KLOPPER's GEBAK: opvallend goed! JU1IERTJES Bollen- en Bloemententoonstelling te Lisse Passiespelen te Tegelen IJ. J. v. K0NINSBRÜG6EN - Loodspciit 22 GRATIS Twintig procent van ons volk nog zonder waterleiding NIEUWBUW abonneren Van waierion ioi waterkraan Noord-Holland heefi hei grooisie sireeknei van Nederland Toestand hier te lande allerminst achterlijk Urk Marktberichten Glimlachje ■BEK- (1ÜUIIOOHBOEIIMDEI EGNER AutoMotor- en Tractorolle MAARTEN SMIT Permaneni r WAT KOST EEN NIEUW BEHANGETJE? Bij het„NUT' >s elk bedrag RENTEGEVEND Als NIEUWBUURT Te koop aangeboden Te huur gevraagd Personeel Ruilen Diversen Koopkrachtige Lezers J Heldersche Courant Vervolg Stadsnieuws Is er sprake van meineed? Zijpe Burgerlijke Stand Wiermgen Oeverse middenstanders plukken de dag! van 1 April a.s. Callanisoog Callantsoog IDirkshorn I 0—2 Pim, Pam en Pom op avoniuur in Luilekkerland VAN MARSDIEP TOT IJ Texel Restauratie Ned. Herv. kerk Eerste kievietsel op Texel Besommingen IJmuiden WOENSDAG MAART 1850 KONINGSTRAAT 9k - TeUtooo ,310 (Van onze speciale verslaggever). TOEN WIJ onlangs vernamen, dat rnim 20% van het Nederlandse volk het nog altfld van regenwater in stede van leidingwater moest hebben en dat de Marshallhulp ook te dien aanzien ons tot steun en bestand zou wezen, toen doorvoer ons een schrik: zou ook ons land onder punt 4 van Truman's program tot ontwikkeling van achterlijke gebieden vallen en is de toestand in belangrijke delen van ons goede Nederland werkelijk zo voorwereldlijk WMt nietwaar? de meesten onzer draaien zonder er verder aan te denken eenvoudig de kraan open en het frisse, koele vocht stroomt rjjkelijk. In het voormalige Parkhotel midden in de deerlijk geschonden Scheveningse Bosjes i» het Rijksinstituut voor Drink watervoorziening gevestigd en meer dan 25 jaar is de Delftse buitengewone hoogleraar prof. dr. W. F. J. M. Krui, de directeur van dit Rijksinstituut, ad viseur niet alleen van onze regeringen vele lagere bestuursorganen, maar ook van onze Overzeese Rijksdelen in de West en van Turkije. Met beslistheid ontkende prof. Krul. dat ons land op het gebied van de wa terleiding achterlijk zou wezen, al heeft hij vele wensen, die onder de huidige omstandigheden niet aanstonds te ver wezenlijken zijn, maar systematisch werkelijkheid gaan worden. Inderdaad zijn er delen van ons land, waar de toe standen op het gebied der watervoor ziening zeer miserabel zijn. Maar zo voegde hij er aanstonds aan toe in Belgie heeft 40 pet der bevolking nog geen waterleiding, in Frankrijk een even groot percentage, in Amerika 28 pet.; dank zij enorme subsidies heeft alleen Engeland een percentage van ruim 90 pet. aangeslotenen bereikt. Eis der industrialisatie De zo hevig begeerde en krachtig ge propageerde industrialisatie van ons land kan in Drente, Oost-Friesland en Oostelijk Noord-Brabant kwalijk op schieten zonder een behoorlijke water voorziening. En het zijn juist deze ge bieden, waar grote werkloosheid dreigt, ja reeds aanwezig is. Maar.volledige doorvoering van alle plannen zou een investering van niet minder dan f 300.000.000 vergen. Van de Marshallhulp mag in deze sector weinig verwacht worden. Maar als een gunstig cijfer noemde prof. Krul het aansluitingspercentage in West-Nederland, dat 99.3 pet. bedraagt! Een blik in de historie bewijst, dat wij ons waarlijk voor onze prestaties op het gebied der waterhuishouding geens zins behoeven te schamen. Het was m 1853, nauwelijk een eeuw geleden, dat ding tot stand kwam en in 1910 hadden in Amsterdam de eerste duinwaterlei- vrijwel alle grote plaatsen boven de 15.000 inwoners een plaatselijke water leiding. In dat jaar