De „Evertsen" thuis, met de vlag der United Nations in top Jubilarissen van de Rijkswerf ont- vingen zilveren medaille Boltini" een gezellig circus Bestellers Groot en Tompot door hun collega's gehuldigd Basketball-tournooi van „F.A.C. door KVH-heren gewonnen Duizenden verwelkomen 't schip Marinekampioenschappen beginnen deze week in Hilversum Weer werden scheepskijkers op de wal gericht Na dertig maanden terug in Nieuwediep Buitenlandse ingenieurs bezoeken Den Helder Oorlogsbodems in dienst Koninklijke waardering voor een halve eeuw van trouwe dienst n Romantische sleer van het oude paardenspel De ponny August wist hoe laat het was Postfanfare luisterde de jubileumviering op Ook K.V.H.2, en H.C.S.C. en H.A.V. eerste prijs HAV-KVH (heren) werd in verlenging beslist Opening en sluiting door schout bij nacht Slot K.S.K.-Berini viel op lot nummer 2752 MARKTBERICHTEN MAANDAG 4 JUNI 1951 •pOEN Hr. Ms. „Evertsen" nog in de Koreaanse wateren voer, werden talloze scheepskijkers op de kust gericht om te speuren naar vijandelijke doelen. Jongstleden Vrijdagmiddag kreeg de bemanning van de thuisvarende torpedo- bootjager door deze zelfde kijkers iets heel anders in het oog! Bij het passeren van Huisduinen zagen de opvarenden verscheidene kleine stipjes op de Dijk. Is het wonder, dat de scheepskijkers met kloppend hart werden gehanterd, nu zij werden gericht op doelen die tot het hart van de bemanning spraken? In zestien- malige vergroting waren de mannen en vrouwen duidelijk te herkennen, die op deze verrassende wijze de „Evertsen" welkom kwamen heten. Het blijde moment der begroeting zou echter nog twintig uur op zich laten wachten. De „Evertsen" zwenkte op het Marsdiep bakboord uit, en liet Vrijdagmiddag om half vijf het anker vallen, voorlopig voor het laatst. Immers, na een afwezigheid van dertig maanden, en na de roemruchte escapade naar de Koreaanse wateren, verdienen schip en bemanning toch zeker alleszins een welverdiende rust na gedane arbeid. Over de officiële ontvangst, die de Bevelhebber der Zeestrijdkrachten en de Commandant Zeemacht Nederland de „Evertsen" Vrijdagmiddag bereid den en over de woorden van lof die zij tot de opvarenden richtten, schre ven wij Zaterdag reeds. Het schip lag nog rustig voor anker, toen wij Zaterdagmorgen om half elf naar boord werden gebracht. Ons oog viel op de reddingboei, die naast de valreep hing. Daarop stond het familie wapen van het geslacht Evertsen, waarnaar de jager is vernoemd, afge beeld: drie kogscheepjes, varend op blauwe golfjes in een zilveren veld. De vierde oorlogsbodem, die in de loop der jaren naar het geslacht Evert sen werd genoemd, heeft de fiere naam der Evertsen zeker geen oneer aangedaan! De commandant, de luite nant ter zee der eerste klasse D. J. van Doorninck, was echter bescheiden in zijn commentaar op hetgeen zijn schip in het Verre Oosten heeft ge presteerd. Hij vertelde het sobere ver haal over de eindeloze patrouilletoch- ten, tijdens welke de „Evertsen" vele malen brandstof moest laden in volle zee. En over de actie bij Wonsan, toen de „Evertsen" vijandelijke doelen aan de kust moest beschieten. Zeldzaam was daarbij de medewer king van de jonge Amerikaanse vlie genier, die met zijn hélicopter boven de kust vloog en door de radio aanwij zingen gaf. „Hij praatte de granaten gewoonweg het doel in", herinnerde één der oficieren zich. „Het was een reuze aardige jongen, aan wiens aan wijzingen wij buitengewoon veel heb ben gehad. Hij had als basis een lan dingsboot van de Amerikaanse marine. We hebben hem nooit gezien, maar u zult begrijpen dat het ons iets dééd toen hij werd neergeschoten". De „Evertsen" had reeds het anker gelicht en langzaam koers gezet naar de haven, toen in de longroom nog druk vele herinneringen werden op gehaald. „Kijk", zei ons een jonge