JUTTERÏJES Kinderoptocht werd groot succes Abonneert u op dit blad Voor de tweede maal: S.R.C.-Zeemacht Predikbeurten Ruime keuze dames ondergoed Stuurlieden Scheepswerktuigkundigen Fleurig schouwspel op Bevrijdingsdag Voeibal-huwelijk Grote dag voor Racing HelderHoogezand Solistenavond van het Leger des Heils Spanning bij D.T.S. 2-Alkmaarse Boys 3 en Texelse Boys-Con Zelo Pim, Ram en Pom op avontuur in Luilekkerland HRC en Schagen spelen morgen uit IN HET KORT Gevaarlijk terrein Hockey-tournooi voor d« Zeevaartschool Padvinderstentoonstelling weer geopend HCSC 3 ontvangt vanmiddag Andijker Boys 2 Zestigtal stadgenoten onderscheiden Ye koop aangeboden Personeel N.V. STANDARD VACUUM TANKVAART MAATSCHAPPIJ Te koop gevraagd Te huur aangeboden Te huur gevraagd Ruilen Diversen JJET IDéE om op de BevrUdinfsda* een optocht voor kinderen te organiseren heeft wei een bijzonder geslaagd resultaat opgeleverd. Verwacht mocht worden, dat een bescheiden aantal kinderen zou deelnemen aan dit feest, waarvan fcet succes in de eerste plaats zou afhangen van de zorg die aan ieder fietsje, poppenwagentje etc. werd besteed. Maar niemand heeft kunnen veronderstellen, dat een kleine vierhonderd kinderen zich zouden beijveren om op deze middag goed voor de dag te komen. Zo was deze optocht reeds een verrassing, toen de deelnemers op de Ruyghweg werden opgesteld. Er scheen geen einde aan de opkomst te komen. Van links reed een kruiwa- gentje, prachtig versierd in de kleuren rood, wit, blauw en oranje, de weg op, van de andere kant kwamen meisjes op fleurig opgetuigde fietsen, uit een zijstraat verschenen met bloemen ge camoufleerde kinderwagens, en zo groeide van minuut tot minuut het aantal kleurige onderdelen van het le vendige geheel. Stuk voor stuk hadden de jongens en meisjes, natuurlijk met de volle medewerking van hun ouders, veel werk van hun voorstelling ge maakt Met trotse, blijde gezichtjes to gen zij op pad, toen om drie uur het sein tot de start werd gegeven. Voorop marcheerde. „Winnubst" en de muzikanten zorgden er wel voor, dat hun passen niet te groot waren. De eerste groep kinderen, reeds een op tocht op zichzelf, werd gevolgd door een groep padvindsters, weer kwam epn honderdtal fietsen, wagentjes, autopeds en al die andere feestelijk versierde attributen, en eindelijk, aan de staart van de lange stoet, marcheer de het muziekkorps van het Leger des Heil». Er was belangstelling voor deze op tocht, niet alleen van de zijde der wan delaars, die zich toevallig in de nabij heid van de route bevonden, maar vooral ook van heel veel mensen, die al tijdig een plaatsje hadden gezocht langs de Kerkgracht of bij het raad huis. Om kwart vóór vier stonden de kinderen met hun schatten netjes op gesteld voor het raadhuis, waar de beide muziekkorpsen om de beurt vro lijke melodietjes lieten horen. Inmiddels hadden de jury-leden, de heren A. P. Luders, D. Steeman en T. Borgerding, hun critisch en keurend oog over alle deelnemers laten gaan. De kinderen werden niet lang in het onzekere gelaten, want de heer Bor gerding vertelde met tenorstem, dat prijswinnaars in de trouwzaal van het raadhuis werden verwacht. De namen werden afgeroepen, veertig in getal. Deze jongens en meisjes wisten dus mêteen, dat