Raad werk van gaan Europa wil practisch verrichten Spurt in 't kort Nationaal Nieuw Gu inea Comité ontplooide grote activiteit Op de onderwijsbegroting werd 1.6 millioen bezuinigd Jan de Bruin na dapper gevecht door Turpin verslagen Frankrijk schept een weinig democratisch kiesstelsel A andacnt voor technische punten Zuidkoreanen zijn in de aanval Nog geen streven naar Atlantische federatie Koplampen van treinen branden ook overdag Nederland enlrian nader tot elkander Zes jaar geëist tegen president Standgericht Deense zeeman in arrest Westduits vakverbond aanvaardt plan-Schuman Brit ging in tweede ronde enige tellen neer Het Merwedekanaal wordt verbreed Internation. luchtmacht in Mandsjoerije? De aanval, die minister Stikker in de Raad van Europa heeft gedaan op de tariefmuren in ons werelddeel, heeft grote indruk op de gedelegeerden ge maakt. Dat geldt met name voor de passus, waarin de Assemblee werd aange maand, practische wegen van samenwerking te zoeken, die op de lange duur zouden kunnen leiden tot het bereiken van het ideaal der Europese eenwording. Hel waren er nog sprekers, zoals de vooruitstrevende Engelsman Mackay, die uiting gaven aan hun spijt over de kansen die de Raad naar hun mening had gemist, maar over het algemeen bleek men zieh te hebben ingesteld op de nieu we vorm. Principiële debatten zijn er niet meer gehouden. Men richtte zijn aan dacht vooral op de practische punten. Dancan Sandys, de leider der Britse delegatie, heeft daarbij voorop ge steld, dat de groei allerminst langzaam behoefte te zijn. Weliswaar zijn de eer ste stappen kort geweest, maar zij kun nen gaande weg langer worden. Aange drongen is op de vorming van een ad ministratief apparaat voor het nauwere contact met de OEES. Velen beschou wen trouwens een aanpassing van het organisme van de Raad aan de gewij zigde omstandigheden, waarbij het ac cent valt op de technische kwesties, als noodzakelijk. Overigens zijn er leden, die de kwes tie van de fundamentele wijzigingen in het statuut van de Raad niet zonder meer als afgedaan willen beschouwen. De Nederlandse afgevaardigde mej. Klompé, die verleden jaar bij herha ling heeft gepleit voor vorming van een heus parlement, gaf thans als haar mening te kennen, dat de Raad zich weliswaar aan de practische zaken dient te wijden, maar dat de verlangde wijzigingen in het statuut op de agen da moesten blijven, zodat men er steeds opnieuw op terug zou kunnen komen, wanneer dat wenselijk mocht blijken. De door minister Stikker naar voren geschoven noodzaak van Atlantische samenwerking heeft de heer Van der Goes van Naters ertoe gebracht, de vraag te stellen, of er naar een Atlanti sche federatie- dient te worden ge streefd. Hij beantwoordde deze voor alsnog ontkennend. De moeilijkheden die men nu in Europees verband ont moet zouden in een Atlantische ge meenschap nog aanzienlijk versterkt worden. Wel sprak hij zich uit voor een samengaan van een gecombineerd Eu ropa met de Atlantische landen. De Assemblee zal misschien nog een paar protesten te behandelen krijgen van politieke groeperingen, die zich in hun rechten tekort gedaan achten. De Westduitse socialistische rijkspartij een neo-nazi organisatie, die Zondag in Nedersaksen zestien zetels verwierf, heeft de hulp van de raad ingeroepen tegen maatregelen, welke de Bondsre gering tegen enkele organen der partij heeft genomen. Voorts heeft de demo cratische'partij, die ijvert voor terug keer van het Saargebied bij Duitsland, geprotesteerd tegen het feit, dat de re gering van de Saar een demonstratie van leden dezer groep verboden. IMIMMMMIIMIIia (Van onze speciale verslaggever) Het zal velen zijn opgevallen, dat sinds geruime tijd de koplampen van de motorwagens der electrische en de Diesel-electrische treinen ook overdae blijven branden. Deze veiligheidsmaa1 regel is vorige herfst