NAAISTER Wasserij AURORA Wasserij AURORA In Engeland dreigt thans een algemene staking LEDEREN KLEDING naar W. ILUf JUÏÏERTJES Timmerlieden 60 cent Motor-terreinkampioenschappen van Noord-Holland 14.30 SANDERSE 1 BIJENKORF Leerjongen of halfwas J22U 45 JAAR ü£i£ iw/iimaTi Pe bestand is vrij ernstig Julianadorp Een dag de Noordoost- polder in Hippolytushoef Band Ned. Indonesië Geslaagde Oranje-avond Een dagje uit Geslaagd Sterkste renners komen naar Egmond aan Zee Toneelconcours Een knaap van een snoek Goed afgelopen Aanbesteding Urk Ziet onze speciale etalage (Fa. NEELS) Voor Zomerse dagen! Vist ra Mat-crêpe Lingerie-zijde Te koop aangeboden Te koop gevraagd Bed of tafel, stoel of kast, ZUIDWEG's werk is af, dat's vast Te huur gevraagd Personeel Zaterdag 16 Juli a.s. Ruilen Diversen GEEN UITSTEL I Onze correspondent te Londen telefo neert ons: Ka een weekend van massa-vergade ringen der 10.000 stakende Londense havenarbeiders hebben dezen Maandag besloten geen gehoor te geven aan het ultimatum der regering om weer aan het werk te gaan. Zij houden voet by stuk om twee Canadese schepen te blij ven boycotten en eisen nu, dat beide schepen uit de haven verwijderd wor den. Op voordracht van de Engelse ministerraad heeft de Koning een noodtoestand geproclameerd, die Maan dag door Attlée in het Lagerhuis is voorgelezen. Deze noodtoestand, die om middernacht van kracht werd kan het beste vergeleken worden met een nationale non-militaire staat van be leg. Het hoofddoel is de beveiliging der voedsel- en watervoorziening en der transport- en andere primaire diensten. Deze toestand zal voorlopig een maand duren. Elke ingevoerde noodmaatregel zal binnen 7 dagen door het parlement moeten worden be krachtigd. Na een maand zal het par lement de noodtoestand zo nodig weer kunnen verlengen. De noodmaatregelen zullen niet al leen op de Londense havens, maar ver der ook op alle hoofdindustrieën en openbare diensten van toepassing kun nen zijn. Dit laatste is nodig om de si tuatie in hand te hebben, ingeval er door verdere communistische agitatie andere stakingen zouden uitbreken in solidariteit met de havenarbeiders. Een algemene staking wordt niet uitgeslo ten geacht. Onder deze noodtoestand zullen alle normale vakbondreglementen verval len. Troepen en vrijwilligers zullen te werk gesteld worden in de havens en zullen, indien nodig, ook naar alle industrieën en openbare diensten ge dirigeerd kunnen worden. De gegaran deerde minimum werkweek in de havens zal tijdelijk vervallen. Spe ciale voorzorgsmaatregelen zijn al ge nomen voor radioverbindingen door hel gehele land, ingeval normale com municaties tot stilstand mochten ko men. De overheid is nu bevoegd om openbare gebouwen en zelfs privé- huizen te requireren om er troepen en vrijwilligers in onder te brengen of als opslagplaatsen te gebruiken. De politie heeft nu de macht om uonder proces-verbaal tot de arrestatie over te gaan van lieden, die het werk van troepen en vrijwilligers mochten be lemmeren. Stakingsleiders, die in hun opruiende houding volharden, zullen zonder meer gearresteerd kunnen wor den. Buitenlandse oproermakers zul len onmiddellijk gedeporteerd kunnen worden. Pas Maandag is de volle ernst van de toestand eerst goed tot het Engel se publiek doorgedrongen. In Londen zelf hangt een vreemde spanning. Men voelt zich als in een belegerde stad De Londenaren zijn zwijgzaam. Men heeft-geen woorden meer om zijn af keer en verachting voor de houding der havenarbeiders uit te drukken, die door hun zinloze, stompzinnige solidariteit met de communistische Canadese Zeemansunie reeds onher stelbare schade hebben toegebracht aan het iuist nu zo vitale experrtpro- gremma, Engelands enige levensader. Men