Pim, Pam en Pom in Zwitserland Wij bouwen mee, een burgerplicht meebouwen is sshttl r Nederlandse schaatsenrijders zijn in goede conditie In de greep van de woestijn 5SWUT - Kappie UaMyuw&d Ten aanzien van vestiging arbeiders van buiten hard beleid te wachten JIMMY BROWN AL AUTORENNER flutfn'gaMidf DRAISMAS LEVERTRAAN op weg naar Uit de Raad van Anna Paulowna Zes woningen aan de kleine sluis Dampo in het gezin Dit weekeinde kracht meting met Andersen Eén Kolom Voor van Uw maag tot in Uw keel Geïsoleerde reizigers uit trein bevrijd KRO ontvangt filmstrips voor schoolradio De „Radmar" kwam nog niet vlot Het Radioprogramma DONDERDAG 17 JANUARI 1952. 45. Inmiddels was Paultje al verder en verder gegaan. En in zijn ijver om zich zo goed mogelijk te verbergen, vergat hij helemaal dat hij de verkeer de kant opging. Hij was, zonder dat hij 't merkte, bezig om de Berenpiek te be stijgen. De Berenpiek was een ontoe gankelijke hoogte, dat had de Boze Beer wel goed uitgekiend. De Boze Beer hield niet van „pottenkijkers" zoals hij het zelf noemde, en daarom was hij juist boven op de eenzame, moeilijk te bestijgen Berenpiek gaan wonen. En nu was Paultje, die graag een zo goed mogelijk figuur wilde ma ken, langzaam maar zeker bezig om de Berenpiek te beklimmen. Steeds achterom kijkend om te zien of zijn achtervolgers hem al bespeurd hadden, stapte hij voorzichtig voorwaarts. En hieruit kon je toch ook al weer zien, dat Paul nog niet zoveel ervaring had, want door het voortdurende achterom kijken, bemerkte hij niet dat hij ang stig dicht de kant naderde. Totdat.... plotseling een paar stukjes steen onder zijn voeten afbrokkelden! Paul verloor zijn evenwicht en tuimelde in de diep te! Hij was zelfs zó verbaasd, dat hij vergat om te schreeuwen. 57. De bomen werden al kleiner onder hen en de weg leek op een lintje, dat in het landschap was neer gelegd. „Ik wou, dat ik een dek onder mijn voeten had!" jammerde de Maat „Hier kan niets dan narigheid en ellende van komen! Ik heb het altijd al geweten, dat dit avontuur niet goed zou aflo pen!" Overgespeelde cupwedstrijden Voor de derde ronde van de FA-cup werden enkele wedstrijden overge speeld. De resultaten luiden: Blackburn RoversNotts Forest 20, ChesterChelsea 23 na ver lenging, Derby CountyMiddlesbrough 02, EvertonLeyton Oriënt 13, GatesheadIpswich Town 33 (na verlenging), Swindon TownCardiff City 10 (na verlenging), Wolver- hampton Wanderers—Manchester City 4—1. De raad van Anna Paulowna heeft zich in de vergadering, die gisteren onder leiding van burgemeester Mijnlieff werd gehouden, in hoofdzaak bezig gehou den met woningproblemen. De woningnood in Anna Paulowna is ontstellend groot Men kan gerust zeggen, dat er een veertig a vijftig noodgevallen zijn. Toen dan ook in de vorige vergadering van de raad werd besloten om de oude school voor afbraak te verkopen, hadden verschillende raadsleden daartegen bezwaren en alleen het feit dat er erg hoge kosten aan verbouwing waren ver bonden, was er oorzaak van, dat tot afbraak was besloten. In deze vergadering is men er op terug gekomen. Naar de voorzitter mededeelde, was de zaak nog eens van alle kanten bekeken en men had na lang zoeken een oplossing gevonden, waarbij de school wel zal worden af gebroken, maar waardoor er toch zes woningen voor in de plaats komen. De funderingen van de oude school kunnen worden gebruikt en ook het hout, dat er af komt, is nog van zeer goede kwaliteit. B. en W. hebben zich in verbinding gesteld met aannemer Klerk te Huis duinen en deze heeft een plan opge zet waardoor op de plaats van de school vier woningen met een inhoud van elk 268 M3 en twee van ieder 322 M3 kunnen worden gebouwd. De huurprijs van deze woningen zal bedragen f 6.25 en f 7.25 per week en de kosten zullen voor de gemeente bedragen ongeveer f 37500. Deze kosten kunnen uit eigen mid delen worden betaald, o.m. door ver hoogde uitkering uit de ondernemings belasting. De heren Glim en Meijer hadden graag gezien dat de plaatselijke aan nemers ingeschakeld waren geworden, maar zoals de voorzitter uitvoerig betoogde het object was van die aard, dat