werd er een Staats commissie ingesteld onder leiding van de bekende politicus dr. D. Bos, ten einde te geraken tot een nauwe samen werking tussen gemeenten en gecon- cessioneerde particulieren, om met steun van het Rijk ook het platteland van goed drinkwater te voorzien. In 1913 kwam als vrucht van die staats commissie het Rijksinstituut tot stand, dat tot 1920 plannen uitwerkte, welke tot de tweede wereldoorlog verwezen lijkt werden. Dank zij de verkregen nauwe samen werking en het vormen van grotere eenheden werd 75—80 pet der bevolking aangesloten. Nederland bovenaan! JJE STREEKWATERLEIDING van Noord-Holland is een der grootste ter wereld. Zij bedient 100 gemeenten met ruim 600.000 inwoners zonder sub sidies en tegen matige tarieven. In 1940 was het verzadigingspeil be reikt en dus moeten er wel subsidies aan te pas komen, om verafgelegen en onrendabele gebieden te helpen. Onder de ogen der Duitsers werd nog in 1942 gewerkt aan de verbetering der water voorziening in Drente en Overijsel, maar spoedig waren er geen materialen meer. Ook onmiddellijk na de oorlog deed dit euvel zich uiteraard gevoelen De conjunctuur was in elk opzicht on gunstig, arbeidskracht schans en de investering abnormaal hoog. Maar de overheid zag wel in, dat waterbouwwerken vrij arbeidsintensief zijn en een prachtig object vormen voor de werkloosheidsbestrijding, terwijl zij rechtstreeks bijdragen tot versterking van de volkskracht en aan de industrie werk verschaffen. De herbouw van de geteisterde ge bieden heeft waterleiding gebracht in streken, waar men die anders nooit ge kregen zou hebben. Denk aan Zeeuws- Vlaanderen. Walcheren, Noord- en Midden-Limburg, de Bommeierwaard. Over Betuwe, Groesbeek bij Nijmegen en Oostelijk Noord-Brabant, het land van Mill en Cuyk. Er werd een interdepartementale commissie voor de drinkwatervoorzie ning in door de oorlog verwoeste gebie den door de toenmalige minister van Sociale Zaken, dr. W. Drees, ingesteld waarvan prof. Krul ambtshalve voor zitter was en die sinds 1946 een alge meen rapport uitgebracht heeft Het tekort aan rendabiliteit van deze plan nen bedroeg in totaal f 30 000.000 en het Rijk verleende een jaarlijks subsidie van f 800.000. Nietrwe waterleiding. De minister van Sociale Zaken, mr. A. M. Joekes, onder wiens departement deze aangeledenheden vallen, heeft nu alle provinciale besturen een opgave gevraagd, wat nog op dit gebied te doen valt, teneinde door de interdepartemen tale commissie, thans geheten: vooi Rijkssteun ten behoeve van de drink watervoorziening, een plan te laten op stellen voor die nog niet voorziene ge bieden. De beoordeling der urgentie geschiedt uit verschillende oogpunten: volksgezondheid, industrialisatie, brand veiligheid en vreemdelingenverkeer (Veluvae, Giethoorn). Het is niet meer nodig, gelijk vroeger, onder de boeren propaganda te maken voor aansluiting op de waterleiding Integendeel het loopt storm bij de gemeentebesturen, want ook op het platteland, heeft men ingezien, welk groot ziektegevaar er schuilt in onzui ver, niet bacteriënvrij water. Buiien van eigen bodem. Prof. Krul wenste er de nadruk op te leggen, dat ook onze industrie zeer ge baat is met een voortgang van de uit voering der plannen tot ontsluiting der afgelegengebieden en aansluiting van onrendabele streken. Want onze boog ovens in IJmuiden zorgen voor giet ijzeren buizen, Goor voor het asbest- cement, Utrecht en Arkel (Z.