Fiscus' sterkste arm is in training Louis moei belastingschuld bijeenstaan Knappe tekenaars bij de soldaten BAT AVE8 Titelgevecht tegen Ezzard Charles JUillioeiien dames Europese betalingsunie is ondertekend Heiicopter bij landing beschadigd Soldaten varen thuis j ZWITSAL LevertraanzalJ Ook financieel tekort bij Land uit Zee trotseren de tijd door degelijkheid HET CHINESE BEELDJE -xxxx- TURKIJE NOC GEEN LID ATLANTISCH PACT Het Radioprogramma lUlUlYxiyjb alkauvrij fan, 36 {aal, maal aliöxymiPxtm mij, laeftt, lu-o-kL ik g uj-teJi loidaat" pCMPTON LAKES, STAAT NEW JERSEY, SEPTEMBER. Er stond een kringetje mannen voor het bescheiden ruw-houten en verveloze huizen complex", dat de naam „trainingskamp" draagt. Om Joe Louis, de logge lobbes, gekleed in een fel-bruin-en-groen zijden sporthemd, een zomer- regenhoed op het hoofd, twee dagen baard op zijn wang, stond de pers. Helt was twee uur in de middag, zoals een toeschouwer opmerkte, die er zijn hor loge bjj gelijk zette. Iedere namiddag te twee uur staat er vrijwel hetzelfde kringetje. Dan houdt de ex-wereldkampioen zwaargewicht boksen en momen teel zwaargewichtkampioen belastingschuldige hof. Er om heen gapen de late vacantiegangers en intense sportliefhebbers, die over een uur en tegen 50 cent it contant mogen toekijken, hoe Joe zich prepareert op z-ijr» dubbele taak: het woordje „ex" en veel achterstallige duiten te elimineren. TXE vaste persbewoners van het kamp houden moeizaam een gesprek met Joe gaande. Joe knikt af en toe van ja of schudt van nee, maar het merendeel van de tijd schuifelt hij met zijn voeten in het grint, rhythmisch, als was het een onderdeel van zijn training. Een radio-man komt op hem af, microfoon in de hand. „Vraag maar eerst aan Harry", zegt Joe. Hij heeft een publici- teitsman in zijn gevolg. Die moet de zaak maar opknappen. En terwijl Joe, ogenschijnlijk afwezig, zijn voeten haast onmerkbaar in het grint heen en en weer bewegend, luistert naar een sterk verhaal van de renbaan waar als eerste door de finish een renpaard kwam, waarop geen mens een totalisa- torkaartje had genomen, zodat de winst niet kon worden uitbetaald, om dat er geen winnaar was, is de radio man weer teruggekomen. Met Harry. De radio-man begint met de karakte ristieke interviewers-intonatie: „In het trainingskamp van Joe Louis vroegen wij de oud-wereldkampioen hoe zijn kansen er vocfr staan. En Joe, denk je, dat je het wint?" Daarop plant hij de microfoon voor de mond van Joe, die moeizaam, woordje voor woordje, het lesje leest, dat Harry voor hem heeft opgeschreven: „Ik voel me vol komen fit. Het wordt een harde strijd. Ik zal mij helemaal moeten geven". De geluidsman is niet tevreden. Het interview wordt herhaald. Joe jegt zijn woorden met engelengeduld, maar even stuntelig. De menigte om ons heen gaapt. En iemand vraagt: „Wanneer wordt dat uitgezon den?" Er is geen antwoord. Kan het iemand wat schelen? In de kleedkamer, waar het nog stinkt naar zweet, staat een fotograaf. Hij zet Joe op rijn kleedtafel neer en duwt hem een oude kamerjas in de handen, met een grote scheur onder de oksels. „Heeft hij die al tien jaar ge dragen?" vraagt de fotograaf. „Ja", zegt Mannie Seamon, Joe Louis' trai ner haastig. „De jas heeft ons steeds geluk gebracht".. Iedereen kijkt naar Joe, wachtend of hij het beaamt. Als een klein, zoet kind, houdt hij de jas in zijn arm, kijkt naar het gat onder de oksels. „Hou je hoofd wat hoger Joe", zegt de fotograaf. Het hoofd gaat tv;ee centimeter naar boven. Het flash- licht flitst. Dan komt Joe's lijfwacht er aan, een torenhoge neger, in een fel gele