Zweedse overmacht werd in vier doelpunten uitgedrukt Een schot van Clavan trof doel Zweden tevredei maar niet uitgelaten Ni euwe uit ly* premieregeling voor woningbouw afgekondigd (i Beweeglijke voorhoede sielde de Nederlandse defensie voor puzzles Geen downstemmingiij Oranjeploe g Ldrag-ineens inplaats van jaarlijkse bijdrage HUWELIJK De Britse troepen aan het Suez-kanaal KERKELIJK NIEUWS De Ronde van Italië Het Radioprogramma sen kregen om de score te verhogen dank zij ook een niet al te hechte Ne derlandse defensie. De twaalfde interlandwedstrüd, welke tussen de nationale teams van Zweden en Nederland werd gespeeld, is een overwinning geworden voor de Zweden. Een overwinning, die aan duidelijkheid niets te wensen overliet en waarmede de mannen uit het hoge Noorden volledig revanche hebben genomen voor de nederlaag, welke zij twee jaar geleden in het Olympisch Stadion moesten incas seren. Een l/elangrijke factor voor deze Zweedse overwinning was ongetwijfeld de betere techniek en het uitstekende samenspel tussen de verschillende linies. Wellicht spelen de Zweden minder grandioos dan de Engelsen, doch hun spel is efficiënter en verrassender. Telkenmale werd de Nederlandse verdediging uit positie gespeeld. Daar kwam bovendien nog bij dat onze kanthalves in hun dekkende taak te kort schoten. Vooral in de tweede helft kwamen de tekort komingen van Van der Hoeven en Stoffelen zeer duidelijk aan het licht en kregen de uiterst gevaarlijke binnenspelers van Zweden, Skoglund en Palmer, volop de gelegenheid hun grote klasse te tonen. Hierdoor kon het gebeuren dat de j diende revanche opleverde. Zweden de tweede speelhelft onze jongens vrijwel overspeelden. Vóór de rust was hier geen sprake van. Wel waren onze landgenoten iets in de minderheid doch toen de rust met een 2-1 achterstand voor de onzen inging was het nog in het geheel niet duidelijk dat de Zweden een sprekende 41 overwinning zouden behalen. Twee doelpunten in vüf miwten. Vijf minuten vóór het einde votrok- zich het vonnis over de Nederlarders. De snelle Nilsson maakte een saoren door de Nederlandse verdediging en toen hij zijn schot loste moest K-aak voor de derde maal het hoofd biigen. Het zou niet bij een 31 nedelaag blijven. Een buitengewoon fraaie ;om- binatie van de Zweedse aanvallinie rukte onze verdediging weer uiten en het schot van Palmer kon Kraak niet onder controle krijgen. Jeppsor en Potharst streden op de doellijn oi de bal waarbij de Zweed winnaar wed en de voorsprong van zijn team tot 41 kon vergroten. Weinige minuten a dit vierde doelpunt floot scheidsrehter Ling het einde van deze wed;rijd welke de Zweden een volkomen ver- De Zweden hadden op het laatste ogenblik nog een wijziging in hun team moeten aanbrengen. Gunnar Johansson had hinder van een oude blessure en men achtte het beter hem te vervangen. Nu werd op de spil- plaats de rechtshalf Sune Andersson opgesteld en als rechtshalf viel Olie Ahlund in. Eerste aanval voor Oranje. De eerste aanval was voor de Oran jehemden en Rijvers loste meteen een schot dat enkele meters over de lat vloog. Maar de Zweden namen onmiddel lijk het initiatief over, wij noteerden een moeilijke save van Kraak en even ahr het zien aankomen en kon het vrij over vloog. Onze landgenoten hadden moeite de bal onder controle te krij gen. blijkbaar was „het ding" nogal springerig en het veld was vrij glad. Terlouw was er onmiddellijk goed in, het korte spel van de Zweden was een kolfje naar zijn hand. Na 12 m - nuten mochten de Zweden de eer-te hoekschop nemen, welke hoog langs het doel vloog Bij een van de weinige aanvallen der Oranjehemden loste Abe Lenstra een schot, dat twee meter uit ging. Na