TEXTIEL föjè Tegen pijnen! Au Bon Marché Au Bon Marché Helderse politie leverde knap staaltje van speurderswerk Siad en Omgeving Het Rode Kruis, dat altijd klaar staat, doet beroep op de burgerij Van Straaten F. A. C.-basketballtournooi wordt door mooi weer behunstigd Tweed-Gheviot-Kamgaren; 59.00 69.00 79.00 I Zuiver - Wollen - Kamgaren 99.00 119.00 139.00 Dames-Mantels 3 prijzen SS.00 69.°° 79." Oud-redder Dirk Bot gisteren te Huisduinen ten grave gedragen Van Straaten K. S. K. organiseert „kilometerrace ten bate van het Rode Kruis goedkoper Huis-aan-huis-inzameling is reeds begonnen Zondag vertoning van film „Madame Curie K.S.K.-race, let op houdt de kop! Actie begint morgen en eindigt op 9 Juni K.V.H.-heren versloegen gisteren de Sportschool Twee winkelweken mei aantrekkelijke prijzen Vlotte organisatie en interessante strijd Onze actie WTTFhRUS Frits Poelman gekozen s s HOLLANDSE NIEUWE ORANJEBOOM BIER! Wethouder Van Loo sprak namens gemeentebestuur Grote overwinning van Willemsoord op Argis Van Knoop" via „Joop" toi dader Inbraak in meubelmakerij binnen een dag tot klaarheid gebracht Tien rijwieldiefstallen terloops opgehelderd MAAR de marktko°Pman bleek inder daad even schuldig te zijn als een prille baby, want Joop K. vond het weldra beter, te bekennen dat hij de bekledingsstof nog niet had verkocht Twee pakjes had hij ergens in Krom menie ondergebracht, en het derde pakje had hij opgeborgen onder zyn logeerbed in Nieuwediep Dronken automobilist do°r motorbrigade opgebracht VRIJDAG 25 MEI 1951 Zo ongemerkt is ook in Den Helder de grote landelijke Rode Kruisactie begonnen. Dat is niet geschied met fanfares en grootscheepse propaganda stunts, evenmin ook als het eigenlijke Rode Kruis-werk met opvallende luid ruchtigheid wórdt verricht. In onze moderne wereld, waarin zoveel dingen met ophef e^i sensatie moeten gebeuren, omdat zjj anders in de stroom van onbelangrijkheden verloren gaan, heeft men niet altijd de juiste waardering voor nuttige en noodzakelijke arbeid, die ln stilte wordt gedaan. Maar na enig nadenken zal ieder erkennen, dat het Rode Kruis tot de instellingen be hoort, die een zeer belangrijke taak op maatschappelijk terrein vervullen. Het is een instelling, die ons aller steun verdient. Het Rode Kruiscorps dat in Den Helder is in verhouding één der groot ste, zo niet het grootste in ons land staat altijd klaar om belangeloze hulp te verlenen, wanneer dat nodig is, het zij in oorlogstijd, hetzij in vredestijd. Bij grote feestelijkheden, wedstrijden en dergelijke kan men altijd een aantal leden van het corps hun vrijwillige dienst zien verrichten. De lijst van de verschillende werk zaamheden, die het Rode Kruis op zich heeft genomen, omvat niet minder dan drie- en twintig verschillende onder delen. Naast het Welfare-werk wordt daarin de Bloedtransfusiedienst ge noemd, en verder de Moedermelkcen- trale, de centra voor Hoornvliestrans plantatie, de Rode Kruis-ziekenhuizen en -sanatoria, de Eerste Hulp- en trans portdiensten, de strandposten, het zie- kenvervoer, het Informatiebureau en dan om nog één greep te doen de boeken- en tijdschriftenactie ten be- Badstof keukendoeken, 199 rood en blauw geblokt Prima 1 79 Badhanddoek 1.48 Zware onderjurken, ronde hals en schouder- ">95 band, zalm, wit en bleu Kinder- I 50 onderjurken I Pracht witte Jongenspoloblouses Zwitsers netgoed 1 tot 7 ">50 jaar <J Beste 195 Sajetwerksokken I Amerik. Legerlakeng, Q50 2-persoons 2-persoons 095 I Graslinnen lakens Pracht A98 Nylonkousen Maeco directoires maat 40-42-44, zeer elas- I 45 I tisch I Damesslips IN de K.S.K. Winkelactie biedt VAN STRAATEN U dui zenden koopjes. Een bezoek aan onze kleine, overvolle winkel zal u een indruk ge ven van de geweldige