Puzzle-wedstrijd voor jong en oud Rond negentig mille voor inventaris van stilgelegde gasfabriek Amandelspeculaasjes Speculaasjes Winkelweek koopjes Vele fraaie prijzen ie verdienen Fa Gebr. Pronk Oude Eysink bracht f 80.- op Fort „Erfprins" weldra gereed voor zijn nieuwe bestemming WINKELACTIE .GROOT DEN HELDER Drie hoofdprijzen ter waarde van f 300 elk BANKETBAKKERIJ KEIZERSTRAAT „Gijsbert Japikx" biedt nu „in test mei Stuorkes" Maandag indiensisielling van Artillerieschool Lichtschip 11 morgen te water IN HET KORT Kanowedst(ijden van HWN in de Binnenhaven Filmdagen voor de jeugd T IS MAAR EEN WEET.. ORANJEBOOM BIER JORMOSA- ALS VEILINGLOKAAL Afslager Bakker had tweehonderd .klanten" Op weg naar Nieuwediep Tussen Haaks en Kuitje Zal het HCSC ditmaal eens lukken tegen j. Holland? Zondag de Herfstrit van de Auto- en Motorclub PREDIKBEURTEN Het gebeurde in Nieuwediep Zaalberg dekens, Lakens, Slopen, Flanellen lakens, Ruitstoffen Ribfluweel Nachthemden, Pyama's, IÖ65 Trainingsbroeken Trainingspakjes, Vitrage, Keukenb^ddoek, Pyama flanel, Regenmantels, VRIJDAG 38 SEPTEMBER 1951 lvy herinneren ons nog zeer goed de winkelactie die het comité „Groot Den Helder" het vorige jaar organiseerde. Vrywel iedereen in deze stad was naarstig aan het elftallen verzamelen en de „ruilbeurzen" op diverse plaatsen mochten zich in een buitengewone belangstelling verheugen. Vandaag begint er een nieuwe winkelactie, natuuriyk met geheel andere attracties, maar wy twijfelen er niet aan of de Grote Etalage Puzzle-Wedstrüd zal heel Den Helder op de been brengen. En er zyn met dat puzzelen ditmaal wel heel fraaie pryzen te verdienen. Het loont bovendien de moeite, met een aan het puzzelen te gaan, want aan de eerste vijf en twintig goede op lossers, die de puzzle (voorzien van het vereiste aantal waardepunten) in leveren, wordt een extra-premie van f 2.50 verstrekt, in de vorm van een waardebon, die door alle deelnemende winkeliers in betaling wordt aangeno men. Er zijn trouwens nog meer van die premies te behalen. Want op iedere vijf en twintig goede oplossingen wordt weer een waardebon van f 2.50 ver strekt, een niet te versmaden premie in deze dure tijden. Hoofdpryzen Het zou niet juist zijn, iemand die veel kan kopen, een kans op een gro tere prijs te geven dan iemand die met een smalle beurs moet rondkomen. Het is daarom goed gezien dat de hoofdprij zen (waardebons ter waarde van f 300) gelijk zijn gehouden. Op deze wijze heeft iemand, die voor f 100 besteedt, evenveel kans op de hoofdprijs van De opzet van deze puzzle-wedstrijd is zeker origineel te noemen. Wij heb ben vroeger in onze stad al eens naar verborgen letters in de etalages ge zocht, om daaruit een slagzin samen te stellen. Maar nu is er al een soort „slag zin" gegeven, een gedichtje, dat van boven naar beneden te lezen staat in een soort van kruiswoordpuzzle, die Koning Klant verder moet invullen. Nu hoeft men zich niet te laten afschrik ken omdat men de kunst van het puz zelen niet zou verstaan, want wij gelo ven niet dat de organisatoren het al te moeilijk hebben gemaakt. De wedstrijd is bedoeld als een gezellige ontspanning voor de nu weer lengende avonden, en om een kans te hebben op één der zeer veel fraaie prijzen mag men zich toch wel wat moeite getroosten. Meer dan tweehonderd winkeliers Wij mogen zon'der overdrijving zeg gen, dat een winkelactie van een der gelijke omvang nog niet in Den Helder is gehouden. Op het puzzle-formulier staat een respectabele lijst van deelne mende winkeliers en zo ooit is geble ken dat eendracht macht maakt, dan toch wel hier. Want deze verenigde winkeliers hebben er wel wat voor over om het Helderse publiek een ge