-Holland) voor gewapend beton, terwijl voorlopig althans alleen stalen buizen uit het buitenland betrokken worden. Dienst leidingen van lood worden in ons land gefabriceerd evenals pompen en moto ren, toestellen en sanitair en dan zal er spoedig een nieuwe fabriek geopend worden voor het vervaardigen van ko peren aansluitleidingen. De oude Romeinen hadden een spreekwoord, volgens hetwelk over kleur en smaak niet te twisten valt Ook ten aanzien van de smaak van water is dit het gevaL Maar wist u, dat meestal het water daar het lekkerst is, waar hetgeen smaak heeft? Dit is geen raadsel, maar een wetenschappe lijk gefundeerde waarheid! VISSERIJ-BERICHT Door zes vaartuigen werd Dinsdag aangevoerd: 292 pond paling f 1,20 f 1,27, 214 pond spiering 2223 ct. 300 pond voorn 56 cent, per pond en 154 manden nest f 1,75 per 25 kg. ALKMAARSE EXPORTVEILING 20 Maart Andijvie 68—72; spinazie 45—65; raapste len 8—8.50; worteltjes I 42—48 II 19—21; witlof I 40-48; n 28-87; spruitkool 40-71; rode kooi 6—20.50; gele kool 19.50—40; prei 19-63; uien I 42-50, II 25-39; bieten 6- 7.20; wortelen 5.50—17 50; radijs 10—14; selderie 10.50—16.50; selie 19. Goudreinet 50 —55. per 100 kg. „Ze zei me, dat ik haar altijd als een hond behandelde en toen heet ze in mijn hand". Te koop flink herenhuls aan Singel te Den Helder. Prijs f 17500.vrij °P naam. Te aanvaarden 1 Mei 1950. Desgewenst wordt hypotheek verleend. Br. o. no. 512 bur. Held. Courant. PRIMA PASSERDOZEN 8,55 - 11,95 - 15,95 54,50 Passers, Trekpennen, Driehoeken, Linealen. Gradenbogen, Mallen. Tekenborden, -haken, -punaises, Tekenpot loden in iedere hardte- graad, Tekenpapier 50 x 65 cm., 70 x 100 cm. en p. meter 1.57 br. Transparanttekenpapier p. mtr. en in bloes. Mm. papier. Voor tekenmaterialen naar Keizerstraat 37, Den Helder Tel. 2521 •QWTntT - arena* taai T ii.. jac.. oe som «t!ZCA STRAAT II) OEN HELDE* OSWAMEW WOENSDAO) UTEROAOi TROUWFOTO-* obsfaekv waarvan wij het afgelopen jaar duizenden liters ver kochten leveren wij in de beste en gegarandeerde kwaliteit nog steeds 0.85 per liter, bij afname van slechts 20 L. Rijksweg 9699, JULIAN ADORP, Tel.: K 2235—202. compleet f 5. Mevr. BREEUWER RIJKENBERG Keizerstraat 44, hoven de Pauw. Tel. 3416 Gaat U daar eens nar vragen bij v. Galenstraat 82. het doet, gaat het vh •n goed. Kinderwagen met bedje. Tan in 't Veltstraat 57. Een groot comb. gas-koienfor Quis voor pension oa.d.j een groot kolenfornuis met twee ovens; eni ge geysers vanaf 25.—. Fa. R. Zoetelief Zn. Keizerstraat 73 -75, Den Helder. Wit fornuis. A, IJ. Kuiper straat 28. Groot dressoir, lang 170 cm. - Goversstraat 68. Wastafel met wasstel f 5,—, wieg f 7,50, grote tafel f 10,— 2 crapauds en 4 stoelen, elk aan nemelijk bod. Jb. van Heems- kerekstraat 82. Nieuw 2-pers. verend bedstel van f 195,— voor f 120.—. Adr.: bureau van dit blad. Door jong echtpaar zonder kin deren ongemeub. of gemeub. ka mer met kookgelegenheid. Br. on der no 523 bur. van dit blad. Werkster gevraagd voor 2 maal i/o dag, Vrijdags en Woensdags of Donderdagsmiddags. H. v. d. Maden, Koningstraat 19. Woningruil. Amsterdam-Den Helder. Aangeb. moderne woning N-West, bev. 3 kamers, bet keu ken, badcel, 2 balc. en viije fietr senbox. Voor 4 a 5 kamers. Gro- cusstraa* 24. Ruilen. Van Rotterdam—Den Helder. Benedenwoning, 3 kamers, Keuken, loods en tuin, in R'dara <uid. Inlichtingen: Fabrieksgracht 15 alhier. In ruil gevr. een huis om in tweeën te kunnen bewonen tegen gerieflijk huis. Aan het zelfde adres te koop aangeb. een overall 7.50 en twee violen. Brakke- veldweg 42. Aangeboden te Den Haag op goede stand moderne vrije le etage, 4 kamers, keuken, com plete* badkamer, groot balcon, 2 vaste wastafels. Huurpijs 85.— per maand. Gezocht woning te Den Heider, Br. no. 524, bur. v. d. blad. Wie wil goedkoop en prettig wonen? Huis, Violenstraat, bev. kamer en suite, keuken, bijkeu ken, 2 gr. slaapkamers en zol der. huur 6.25 p. week, te rui len voor een duurdere woning. Br. onder no. 526 bur. v. cL blad. Woningruil, Ruim woonhuis, Centrum 6.