Stad en Omgeving Naamdag Korps Mariniers Den Helder gevierd ook in Finse houtboot „Havnia'' door Duitse trawler naar Nieuwediep gesleept Adjudant Timmers met pensioen Basketballend Zeemacht versloeg Oranje Blauw op 't nippertje Bruinvis won, Zwaardvis verloor van de Kroosduikers Majoor G H. van der Spek hield herdenkings rede in de Marinecantine Grepen uit historie van roemrucht korps Fusie van ziekenfondsen Aanbesteding van de Genie Diensten van „Barmbeck" verder overbodig... IN HET KORT Toonkunstkoor ïingt mede in „Messias" te Alkmaar Tussen Haaks en Kuitje «Holland II" nam het bergingswerk over Uitvoering Pro Patria Gaat prins AU Khan rouwen metmannequin In veertig jaar dienst blanco straireoisier Groter lokaal voor „IVA" Twee bestelwagens met elkaar in botsing Beiaardconcert Burgerlijke stand Het lag voor het grijpen RIJN-DONAU KANAAL IS EEN ECONOMISCH SUCCES Vragen over „dienstpost" H AV handhaafde zich op de tweede plaats Sluiting KSK-actie De jonkers hadden meer verdiend Op XO December 1665, kort na het uitbreken van de Tweede Engelse Oorlog, Werd door de Staten van Holland op voorstel van admiraal De Kuytcr en op advies van raadpensionaris Johan de Witt besloten tot de vorming van een „Regiment de Marine", het latere Korps Mariniers. Dit korps, dat in 1946 met de Militaire Willemsorde werd onderscheiden, bestond dus gisteren 286 jaar. Deze „naamdag" is ook in Den Helder niet ongemerkt voorbijgegaan. Alle te Den Helder geplaatste leden van het korps kwamen gistermorgen samen in de Marine-cantlne voor een korte herdenkingsplechtigheid. De leiding berustte bij de oudst-aan- wezend officier der mariniers, de ma joor der mariniers G. H. van der Spek, stafofficier Militaire Zaken. De kapt.- luitenant ter zee A. C. M. de Neeve, commandant van de Artillerieschool en de luitenant ter zee van speciale dien sten der eerste klasse J. C. H. Bol, hoofd van de Marine-gymnastiek- en Sportschool, waren aanwezig, evenals de adelborsten, die op het Koninklijk Instituut tot officier bij het Korps Ma riniers worden opgeleid. Nadat ter herdenking van de gevalle nen enige ogenblikken stilte in acht waren genomen, gaf de majoor Van dei- Spek een geschiedkundig overzicht van de voornaamste wapenfeiten, waarbij het korps Mariniers sinds de oprichting betrokken is geweest. Het korps oogstte lauweren tijdens de Tocht naar Chat- tam (1667), in het „Rampjaar" (1672), bij de verovering van Gibraltar (16991 en door de onderdrukking van een negeropstand in Suriname (1774). Een zeer belangrijk aandeel hadden de ma riniers in de vestiging van het Neder landse gezag in Oost-Indie. Tussen 1817 en 1908 namen zij aan vijftig expedi ties deel, o.a. naar Saparoea, Bali en Atjeh. Aan de Atjeh-oorlog, die in 1873 be gon, herinneren nog de gouden letteis „Atjeh" op het roemruchte vaandel van het korps mariniers. Bij het „Tractaat van Londen", in 1824 gesloten, was aan Nederland de verplichting opgelegd, zorg te dragen voor de veiligheid m de wateren rond Sumatra. De onafhanke lijkheid van Atjeh moest echter wor den geëerbiedigd. De Atjehers gedroe gen zich als zeerovers, zodat het „Su- matra-tractaat" van 1871 zeer welkom was. Daarbij kreeg Nederland, in ruil voor onze nederzetttingen aan de Goud