koop jes, die wij V bieden. Geen filialen. Voorzorgzegels worden aangenomen. KEIZERSTRAAT 69. hoeve van de verpleegden in zieken huizen en sanatoria. Voor een behoorlijke uitvoering van al dat werk is heel veel geld nodig, ook al wordt een zeer omvangrijk deel ervan geheel belangeloos verricht. Het is goed, te weten dat het Rode Kruis geen staatssubsidie ontvangt. Men is geheel aangewezen op de vrijwillige bijdragen van het Nederlande volk. Daarom is het nodig, dat voortdurend een beroep wordt gedaan op de vrijge vigheid van de burgerij. Een dergelijk beroep wordt in deze weken gedaan. Het is een klemmend beroep, omdat de steeds toenemende werkzaamheden van het Rode Kruis voortdurend gro tere uitgaven vragen. De inzameling. Het plaatselijke comité heeft de medewerking verkregen van een 70-tal collectanten en collectrices, die huis aan huis een bijdrage komen vragen. Woensdag 30 Mei is de laatste dag van deze inzameling, maar dan volgt nog één belangrij'. slot-bedrijf: de straat collecte op Zaterdag 2 Juni. Het comité wil proberen, die dag door middel van muziek de aandacht van het publiek op deze collecte vestigen. Filmvoorstelling. De directie der plaatselijke biosco pen heeft om de actie te steunen, ge durende de laatste weken een reclame plaat van de strekking „Geef voor het Rode Kruis" in het voorprogramma laten meelopen. Verder organiseert zij op Zondagmorgen 27 Mei in de Tivoli- bioscoop een bijzondere voorstelling, waarvan de gehele opbrengst voor het Rode Kruis bestemd zal zijn. De keuze voor deze voorstelling is gevallen op de veelgeroemde Metro- Goldwyn-Mayer-film „Madame Curie", waarin het leven van de ontdekster van het radium wordt behandeld. Een wal zeer toepasselijke film derhalve, om dat ook hier het onderwerp is de on baatzuchtige offervaardigheid ten dien ste van de lijdende mensheid. De voor stelling begint Zondagmorgen om half elf. K.S.K.-winkelactie. Ten slotte werd een zeer te waarde ren initiatief genomen door het beken de K.S.K.-comité. Gedurende de weken 26 Mei t.e.m. 2 Juni en 4 Juni t.e.m. 9 Juni nemen vrijwel alle winkeliers in de Koningstraat, Spoorstraat en Kei zerstraat deel aan een voor het kopen de publiek aantrekkelijke actie, waar van het batig saldo geheel ten goede zal komen aan het Rode Kruis. Het wordt een „Kilometer-race" (op papier dan altijd!), waarvoor enige waarde volle prijzen beschikbaar zijn. De hoofdprijs, een Hoover-wasmachine, zal op de laatste Zaterdag worden ver loot. Zo men ziet, wordt aan alle kanten gewerkt om de Rode Kruis-inzameling in Den Helder tot een succes te maken. Dat hierbij veel, zo niet alles afhangt van de steun van de burgerij, behoeft geen betoog. Maar wij menen, dat het comité ook in dit opzicht de uitslag met vertrouwen tegemoet kan zien. t K. MAJOLÊ - I Keizerstraat 88 DEN HELDER - Tel. 2883 j (Advertentie, Ing. Med.) De deelnemende winkeliers ontvan gen van het K.S.K.-comité tegen be taling van een bepaald bedrag een bloc met honderd bonnetjes. Ieder bon netje is voorzien van een opdruk, die een aantal kilometers aangeeft. Dat kan zijn 1, 3, 5, 7 of 9 kilometer. Bij In de eerste klasse (dames) versloeg K.V.H. Maandagavond het team van Helder met 32—2. Heel wat spannender was de strijd tussen Helder en H.A.V. (heren, eerste klasse). De H.A.V.'ers wonnen ten slotte met 2825. In de tweede klasse (dames) zegevierde Cito met 22—5 over F.A.C. 2. Dinsdagavond begonnen de F.A.C.-he ren (tweede klasse) tegen H.R.C. 2. Eerstgenoemde beslisten de strijd met 15—10 in hun voordeel. Hierna kwamen de F.A.C.