zij bij de keurtroepen be hoorden. Het vrolijke volkje heeft in de trouw zaal geluisterd naar burgemeester Re- horst, die voor de prijsuitreiking een sympathiek en vaderlijk woord tot de ijverige optochtelingetjes richtte. In derdaad waren er kleintjes bij, die van de oorlog totaal geen weet hadden, en ook verscheidene oudere kinderen zul len zich van de bezettingsjaren weinig of niets meer herinnerd hebben, maar dat nam niet weg dat hun aandeel in het welslagen van dit bescheiden be vrijdingsfeest toch bijzondere waarde ring verdiende. •De burgemeester knoopte daaraan vast, dat de kinderen maar heel veel moesten leren houden van bloemen, en zo mogelijk zelf eens moesten proberen ergens een plantje te kweken. Misschien konden zij dan een volgend maal hun fietsje optuigen met mooie bloemen, door henzelf gekweekt. En zouden wij daaraan kunnen toevoegen het zal dan niet meer nodig zijn, boze woorden te zeggen tegen kinderen, die schade aanrichten in perken en plant soenen, wat helaas nog wel eens voor komt! De Helderse Gemeenschap, die de voorbereiding van deze optocht aan een commissie, bestaande uit de heren Th. Mallet en P. Jansen had opgedragen, had een aantal medailles en een flinke collectie fraaie lepeltjes als prijs be schikbaar gesteld. De medailles waren in hoofdzaak bestemd voor groepen. Burgemeester Rehorst heeft deze me dailles met een aardig speech je tot de glunderende winnaars stuk voor stuk, uitgereikt. De lepeltjes gingen weg met een gulheid, alsof het een uitdeling van pepernoten gold. Zo hadden in to taal bijna zeventig kinderen naast het plezier, dat zij aan het maken de/ ver siering en het deelnemen aan de op tocht hadden beleefd, ook nog de vreugde, een tastbare herinnering deze mooie middag te kunnen meene men naar huis. In de vooravond maakte het Helders Fanfarecorps een rondgang door de stad, en van acht uur tot half negen concerteerde onder vrij grote belang stelling (het was onbehaaglijk weer) het Stedelijk Muziekkorps in het Ju- lianapark. Na de aantrekkelijke taptoe maakte het korps zelfs nog een korte rondgang door de verregende straten van Nieuwedien. Twintig adspiranten van H.R.C. en 'tal van belangstellenden heb ben gistermorgen de huwelijks inzegening bijgewoond van Louis de Jong en mej. Fem Cornegoor. Door een haag van rood-witte jongens betraden De Jong, die als aanvoerder en spil van H.R.C. 1 bij elke sportvriend ge zien is, en zijn charmante bruid het stadhuis. Na een korte plechtigheid, waarin De Jong toonde zich best „thuis" te voelen, verlieten de heer en mevrouw De Jong het raadhuis weer. Het eigenaardigeis, dat De Jong zich de dochter van Helders terreinknecht tot vrouw koos. De belangstellenden spraken van sportverbroedering en vroegen zich tegelijkertijd af, in welke voetbalvereniging een eventuele De Jong Jr. zou gaan spelen. Men kwam tot Aeze conclusie: Pa bij H.R.C., moeders vader terrein- knecht van Helder, dan de zoon lid van Watervogels. Hoe het ook zij, de heer en mevrouw De Jong maakten zich daarover nog geen zorgen. Dat was duidelijk op hun gelukkige gezichten te zien. Morgen heeft H.R.C. zijn grote dag. Een lange rij van bussen zal zich in de richting Hoorn voort bewegen en ze zullen uitgelaten mensen met zich mee