zellige attractie te brengen; want be halve een aantal niet te versmaden hoofdprijzen zijn er door de winkeliers onderling nog zoveel premies bijeen gebracht, dat het totaal bedrag der be schikbaar gestelde prijzen de f 3000 overschrijdt. De puzzle In vier kolommen naast elkaar staat een „soort kruiswoordpuzzle", wij zeg gen speciaal „soort", omdat alleen maar horizontaal behoeft te worden opgelost. Er zijn een paar letters gegeven, en voor de rest moet de puzzelaar aan de hand van de gegeven omschrijving er naast maar zien te vinden wat er ver der moet worden ingevuld. Er zullen misschien knappe koppen zijn, die de hele puzzle achter elkaar kunnen in vullen, maar wij zien er toch van ko men dat menig huisgezin om de tafel geschaard probeert de puzzle op te los sen. Etalages geven de oplossing In de etalages van de deelnemende winkeliers staan de artikelen, die men moet invullen, geëtaleerd. Deelnemer nummer één heeft in zijn etalage er gens staan het artikel, dat onder num mer één wordt gevraagd en zo vervol- gens. Wij zijn er van overtuigd dat de etalages van de deelnemende winke liers gedurende de actie veel bekijks zullen trekken. Laten we maar hopen, dat het weer meewerkt. Trouwens, de meesten zullen de avonduren wel ge bruiken om de etalages te gaan kijken: dat is nog veel gezelliger. De straten vol mensen en alle etalages helder ver licht! In de Keizerstraat nummer 12 is het bureau van de Winkelactie Groot Den Helder gevestigd. Een paar flinke vrij willigers zitten daar vanaf vanmiddag twee uur klaar om aan iedereen die maar puzzlen wil een formulier uit te reiken. Er zijn er genoeg! 65 ct 250 gram 50 ct 250 gram Dagelijks vers (Advertentie, Ing. Med.) De Fryske Krite „Gysbert Japikx" wijkt dit jaar af van haar gewoonte, zelf een uitvoering te verzorgen. Voor de eerste keer zal een gezelschap van buiten voor de leden optreden. Dat geschiedt op 5 October in Casino, waar het bij de Friezen zeer bekende toneel gezelschap Barend van der Veen zal opvoeren „In test mei Stuorkes". Een ieder zal zich het succes van genoemde toneelgroep herinneren, toen twee jaar geleden op de planken werd gebracht „In Heidepyk", een stuk, dat ongeveer zeshonderd maal voor volle zalen werd opgevoerd. Het stuk dat op 5 October voor het voetlicht wordt gebracht staat welis waar op zichzelf, maar het kan tevens worden beschouwd als een vervolg ip „In Heidepyk'. Het geniet een even grote belangstelling. Dat er veel animo is voor dit toneelsnel bewijzen de aan- n die reeds van elders bij „Gys bert Japikx" binnenkomen. Men doet er dan ook goed aan, zich tijdig van kaarten te voorzien. CiNZE stad ligt aan het uiterste puntje van Noord-Holland, aan drie kanten in het water. Men zegt wel eens, dat wij afgesloten zijn van de „bewoonde wereld", en dat men vele kilometers moet reizen voor men „ergens" komt. En toch leven wij hier met een gemeenschap van ruim 35.000 men sen, een gemeenschap, die zich als het bouwprogramma geheel uitgevoerd is zal vergroten tot vijftig, misschien zestigduizend personen. Als het eenmaal zover is, zal men niet meer kunnen zeggen dat er gereisd moet worden om „ergens" te komen. Want dan i s men „ergens". Den Helder wordt een grote stad, er wordt hard ge werkt aan de bouw van „Groot Den Helder", en de plaatselijke middenstand bouwt daaraan mee. Beter dan Best TOM BORGERDING'S NYLONREPARATIE Keizerstraat 48 (Advertentie, Ing. Med.) f 300 als iemand, die voor slechts f 10 waardepunten ontving. Onze winkelstand actief Bovendien blijkt uit de organisatie van deze winkelactie, dat onze winke liers actief zijn. Ieder jaar hebben wy nu nog kunnen genieten van een paar aantrekkelijke winkelacties, en wij ge