kust van Afrika, van Engeland het recht, het Nederlandse gezag uit te breiden over héél Sumatra. Toen kon aan de ongeregeldheden in en om Atjeh een einde worden gemaakt. Vele jaartallen en plaatsnamen staan in de annalen van het korps Mariniers. B(j ai deze wapenfeiten onderscheidden de mariniers zich niet alleen door hun (fapperheid, maar vooral door de voor treffelijke discipline die bij het korps tot een traditie is geworden. Het een driewerf „hoezee!" op H.M. de Koningin eindigde de majoor Van der Spek zijn stimulerende rede. Men bleef daarna nog korte tijd in onge dwongen sfeer bijeen. Principe-besluit aanvaard In een algemene leden- en deel- ncmersvergadcring van het Maatschap pij-ziekenfonds „Den Helder" werd gis teravond in principe besloten tot een fusie met liet Algemeen afdelings-zic- kenfonds „Alkmaar en Omstreken". De besturen van beide genoemde zie kenfondsen zullen zich nu gezamenlijk wenden tot de Ziekenfondsraad. Wan neer deze zijn sanctie verleent, zal de fusie officieel een feit zijn. Voor de ver zekerden zal de nieuwe situatie prac- tisch geen verandering brengen. Hef kantoor blijft te Den Helder gevestigd a n. de Parallelweg, telefoon 3131. De Genie te Haarlem heeft gisteren het éénjarig onderhoud van militaire gebouwen en -werken te Den Helder aanbesteed. Ingeschreven werd als volgt: C. T. H. Kwak en Zn., Haarlem f 77.800: J. Tromp, Alkmaar f 77.990; J. Sietsma. Bergen f 77.998; J. B. van Eyck, Bergen f 78.700; Modder en Cu perus, Den Helder f 80.480; firma gebr. Tuin, 't Zand f 80.490; C. van Eessen, Den Helder f 80.890; firma gebr. Smit, Den Helder f 80.840; F. Hes, St. Pan- cras f 81.000; A. A. v. d. Wouw, Den Helder f 81.772; J. H. Keyzer, Den Hel der f 81.800; R. Noppert, Den Helder f 82.880; G. Groot. Den Helder f 82.954; J. P. van Os, Den Helder f 83.000; P. Boerdijk, Den Helder f 84.900; firma Minneboo en Walboom f 87.000. Gistermiddag tegen zessen arriveerde de Finse houtbout „Havnia", gesleept door de Duitse trawler „Barmbeck" en de „Holland II" van Doeksen, behouden ter rede van Texel. De trawler liep even later Nieuwediep binnen, terwijl de sleepboot langszij van de „Havnia" bleef liggen om het binnengekomen water uit te pompen. De gezagvoerder van de 583 brt metende trawler een fraai schip, dat een jaar geleden voor een Hamburgse rederij in de vaart kwam was niet bijster enthousiast. Toen de „Havnia" Zondagmiddag om vijf minuten voor zes het eerste s.o.s. uitzond, bevond de „Barmbeck" zich het dichtst in dé nabij heid, dat wil zeggen op ongeveer vijftien mijl NNO van de „Havnia", die circa vijftien mijl NNW van het lichtschip „Texel" verwijderd was. meeuw" voorgestoomd naar de rede. De „Barmbeck" liep binnen en even later keerde ook de „Dorus Rijkers" in de haven terug. Zodra het iets zou opkla ren, zou de „Holland II" de Fin naar IJmuiden slepen. De „Barmbeck", wier diensten niet langer nodig waren, kon de reis naar Dieppe voortzetten. „We gaan op de haringvangst", zei de gezagvoerder nog. voor de Helderse Volksuniversiteit wordt vanavond de film „Waka Boen die in Suriname werd opgenomen, ver-/ toond, met een toelichtend woord van drs. Peter Creutzberg. Voor de laatste keer in dit seizoen wordt vanavond dansles gegeven in