voeren. Men sen, die de kansen wik ken en wegen; mensen die optimistisch zijn; pes simistische mensen. En ze zullen, optimist of pes simist, diep in hun hart allemaal hopen dat hun club, het H.R.C. uit Den Helder, als overwinnaar uit de strijd mag treden Lange gesprekken zullen worden gevoerd en °P jassen en mantels zullen rood-witte kleuren ste ken. Rode en witte bloe men, of rood-witte speld jes. De dappersten zul len toeters dragen, en om half drie, als de bal zijn eerste wispelturige bewegingen maakt, wor den ze gebruikt ook. JJn gelukkig maar. We vernamen, dat het aantal Helderse suppor ters overweldigend groot is. Men spreekt van tien, vijftien, twintig en vijj en twintig bussen col. Misschien overdrijft men, doch in elke overdrijving zit ten minste een kern van waarheid. Misschien overdrijft men echter niet. Het blijft om het even. De elf jongens van het eerste, onder wie de nieuweling Brandsma, kunnen rekenen op de aanmoedigingen van een enorme schare suppor ters; dat staat vast. O] ze gerust zVn op het resultaat van de komen de negentig minuten van hard en verbeten zwoe gen? Wij weten het niet, maar de roodjakken ken nende, zullen zij geen ogenblik versagen. Geen ogenblik hun aanval tem peren, of de verdediging verdrukken. Wij weten de uitslag niet. De elf roodjakken, Dijkshoorn Swart, Bot, De Werker De Jong, De Vries, Knyff Brandsma, G. de Vries, Rijkers en P. de Vries weten de eindcijfers evenmin. Laat men er echter van overtuigd zijn dat ook de elf van AI- ways Forward, die voor hun laatste kans staan, in onzekerheid leven. Heb ben De Jong en zijn mannen een geruststel ling nodig, laten zij bo venstaande dan beden ken. Wy kunnen niet meer doen, dat H.R.C veel geluk wensen. De H.R.C.'ers zorgen zélf voor de rest. [te aehterblyuers in Den Helder zullen het ver loop van de wedstrijd Always ForwardH.R.C ook kunnen volgen. Tij dens de wedstrijd H.R.C 4—V.Z.V. 2, die om hal 1 drie begint, zal men van de stand van zaken oj de hoogte worden gehou den. Wie daarna nog nieuwsgierig is, zal om zeven vur bij de heer Van Loo in de Keizer straat een volledige re portage van deze grote voetbalwedstrijd kunnan beluisteren. Morgenmiddag om half drie speelt Helder 1 aan de Sportlaan een vriend schappelijke wedstrijd tegen de Noor delijke tweede klasser Hoogezand, d,e verleden jaar in eigen huis de wit- jakken partij gaf. Hoogezand eindigde deze competitie op de tweede plaats, achter het nu promotiewedstrijden spe lende LSC, Als voorwedstrijd begint om twaalf uur Helder 3WFC 3. Dit is de eerste degradatiewedstrijd van het derde elftal van de witjakken. Op 14 Mei moet Helder 3 naar LOC 2, en op 21 Mei ontmoeten WFC 3 en LOC 2 el kaar. In de Legerzaal aan de Spoorgracht verzorgt het Leger des Heils heden avond om acht uur een solistenavond. Hieraan verlenen de beste solisten van het Leger hun medewerking, te weten mevr. sr. kapt. Rolls (sopraan), kapelmeester A. van Gulik (cornet), kapelmeester J. van Dalen (eupho- nium), muzikant J. Teerlink (alt) en onder-kapelmeester B. Verkaaik (cor net en piano). De competitie begint ook in de Noordhollandse Voetbalbond haar einde te na deren. De meeste kampioenen zijn thans wel bekend. Alleen de belangrijkste af deling van ons „rayon", de afdeling 