Pim, Pain en Pom in Afrika JIMMY BROWN TERUG IN DE DIERENTUIN Koos Vorrink sprak te Egmond Manus Oly vond navolging Het Nederlandse Volk kan iets grootsverrichten Flitsende wielen 3£ appie ^Spookóteen De wagen in het Kloosterbos Weekend van Nieuwe Koers" op Troelstra-Oord De jongeren en de a.s. verkiezingen Jeugdige Jutters stalen vijf auto's Ernstige fraude bij G.E.B. te Amsterdam erf ris uvt mond en geniet van de gezonde. Mr Djumhana in ons land teruggekeerd De Duitse bijdrage aan de Westerse defensie Van de Pol liet de Ruyter op 134 staan Ronde van Nederland 1952 DAGE! Het Radioprogramma MAANDAG 22 OCTOBER 1951 76. Fidel, de hond van bakker Meel- mans, was in het vroege morgenuur in de Veerdwarsstraat tegen Nelis het Nijlpaard opgebotst en het arme dier was zo geschrokken, dat hij Nelis luid keffend naar de benen was gevlogen. „Lelijk varken", had Fidel gegild, „wat iaat jij me schrikken". Nelis was hier op in woede ontstoken en met zijn ge weldige muil had hij tweemaal naar Fidel gehapt die daarop aan de haal was gegaan. Nelis zette hem achterna ontwikkelde spoedig zo'n indrukwek kende snelheid, dat hij bij de hoek van de Bisschopsstraat uit de bocht vloog en vóór hij het wist, dwars door een spiegelruit in de bazar van Barend Bol terecht kwam. De gevolgen waren ontzettend. Bij dozijnen tegelijk vielen de serviezen in scherven, hele rijen melkkannen en theelichtjes van namaak kristal gaven gelijktijdig de geest. Eigenlijk bleef er niets heel. Zelfs Ne lis, die anders nooit voor een kleintje vervaard was, raakte er een beetje'van onder de indruk. Hij stond eensklaps tegenover het echtpaar Bol, dat hem met open mond stond aan te kijken. „P-p-pardon," stamelde Nelis verlegen, „ik maak wel m'n excuus, m-m-maar 't was heus mijn schuld niet." Fie Bol verstond hier natuurlijk geen woord van. Zij hoorde Nelis een beetje slob berig mummelen en was bang dat het vreselijke beest het volgende ogenblik op haar zou komen afrennen. Zij slaak te een afgrijselijke gil en vluchtte met Barend aan haar hand het huis uit. Of de Party van de Arbeid de huidige politieke koers zal kunnen blüven va ren, hangt af van de komende verkie zingen, zo heeft Koos Vorrink, alge meen voorzitter dezer party, Zaterdag avond op een weekend van de jonge renorganisatie Nieuwe Koers in Troel stra-Oord te Egmond aan Zee ver klaard. Gaan we, zo zei hy, in het parlement in zeteltal achteruit, dan kan het niet. Alles staat en valt dus met onze politieke activiteit. (vervolg van pagina 1) De Helderse politie kreeg in de loop van Vrydag al vermoedens, wie de „joy-riders" waren. Er was echter geen zekerheid en daarom kregen de drie verdachten, R., J. en O., een boodschap thuis met het vriendeiyke maar drin gende verzoek even op het politie bureau te komen. In plaats van zo ver standig te zyn om hieraan te voldoen, besloten zü op de ingeslagen weg voort te gaan. Twee visauto's Zonder veel moeite kwamen zij Vrij dagavond op het Havenplein in de ga rage van de heer, Gomes, om nu diens nieuwe vrachtauto te charteren. De wagen was geladen met vis, maar dat mocht geen bezwaar zijn. De jeugdige avonturiers hadden geen rijbewijs en wisten waarschijnlijk niet dat een nieuwe auto behoorlijk moet worden ingereden. Ze naderden Hoorn, toen de Chevrolet verder alle diensten weiger de. Het drietal wandelde naar Hoorn en trof daar op de Korenmarkt een an dere met vis geladen vrachtauto, toebe horende aan de heer D. Wormsbecher, aan. Ook deze was een gemakkelijke prooi, want de cabine was niet afge sloten en bovendien stak het sleuteltje in het contact. De heren namen de tijd om de kisten vis van de auto te zetten en