de Marinecantine. Deze lessen, die onder auspiciën van O. S. en O. worden ge geven, worden op Dinsdag 15 Januari hervat. Om acht uur begint in het gebouw Palmstraat een propagandafilmavond van de Nat. Chr. Geheelonthouders vereniging. De afdeling Den Helder van de Partij van de Arbeid houdt vanavond in „Formosa" een ledenvergadering met cabaret en zaalforum. In café Woud aan de Binnenhaven beginnen vanavond om half acht de fi nales om het persoonlijk kampioen schap biljarten derde klasse. De watersportvereniging H.W.N. houdt vanavond haar jaarvergadering in de zaal van de heer Siebeling aan de Javastraat. In de „Sportkroniek" lazen wij een verzoek om overschrijving van B. Blokker van Ursem (afdeling Noord- Holland) naar Watervogels. Voor de Marine-voetbalcompetitie worden deze week de volgende wed strijden gespeeld: hedenmiddag 2.30 uur: KVO—Mijnendienst; Woensdag 2.30 uur: Hertog Hendrik—LSK; Don derdag 2.30 uur:' Argis—CZM. Het Helderse Toonkunstkoor werkt Zaterdag te Alkmaar mede aan de uitvoering van Handei's „Messias die in de Grote Kerk aldaar wordt ge geven. Die avond zal „Dar Messias" wor den uitgevoerd door het koor en het orkest van de Alkmaarse Toonkunst afdeling, het koor uit Den Helder en het Schager orkest, alles onder lei ding van de heer H. J. Zaal. Als so listen treden op de sopraan Jo Vin cent, de alt Annie Hennes, de tenor Wiebe Draayer en de bas Herman Schey. De Nederlandse kustvaarder ,Dempo", met een lading hout onder weg van Gefle naar Antwerpen, is gis termiddag Nieuwediep binnengelopen. - De fregatten Hr, Ms. „De Zeeuw en „Van Zijl" hebben de harde storm en de hoge zee getrotseerd zij het ook niet geheel zonder averij - en zijn gistermorgen om acht uur uit de Engelse wateren in Den Helder terug gekeerd. Het is morgen boog water om 6 40 en 19.10 uur, en laag water om "40 en 13.05 uur. De temperatuur van het zeewater was 7.3 graden Celsius. De „Barmbeck" zette onmiddellijk koers naar de „Havnia" en bereikte het in nood verkerende schip Zondagavond om zeven uur. Een tros werd overge bracht, waarna de Fin door de trawler op sleeptouw werd genomen. Het werd een moeilijke sleepreis, want het defec te roer van de „Havnia" stond aan boord en kon niet in de midscheeps worden gedraaid. Bovendien brak de tros en moest opnieuw verbinding wor den gemaakt. De gezagvoerder van de „Barmbeck" was er begrijpelijk niet over te spreken, dat de „Havnia" van zijn dien sten niet langer gebruik wilde maken toen de sleepboot „Holland II" eenmaal in de nabijheid was gekomen. Men kwam overeen, dat de „Barmbeck" en de „Holland II" het Finse schip geza menlijk naar de rede van Texel zouden slepen. Gistermorgen om half acht ging de sleep voorgaats ten anker. De loodsboot „Zeemeeuw" en de reddingboot „Dorus Rijkers" verlieten Den Helder om zo nodig assistentie te verlenen. Schipper Runnenburg is de sleep met de „Zee- De gymnastiekvereniging „Pro Pa tria" geeft aan het eind van deze week twee uitvoeringen in „Casino" Vrij dagavond werken mede de kleuters, meisjes en jongens A, dames, dames senioren en heren. Zaterdagavond kan men meisjes en jongens B, dames, dames senioren en heren in actie zien De programma's zullen dus gedeelte lijk hetzelfde zijn. Van militair tot