rz Pim. Pam, Pom en de Paashaas r Kankerbestrijding breidde haar arsenaal sterk uit Prot. Chr. werkgevers wensen verhoging van productie IIE SlllTEL 'II' u De boeren moeten zeer veel ruwvoeder gaan verbouwen Practische emigranten-voorbereiding Griekenland vierde zijn onafhankelijkheidsdag Twee gewonden door autobotsing bij Delft Veevoedersituatie wordt zeer slecht Queuille scheidsrechter in de Metro-staking Oostduitse schrijver vlucht naar het Westen Cursus van Alg. Ned. Onderwijzers Federatie Diensfplicht geen beletsel voor emigratie KERKELIJK NIEUWS Zes Japanse soldaten na xes jaar weergevonden Ons volk bracht kwart millioen bij elkaar Voor vlijtige handen Grote bezwaren tegen jongste loonsverhoging Vakbonden wensten belangrijk meer loon JIMMY BROWN ALS KANAALZWEMMER Mist U niets? Het Radioprogramma VRIJDAG 80 MAART 1951 Op de Rijksweg Rotterdam-Den Haag rijn Donderdagmorgen nabij Delft twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Een der wagens moest uitwijken voor een langs de weg geparkeerde trailer, slipte en vloog tegen een tegenligger op. De inzittenden werden ernstig ge wond. Een hunner moest in een zieken huis worden opgenomen, de andere kon naar huis worden overgebracht. Vertegenwoordigingen van de Griekse jeugd, gekleed in nationale eostuums trekken ter gelegenheid van de viering van Griekenlands Onafhankelijkheidsdag voorbij het graf van de onbekende soldaat, waar Koning Paul de parades gade sloeg. Het centrale stakingscomité van het personeel der Parijse ondergrondse- en autobusdiensten heeft minister-presi dent Queuille om een scheidsrechter lijke uitspraak verzocht. De premier heeft het verzoek aanvaard. Horst Lommer, een bekende Oost duitse schrijver en satiricus, is naar West-Duitsland gevlucht, om te ont komen aan de voortdurende pressie, om lid te worden van de -^C'alistische eenheidspartij. Lommer heeft voorts meegedeeld, dat de politieke leiders van de SED bereid zijn, om de gehele Duitse cultuur te vernietigen. Vooraanstaande schrijvers als Bert Brecht worden herhaaldelijk aange vallen wegens „formalisme". Daaren tegen worden allerlei prullaria ten to nele gebracht, waarin het tegenwoor dige leven wordt verheerlijkt en ge propageerd. Na een voorbereidingstijd van. ruim een jaar wordt thans de laatste hand gelegd aan de verwezenlijking van de plannen tot het organiseren van een doeltreffende en verantwoorde voorbe reiding van 'migranten. Er is thans be sloten tot oprichting van een stichting „Practische emigranten-voorbereiding". Deze zal onder meer over het gehele land speciale cursussen voor emigran ten gaan verzorgen. De stichting wordt opgericht door de Algemene Neder landse Onderwijzers Federatie te Am sterdam, welke alle gezindten omvat. In eerste instantie zal gestreefd worden naar het vormen van een basis voor het verstaan en spreken van de taal, het bijbrengen van kennis omtrent land en volk, sociale en maatschappelijke toestanden en andere, het aanleren van een beperkte vakterminologie en, in het bijzonaer waar het vrouwen betreft, het vertrouwd maken met huishoude lijke gewoonten, benamingen, enz. QNLANGS hebben wij de aandacht van gedemobiliseerde militairen, die wensen te emigreren, gevestigd op het Burean 4 van de Sociale Dienst van het Ministerie van Oorlog (Mauritska- de 19, Den Haag) waar zij vele nuttige wenken kunnen krijgen. Wie hier zijn licht eens gaat opsteken, zal zich zeker veel onnodige last en moeite besparen. Hoe staat het echter met jongelui, die binnenkort in dienst moeten, of die reeds onder de wapenen geroepen zijn? Bestaat voor hen de mogelijkheid om uitstel te krijgen, zodat zij met vader en moeder