trui. Dat is het teken. Zonder dat iemand een woord zegt, verlaat de pers de EZZARD CHARLES, de tegenstander van Joe Louis in het titelgevecht om het wereld kampioenschap zwaargewicht, dat op 27 September in het Yankee Stadion te New York gehouden zal worden. kleedkamer. Dan blijven er alleen de lijfwacht, trainer Seamon en een oer gezellige negerdokter, de lijfarts. In zijn element WIJF minuten later staat Joe in de ring. Ineens is het met de indolentie gedaan. Dit is zijn domein. En terwijl zijn zware ademhaling pompt, rekent hij een voor een met zijn sparring-part ners af. Iedere man is gekozen, omdat hij een bepaalde karakteristiek gemeen heeft met de boksstijl van Joe's tegen stander, Ezzard Charles. Joe is scherp Hij schijnt vlugger en leniger dan twee jaar geleden. Hij spant zich nauwelijks in om de aanvallen te bezweren. Met een van zijn sparring-partners haalt hij pugilistische grapjes uit. Met een ander, die hem met een barrage van punches en hoeken verrast,geeft hij zich een paar ogenblikken geheel, werkt hem in een hoek, beteugelt hem, tot trainer Seamon het welletjes vindt. Na zes ronden gaan de bokshandschoe nen uit. Een werkhandschoen komt er voor in de plaats. En Joe slaat roffels, zeggenVoor de handen niets Voor het economisch welzijn De reizende ambassadeur van het plan-Marshall, Milton Katz, noemde gis teren de Europese Betalingsunie een voorbeeld van actieve internationale de mocratie. Hij deed dit naar aanleiding van de ondertekening van deze beta lingsunie, waartoe Dinsdag te Parijs door de Marshall-landen werd overge gaan. In zijn rede zeide Katz o.a.: „De Europese Betalingsunie is een grote, concrete stap vóóruit in de richting van Europese eenheid en kracht. Daardoor zullen ook meer goederen voor woningen en verdedigingsstrijd krachten der vrije volkeren beschikbaar komen. Tegen een achtergrond van ge wapende aggressie in Korea wordt de Europese Betalingsunie op een critiek ogenblik een krachtige schakel in de keten, die gesmeed wordt voor het economische welzijn en de veiligheid der vrije landen van West-Europa". Gisterochtend heeft de helicoptère van de stichting Hefschroefvliegtuigen op het vliegveld Ypenburg een onfor tuinlijke landing gemaakt. Het toestel kwam op een wiel neer en kantelde. De rotor werd daarbij vernield. De twee inzittenden, de instructeur luitenant vlieger tweede klasse Idzerda en een leerling die op dat moment de stuur- knuppel in handen had, kwamen er zon der letsel af. Voorlopig is de helicop tère hiermede buiten gebruik gesteld. De nieuwe Indonesische minister van Buitenlandse Zaken, mr. Moh. Roem en de Nederlandse staatssecre taris van Oorlog, mr. Fockema An- dreae, zijn op het vliegveld Kemajo- ran (Djakarta) aangekomen. Sibajak, met troepen op weg naar Rotterdam, vertrok Maandag van Colombo. General S. D. Sturgis, met troe pen op weg naar Amsterdam, ver trok Zondag van Djakarta. Cheshire, met troepen en gezin nen op weg naar Amsterdam, pas seerde Maandag Dondrahead. Door de Provinciale Noordhollandse Brandweerbond wordt in samen werking met de Rijks Brandweer Inspectie op tentoonstellingen in de provincie de nodige voorlichting gegeven betreffende brandveiligheid in en rondom de woning. Op de floraliatentoonstelling te Hoogwoud trok deze brandweerstand de nodige belangstelling van het publiek. Aan de schooljeugd werd voor zelf-vervaardigde opstellen over „Brand" als prijs een brandblusboek overhandigd. \%ondumrtden J yenezen ine/mc> U moei het in huis hebben De in de Wieringermeer gehouden feestelijkheden onder de naam „Land uit Zee" hebben een aanzienlijk