genomen. Het spoorwegpersoneel langs de baan en o de stations kan deze verlichte treinen eerder zien naderen dan de onver lichte. Onbedoeld, profiteert ook het verkeer over de onbewaakte overwe gen ervan. Ook dit kan een naderende trein eerder signaleren. In December 1949 werd na ampele besprekingen tussen vertegenwoordi gers van belangrijke groepen uit het Nederlandse en het Iriaanse volk „Het Nationaal Nieuw Guinea Comité" op gericht, teneinde in een reeds lang ge voelde behoefte aan nader contact en meer begrip tussen deze twee volke ren te voorzien, met als voornaamste doel hen dusdanig tot elkaar te bren gen, dat zij in de toekomst tezamen als één natie Nederlands Nieuw Gui nea zullen openleggen en bewonen. Dit comité, waarin onder anderen de heren Joh. Ariks en Nic. Jouwé als vertegenwoordigers der Papoea's zit ting hebben en dat onder voorzitter schap staat van de heer G. L. Tichel man, heeft terstond na zijn oprichting alles in het werk gesteld om deze idee- en te verwezenlijken en meer belang stelling onder het Nederlandse volk te wekken voor Nieuw Guinea, dat naast historische banden talrijke gemeen schappelijke belangen met Nederland heeft. Uit de sobere opsomming van feiten in het jaarverslag over 1950 blijkt, dat het comité zijn taak zeer ernstig op vat en in het eerste jaar van ^ijn be staan reeds enorm veel werk heeft verzet. Er is op grootscheepse wijze propaganda gemaakt: circulaires wer den verspreid en brochures uitgege ven, in vele kranten en tijdschriften werden artikelen gepubliceerd, er zijn radiolezingen gehouden en persconfe renties belegd, op vele scholen werd het standpunt van het comité uiteen gezet en in een groot aantal steden zijn film- en propaganda-avonden ge organiseerd. Bovendien heeft het comité tot stand weten te brengen, dat Hilversum en Arnhem respectievelijk Hollandia en Manokwari hebben geadopteerd en reeds zeer veel voor deze afgelegen plaatsen, waar letterlijk aan alles ge brek is, hebben kunnen doen. Een uitgebreide actie is en wordt verder door het comité gevoerd om hulp te bieden aan de noodlijdende Papoease bevolking en de kolonisten, een hulpactie, die als een eerste en noodzakelijke stap wordt beschouwd op de weg naar meer begrip tussen de beide volkeren en gezamenlijke kolo nisatie van dit enorme gebied. Deze actie heeft tot resultaat gehad, dat reeds grote zendingen levensmid delen, textiel, groentezaden, gereed schappen, boeken enz. naar Nieuw Gui nea konden worden verscheept. Nog steeds komen geregeld giften binnen van fabrikanten, verenigingsbesturen en vele anderen. Simavi heeft in over leg met het comité voor medicijnen en verbandmiddelen gezorgd en boven dien een noodzakelijke aanvulling voor de uitrusting van het ziekenhuis te Manokwari verzonden. Reeds heeft deze ontzaglijke activi teit vruchten afgeworpen: vele stem men uit Nieuw Guinea hebben hun grote erkentelijkheid betuigd voor al les, wat er gedaan is en talrijke kolo nisten hebben verklaard, dat de steun en hulp van Nederland hun nieuwe werkkracht en levensmoed heeft gege ven. Ongetwijfeld stimuleren deze be- richten het Nationaal Nieuw Guinea Comité tot het enthousiast voortzetten van de taak, die het op zich heeft ge nomen: het nader tot elkaar brengen van het Nederlandse en het Iriaanse volk. Nog geen subsidie voor Ambachtsschool Enkhuizen in het lopende jaar zal f 1.661.800 worden bezuinigd op de begroting voor Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, zo is aan de Tweede Kamer medege deeld. Tal van posten zullen in meer dere of mindere mate worden be- «noeid, hetzij door vermindering van het uitgetrokken bedrag, hetzij door verschuiving van de voorgenomen uit gaaf naar een volgend jaar. Zo is een ton minder uitgetrokken voor de subsidiering van de bouw van scholen voor BLO. Het subsidie voor de huishoudelijke voorlichting ten