— per week ruilen voor ruime woning, huur 8.— per week. Omtrek Vogelenbuurt. Br. onder no 527 bui v. d. blad, Ruilen. Zonnig bovenhuis, Spoorstraat, voor huis of duplex. Br. onder no. 529 bur. v. d. blad. Ter overname aangeboden Ro- hyp-polis. Bouwkapitaal 15.000, hetwelk binnenkort beschikbaar komt. Br. onder no 530 aan het bureau van dit blad. Gevraagd: twee of drie kost gangers. Br. onder no. 528 bur. van dit blad. Naaister biedt zich aan voor thuiswerk. Br. onder no. 525 bur. van dit blad. Gediplomeerd costuumnaaister vraagt naaiwerk, thuis of aan huis. Brieven no. 531 bur. ven dit blad. Er rit niet alleen •tij ging in on* abonnementen- aantal, maar ook de Handeldrijvende Midden, rand riet zijn belang en ad verteert in «teeds toenemende mate in de Drie dienstdoende politieagenten, S. W„ M. v. M. en W. M„ ontdekten in de nacht van 16 op 17 November dat in café Zeemacht aan de Spoorstraat op dit ongewoon late tijdstip licht uit straalde. Bij onderzoek bleek, dat de tapbaas W. J. U. een uur na de ver plichte sluitingstijd nog drank ver schafte aan een bezoeker. Hiervoor ontving U. een proces-verbaal en moest hij zich in Januari voor het kantonge recht te Den Helder verantwoorden. Toen verklaarden de bezoeker, de korporaal der marine C. M. S. en cU ook nog aanwezig zijnde kellner W C. L., dat dit op een vergissing moest berusten, daar op het moment, dat de politie binnentrad, de korporaal, die een huisvriend was van U. en bij hem zou overnachten, reeds lange tijd zich niet meer opgehouden had in de café zaal, Maar in bed lag hij niet, want de agenten ontmoetten hem op de trap, die naar de huiskamer leidt. De kor poraal beweerde op weg te zijn naar bet toilet, nadat hij juist de bibliotheek van de tapbaas U. geordend had. Evenals bij de eerste rechtszitting veronderstelde de Officier van de Meervoudige Kamer te Alkmaar, waar zaak gisteren opnieuw behandelr werd. dat èn de korporaal èn de ellner meineed pleegden. Hij achtte de zaak door de drie beëdigde ambte naren voldoende bewezen. De korporaal S. en de kellner hiel den ook nu voet bij stuk en bleven be weren, dat van de aanwezigheid van een bezoeker absoluut geen sprake kon zijn. De president, mr. J. Krabbe, liet deze verklaring vastleggen en door hen ondertekenen, nadat hij hen eerst nadrukkelijk de gevolgen van een meineed onder de ogen hield. De eigenaresse van het café, mevr, K vertelde, dat de door de politie aangewezen bezoeker tot twaalf uur in haar huiskamer is gebleven. Zij en de tapbaas U. beschouwden de korpo raal als een huisvriend, die een matig drinker was. De Officier, mr. A. W. Holsteyn, eiste, dat eerst de meineed-zaken zul len worden afgehandeld. Daarna kan de eigenlijke zaak pas berecht wor den. Hij nam tenminste niet aan, dat er een vergissing in het spel zou zijn. Daarvoor vond hij de verklaring van de drie politieagenten te positief. Geboren: Severinug Jozef, zoon van Theodorus Volkers en Helena Gouds blom. Theodorus Willem, zoon van Laurentius Volkers en Wilhelmina Frederika Meng. Johannes Adria- nus Maria, zoon van Petrus Nicolaas Klaver en Anna Maria Sneekes. Comelia Engelina Johanna, dochter van Adrianus Johannes Mink en Cor- nelia Johanna Veldman. Overleden: Magdalena den Hartog, 80 jaren, echtgenote van Corneli? Vriesman. Simon Brommer, 85 ja ren, weduwnaar van Maartje Schrij ver. DAMCLUB ZIJPE. De uitslagen van de competitiewed strijden waren: A. LouweP. Koop man 20, P. J. WaiboerA. Slükerman Jzn. 20, C. TuinA, Slijkerman Pzn 