1 C, heeft het zover nog niet kunnen bren gen. En ook morgen wordt daar geen kampioenschap gevierd. SRC krijgt Zeemacht op bezoek. De sailors hebben veertien dagen geleden verstek moeten laten gaan, wat hun op twee verliespunten kwam te staan. De Schagenaars moeten deze wedstrijd winnen. En dan delen ze met Koedijk de eerste plaats. Vios zal het tegen Geelzwart niet kunnen bolwerken. De stand aan de kop is: Koedijk 19 11 7 1 29 SRC 18 10 7 1 27 Geelzwart 18 10 5 3 25 In de reserve eerste klasse C staat de wedstrijd DTS 2—Alkmaarse Boys 3 op het programma. De verliezer van deze ontmoeting eindigt de competitie op de vóór-laatste plaats. Randers 2 krijgt klop van Alcmaria 4. De stand in de staart van deze afdeling ziet er als volgt uit: 64 „is dat .m noU7" vraagt Eek je leren om een gat in de rijstebrijberg Roomhoorn geïnterresseerd. „En dan te eten Maar hoe hij ook schieeuwt te bedenken, dat ik mijn kaars boven en slaat, Big Ben geeft geen kik. Glim- op zijn buik gezet heb, in de veronder- lachend snurkt hij door. .Laat dal stelling, dat het een of ander rotsblok toch", roept Eek Roomhoorn uit. ..Daar was. Om je dood te lachen!" Maar de schiet je niets mee op. En als zo n bewaker is helemaal niet in de stem- groot varken kwaad wordt, wat dan' ming om te lachen Woedend trommelt Nee.ik weet een betere methode bij op de dikke buik van Big Ben En hij fluistert de bewaker wat Wordt wakker, lelijke dikzak. Ik zal het oor. in 19 7 2 10 16 19 5 3 11 13 19 4 5 10 13 18 3 3 12 9 A. Forward 2 DTS 2 Alkm. Boys 3 Randers 2 In 2 C. wordt alleen de belangrijke wedstrijd Texelse Boys—Con Zelo ge speeld. Beide clubs hebben nog een redelijke kans de laatste plaatsen te ontgaan. Texelse Boys staat er het beste voor. Deze club kan nog voor bij Callantsoog komen. Con Zelo moet twee wedstrijden winnen, en staat dan gelijk met Callantsoog. De staart geeft hier te zien: Dirkshorn 18 5 5 8 15 Callantsoog 20 5 3 12 13 Texelse Boys 18 4 2 12 10 Con Zelo 18 2 5 11 9 3H: Schagen 3Schoorl 2, Vrone 2 Vios 2. 4J: Vios 3Duinranden 2. 4K: SVW 3—Koedijk 3. 4M: Helder 7Nieuwe Niedorp 3, ZAP 4—Winkel 3. 4N: Helder 6—Sint Boys 2. 40: Helder 5—WGW Z, ZAP 3—Zee macht 2. Junioren. D: Jong Holland aHRC a, Schagen a—Alcmaria a. E: Flevo aWatervogels a. L: SRC a—WGW a. Adspiranten IJ: HCSC aBKC b, HCSC b—Hel der b. IK: Wieringerwaard a—Breez. B a. IV: ZAP bCon Zelo a, SRC a— ZAP a, Geelzwart a—VZV a, WGW a —WGW c. 2H: Succes b—N. Niedorp b, Oude- sluis a—Wiron b, Flevo c—Schagen c, Sint Boys a—Winkel b. 21: BKC cWatervogels b. Voor het Gouden Kruis worden ge speeld: ZDH—Kaagvogels, HRC 4— VZV 2, Schagen 2—Winkel 1. JVC- Flevo, Succes 2—HRC 2, Winkel 2- Texel 2. Petten 2—BKC 2 Oudesluis 2 —Watervogels 2, Flevo 2—LSW 1, Dirkshorn 1—Graftdijk 1, Vitesse 2— Alkmaar 1, Grasshoppers 2—HCSV 2 De K.N.V.B. heeft, om de gang van zaken te bevorderen, op het laatste ogenblik enkele wedstrijden ingelast. De verenigingen kregen daarvan per briefkaart de mededeling. Niettemin is het programma voor Zondag klein gebleven. In de derde klasse A gaat de belang stelling uit naar de big-match Always ForwardH.R.C., die de Nieuwediepers bij een overwinning het kampioenschap zal opleveren. Het belooft er spannend toe te gaan in Hoorn. Verder