plat- telande wordt met de helft verminderd. Hierdoor zullen zeven leraressen moe ten worden ontslagen, die zoveel moge lijk op scholen zullen worden ge plaatst. Ook wordt het subsidie voor lagere nijverheidsscholen voor jongens met f 133 000 verminderd Zo zal onder meer het subsidiëren van de school ie Enkhuizen worden uitgesteld Enige tonnen worden voorts gevonden door Acties bij Seoel en Indjoe Zuidkoreaanse troepen, gesteund door geallieerde tanks, zijn ten Noordwesten van Seoel door het niemandsland ge trokken om vooruitgeschoven Noord- koreaanse stellingen aan te vallen. Aan het Oostelijk front vallen de Zuidkoreanen stellingen ten Zuidoos ten van Indje aan. Beide acties wor den door een groot aantal vliegtuigen gesteund. Geallieerde officieren hebben meege deeld dat de acties „beperkt" zijn en geen volledig tegenoffensief vormen. Wegenwacht ernstig gewond bij aanrijding De wegenwacht van de A.N.W.B., de neer A. Bonhof is Maandag op de Rijks straatweg Deventer-Almelo aangere den en moest naar het z'ekenhuis te Deventer worden vervoerd. Zijn toe stand is zeer zorgwekkend. verlaging van diverse uitgaven voor de universiteiten en d Technische Hoge school, twee ton wordt bespaard op de rStgaven voor het kampwerk voor sociale jeugdzorg, ten dele door de opening van een kamp voor meisjes uit te stellen, ten dele ook door de verbe tering van bestaande kampen te ver tragen, waardoor er minder jongens kunnen worden opgenomen. Enige malen reeds heeft de bijzon dere strafkamer van het Amsterdamse gerechtshof de zaak tegen dr. Arnoid Arlt, een Duist jurist, die in 1943 pre sident van een Duits standgerecht hier te lande is geweest, aangehouden Ar'.t is verantwoordelijk gesteld voor een al te lichtvaardige veroordeling van vele Nederlanders. Zijn zaak dient bij ver stek, aangezien hij niet in ons land ver toeft. Werd hij vrijgesproken van het eer ste deel der tenlastelegging, de licht vaardige veroordeling van ir. Loeb var. de machinefabriek Stork te Hengel'.. zes jaar gevangenisstraf is tegen hen> geeist wegens zijn aandeel in tal van processen in de provincie Noordhol land. Onder zijn leiding nl had een standgericht tal van stakende arbei ders ter dood veroordeeld Gisteren heeft de strafkamer nog twee getuigen gehoord over de staking op 30 Mei lij de Verenigde Blikfabneken te Krommenie. De officier van justiLe, mr. Drabbe. heeft bij zijn eis gepersis teerd. Beslag op restaurant inventaris opgeheven Gistermiddag zou de aangekondigde verkoop geschieden van bijna de ge hele inventaris van het „Beursrestau- rant" te Rotterdam, die in beslag was genomen na een vonnis van de kar,- tonrechter, dat bij voorraad uitvoer baar was. Zoals wij berichtten, meen de een tiental kellners van genoemd bedrijf een loonvordering op de dir tie te hebben. De executie ging echter n et door Na een klein uur onderbandelen kon de deurwaarder meedelen dat het drag was betaald, zodat het beslag terstond werd opgeheven. De vechtpartij te Amsterdam Tweede slachtoffer naar ziekenhuis gebracht Gisternacht is de Amsterdamse recherche er in geslaagd de Deense zeeman, de 26-jarige A. B. S. M„ die Zondagavond de eigenaar van het café „Casablanca" op de Zeedijk te Amster dam, de 40-jarige J. Suikerbuik, een trap toebracht, waarna deze is overle den, te arresteren. De Deense zeeman was na de onge lukkige trap te hebben gegeven het café uitgegan en op de Zeedijk opnieuw in een vechtpartij gewikkeld. Daarna is hij naar zijri schip, de Noorse tan ker „Staland", die in de Petroleumha ven ligt, gegaan. Daar is hij gearres teerd. Na overleg met de officier van justitie zal waarschijnlijk sectie op het lijk worden verricht, ten einde na te gaan in hoeverre de zeeman schuldig is aan de dood van de caféhouder. Gistermiddag is gebleken, dat de vechtpartij nog een tweede slachtoffer heeft geëist. Een der opvarenden