of ficier, „ziet u al die versiering op de luchtkoker?" Ja, daar zagen wij boven ons hoofd allerlei dieprode krabbels op de ruwe lichte verf van de lucht koker en wij meenden een paar na men te kunnen lezen De verklaring werd ons niet onthouden: „Wanneer eens een dame doordrong in de long- room van de „Evertsen". dan mocht zij haar naam met lippenstift op de luchtkoker schrijver. En als zij er bui tengewoon charmant uitzag, dan mocht zij een afdruk van haar lippen ernaast plaatsenVeel van die afdrukken zagen wij niet. Een gevolg van vrou welijke bescheidenheid? Juist had de vlootaalmoezenier J. Nieuwendijk ons verteld, dat hij een prachtige en leerzame reis achter de rug had, maar dat hij ook wel benauw de ogenblikken had doorgemaakt, toen een officier de longroom kwam bin nenstormen. „We mogen wel opschie ten, want we zijn vlak bij de haven!" De bemanning stond aan dek opgesteld volgens de meerrol. Daarbij hadden ook de zes oorlogsvrijwilligers van het Nederlandse detachement op Ko rea, die met de „Evertsen" thuisvoe ren, een plaatsje gevonden. De duizendkoppige belangstelling op en bij het Wierhoofd deed de beman ning goed. Nauwelijks had de Mari nierskapel het slotaccoord van het Wil helmus geblazen, of de juichende be groetingen golfden over en weer. Het was wel moeilijk om bekenden te ont dekken tussen de dichte menigte aan de wal, maar dat mocht niet hinderen. Een ware mensenstroom begeleidde de jager langs de haven. De „Evert sen" draaide bij de Koopvaarders schutsluis en gleed toen langzaam naar de steiger voor de Atjehloods, waar de politiemannen wel enige moeite hadden om de wachtenden in het ga reel te houden. Fier symbool Even later lag Hr. Ms. „Evertsen" veilig en wel gemeerd en was een be langrijke episode in haar levensge schiedenis afgesloten. De blauwe Uni ted Nations vlag, met de witte wereld bol en de lauwerkrans, die wapperde hoog boven de bedrijvigheid der dui zenden mensen, was een fier symbool van hetgeen één Nederlandse torpedo- bootjager voor de hele vrije wereld presteerde. Hr. Ms. „Evertsen" heeft een vrij gelukkige vaart achter de rug. Vijan delijke onderzeeboten heeft men niet gezien en evenmin vijandelijke vlieg tuigen. Wel werd het schip tweemaal door walbatterijen beschoten, welk vuur natuurlijk onmiddellijk werd ge retourneerd. Treffers werden niet ge- incasseerd en niet één der opvarenden werd gewond. Daar was dus alle reden voor dankbaarheid aan boord. De blijd schap van het weerzien werd hierdoor nog vergroot. Hr. Ms. torpedobootjager Evert sen is, na een lange afwezigheid, doorgebracht in de Koreaanse wa teren, weer in Nederland terug gekeerd. De aankomst in het Nieuwend iep. In 't kader van de jaarlijkse technische excursie der „Association internationale permanente des Congres de' Navigation" zal een gezelschap waterbouwkundige in genieurs uit verschillende landen op Woensdag 6 Juni een bezoek brengen aan de havenwerken te Den Helder. Hr. Ms. korvet „Batjan", die als vis serij-inspectievaartuig dienst gaat doen. en reeds van de Rijkswerf naar de Buitenhaven is gegaan, werd in dienst gesteld. De bodem staat onder bevel van de luitenant ter zee der eerste klas se H. D. B. Beudeker. Eveneens werd in dienst gesteld Hr. Ms. radar-opleidingsschip „Soemba", die op de Rijkswerf geheel werd gemoder niseerd. Van deze oorlogsbodem heeft de luitenant ter zee der eerste klasse N. J. Jongewaard het bevel. VISAFSLAG Aangevoerd aan de gem. Visafslag te Hoorn in de week van 27 Mei tot en met 2 Juni 1951: 3617 pond lijnaal van f 0.83—f 1.17, 3084 pond fuikaal f 0.54— f 1 19, 335 pond kuilaal f 0.73—f 0.78, 1462 pond snoekbaars f 0.46f 0.51, 222 pond baars f 0.33f 0 43, 973 pond blei f 0.03—f 0.04. teken als je bü de directeur op het matje moet Het is in de 'egelwn veeg j s. Helder, de zeilmaker