evangelist sergeant le klasse volg- Vanmiddag om half drie wordt te Alkmaar op plechtige wijze afscheid genomen van de adjudant-onderofficier A. J. Timmers, die na een diensttijd van veertig jaren de Koninklijke Land macht gaat verlaten. Met de heer Tim- mers gaat een uitzonderlijk onder officier heen, die in zijn veertigjarige dienstvervulling nimmer enige straf, zelfs net de geringste berisping kreeg, doch die daarentegen meerdere onder scheidingen heeft ontvangen. De heer Timmers was eerst van plan bij het onderwijs te gaan. Het onder richt aan de Normaalschool had hij drie jaar met sucecs gevolgd en als kwekeling had hij reedszelf voor de klas gestaan. Ook de gemeente-secre taris van zijn geboorteplaats, Willem stad, had hem gaarne als volontair in dienst genomen, doch de heer Timmers wenste geen „pennelikker" te worden. Vijf jaar lrter ech ter zou hij zijn intrede doen bij de militaire admi nistratie! Om ge zondheidsredenen bleek ook een loop baan als onderwij zer minder gewenst en zo meldde zich op 13 Dec. 1911 de destijds 17-jarige Adriaan Johannes Timmers aafT als kanonnier 2e klasse 4e reg. vestingartillerie te Hellevoet- sluis. Nog geen jaar later werd hij reeds korporaal en in die rang werd hij op 2 Mei 1913 overgeplaatst naar 5-1-ÏV V.A. in Den Helder. Mobilisatie. Bij de mobilisatie op 1 Augustus 1914 werd de korporaal Timmers op het fort Oostoever te Den Helder gelegerd, waar hij tot het einde van de eerste wereldoorlog zou blijven. Op 13 Dec. 1915 volgde zijn promotie tot sergeant en op 1 Sept. 1922 werd hij overge plaatst naar het pas opgerichte Regiment Kustartillerie. Eerst na 23 dienstjaren vroegere als sergeant en de op 16 Dec. 1938 de bevordering tot serg.-administrateur, in welke f""ctie de heer Timmers op 15 Nov 1940 op wachtgeld werd gesteld. Eerst vijf jaar later werd hij weer onder de wapenen geroepen. Spoedig daarna volgde zijn overplaatsing van Den Helder naar Alk maar. Oudere bewoners van de Anna Paulownapolder weten zich nog te her inneren hoe bij de ernstige overstro ming in 1916 de sergeant Timmers met 150 man prachtig werk heeft verricht. Onderscheiding. In zijn vijf Alkmaarse jifren heeft de adjudant Timmers liefst negen garni zoenscommandanten meegemaakt. Niet alleen de officieren, maar ook de soldaten deden nimmer tevergeefs een beroep op hun adjudant. Ook bui ten de dienst ging hun lot hem zeer ter harte. Voor zijn arbeid onder hen en voor het werk dat hij verrichtte voor het Militaire Tehuis in Den Helder, werd hij door Koningin Wilhelmina in 1937 begiftigd met de zilveren ere medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau met de zwaarden. Voorts was de heer Timmers jaren lang lid van de Gereformeerde kerke- raad te Den Helder, bestuurslid van de Christelijke schoolvereniging „Laat de Kinderkens tot Mij komen", bestuurslid van de Armenraad, voorzitter van de stichting „Te Huis voor Ouden van Da gen" en twintig jaren voorzitter van de afdeling Den Helder van de Nationaal Christelijke Onderofficierenvereniging. Van Augustus 1913 tot de Meidagen in 1940 hield hij dagelijks Bijbellezingen in de kazerne. Vanaf 1937 heeft adju dant Timmers steeds een officierfunctie waargenomen. Het spreekt vanzelf, dat hij na een zo