beseft nu, dat deze onofficiële Londense havenstaking slechts de dekmantel is van een zorgvuldig com munistisch beraamd plan tot sabotage van Engelands industrieën. Even dui delijk ziet men, dat dit een directe, communistische georganiseerde aanval is op de Britse vakbonden, wier lei ders voor het merendee' non de zijde der regering staan, maar wier leden door de communistische stakingslei ders tot het uiterste tegen hun eigen vakbondleiders opgehitst worden. De Britse procureur-generaal Sir Hartley Shawcross sloeg in zijn rede van Zaterdag de spijker op de kop met zijn verklaring, dat de Londense sta king door Moskou gedirigeerd wordt, met het doel een dermate omvangrijke industriële onrust in Engeland te a8'" teren, dat de toestand rijp zal worden voor een eventuele communistische dictatuur. Honderd-en-twaalf schepen liggen in tussen lamgelegd in de Londense ha vens door deze rampzalige wilde sta king, die nu reeds 14 dagen duurt. Zo als bekend, ligt de oorzaak van de staking in het feit, dat ruim 10.000 havenarbeiders hoofdzakelijk beho rend tot de stuwadoorsunie weigeren om op Canadese schepen te werken. Zij hebben zich solidair verklaard met de overwegend communistische Canadese Zeeliedenunie, die in een dispuut ge wikkeld is met Canadese scheepseige naren en met de internationale Zee liedenvereniging. De twee Canadese schepen, die de aanleiding tot de sta king vormden, zijn de Beaverbrea en de Argromont, die beide reeds twee maanden in de Londense havens opge houden zijn, met ongeloste ladingen 8raan, hout en meel. Om deze twee schepen draait de hele situatie. Tenzij de stakers deze schepen los sen, zullen zij niet voor werk op an dere schepen gemonsterd worden, hoe wel zij wel bereid zijn op andere niet- Canadese schepen te werken. Het werk van de 15.000 andere Lon dense havenarbeiders, die niet in sta dig zijn en tot de transportarbeiders bond behoren, is vrijwel stilgelegd door de staking der 10.000 stuwadoors. Hoe- jCol de Stuwadoorsunie een communis tische secretaris-generaal heeft, Tick Barrott geheten, bedraag het percen- -®ge communisten nauwelijks een der de van het aantal stakers. De rest is merendeels opgezwiept door communis- 'sche propaganda, hetgeen de hele si tuatie des te v tragischer maakt. Een klein percentage der stakers zou niets liever doen dan het werk hervatten, maar is bang door hun communistische makkers afgeranseld te worden, indien zij de staking zouden breken. Men vreest, dat deze fatale staking snelle ontwikkelingen zal hebben. De chauffeurs der vleespakhuizen hebben i eeds verklaard dat zij geen vlees zul len vervoeren, dat door troepen gelost is. Deze actie zal waarschijnlijk over slaan op andere wegtransportmannen, in welk geval de spoormannen, die nog steeds hun 5 opslag per week eisen, zich daarbij vermoedelijk zullen aan sluiten. De daarop volgende industriële groepen, op wie na hen deze communis tische propaganda gericht zal worden, zullen naar men meent de mijnwerkers en textielarbeiders zijn. De regering ziet zich nu voor de grootste industriële crisis geplaatst sinds 1926, toen een gelijke situatie tot een algemene staking leidde en eindig de met het aftreden van het Kabinet. Naar ik verneem zal de Batavierlijn :n ieder geval haar passagiersdienst tussen Londen en Rotterdam blijven doorvaren. Deze schepen zullen dan echter zonder stukvracht varen. Het Batavier-vrachtschip „Oranjepolder" is door de staking opgehouden te London.