C. komen, maar de commies J. A. Zwanenburg deden dit Zaterdagmorgen Dito en kapitein ter zee van de technische dienst met senoesen. Zij moes nwaardering in ontvangst nemen. Als stoffelijk S. G. Barendregt begiftigd met d« eremedaille in zilver ver- hlljk van erkentelijkheid werden «1 s__ wH.nlrWsteiml een fr,,i - bonde tekend' „aan de Orde van Oranje Nassau, een herdenkingstegel, een fraai ge. de oorkonde en.eei enveloppe met inhoud. Het stukje Ruijghweg bij de Sluis- dljkstraat stond Zaterdag in het teken van het halve eeuwfeest. De buren hadden de vlaggen uitgestoken. Zo Het is een echt gezellig circus, dat „Boltini". Het heeft nu vier voorstellingen in Den Helder achter de rug, en we zijn er zeker van dat het publiek al deze keren in een prettige stemming de tent heeft verlaten. Men kon genieten van een aantrekkelijk en afwisselend circusprogramma, dat niet leed onder allerlei overdreven bombarie. Het klassieke „paardenspel", dat hier in alle eenvoud maar vakkunig werd bedreven, bevatte ook voor het oog van de grootste dieren vriend niets vernederends voor de edele viervoeters, die de mensen moesten amuseren. Paarden groot sn klein draaiden hun rondjes door de piste en bewe zen hun intelligentie op velerlei wijze. Een buitengewoon schrander diertje was de zwarte pony August, een reken meester in de dop. Hij speelde het klaar, met zijn rechtervoorpoot te ver tellen hoe laat het was, in letterlijke zin, maar ook wat betreft een jong paartje in de loge. Natuurlijk zal de dresseur Lijfering zijn August wel iets hebben ingefluisterd, maar het beestje reageerde dan toch maar knap op de aanwijzingen van zijn meester. Met de hondjes, die aan het program ma meewerkten, was het niet anders. We wilden zelfs aannemen, dat de blaffertjes met plezier de piste op hun voorpootjes rondkuierden, alleen al vanwege het snoepje dat zij als belo ning kregen. De geit scheen het maar De weinige „klanten", die Tante Pos Zaterdagmiddag kreeg, hebben iets kun nen ervaren van de goede geest van saamhorigheid, die onder het PTT-personeel heerst. Zij hebben gezien, hoe de grote kantoorruimte in een feestzaal was her schapen, waarin zelfs plaats bleek voor een heel orkest. Dat alles gold de heren Groot en Tompot, die Zaterdag resp. hun vijf en twintig- en veertig-jarig jubileum vierden. Dit was voor de Helderse Postfanfare een prachtige gelegen heid, om zich voor het eerst in het publiek te laten horen. De muzikanten, die ditmaal onder leiding stonden van de heer Nic. Vis ser, behoefden zich geenszins te scha men voor hetgeen zij onder leiding van hun dirigent, de heer Joh. van Glabbeek, reeds hadden bereikt. De pittig gespeelde marsen vormden een prettige inleiding tot de toespraak van de directeur, de heer K. Keizer, die zich zeer waarderend over beide jubilarissen uitlist. Voor de heer Groot kon het een dubbele felicitatie worden, want hij vierde juist zijn verjaardag. De jarige jubilaris ont ving een enveloppe met inhoud en de zilveren sterren, die hij voortaan mag dragen ten bewijze dat hij een kwart eeuw van trouwe dienst achter de rug heeft. Zijn collega Tompot, die eveneens een enveloppe met inhoud ontving, alsmede een fraaie oor konde, werd verblijd met de gouden sterren. De directe chef van de beide ju bilarissen, de heer J. Borra, over handigde ieder een keurig wandlampje en een doosje sigaren als cadeautje van het personeel, waarna de heer J. Visser de gelukwensen van het kantoorpersoneel aanbood. De Postfanfare gaf nog een num mertje, in een korte pauze werd thee geserveerd, de heren Tj. Joh. Dito en Nic. Visser speelden twee serenades voor viool en accordeon, waarna als laatste spreker de heer A. G. van dn: Linde het woord voerde. Op sympa thieke wijze herinnerde deze aan en kele kleine gebeurtenissen, die teke nend waren voor de sfeer onder