gingen er toen vandoor. Naar zij later tegen de politie in Roermond ver klaarden, wilden zy proberen naar het buitenland te komen om uit de handen van de Helderse politie te blijven. Wagen nummer vyf Niet zo heel ver van de Belgische grens, even ten Zuiden van Weert, was echter de benzinetank van de Hoornse visauto leeg. Ze zetten de wagen aan de kant, wandelden naar Weert en sta len daar een personenauto. Inmiddels was de Hoornse vrachtwagen opge merkt door een wegenwacht van de ANWB, die een paar maal was voorbij gereden. Toen de „gele rijder" zijn as sistentie wilde aanbieden, bleek de wa gen verlaten te zijn. Hij stelde zich te lefonisch in verbinding met de la. Wormsbecher in Hoorn en vernam wat er gebeurd was. De eigenaar kreeg de geruststellende tijding, dat zyn vrijwel nieuwe auto behoudens een deukje in een spatbord volkomen intact was. Dank zy de samenwerking tussen de wegenwacht en de Roermondse politie kon de in Weert gestolen auto met de drie daders in Roermond worden aan gehouden. De veelbelovende achttien jarige Nieuwediepers kregen een veilig plaatsje in de cel, waar zy rustig kon den wachten tot zy vanmorgen op transport werden gesteld naar hun woonplaats. Daar zullen zy in de loop van de middag in verhoor worden ge nomen. Een zeer omvangrijke fraude is aan het licht gekomen by het Gemeentelijk Energiebedrijf te Amsterdam, te wiens nadele grote partijen materialen door toedoen van personeelsleden zijn ont vreemd door aflevering op valse bon- ben. Reeds zijn twaalf employé's door de recherche gearresteerd. Meerdere aanhoudingen worden verwacht, aan gezien verondersteld wordt, dat hier sprake ii van een wydvertakt complot. De heer Vorrink begon zyn rede met een korte schets van de politieke ont wikkeling sinds het begin der eeuw. Hij wees er daarbij op, dat er een groei is geweest. De arbeidersbeweging ging beseffen, dat zy niet in de opposi tie kon blijven en verantwoordelijkheid moest willen dragen. Thans, zo ver volgde hij, staan we voor een baaierd van problemen. Men kan het nu niet meer aan. Een zekere mate van lauw heid is daarom te begrijpen, maar niet te vergeven. De mensheid barst uit haar nationaal isolement. Onze proble men kunnen niet meer nationaal wor den opgelost. Er is nog maar in zeer beperkte mate sprake van een natio nale politiek. Dan is er het probleem van het com munisme. Een accoord met deze stro ming is uitgesloten en het is fout ge weest, dat men in de mogelijkheid er van heeft geloofd. Daartegen hebben de Westerse democratieën thans teza men stelling genomen. Daarvoor is een militaire en sociaal-economische krachts ontwikkeling nodig. Dat maakt onze politieke stryd uit. Spr. wees er op, dat de P. v. d. A. de anderhalf milliard per jaar voor de defensie en de consumptiebeperking van vijf procent heeft aanvaard. Ook de verzwaring der belastingen werd aangenomen. Maar nu zijn de andere partijen op de geldzak gaan zitten. Thans is het politieke wezen van ons land verward, ook al, doordat de con fessionele partijen in zichzelf verdeeld zijn. Spr. wees op het belang der Britse verkiezingen ook voor ons, en op de enorme groei der internationale samen werking. Deze moeten de jongeren zien en aanvaarden als hun taak. Op deze rede volgde een levendige discussie. Zondag was er gelegenheid tot kerk gang, waarna de jongeren zich ver maakten met volleybal en volksdan sen. 