ons land mogen verlaten? Inderdaad, die voor de dienstplicht is ingeschreven en goedgekeurd, maar nog geen oproeping heeft ontvangen om in werkelijke dienst te komen, kan zonder toestemming van de militaire autoriteiten emigreren. Dat is dus al heel eenvoudig. Wie echter al een oproeping heeft ontvangen om als gewoon dienstplich tige op een bepaalde datum in een be paalde garnizoen onder de wapenen te komen, moet, indien vaststaat, dat hij zal emigreren, naar het gemeentehuis gaan. Door tussenkomst immers van de burgemeester van de gemeente, waar hij voor de dienstplicht is inge schreven (dat is dus meestal de ge meente waar men woonachtig is) moet hij een verzoek om uitstel van eerste oefening indienen. Bij dat verzoek zul len bewijsstukken moeten worden ge voegd inzake de komende emigratie, o.a .een afschrift van de gesloten ar beidsovereenkomst. Eenzelfde gedragslijn dient men te volgen, indien men reeds onder de wa penen had moeten komen, maar uit stel heeft gekregen voor studie of om andere redenen. Men moet dan om ver lenging van dit uitstel verzoeken. Ook indien men aan kan tonen, dat de plan- hen tot emigratie in een vergevorderd stadium verkeren, kan uitstel van in schrijving worden verleend. Maar men moet dan natuurlijk wel goed beslagen ten ijs komen. Het is ook mogelijk, dat men na voor dienstplicht ingeschreven en goed gekeurd te zijn, tot buitengewoon dienstplichtige wordt bestemd. In dit geval heeft men geen toestemming °m te emigreren van de militairen au oriteiten nodig. Tenslotte het geval, dat men reeds ih militaire dienst is, wanneer de fa milie emigreren wil. Wie aan kan to nen, dat hij voor emigratie ons land Saat verlaten, door overlegging van de desbetreffende stukken, zoals toestem ming emigratie-biljet, krijgt uitstel van de nog te vervullen diensttijd, als hij een verzoek indient. Het gevaar voor een Finse regerings crisis schijnt definitief bezworen te zijn. De sociaal-democratische parlementsfrac- tie heeft het compromisvoorstel inzake de huurverhoging aangenomen, waaraan de andere fracties reeds stilzwijgend hun goedkeuring gehecht hebben. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Gouderak: W. L. Tuk ker te Delft; te Benschop: J. van Rootse- laar te Oud Alblas. Drietal te Am- sterdam-WatergraafsmeerH. A. van Her waarden te Hellendoorn, G. W. Korevaar te Zwolle en S. W. de Vries te Hengelo. Aangenomen naar Oostermeer: H. J. N. Zuidersma te Birda. Bedankt voor Vlaardingen; J. de Lange te Nuns- peet. Gereform. Kerken. Beroepen te Leimuiden: W. H. Bak ker, candidaai; te 's Gravenhagg; te Tzum: J. Kurhz, candidaat te Assen. Be dankt voor Nieuwendijk: C. Verspui te Rijsoord. WAARSCHUWINGSSTAKING BIJ DE WEENSE POLITIE Bij de Weense politie is een waar schuwingsstaking van een uur gehou den uit protest tegen het ontslag van 267 man politiepersoneel in twee dis tricten van de Sowjetrussische sector van de stad. Uit de op 17 Maart door de minister president dr. W. Drees in de Tweede Kamer afgelegde regeringsverklaring ia zeer duidelijk gebleken, dat de vee voedersituatie wat het geïmporteerde krachtvoer voor de komende winter betreft, allesbehalve rooskleurig is. De minister van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening kan zeker geen grotere krachtvoertoewijzingen in het vooruitzicht stellen; de prijzen van het krachtvoer zullen aanzienlijk stijgen. Dit is voor de landbouworganisaties aanleiding om de veehouders op hei, hart te drukken zelf zoveel mogelijk wintervoer te winnen. Het bouwplan is al weer gedeeltelijk uitgevoerd, maar wie nog de gelegenheid heeft daarop invloed uit te oefenen om meer vee voer voort