r Ccflfa^OTY SPECIAAL ALKALIVRIJ VOOR WOL Het Nederlandse Vaas-team is nu reeds uitgeschakeld Miss A werd kampioene van Noordholland Pim, Pain en Pom JIMMY BROWN TERUG IN DE DIERENTUIN Prijsbeleid voor de landbouw zal spoedig gewijzigd worden 3C De wagen in hef Kloosierbos De moiorzesdaagse Rozenberg werd gewond Maakt sport de mannen uithuizig? BRIDGE-TOURNOOI Uitstekend geslaagde draverij te Middenmeer Luc van Dam gewond Waarheid of Bedrog? Drie categorieën van producten ingesteld Minister Mansholt sprak op vergadering van FNZ appie <Spookóteen r<4<YJHïïni r<=ü3tiTOI |(EG S KOFFIE 1 KEO's koffie Haags Blaaskwintet in de Antillen geweigerd Het Radioprogramma DONDERDAG 80 SEPTEMBER 1951 49. De twee apen hoorden met klop pend hart Sijmen Sabbel eindelijk weg- sloffen en eerst toen zij hem in de verte het vogelhuis hoorden binnen gaan, durfde Toos van haar plaats op te staan. Zij holde naar Trien. „Nou hoe heb ik 'm dat gelapt?" vroeg zij triomfantelijk. „En ik?" vroeg Trien, „hoe heb ik die klungel aan de praat gehouden?" De twee apen gnuifden van de pret. „*t Is ons gelukt, Trien!" juichte Toos. „Hier heb ik de sleutel van ons hok, de sleu tel van de vrijheid, als je begrijpt, wat ik bedoel". Meid", zei Trien, wat hèb ik 'm geknepen. Hoorde je hoe hij plot seling wantrouwig werd en hoorde je wat ik 'm toen even voorzette?" Toos knikte. „Héél handig gedaan", zei ze, „hetgeen niet weg neemt dat ik 'm de sleutel heb afgekaapt". De twee samen- zweersters kropen heel dicht bij elkaar en begonnen daarna te fluisteren. „We moeten het spelletje nu zo handig mo gelijk spelen", zei Trien, „maar voordat het pikdonker is kunnen we niets be ginnen. In elk geval wilde ik beginnen met vannacht een bezoekje te brengen aan de leeuw Piet. Die kan Jimmy ook niet luchten of zien en die zal zéker mee willen doen". De textielvakman neemt geen risico met alkalivrij, dat geschiktis voor alles en nog wat. Hij weet: het overvette en satijnzachte Echfalon-sop houdt de wol in staat van nieuw. <n O* iï a. P w ff. Het Nederlandse A-team voor de Zil veren Vaas werd op de tweede dag van de internationale motorzesdaagse uit de strijd geworpen door het ongeval, de Limburger Rozenberg overkomen. Na de start in de ochtenduren kwam hij in aanrijding met een kleine Fiat vracht wagen, die zonder signalen te geven plotseling naar links afsloeg. Het rech terbeen van onze landgenoot raakte bekneld tussen auto en machine. Ro zenberg slaagde er weliswaar in de rit, zonder strafpunten, uit te rijden, maar In het ziekenhuis van Varese bleek na afloop bij onderzoek, dat het scheen been voor driekwart was gebroken. Zo moest Rozenberg door pech de strijd staken, waardoor het A-team elke dag 100 strafpunten verkrijgt en dus uitge schakeld is. Herman Zuur met zijspanrijder Tak, kreeg een lekke band, 4 km voor de tijdcontröle van Oleggio, op 300 km. na de' start. Ohdanks snel repareren kwam het tweetal te laat aan de contröle, het geen twee strafpunten kostte. Alle an dere Nederlandse rijders zijn, zover dat Woensdagavond officieus kon worden opgemaakt, ook na de tweede étappe nog zonder strafpunten. Het Italiaanse trophee-team heeft de Morini-rijder d'Iganzio verloren, zodat alleen Enge land en Oostenrijk voor deze wedstrijd zijn overgebleven. Wat de vaas-teams betreft, van de A-teams zijn1 Engeland, Ierland, Italië en Zweden nog zonder strafpunten, bij de B-teams hébben En geland, Nederland, Zweden en Zwitser land nog een blanco strafregister, met het nodige voorbehoud, aangezien in de nachtelijke vergadering van de inter nationale jury altijd wijzigingen in be oordeling van sommige gevallen kunnen