werkzaam leven niet op zijn 57ste jaar op zijn lauweren wenst te rusten. Terstond nadat hij de uniform voorgoed zal hebben uitgetrokken, treedt deze vitale militair in actieve dienst als evangelist der Gereformeerde kerk te Alkmaar, waaronder ook de gemeente Heiloo en Egmond aan Zee ressorteren. Volgens courantenberichten uit Rio de Janeiro heeft Prins Ali Khan, de vroegere echtgenoot van Rita Hayworth, zich verloofd met een vroegere mannequin uit Parijs, Lisé Bourdin. De tafeltennisvereniging IVA heeft in de loop der jaren al verscheiden» trainingslokalen in gebruik gehad. Door de grote toeloop van nieuwe leden bleek het onlangs wederom noodzake lijk, naar een ander oefenlokaal om te zien. Dat heeft IVA nu gevonden op Westgracht 8. Donderdagavond om acht uur wordt de nieuwe zaal, die een tiental tafels kan herbergen, officieel geopend. Tegen half drie gistermiddag zijn op de hoek SchagenstraatTweede Scha- gendwarsstraat twfee bestelwagens met elkaar in botsing gekomen. De ene wa gen werd bestuurd door P. A. D. uit Zaandijk, die, rijdende in de richting van de Keizerstraat, geen voorrang ver leende aan het andere voertuig, dat van rechts kwam en in de richting van het Stationsplein reed. Laatstgenoemde auto, bestuurd door C. G. G. uit Am sterdam, werd aan de linkerzijde zwaar beschadigd. Er deden zich geen per soonlijke ongelukken voor. Op het klokkenspel van het Monu ment Nederlandse Reddingwezen geeft de stadsbeiaardier, de heer Tj. Joh. Dito. vanmiddag van vier tot vijf uur het volgende concert: 1. De redding boot (W. H. Groot), 2. Preludium (W. de Vries), 3. Fantasie over „O Sanctis- sima" (A Sartorie), 4. Er is een roos ontloken (Michel Preterius), 5. Er is een roos ontloken (onbekend), 6. Varia. Bevallen: A. Chr. LuiderVan der Vliet, z. M. van Koningsbruggen— Visser, z. C. CarstensDe Boer, d J. H. NibberingDe Werker, d. L BuijtendijkDe Vlieger, z. V. M. SchenkelSmith, z. M. Warmenho- venNieswaag, d. A. BraafStip- riaan, d. W. de JongeTaffijn, z. A. H. VermeulenVan der Eijk, z. R. van der KuijlCompagne, z. G. C. M. van DrimmelenDe Wit, z. T. RikkerinkHissink, d.J. M. Staal manVan der Haagen, d. Ondertrouwd: J. J. Noordink en J. G. van Ee A. J. van den Heuvel en G. J. J. van Os E. Morien en M. Tim mers P. Snijder en W. H. Bijlsma F Berg en E. Kranenburg. Gehuwd: J. Mos en D. Th. G. de Wit W. A. Anceaux en J. Verschoor A. Wal en M. L. Brouwer A. G. Heijne en C. M. van Es S. L. M. J. Roelofs en E. C. M. Groenewegen H. A. de Swarf en N. Roodenburg. Overleden: J. Kooij, m„ 66 jaar A J. Schager. v., 47 jaar. Gevonden: vier alpinomutsen, schakelarmbandje, bril, bankbiljet van f 10.ceintuur, das, keukenhanddoek, dameshandschoen, gebreide handschoe nen, twee muntbiljetten van f 1. muntbiljet van f 2.50, meetstok (van landmeter), twee kindermutsen, drie P»rtemonnaies met inhoud, parapluie, pCiis van levensverzekering, drie rij wielen, gevlochten riem, rozenkrans, achterschot van vrachtauto, werkschoen, zeildoekse tas, dubbele rijwieltas, kin dertasje, damestasje, diverse wollen wanten, zadeldek van sponsrubber, zak je inhoudende knippatronen. V e r 1 oren: zilveren sigarenaanste ker, grijze alpinomuts, bankbiljet van f 100, bankbiljet van f 10, broche van Indisch