loven wel dat ook dit maal de Helderse burgerij zich bij het oplossen van de etalage-puzzle niet onbetuigd zal laten. Wij komen in onze volgende edities nog terug op deze actie, en hopen dan in staat te ziin te vertellen, wanneer en waar de prijzen en premies onder de goede oplossers zullen worden ver deeld. Onlangs berichtten wy, dat de Artillerieschool der Koninkiyke Marine zou worden ondergebracht in het voormalige fort „Erfprins" zulks in verband met het feit dat de Navigatie-gevechtsinformatieschool („Navgis") de beschikking zou krygen over het gehele fort „Oostbattery". De inrichting van het fort „Erf prins" voor zijn nieuwe bestemming en het overbrengen van de inventaris zyn nu zover gevorderd, dat de datum van indienststeiling kan worden bepaald. Deze is vastgesteld op Maandag 1 October. Deze indienststeiling van het fort „Erfprins" als Artillerieschool der Ko ninklijke Marine zal min of meer offi cieel, maar daarnaast ook op feestelijke wijze geschieden. Maandagmorgen, om elf uur vindt de officiële indienststei ling plaats. Deze zal ook worden bij gewoond door de familieleden van het marinepersoneel, dat bij de. Artillerie school is betrokken. Na de plechtigheid gaat men gezamenlijk aan de maaltijd. Er wordt (want het is Maandag!) snert geserveerd. 's Middags om half twee beginnen sportwedstrijden, die meer een amusant dan .serieus karakter zullen dragen Onder meer staat een gecostumeerde voetbalwedstrijd op het programma. In de namiddag kan men in het kazerne gebouw een dansje maken. De dag wordt besloten met een feest avond in Casino, te verzorgen door het „Argis-Cabaret". Er zal bal na zijn. Morgenochtend 11 uur zal de echtge note van hoofdingenieur P. J. G. van Diggelen, chef van de technische dienst van 'a Rijkskustverllchting, op de ryks- werf het lichtschip II te water laten. Dit nieuwe vaartuig is een zuster schip van de 10, die enige weken gele den te water is gelaten. Het is voorzien van een lamp van 4,2 kw met een licht sterkte van .1 millioen kaarsen, en heeft gen waterverplaatsing van 450 ton standaard. De lengte is 45,40 me ter. De breedte 7,9 meter en de difep- gang 2,70 meter. De electrische instal latie bestaat uit twee generatoren van 30 kw en twee generatoren van 50 kw in elkanders reserve. Voorts is het schip voorzien van een nautofoon-in- stallatie voor mistseinen. De beman ning zal dertien koppen bedragen. In de Vakschool voor Meisjes houdt vanavond om acht uur mej. N. Posthu mus Meyes voor de Helderse Volksuni versiteit een lezing met lichtbeelden over het onderwerp „Een rondgang door het Rijksmuseum te Amsterdam". Vanavond spreekt de heer B. Gras in een propaganda-bijeenkomst van de Jongeren-organisatie van de KVP, die wordt gehouden in de bovenzaal van Casino. De British Women's Club houdt Maandagavond haar maandelijkse bij eenkomst in de Marinacantine. De Tivoli-bioscoop brengt van he den- t.e.m. Maandagavond de avontu renfilm „Captain China", terwijl in de Witte bioscoop „De Jungle Prinses" wordt vertoond. De watersportvereniging „Helder— WillemsoordNieuwediep" organiseert Zondag voor haar leden canowedstrij- en in de Binnenhaven. Het program ma vermeldt eerst een gewone snel heidswedstrijd met daaraan verbonden „worsthappen". De start en de finish liggen voor het clubgebouw van „HWN". Ongeveer ter hoogte van de Adelborsten Roei- en Zeilvereniging ligt een boei, waar de deelnemers om heen moeten om de finish te bereiken. Onder auspiciën van de Nederlands Hervormde Zondagsschoolvereniging wordt vandaag en morgen een filmmid dag gegeven voor de jeugd. Eerst wordt de film „De rit op de locomotief" ver toond en daarna de Bijbelse film „In onze plaats". Vanmiddag