het Helderse PTT-personeel, welke voor al de laatste jaren zo verheugend goed is. Baron De Coubertin, de grondlegger der huidige Olympische Spelen, vatte de Olympische gedachte samen in de woorden Fortius, Altius, Citius, wat betekent krachtiger, hoger, sneller. De naar deze woorden genoemde Helderse gymnastiek vereniging „F.A.C." heeft een en ander in practjjk gebracht en gezorgd voor een uitstekend geslaagd basketballtournooi. Begunstigd door fraai weer, werden onder flinke belangstelling voor dit tournooi Zaterdagavond de finales gespeeld. Na veertien dagen sportieve strijd drongen acht van de vijf en twintig teams tot de eindstrijd door. De finale-partijen waren: Openbare werkenKVH 2 (heren, tweede klasse), KVH 2HCSC (dames, tweede klasse), HAVKVH (heren, eerste klasse) en KVHHAV (dames eerste klasse). De eerste wedstrijd bracht de bodem loze manden-gooiers de zege. Openbare Werken deed niets voor zijn tegenstan der onder, maar de KVH-ers grendel den juist even beter af. In de aanval troffen de korfballers vijf maal de basket, waaraan nog een strafworp werd toegevoegd. KVH 2 zegevierde met 112. De dames van HCSC combineerden beter dan de KVH 3-dames. De jonge KVH-ploeg drong wel enkele malen door, maar aan de andere kant vielen de meeste punten. Het werd tenslotte 216 voor HCSC. De grootste strijd was die tussen HAV en KVH (heren). Deze ontmoe ting gaf de belangstellenden een span nende en afwisselende strijd te zien dié eerst na tweemaal vijf minuten verlenging nog een ruime overwinning voor KVH opleverde. Eerst maakte men een HAV-o ver wicht mede en het tempo lag hoger, de zone-verdediging klopte goed en de snelle athleten had den met de rust zelfs een 126 voor sprong. De korfballers speelden gede primeerd; de meeste doelworpen wa ren „korfballen" en de openingen waren te doorzichtig. Toch zag men fijne trekjes. Aan de ene kant legde Huitinga de verdediging van KVH in de luren. Aan de andere kant kon Snoey rustig doelen, toen HAV de overige KVH-ers door dekking uit schakelde. Voorts zag men bij de bas ket een ingooibal, die door De Jong voor KVH werd genomen. HAV dekte alles af. Het ogenblik voor juist reage ren werd benut door Schekkerman, die aan de dekking ontsnapte en zijn team aan twee punten hielp. Na de rust werd de strijd verplaatst. De techniek ging een woordje mee spreken, er kwamen gaten in de HAV-verdediging. Vlak voor het einde had KVH met 1714 de leiding. Een minuut voor tijd was deze achterstand voor HAV tot 1716 teruggebracht. Het zag er voor KVH dan ook be denkelijk uit, toen Huitinga 'n straf- Aan het veertiendaagse bas ketball-tournooi van F.A.C. na men 25 teams deel. Er werden 33 wedstrijden gespeeld, waar mee in het totaal ongeveer 200 spelers(sters) waren gemoeid. Drie keer moest een wedstrijd worden verlengd; vier keer vroeg een scheidsrechter „time-out" aan. Er werden in het geheel 11 tech nische fouten gemaakt. De „groot ste" uitslag werd na H.A.V.-Hel- der genoteerd: 3528. Er werden (schrik niet) 397 persoonlijke fou ten gemaakt. In totaal ging de bal 797 keer door de basket. Acht keer moest een speler (bij vier persoonlijke fouten) het veld verlaten. Twee en dertig maal werd door een team „time-out" aangevraagd. (gegevens uit het score-boek) worp mocht nemen. Eigenlijk had hij twee strafworpen verdiend. De straf worp werd benut en de eindstand was 1717. In de verlenging besliste KVH de strijd, ook al, doordat een belangrijke schakel voor HAV uitviel door vier persoonlijke fouten. De eindstand werd 25—18. De laatste wedstrijd, tussen de da mes van voornoemde verenigingen, was het aanzien eveneens ten volle waard. De HAV-dames waren het sterkst. Mevrouw Huitinga—Bakker zorgde hier uiteindelijk voor de over winning 1614. Na afloop van elke wedstrijd werden aan de eerste en tweede-prijswinnaars