-dames (eerste klasse) in nieuwe opstelling in het veld tegen Hermes, Aanvankelijk ging de strijd gelijk op. Toch zegevierden de hockey- sters met 13—5. In de eerste klasse zag men vervolgens de heren-teams van W.S.O.V. en H.R.C. Laatstgenoemde ploeg won verdiend met 188. Woensdagavond moest de strijd tus sen W.S.O.V. en K.V.H. 3 (dames) wor den verlengd. In deze verlenging wa ren de, korfbalsters de gelukkigen (1210). Ook de heren (tweede klasse) van K.V.H. 2 wonnen. H.C.S.C. werd met zeer gering verschil verslagen (109). De laatste wedstrijd ging deze avond tussen H.A.V. en K.V.H. 2 (da mes eerste klasse). Laatstgenoemd team dolf tegen de kampioenên met 306 het onderspit. Donderdagavond noteerden wij de volgende uitslagen: SportschoolK.V.H. (heren 1) 15—29. A.M.M.—H.C.S.C. (da mes 2) 1—27. A.M.M.—F.A.C. 2 (heren 2) 96. De dames van de Marinema- gazijneu moeten nog veel leren. Intus sen is het geenszins verwonderlijk dat Het winkelierscomité KSK, dat vrijwel alle zakenmensen in de Koningstraat, de Spoorstraat en de Keizerstraat omvat, heeft het initiatief genomen tot een attractieve winkelactie, die wordt georganiseerd als een z.g. „Kilometerrace Door hieraan deel te nemen, kan het kopend publiek meedingen naar diverse waardevolle prijzen, o.a. een Hoover-wasmachine, twee bromfietsen en twee rijwielen. Iedere klant, die een „afstand" van honderd kilometer heeft „afgelegd komt in aanmerking voor een lot. aankoop van f 1.25 heeft de klant recht op één zo'n bonnetje, dat in zijn bij zijn uit het bloc moet worden ge scheurd. De bloes zijn aan drie zijden gelijmd en wel zodanig dat de bon netjes met de blanco kant naar boven liggen. Daardoor schuilt ook in het verzamelen van de kilometers een ele ment van verrassing. Heeft men geluk, dan zijn de voor één lot benodigde honderd kilometers „afgelegd" nadat men twaalf maal voor f 1,25 heeft ge kocht (bijv. elf bonnetjes van 9 kilo meter en één bonnetje van 1 kilome ter). Heeft men erg veel pech, dan kunnen 100 bonnetjes van 1 kilometer nodig zijn en moet men dus voor f 125 kopenZo'n vaart zal het echter niet lopen, daar voor een zeer gesor teerde samenstelling van de bloes wordt gezorgd. Wanneer men honderd kilometer bij elkaar heeft, kan men de bonnetjes voor één lot inwisselen in de voorma lige slagerij van Van Haaren. in de bocht van de Keizerstraat. De eerste trekking wordt gehouden op Zaterdag 2 Juni. de tweede trekking op Zater dag 9 Juni. De deelnemende winkeliers zijn ken baar aan de blauwe stroken die voor de étalagramen worden aangebracht. De actie loopt van Zaterdag 26 Mei t.e.m. Zaterdag 2 Juli en van Maandag 4 Juni t.e.m. Zaterdag 9 Juni. De prijzen, die het publiek in deze „kilometerrace" kan winnen, worden geëxposeerd in de showroom van de heer J .Nelis aan de Spoorstraat. Het batig saldo, dat de actie zal opleveren, wordt in zijn geheel ter beschikking gesteld van het Rode Kruis. Het door de afdeling basketball van de gymnastiekvereniging „FAC" georgani seerde basketballtournooi op het „buitenveld" aan de Sportlaan mag zich in een grote belangstelling verheugen. Reeds vier competitie-avonden zijn nu achter de rug en de resultaten waren over het algemeen bevrediend. In het totaal nemen vijf en twintig teams in vier afdelingen aan de wedstrijden deel, die een vlot en sportief verloop hebben. Met de organisatie vlotte het ook best en bovendien hielp het weer nog een handje mee. deze beginnende dames er weinig van terecht brachten. Hun mannelijke col lega's deden het beter, getuige de 96 overwinning op F.A.O. 2. De wedstrijd v/as lang niet fraai, maar al doende leert men. De heren van de Sportschool wa ren niet tegen K.V.H. opgewassen, dat bleek onmiddellijk na de aanvang, toen de K.V.H.'ers een prachtig doelpunt scoorden. Deze ontmoeting kenmerkte zich overigens door hard spel, waarvan vele overtredingen en dus ook straf- worpen het gevolg waren. Een lid van het