komen, waardoor strafpunten kunnen worden kwijtgescholden maar ook toe gevoegd. Het officiële resultaat van de eerste étappe is inmiddels bekend gemaakt. Vijftien uitvallers vielen er te noteren en twaalf anderen liepen strafpunten op. Tijdens de tweede étappe vielen Wederom enkele rijders uit en velen kregen strafpunten wegens te laat bin nenkomen aan de diverse tijdcontröles. Olivier, de wereldkampioen in de klasse der zijspan-motoren, moest de strijd staken wegens een gebroken achterve ring. Door te laat bij de tweede étappe aan de start te verschijnen, liepen niet minder dan vijf rijders strafpunten op, terwijl vier anderen hun machines niet binnen de voorgeschreven drie minuten aan de gang konden krijgen, hetgeen Advertentie Een halve eeuw geleden werd er nog betrekkelijk weinig aan sport gedaan. Was de man van 1901 huiselijker dan die van 1951? Hij was misschien wel meer in huis dan de man van thans, die zelf sport beoefent of naar sport gebeurtenissen gaat. kijken, maar wij geloven zeker niet dat sport een nade lige invloed op het gezinsleven heeft, integendeel. Denkt U b.v. maar eens aan de ge zellige voetbaluitzendingen in het win terseizoen. Het hele gezin zit genoegelijk bi) de radio en na afloop van de wedstrijd worden de spannendste spelmomenten besproken onder het genot van een geurig kopje Niemeijer's Gala-Thee. Dè Thee voor sportliefhebbers, zo geu rig en verkwikkend. „Hoeveel Niemeijer's Waardepunten hebt U al gespaard?" wordt belang stellend aan Moeder gevraagd. Want dat is Moeder's sport: sparen voor dat prachtige „Safira"-tafelbestek. En geen wonder, het is zo solide en vlekvrij, door-en-door! Hebt U nog geen geïllustreerde ge- schenkenlijst? Eén briefkaart aan Nie- meijer, Groningen, en U krijgt er gra tis een toegezonden. (Adv. I.M.) eveneens punten kostte. Het was prach tig zonnig weer, op deze tweede dag, het parcours van 350 km. was niet al te moeilijk, met uitzondering van een gedeelte, vlak voor Domodossola, waar de lunchstop was en de organisatie evenals op de eerste dag te Biella, ver re van vlot verliep. Het Nederlands bridge-team is door Groot Britannië met 70 tegen 48 match- punten verslagen. De stand is thans' als volgt. 1. Italië 13 tournooipunten, 2 en 3 Noor wegen en Oostenrijk elk 11 pnt., 4 en5 Egypte en Zweden elk 9 pnt., 6 Frank rijk 8 pnt., 7, 8, 9 en 10 Gr. Brittan- nië, Nederland, Zwitserland en IJsland elk 6 punten. ROOZENBURG—KELLER De 10e partij van de tweekamp om het wereldkampioenschap tussen Roo- zenburg en Keiler eindigde na 58 zet ten in remise. De stand luidt thans: Roozenburg 12 punten, Keiler 8 punten. Onder flinke belangstelling werd gisteren op de grasbaan te Middenmeer een kortebaandraverij gehouden met als inzet het kampioenschap van Noord- Holland voor 1951. Winnaar en tevens kampioen van Noordholland in deze course werd Miss A. met de rij der J. van Leeuwen, die hiermede de prijs van vijfhonderd gulden verdiende benevens een zilveren legpenning, aan geboden door het gemeentebestuur van Wieringermeer en een zilveren das speld voor de rijder, aangeboden door de vereniging Hippos. Tweede werd George Wilkes, rijder P. Koster, die hiervoor tweehonderd gulden ontving. Derde werd Louis F. H., rijder J. Hart, met een prijs van honderd gulden. De vierde prijs, vijf tig gulden, werd gedeeld door Eduard Anvil en Aloes. 