- Bridge. Wat de Hollandse Stoomboot mij. van Amsterdam betreft, die teza men met de Batavier 80 tot 90 procent der wekelijkse Nederlandse vracht- diensten op Londen verzorgt, op de werf van deze maatschappij vond het werk Maandag nog doorgang. Er werd nog gelost, maar men verwacht, dat ook daar alles spoedig zal stilliggen. Zowel de H.S.M. als de Batavier zullen per dag honderden ponden sterling schade lijden aan hun in Londen opgelegde schepen. Troepen in de haven. Dinsdagmiddag werd gemeld, dat zich opnieuw een aantal havenarbei ders te Londen bij de stakers heeft aangesloten. In het kader van de nieu we maatregelen onder de afgekondigde noodtoestand zijn 2.300 manschappen en zeelieden met het lossen der voed- selschepen begonnen. De oud-leerlingen van de Lagere Landbouwschool te Juliahadorp maak ten met hun oud-leraar, de heer J. Henderikx, een uitstapje naar de Hoordoostpolder. Al heel vroeg, half zes, vertrok het gezelschap en toerde over de Afsluitdijk Friesland in naar Heino, waar een proefboerderij be zichtigd werd. Daarna over Kampen de Noordoostpolder binnen. Onder des kundige leiding werden verschillen de merkwaardige werkzaamheden bij gewoond. Bijv. het diepploegen van 1.50 m. diep met tractoren, de bouw van boerderijen van schokbeton, wel ke in vijf dagen in elkaar gezet wer den. Ook de oude eilanden Schok land en Urk verden met een bezoek vereerd. Bij Lemmer verliet het ge zelschap de polder weer en over Sneek toerde men weer op de Afsluit dijk aan. Tegen half elf kwamen de jongens weer in Julianadorp terug, met een interessante dag achter de rug. PADVINDSTERS NAAR BERGEN Een groepje padvindsters bracht on der leiding van mevrouw Salm een week-end door in Bergen, in 't jeugd huis „Het Centrum". De lange bos- en duinwandelingen en vooral het slapen in de bedden-boven-elkaar was een ongekend genoegen, en met nog veel meer animo zullen de meisjes een volgende keer mee willen gaan. Onder voorzitterschap van de heer D. Steenman vergaderde de Band te Hippolytushoef. Na de notulen volg den het verslag van de algemene ver gadering te Utrecht en de verkiezing. De heren D. Steenman en E. Jager, evenals de dames Zwaag, Hoep en Vis ser werden herkozen. In de plaats van de heer De Vries werd gekozen mevr. Doesburg. Met het verzenden der ker- mispaketten zou spoed betracht wor den. Vrijdagavond j.1. werd in „Cinema De Haan" een Oranje-avond gehouden, welke zeer ge slaagd mag worden genoemd. Na dat het Sym- phonie-orkest, onder leiding van de heer W. Boon, het Wilhelmus gespeeld had, opende de voorzitter van de Oranjevereniging, de heer N. Klomp, deze avond met een kort woord. Hij zeide o.a.: het zeer te betreuren, dat zo wei nig deze avond opgekomen waren. Verder sprak hij de wens uit, dat het Koninklijk Ge zin nog lang gespaard moge blijven voor ons Nederland. Spreker heette verder allen harte lijk welkom, in het bijzonder de burgemeester en diens vrouw, alsmede de gemeenteraads leden. Daarna speelde het Symphonie-orkest, on der leiding van haar actieve directeur, enkele potpourries van Vaderlandse liederen, hetgeen veel bijval vond bij het publiek, daarna afge wisseld met een solo op xylophoon door de heer S. Duinker, hetwelk ook zeer in de smaak viel. Verder werd nog een mooie film vertoond over het 121/2-jarige jubileum van het Konink- Taar, voorafgaande met een korte film over het binnen- en buitenlands gebeuren. Na de pauze werd de „Holland Revue" op gevoerd. Dit stuk liet ons zien wat vóór de oorlog het leven was. Verder werd in dit spel duidelijk naar voren gebracht het leven in de oorlog, toen de bezetters over ons heersten, en daarna de bevrijding, het grootse ogenblik ir> Holland. Het gehele stuk werd opgeluisterd met zang door mevr. Gerritsen—Broer, bege leid met piano-spel van de heer D. Boeke- 4fein. Het geheel stond onder leiding van de heer O. Deen. Besloten werd met het „Wilhelmus", door allen meegezongen. Nadat de voorzitter mevr. Gerritsen bloe men aangeboden had, dankte hij