begint de voorstelling om kwart over vier, mor genmiddag zijn er twee voorstellingen en wel om twee uur en om half vijf. Voor volwassenen wordt vanavond om half acht een avondvoorstelling ge geven. (Advertentie, Ing. Med.) RELDEN zal de Helderse gasfabriek zo in het middelpunt der belangstelling hebben gestaan als op de dag van haar terechtstelling. Van heinde en verre waren vakmensen gekomen om te vertellen wat de stukken en brokken hun waard waren. Welgeteld vijfhonderd negen en vUftig nummers bevatte de cata logus, die het Haagse makelaarskantoor v.h. A. Pot had samengesteld. Ruim tweehonderd adspirant-kopers, weg en weer uit Nederland, zaten gistermorgen om vóór tienen vol spanning in „Formosa", waar precies op tyd de afslager zyn verantwoordelijke taak begon. Goed vijf uur later was de zaak afgedaan, en kon men achter de groene tafel berekenen wat de verkoping had opgebracht. De heer Nieuwenhuis deelde ons na enige minuten mede, dat het totaal van de koopsommen ruim negentigduizend gulden bedroeg. den soms fel commentaar wanneer zij meenden, de heer Bakker op een on rechtvaardigheid te moeten betrappen Maar gelukkig was de afslager een man met pit en gevoel voor humor, zodat het bleef bij een prettige gespannen stemming, die soms wanneer het even te hoog dreigde te lopen op tactische manier in een rustiger bed ding werd teruggebracht. Niet voor niets zat ook notaris Loots achter de groene tafel. Hij luisterde zwijgend, maar scherp oplettend toe, om objec tief en beslist zijn oordeel te vellen, wanneer afslager en publiek toch in een meningsverschil bleven steken. Zo kon de verkoping in een bijzonder vlot tempo geschieden. Men sprong speels van een partij drijfriemen op twintig dozen ouderwetse gaskousjes, van een mand werkkleding op een par tij gasharpen (iets voor Rosa Spier?), van een bronzen stoomsirene (die f 105 opbracht) op een achtdelige vloeistof manometer. Het gaat in het levens dikwijls zo, dat het venijn in de staart schuilt, of dat het lekkerste voor het laatst wordt bewaard. In deze geest had men ook de verkoping ingericht. Nummer 522 van de catalogus was de losinstallatie aan de Spoorgracht. De heer Bakker begon met f 25 strijkgeld en liet toen zijn mensen bieden. Het hoogste bod was f 1600. De bieder hiervan kon de f 25 de zijne noemen. Maar toen volgde Dat bedrag is niet alleen de opbrengst van de overcomplete inventaris der gas fabriek. Het gemeentebestuur had ge bruik gemaakt van deze gelegenheid om tevens allerlei overtollige goederen van het Waterleidingbedrijf en de dienst van Openbare Werken aan de meestbiedende te verkopen. Daarby was het motorfietsje, dat al In 1912 met veel gepruttel door de Helderse straten reed. Waarom die me neer Pot uit Utrecht tachtig gulden bood voor dit stukje antiek was ons een raadsel. In ieder geval kon hy zich voor die prijs de eigenaar noemen van een prae-historische Eysink. Misschien ziet hy kans, het apparaat voor een mooi bedrag aan een verzamelaar van oudheden van de hand te doen.,,. Het zou ons te ver voeren, alle ob jecten op te sommen, die gisteren van eigenaar verwisselden, terwijl de heer J. C. Bakker uit Enschede met een fa belachtige vitaliteit en opmerkzaam heid zijn afslagerstaak vervulde. Hij goochelde met cijfers en strooide met nullen en hamerslagen, dat het een aard had. De kooplustigen in de zaal waren niet altijd even flegmatisch, integen deel! Zij zaten er op, zoals dat heet, als de bok op de haverkist, en lever- nog de interessante afslag-manoeuvre. De afslager vroeg tweeduizend gulden meer dan het hoogste bod. Natuurlijk kreeg hij ze niet, maar toen hij het ge tal vierhonderd noemde, riep de verte genwoordiger van