fraai^ prijzen uitgereikt door de voor zitter van de afdeling Basketball van F AC, de heer K. Terlouw. zonderling te vinden, dat zij kunstjes moest maken voor een massa lachende mensen. Het dier voelde zich kennelijk boven dergelijke bezigheden verheven, maar wilde niet saboteren. „Jullie zijn zeker niet wijzer", lazen wij in de bruine geitenogen. In ons hart gaven wij het beest gelijk, maar wilden aan nemen dat het ons toestemming ver leende, eens één avond een beetje dwaas te zijn. De wereld leed daar immers geen schade onder Zo zullen ook de Cavalinio's hebben gedacht, de beide Vlaamse clowns, die hun beschaafde zotternijen met talent lanceerden. De Benanco's werkten vaar dig aan de trapeze, en later kwamen de beide meisjes uit dit trio terug met nog een knap luchtnummer. Gum and Gum, aangekondigd als „meisjes van elastiek", demonstreerden een lenigheid die benijdenswaardig was. Trouwens ook de paardrijdende perschef vanBol- tine, de heer W. H. ten Hoet Parson, presteerde dingen die hem door weini gen in de perswereld zullen worden nagedaan. Gehuld in een kleurig Tn- dianenpark zweefde hij op een galoppe rend ros door de piste, en hij zag er niet tegen op, capriolen te maken die een gewoon burger niet eens op de be gane grond voor elkaar kan krijgen. De jongste Boltini, een jongen van een jaar of acht, bracht een charmant nummer met de „Postillon de Long- jumeau", en de dames uit zijn familie deden voor hem niet onder met hun staaltjes van rijkunst op een groot glanzend paard. Zo waren er verschei dene demonstraties van paardendres- suur, o.a. met een drietal prachtige Arabische volbloeds, en verder kon men zich amuseren met het optreden van de kunstwielrijders Dickey en Toni, twee meisjes met een kogel en een muzikaal duo. Het circusorkestje van Johnny Oudenalder overgoot het geheel met vrolijke muziek. Vanavond treedt „Boltini" voor het laatst in Den Helder op. Morgen en overmorgen staat het circus in Anna Paulowna. leefden zij mee met de families Helder en Dito, die in hetzelfde rijtje huizen wonen. Even zijn we binnen gewipt en hebben een kijkje genomen in de feestelijke, met bloemen getooide huiskamers. Glunderend verklaarde de heer Dito dat hij sprakelooos was geweest en dat wil wat zeggen! De blijken van medeleven van het personeel der Rijkswerf zijn over stelpend geweest. Allen hebben er aan meegedaan en zelfs heeft een onder deel van het Stedelijk Muziekcorps muzikale medewerking verleend. Toespraken, versierde werkplaatsen, bloemen, handdrukken en fraaie ge schenken moesten de jubilarissen in ontvangst nemen. Zij waren diep onder de indruk. Wat moet er een fijne geest van kameraadschap onder het Werfpersoneel heersen, want de cadeaux waren zo zorgvol gekozen, dat het niet anders kan of hier heb ben de harten gesproken. Dito kreeg een keurig schilderij met een „ruim schoots" zeilende botter. „Kijk maar meneer: buik, broek en banden. Ziet U het nou. Ik ben er zo blij mee!" Commandeur Helder beziet met liefdevolle blikken het model van het gele reddingsvaartuig der Zeenood dienst, dat smaakvol is gesierd met rose lathyrus. Strelend laat hij zijn handen over het werkstukje gaan, dat hij als vakman zo buitengewoon kan waarderen. Aan ieder onderdeeltje is de uiterste zorg besteed en het geheel getuigd van de grootste toewijding. Mannen van de Rijkswerf, jullie hebt hen gelukkig gemaakt! Eén kwam te laat bij de directeur, maar voor deze keer mocht het. Dat was de Adjunct-commies Zwanen burg. Die zat heel genoegelijk bij de Commandant Zeemacht op visite. En tezamen met zijn echtgenote en kin deren was hij de gast van schout bij nacht C. W. Slot, de Chef-Staf, kapi- tein-luitenant ter zee B. C. Mahieu en de luitenant ter zee eerste klasse C. A. van Eeghen. Schout bij nacht Slot zond de heer Zwanenburg ook een