02, W. JimminkA. Blokker 20, P. de WitS. Hoek 20, G. Radema kerC. Kooy 20. Naar aanleiding van het besprokene op de jaarvergadering van „Flora", waarover we reeds eerder berichtten, zijn de zakenlieden van Oost-Wieringen inmiddels al bijeen geweest om het idee van een Middenstandstentoonstelling te Den Oever verder uit te werken. Een voorlopige commissie werd ge vormd, bestaande uit de heren J. v. Glabbeek, L. Louter, J. de Krijger, H. Berghorst, Alb. de Haan en Joh. Oedzes, die tot de vorming van het definitieve tentoonstellingscomité de eerste voor bereidingen zal treffen. Aan de zaken lieden van Oost-Wieringen zal verzocht worden aan de expositie deel te nemen door het huren van een stand. In de grote tent, die gehuurd zal moeten wor den, zullen de stands der zakenmensen langs de kanten worden opgesteld, ter wijl de bloemen en planten van „Flora" in 't midden een plaats zullen vinden. Middenstanders van buiten Den Oever en Oosterland zullen alleen kunnen deelnemen, inzoverre ze in een branche werkzaam zijn, die In genoemde dorpen niet vertegenwoordigd is. In een vol gende vergadering (op 2 April) hoopt men tot verdere besluiten te kunnen komen. Zij- die zich mei ingang ontvangen de toi die da tum verschijnende nrs. De straffe van doel tot doel staande wind maakte behoorlijk voetbal onmo gelijk. D. speelde vóór rust met de wind in de rug en was steeds in de aanval. Het eerste doelpunt ontstond uit een strafschop, nadat keeper de Haan van C. eerder reeds een straf schop had gestopt Nog eenmaal scoor de D. met een hard strak schot dat de keeper verraste. Na de rust was C. weer ln de aan val en mocht D. niet over geluk kla gen. D wist echter meer dan C. uit te breken. Over t geheel geen mooie wedstrijd. Toch werd er ondanks de goede leiding van scheidsrechter Spaan sportief gespeeld. ONRENDABELE GEDEELTEN KRIJGEN ELECTRISCH LICHT. Naar wij vernemen krijgen de bewo ners van de Kruisweg, Jewelweg, Duinweg en gedeelte Hollandse weg binnenkort aansluiting op het electri- citeitsnet. Dit waren onrendabele ge deelten Voor de bewoners een goede verbetering. 27. Big Ben is plotseling zijn zwak ke benen vergeten. Of het de gedachte is aan het vele eten, dat op hem wacht, ik weet het niet.... maar een feit is het, dat Big Ben er een kranig vaartje ingezet heeft. Pim, Pam en Pom heb ben tenminste de grootste moeite om niet achter te geraken. „Niet zo snel meneer Big Ben", roept Pom hijgend. „Die rijstebrijberg loopt heus niet weg!" „Waarom niet? Ik moet van deze tijdelijke kracht gebruik maken, voor dat mijn benen het begeven", roept het varken terug zonder ook maar een ogenblik zijn vaart te verminderen. „Jullie denkt er natuurlijk niet aan dat ik dat harde lopen niet lang vol kan houden". „Nou en wij ook niet' moppert Pim binnensmonds, maar hij durft het niet hardop te zeggen, want de drie hondjes moeten het varken te vriend houden. De gemeenteraad van Medemblik besloot tot de bouw van een nieuw* gemeentelijke visafslag O De heer T. Groot, sinds 22 jaar voorzitter van de Coöp. Veilingvereniging „De Zuidei- kogge", is bij zijn aftreden benoemd tot erelid. De heer M. rd Werff, techn. op zichter van de gasfabriek te Zaandam, is benoemd tot directeur van het gas bedrijf te Wolvega. Te Velsen hebben inbrekers mar snijbranders een poging ondernomen om de kluis in het kantoor van de gemeente-ontvanger te openen. Even wel zijn zij in hun werk gestoord. In F.nkhuizen is, met aanvanke lijk 60 leden, een winkeliersvereniging opgericht. De voorgenomen opheffing van de stoomtram AlkmaarBergen heeft in de Bergense gemeenteraad geleid tot een bewogen debat, waarbij vele hard* woorden tussen de