de fa. Ossevoort uit Rotterdam „mijn". Zo ging de losinstal latie naar Rotterdam, voor een prijs van f 2000. De fa. Simons, een Rotterdamse scheepsslopery, werd voor f 3050 eige naar van een 77 meter lange Jaffa- kraanbaan met een electrische Mair- troliy grijperkraan, en alles wat er bij behoorde. Dat was al een pikant onder deel van de verkoping, maar het werd dubbel spannend toen de inventaris van de stokery aan de beurt kwam. De twee kamerovenblokken gingen, in combina tie met een paar „snuisterden", voor de somma van f 31.050 over in handen van de fa. Mantel uit Amsterdam. Schoorsteen voor f 13. Het stokerijgebouw werd door de fa Hendriks uit Utrecht voor de sloop ge kocht, voor een prijs van f 8000. Zo waar was er ook nog een koper voor de veertig meter hoge fabrieksschoor steen, waarop de gemeente volgens sommiger verwachting iets toe zou moeten geven. Een zekere mijnheer Hoole had echter nog wel f 13 over voor deze schoorsteen. Hij mag nu het van 42 stalen trekbanden en bliksem afleider voorziene bouwsel voor eigen rekening en risico slopen (desnoods met behulp van springstoffen), uiteraard in de hoop dat het verkopen van de af braak een winstpostje oplevert. Het was aardig, dat ook een verte genwoordiger van de Utrechtse Am bachtsschool ijverig meedong naar ar tikelen, die van waarde konden zijn bU het onderwijs. Wij vernamen, dat deze Ambachtsschool zelden op vei lingen als deze ontbreekt. Eveneens waren o.m. de gebr. Zegelaar uit Rot terdam en de fa. Voet uit Zaandam va"i de partij. Zij kochten diverse kleinere objecten. Een Zea Fury landt tijdens de oefening „Shopwindow" op het dek van E.M.S. lllustrious. Een aantal R.A.F.-ojficieren. die de gast waren van de Royal Navy, keken belangstellend toe. Aan boord van Hr. Ms. „Banckert", die uit Nieuw Guinea vermoedelijk op 3 October in Den Helder zal terugke ren, bevinden zich onze stadgenoten: stoker le klasse M. Bruin, Visstraat 113; stoker 2e klasse J. W. Witteveen, Tuin straat 75; electro-monteur le klasse A. T. Verduijn, Lupinestraat 12; bootsman J. C. Bouwman, Van Hogendorpstraat 10; kwartiermeester W. P. A. de Jongh, Duinroosstraat 23; matroos le klasse J Mosk, Anemonenstraat 53; matroos 2e klasse A. Kranenburg, Prof. Zeeman straat 30; majoor geschutmaker konsta bel J. C. van Nieuwendijk, Brakkeveld- weg 200; sergeant geschutmaker kon stabel P. Corthals, Prof. P. J. Blokstr. 37; majoor telegrafist A. van Heeren, Ooievaarstraat 34; korporaal telegrafist H. Pleijsier, Jacob Beenstraat 31; ser geant-machinist M. Hendriks, Bloem- straat 9; sergeant-machinist A. C. Spoel, Binnenhaven 29; korporaal-machinist J. J. Bot, Merelstraat 2; segeant-machinist J. de Haas, Vismarkt 18; matroos le klasse A. van den Brink, 2e Vroonstr. 8. De kuster „Helvetia" is gisteren weer vertrokken. Gistermiddag kwam de Nederland se kuster „Barbara" in Nieuwediep pro viand halen. Daarna zette het scheepje zijn reis weer voort. Hr. Ms. „Volkerak" arriveerde uit Rotterdam in Den Helder. Hr. Ms. „L 9605" is vanmorgen naar Rotterdam vertrokken. Het is morgen hoog water om 6.15 19.10 uur en laag water om 0.10 en 13.10 uur. De temperatuur van het zeewater was 15.1 graden Celsius. Morgenmiddag om kwart over vier ontvangt HCSC de reserves van Jong Holand uit Alkmaar. Het is onze stad genoten nog nooit gelukt om ook maar één punt op Jong Holland 2 te verove ren. De thuisclub Is vast van plan, de gasten ditmaal een nederlaag toe te brengen. Als voorwedstrijden worden gespeeld: HCSC b—Helder d (1.45 uur) en HCSC aOudesluis a (3 uur). Op het Helder b-terrein ontmoeten HCSC 2 en Jong Holland 3 elkaar. Deze wedstrijd begint om kwart over vier. Om half drie komen de HCSC- jun. in