een kwartier ging de strijd meer gelijk op, een freekick even bui ten het strafschopgebied werd *>or Stoffelen langs het muurtje der Zwe den geschoten, maar doelman Svensson had het zien aankomen en het vrij hdrde schot van de aanvoerder van-ons team gemakkelijk stoppen. Zweden doelpunt. Juist in die periode kon Zweden de score openen. Skoglund loste een hard schot, dat Kraak uit zijn doel kon stompen, maar twee Zweden waren er snel bij en hoewel Terlouw de precai re situatie nog trachtte te redden, kreeg Jeppson niettemin een prachtig? gelegenheid een scherp schuin schot te lossen, dat te machtig was voor onze nationale doelman. Het zag er donker uit voor het Nederlands elftal, toen weinige minu ten later Kraak voor de tweede maal werd gepasseerd. Een uiterst scherp schot van Palmer. dat in de linker benedenhoek belandde, was te veel voor onze doelman. Bovendien bleven de Zweden de toon aangeven en onze verdediging had de grootste moeite om zich staande te houden. Maar na onge veer een half uur spelen kwam er wéér hoop in de harten van de weinige Ne derlanders, die daar op de eivolle tri bunes van het Raasunde Stadion tus sen de duizenden Zweden hun stem men nauwelijks konden laten horen. Die hoop kwam, toen Clavan uitste kend reageerde op een afgemeten pass van Abe Lenstra en met een hard schot doelman Svensson het nakijken «af. Dit tegendoelpunt gaf ook de elf Nederlanders in het veld weer moed Met verdubbelde krachten werd de strijd voortgezet en het technisch over wicht van de Zweden werd enige tijd volkomen genivelleerd. Kraak gaf, het goede voorbeeld en stopte schitterend een keihard schot van rechtsbuiten Sundqvist. De aan vallen der oranjehemden werden be_ ter uitgevoerd en daardoor meer ge vaarlijk en wij noteerden enkele scho ten van Michels en Lenstra, waarmee keeper Svensson echter geen moeite had. Zo verliep het laatste kwartier van de eerste helft met wisselende kansen. De geel-blauwen probeerden het enkele malen met harde vaak zuiver gerichte schoten, doch Kraak bleek onpasseerbaar, Met 21 in het voordeel van de Zweden brak de rust aan, na een eer ste helft, welke wel aardig en span nend mocht worden genoemd, maar waarbij het spelpeil nimmer tot grote hoogte was gestegen. Van der Sluis geblesseerd. Na de hervatting liep Van der Sluis bij een botsing met Sundqvist een lichte spierblessure op. Het spel moest even voor hem worden onderbroken maai hij was spoedig naar later bleek slechts tijdelijk weer opgeknapt Een goede combinatie gaf Hofma een kans om te scoren. Maar keeper Svensson was snel uit zijn doel gekomen en trapte het leder weg. De wind was in tussen gaan liggen, waardoor de tem peratuur de spelers danig parten ging spelen. Het spel golfde op en neer met de Zweden iets sterker in het veld en zeker ook gevaarlijkr. Een keihard schot van S. Nilsson, de gevaarlijke linksbuiten, werd door Kraak gestopt, een schot van Palmer ging tegen de paal en rolde voor doel langs en on middellijk daarna was het dezelfde speler die uit vrije positie juist naast de paal schoot. De spannende momenten voor het Nederlandse doel werden steeds groter en men kon ieder ogenblik een doelpunt van de gastheren ver wachten. Op dat voor Nederland critieke mo ment moest Van der Sluis toch opge ven en werd door, Huybrechts, zijn clubgenoot, vervangen. Trainer Van der Leek had overigens druk werk. want na ongeveer twintig minuten spe len moest hij Clavan opknappen en en kele seconden later bleven Kraak en Rijvers op de grasmat liggen. Deze spelers waren echter gelukkiger dan Van der Sluis en konden, normaal spe lende, de wedstrijd beëindigen. Hoeveel kansen Skoglund en ook de andere voorhoedespelers