's Middags trad het cabaretgezel schap De Rode Koers uit Zaandam op in de revue „Alles moet weg". AMERIKAANSE VERSTERKINGEN NAAR MALTA Een eenheid Amerikaanse vliegtuigen is uit Maryland op Malta aangekomen. Er zullen in de loop van deze week nog meer vliegtuigen aankomen. De bemanningen hebben reeds luchtgevech ten in Korea meegemaakt. deecW* ntiv ••(•teune. Ing. Med. (Advertentie Ing. Med.) November voortzetting van bespreking over Unie-statuut De waarnemend Indonesische Hoye Commissaris in' Nederland, mr. Djum hana, heeft na zijn teruglceer tn ons land verklaard, dat de besprekingen over de herziening van het Unie-sta tuut begin November zullen worden voortgezet. Over tien dagen zal de In donesische delegatie voor de algemene vergadering der V.N. in Parijs ver trekken. De Indonesische minister van Buitenlandse Zaken, Subardja, zal de delegatie leiden. Volgens mr. Djumhana was nog niet bekend wie van Indonesische zijde aan de voortgezette besprekingen zouden deelnemen, doch uiteraard zal wel de heer Supomo, die de inleidende be sprekingen over de herziening van het Unie-statuut heeft gevoerd, hierbij wederom aanwezig zyn. Het is niet onmogelijk, dat de Unie-besprekingen deels in Parijs en deels in Den Haag zullen worden gevoerd. Mr. Djumhana hoopt vandaag reeds Dr. Drees en andere ministers te ont moeten. Het vraagstuk van de financiering van een Duitse bijdrage tot het Wes terse herbewapenigsprogram wordt op het ogenblik te Londen besproken door een studiegroep, bestaande uit verte genwoordigers van de VS, Engeland en Frankrijk. De belangrijkste kwesties zijn het onderhouden van de zich uitbreidende Geallieerde legers in Duitsland en het vermogen van Duitsland om de strijd macht te bekostigen, die het zelf zal vormen voor de gemeenschappelijke zaak. H Algra sprak voor de A. R.-jongeren ie Zaandam 86. Billie is woedend over het bru tale antwoord, dat hij van Kareltje heeft gekregen en zoekt nu iemand an ders om zijn woede op te koelen. Ah. daar ziet hij de negergids. Zo, dat man netje zal hij ook eens de waarheid ver tellen. „Nou en doen jullie nog iets?" schreeuwt hij tegen de gids. die ver schrikt achteruit deinst, wanneer hy de woedende Billie op zich af ziet komen. „Zeker, edele heer", stamelt de gids, „we zullen de rivier moeten overste ken". „De rivier oversteken?" herhaalt Billie. ,En waarmee dan als ik vragen mag, stomme kaffer?" Maar nu wordt de gids ook boos. „Daartegen moet ik protesteren", edele heer. In de eerste plaats ben ik niet stom, en in de twee plaats ben ik geen kaffer, maar behoor tot de stam van da Kwassie-negers!" „Kaffer of Kwassie, wat kan mij dat schelen", roept de woedende Billie. „Ik wil alleen maar weten, hóe jullie de rivier denkt over wilt steken". „Met een kano, edele heer", antwoord de gids rustig „Myn mannen zijn trouwens al bezig. Wij hebben hier altijd enige kano's verborgen liggen voor noodgevallen, zoals nu". Voor het eerst is Billie sprakeloos en kan hij niets anders doen, dan de negergids vol ontzag aanstaren. Maar deze heeft zich al omgedraaid om zyn mannen de nodige bevelen te geven. „De bezettingsjaren en de honderden vrywilligers, die direct na 1945 naar Indonesië vertrokken hebben bewezen, dat er toch nog iets in ons Nederlandse volk zit, dat moed geeft voor de toe komst", zo sprak het Eerste Kamerlid, de heer H. Algra uit Leeuwarden Za terdagmiddag tijdens de in „Ons Huis" te Zaandam gehouden provinciale toog- dag van de Anti Revolutionnaire Jongeren in Noord-Holland. „Het ergste is, dat de regering en dat de kabinetten na de bevrijding geen voorbeeld heb ben gegeven. Slag op slag heeft de re gering gefaald. Er is niets gedaan om in ons volk wakker roepen die ron de, actieve geest, die onder de moei- lijkste omstandigheden veel kan pres teren'. In deze bijeenkomst, waarvoor een grote belangstelling uit geheel Noord- Holland bestond sprak de heer Algra over het onderwerp „Het begin van de tweede helft der twintigste eeuw". De internationale verhoudingen be sprekend, wees spr. er op, dat de A. K.