het veld tegen Breez. boys a. Zondag organiseert de Helderse Auto- en Motorclub haar jaarlijkse Herfstrit. Om acht uur 's morgens zul len de deelnemers aan deze ongeveer vierhonderd kilometer-lange tocht op de Kanaalweg starten. Zij kunnen hun route-beschrijving bij het carillon in ontvangst nemen. Daar bestaat tot acht uur tevens nog degelegenheid om :or de toerklasse in te schrijven. DEN HELDER. Ned. herv. gem., Nieuwe ker!' Weststraat, 10.30 uur ds. De Hoest; Palmstraat 10 uur ds. Borg- hardt, 19 uur de heer Wanders; Huis duinen 19 uur ds. Borghardt. Geref. kerk, Bethelkerk, 9 uur ds. Rothuizen, 10.45 uur .ds. Swen; 17 uur ds. Hart kamp; Rehobothkerk 10 uur ds. Hart kamp, 17 uur ds. Swen. Oud-geref. kerk, Hoogstraat, 10 en 17 u. ds. Groe- newegen. Vrije Evang. gem., 10 en 17.30 uur evang. Van Rijswijk van Zwijndrecht, 12 uur Zondagsschool; Maandag 19 uur godsdienstonderwijs 1214 jaar; Vrijdag 20 uur bidstond. Doopsgez. gem., Kerkgracht, 10.30 uur ds. J. J. J. van Sluijs. Oud-Kath. kerk, Middenweg, 10 uur heilige mis. Kerk van Jezus Christus van de Heili gen der laatste dagen, Weststraat, 10.30 en 17 uur dienst. Evangelisatie Vij zelstraat 10 en 19.30 uur samenkomst, 12 en 14.30 uur Zondagsschool-, Maandag 1 en Dinsdag 2 October 19.30 uur rev. Jelfs, Engeland en ds. J. A. Visser uit Amsterdam: Woensdag 20 uur bijbel- kring; Donderdag 19.30 uur vrouwen- krans; Zaterdag 20 uur openlucht samenkomst (Visbuurt), 21 uur bid stond. Leger des Heils, Spoorgracht. 10 uur heiligingssamenkomst. 19 uur DPenluehtsamenkomst Spoorstraat. '>n uur verlossin«ssamen''n»v«!t. T.uth kerk. Wezenstraat, 10.30 uur ds. A. Vermeulen van Amsterdam. JULTANADORP. Ned. herv. gem., 10 uur, ds. H. J. Trommel. Geref. kérk 9 uur ds. Swen. 14.15 uur ds. Hartkamp' „Bethel", 10 uur de heer D van Koppelle van Soerabaja, 14.45 uur Zon dagsschool: Dinsdag 16 uur meisjes school; Woensdag 20 uur bidstond- Za- terdag 20 uur openluchtsamenkomst .Tulianadorp. CALLANTSOOG: Ned. herv. gem 19.80 uur ds. H. J. Trommel. De politie heeft proces-verbaal opgemaakt tegen enkele bakkers, die in Nieuwstad te vroeg brood afleverden Twee minderjarige meisjes „j» Rotterdam werden in Den Helder aan. gehouden. Zij werden naar hun woon! plaats teruggebracht. Op de Singel was van de week een vierjarige jongen met een bakfi ts aan het toeren. Een vijftienjarige jon- gen bracht de kleine man' met fiets én al naar het politiebureau. Het rijwiel werd daar door de eigenaar opgehaald In de Schagenstraat liet men een fiets onbeheerd staan, waaraan een paar lage bruine herenschoenen hingen Toen de fiets Weer dienst moest doen waren de schoenen gestolen. Een bezoek aan de BIJEN KORF gedurende de winkel week is dubbel de moeite waard. In de eerste plaats ontvangt U voor elke gulden die U be steedt een zegel, waardoor U mede kunt dingen naar de hoge geldpry'zen en de fraaie premies. In de tweede plaats kunt profiteren van de veie extra winkelweekkoopjes. langharig, 100 wol, ^^75. 150 x 200 «JT prima graslinnen, 2 P9g pers. 160 cm. breed graslinnen, ^48 geborduurd Z 2 persoons, Q75 180 cm. breed modern, zuiver wol, "J95 140 cm. breed 70 cm. breed, A90 mooie kleuren 5.90 zwanendons, "765 flanel zwanendons flanel 19®*' voor heren voor dames w marine en bruin 195 al vanaf goed gewolde Z 95 kwaliteit v.a keurige etamine, A78 90 cm. breed nieuw dessin, mooi I 98 grote blok 52 x 70 mooie streep, prima I 49 80 cm. breed voor meisjes, met ge ruite capuchon, bi*- 098 ginprijs 7 jaar v.a. Ook schrifteiyko orders wor den met spoed uitgevoerd, ook gedurende de winkelweek D ontmoet al Uw kennissen in «Tjr.TïïvrTOl (Advertentie, k>g. Med'

Heldersche Courant | 1951 | | pagina 2