der blauw gelen, in het tweede kwartier na de rust wel hebben gekregen, is haast niet te tellen. Links en rechts werden de schoten op Kraaks doel afgevuurd, maar de zuiverheid was zoek, zodat de meeste juist langs de buitenkant van de paal snorden. Bij een van de schaarse aanvallen van het Oranjeteam kreeg Clavan een goede kans maar zijn schot ging enkele centimeters naast. Het initiatief keerde langzamerhand weer bij de Zweden terug, die talrijke kan- Foto hiernaast: Een spelvtomit voor het doel der Zweden, waarij het enige Nederlandse doelprt ontstond. Geheel rechts Hofmi Wie verwacht mocht hebben, da de Oranjehemden in 'n treurige stemuig in de kleedkamer bijeen zouden it- ten, zou zich volkomen hebben >r- gist. Men was het er over eens, dade Zweden de overwinning volkom hadden verdiend en op de cüfers el niets aan te merken. Aanvoerder Stoffelen constateee, dat de toss reeds nadelig was gewi. Niet alleen, zo zei de Ajacied, m<- ten wij tegen de laag staande zon spelen, maar door het verflauwen u de wind brandden de stralen op t lichaam, waardoor er zeer veel M ons uithoudingsvermogen werd vergd. Het lid van de keuzecommissie, V. legh, zei ronduit, dat de conditie v de Zweden een klasse beter was weest dan die van de onzen. Hoe k| het ook anders. De opvatting van Scandinaviërs over de juiste licharri lijke training is immers zo geheel a ders dan die bij ons. Eerste voorwasj de om het spel snel en goed te ku nen uitvoeren, is een voortreffelijke physieke gesteldheid. Is dit niet aan wezig. dan moet ook de geest het ten slotte verliezen. Doelman Kraak heeft het zwaar te verduren gehad. Links en rechts vlo gen de ballen om mij heen, zo vertelde hij ons, en dat schot van Nilsson, dat derde doelpunt, was verschrikkelijke hard. Bovendien zat er nog effect aan ook. Kraak had een neusblessure opgelo pen, waardoor hij groggy was gewor den. Na een botsing met midvoor Jeppson. werd hij gevloerd. Hoewel de verwonding niet van ernstige aard was geweest had hij er toch hinder van ondervonden. Hij bekeek het lichaams deel in de kleedkamerspiegel en mom pelde: „Ik geloof dat ik nu een echte boksersneus heb". Ook de heer De Vries, lid van de technische commissie, was van oordeel, dat de Zweden de overwinning vol komen hadden verdiend. Hij was vol bewondering over het spel der Zweed se voorhoede, die openingen wist te maken, maar alleen aan de afwerking ontbrak veel. „Over die debutant" de heer De Vries bedoelde Skoglund „zullen de gastheren wel tevreden zijn geweest. Een prachtige speler, ik zou haast willen zeggen de „Mannion" van Zweden. Hij hield het tempo tot het einde toe vol, was de tacticus bij de geel-blauwen, de man met de brains". Overigens was de stemming niet down bij de onzen. Er werd gezongen, er werden grapjes gemaakt, men gooide elkaar in het kleine zwembassin, dat in de kleedkamer aanwezig was. kort om men legde zich sportief bij de ste vige nederlaag neer. „Goede, verliezers", merkte één van de Zweedse officials op. Rustige Zweden. In de Zweedse kleedkamer heerste na afloop van de wedstrijd geen uitge laten stemming. In plaats dta de Zweed se spelers van vreugde door de kleed kamer dansten, keek het elftal zeer ernstig, alsof het geen klinkende over winning op het Nederlands elftal had behaald. Toen wij hierover onze ver wondering uitspraken, zei de voorzitter van de Zweedse Keuzecommissie, de heer R. Koek: „Natuurlijk zijn wij uitermate tevreden over dit resultaat, maar wij Scandinaviërs zijn nu eenmaal rustige mensen zowel bij vreugde als bij verdriet. De ploeg die vanavond heeft gespeeld, is de sterkste die wij op het ogenblik in het veld kunnen bren gen. Onze invaller Ahlund