's Avonds werd op het sportveld een tweetal voetbalwedstrijden gehouden bij kunstlicht. Een jeugdelftal van Flevo en een van Schagen speelden een aardige partij, waarbij de Schager juniores een 4-2 overwinning behaal den. Een versterkt Flevo tegen Grass hoppers uit Hoogwoud wist met 2-1 de overwinning te behalen. Een prach tig vuurwerk aan de haven besloot de ze goed geslaagde dag, die door vrij goed weer werd begunstigd. Naar wij vernemen zal de wedstrijd Luc van DamLopez, welke op Dinsdag 8 October in de Haagse dierentuin zou worden gehouden, worden uitgesteld. Zoals men weet heoft Van Dam in de wedstrijd tegen De Keersgieter een blessure opgelopen. Foto's hebben uit gewezen, dat zijn middenhandsbeentje is gescheurd. Het zal derhalve nog enige tijd duren alvorens Luc van Dam tegen de Spaanse kampioen zal uitko men. DE STAKINGEN IN EIJGELAND In Londen en Manchester zijn thans ongeveer 4.500 havenarbeiders in sta king. Het werk op 38 schepen ligt stil. 4.500 man sleepbootpersoneel in 't Lon- dense havengebied weigeren overwerk te verrichten. INGEZONDEN STUKKEN (Buiten verantwoordelijkheid van de redactie) Naar aanleiding van het ingezon den stuk van de heer J. van Haren uit Zaandam zou ik gaarne het vol gende willen opmerken: Ik ben helemaal niet competent, in dit opzicht een oordeel uit te spreken, of zelfs maar te hebben; het is dan ook niet mijn bedoeling de geachte inzender te antwoorden, of iets van dien aard. Ik wilde alleen graag deze kans aangrijpen, om te zeggen, wat naar mijn gevoelen door daartoe meer bevoegde perso nen nog veel te vaak verzuimd wordt, onder de aandacht van alle mensen te brengen. Het Is dit:wij mensen verbeelden ons heel wat; ons verstandelijk kunnen staat bij na voor niets en dat maakt, dat wij meer en meer vermaterialiseren, meer en meer gaan denken dat we alles moeten weten, alles rtioeten be grijpen en dus onderzoeken en uit rafelen. Voor onbegrepen dingen is geen plaats bij de moderne mens, die hard op weg is een soort aan' zelf-overschatting lijdend wezen te worden, slachtoffer van zijn eigen „techniek" en „mechanisatie" en van zijn overspannen zenuwen. Ar me mens, die de 1001 onbegrepen dingen om zich heen niet wil op merken maar die het wonder van zijn eigen bestaan niet kan begrij pen, al tracht hij het al duizenden jaren aan zichzelf uit te leggen! Wat betreft de Christus-verschij- ning op de foto in de wolkenfor matie als het bedrog is zal er een verdere actie op moeten volgen van de een of andere secte of per soon, die reclame wil maken voor bepaalde ideeën. Dat zullen we dan óók wel weer horen. Is dit niet het geval, dan zal de knapste kop er geen afdoende verklaring bij kunnen rijmen! Hoogachtend, H. M. KRESSER JORDAN, Lyceumstraat 40, Alkmaar. 59. De volgende morgen vroeg zal de raderboot vertrekken en Billie en Ka- reltje, de dierenvangers, hangen over de railing. „Ze mogen ons gisteravond dan te slim af zijn geweest," zegt Billie, „maar vandaag zullen ze ons niet ont glippen. Voor deze ene keer is de wet nu eens op onze hand. Die aap is ons eigendom en wij hebhen hem verkocht aan het circus. Alles wat we te doen hebben, is de politie erbij te halen, wanneer die aap weigert om met ons mee te gaan." „Zou je dat durven?" Ka- reltje kijkt zijn vriend vol bewondering aan. Hij heeft liever niets met de politie te maken. „Maar je zal zien, dat de aap eieren voor zijn geld kiest," vervolg* Billie. „En het enige, wat wij dan te doen hebben is hem bij zijn vader af te leveren en de duizend gulden in ont» vangst te nemen." „Maar denk je dan, dat zij heus met deze boot mee zullen gaan?" vraagt Kareltje. „Natuurlijk er gaat maar één boot en dat is deze* Maar de tijd van vertrekken is aange» broken, de stoomfluit gilt al en nog steeds is er geen aap aan boord geko men. Maar, wie komen daar nog aan op het laatste nippertje? Ongelooflijk! Pim, Pam en Pom. Ze zijn nog juist op tijd. Maar waar