zilver, brief, spaarbankboekje, bril, bak van weegschaal, boek („Slag bij Stalingrad"), plastic ceintuur, school- étui met inhoud, das, hond, diverse handschoenen, legitimatiebewijs K.M., legitimatiebewijs N.S., kap van rijwiel lantaarn, twee portemonnaies met in houd, padvindersriem, ring met sleu tels, schuifmaat, paar nieuwe pantof fels. actetas, vulpen in rood étui, ge vlamde vulpen, vulpen in dubbel étui, diverse wanten. Het plan om de Rijn en de Donau door kanalen met elkaar te verbinden, blijkt van grote economische betekenis te zijn. Tot dusverre hebben de plannen reeds 390 millioen Mark gekost. Voor de betrokken industrieën hebben deze een omzet vermeerdering van 360 mil lioen mark met zich gebracht. Grote bedragen zijn reeds op transportkosten bespaard. Bov/ndien beoogt men de bouw van een groot aantal electrische centrales welke op den duur drie mll. liard kWh moeten leveren. Het lid van de Eerste Kamer, de heer Molenaar (VVD), heeft aan de minister van Verkeer en Waterstaat de vraag gesteld of do bij de vragensteller be staande indruk juist is, dat meermalen stukken per post worden verzonden, voorzien van de aanduiding „dienst", zonder dat de afzenders daartoe zijn bevoegd. „Zo ja, is de minister dan be reid, maatregelen te nemen ter beteu geling van dit euvel en v&n de aard dier maatregelen aan de Kamer mede deling te doen?", aldus luidt de tweede vraag. In de eerste klasse van de basketball-competitie hebben Zeemacht rn HAV de afgelopen week overwinningen geboekt. Zeemacht zegevierde slechts op het InZ tZ T?™* B'auw (27—25) en de HA Vers versloegen HRC met 2L13. IIAv„ kassewarende uitslagen: Fac 2-1IAV 2 7-26; IICSC-HRC 2 11-8, HAV 2 Openbare Werken 33-4. De HAV-dames handhaafden zich aan de kop door een 34—4 overwinning op Hermes- KVH 1 lijst, klopte Fac met 14-2. tWee Van dc Morgenmiddag om ha'f drie begint op het Rialto-terrein de prijsuitreiking van de kleurwedstrijd, die de K.S.K heeft georganiseerd In liet kader var de Sinterklaas-campagne. Mochten de weerso\standigheden ongunstig zMn dan woeden de prijzen thuisbezorgd De prijswinnaars, dl" niet in Den Heldor wonen, krijgen hun wits in ieder «"eva' toëgesT 'den. De»e i.-ndp)Tn he'mnyen dus niet naar de stad te komen. Te Gillingham had de plechtige teraardebestelling plaats van drie der drie-en-twintig cadetten van de Kon. Britse Marine, die vorige week door een aanrijding te Chattam om het leven kwamen. De tweede klasse wedstrijden van de dames leverden de volgende resultaten op: KVH 2—Fac. 2 36—5; Marmag 1— Fac 2 4—15; KVH 3—HCSC 1 10—9; CVH 2Marmag 2 2810. In de junio rencompetitie speelden: ULO 1 aULO 2 b 011 en HRC—ULO 2 a 27—7. De Kroosduikers hadden in Nieuwediep druk werk. Zij waren naar onze stad gekomen ,om twee competitiewedstrijden te spelen, t.w. tegen de Bruinvissen en de Zwaardvis. Vooral ten aanzien van de Bruinvissen, die het eerst water moes ten waren de verwachtingen niet al te hoog gespannen. Immers, het is lang zamerhand traditie geworden dat zü in de competitie verliezen, terwijl zjj met vriendschappelijke wedstrijden meestal kans zien de Westzancrs te verslaan. Het kwam nu geheel anders jiit. Met liefst 40 kregen de bezoekers in hun eerste wedstrijd klop. Bij de