Sportschool-team maakte viermaal een overtreding, waardoor hij zich ge noodzaakt zag het veld te verlaten. Het was veelal een lust de ploeg van de korfbalvereniging aan het werk te zien. De verdediging werkte prima, zodat er voor de tegenstanders practisch geen doorkomen aan was. Bij de Sportschool klopte het niet erg in de verdediging, waar men veel te laks was tegenover de watersnelle aanvallen der K.V.H.'ers. Na de rust herstelden de mannen van de Sportschool zich enigermate. Zij bleven echter over alle linies de min deren van hun tegenstanders. De wedstrijden worden hedenavond om half zeven voortgezet. Morgenmid dag wordt om vier uur weer begonnen. Het tournooi zal eerst op Zaterdag 2 Juni ten einde zijn. Het verdient aan beveling, eens een kijkje te nemen daar aan de Sportlaan. De toegang is gratis. tijdens de K S K. winkel week ook voor Heren- costuums. Nieuwste 1-rij 2-rij en Sportmodellen tien tot dertig procent beneden normale prijs t POEDERSCACHETS-TABLETTEN (Advertentie, Ing. Med.). (Advertentie, Ing. Med.) Gisteren vernamen wij, dat Frits Poelman, de keeper van de Helder a- junioren, is gekozen in het vertegen, v/oordigend elftal van Noord-Holland, dat Zondag deelneemt aan het Vierbon- dentournooi. 3". Op de Algemene Begraafplaats te Huisduinen is gistermiddag onder grote belangstelling ter aarde besteld het stoffelijk overschot van oud-redder Dirk Bot, die Zondagmiddag in zün woning aan de Sperwerstraat op drie en tachtigjarige leeftijd is overleden. De overledene, die een rustig mens was en zijn leven tal van malen op het spel zette om de bemanning van in nood verkerende schepen te redden, stond bekend als een man van weinig woorden, die evenwel kon bogen op een zeer grote schare vrienden. Die vrienden, met zijn familieleden, hebben hem gisteren op het kerkhof de laatste eer bewezen. Een lange stoet, met aan het hoofd het bestuur van „Moed, Vol harding en Zelfopoffering", bracht de overledene ten grave. (Advertentie, Med.) De gisteravond voor „O. en O." ge speelde wedstrijd tussen Willemsoord en Argis, is in een grote overwinning voor eerstgenoemde ploeg geëindigd. Tot nu toe is dit wel het beste elftal, dat wij zagen. Er werd in de voor hoede keurig gecombineerd, en de ach terhoede was bijna niet te passeren. Met de rust stond het reeds 70, en na de thee werden nog vier doelpunten aan het totaal toegevoegd. Vóór de rust gaf Argis soms aardig partij. De ma rinemensen speelden aantrekkelijk voet bal, waar men met genoegen naar kon kijken. De schutters in de voorhoede waren Geelhuizen, Verhoex en Wiel- hezen. Vooral eerstgenoemde was een technisch en tactisch spelertje, dat aal vlug door de verdediging van Argis gleed. Zijn schot was beheerst en steeds goed gericht. Ook de rechtsbuiten Bom- mers (Zeemacht) deed goed werk. Zijn voorzetten stichtten veel verwarring. De voorhoede van Argis kwam wel eens door de verdediging heen, maar er was geen schutter. Een tegenpuntje had deze ploeg wel verdiend. Het ne gende doelpunt ontstond uit een penal ty. Deze werd feilloos door Verhoex genomen. P. v. d. MADEN, Spoorstraat 105 brengt een zeer aparte sortering DAMESMANTELS REGENMANTELS JAPONNEN SPORTKLEDING Deelnemer K.S.K.