is Pepi? Minister S. L. Mansholt heeft op de jaarvergadering van de Kon. Ned. Zui- velbond F.N.Z: medegedeeld, dat de landbouwproducten voortaan in drie categorieën zullen worden ingedeeld, In de eerste komen producten, waar van de voortbrenging gewaarborgd moet worden ten behoeve van de consument, 2e basisproducten, die voor de directe bestaanszekerheid van de landbouw van het grootste belang zijn en 3e pro ducten zonder prijsregeling of garan tie. Tot de eerste categorie, waarvoor de prijzen blijven vastgesteld, behoren suikerbieten, tarwe, koolzaad en con- sumptiemelk. Voor deze producten ont vangt de boer de kostprijs plus een redelijke ondernemerwinst, waarvan de hoogte nog nader bekeken zal worden. Als basisproducten noemde de minis ter melk voor industriële verwerking, vlees, voedergranen en aardappelen. Hiervoor worden basisprijzen vastge steld met een vrije uitloop naar bo ven. Ten aanzien van de melk-garantie- prijs zeide hij, dat deze niet zal worden gewijzigd. De prijs voor consumptie- melk kan niet worden vrijgelaten. De minister ging niet in op een toe komstige regeling ten aanzien van de prijsstelling van de consumptiemelk en de' garantieregeling voor de indu- striemelk omdat, naar hij zeide, hier voor nog overleg met de Staten-Gene- raal en het organisatieleven moet wor den gepleegd. Hij kondigde verder aan, dat de hef fing op boter, bij export naar België, met ingang van j November a.s. af in het Zuivelfonds zal vloeien. en de 5. De Maat leunde over de ver schansing en lurkte behagelijk aan zijn pijpje, toen hij het gezelschap zag aankomen. „Wat een zonderling stelletje men sen", mompelde hij, „Ze doen alsof ze hier moeten zijn Op hetzelfde ogenblik zag hij Kap- pie, die half schuil ging achter de reusadhtige varkenskoopman. Zijn ogen puilden bijna uit zijn hoofd en hij ver gat aan zijn pijp te trekken. „Ze moeten hier zijn!" mompelde hij, „Dat betekent natuurlijk varen maar watoh, oh, als dat maar goed afloopt! Die dame lijkt warempel wel een aangeklede Kerstboom!" Onderwijl was het gezelschap bij de „Kraak" aangekomen, en madame Mi- rabelle was met angstige pasjes de loopplank opgeklommen. Doch toen ze zag, dat ze een sprong moest doen om aan boord te komen, bleef ze met een vertwijfeld gilletje staan. „Hédaar, klont!" riep Kappie, die achteraan kwam, tot de Maat, „zou je de dame niet eens de behulpzame hand bieden!" Met een angstig voorgevoel greep de Maat het aarzelend uitgestoken handje van madame en gaf er een flinke ruk aan, hetgeen tot gevolg had, dat „de dame" met een ijselijke gil aan boord van de „Kraak" en in de armen van de Maat belandde. „Ga je weg, engerd!" schreeuwde dè Maat, terwijl hij zich in allerlei boch ten wrong om los te komen. (Wordt vervolgd) voor luxe postpapier naam en adres. ^Spaar slechts 60 punten met Uw eigen ff O 8. f&LETON DOOR MARIORIE VERNON 43) Niemand anders was de moestuin in gekomen, denkenH dat het verboden terrein was of te saai, en zo hadden ze het rijk alleen. „Tijm, marjolein, dragon, bieslook, kruizemunt" dreunde Neville op, toen hij stilstond bij de kruidentuin en hij was machtig trots dat hij ze alle kon opnoemen. Het meisje moest lachen. .Schitterend! Maar vertel me nu eens iets over de bloemen en planten die je in het buitenland hebt gezien, Neville." „Neen! Laten we over jou praten; ik wil weten wat je lekker vindt en wat je lievelingsboeken zijn en alle grap pige dingen die je als kind hebt gezegd. Wel we zouden zo nog dagen kunnen doorgaan!" „Dat zouden we inderdaad. Maar wer kelijk, Neville, ik vind dat je je plich ten als de nieuwe eigenaar van Lyn- ford moet gaan vervullen. Zoals