te brengen, moet dit zeker niet nalaten, aldus luidt hun advies. Het streven naar zelfvoorziening is de laatste jaren wel eens beschouwd als een modekwestie, doch men mag nu wel aannemen, dat elke Nederlandse boer van de bittere noodzaak ervan doordrongen is. De boeren op de gemengde en wei-, debedrijven dienen te zorgen voor veei en vooral eerste klas ruwvoer. Het zelfgewonnen voer is nog steeds het goedkoopste; men kan er veel meer mee bereiken dan velen wel willen aannemen. Daarom moet alle aandacht worden besteed aan het grasland, ver der aan de winning (vooral tijdig oog sten) en vooral aan de conservering. In de komende winter dient bovendien nog veel meer aandacht geschonken te worden aan een rationele voeding. Geestelijken Van een missiepost, die onlangs uit Nieuw-Guinea zijn terug gekeerd, hebben drie maanden geleden op een der eilanden voor de kust zes Japanse soldaten ontmoet, die tijdens de oorlog tegen Nederlandse troepen hebben gevochten. De Japanners had den zich bij de missiepost gemeld. .vs-.".K" —SJ-.,Y -. JL:.i «-«*,■ .x. 8. „Ja, hoe het mogelijk is snap ik rog niet", gaat Eli verder", maar de rover moet het moment hebben afge wacht, dat wij even naar binnen gingen en toen., is hij er met de wagen van door gegaan. En tot nu toe hebben we er nog geen spoor van kunnen ontdek ken! Heel Hazenland is afgezert om de rover te beletten het land te ver laten. Maar, dat is niet genoeg. We moeten de wagen met eieren terug heb ben en wel zo gauw mogelijk. En daarom heeft de Paashaas aan jullie ge dacht. Jullie zijn speurhonden!" Pim, Pam en Pom zwellen van trots bij deze woorden. Maar het is toch ook zo? Pim Pam en Pom hebben al eens meer be wezen, dat zij goede speurders zijn. Ook Moeder mengt zich nu in het gesprek. „Het is een hele eer voor jufc lie kinderen", zegt ze. „De Paashaa# zelf nodigt jullie uit om dit zaakje voor hem op te knappen. Dat is niet mis! Je moet de Paashaas maar niet langer la ten wachten dan nodig is en zo snel mogelijk naar Hazenland gaan!" Ten bate van het Nederlandse Kan kerinstituut zijn in het afgelopen jaar twee nationale loterijen en een merken- kunnen kiezen, dat een nauwkeurige men het bezit aan radium van het In stituut kunnen uitbreiden van 364 mil ligram tot 1050 milligram. Bovendien heeft men de verpakking in gouden en platina naalden van ver schillende lengten en ladingen zodanig prijsvraag gehouden die samen onge veer een kwart millioen gulden hebben opgebracht. Uit deze opbrengst heeft in het schoonmaakgetij: Hamea-Gelei. Het bestuur van het Verbond van Prov. Chr. Werkgevers heeft zich Woensdag te Utrecht beraden over de verleden week afgekondigde loonsver hoging van vjjf procent. Bij die gele genheid heeft de voorzitter, de heer A. Borst Pzn., een uiteenzetting gegeven van de besprekingen, die aan de afkon diging zijn voorafgegaan. De heer Borst betreurde het, dut de subsidies op le vensmiddelen nog steeds niet geheel zjjn afgeschaft. De afschaffing zou ech ter leiden tot een verhoging van de kos ten van levensonderhoud, die vai werk- 8. Dirk de Duiker had zulk een weldige routine in het mensenredden, dat Jimmy, voordat hij het wist, al druipend en bibberend op de wallekant stond. Hij voelde zich een beetje nat, want hij had een liter of tien water opgeslokt, maar voor de rest mankeer de hem niets. „Zo", zei Dirk de Duiker, terwijl hij als een hond de overtollige afschudde, „dai scheelde maai een haartje, makker. Ik zou je aanraden in het vervolg wat beter op je broze leven te passen, want ik kan je natuurlijk niet elke dag uit de sloot opvissen". Jimmy was zeer geroerd door deze hartelijke woorden Hij gaf Dirk een fikse hand en zei bijna stamelend: „Dank u, meneer, voor wat u voor me gedaan hebt. Ik geloot, dat ik verdronken zou zijn als u me niet was nagesprongen Dat stelletje ongeregeld dat hier staat te gapen, had me rustig voor hun ogen laten verdrin ken". „Zeggeris vader", riep de wal- schipper kwaad, „als je ruzie begint te zoeken zeg je 't maar!" Patricia Wenthwurt.