van de Staland kwam bij de politie een klacht indienen wegens mishandeling. Nog op het politiebureau werd hij on wel en zakte in elkaar. Hij is naar een ziekenhuis overgebracht. AARDGAS IN DRENTE AANGETROFFEN In het concessiegebied der N.V. Ne derlandse Aardolie Mij. in Drente is op twee plaatsen aardgas aangetroffen Het betreft ondergrondse gas-reserves bij Giethoorn en Koekange. Proefne mingen en een verdere voortzetting van de opsporingswerkzaamheden vol gen. teneinde de samenstelling van het gas en de betekenis van de reserves on der de grond nader te bepalen. Vijf jaar wegenwacht Vijf jaar geleden, in April 1946, werd door de Algemene Nederlandse Wielrijders Bond de „Wegenwacht" ingesteld, welke op de grote wegen patrouilleert om gestrande motor voertuigen weer op gang te helpen. Gedurende deze vijf jaar hebben de „Gele Rijders" hun onmisbaar heid bewezen en vele malen kon den zij hulp bieden ook als het niet een defect aan een auto of motorfiets betrof. De slagzin „Gele Rijders - Peehbestrijders" is dan ook ten volle verdiend. De foto links toont een lid van de Wegen wacht, dat door middel van een bord op de zijspan het verkeei waarschuwt voor het gevaar van bosbrand. Rechtse Het verlenen van eerste hulp bjj een verkeers ongeval. De raad van het vijf millioen leden tellende Westduitse vakverbond heeft het plan-Schuman goedgekeurd. Echter is de eis gesteld, dat beperkingen op de Westduitse economie door de Westelijke geallieerden vóór de ratificatie van het plan worden opgeheven. Men wenst, dat een commissie wordt samengesteld welke voorstellen moet doen ter regeling van de verkoop van Westduitse kolen, teneinde aan de eco nomische behoeften van West-Duitsland te voldoen. Nieuwe regelingen binnen het kader van de wet der Westelijke mogendheden betreffende de reorgani satie van de Westduitse staal- en kolen- industrieën, moeten in de geest zijn, die in de considerans en in de voor naamste artikelen van het verdrag- Schuman tot uitdrukking wordt ge bracht, aldus de resolutie. Zes ronden bleef onze landgenoot op de been DIJNA ZES RONDEN lang heeft Jan de Bruin kans gezien om het Britse boks- wonder Randolph Turpin te weerstaan. Dat is een uitstekende prestatie van onze landgenoot, vooral als wij ons het gevecht van de Nederlandse kampioen Luc van Dam tegen de Brit in herinnering brengen. Van Dam immers bracht het niet verder dan 34 seconden, een periode waarin de Rotterdammer geen enkele gevaarlijke stoot had kunnen plaatsen. Jan de Bruin heeft in ieder geval nog het genoegen gesmaakt dat hg Turpin voor enige tellen tegen het canvas heeft kunnen slaan. Zowel Turpin als De Bruin moesten in de eerste ronden van het gevecht met het canvas kennis maken. De Brit liep overeenkomstig zijn gewoonte hard van stapel en bestookte onze landge noot onmiddellijk na de eerste gong slag met zware stoten tegen het lichaam. Een linkse hoek, met volle kracht toegebracht, sneed De Bruins adem af en hij ging voor negen tel len neer. In de tweede ronde bokste de Rotterdammer zeer voorzichtig, tot dat Turpin plotseling doorkwam met een linkse hoek tegen de kaak, de stoot die al zo menige tegenstander noodlottig is geworden. Maar De Bruin bleef op de been en riposteerde prompt met een harde rechtse die de kaak van Turpin trof. De Brit. kennelijk verrast en getroffen op een moment dat hij uit de balans was, viel plat op zijn rug. Hij was spoedig weer overeind maar juist voor het einde van de ronde wist De Bruin andermaal een rechtse vol treffer te plaatsen. Ook in het begin van de derde ronde kwam die rechtse nog eens door. Maar daarna kreeg De Bruin er geen gelegenheid meer voor. In de vijfde ronde scoorde Turpin we derom met linkse directën. De strijd was verwoed doch fair. en toen De Bruin uitgleed en viel hielp de Brit hem overeind komen. In de zesde ronde moest De Bruin voor