allen vooi het welslagen van deze avond. De kinderen van de hoogste klassen van de o.l. en chr. nat. school te Den Oever en van de o.l. school te Hip polytushoef maakten een schoolreisje naar Arnhem, 's Morgens om half zes vertrokken de scholieren met vijf bussen uit Hippolytushoef naar Anna Paulowna, waar ze op de trein stap ten. Hoewel het regende was de stem ming opperbest. Om 10 uur in Arn hem aangekomen werd het droog en kwam de feeststemming er eerst recht in. Er werd veel genoten van de scho ne natuur. In Sonsbeek werd de speel tuin hezocht. Pe mooie watervallen, de fonteinen, de prachtige beeldenten toonstelling, allA had zeer de belang stelling. Ook werd het Burger Die renpark bezichtigd. De kinderen had den tijd te kort om alles te zien. Er werd nogmaals gebruik gemaakt van de mooie speeltuin. Ook werden de kanonnen bezichtigd; een herinnering aan delaatste oorlog. Het weer viel geweldig mee en zeer voldaan kwamen de kinderen om ruim half tien weer in Hippolytushoef aan. Een woord van welgemeende dank past het onderwij zend personeel en de mede-oppasser, evenals de collectanten en de milde gevers, die hebben meegewerkt aan 't welslagen van ydeze mooie tocht. Mej. Gerda Poel alhier, behaalde aan bet gemeentelijk Lyceum te Den Hel der het einddiploma 5-jarige HBS. Dt hegr P. v. d. Zwaag, voorhéën se cretarie-ambtenaar alhier, thans adj.- c< mmies ter secretarie te Aalsmeer, slaagde dezer dagen voor het diploma Gemeente-Administratie A. Mej. Jetty Goudsbloem te Hippoiy- ti.shoef en Joop Thoma te Den Oever, leerlingen van de Wieringermeer-ULO- school, slaagden te Alkmaar voor het IvIULO-diploma A en B. Voor de tweede maal zal de V.V.V. van Egmond aan Zee onder auspiciën van de K.N.M.V. motor-terrelnwed- strijden organiseren. Evenals het vo rig jaar zullen deze races verreden worden om het kampioenschap van Noord-Holland, waarvoor de sterkste terreinrjjders reeds hebben ingeschre- n. De tweede maal. De V.V.V. Egmond aan Zee heeft de Organisatie weer ter hand durven ne men omdat de wedstrijden het vorig jaar sportief en organsatorisch een succes waren. Het ligt in de bedoeling dit .evenement jaarlijks te laten plaats vinden en zonder twijfel zal de publie ke belangstelling groeien naarmate dit soort wedstrijden meer bekend gaat worden. Zo'n wedstrijd door de Noord- Hollandse duinen heeft zeker meer aantrekkingskracht voor 't publiek dan 'n wegwedstrijd of 'n sintelbaan- race Het gaat namelijk niet alleen om zuivere snelheid. Bij een parcours, zo als wij dat in Egmond aan Zee kennen wordt het uiterste van rijder en motor e-evergd en alleen zij, die over een per fecte rfltechniek beschikken kunnen meedingen naar de kampioenstitel Het parcours heeft sinds het vorig iaar wel enkele veranderingen onder gaan. Het is iets langer geworden, doch de renners zullen nu minder door het mulle zand moeten ploeteren. Het voordeel hiervan is, dat de snelheden groter zullen zijn dan het vorig jaar, waardoor de strijd ongetwijfeld nog aan felheid zal winnen. De K.N.M.V.-commissie, die het ter rein heeft gekeurd is van mening, dat het parcours te Egmond aan Zee ideaal is voor terreinwedstrijden. Langs het parcours staan practisch geen bomen, zodat bij eventuele val partijen ernstige verwondingen vrijwel zijn uitgesloten. Ook vof r de toeschou wers is het een ideaal parcours, want door het ontbreken van bomen is het mogelijk, wanneer men één van de ho ge duintoppen beklimt, de strijd ge heel te volgen. Rietman en Dick Renooy. Aan de terreinwedstrijden zullen junioren, senioren en hoofdklasse ren ners deelnemen. Alle „grote" mannen op het gebied van terreinraces komen aan de start. Namen als Rietman, Koning, Van Heukelom, Baudoin en Jonkers garanderen een