Spil", de kinderen sturen mij heel veel Neder landse postzegels, maar heel weinig buitenlandse Om de laatsten vragen zij juist weer zo veel Wees dus niet erg teleurgesteld als ik je maar een paar vreemde postzegels stuur Misschien kan ik je later nog eens beter helpen Dag meisje! Wim Gerssen, het is erg prettig, dat je mee gaat doen met de raadsels en nog veel prettiger ,dat je ook gaat schrijven Welkom bij ons, Wim! Wat je handschrift betreft, dat valt best mee hoor Ik kan ,het helemaal niet lelijk cf slordig vinden Lies Vos, Ineke en jij schreven mij deze week zulke gezellige, lange brieven, dat ik jullie nu onder elkaar ga zetten Dat clubje van jullie lijkt me echt gezellig Nu zijn er dus spoedig zeven meisjes Je kunt je clubje bijvoorbeeld de Weekclub noemen Eén week heeft zeven dagen en leder clublid kan dan als bijnaam de naam van een dag dragen Ineke Vos, wat heb je veel bloemen verkocht, zeg! Daar hadden jullie ook wel wat voor verdiend Mag je wei eens op de nieuwe autoped van Nico rijden? Het rijdt heerlijk op luchtbanden, vind je niet? Dinie Alberts, je zult je naam de vorige week wei hebben gemist in de Jeugd-Koerier, maar je briefje kwam nét te laat Fijn, dat je ook met ons mee gaat doen Je kinderpostpapier vond ik erg mooi en je had er ook zo'n gezellige brief op geschreven Ik hoop. veel van je te horen, Dinie Ab Kortman, wat heb je een prachtige tekening gestuurd Daar zul je een heel werk op hebben gehad Bedankt \Ab, ook voor de mooie sigarenbandjes De tekening komt op mijn kamer te hangen Piet van Zon,, nee, ik weet wei dat je geen kunstschilder bent, maar is ook niet nodig Je maakt alleraardigste tekeningetjes bij je oplossingen van de raad sels Het gaat er ook niet om hoe hel; getekénd is, piaar welke indruk het geeft Je hebt die tenten en de soldaten heel goed weergegeven Bedankt Pieter! Irma Walboom, gelukkig dat je weer mee doet Ik had je al zo vaak gemist Ja, Irma. het wordt nu prachtig buiten Ook in mijn tuin bloeien ai bloemen en een merel heeft er een nestje gemaakt, waar nu vier eitjes in liggen Geniet maar veel van de zon, meisje Corrie Verburgt, fijn, dat je het zo naar je zin hebt in Heemstede Nu kan ik een correspondentie adres zoeken voor jou, maar nog niet; voor je zusje, omdat ik haar naam niet weet Wanneer je weer schrijft, wil je mij dan de naam en het adres van je zusje in Den Helder opgeven? Volgende week komt zij dan ook onder de mededelingen Van harte beterschap gewenst voor moeder en jou Alie Kie- wiet, over de nieuwe club schreef Lies mij ook al, maar zij wist er nog geen naam voor ,,De zeven robbedoezen van Texel" vind ik een erg aardige naam Hansje is dus in zijn schik met het boek Dat is prettig Nog bedankt voor de postzegels, Alie Tanny Ekkebus, wat jammer dat je nog steeds ziek bent Volgende week hoop ik betere berichten van je te krijgen Tanneke Heb je het boek al ontvangen? Beterschap gewenst! - Maryanne Tysen, je bent har telijk welkom bij ons en ik dank je voor je aardige brief Schrijf maar vaak, dan zal ik je briefjes steeds in de J-K beantwoorden Gerda Paans, een paar keer heb ik je gemist, maar nu was je er gelukkig wees bij Het tekeningetje onder aan je brief heb ik bewonderd Dat heb je fijntjes gedaan, Gerda Har telijk dank Maart je £mids, wat heb je mij verwend met zo'n 'echt gezellige brief en al dat zilverpapier Ik denk, dat je paarse seringen in de tuin krijgt De seringenboom in mijn tuin zal ook wel spoedig bloeien Je bent een trouwe medewerkster, Maartje! Veel dank voor alles Tiny Sont, we zullen ons best doen om een correspondentie-adres te vinden Je hebt^ aardig gete kend op je brief, zeg! Die