vond ik de beste man van het veld en niet Skog lund. die misschien meer spectaculair heeft gespeeld". Dc Zweedse spelers waren van me ning dat doelman Kraak de held van het Nederlands elftal was. Tijdens een der Nederlandse aanvallen op het doel der Zweden. In het midden Michels. Dok voor woningen met bedrijfsruimte let ingang van een nader bekend tnaken datum zal dc Financierings- nling Woningbouw 1948 worden wangen door een Premieregeling Vtingbouw 1950. Echter zullen zij, d;een woning bouwden op grond v: de oude regelingen, in het genot v: de hun toegekende jaarlijkse bü- dge blijven. Zij, die een aanvraag om jpn ingevolge de financieringsrege- lb hebben lopen, maar nog geen oe- sdeking tot toekenning van een jaar- jije bijdrage hebben gekregen, zullen tis een premie kunnen krijgen. grond van de nieuwe premierege- li] zal voor de bouw van eengeziris- hi?n, max. groot 375 kub. m., of voor d«ouw van meergezinshuizen, waar- vide afzonderlijke woningen max. 32ub. m. groot zijn, een premie kun- n(worden toegekend. Woningenvoor gi gezinnen, ten hoogste groot 450 ki m. kunnen ook voor premie in ajerking komen. Ook voor het w.gedeelte van woningen met be diruimte kan de premie worden tckend, mits het niet groter is dan 3>;esp. 450 kub. m. premiën varieren van f 3000 tot f voor eengezinswoningen en voor woningen in meergezinshuizen met twee woonlagen, van f 3100 tot f 5200 voor woningen in huizen met drie woonlagen en van f 3200 tot f 5600 voor woningen in huizen met vier en meer woonlagen. Ook kunnen nog toeslagen worden toegekend voor fun dering en grondkosten. Deze lopen uiteen van f 100 tot f 1650. Voorts is een verminderde premie regeling woningbouw 1950 afgekondigd De premien hiervan bedragen 60 pet. van die volgens vorenstaande regeling Zij kan worden toegestaan voor de bouw Van eengezinshuizen van max. 260 kub. m. en voor etagewoningen van ten hoogste 240 kub. m. Voor grote gezinnen wordt een max. grootte van 350 kub. m. toegestaan. Woningen voor grote gezinnen moeten in alle geval len door de aanvrager zelf worden bewoond. Gemeenten, die bereid zijn, een deel van haar bouwvolume aan te wenden voor de bouw van woningen met ver minderde premie, mogen dit deel met 50 pet. verhogen. De bijdragen moeten worden aangevraagd op de gemeente secretarieën. Tijdens hpar bezoek aan ons land 19 en 20 Juni zal mrs. Roosevelt op paleis Soestdijk logeren. Zowel op dc 19e als de 20ste zal mrs. Roosevelt een deel van de dag in Amsterdam vertoeven. DOOR MARY BURCHELL (82) En toen de gasten eindelijk werden aangekondigd, ging ze hen even vrij moedig begroeten als al de andere Burderns dat deden. Marcia zag er op haar aantrekke lijkst uit, daar viel niet aan te twijfe len. Haar nauwsluitende japon van goud-lamé verhoogde haar slanke, kunstmatige schoonheid, en toverde een gouden licht in haar wonderlijke lichtbruine ogen. Er ging van Marcia niets innemends uit. maar niemand kon haar onopgemerkt laten en ieder moest op enigerlei wijze zijn hulde betuigen aan haar opvallende schoon heid. Haar ouders, die toch zelf niet zon der karakter en charme waren, zagen er naast haar gewoontjes uit. Zij was het, die de aandacht vroeg, toen ze dc kamer binnen kwamen. Teresa, die haar man goed begon te kennen, wist dat het plotseling sa mentrekken van zijn ogen interesse of spanning betekendeof beide. Maar het was niet het ogenblik om aan za- ge ongerustheid toe te geven, en en kele minuten later was ze druk bezig, haar rol van hulp-gastvrouw te spe len. Tante Lydia verwonderde zich, zag ze, over de verandering, die zich in haar had voltrokken en haar oom zag haar aan met iets dat op goedkeuring leek. Van Marcia's reactie was