felle strijd in de hoofdklasse van de zware machi nes. Bij de „bromvliegen" zien wij o.m. Dick Renooy, Meijnen en Van Dokkum aan de start verschijnen en ook deze inschrijvingenspreken voor zichzelf. Egmond aan Zee is gereed. In Egmond aan Zee is men reeds druk doende om maatregelen te tref fen om het publiek te ontvangen. Par keerterrein en fietsenstallingen worden in de nabijheid van het wedstrijdter rein aangebracht en de N.A.C.O. zal voor het vervoer p bus zorg dragen. Als nu de weergoden de organisa toren gunstig gezind' zijn, is er niets, dat het welslagen van deze tweede terreinkampioenschappen van Noord- Er worden plannen gemaakt, deze winter een toneel-concours te houden op H.-Hoef. De bedoeling is om ver schillende verenigingen op hoger peil te brengen. Het comité bestaat uit de heren C. J. Bosker (voorz.), P. de Graaf (secr.), P. Jongkind (penn.), van Wieringen en de heren Kluft en Kossen uit W.-Meer. Het plan is om met actt clubs van Wieringen en W.-Meer uit te komen op de uitvoe ringen van Harmonie, O.C.B., Zang en Vriendschap, Wieringer Symphonic orkest Aangezocht zijn de toneelver enigingen WKT (M.-Meer), DWO (M.-Meer), de Polderspelers (W.-Werf) Apollo (Den Oever), Excelsior (Den Oever), OKK (H.-Hoef), Vrije Groep t H.-Hoef) en Harmonie (H.-Hoef). De stukken die op de wedstrijd gespeeld worden komen ook in Den Oever en zo nodig in de W.-Meer. De heer F. Zuidema, Slingerweg 54, H.-Hoef, had het geluk Zaterdagmid dag aan een werphengel een snoek te vangen van 29 pcmd. De vis had een lengte van 1,21 m. Een mooi succes voor de persoon en voor de Wierin ger hengelclub. De bedoeling is om het door te geven aan de KRO. Vrijdagmorgen gebeurde in een hooi land aan de Hippolytushoeverweg een ongeval, dat naar wij vernemen, nog betrekkelijk goed is afgelopen. Bij het inspannen van het paard voor de hark- machine sloeg het dier plotseling op hol. De heer W. Jansen, die het paard, dat nog betrekkelijk jong was. bij de kop vasthield, werd medegesleurd, waarbij hij kwam te vallen en de ma chine, dié gelukkig nog niet in wer king stond, over zich heen kreeg. De dokter, die spoedig ter plaatse van het ongeval aanwezig was, con stateerde dat de landbouwer de ribben gekneusd had. De heer Jansen zal nog wel enige tijd rust moeten houden. Donderdag j.1. vond de aanbestecfïng plaats ten overstaan van het gemeente bestuur, van de werkzaamheden ter uitvoering ener vervanging van be staande privaten door waterclosets In de woningen in de Dijkstraat te Den Oever. Er werd alleen door de plaatselijke aannemers ingeschreven: (per woning) E. Bakker en zn., 218, J. Pais ƒ2 0, J en C. Lont 204, Jac. Smit Hz. 195,19, P. Bakker Ez. 195, J. de Krij ger 170,50. Het werk werd gegund aan P Bakker Ez. te Den Oever. VLUCHTHAVEN NIET VOOR VISSERSSCHEPEN. Door verschillende visserijvereni gingen was een verzoek gericht aan de betrokken instanties om het zuidelijk gedeelte van de vluchthaven welke ge bruik wordt voor enkele woonschepen der Zuiderzeewerken, vrij te geven voor 't meren van vissersschepen, aan gezien de haven momenteel te klein wordt voor de grote Urker vloot.De- zei dagen kwam echter een afwijzende beschikking hierover binnen. STORMSCHADE. De storm van de afgelopen week heeft enkele benauwde ogenblikken bezorgd aan de Noordzeevloot. Verschillende schepen hadden het zeer zwaar te verduren. Zo wist de kotter UK 68 van K. Romkes slechts met grote moeite binnen te komen. De mo- torbotter UK 141 van H. Snoek ge raakte door het overkomende water een tiental trossen touw kwijt, welk* gebruikt worden voor de snurrevaad- visserij. Een tros werd later terugge vonden door een loodsboot. Dit bete kent een schadepost van ongeveer f 600. vBetètêKr LET B'J AANKOOP