-race. ™(A3vertenÏÏe7Tn&TTÏcd 0E HELDERSE RECHERCHE heeft een knap staaltje van speurderswerk gele verd door het verrassend snel ophelderen van een inbraak, die in de nacht van Maandag op Dinsdag 22 Mei in een meubelmakerij aan de Zuidstraat werd gepleegd. De dader, een 38-jarige „koopman" uit Krommenie, kon reeds in de loop van Woensdag worden- aangehouden. Het bleek een zware jongen te zijn, die al veertien jaar gevangenisstraf achter ^e rug had. Tijdens het verhoor be kende hy niet alleen de inbraak in Den Helder, maar gaf hij voorts negen rij wieldiefstallen en een geval van oplichting toe. Het is niet onwaarschijnlijk, dat deze man nog meer diefstallen van fietsen op zijn geweten heeft. De politie zet het onderzoek in deze richting voort. Dit gunstige resultaat van het snelle in grijpen der Helderse recherche is des te opmerkelijker, daar zij als enige uit gangspunt beschikte over een knoop recherche een aanknopingspunt, waar van zij onmiddellijk gebruik maakte. Zij moest de man zien te vinden, die (met een bijna versleten draadje) aan deze knoop verbonden was geweest, toen hij zijn nachtelijke bezoek aan de meubelmakerij bracht. Een waardevolle aanwijzing werd verkregen van de heer W. D„ die Maan dag tijdens een avondje van zijn kla- verjas-club in een café een zekere „Joop" ontmoette. Deze verkocht een fiets aan de heer D„ die later op de avond 'n gevoel van verdenking tegen over „Joop" niet van zich kon afzetten. Hij vernam, dat „Joop" in Krommenie woonde en bij zijn a.s. schoonouders in Den Helder logeerde. De heer D. stelde de politie van zijn ervaringen op de hoogte en kon voorts mededelen, dat „Joop" per Naco-bus naar Alkmaar was gereisd. Een kennis \«n de heer D. was met dezelfde bus naar Alkmaar gegaan en had gezien, dat „Joop" met de trein verder was gereisd. rjEZE KNOOP, kennelijk afkomstig van een heren-overjas, vonden de rechercheurs Dinsdagmorgen, kort na dat de eigenaar van de meubelmakerij, de heer A. J. José van de Javastraat, aangifte van de inbraak had gedaan. De meubelmaker had 's morgens om acht uur een ware chaos in zijn werk plaats aangetroffen. Alle meubelen, die hy onderhanden had, waren naar bui ten gesleept en achter de werkplaats neergezet. DaarbU waren ook tafels en stoelen, die gerepareerd moesten wor den, maar gelukkig werd hiervan niets vermist. Wel bleek de hele voorraad bekledingsstof, ter waarde van onge veer duizend gulden, te zyn ont vreemd. Het enige spoor, dat de dader had achtergelaten, was de simpele jas knoop Maar deze knoop betekende voor de Deze kennis (een dame), aan wie de heer D. zijn ervaringen van de vorige avond had verteld, kon aan de politie verklaren, dat haar medepassagier de bovenste knoop van zijn jas miste. Zo beschikte de politie over steeds meer gegevens. Zij stelde een nader onderzoek in bij de familie, waar „Joop" de nacht van Maandag op Dinsdag had doorgebracht. Deze mensen konden vertellen, dat de volledige naam van hun logé J. H. C. K. luidde, en dat hij inderdaad te Krommenie woonde. Ook het adres konden zij verschaffen. De dochter des huizes met wie „Joop" K. enige tijd geleden verkering had aan geknoopt, had er geen vermoeden van, dat haar aangebedene niet bepaald van onbesproken gedrag was. In ieder ge val kon de recherche, dank zij deze aanwijzingen, de verdachte K. in de loop van Woensdag te Krommenie aan houden. Knoop gaf de doorslag ANVANKELIJK zei koopman Joop van niets te weten, maar toen ten slotte de knoop voor de dag werd ge haald, en deze als het ware schreeuwde om weer aan de jas te worden genaaid die de Helderse politie ten huize van K. had gevonden, viel K. door de mand. Bovendien bleek het signalement van de fiets, die K. in Den Helder had ver kocht, te kloppen met de gegevens van een karretje, dat by de Zaanse politie als vermist was aangegeven. Ook deze rywieldiefstal kon Joop niet langer ont kennen. Toen wilde de politie nog wel graag weten, waar de gestolen bekledingsstof was gebleven. Welnu, deze had K. vol gens zijn verklaring verkocht aan een marktkoopman op het Waterlooplein te Amsterdam. Hij gaf van deze onbe kende k-oopman een keurig signalement. Snel spoedde de Helderse politie-auto zich naar het bewuste marktplein, maar de handelslui hadden hun dagtaak reeds beëindigd. De