ik je al zei: het wordt van je verwacht en ze zullen zich zwaar teleurgesteld en ge griefd voelen als je het niet doet. Het zou geen goed begin van je zijn om wrok te verwekken. Had je gedacht dat je hier de hele dag vrij zou kun nen rondwandelen zonder iemand te hoeven aanspreken of te ontmoeten?" „N-neen", gaf hij toe en herinnerde zich plotseling iets. „Eerlijk gezegd heb ik Peta "beloofd met haar op te trek ken". „O" zei Nan, „o, ik heb Peta hele maal vergeten." Het was niet te geloven, maar het was waar. Peta en haar voornemen om met Neville Heritage te trouwen; Peta in haar eerzucht, haar plannen, in haar wensen en bevelenZe had hem al voor zichzelf opgeëist nog vóór hij in Lynford was aangekomen en Neville had zich, naar ze nu met onbodwi'--' bare jalouzie bedacht, maar ai rr ©c* reidwillig getoond om zich naar haar plannen te voegen. „Vreemd genoeg", zei Neville, „had ik haar ook vergeten". Hun ogen vonden elkaar en Nan vpel- de plotseling iets als paniek op haar af stormen. Hij was van Peta: Peta had haar zinnen op dit huwelijk gezet, wenste het meer dan iets anders ter we reld. Nan en Peta waren dikke vrien dinnen geweest sinds ze kleine kinde ren waren en Nan had haar mooie, charmante kameraadje altijd aanbeden. Het was een eer en een genoegen ge weest haar heur zin te geven, te zorgen dat wat er ook gebeurde, Peta gelukkig was. En zo was het al die jaren geble ven. Peta was de koningin, die vrien delijk maar met vaste hand regeer de en Nan was haar trouwe onderdaan verlangend haar goed te dienen. Daarom was het voor Nan heel na tuurlijk om Neville als Peta's eigendom te beschouwen, een voudig omdat Peta het zo had besloten. Bovendien.... hij wilde leren paardrijden om Peta een plezier te doen, zodat hij bij haar kon zijn en al haar genoegens kon delen, dus moest hij ook wel om haar geven.. Die merkwaardige blik die ze zo juist in zijn ogen had gezien, had niets anders betekend dan dat hij het korte samen zijn en de goede vriendschap, die er tussen hen was ontstaan prettig had ge vonden „Je moet naar haar toegaan", zei Nan en vermeed zorgvuldig om hem aan te zien. „Ze zal zich afvragen waar ter wereld je toch hebt uitgehangen. En Peta is het niet gewendveronacht zaamd te worden". Ze kon er niet tegen, dat Peta slecht werd behandeld. Er klonk dan ook iets van verwijt in haar zachte stem en Neville fronste zijn wenkbrauwen. „Goed", sprak hij kortaf, „Ik zal gaan. Daag". Hij draaide zich met een kort knikje om en Nan stond zijn lange gestalte na te kijken zoals hij daar tussen de krop jes sla en de doperwtjes voortliep en ze beet op haar lip. De dag had zijn glans voor haar ver loren. Ze was zo gelukkig geweest, zo heerlijk opgewekt en zonder zorgen, en nu was er van al die glans niets meer over dan een hoopje stof en as. Ze had er opeens wanhopige behoefte aan uit de menigte weg te komen, weg van het gelach en de vrolijkheid, van de ge dwongen conversatie met kennissen die haar zo nu en dan zouden aanspre ken. om thuis te zijn en ergens in een rustig hoekje haar hartepijn onder ogen te zien en te trachten die te be heersen vóór ze zich weer aan de wereld moest vertonen. Maar het ging niet. Nan rechtte haar schouders en besefte dat ze tot het bit tere eind zou moeten standhouden. Ze was te bekend om niet gemist te wor den, de mensen zouden naar haar in formeren en zich afvragen waarom ze zo plotseling was verdwenen, vooral omdat ze nog in een voordracht moest optreden die avond. Ze zouden zelf conclusies kunnen trekken wanneer ze haar eerst met Neville hadden gezien en hem dan later Peta het hof zagen maken. Neen, ze moest door de zure