enveloppe zag er zo echt feestelijk uit Dank je wel, hoor! Ada Bekebrede, ook jij hebt de enveloppe zo aardig versierd Wat tyeb je daar een werk "aan gehad Kijk, ik heb jouw naam onder die van je vriendinnetje gezet en ook voor jou zal ik een 'correspondentie-adres zoe ken Annelies Bok, ja,, dat verhaal van de drie hondjes wordt erg spannend Ik ben benieuwd hoe dat avontuur zal aflopen Jij ook? Veel dank voor de sigarenbandjes, Anneliev! Adri van 't Hert, aan sigarenbandjes kan ik je best helpen, want daar zit ik weer goed in Was het fijn in Haariem en schrijf je .er nog eens over? Dag Adri, „Hababeriba", dat was een lange brief die *ik van jou ontving Nee, ik ben nog nooit in Indië geweest maar ik kan mij voorstellen dat je daar erg graag woonde, vooral ook omdat je daar zoveel dieren kon houden. Er is nog een meisje bij de J-K, dat oók pas uit Indië is gerepatrieerd Ze is pas zes jaar en heeft ook lang in een kamp gezeten Ik was blij met je gezellige' brief Doe je het ndg eens een keertje? Jantje Leydeckers, ja, moeder heeft gelijk Ik hoop, dat jullie niet te lang meer op Wim. moeten wachten. Jan Je moet hemmaar veel schrijven „Ratelslang", je bent hartelijk welkom, hoor! Doe maar geregeld met ons mee Rietje Schconen. deze week heb je mij weer zo verwend Wat neb je een werk gehad aan al die gedichtjes Hartelijk dank, Rietje! Het is heus veel te erg Een van die gedichtjes zal ik in de J-K; opnemen Wil je aan- Blondje de groe ten doen? Nu neem ik tot de volgekde fveel; weer afscheid van jullie Allen hartelijk gegroet door V.. TANTE IET door J. D. v. Exter OD s, ne' pen jongeais, het gaat om je leven". Nu dat behoeft Pim eigenlijk niet te zeggen, -want Pom en Pam lopen wat ze lopen kunnen. Nog nooit hebben ze zo hard gerend. „Wat denk je Pim? Zou hij achter ons aankomen?" vraagt Pam. „Ik v/eet het niet. Wacht, we kunnen nu wel 'even stoppen. Ik zal even om kijken!" 52. Pim, Pam en Pom staan hijgend stil en'kijken achter zich. Ja hoor! Daar komt tot hun grote fchrik de tijger aangehold. De tijger snaptniet, waarom die drie kleine tijgertjes er zo plotseling vandoor gingen. „Zeker een nieuw spelletje", bromt hij in zichzelf. „Nu ik doe mee". En vrolijk komt hij hun richting uitgesprongen. Eindelijk hebber, wjj dan tijd en ge legenheid kunnen vinden om een kruiswoordpuzlle te maken en ik vertrouw er nu op, lat alle jongens en meisjes, die er zo vaak naar ge vraagd hebben, hun i best zullen doen om een goe de oplossing in te sturen. In de hier bij gaande teke ning moeten de volgende woorden worden ingevuld: Horizontaal1. <lein stromend vvater; 4. Meisjes naam; 7. Leren ónderen op school; 9. Voorzet sel; 11. Geheel de12. Bergplaats;. 13. Tam; 14. Jong diertje; 15. Bekende stad in Noord-Holland; 16. Vlaktemaat; 17. Dient om te schrijven; 18. Verleden tijd van eten; 19. Hoofddeksel; 20. Neen (Engels); 22. Land waar gejodeld wordt: 24 Vaartuig; 25. Pleizier. Verticaal: 1. Vindt men in het bos; 2. Maat; 3. Biljartstok; 4. Jong hert; 5. Voorzetsel; 6. De eerste mens; 8, Voelt zich te water goed thuis; 10. Eén der maanden; 12. Plaats in Noofd- Holland; 14. Stuk goed; 16. Deel van een halm (drie letters); 19. Zit in een vrucht; 20. Bovenste deel; 22. Meisjes naam (afkorting); 23. Laatste regel (afkorting). door Jan Dirk van Exter CoDvrKhl R.D.P. De oplossingen vóór a.s. Zondag zenden naar het bureau van dit blad. Veel succes alleróaal! Programma van hedenavond WuHilversum I 301 m Nieuws om 6, 8 en w A D varia. 6.20 De NAAK Ronde van Neder- mémmhbJ land. 6.30 Neder landse Strijdkrach- 7.00 Geleide economie. -7.15 orgel. VPRO: 7.30 Voor de 7.40 Jeugddienst. 