verna men wij, dat Schagen Zondag zijn uit wedstrijd tegen Terrasvogels zal spe len. De Schagenaars hebben de punten hard nodig om van de één-na-laatste plaats af te komen. Veel succes Scha genaars! In de res. derde klasse A wordt ge speeld O.S.V. 3Alcmaria Victrix 3. Res. 3 B: Zilvermeeuwen 2K.F.C. 4; Res. 3 C: H.R.C. 3Volendam 3 en Westfrisia 3Alkmaarse Boys 2. Helder 3 speelt om twaalf uur tegen W.F.C. 3 zijn eerste degradatiewed strijd. Voor de beker staan op het pro gramma: W.F.C.—Vitesse '22; D.I.O.— D.E.M.; ZouavenAlcmaria Victrix: H.R.C.Z.A.P. (hedenavond zes uur); K.B.V.—Alkmaarse Boys; Elinkwijk— D H.S.; VriendenschaarN.A.S.; Velox L.F.C.; D.FC.—de Volewijckers. De geneeskundige dienst wordt gedurende dit weekend te Den Helder waargenomen door de artsen dr. M. Vroom, Plantsoenstraat 11, telefoon 2485 en G. van der Most, Weststraat 111, telefoon 2059. De Zondags- en avondienst voor apotheken wordt t/m Vrijdag waar genomen door Apotheek Beth, Ko ningstraat 64 (na zes uur Singel 130). De arbeiders-zangver. „Kunst aan het Volk" viert vandaag haar veertig-jarig jubileum met een recep tie in Formosa en een concert in Ca sino. Arbeiders van de Genie hebben Donderdag in het militaire duin terrein achter het Fort „Kijkduin" een zware pantserafweergranaat, die was ingericht tot tankmijn, aangetroffen. Het apparaat stond op scherp gesteld. De Mljnenop- ruimdienst van de Koninklijke Marine heeft de granaat gedemon teerd. Het is echter verre van on waarschijnlijk, dat zich nog meer van dergelijke levensgevaarlijke voorwerpen in het bewuste duin gebied (dat niet voor het publiek toegankelijk is) bevinden. VOOR ZONDAG 7 MEI DEN HELDER: Ned. Herv. Gem., Nieuwe Kerk Weststraat, 10.30 uur ds. Rasch; Palmstraat 10 uur ds. Borg- hardt, 17 uur de heer E. Wanders; Huisduinen 19 uur ds. Rasch. Geref. Kerk, Bethelkerk, 9 uur ds. Ham ming, 10.45 uur ds. Hamming, 17 uur ds. Hartkamp; Rehobothkerk, 10 uur ds. Hartkamp, 17 uur ds. Rothuizen. Oud Geref. Kerk, Hoogstraat, 10 en 17 uur leesdienst; Donderdag 15 uur huwelijksinzegening, 19.30 uur dr. W. van Dijk. Chr. Geref. Kerk, Steen gracht, 10 en 17 uur dr. D. Henstra. Oud Kath. Kerk, 10 uur heilige mis, pastoor Verheij. Luth. Kerk, We zenstraat, 10.30 uur dr. J. A. Stellwag, 19.30 uur dr. C. Riemers van Amster dam, jeugddienst. Baptisten Gem., Weststraat, 12 uur Zondagsschool, 19.30 uur evang. F. G. J. Hofhuis; Woensdag 20 uur bidstond. Doops- gez. Gem., Kerkgracht, 10.30 uur ds. J. J. J. van Sluijs. Evangelisatie Vijzelstraat, 10 en 19.30 uur samen komst, 12 en 14.30 uur Zondagsschool; Woensdag 20 uur bijbelkring; Donder dag 19.30 uur vrouwenkrans; Zater dag 20 uur openluchtsamenkomst Vis- buurt; 21 uur bidstond. Leger des Heils, Spoorgracht, Zaterdag 20 uur solistenavond; Zondag 10 uur heili- gingsdienst, 12.15 uur Zondagsschool, 16.45 uur openluchtsamenkomst in de Spoorstraat, 20 uur verlossingssamen komst; Maandag 14.15 uur vrouwen bond. JULIANADORP: Ned. Herv. Gem., 19.30 uur ds. Salm. Geref. Kerk, 10 uur leesdienst, 14.30 uur ds. Hart kamp. Het schoolhockeytournooi, dat gis termiddag werd besloten met enkele zeer spannende wedstrijden, is ln meer dan één opzicht volledig geslaagd. Er was een buitengewoon prettige sfeer, maar bovendien