« (64 Haar zwarte haardos achterover schuivend, liet ze opnieuw de handen in haar schoot vallen. „Natuurlijk kwam er ruzie. We wa ren niet jong genoeg, om zulk een le ven te leiden. Als je niet jong bent. wil je een tehuis hebben, samen wo nen. alles wat gewoon en normaal is. Maar we konden het niet bereiken Iemand anders kreeg de betrekking, waarop hij had gehoopt. HU kon mij niet onderhouden tenzü hU zUn zuster in de steek liet. Dat wilde hij niet Onze ruzies werden erger. HU heeft een heel moeilUk humeur, maar als we normaal geleefd hadden, was dat wel in orde gekomen. Dat leven kregen we niet. Circa drie jaar geleden nam alles een einde. HU schreef me niet eens. Toen hoorde ik, dat hij die rege ringsopdracht had gekregen, rk dacht, dat we nu wel weer samen konden ko men. Maar het was me niet mogeülk mijn betrekking eraan te geven, ik kon er niet toe besluiten. Toen stierf de oude dame, bij wie ik gezelschap*- juffrouw was en liet me wat geld nagenoeg om ons alle narigheid hebben bespaard, als ik het eerder hao ontvangen. Een vriendin bracht me m kennis met juffrouw Feil en nu ben ik juist een jaar hier. Eerst dacht ik, dat alles goed zou gaan; we kregen echter wéér onenigheid. Hij begon ine scènes te maken over meneer Harseh en ik spraken over muziek en soms over Evan; allebei hielden we van hem. Maar hij is zo moeilijk. Ik denk, dat hU op ons beiden jaloers was. Op die avond wist hij, dat meneer Harseh hat orgel was gaan bespelen en kwam zien of ik er ook was. Hij nam mijn sleutel, juist zoals die jongen heeft verklaard, en..., mat er daarna ge beurd is, weet Ik niet.,., waet ik heus niet". „Dan moeten we dat onderzoeken', verklaarde juffrouw Silver opgewekt. HOOFDSTUK XXVIII. „Wie ia Ezra Pincott", informeerde juffrouw Silver, mat de welwillende afwachtende blik van een vrlendelUkt onderwijzeres, dia de klas een vraagt stelt. Voor het ogenblik bestond die „klas" uit juffrouw Feil, majoor Ai- banv en Juffrouw Janioe Meade. Men had juffrouw Brown overgehaald naar bad te gaan en haar afwezigheid was ten ware opluchting. Alle drie „leerlingen" riepen als om strUd „Ezra Pincott?" „Lieve hemel", zei juffrouw Silver Er schijnen heel wat Pincotts in Bour- ne te zijn". Niets in haar manier van optreden verried, dat za reeds heel wat inlieh- ii1 i- tingen had ingewonnen omtrent ie Pincotts in het algemeen en speciaal over Ezra. Juffrouw Sophy, die juist thee in schonk, hield er onwillekeurig mee op. maar de theepot bleef in haar hand. „O, ja", sprak ze. ;,De oude leremiah Pincott had achttien kinderen. Susan- nah Bush is er één van en de meesten hebben ook weer uitgebreide gezinnen. Susannah niet.... ze heeft maar twee kinderen als we de gestorven tweelin gen niet meetellen. Jeremiah was een welgesetlde boer, maar Ezra is de zoon van Jeremiah's broer Hezekiah, die naar zee is weggelopen". „HU is de plaatselijke deugniet", merkte Garth op. Jufrouw Slver nam een kopje thee aan, haalde haar eigen saccharineflesje te voorschijn en liet een tablet in het bruine vocht vallen. „O, juist", zeide ze. „Nu, ik zou hem heel graag eens spreken". „Dan moet u mij morgen maar op hem afsturen voor de kroegen open zijn", sprak Garth lachend. Juffrouw Silvar kuchte bedenkelijk, ■Drinkt hij?" vroeg ze toen. „Zoveel als hl) maar