tekort opgeleverd. Ruim 20.000 bezoekers za gen de tentoonstelling met de daar aan verbonden slotmanifestaties van Carel Briels, doch dit aantal is ver be neden de raming, hoofdzakelijk als ge volg van de ongunstige weersomstan digheden. Over de grootte van het tekort kun nen nog geen mededelingen worden gedaan, doch wel schijnt vast te staan, dat het garantiefonds ten bedrage van ongeveer f 50.000 voor de helft zal moeten worden aangesproken. Joe Louis, die binnenkort tegen Ezzard Charles een gevecht zal leveren, draagt bovenstaande foto op aan de lezers van ons blad. terwijl hij de lichte punchbal tegen het hout van de wand slingert. Het hele kamp glundert; Joe voelt zich kiplek ker; hij is in piekvorm; hier staat de hoop van tientallen, t^ie van tien tot duizend dollars op de ongeslagen we reldkampioen hebben gezet. Er is nog iets van het gevoel van wel behagen over Joe zelf merkbaar, wan neer hij drie kwartier later, weer uit zijn kleedkamer komt in het bruin-en- gele hemd. Hij spreekt iets meer, lacht iets gemakkelijker. „Mogen we een pijnlijke vraag stellen, Joe?" Voor de fiscus „De belasting?" en Joe liet er een gebaar op volgen dat aanduidde: je hoeft me niet met handschoentjes aan te pakken. „Wat is het voor een gevoel om straks in de ring te worden aangekon digd als: de sterkste arm, die de Ame rikaanse fiscus ooit heeft gehad?" Joe grijnst wat. „It 's a deal het is een overeenkomst. De belasting heeft de eerste rechten op mijn aandeel van de buidel." „Denk je hierdoor met één klap of knock-out uit de moeilijkheden te komen?" Joe haalt lachend de schou ders op: ,.Ik hoop het". „En na het ge vecht blijf je dan in de ring?" Dit schijnt een pijnlijker spier te treffen. Joe zet een stap in de richting van zijn manager. „We'11 see", zegt hij eventjes geïrriteerd, „we zullen zien". Daarna lopen we nog even mee naar het woonhuis. Joe wil de radioberich ten horen. De uitslagen van de base- ball-wedstrijden. „Luister je niet naar de Veiligheidsraad?", vroegen wij. „Dat zou misschien wel goed zijn want is dat soms geen titelgevecht? Maar voor mij zijn de conditie van mijn spieren van meer belang dan de politiek. Nu tenminste". En dan plotseling herin nert hij zich, dat wij uit Nederland komen. „Is er daar veel belangstelling voor mijn gevecht?" Vóór we nog kun nen antwoorden gaat hij door: ,Ik was nooit in Holland. Wel in Engeland. Ook tijdens de oorlog". Het gesprek stokt, alsof Joe zich iets herinnert wat in Engeland gebeurde' en het niet van zich af kan wentelen. Als Oom Sam mij roept „Ga je opnieuw in het leger, als het nodig mocht zijn?" Wij trachtten de stilte te verbreken. „Ik ben 36, dus het duurt nog wel voor ik aan de beurt ben. Maar als Oom Sam me roept ga ik. Je weet; old soldiers. Het werd tijd voor Joe's rust, voor zijn tweede (en laatste) maaltijd van deze dag. Als een soldaat tussen twee sergeants marcheerde Joe met zijn trai ner en manager naar het woonhuis. Soldaat in het bataljon van de fiscus. De brave soldaat Joe Louis. Interessante tentoonstelling van „Het Lichtspoor" (Van onze Haagse redacteur) Er schuilen onder de leden van de Nederlandse Strijdkrachten voortref felijke schilders en tekenaars. Het weekblad voor de Nederlandse Strijd krachten „Het Lichtspoor" heeft ze er uit gehaald door een wedstrijd te or ganiseren, waarbij voor de beste in zendingen prijzen waren uitgeloofd. In Pulchri Studio op het Lange Voorhout in Den Haag hangen nu tal rijke werkstukken, die een bijzondere kijk geven op de talenten, die onder onze soldaten sluimeren. Er zijn uiterst eenvoudige, zelfs kinderlijke tekenin