drie tellen neer door een linkse hoek tegen de kaak, gevolgd door een Rusland vertegenwoordigd in I.O C. Nederlandse wiel renners in Belgie Nu het Russisch Olympisch Comité door het I.O.C. is erkend, is, zoals te doen gebruikelijk, ook een Rus als lid van het Internationaal Olympisch Co mité gekozen. Het is Constantin Adria- nov, die toevallig ook voorzitter is van het Russisch Olympisch Comité. Naar bekend werd is het besluit het Russisch Olympisch Comité te erkennen zonder een stem tegen genomen. Het verzoek van de Russische vertegenwoordiger om een tolk tot het congres toe te la ten moest worden afgewezen. Te Wijen heeft Dekkers een wedstrijd over 108 km gewonnen in 2 uur 56 min. voor de belgen Heijen en Maas. Een wedstrijd' over 122 km te Tessenderloo had tot uitslag: 1 Borsmans (B), 2 Gils (B), 3 Van de Water (Ned) en 4 Kuijt- waard (Ned). Te Lummen won de Belg Lucien Claes uit een veld van 29 renners een wedstrijd over 120 km in 3.14.0 voor Hooischuur (Ned) en Plantas (Ned), Walfjhuijzen (Ned), Vliers (Ned), Kuijpers (Ned) en Haan (Ned) werden onderscheidenlijk 6e, 7e, 8e en 10e. Stan Matthews, de rechtsbuiten van Blackpool, zal Woensdag 9 Mei in het Wembley Stadion niet voor Engeland tegen Argentinië kunnen spelen. Hij heeft een knieblessure en trok zich te rug uit de ploeg. In verband hiermee is Tom Finney opgesteld als rechtsbui ten terwijl Vic Metcalfe (Huddersfield) linksbuiten zal spelen inplaats van Finney die oorspronkeijk voor deze plaats was aagewezen. De data voor de Olympische Spelen van 1956 te Melbourne staan reeds vast. Zij zullen worden gehouden in de laatste week van November en in de eerste week van December. Grote partijen kunnen door afspraken worden geweerd Middengroepen willen hun positie verzekeren (Van onze correspondent te Parijs) FRANSE parlement heeft een bijzondere oneerlijke kieswet in el kaar getimmerd. Men heeft deze nieu we wet genoemd de wet van het syn dicaat van aftredende parlementsle den. De thans zittende gedeputeerden hebben namelijk alles in het werk ge steld om er voor te zorgen, dat zg bg de verkiezingen, die waarschijnlijk volgende maand gehouden zullen wor den, weer zullen worden herkozen. yOOR 1940 koos men in Frankrijk per arrondissement. Kreeg een can- didaat de meerderheid in zijn district dan was hij gekozen Kreeg niemand de meerderheid, dan stemde men op nieuw en dan werd de candidaat die de meeste stemmen kreeg gekozen, ook al had hij niet de meerderheid. Na de bevrijding kwam er een heel andei kiesstelsel, dat erg veel lijkt op de manier waarop wij in Nederland onze Tweede Kamer kiezen. Men ging dus gewoon na, welke percentage een be paalde partij in het gehele land kreeg en zoveel procent kreeg deze partij dan ook in de Kamer. Daar wil men nu helemaal van te rugkomen. Onder meer heeft men zich het hoofd gebroken, hoe men ervoor kan zorgen dat de oppositie-partijen (Communis ten en Gaullisten)die samen zeker de meerderheid hebben, in de nieuwe Ka mer niet die meerderheid zullen krij gen. Listige oplossing jyjEN HEEFT dit probleem op een bij zonder slimme, maar weinig eerlijke manier opgelost. Men gaat per arron dissement stemmen. In Frankrijk zijn ongeveer 100 arrondissementen en ir ieder arrondissement zullen dus ge middeld 6 candidaten gekozen worden Krijgt een partij de meerderheid, b. 51 pet. in een arrondissepient, dan zijn al de zetels voor die partij. Stel b dat de socialisten in een arrondissement 51 pet. van de stemmen hebben en ae katholieken 40 pet., dan krijgen de so cialisten toch alle zes zetels en de ka tholieken krijgen met hun 49 pet. niets. Nu heeft men er echter nog iets an ders bij uitgedokterd, dat deze kieswet wel in een heel ondemocratisch dag licht stelt. De partijen kunnen name lijk in ieder arrondissement een bond genootschap sluiten, waarna zij hun stemmen bij elkaar mogen