burgemeester en dr. Hemelrijk zijn gevallen. Een motie van de P. vd A. is met 103 stemmen ver worpen. Het voormalige distributie kantoor te Alkmaar wordt verhuurd aan de Stichting voor geestelijke volks gezondheid. Te Schermerhorn ls d« nieuwe brug over de Beemsterring- vaart feestelijk geopend. Op de Maandagavond gehouden ge meente-avond van de Ned. Herv. Kerk te Den Burg werden door de Kerk voogdij belangrijke mededelingen ge daan met betrekking tot de restauratie van de Ned. Herv. Kerk te Den Burg. De restauratie van de kerk is titans voor 40% gevorderd. Het is echter ge bleken, dat de goedgekeurde begroting van f 200.000.niet toereikend is voor voltooiing van het gehele werk. Wil de kerk volledig gerestaureerd worden, dan is hiervoor meer dan het dubbel* nodig. Een nieuwe begroting tot een bedrag van ongeveer f 450.000.— is momenteel in studie bij de Commissie voor de Monumentenzorg te Den Haag. Indien het Rijk de huidige subsidie regeling van 90% zal continueren, wat lang niet zeker is, dan moet de Ned. Herv. Gemeente f 45.000.bijeen bren gen. Zij wordt hierbij op werkelijk lof waardige wijze gesteund door verschil lende zustergemeenten uit de classis Alkmaar. Deze gemeenten schonken tot nu toe reeds f 18.000 Voorwaar een fraaie en uiterst gewaardeerde gest*. Rekening houdende met het nog buiten het restauratieplan om te verrichten werk aan het gebouw en de aankoop van diverse inventarisstukken, zal de Ned. Herv. Gemeente te Den Burg voor een bedrag van f 35.000.een beroep moeten doen op de offervaardigheid van de gemeenteleden. Met nadruk zij nog vermeld, dat dit laatste bedrag niet als het absolute maximum moet wor den gezien, daar een Rijkssubsidie van 90% in de totale restauratiekosten nog lang niet zeker ls. Al wat het Rijk minder dan 90% subsidieert, komt ten laste van de Kerk. Op deze gemeente-avond werd be sloten alle gemeenteleden aan huis te bezoeken, teneinde renteloze bijdragen in de hiergenoemde kosten te verkrij gen. Het ligt voor de hand, dat in d« eerste plaats om giften en schenkingen zal worden verzocht, daar dan een eventuele jaarlijkse aflossing achter wege kan blijven. Een 26-tal personen heeft zich spontaan opgegeven om voor dit doel een aantal gemeenteleden te bezoeken. Laten we hopen, dat deze personen geen vruchteloze bezoeken zullen afleggen, want door gemeen schappelijk te arbeiden en te offeren is het mogelijk het herstel van de Ned. Herv. Kerk te Den Burg te do«n sla gen. Dinsdagmorgen heeft Mej. T. Hogen- bosch te Zuidhaffel t eerste kievietseï op Texel gevonden. Overeenkomstig de traditie werd dit ei de Burgemees ter aangeboden. De besommingen van Dinsdag waren: loggers VD 61 1830; Kw 47 f 1720; Kw 29 f 4080; Kw 129 1340; Zweeds* kotter KA 363 1 3880. Prijzen per kg: gr. tong 1,95—1,85; gr. midd. tong 2—1,95; kl. midd. tong 1.80; tong I 1.70—1,67; tong II 1,38— 1,24; tarbot I 2.30. Prijzen per 50 kg: gr. schol 5449; kl. schol 31—19; bot 20— 15; schar 20—13; tongschar 54; midd. schol 5743. Prijzen per 125 kg: kabeljauw 7852; gr. wolf 77—67. Mamdag werden 4840 kisten vis aangevoerd, waarvan 55 met haring. Dinsdag kwamen 560 kisten aan de markt. Met de PAASDAGEN naar de met REIS BUREAU VAN KONIHCSBRUOOEN 100056UC8T 22-23 MN «IM8TEU02» a 6.— p. p. Toegang tentoonstelling inbegrepen. Naar de a ƒ12.50 p. p. Toegangsprijs Passiespelen inbegrepen. Voor uw Vacantie en Schoolreisjes hebben wij Touringcars voor 30 - 32 - 34 en 46 pers. disponibel tegen scherp concurrerende prijzen. Wy staan U gaarne ten dienste bij het samenstellen van uw tochten met onze jarenlange ervaring in Binnen- en Buitenland.

Heldersche Courant | 1950 | | pagina 5