appel heen bijten, hoe moeilijk het ook zou zjjn. (Wordt vervolgd) Op uitnodiging van de Kon. Ned. Petroleum Maatschappij zou het „Haag se Blaaskwintet", dat bestaat uit leden van het Residentie-orkest, een tournee maken in de Ned. Antillen. Door de autoriteiten aldaar werd echter mede gedeeld, dat de leden van het kwintet geen toegang tot de Antillen kan wor den verleend. Een reden voor deze wei gering werd niet gegeven. Op onze informatie bij een der leden van het kwintet, de heer Louis Stotijn, deelde deze mede, dat de weigering mo gelijk haar grond vindt in het feit, dat de heer Haakon Stotijn, hoboïst en lid van het Amsterdamse Concertgebouw orkest (doch geen deel uitmakend van 't Haagse Blaaskwintet) communistisch gezind is. De leden van het kwintet, al dus de heer L. Stotijn, zijn dit geen van allen. EXECUTIES IN ZUID-CHINA In de periode van tien maanden, ein digend op 10 Augustus, zijn in de Zuid- chinese provincie Kwangtoeng meer dan 28.000 personen terechtgesteld. In dezelfde periode werden bijna 90.000 personen gearresteerd. VRIJDAG 21 SEPTEMBER HILVERSUM I, 402 m.: 7.00 VARA, 10.00 VPRO. 10.20 VARA, 12.00 AVRO, 16.00 VARA, 19.30 VPRO, 21.00 VARA, 22.40 VPRO, 23.00-24.00 VARA. - 7.00 Nieuws. 7.18 Gram.muziek. 8.00 Nieuws en weerberich ten. 8.18 Gram.muziek. 8.50 Voor de huis vrouw. 9.00 Gram.muziek. (9.30—9.35 Water standen.) 10.00 „Kinderen en mensen", causerie. 10.05 Morgenwijding. 10.20 Gram.muziek. 10.30 Voor de vrouw. 10.45 Pianorecital. 11.05 Voor dracht. 11.25 Orgelspel. 12.00 Dansmuziek. 12.30 Land- en Tuinbouwmededelingen. 12.33 Gram.muziek. 12.45 Sport en prognose. 13.00 Nieuws. 13.15 Mededelingen of gram.muziek. 13.20 Orkestconcert. (In de pauze: gram. muziek.) 14.00 Voor de vrouw. 14.20 Kamer orkest. 15.00 Cabaret. 15.35 Orgel en accor deon. 16.00 Gram.muziek. 16.30 Voor de jeugd. 17.00 Filmprogramma. 17.25 Muzikale cause rie. 18.00 Nieuws. 18.15 Felicitaties. 18.45 „Denk om de bocht". 19.00 Kinderkoor. 19.15 Prijzenpraatje. 19.30 „De nieuwe kerkorde", causerie. 19.50 Bladerende in het album. 20.00 Nieuws. 20.05 Boekbespreking. 20.10 Gram. muziek. 20.30 Benelux. 20.40 „Een sterk volk", causerie. 21.00 Operamuziek. 21.45 Buitenlands overzicht. 22.00 Lichte muziek. 22.25 Gesproken portret: Prof. Auguste Picard. 22.40 „Vandaag", causerie. 22.45 Avondwij ding. 23.00 Nieuws. 23.15—24.00 Gram. muziek. HILVERSUM I, 298 m.: 7.00-24.00 NCRV. 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgymnastiek. 7.30 Gram.muziek. 12.30 Land- en Tuinbouwmede- 8.00 Nieuws en weerberichten. 8.15 Gewijde muziek. 8.45 Gram.muziek. 9.15 Voor de zie ken. 9.30 Gram.muziek. 10.30 Morgendienst. 11.00 Alt en piano. 11.30 Gram.muziek. 12.00 Gra.muziek. 12.30 Land- en Tuinbouwmede delingen. 12.33 Meisjeskoor. 13.00 Nieuws. 13.15 Mandoline-Ensemble. 13.45 Gram.muziek. 14.00 Wenken voor de tuin. 14.15 Blaaskwin tet.' 14.45 Boekbespreking. 15.05 Concert gebouworkest en solist. 16.40 Voordracht. 17.00 Verzoekprogramma voor de jeugd. 17.30 „Un- der de Fryske Flagge". 17.45 Gram.muziek. 18.00 „In dienst van het Vaderland", causerie. 18.10 Bariton en orgel. 18.30 „Het Evangelie in Esperanto". 18.45 Geestelijke liederen. 19.00 Nieuws en weerberichten. 19.15 Regeringsuit zending: „Verklaring en toelichting". 19.35 „Een goed woord voor een goede zaak", cau serie. 19.40Radiokrant. 20.00 Nieuws. 20.05 Jeugdsamcnkomst Gereformeerde Jeugdwerk. 21.15 Radio Philbarmonisch Orkest, Omrooep- koor en solist. 22.15 Pianoduo. 22.30 Boek bespreking. 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Nieuwi. 23.15-24.00 Gram.muziek.

Heldersche Courant | 1951 | | pagina 5