ze nog niet zeker, daar ze in levendig ge sprek met Anthony was gewikkeld. Maar toen Anthony een cocktail voor haar was gaan halen, ging ve naar haar nicht en groette haar, zo vriendelijk als haar mogelijk was „Ik ben blij. dat je goed genoeg was om te kunnen komen, Marcia", zei ze niet bepaald waarheidsgetrouw. „Clara zei, dat ze je in de stad tegengekomen en dat je gezegd EUict en mij te willen zien". „Ja" Marcia beantwoordde glimlach van haar nichtje, maar vreemde katachtige, goud-bruine bleven strak. „En weet je waarom ik hier wilde komen om Eliott en jou te zien?" ..Wel". Teresa voelde door een ondefinieerbare maar vreselijke angst ineenkrimpen en ze kon vas had de die ogen haar hart verder spreken, dacht dat ik er maar eens ach- tpoest komen, of Elliot ooit de k ontvangen heeft, die ik hemge- s,ven heb, omdat sinds jij op je ^genomen hem te posten die nooit is aangekomen". HOOFDSTUK IX. slag was zo verschrikkelijk en ztaal onverwacht, dat Teresa er in j-lijke zin onder wankelde, ar wangen werden zo wit als haar en haar ogen waren zo groot en cer, dat ze zwart leken in plaats xdiep, stralend blauw. Haar nicht je zacht. ij dunkt, dat ik geen directe vra- meer hoef te stellen", zei ze ver dijk. c«i kwam Anthony terug met haar ^ail en keerde ze zich half van na af. arcia...." begon Teresa, hoewel .luwelijkst wist, of ze wilde sms- jof een uitleg wilde geven. Maar beide was er geen gelegenheid, schoonmoeder vroeg haar aan- en ze moest tegen tante Lydia ,tfd en vriendelijk gaan doen. t was het zwaarste wat haar ooit overkomen. Glimlachend en be te moeten converseren, terwijl ze trachtte te herinneren wat Marcia 'es gezegd had en hoeveel bedrei ging de veelbetekenende woorden had den ingehouden, die tussen hun beiden gewisseld waren. Hoe was Marcia er achter gekomen? Maar Teresa zag nu in, dat het erg goedgelovig en naïef van haar geweest was te denken, dat Marcia er niet ach ter zou komen. Ze had wel altijd gerealiseerd, dat Marcia, als ze geen antwoord zou krij gen, bij de verpleegster zou informe ren of de brief gepost was. Maar ze had vertrouwd op het feit, dat de ver pleegster niet zou willen erkennen, dat ze ongehoorzaam was geweest aan de instructies van de patiënt. Ze had ge meend, dat de verpleegster zou ver zekeren, dat de brief gepost was ge worden en had er verder niet bij stil gestaan. Waar ze geen rekening mee gehouden had, was de hardnekkigheid van iemand als Marcia. Ze begreep nu, dat de onrust veroorzaakt door het uit blijven van Elliott's brief, Marcia ach tervolgd bad. En ongetwijfeld zou de verpleegster bij haar vertrek en niet meer bevreesd voor Marcia's scherpe tong, ongeduldig hebben toegegeven, dat zij niet zelf de brief naar de post had gebracht, en dat, als er iets mis was gegaan juffrouw Vaylon daar de verantwoording voor zou moeten dragen. (Wordt vervolgd) Ontruiming binnen twee jaar geëist door Egypte Volgens het Egyptische regerings blad ..Al Misrri" is aan veldmaarschalk Sir William Slim, chef van de gene rale staf van het Britse Rijk, die deza week militaire besprekingen heeft ge voerd met Egyptische militaire en po litieke autoriteiten, een nota overhan digd, waarin wordt verklaard dat Egypte misschien een verzoek tot uit stel van het terugtrekken der Brits» troepen uit de zone van het Suez-ka naal zal overwegen, doch dat dit ge bied binnen twee jaar door de troepen verlaten moet zijn. In een preambule werd gezegd, dat het feit dat de nota alleen over mili taire aangelegenheden handelt, niet oe- tekent, dat Egypte inzake de kwestie van de Soedan geen wensen meer heeft, aldus het blad. Ned. Hervormde Kerk. Beroepen te Ernst (toezegging) H, Jongebreur te