Zwaardvissen kwam het ook niet zo goed uit. De verwachtingen wa ren aanvankelijk dat zij nog wel een kans op een overwinning zouden ma ken, daar verondersteld werd dat de Kroosduikers reeds min of meer ver moeid zouden zijn na hun eerste wed strijd. Het ontbreken van Bijkerk liet zich bij de Jonkers echter sterk gelden. Zij moesten de Kroosduikers een 3-2- overwinning gunnen. De Bruinvissen-ploeg kwam enigszins gewijzigd in het veld. Kranjer, die tot nog toe steeds voorspeelde, was naar de achterhoede verhuisd, tezamen met Wildenberg en Gieles. De voorhoede bestond nu uit P. Gode, A. Scholte en Slotboom, die de Benjamin was. De achterhoede was steeds op z'n post en deze ervaren spelers konden op uit stekende wijze de voorste drie steunen. Die maakten daarvan dankbaar ge bruik, tegen de ook enigszins verzwakt uitgekomen Kroosduikers. Ab Scholte opende de score voor de Nieuwediepers. De gevaarlijkste man bij de Zaankan- ters, Kalf, werd door Gode goed onder de duim gehouden. Na hét draaien, toen de Kroosduikers het diepe doel moesten verdedigen, ging het voor onze Helderse club nog 'beter. Geen wonder dus, dat er nog een paar doelpuntjes werden gescoord. De tweede wedstrijd, tegen de Zwaardvis, gaf een heel ander beeld te zien. Nu waren de Kroosduikers het meest in de aanval. Het was duidelijk te merken dat de Zwaardvissen Bijkerk misten; zij konden niet op gang komen en stonden al heel gauw met 2—0 ach ter. Na de rust ging het aanzienlijk beter De Zwaardviskeeper hield de aller moeilijkste ballen op veilige afstand, totdat Kalf een zo geraffineerd, van hem welbekend boogballetje. gaf, waar Kalis geen vat op kon krikten. Dank zij Zandhuijzen was de eer echter al gered De Jonkers wilden kenneliik een geld spel bevechten en de spanning steTg toen v. Alphen 't 2e Helderse doel punt scoorde. De tijd schoot echter al op en de Adelborsten zagen geen kans meer de gelijkmaker achter keeper Kalf te deponeren en moesten dus genoegen nemen met een nederlaag, die zij qua het spel van de tweede helft zeker niet hadden verdiend. Hieronder geven wij thans de com petitiestanden: Heren le klas KVH 6 5 0 1 10 141— 79 HAV 6 4 1 1 9 121— 95 WS°V 5 3 0 2 6 72— 72 Adelborsten 5 2 0 3 4 87— 95 HRC 6 2 0 4 4 98—110 Zeemacht 6 2 0 4 4 98—139 Or. Blauw 6 1 1 4 3 101—128 Heren 2e klas Fac 1 6 6 0 0 12 108— 54 KVH 2 6 5 0 1 10 154— 51 HCSC 5 4 0 1 8 56— 27 Adelborsten 2.6 4 0 2 8 104— 78 HAV 2 6 3 1 2 7 122— 91 HRC 2 6 2 0 4 4 75— 92 Op. Werken ..7 2 0 5 4 72—130 Marmag 6 1 1 4 3 72— 93 Hermes 5 1 0 4 2 46— 74 Fac 2 5 0 0 5 0 22—141 Dames lp klas HAV 4 4 0 0 8 102— 22 KVH 5 4 0 1 8 93— 47 Fac 5 2 0 3 4 51— 84 Hermes 4 1 0 3 2 51— 97 Helder 4 0 0 4 0 32— 79 Dames 2c klas KVH 2 5 5 0 010 129— 27 HCSC 1 5 3 0 2 6 113— 46 Fac 2 4 3 0 1 6 62— 53 KVH 3 5 3 0 2 6 53— 80 wsov 4 2 1 1 5 69— 65 Marmag 1 4 1 1 2 3 43— 58 HCSC 2 4 0 0 4 0 16123 Marmag 2 5 0 0 5 0 53—106 Het programma van deze week luidt: Donderdag 13 Dec.: Da. II HCSC 2— Marmag 1, 7 uur; He. II Fac 1-HCSC 7.50 uur- He II Hermes Fae 2 8.40 uur; He II hav 2HRC 2 9.30 uur. Zaterdag 15 Dec Adsp. Ulo 1 a—UW b, 3.00 uur: Jun LvceumUlo 2 b 7 40 uur: Jun Ulo 1 s Ulo 1 b, 4.20 uur; Jun. HAV—Ulo 2 a 5.00 uur. -

Heldersche Courant | 1951 | | pagina 2