7.45 Le- Het^moordende vuur rv^ge uit de pant serwagen heeft zijn Uitwerking niet gemist. De schoten van de smokke laars worden niet meer beantwoord! De koplampen van de pantserwagen belichten het geboomte, waartussen zich geen enkele schaduw meer be weegt!- Het is plotseling doodstil in het bos.... „Hoe is het mogelijk," fluistert de Rat tegen Fatt.v. „Onze jongens hfebben ze allemaal geraakt!" „Zo is het", antwoord Fatty. „En wij hebben het onze ertoe bijgedra gen. Vooruit laten we naar hen toe gaan". Do Rat en Fatty richten zich op en willen naar de pantserwagen toe gaan. „Hé, wachten jullie és even", waarschuwt Knijp-oog. „Ik zou maar ten beetje voorzichtig andoen. Je yeet nooit of die kerels je nog weer niet een poets bakken". „Ach, je zwamt, ze zijn er alle maal geweest",' antwoordt de Rat. Maar ze voelei) zich toch niet hele maal op hun gemak en kijken om zichtig om zich heen, als ze op de pantserwagen toelopen. Ja er loert nog gevaar! Maar van een heel andere zijde, dan de Rat en zijn consorten denken. Wie ligt daar onder de pantser wagen? 40) - „Neemt U mij niet kwalijk, dat ik ons gesprek even afbrêek, mijnheer Beekman," zei mevrouw Jaarsma, „maar die veldwachter schijnt me wat tf. willen vragen." Zij richtte haar roofvogelgezicht met de spitse neus uitdagend naar de hoofdinspecteur, die geduldig zijn vraag herhaalde. „Maar dat heb ik U toch al uitvoerig verteld!" riep mevrouw -Jaarsma ongeduldig. „Natuurlijk heb ik deze man meer gezien. Op die ongeluksavond stond hij in de gang met deze man te praten!" Ze wees met haar hoofd in de richting van de keilner, die weer instemmend knikte. „Wept U dat heel zeker, mevrouw?" vroeg de heer Cornelissen. „Mevrouw Jaarsma keek hem verwijtend aan. „Dacht U," vroeg ze, „dat ik zoiets zou beweren als ik het niet zeker weet? Een gezicht als dit vergeet je niet. Diep gezonken ogen, uitstekende jukbeenderen, een spitse kin en een neus om er appelen mee te boren." „Kjjk naar je eigen neus!" riep de verdachte woedend. „O foei!" riep mevrouw Jaarsma. „Heeft U dat gehoord, meneer Beekman? Wat jammer, dat U Uw mooie jeugd tussen dergelijke individuen moet ver slaten. Denkt U heus, dat het geen kwaad kan, ik bedoel, dat U er op de duur niet door beïnvloed zult worden? Ik zou het zo jammer vinden voor U en ook voor Uw familie. Maakt Uw beste vader het ook goed?" „Uitstekend, mevrouw, dank U," zei de inspecteur. „Nu," zei mevrouw Jaarsma de kring rondziende, „dan zal ik maar weer gaan." „Eén moment, mevrouw!" riep de hoofdinspecteur. „Heeft U misschien ook gehoord wat deze mannen op Hie avondd hebben gesproken?" „O, maar dat interesseert me helemaal niet," zei mevrouw Jaarsma. „Maar ons wel!" blafte de commissaris. „Daar gaat het juist om. Begrijpt U dat niet?" „U heeft Uw stem geforceerd. U moest eens wat hoesttabletjes nemen, maar ik vrees, dat het wel te laat zal zjjn,".zei mevrouw Jaarsma. De commissaris haalde andermaal zijn zakdoek uit de zak en veegde uit voerig zijn voorhoofd af. „Wij zijn U zeer dankbaar, mevrouw," zei de heer Cornelissen, „dat U zo vriendelijk geweest is hiei' te willen verschijnen. Uw verklaring zal op schrift gezet worden en de heer Beekman zal dezer dagen bij U komen om die te laten ondertekenen. Dan behoeft U niet de moeite te nemen hier opnieuw te verschijnen." „O, maar dat zou ik natuurlijk toch niet gedaan hebben," zei mevrouw Jaarsma. „Denkt U werkelijk, dat deze man een moordenaar is? Wat ver schrikkelijk. Ik heb er nog qooit een gezien." Ze keek aandachtig naar de Rat en mat enigszins angstig met haar ogen de afstand, welke haar van de deur scheidde, als de man weer eens een aanval van razernij zou