- partij een open oog heeft voor de ge wijzigde situatie, doch dat deze partij ook de roeping heeft een Nationale hoede te zijn tegenover de cosmopoiiti- sche humanistische, in wezen revolu tionnaire gedachten. Ondanks het feit, dat de internationale politiek een zeer belangryke rol speelt, zal men het Na tionale leven in gehoorzaamheid aan God tot ontplooiing moeten brengen. Het ergste in ons nationale volksle ven is, dat velen geen moed meer heb ben voor de toekomst. Er is echter no dig een sterk roepingsbesef en een wil om studie te maken van de vraagstuk ken. Wanneer we dan een regering krijgen, die inderdaad de leiding weer te geven, dan kan het Nederlandse volk ondanks de donkere tijden nog iets groots verrichten. Na de rede van de heer Algra wer den enige Nationale films vertoond, en declameerde mevr. HenselRitman. De Vereniging „Soli Deo Gloria" uit Zaandam verzorgde het muzikale ge deelte van deze toogdag. Wereldkampioenschap biljarten Te Buenos Aires werd een aanvang gemaakt met het tournooi om het we reldkampioenschap biljarten kader 47/2, waaraan de beste spelers ter we reld deelnemen. Op de eerste dag won de Belg Gabriels van zyn landgenoot Van Hassel door de 400 vol te maken in 12 beurten, algemeen gemiddelde 33.33. Zijn hoogste serie was 265, met welke prestatie Gabriels het wereldrecord, dat met 264 sinds 1949 reeds op zijn naam stond, verbeterde. Van Hassel bleef op 100 staan. In de tweede partij won de Argentijn Carrera van zijn landgenoot Navarra. Hij maakte de 400 in 6 beurten vol, waarbij zijn hoog ste serie 144 en zijn algemeen gemid delde 66.66 bedroeg. Carrera's totaai was 165. Op de tweede dag heeft Van de Pol van De Ruyter gewonnen. Van de Pol maakte 400 caramboles m 12 beurten, hoogste serie 142, gemiddelde 33.33. De Ruyter kwam tot 134 caram boles, gemiddelde 11.16. De Fransman Galmiche sloeg de Braziliaan Delvec- chio in 20 beurten, hoogste serie 91. gemiddelde 20. Delvecchio bleef op 278 staan, gemiddelde 13.90. Kubler eind gde in de ronde van Lombardije op de elfde plaats. Deze plaats leverde hem vijf punten op v*oor de Challenge Desgranges-Colombo, zo dat de Zwitser met 101 punten op de eerste plaats in het eindklassement eindigde. Ook in 1950 was de Challen ge voor de Zwitser. Op de tweede plaats eindigde dit jaar Bobet, die de Lombardije-ronde won, Magnie werd derde, Koblet vierde, Bar'ali vyf- de, Van Steenbergen zesde en Coppi zevende. Het franse koppel Carrara-Lapebie heeft te Frankfort een moeilyke over winning kunnen behalen in een 100 km course. Onze landgenoten Lakeman en Bakker en de Duitse koppels Roth- Itra en Saager-Schwarzer die resp. op de vijfde, vierde en tweede plaats eindig den, hebben het de Fransen danig las tig gemaakt. Schulte heeft met Hans Dekker alt koppelgenoot een wedstrijd over 75 km te Antwerpen gewonnen, voor de Belgen Ockers-De Pauw en Severijns- Acou, Peters bezette met Voorting de dertiende plaats en het koppel Wagt- mans-Faanhof werd zestiende. (Advertentie, Ing. Med.) Naar wij vernemen mag men als vaststaand aannemen, dat ook in 1952 de Ronde van Nederland zal worden gereden. Besprekingen over de organi satie zijn nog gaande. Men stelt voorts pogingen in het werk deze wielerwed strijd in het begin van Juni te doen houden. en de 32. „Maar.... maar er zit een papier in!" zei de maat. „Geef hier dat ding!" zei Kappie en hij rukte de maat de fles uit de hand. Hij trok er de kurk af en haalde het papier er uit. „Hm...." mompelde hij. „Er staat iets op! Misschien van