kan krijgen. Waar heeft u hem voor nodig?" HU verwachtte een terechtwUzing, maar naar 't scheen wilde de onder wijzeres zijn vraag wel beantwoorden „Ik heb gehoord, dat hij gisteravond in de „Zwarte Stier" erop gepocht heeft, iets te weten, waaruit hU geld zou kun- geverszijde voor een gemiddeld gezin werden berekend op f 1.84(4. Van arbeiderszijde werd aangevoerd, dat dit tot onoverkomelijke moei lijkheden zou leiden. De werkge vers verklaarden zich na enige aarze ling bereid, te bewilligen in een uit kering van f 2 per week voor kostwin ners en gehuwden. De arbeidersverte genwoordigers achtten dit onvoldoende; zij vroegen f 2 plus zes procent van het loon, als noodverband. Zelfs toen deze eis werd teruggebracht tot zes procent, konden de werkgevers er niet in mee gaan, met het oog op de ook door hen aanvaarde noodzaak van productie verhoging, consumptiebeperking en in vesteringsvermindering. Gezien de steeds mindere bereidheid in werknemerskringen om de arbeids prestaties hoger op te voeren, hebben de werkgeversorganisaties de uitspraak gedaan, dat mocht een loonsverhoging van 6 procent, gerechtvaardigd blUken deze zodanig in de loonregelingen moest worden verwerkt, dat ook de toepassing van maatregelen ter verho ging van de productiviteit mogelijk zou worden. Na uitvoerig te hebben gereleveerd wat er vervolgens in de onderhande lingen met de regeringsdelegatie ter tafel was gekomen, wees hij er op, dat de werkgevers zeer grote bezwaren hgbben tegen verhoging der lonen, ook al, omdat er van de bedrijven zware offers in de vorm van hoge belastingen zullen worden gevraagd. Deze offers willen zU heli en dragen. Wel hebben zij toegezegd zich tegen loonsverhoging niet te zullen verzetten. Hij handhaven echter hun verlangen, dat de productie doelbewust moet worden bevorderd. Spr. wees er nog op, dat er een licht punt is; de mogelUkheid van een prijs daling. Daarom drong hU er op aan, dat slechts in het uiterste geval tot prijs verhoging worde overgegaan. dosering van de bestraling voor elk ge zwel kan worden bereikt. Voor de be waring van deze nieuwe aanwinsten heeft men een kluis van 1500 kg moe ten bouwen. Voorts zUn de laboratoria van het Anthonie van Leeuwenhoekhuis van allerlei noodzakelUke apparaten voor zien, Zo is er een weefselkweekafdeling gemaakt, die van een uitgebreide appa ratuur is voorzien. De physische afda ling is aanzienlijk uitgebreid, er zijn nieuwe Röntgenapparaten gekomen, waarin de nieuwste ontdekkingen en ervaringen zijn verwerkt. Overigens is de algehele modernisering van de Röntgenafdeling een program, dat eni ge jaren en verscheidene tonnen gelds zal vergen. nen slaan. Er werden geen namen ge noemd, maar ik kreeg de indruk, dat hij doelde op meneer Harseh en de manier, waarop deze gestorven is. Zou ik hem niet al vóór morgen kunnen spreken?" „Dat geloof ik niet. Hij werkt n.1. op 't ogenblik voor Giles, die het land aan de andere zUde van het kerkpad be bouwt. Zodra hij klaar is, gaat hij naar de „Stier" en blijft daar tot sluitings tijd .Het enige uur, waarop u hem te spreken zou kunnen krUgen is tijdens zijn middagmaal; d.w.z. als u hem nuch ter wilt vinden". Daarana zou ik de voorkeur geven", zei juffrouw Silver ernstig. „Ook zou ik hem het liefst vandaag nog spreken, maar daar is niets aan te doen". Even kuchend ging ze voort: „Ook zou lk graag worden ingelicht omtrent een zekere Gladys Brewer". Juffrouw Sophy keek lichtelUk gene geerd. Na een geraapt broodje te heb ben genomen, zei ze met zachte, ietwat meewarige stem: ,,Dat is in 1 geheel geen keurig meisje vree# lk. Ze werkt als dagmeisje bU Giles en haar moeder heeft heel weinig