trok de wedstrijd om de eerste plaats, tussen de Kweek school en de Zeevaartschool, een be langstelling als nooit tevoren bij een school-hockeytournool op het Hermes- terrein het geval ls geweest. Deze laatste wedstrijd werd ten slot te door de Zeevaartschool gewonnen. In de tweede helft maakte Vonk voor de Zeevaartschool het eerste doelpunt. Medescholieren die met toeters langs de lijnen stonden opgesteld, hieven een waar krijgsgehuil aan, waarbij alle petten de lucht ingingen. Vijf minuten later echter mochten de supporters van de Kweekschool juichen. Uit een strafcorner maakte Slemmer op prachtige wijze gelijk. Een ver lenging van tweemaal vijf minuten bracht geen wijziging in deze 1—1 stand. Ook een serie van vijf strnf- schoten kon aan de spanning geen ein de maken. Eerst ln de tweede serie gelukte het de Zeevaartscholieren één maal meer te scoren, zodat ze de wed strijd met 43 wonnen. Zij kwamen hiermee voor goed in het bezit van de Hermes-wisselbeker. De scheidsrechters Pottinga en Van der Meulen hebben deze zeer attrac tieve ontmoeting op uitstekende wijze geleid. De beslissingswedstrijd tussen de meisjes van Kweekschool en Lyceum eindigde in een 10 overwinning voor de Kweekschool. Jo Maasland scoorde het doelpunt even vóór de rust. Voor al Loet en Anneke van Boven hebben fraai spel gedemonstreerd. De Kweekschool kon voor de twee de keer de lauwertak in het bezit ia- men. De verliezersronde voor jongens bracht de HBS tegen het Lyceum. Twee mooie doelpunten van Puhl en een niet minder fraaie goal van He melrijk maakten de HBS met 30 winnaar van het verliezerstournooi. De vereniging „Volksonderwijs" schonk een medaille voor de kampioe nen van het winnaars- en verliezers tournooi. De prijzen worden Dinsdag avond in „Centraal" uitgereikt. Lang niet iedereen, die dat van plan was, heeft het afgelopen weekend een bezoek kunnen brengen aan de pad vinderstentoonstelling van groep 4 de Jutters-Willemsoord, die in het groeps- hoofdkwartier „Onrust" aan de Bur gemeester Houwingsingel, hoek Sper werstraat, werd gehouden. Het weer was niet al te best en bovendien wa ren er tal van feestelijkheden georga niseerd. Na deze tegenslagen hebben de Jut ters-Willemsoord besloten de tentoon stelling nogmaals te houden. Gister avond werden de poorten weer ge opend en vandaag en Zondag (van half drie tot half zes en van half acht tot half tien) ziet men met ongeduld elke belangstellende komen. De ppzet van de tentoonstelling is gewijzigd, zodat zij die haar al bezochten, gerust weer kunnen gaan. Men kan met het pad- vinderswerk kennis maken, onder an dere door smalfilms en een aardig kampvuurprogramma. Vanmiddag ontvangt het derde elftal van H.C.S.C. de reserves van Andijker Boys. De uitwedstrijd eindigde in een 6—1 overwinning voor de Nieuwedie pers. Sedertdien heeft H.C.S.C. 3 nog aan kracht toegenomen, zodat een overwinning voor onze stadgenoten ook thans in de verwachting ligt. De wedstrijd begint om vier uur. Verder worden vanmiddag gespeeld: H.C.S.C. bHelder b (2.45 uur) en H.C.S.C. a B.K.C. b (6 tuir). In restaurant „Formosa" werd gis teravond aan een zestigtal inwoners van Den Helder het „Herinnerings- kruis 19401945" uitgereikt. Deze on derscheiding werd verleend uit grote