iemand, die schipbreuk heeft geleden. Laat me eens zien!" Kappie vouwde het papier glad en begon hardop voor te lezen: „Dit is een waarschuwing voor de ka pitein van de zeesleepboot „Kraak". Hy vervoert kostbare steen, die groot on geluk zal aanbrengen. Wanneer hij deze steen niet zal laten vernietigen door Madame Mirabelle, zal de wraak der zeeën over hem uitgestort worden". „Door mij!" gilde Madame Mirabelle. „Oooh non! Ik voel, dat ik flauw ga vallen. Help! Moet ik de steen vernieti gen? Aaah! C' est impossible! Hoewel.... ik wéét welke boze krachten deze steen aantrekt.... desnoods wil ik het wel doen, hoewel ik het horrible vind!" „Zij heeft gelijk!" riep de maat boos tegen Kappie. „U moet de steen aan die dame geven, anders zal er niets dan narigheid en ellende gebeuren. Het staat in die brief! Een wraakvrese lijk!" Geen van allen had er erg in, dat de neger aandachtig stond toe te luisteren. DOOR MARIORIE tIC VERNON 70) Peta's hart was inwendig ineenge krompen bij de onkiese opmerking van haar moeder, dat Neville er toe ge bracht moest worden zich te declare ren, maar ze kon niets anders doen dan haar medewerking toezeggen. Nu vanavond was ze zich bewust van haar moeders ogen, die ijverig uitkeken naar een teken dat „alles in orde was", zoals mevrouw Darley het uitdrukte. Ze zou nu Neville en Nan observeren, letten op iedere uitdrukking van zijn gezicht om te kijken of hy flirtte met zijn partner, te zeer in haar was ge ïnteresseerd, te attent of te zeer in haar verdiept was.... en ze zou het dom van haar dochter vinden om hem zo uit haar buurt te laten wegdwalen. „Gevaarlijk", zou ze by zichzelf zeg gen. „Ze moet geen risico's nemen tot de zaak voor elkaar is en ze hem vei lig binnen heeft. Waarom moedigt ze hem niet meer aan en geeft hem de gelegenheid zyn aanzoek te doen?" O ja, Peta kon de gedachten van haar moeder als een open boek lezen, en wat ze daar las, maakte haar in haar nieuwe overgevoeligheid nog extra ongelukkig. „Ik wou maar", begon ze by zich zelf, en toen ontdekte de partner aan wie ze de wals had beloofd, haar plot seling en sleepte haar mee ten dans. Intussen was Nan, die in Neville's armen walste, in de zevende hemel van geluk. Het was zo heerlijk zo door hem te worden vastgehouden, een paar maal zijn wang even langs haar haar te voelen stryken. Ze zou zich altyd de melodie die ze speelden, herinne ren, dacht ze en als ze het in de toe komst hoorde, zich dit korte geluk te binnen brengen. Geen van beiden spra ken ze; dat was niet nodig; woorden zouden de betovering hebben verbro ken. Pas toen de dans ten einde was en Neville haar naar haar plaats bege leidde, dankte ze hem met een warme blik in haar ogen voor de bloemen. „Aardig van je om ze te dragen", zei hij. „Ik vond dat ze net waren als jy - rose rozen. Onschuldig en natuurlijk". En plots konden Nan Peta's orchidee- en niets meer schelen. Orchideeën wa ren een hulde aan Peta's exotisch stra lende schoonheid, maar slechts een hul de; maar haar rose rozen.... „Waar denk je aan?" Nan schrop op. De wals in Neville's armen had haar in de war gebracht, zodat ze in zyn lange diepe blik naderhand en zijn woorden over de bloemen, meer had gezocht dan zyn bedoeling moest zijn gewest. Er kwam iemand aan die Ne ville meenam en Nan trok zich terug in een stil hoekje met het gevoel nog steeds te dromen. Ze had geen lust om nog met iemand anders te dansen ze wilde zich iedere noot van die dier bare wals in het geheugen prenten (gelukkig was het een lange geweest die twee keer gebisseerd was) en een beetje van haar gluk genieten voordat het zou verbleken. De band was weer begonnen met een slow-fox