optellen In een bepaald arrondissement behalen üe Gaullisten bijvoorbeeld 39 pet. van de stemmen, de communisten 10 pet., ie socialisten 21 pet. en de Katholieken 30 pet. Socialisten en katholieken gaau een verbond aan en hebben dan 51 pet. van de stemmen. Zij mogen dan samen de zes zetels van het arrondis sement verdelen; de socialisten Krij gen 2 parlementsleden en de Katholie ken 4. Het gevolg is dus. dat de Gau! listen met 39 pet. geen enkele parle mentariër krijgen, terwijl de socialis ten met veel minder stemmen (21 pet er twee krijgen. Het ziet er wel naar uit. dat Gaul listen en Communisten op deze wij-v zullen kunnen worden geweerd. Democratisch kan men een dergelij) systeem niet noemen. Een van de -e sult.at.en is nu al. dat de Humanité He- orgaan van de communisten in Pan'is met enig recht kan schrijven, dat de komende verkiezingen getruqueerd zullen worden. rechtse tegen het lichaam. Hij kwam op de been en vocht onmiddellijk fel te rug. Maar het einde was nabij. Turpin plaatste eerst een knalharde hoek te gen de kaak. waardoor onze dappere landgenoot voor negen tellen gevloerd werd, en maakte toen met een zuiver getimede rechtse hoek, wederom tegen de kaak, een einde aan het gevecht. Het was een verdiende overwinning, hoewel De Bruin somstijds de gelijke van de Brit was. Vrijkomende zand gaaf naar Rijksweg no. 2 Te Maarssen wordt momenteel hard gewerkt aan het Merwedekanaal, dat verbreed zal worden tot 72 meter, het geen het dubbele van de vroegere breedte is. Het betreffende kanaalvlak is drie en een halve kilometer lang. Langs het kanaal wordt een strook grond gereserveerd, zodat het mogelijk is, later dit gedeelte nogmaals te ver breden en wel tot 90 meter. De bodem breedte die na de thans aangevangen werkzaamheden 50 meter bedraagt, wordt dan 74 meter. De uitgraving heeft enkele aangena me consequenties. Hier wordt namelijk zuiver zand opgehaald, hetgeen be noorden Utrecht nergens het geval is. Dit zand zal nu worden gebruikt bij de aanleg van een deel van de ..Rijks weg 2", die van Utrecht naar Amsterdam zal lopen. Het minder zuivere zand, dat bij de uitgraving naar boven zal worden gebracht vindt een bestem ming op een industrieterrein van „Demka", dat hiermee zal worden op gespoten. Het ligt in de bedoeling van de aan- neemster, dat het werk, dat 2.159.000 gulden zal kosten, het volgend voor jaar gereed komt. De verbreding van het kanaal kan zelfs dit jaar nog ge schieden. Nogmaals Chinese blad versirekf nadere bijzonderheden Het op Formosa verschijnende blad „China News heeft melding gemaakt van reeds eerder gesignaleerde geruch ten over een internationale luchtmacht, die in Mandsjoerije zou worden bijeen gebracht, om de V.N. in Korea te be strijden". De huidige sterkte van deze luchtmacht is 900 vliegtuigen. Zij staat onder bevel van een Russische gene raal. Tegen het einde van Juni zal het aantal vliegtuigen op 1300 zijn ge bracht, aldus het blad. Er zouden vlie gers bij zijn uit Birma, India, Japan, communistisch China, de Sowjet-Unie en de Oosteuropese staten. Bij de hoofdstad van de provincie Sinkiang, Tihoea, aan de Russische grens wordt, aldus China News, een oefenterrein voor Aziatische vliegers aangelegd. Het Noordhollands Juniorenelftal Het voorlopig Noordhollandse Junio renelftal. dat op 27 Mei zal deelnemen aan het Vier bonden-jeugritournooi, speelt op Woensdagavond 9 Mei een oefenwedstrijd tegen een KFC-combi- natie. Het voorlopige afdelingsjuniorenelf- tal is als volgt samengesteld: G. So- merdijk (Geelzwart) W Wijnands (Alc. Victrix). Jb. de Graaf (Zilverm.J; J. Halle (KFC). T. Fontijn (OSVK W, Zijlstra (Hollandia)C Kahlman (Hol landia) P Kat (QSC). C Buys (KFC), H. v. Gelder (KFC). J Abercrombie (Alc. Vietrl Reserves: Y. Oenen (ZFC) doel; J. Smit (ZFC) half; A. Keesman (CSVj back.

Heldersche Courant | 1951 | | pagina 5