bloemetje. De loopjongen kon de enorme mand met hortensia's bijna niet door de deur krijgen. Buitengewoon aardig was de atten tie van de voormalige „Bollenschuur bewoners" in wier midden de familie Zwanenburg de oorlogsjaren door bracht. Zij hadden een bouquet van zomerbloemen gezonden, variërend van een eenvoudige korenbloem tot een kostelijke pioenroos. Bloemen spreken hun taal en vlag gen drukken de hoogste vreugde uiq maar een zee van bloemen als de jubi larissen kregen, vertolkt maar een grootse gedachte: „Zij maakten zich bemind bij allen!" De jaarlijkse wedstrijden om het kampioenschap der Koninklijke Marine, die vorig jaar nog in Den Helder werden gehouden, zullen nu plaats vinden in Hilversum, waar men voor verschillende takken van sport over een betere accomodatie beschikt. Deze Marine-sportkampioenschappen beginnen op Woens dag 6 Juni en eindigen op Vrijdag 8 Juni. De officiële opening zal Woensdag morgen om negen uur op het Hilversumse exercitie-terrein worden verricht door de commandant Zeemacht Nederland, schout bij nacht C. W. Slot, die Vrijdagavond om half acht de prijzen zal uitreiken. De Marinekampioenschappen om vatten dit jaar de volgende takken van sport: roeien, athletiek, zwem men, schermen, handbal, volleybal en tafeltennis. Hierbij zullen de volgende inrich tingen en schepen van de Konink lijke Marine vertegenwoordigd zijnjj: Koninklijk Instituut voor de Ma rine, Depot Korps Mariniers Rotter dam, Afdeling Mariniers Doorn, Hr. Ms. „Wachtschip Willemsoord", Hr. Ms. „Wachtschip Amsterdam", Ma rinekazerne Amsterdam, Verbindings- school Amsterdam, Marinekazerne Den Haag, Marine-Opkomstcentrum Voorschoten, Marine-Opleidingskamp Hilversum, Onderzeedienst Rotterdam, Marinevliegkamp Valkenburg, De tachement Kon. Marine Deelen, De tachement Kon. Marine Woensdrechr, Detachement Kon. Marine Gilze- Rijen, Marva-detachement Amster dam, Marva-detachement Den Haag, Marva-detachement Den Helder^ Marva-opleidingscentrum Leiduin, Af deling Mariniers Volkel en Hr Ms „Jacob van Heemskerck". Afgezien van de persoonlijke kampioenschappen zal het schip of de inrichting die op de kampioen schappen de meeste punten behaair, in het bezit komen van de wissel beker beschikbaar gesteld door de Commandant der Zeemacht in Ne derland, tevens voorzitter van de sportcommissle, schout bjjij nacht C. W. Slot. In 1950 werd de wisselbeker gewonnen door het Kon. Instituut voor de Marine. Het Marva-detachement, dat op de kampioenschappen de meeste punten behaalt, komt in het bezit van de wisdelbeker, beschikbaar gesteld door luitenant-admiraal b.d. C. E. L. Hel- frich, en in 1950 gewonnen door het Mava-detachement Den Haag. Het millioen overschreden Op het Rialto-terrein was het Zater dagavond weer een grote drukte van wege de K.S.K.-kilometerrace. Het gaat goed met deze sportieve strijd ten bate van het Rode Kruis, want de deelnemers i(jn de millioen kilometers inmiddels gepasseerd! Onder grote spanning van de dui zenden, die op het Rialto-terrein waren samengekomen, werden de prijzen die voor de eerste verloting beschikbaar waren, alsmede verscheidene extra pre- mies verloot. De nummers der l°ten waarop de prijzen vielen, zullen in een publicatie van het K.S.K.-comité wor den bekend gemaakt. Een uitzondering willen wij echte maken voor de beide hoofdprijzen, ve Berini-bromfiets viel ten deel aan bezitter van lot nummer 2752, het f! wone rijwiel (een heren- of damesfc naar keuze) werd gewonnen door houder van lot nummer 2229. LANGED1JKER GROENTENCEN' TRALE, 1 Juni - 8000 kg rabarber 4-4 20; 320 kg uien 14.801490; 21.2W hg gele kool 6.—; 17000 kg witte K° 5.60 Doorgedraaid: 21000 kg gele k0° 6901 kg witte kooi. vi WARMENHUIZEN. 1 Juni. - 4T,0J. gele kool 6.—3800 kg rabarber 4sv 8.—; 3500 kg prei 8.—.

Heldersche Courant | 1951 | | pagina 2