kunnen krijgen. „Ikik vind het hier werkelijk griezelig," zei ze. „Wat verschrikkelijk voorrijn vrouw! Hoe lang denkt U, dat ze hem zullen opsluiten?" „Opsluiten!" riep de Rat. „Dat zou je wel willen, ouwe toverkol!" Inspecteur Beekman keek naar de hoofdinspecteur, die zijn blik opving en begreep. „Wij danken U zeer, mevrouw," zei hjj, „en ik wil U graag beloven, dat wjj U niet verder lastig zullen vallen. U zult alleen het proces-verbaal moeten tekenen en misschien zult U later bij de openbare behandeling van de zaak als getuige moeten verschijnen, maar dat zal U dan wel bericht worden." „Oh," zei mevrouw Jaarsma, „maar daar denk ik niet aan. Ik wil er nu verder niets meer mee te maken hebben." Ze gaf de inspecteur een vriendelijk knikje en keek nóg een ogenblik hoofdschuddend naar de Rat, dia haar woedend aanstaarde. „Hoe kon U tpch zo iets verschrikkelijks doen?" (Wordt vervolgd) ten Piano en jeugd. zen in de Bijbel. VARA: 8.15 Gramo- foonplaten. 8.55 Uit Neerlands ver leden. 9.50 Tango-Rumba-orkest. 10.25 Jan Corduwener. 10.45 Israelie- tisch Paasfeest. 11.15 Bruce Loeve zingt. 11.30 Nieuwe successen van over de oceaan. Hilversum II, 415 m. Nieuwsbe richten om 7, 8 en 11 uur. 6.00 Onze Nederlandse koren en korpsen. 6.30 Fluit en harp. 7.15 Het nieuws uit Indonesië. 7.30 Het actueel geluid. 7.45 Engelse les. 8.15 Léger des Heils 9.30 Omroeporkest. 10.30 NCRV kwartet. 10.45 Avondoverdenking. 11.15 Bespeling van het 3-klaviers pijp orgel. 11.35 Grammofoonplaten. Programma voor Donderdag Hilversum I 301 m. Nieuwsberichten om 7, 8, 1, 6, 8 en U uur. AVkO 7.30 Gramofoonplaten. 7.50 Dagopening. 8.15 Gr.pl. 8.45 Werken van Sibe- luis en Smeltana. 9.15 Morgenwijding. 9.30 Gr.pl. 9.45 Arbeidsvitaminen. 10.30 Van vrouw tot vrouw. 10.35 Gr.pl. 10.50 Kleutertje luister. 11.45 Wat aten en wat dronken onze, voorouders? 12.00 Viool en piano. 12.30' Weerpraatje.. 12.33 In 't spionnetje. 12.39 Gr.pl. 1.15 Het Vaudeville strijkorkest. 2.00 De vrouw binnen en buiten haar huis. 2.20 Piano en cello. 3.00 Voor zie ken en gezonden. 4.00 Van vier tot vijf. 5.00 AVRO kaleidoscoop. 5.20 Welk dier? 5.30 The Skymasters. 6.15 Sport- praatje. 6.30*Ned, strijdkrachten. 7.00 Ronde van Nederland. 7.10 Gr.pl. 7.15 De Radio Volksmuziekschool. 7.45 De Reg. voorlichtingsdienst antwoordt. 8.15 Boyd Niel dirigeert het omroeporkest. 9.05 Radio muziekjournaal. 9.45 Droom land. 10.45 De W.Eur. Unie en Neder land. 11.45 Gr.pl. Hilversum II, 415 m. Nieuwsbe richten om 7, 8, 7, 8. en 11 uur. KRO 7.15 Orkest zonder naam. 7.30 Gr.pl. 7.45 Morgengebed. 8.15 Pluk de dag. 9.00 Voor de vroqjv. 9.30 Waterstanden, 9.35 gr.pl. #45 Schoolradio. NC RV: 10.00 Strijkkwartet. 10.15 Morgendienst. 10.45 Geestelijke liede ren. KRO: 11.00 De Zonnebloem. 12.00 Angelus. 12.03 Het Metropole orkest. 12.30 Weeroverzicht. 12.50 De Ronde v. Nederl. 12.55 Zonnew. 1.20 Zang en piano. 1.45 Hors d'oeuvre. NCRV.: 2.00 Musette-orkest. 2.30 Les Lanciers (gr.pl.) 2.40 Causerie v. d. vrouw. 3.00 Busch strijkorkest. 3.30 Radio cimbalo gezelschap. 4.00 Bijbel lezing. 4.45 Polonia (gr.pl.) 5.00 Het •Radio Jeugdjournaal, 5.30 Gem. om roep A Capellakoor. 5.30 Wij slaan op de tong-tong. 6.00 LKAB Muziekcorps (Narvik). 6.15 CNV.-kwartier. 6.35 Vervolg Narvik-corps. 6.45 Beroeps keuze. 7.15 Leger des Heilskwartier. 7.30 Het actueel geluid. 7.45 „Veertig vijf en .veertig". 7.50 gr.pl. 7.55 Bach- koraal, 8.15 Van laag tot hoog. 9.30 Fam.-competitie. 9.50 Matrise de 1' oration du Louvre. 10.15 De vaart der volken. 10.35 Funérailles.-10.45 Avond overdenking. 11.15 Musica Nova. 11.45 Die Haghe sangers.

Heldersche Courant | 1948 | | pagina 3