erkentelijkheid voor het werk dat in Rode Kruisdienst dan wel in de geest van het Rode Kruis werd verricht, tij dens de bezetting, de bevrijding en ge durende de eerste periode van her bouw van het vaderland, hier en over zee. Da adressen Bureau enz. uitslui tend 'b middags na vier uur Zwarte lapin bontmantel mt 44, als nieuw, f 130,—. Adres: De Boer, Steengracht 15. Pracht kinderwagen, als nieuw, met regenzeiltje. Stakman Bosse- straat 66. Burger-woonhuis, centrum. Leeg te aanvaarden. Eigen grond. Te bevr.: Ruyghweg 70. Twee sportcolberts k f 15,—, 1 witte sportpantalon f 10,—, 2 sportpantalons a f 10,— en f 5,—, 1 witte sportbroekje f 5,—, 1 meis jesregenjas lft 10-12 jr f7,50 en 1 damesmantelpakje f 10,—. Adr.; Hector Treubstraat 93. In goede staat zijnde kinder wagen. Basstraat 61. Broedse kip, Red Island R. Julianapark 4, naast Hotel Bel- levue. Nieuw Esse Tear fornuis, nwe gasgeyser, projectie-apparaat (16 m.m.), Fongers tandem, fototoe stel en Chevrolet Sedan. Adres: Bureau van dit blad. Twee crapauds, 4 stoelen, dres soir, pluchen trap- en gangloper voor elk aannemelijk bod. Hoog straat 109. Een werkbank, partijtje eiken fineer- en eikenhout. Brakkeveld- weg 134; tussen 6 en 7 uur. Zo goed als nieuwe voorjaars mantel voor meisje van pim. 10 jaar f 15,—. Goudsbloemstraat 47 Belgische Herders, 6 weken. Parallelweg 38. Woon- en winkelhuis Keizers tr. 99, groot 1 are 20 c.a.. waarin gevestigd levensmiddelenbedrijf m. inventaris, voorraad goederen en meubelen. Direct te aanvaarden, ook in combinatie met naast gele gen bouwgrond. Te bevr.: F. Grijpt tra. Keizerstraat 99. dam«.slip v.a. 1.28 2-delig garnituur, wit 4.40 3-delig garnituur, zalm 8.75 Onderjurk r. h. v.a. 3.30 Directoire, interl. 2.70 Camuole, interl. 3.85 SLUISDUKSTRAAT 73 Voor onze damessalon gevraagd een le kapper of kapster, 2e kap per of kapster, aankomend kap ster en een leerling-kapster. Salon Schoonhoven, Spoorstraat 22. Gevraagd: flink meisje voor de huishouding en winkel. Aanm. 8 Vlei: Brood- en Banketbakkerij D. Sminia, Reigerstraat 22. Gevraagd: flinke werkster voor 1 hele of 2 halve dagen per week Xiasstraat 12. Esso gebouw Postbus 109 's-Cravenhage vraagt voor haar tankvloot in Indonesië en in alle rangen Maximum leeftijd 35 jaar. Brieven onder letter H.C. aan bovenstaand adres Twee grote Ieren koffers; tev. te koop aangeb.: 25 gram.platen 40 ct. p. st., z.g.a.n. vulkachel f 20,— en pick-up kast f 50,—. N. Bakker, J. in 't Veltstraat 65; 's avonds na 5.30 uur. Wie heeft drie of vier bruik bare banken te koop voor padvin der Leger des Heils? Begonia straat 31. Gemeub. zit-slaapkamer voor 1 of 2 personen met pension op goede stand. Br, onder nr 697, Bureau ven dit blad. Voor dame alleen een keurig, zit-slaapkamer met pension. Aan biedingen aan C. Coltof, Koning straat 119. Ter ruiling aangeboden: mooi en ruim huis te Castricum, huur 128,—. gevr. huis te Den Helder, huur f 35,- tot f 40,-. Br. ond. nr 695, Bureau van dit blad. Verloren Maandag j.1.: een dou blé schakel-armband. Tegen belo ning terug te bez.: Weststraat 65. Gevraagd: twee nette kostgan gers met huiselijk verkeer in klein gezin; liefst van Maandag tot Za terdag. Br. onder nr 696, Bur. van dit blad.

Heldersche Courant | 1950 | | pagina 5