VAÏ UW LEDEREN KLEDING OP PEIL LABELS EN LOÖDM Voor Den Helder en Omstreken t- "U H IÉ A A êT verkrijgbaar bij1*1.V. I*K O1 modern dessin, in 4 kleuren, 130 cm breed, 6'/, pt. rood, groen,cyclame, 4'/, pt. I H«IU rose, 4 pt. I I CD 5LUISDIJKSTRAAT 73 HUISVROUWEN! Laat U toch een groot deel van Uw werk afnemen door een STOFZUIGER heeft een uitgezochte collectie. Tevens alle soor ten ONDERDELEN. Van Galenstraat 117. Voor huisvlijt, fineerwerk én lijsten Sluisdykstraat 21 by de Keizerstraat. Wy vragen voor ons VERANDERATELIER een ervaren Goed salaris. Aanmelden in SPOORSTRAAT NOIK KONINGSTRAA7 De adk-esseo Burëau enz alt •luitend 's middags na, vier uur Goed onderhouden meubelen, 2 haardstellen, 1 dressoir, 4 kamer stoelen en 2 Gotische stoelen. Br. onder letter S, Bur. v. d. blad Leerboeken, 1ste jaar, R.H.B.S. Ruyghweg 100; na 6 uur. Een motorrijwiel, merk Ariel, 600 cc; ook genegen te ruilen voor lichter. J. C. de Leeuw weg 49, Breezand (MI). Licht grijs heren-colbert mt 48 f 62,—. Adres: Bur. v. d. blad. Een beste transportfiets f 30,— en één damesfiets f 50,—. Steen gracht 17, Z.g.a.n. kinderwagen. Ooie vaarstraat 58. Twee-persoons ledikant (Eng.), „Tiger"-kachel en overgordijnen met a toebehoren. Emmastraat 95. Z.g.a.n. emaille bad. West straat 85. Een invalidewagen. - Zuid straat 91. Driewieler bakfiets met geslo ten bak f 200,—. Te bevr. en te bez. bij v. d. Eyk, Wéstgracht. Antieke meubelen, o.a. ronde tafels, stoelen en andere antieke meubelen. Ook ander antiek, mag beschadigd zijn. Br. onder nr 806, Bureau van dit blad. SLUISDIJKSTRAAT 46 GEVRAAGD: Aanmelden DIRECTIEKEET BREDERO's BOUWBEDRIJF, WERK OUDE HELDER. GEVRAAGD SCHILDERSBEDRIJF A. J. KLEIN, Ambonstraat 86. Door echtpaar zonder kinderen gemeub. zit-slaapkamer met gebr. van keuken. Br. onder nr 3, Bur. van dit-'blad. Gevraagd met spoed: een flink dienstmeisje; goed loon. Hotel „Het Wapen van Den Helder", Spoorgracht 43. Gevraagd: net meisje voor dag of dag en nacht. Br. onder nr 5, Bureau van dit blad. Gevraagd: net tweede 'meisje voor de keuken. Koningstraat 86. REEDS is voor vele Helderse ingezetenen de zaak van vertrouwen geweest en in de toekomst hoopt zy het voor allen te worden. Wy pryzen ons gelukkig, dit jubileum in onze geh eel nieuw verbouwde zaak te mogen vieren-en wel op Tevens willen wy U er op wijzen, dat ook ons huisadres is veranderd en wel van Krugerstraat 43 naar BREEWATERSTRAAT 68—65 Fa. H. J. v. 't Hooft Woningruil. Woning bev. 2 ka mers en suite, keuken en zolder slaapkamer voor idem of grote wo ning met tuin. Achter Binnen-1 "haven 65. Woning omg. Sluisdijkstr., doorl. wc, flink achteruit, 1 slaapkamer en gr. zolder, huur f 4,35, voor i kleiner TCentrum), huur f 3,— a f4,—. Br. onder nr 2, Bur. vpn dit blad. Kosthuis gevraagd. Adres: Bu reau van dit blad. Mooie gr. zit-slaapkamcr inet prima pension bij particulier op goede stand. Br. onder nr 4, Bur an dit blad. Hoofdprijs ieder t.w. f 10.000, Aatorydon, Hui» Vee stapel - Prachtprjjaen w.o. Koeien 5000, Paarden 5000- Verdere waarden 1000. 1000, 500 enz. en*. Radio's, Rijwielen-Solex. Bruynaeel-keukena en -Parket Bontmantels, Zilvervoeeen, Stofzuiger», Keis-trip*, Europeeache KLM-vluchten, velerlei waardebonnen. Min. T. Jast. 36-10-'48, 2s 1806. 1807.1806 Koopt tijdig b/d KLM, Lfisone, Kiosken. Giro 241.000 j LUVA-LOTEN 60 csnl is DEN HELDER: sig vLoo. Schoenmaker Snel Boekt obü0 k»nt tos. ANNA PAULOWNA, ccil dBoer. BREEZAND cel. Boeien coll mPPOLYTUSHOFF00!1! ,Ap£®.ï00m' SP"l,r' DE HAUKES con va bcnaei. HIPPOLYTUSHOEF UHq Boeker, eoil v Dijk tia Trmmerma ^•r?,^n,eLJUL!^NAD°RP' Vtmk- DEN oeVER, coi CrtUe^Heen LUVA LOTEN bil elk reisbureau Lissone Llnd.roar.

Heldersche Courant | 1949 | | pagina 5