Amsterdamse poli tie wist echter wel raad. Het opgege ven signalement kwam haar bekend voor, en zij ontbood de marktkoopman op het bureau. Deze man trok een ge zicht, zo onschuldig als dat van een pas geboren kind, en zeide van niets te we ten. Waarop de politiemannen een frons in het voorhoofd trokken, en vrede trachtten te krijgen met deze eerste tegenslag in een zo voorspoedig lopend onderzoek. Meer bekentenissen. Via Krommenie waar de pakjes werden opgehaald keerde de politie auto terug naar Den Helder. Onderweg vond K. de moed, te vertellen dat hij de laatste tijd wel meer fietsen had gestolen. In totaal negen stuks, en wel in Zaandam, Amsterdam, Amersfoort en Uitgeest. Drie ervan had hy in Den Helder verkocht, drie andere aan een melkhandelaar in Krommenie en ook voor de overige gestolen „zwijntjes had hij een koper gevonden. En verder bleek hij zijn geweten te hebben be zwaard met een geval van oplichting, betreffende een verlichtingsornament. Zo kon aan de heer José reeds gister morgen de verheugende mededeling worden gedaan, dat de Inbraak in zyn werkplaats was opgehelderd en dat ook het gestolen goed terecht was. In het wonder, dat de heer José ons gister middag opbelde om ons deelgenoot te maken van -(jn biydschap over het suc cesvolle optreden van de recherche? Hij konden op grond van vroegere ervaringen volkomen zyn mening delen, dat Den Helder over een uitste kend functionnerend politic-apparaat beschikt. En wy zün er zeker van, dat Joop K. de aller-allerlaatste zal zyn, om dat tegen te spreken! Ook uit Texel en Callantsoog waren oud-redders aanwezig, toen de stoet zich in beweging zette. Acht leden van „Moed, Volharding en Zelfopoffering" droegen de kist, die bedekt was met bloemen (onder andere van HRC) en het geel-rood-geel van de verenigings- vlag .Vooraan ging het vaandel van de vereniging, gedragen door de heer A. Jongman. Het was een ontroerend ogenblik, toen de kist langzaam neerdaalde. Na dat achtereenvolgens ds. Terlaak Poot en een dochter van de overledene had den gesproken, voerde de voorzitter van M.V.Z.", de heer J. van Dok, het woord. Deze gewaagde van de opoffe ringsgezindheid van Dirk Bot, die meermalen zijn leven voor dat van anderen in de waagschaal had gesteld. Hierna sprak wethouder Van Loo na mens het gemeentebestuur. Hij besloot zijn wel-geformuleerde toespraak met een laatste groet aan de overledene. Ds. Terlaak Poot zei, te hebben ge zien ,dat op de stenen van de begraaf plaats weinig of geen vrome woorden voorkwamen. Daarin meende hij de karaktertrek van de gehele bevolking te bespeuren, gesloten maar eerlijk, evenals Dirk Bot, die zoeven zijn laat ste rustplaats had gevonden. Coen Bot, oud-schipper van de ,.Do- rus Rijkers" en broer van de overlede ne, dankte namens de familie allen voor de betoonde belangstelling. Hij stelde er prijs op te verklaren, dat burgemeester en me,vrouw Rehorst Dirk Bot nog aan zijn ziekbed hadden bezocht. Op de Ruyghweg maakte gisteravond omstreeks negen uur een automobilist zonderlinge capriolen. Hij trachtte zijn wagen te draaien, waarbij hij hoogst stuntelig manoeuvreerde en met enkele boompjes in aanraking kwam. De ver onderstelling, dat de bestuurder onder de invloed van sterke drank verkeer de, was alleszins gerechtvaardig Voorbijgangers waarschuwden de P° tie, waarop l innen enkele minuten de motorbrigade ter plaatse verscheen. Een der agenten nam het stuur van e automobilist een inwoner van Ho terdam over, en reed de wagen na het hoofdbureau, waar de man ter on nuchtering een cel kreeg toegewezen- P. v. d. MADEN, Spoorstraat «5 steeds een geweldige keuze regenjassen in gabardine Engels linnen. sportoolberts Deelnemer K.S.K.-race-^

Heldersche Courant | 1951 | | pagina 2