gen bij, maar op zichzelf is dat al een verheugend verschijnsel, want zij be wijzen, dat ook de niet begaafden soms behoefte gevoelen hun fantasieën in kleur en lijn uit te leven. Het re sultaat moge niet tot artistieke pres taties geleid hebben, ook het streven is immers edel in de kunst. RIJWIELEN Het merendeel der werkstukken ge tuigt van een ver ontwikkeld amateu risme of van een bekwaam vakman schap. Vooral uit Indonesië zijn veel tekeningen, aquarels en schilderijen ingezonden. Zij tonen aan, dat men daar scherp heeft waargenomen, want de sfeer is dikwijls bijzonder goed ge troffen. Het soldatenleven vormt uiteraard ift vele gevallen het onder werp van de voorstelling, doch daar naast vragen ook verscheidene stille vens, landschappen en stadsgezichten de aandacht. Het humoristische element is ruim vertegenwoordigt en in enkele geval len in zeer verfijnde tekeningen, die terecht met een prijs bekroond zijn. weergegeven. De tekeningen van de Amsterdamse schilder Mazure, die wederrechtelijk onder het pseudoniem Ricardo door een ander waren ingezonden, zijn ook opgehangen, zij het met de duidelijke aanwijzing, dat men met misleiding van één der mededingers in deze wed strijd te doen heeft. Daarnaast hangt een stuntelige tekening, die de man onder eigen naam heeft gestuurd. Het geheel als afschrikwekkend voorbeeld voor hen, die neiging mochten gevoe len ook eens met andermans veren te pronken. De tentoonstelling als geheel geeft een voortreffelijk overzicht van de ca paciteiten van hen, die onder de wa penen geroepen zijn en hun vrije tijd op nuttige wijze besteden aan de ont wikkeling van hun beeldende talenten. Door MYR.A GAY „Wel jij gemeen verraderlijk Julie deed de c.eur verder open en gleed uit de auto op de weg. Terwijl ze zich in de duL.erriis uit de voeten maakte hoorde ze Kip's stem die haar woedend nariep. Ze bleef doorrennen. Maar ze had vergeten dat Kip's her sens in zijn voeten zaten. Hij liep haar na en in een ogenblik zou hij haar heb ben ingehaald. Juist op dat ogenblik werd ze gevan gen in de grote lichten van een auto en een bekende stem riep: „Hé Julie! Deze kant uit! Vlug!" Het was Nick Sewell. Julie had het nog nooit prettig ge vonden om Nick Sewell te zien, maar ze had hem kunnen omhelzen voor zijn aanwezigheid juist op dat ogenblik. Ze wist dat Kip maar één idee had en daardoor niet in staat was redelijk te denken: hij wilde met Li Su trouwen. Daarvoor moest hij haar geboortebe wijs hebben. Als hij het jaden beeldje niet open kon krijgen, dan moest iet maar kapot. Dat was zo eenvoudig als het A.B.C. Hij besefte niet dat wanneer ze het jaden beeldje teruggave, misschien aan Quong Li Su, Kip en Julie vergiffenis zou worden geschonken en ze aan een lange gevangenisstraf zouden kunnen ontkomen. Daarom klom Julie dankbaar in de wagen van Nick Sewell. „Hemel, wat ben ik blij om jou te zien, Nick! Probeer zo gauw mogelijk met me weg te komen, ik zit in grote moeilijkheden". „Dat weet ik". Nick keerde de wagen met grote vaardigheid en raasde met halsbrekende vaart de bochtige weg af naar beneden. „Weet je dat!" herhaalde Julie te leurgesteld. „Zeker. Ik hing in de buurt van het radiogebouw rond. Ik zag jou en Kip naar buiten komen. Ik volgde jullie. Ik kon jullie zien Hij praatte maar door. Julie sloot haar ogen en liet zich volkomen gaan. Het was allemaal zo duidelijk. Het s helemaal niet zo'n nachtmerrie als ze in haar agitatie had gedacht. Quong Li en Kip hadden het beeldje niet echt gestolen. Ze hadden het alleen maar geleend om het papier te vinden dat de zendelingen daarin uit veiligheids