Mastenbroek; te Garde ren R. W. Steur te Ouddorp; te Kam pen N. Kleermaker te Genemuiden; te Putten J. van Wier te Resteren; te Vreeland Ph. Loggers te Nigtevecht; te Lammezwaag (toezegging) J. G. de Jong voorganger Ver. van Vrijzinnig Hervormden te Delft. Aangenomen naar BeersJellum— Weidum: H. Bosma, candidaat te Mant- gem. Bedankt voor Linschoten en voor Oudewater H. N. van Hensbergen te Schalkwijk. Beroepbaarstelling; ds. J. v.d. Touw, predikant in algemene dienst bij de strafgestichten i n Zuid-Limburg te Spekholzerheide, stelt zich beroepbaar. Gereformeerde Kerken, art. 31 K.O. Tweetal te Deventer; F. Kouwenho- -ven te Brouwershaven en D. W. Nieu- wenhuis te Zaandam. De 14e etappe van de Ronde van Italië. ArezzoPerouse (185 km), werd gewonnen door de Zwitser Schaer in 5 uur 30 min 26 sec. Serse Coppi werd tweede in 5 uur 31 min. 48 sec.; 3 Zampieri (zelfde tijd als Coppi); 4 Jolpi 5.33.05; 5Parguini5.34.0. Het algemeen klassement na de 14e etappe luidt: 1 Koblet 'Zwitserland) 94.00.25; 2 Bartali (ItaT 94.06.37; 3 Kubler (Zwitserland) 9 J0.10: 4 Mar tini (Italië) 94.09.36: 5 Pedroni (Italië) 94.13.32. VOOR HEDENAVOND HILVERSUM I, 402 ra. Nieuwsberichten om 7, 8 en 11 uur. 6.50 Gram.muziek. 7.15 Regcringsuitzending. 7.35 De Zevenklap per. 8.15 Septet Johnny Ombach. 8.30 Kleren maken de man. 8.50 Kwintet. 9.30 Omroep orkest. 10.45 Avondgebed. 11.15 Trio. HILVERSUM II, 298 m. Nieuwsberichten om 6, 8 en 11 uur. 6.15 De Vara feliciteert. 6 30 Strijdkrachten. 7.00 Denk om de bocht. 7.15 De Vara feliciteert. 7.30 Op bezoek bij anderen. 8.05 Boeken. 8.15 Het Nederlands strijk-trio. 8.35 Actieve cultuur-politiek. 9.00 u vraagt. en wij draaien. 9.40 De Duc- 10.00 Buitenlands weekoverzicht. 10.15 -Swing and sweet. 10.40 „Vandaag". 10.45 Avondwijding. 11.15 Turijns Symphonie-orkest. VOOR ZATERDAG HILVERSUM I, 402 m. Nieuwsberichten om 7, 8, 1, 7, 8 en 11 uur. —8.15 Pluk de dag. 9.00 Moeders wil is wet. 9.35 Muziek houdt fit. 10.00 Klein, klein kleutertje. 10.15 Promenade-concert. 11.00 De Zonnebloem. LI 45 Zangvereniging. 12.03 Amusements-or- kest. 1.20 Balletmuziek. 1.40 Piano-duo. 2.00 Musicerende dilettanten. 2.30 Omroep-Kamer- cikest. 3.15 Kroniek van letteren en kunsten. 3.50 Musicerende dilettanten. 4.20 De vlie gende Hollander. 4.30 De schoonheid van het Gregoriaans. 5.00 De Wigwam. 6.00 Prome nade-orkest. 6.15 Journalistiek weekoverzicht. 6.25 Promenade-orkest. 6.50 Gram.muziek. 7.15 Actualiteiten. 7.25 Mijnheer de voorzit ter. 7.35 Orgelspel. 8.15 Lichtbaken. 8-40 Passepied. 8.43 Steek eens op, herey. 9.00 Oper«j „Italiana". 9.45 Weet u het? 9.5o Wcck\id-serenadc. 10.35 W.-Indisch commen taar. 10.45 Avondgebed. 11.15 Het Radio Philharmonisch-orkest. HILVERSUM II 298 ra. - Nieuwsberichte» cm 7, 8, 1, 6, 8 en 11 uur. - 8.18 Ensem ble. 8.45 Toon Hermans zing't. 9.00 Tsjai- kof ski-cyclus. 10.00 Tijdelijk uitgeschakeld. 10.05 Morgenwijding. 10.20 Voor dc arbei ders. 11.40 Clara Haskii. 12.00 Gevarieerd programma. 12.33 Johan Jong. 1.15 Dolf van de» Linden. 1.30 Dc Rode teut. 1.40 Dolf van der Linden. 2.00 Het Nederlandse lied. 2.20 Bel Canto. 2.50 Het weven aleer en nu. 3.15 Radio Philharmonisch-orkest. 4.00 Van de wieg tot het graf. 4.15 Malando en zijn Tango- Rumba-orkest. 4.45 Sportpraatje. 5.00 U.S.A.- eabarct. 5.30 Op de Disselwagen. 6.15 Teö laatste male. 6.30 Strijdkrachten. 7.00 Ar- tistieke staalkaart. 7.30 Lezen in dc bijbel. 7.45 Passepartout. 8.15 Vindobona Schrammen» 8.40 Hein Festijn. 8.45 In het Zonnebad. 9.45 So cialistisch commentaar. 10.00 Optreden van Jean Sablon. 10.20 Rep »rtagc. 10.40 De com missaris vertelt. 11,15 Engelse dansmuziek.

Heldersche Courant | 1950 | | pagina 4