en haar ogen werden groot van verbazing toen ze de „vangst van Iris Chelford" zoals Peta onaardig had gezegd, met Daphne zag dansen! Instinctief spiedden haar ogen naar het hoekje by de band waar de Chel- fords zich hadden geïnstalleerd. De kruisbessen-ogen van Iris volgden het knappe paar met een gemelijke uit drukking en haar moeder 'begluurde hen met samengeknepen lippen zoals een kat een muis beloert. Maar Daph ne was zich niet bewust van de vyand- schap die ze had verwekt. Ze genoot van iedere minuut van deze heerlijke verboden avond en toen ze glimlachend en stralend, met een gloeiend gezichtje en schitterende ogen naar hem opkeek, vond Dale Rossiter haar het liefste meisje dat hy ooit had gezien. (Wordt vervolgd) DINSDAG 23 OCTOBER HILVERSUM II, 402 m.: 7.00—24.00 KRO. 7.00 Nieuws. 7.15 Gram.muziek. 7.45 Morgengebed en Missiegedachten. 3.00 Nieuws en weerberichten. 8.15 Gram.- muziek. 9.00 Voor de huisvrouw. 9.30 Waterstanden. 9.35 „Lichtbaken". 10.00 Voor de kleuters. 10.15 Gram.muziek. 10.40 Schoolradio. 11.00 Voorde vrouw. 11.30 Schoolradio. 12.00 Angelus. 12.03 Gram.muziek. (12.30—12.33 Land- en Tuin- bouwmededelingen.) 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nieuws en katholiek nieuws. 13.20 Causerie over de Nationale Reserve. 13.25 Amusementsmuziek. 14.00 Gevarieerd pro gramma. 14.53 Kamerorkest en solist. 15.30 „Ben je zestig?". 16.00 Voor de zie ken. 16.30 Ziekenlof. 17.00 Voor de jeugd. 17.45 Pianospel. 18.00 Nieuws. 18.15 Ac tualiteiten. 18.20 Sportpraatje. 18.30 Gram. muziek. 18.45 Cursus voor lekenspelers, 19.00 „Hier is Europa": Vaudeville-pro gramma. 19.30 Voor de jeugd. 19.40 „Dit is leven", causerie. 19.50 Gram.muziek. 20.00 Nieuws en weerberichten. 20.08 De gewone man zegt er 't zijne van. 20.15 Strijkorkest en soliste. (In de pauze: c.a. 20.40 „Australische levenswijze", cause rie.) 21.05 Orgelconcert. 21.25 De Radio dokter. 21.35 Bariton en piano. 22.00 Klein koor. Kon. Militaire Kapel en solisten. 22.35 Gesprek met mijn zoon. 22.45 Avond gebed! en Missiegedachten. 23.00 Nieuws. 23.15 „Gezond gezin", causerie. 23.25-- 24.00 Gram.muziek. HILVERSUM II. 298 m.: 7.00 AVRO, 7.50 VPRO, 8.00—24.00 AVRO. 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgymnastiek. 7.30 Gram.muziek. 7.50 Dagopening. 8.00 Nieuws. 8.15 Gram.muziek. 9.00 Morgen wijding. 9.15 Gram.muziek. 9.25 De Groenteman. 9.30 Gram.muziek. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Voor de zieken. 11.30 Piano-recital. 12.00 Orkestconcert. 12.30 Land- en Tuinbouwmededellngen. 12.33 Voor het plattelnd. 12.40 Piano duo. 13.00 Nieuws. 13.15 Mededelingen of gram.muziek. 13.20 Promenade-orkest. 14.00 Voor de huisvrouw. 14.30 Gram. muziek. 14.40 Schoolradio. 15.00 Gram. muziek. 15.30 Onze Amerikaanse Buren, 16.00 Orgel, cello en viool. 16.30 „De Avonturen van Pinkeltje", hoorspel voor de jeugd. 16.50 Kinderkoor. 17.15 Dans muziek. 17.45 Regeringsuitzending: Dr. J. C. Noorlander: „Nieuw Guinea en de Zuid- Pacifie-Commissie". 18.00 Nieuws. 18.15 Amusementsmuziek. 18.55 Voor de kin deren. 19.00 Pianospel. 19.15 „Paris voug parle". 19.20 Fanfare-orkest. 19.50 „Hui zinga's Verzamelde werken", causerie. 20.00 Nieuws. 20.05 Actualiteiten. 20.15 Gevarieerd programma. 21.15 Reportage Cf gram.muzlek. 21.30 Avro-allerlei. 21.35 Orkestconcert. 22.00 „Dit is Uw land, Uw volk", klankbeeld. 22.45 Buitenlands overzicht. 23.00 Nieuws. 23.15 Jazzmuziek. 23.4524.00 Gram.muziek. Televisie-uitzending Vara: 20.15—21.45: 1. Televisie-forum; 2. „Zlerikzee", film; 3. Actualiteiten; 4. Het maken van pop pen. Pauze. 5. Gevarieerd programma.

Heldersche Courant | 1951 | | pagina 3