overwegingen hadden verstopt. Het pa pier dat waarschijnlijk zou aantonen dat Quong Li Su het kind was van een Amerikaanse zendeling en zij helemaal geen Chinese was. Meneer Low moest hebben gedacht dat Quong Li Su het poppetje had ge stolen en daarom het verlies verzwe gen. Haar gedachten joegen verder: Ik zal Meneer Low dwingen om Li Su de waarheid te vertellen. Het doet er niets toe of er dan geen nakomelingen zijn om gelakte appels en koekjes en ge braden kip en duivelspapiertjes ter ere van de gestorven Quong te offeren, ze verdient een kans in de liefde. Ik ge loof nu wel niet dat ze een goede keus doet met Kip Kirk, maar wat het uiter lijk betreft vormen ze vast en zeker een prachtig paar. Geleidelijk aan drong tot haar be wustzijn door wat Nick eigenlijk zei: „Dit is een aardige donkere straat met niemand in de buurt. Eerlijk gezegd spijt het me razend dat ik je moet ver moorden, Julie. Ik ben altijd dol op je geweest. Maar je begrijpt het wel, is 't niet? Je weet te veel. Er blijft niets anders over dan je te doden". Julie had het gevoel of haar lichaam bedekt werd met ijspegels, die ten slotte zelfs tot in haar hart doordron gen. „Wat—" hijgde ze. Toen werd alles haar opeens duidelijk. Quong Li Su, die haar golf-spel aan het verbeteren was te Pacific Grove en Nick Sewell had afgehuurd om het fantastisch kostbare stuk jade van meneer Low ie stelen. Nick Sewêll, „de vent" waar Kip Kirk het aldoor over had gehad. Nick Sewell, die Celia Hollis had vermoord daar hij haar aangezien had voor Julie. Hij scheen haar gedachten te hebben gevolgd. „Ik zag dat die idioot van een Kip jou het Boosaardige Vrouwtje in han den stopte, dus ging ik naar je kamer en wachtte je op. Toen kwam dat meisje binnen en ik gaf er haar eentje met die bronzen Boeddha in de veronderstelling dat jij het was. Ik had niet de bedoeling om zo hard te slaan. Had je alleen willen verdoven. Toen ik zag dat jij het niet was en ze bovendien dood was. schrok ik me een aap." Er klonk een duivelse voldoening in zijn stem toen hij voortging: „Het was aardig van je om regelrecht met het ja de beeldje naar huis toe te komen. Ik haalde het uit je tasje terwijl jij zat te eten. Ik dacht dat je het verschil niet zou opmerken. Ik was van plan 't meteen weer aan die ouwe Low terug te verko pen." Plotseling was Julie niet bang meer. De angst maakte plaats voor ijskoude woede Nick Sewell was de oorzaak geweest van al deze ellende. Nick Sewell! Ze had altijd het land gehad aan Nick en die haat maakte haar kalm. „Nou en waarom verkocht je dat beeldje dan niet aan meneer Low, als je dat van het be gin af van plan was'" snauwde ze. Nick keek een beetje verbaasd bij de ze toon. „Ik kon hem niet te pakken krijgen. (Wordt vervolgd i Aan zijn advocaat moet men zijn zaken openhartig en duidelijk uitleggen; het is aan hem ze ver volgens te verwarren. MANZONl De Raad van het Atlantische Pact heeft Turkije's aanvraag voor volledig lidmaatschap van de organisatie van het Atlantische Pact verworpen, aldus werd Dinsdag in gewoonlijk betrouw bare kringen verklaard. De reden hiervoor is, dat de meeste leden van de Raad niet bereid zijn gedurende de huidige internationale crisis de ver plichtingen van het Pact uit te brei den. Men neemt aan, dat de Raad heeft voorgesteld, dat Turkije en Griekenland voortdurend contact zul len onderhouden met de militaire lei ders van de landen, die betrokken zijn bij de verdediging van het Middel landse Zeegebied. VOOR HEDENAVOND HILVERSUM I, 402 meter. Nieuws om 6, 8 en 11 uur; 6.20 Dingen van de dag. 6.35 Kwartet Jan Corduwener. 7.00 Parlementair overzicht. 