over haar te zeggen". „Och", bracht Janice in het midden, ,ik geloof niet, dat ze zo slecht is als beweerd wordt. Maar ze is een van die gichelende, opschepperige meisjes, die zichzelf in opspraak brengen. Ze is een jongensgek en doet alles voor een pret je, maar slecht is ze heus niet" (Wordt vervolgd) Hen dame in Purmerend maak te dezer dagen een lelijke val Deze noopte haar een dokter te gaan consulteren en een Rönt genfoto van haar been te laten maken. Tot zover viel er niets bijzonders voor. De verrassing kwam, toen de behandelende arts zijn patiënte vroeg: „Mist u niets?" „Niet dat ik weet. Hoezo?" was de ietwat verbaasde reactie. „V hebt een stuk van een haak- naald in uw dijbeen", antwoord de de arts. De dame begreep er eerst niets van, maar na wat doorvragen van de arts en wat nadenken van de dame sprong plotseling in haar brein de her innering omhoog aan een onge val van.... twintig jaar geleden, waarbij een haaknaald in haar been was terechtgekomen! ZATERDAG 31 MAART HILVERSUM I, 402 m.: 7.00 VARA, 10.00 VPRO, 10.20 VARA, 19.30 VPRO, 20.00- 24.00 VARA- - 7.00 Nieuws. 7.15 Gram.- rtiuaiek. 8.00 Nieuws en weerberichten. 8.18 „Ouder ons gezegd". 8.23 Orgelspel. 8.50 Giam.muziek. (9.30—9.35 Waterstanden.) 10.00 „Tijdelijk uitgeschakeld", causerie. 10.15 Mor genwijding. 10.20 Voor de arbeiders in de continubedrijven. 11.35 Fluit en piano. 12.00 Promenade-orkest. 12.30 Land- en Tuinbouw- mededelingen. 12.33 Gram.muziek. 13.00 Nieuws. 13.15 Banjo-ensemble. 13.40 Piano spel. 14.00 Voor de jeugd. 14.20 Lichte mu ziek. 14.40 Fries programma. 15.15 Tiroler- rauziek. 15.45 „Van de wieg tot het graf", causerie. 16.00 Gram.muziek. 16.30 Sport- praatje. 16.45 Kamerorkest en solist. 17.30 Voor de jeugd. 18.00 Nieuws. 18.15 „De reis van Noach op de wateren", causerie. 18.20 Vara-varia. 18.25 Lichte muziek. 18.40 Rege- ring&uitzending: „Zoeklicht op de Westerse defensie". 19.00 Artistieke staalkaart. 19 30 „Passepartout", causerie. 19.40 „Het Oude Tes tament in deze tijd", causerie. 19.55 „Deze week", causerie. 20.00 Nieuws. 20.05 Actuali teiten. 20.15 Gevarieerd programma. 21.15 Weense muziek. 21.55 Socialistisch commentaar 22.10 Metropole-orkest, koor en solisten. 22.40 „Onder de pannen", hoorspel. 23.00 Nieuws. 23.15 Dansmuziek. 23.45—24.00 Gram.muziek. HILVERSUM H, 298 m.: 7.00-24.00 KRO. 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgymnastiek, en Liturgische kalender. 8.00 Nieuws en weer berichten. 6.15 Gram.muziek. 9.00 en 9.40 Idem. 10.00 Voor de kleuters. 10.15 Gram. muziek. 11.00 Voor de zieken. 11.45 Gram. muziek. 10.50 „Als de ziele luistert", causerie. 12.00 Angelus. 12.03 Gram.muziek. 12.30 Land- en l'uinbouwuiededelingen. 12.33 Gram. muziek. 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nieuws en Katholiek nieuws. 13.20 Politiekapel. 14 00 Orgelspel. 14.20 Engelse les- 14.40 Accordeon- muziek. 15.00 Kroniek van letteren en kun sten. 15.35 Uubbelmannenkwartet. 15.55 Om* roeporkeat. 16.30 Meerstemmige liturgische mu ziek met toelichting. 17.00 Voor de jeugd. 18.00 Filmprogramma. 18.15 „De bouw van meuwo onderzeeboot jagers", reportage. 18.25 Pianospel. 16.46 Sportprautjc, „Dit is leven", cguaerie, ea Voor de jongeren. 19.00 Nieuws. 19.15 Actualiteiten. 19.23 Gram.muziek 19.52 Journalistiek weekoverzicht. 20.00 Nieuws, 20.95 De gewone maa zegt er 't zijne van. 20.12 Gram.muziek. 20.15 „Lichtbaken". 20.40 ..Steek eem op heren!". 21.00 Gevarieerd pro- x-anm». 21.53 „Wat zou U doenP". 22.00 Amusementsmuziek. 22.30 Wij luiden de Zon- dag In. 38.00 Nieuws. 23.18 Nieuws in Espe ranto. SS.8S-24A0 Cttm.nmaek.

Heldersche Courant | 1951 | | pagina 7