7.15 Pianoduo. 7.30 Voor de jeugd. 8.05 Op de Korrel. 8.15 Promenade-orkest. 9.00 Vier jaar later, hoorspel. 10.15 The Kilima Hawaiians. 10.45 Tussen mens en nevelvlek. 11.15 Lichte dansmuziek. HILVERSUM II, 298 meter. Nieuws om 7, 8 en 11 uur. 6.00 Nederl. koren en korpsen. 6.30 Strijdkrachten. 7.15 Onder de NCHV-leeslamp. 7.30 Philh. Orkest. 9.00 „Canada, een groot en goed land". 9.30 Gelders orkest. 9.55 gr.muz. 10.15 „Estrel- lita". 10.30 Vocaal kwartet. 10.45 Avond overdenking. 11.45 Strijkorkest. 11.45 Bal lade. VOOR DONDERDAG HILVERSUM 1, 402 meter. Nieuws om 7, 8, 1, 6. 8 en 11 uur. 8.15 gr.muz. 9.00 morgenwijding. 9.15 Variaties in C kleine terts. 9.35 Arbeidsvitaminen. 10.30 Korte gesprekken. 10.35 Maurice Cneva- lier. 10.50 Kleutertje luister. 11.00 Herk en torenklanken. 11.45 Van de hak op dc tak. 12.00 „De Papavers". 12.38 Gerard v. Krevelen. 1.15 Dolf van der Linden. 1.45 „U kunt het geloven of niet". 1.50 Luis Mariano zingt. 2.00 Met naald en schaar. 2.30 Viool en piano. 3.00 „Klimop". 4.00 Croon crew. 4.30 Muziek uit film en thea ter. 5.00 Kaleidoscoop. 5.50 Jeugduitzen ding. 6.15 Sportpraatje. 6.30 Teddy Schol ten. 7.20 Brandweerman. 7.30 Musette im port. 8.05 Radio Zoeklicht. 8.15 Radio Philh. orkest. 9.10 „In de schaduw". 9.50 gr.muz. 10.00 Melodieën. 11.15 Sport. 11.30 gr.muz. HILVERSUM II. 298 meter. Nieuws om 7, 8, 1, 7, 8 en 11 uur. 8.15 „Pluk de dag". 9.00 Moeders wil is wet. 9.40 School radio. 10.00 Suite. 10.15 Morgendienst. 10.45 gram.muz. 11.00 „De Zonnebloem". 11.45 Schoolradio. 12.03 Lunchconcert. 1.20 Sun- set rangers. 1.35 Pianorecital. 2.00 Pro menade-orkest. 2.45 „Tussen de bedrijven door". 3.30 concert. 4.00 Bijbellezing. 4.45 Vocaal ensemble. 5.00 „Het Radio jeugd journaal". 5.30 Tussen Dollard en Schel de. 5.50 Proloog. 6.00 Leger des Heilskwar- tier. 6.15 De stem van de Christelijke vak beweging. 6.30 Strijdkrachten. 7.15 Vrij en Blij. 7.40 „Vandaag". 8.05 Weense Phil- harmonie. 9.00 „Alleen plaats voor be gaafden". 9.20 Marinierskapel. 10.15 De vaart der volken. 10.35 gr.muz. 10.45 Avondoverdenking, 11.15 Symphonie. RADIODISTRIBUTIEDIENST PROGRAMMA VOOR DONDERDAG LIJN III: 7.05 gr.muz. 7.30 Kron. 7.40 Gymn. 7.50 gr.muz. 8.05 Concert. 9.10 Verz. progr. 10.00 Reg. Dixon. 10.30 Ork. Muscaat. 11.00 Dagboek. 11.15 BBC West of Engl Light Orch. 12.00 Vl.Br.: Gram. 12.15 Ork. Beam. 12.40 Verv. ork. 13.15 Gram. 14.00 Ital. Operamuziek. 15.00 Har monica. 15.55 Rhemlander Potpourri. 16.00 Vl.Br.: Casinoconc. 17.10 Fr. Br.: Ens. Heyne. 18.00 V. d. sold. 18.30 Vl.Br.: V. d. sold. 19.30 Eng. L. P.: Verz. pr. 20.00 VI. Br.: Verz.pr. 21.00 Le sacre du printemps, Strawinsky. 21.30 Wie jodelt er mee? 21.45 Act. 22.15 Eng. L. P.: Causerie. 22.20 Olde Tymc Dance Orch. 23.05 Conc. LIJN IV: 7.15 Gram. 7.50 Lift up your bearts. 8.10 Concert. 9.05 gr.muz. 10.00 Lux. Ménage et Musipue (VI.). 10.30 VGO Feuilleton. 10.45 Verz.pr. 11.00 Uitz. v. zieken. 11,30 Brandenb. conc. v. Bach. H.55 gr.muz. 12.00 idem. 12.20 Serenade Tschaikowsky. 12.30 Eng. H. S.: v. d. Arb. 13.00 Eng. L. P.: Conc. 13.45 Fr.Br.: Ou- derw. Amusementsmuz. 14.00 Gevar. muz. 16.00 VGO: Amusementsork. Ostendia. 16.30 Ork. Shaw. 16.45 Eng. L. P.: BBC Schots var. ork. 17.30 Uitwisselingsprogr. 18.00 Reg. Foort. 18.30 v. d. padvinders. 1!'.00 Eng. H. S.: Romant. muz. 19.30 Ama- deus Strijkkwartet. 20.30 Eng. L. P.: Mue- in miniatuur. 21.00 Ork. Tement. 21.30 Speedway wereldkampioenschappen. 22.15 Kalundb.Jazzmuz. 23.00 Lichte muz. 23.1» Eng. L.P.: King Palmer Light Orch. was je VEILIG in

Heldersche Courant | 1950 | | pagina 4