het onmogelijk door de plaatselijke aannemers kon worden uitgevoerd. De heer Oudshoorn, daarbij gesteund door de heer Dekker, vond het niet fraai, dat de gemeenteopzichter, de heer Kossen, met het toezicht belast werd. Liever had hij gezien, dat hij werd uitbetaald voor het maken van een tekening, maar belast werd met het toezicht zonder vergoeding. Dat was h.i. een taak die bij de gemeente lijke functie behoorde. De voorzitter bestreed dit. De taak ligt geheel bui ten deze functie en we hebben deze oplossing alleen gnomen omdat het het voordeligst is. Er is geen sprake van dat het een extra bezoldiging zou inhouden. Het werk dat hij overdag niet kan doen, zal hij in de avond uren verrichten en het is billijk dat hij voor overwerk betaald wordt. Algemeen was de raad erkentelijk voor het voorstel, waarmee B. en W. waren gekomen, maar de heren Geer- ligs en Dekker vroegen aandacht voor de Spoorbuurt. Een en twintig woningen En dan was er bij de rondvraag de heer Hooijmeijer, die een lans brak voor de pogingen om een bedrag van f 15750 bijeen te brengen, waardoor er 21 woningen zullen kunnen worden gebouwd. Er zal een speldjesactie wor den gehouden, waarbij het comité zich ten doel stelt f 4500 te halen uit de verkoop van speldjes tegen de prijs van f 0.50, f I en f 2.50. Voorts zal men met lijsten lopen. Wie een bedrag van f 100 stort zal fakkeldrager wor den, maar de bijdragen van de kleine luiden zijn even welkom. Men zal een ieder in de gelegenheid stellen om een bedrag in te sturen. Vijftien Mei moet deze actie beëindigd zijn. Onder applaus stelde de heer Hooij meijer voor het presentiegeld van de ze vergadering beschikbaar te stellen. De heer Glim zag de zaken pessi mistisch in, sprak over straaljagers, werd toen tot de orde geroepen, mop perde over een teveel aan collecten terwijl de regering niets doet, werd weer tot de orde geroepen en rustte niet voor hem ten slotte het woord ontnomen werd. Belangrijker was, wat wethouder Jonker te berde bracht, mede naar aanleiding van deze inzameling. Ook hij hield er een warm pleidooi voor. De slagzin „Wij bouwen mee, want meebouwen is burgerplicht", moet ge meengoed van de burgers van de pol der worden, die bij vele gelegenheden hebben getoond over burgerzin te be schikken. Laat een ieder begrijpen dat het er nu om gaat om uit de nood gevallen te komen. Maar, vervolgde mr. Jonker, en ik spreek hier namens de gehele fractie van de P. v. d. A., dan zal er een an dere lijn gevolgd moeten worden ten aanzien van het verhuren van dienst woningen, zoals dat ieder jaar per 1 Maart het geval i s. Want anders wordt het zo, dat de burgers van Anna Paulowna zich of fers getroosten voor mensen die van verre komen en daaraan zouden w(j niet kunnen meedoen. De woonruimtewet '47 geeft B. en W. en de woningcommissie ook ten aanzien van dlenstwonigen bevoegd heden en we zullen In de toekomst keihard moeten zijn. Er doen zich ge vallen voor, die hoogst ellendig zijn en waarover we onze schouders opha len. Het is of sommige werkgevers in het geheel niet letten op de plaatse lijke woningnood. Men neemt maar vreemde arbeiders aan. Daarin zal ver- Gezondheid komt in. Bij hoofd-, neus- en borstverkoudheid (Advertentie. Ing. Med.) Maar Kappie schreeuwde ineens op gewonden. „Kijk! Daar! Ik zie een stofwolk op de weg! Dat moet hem zijn!" En hij greep een lange kijker om beter te kunnen zien. „Ja, het is hem!" bevestigde hij. „Het is Trol. ander ing moeten komen. Laat de Stichting van de Landbouw in dit op zicht nu eens volledige medewerking tonen en laat men er alvast rekening mee houden, dat er een andere koers zal worden gevaren. Natuurlijk bracht dit bij verschil lende raadsleden uiteenlopende reac ties teweeg. Bezwaren werden naar voren gebracht. De heer Raven wees o.m. op de mensen die in Anna Pau lowna wonen en in Den Helder wer ken, de heer Schenk op arbeiders die willen veranderen en van vast los worden. De algemene indruk was toch dat de raad van oordeel was, dat het op de oude wijze niet langer kon en burgemeester Mijnlieff wees er nog eens met nadruk op, dat mensen zon der vestigingsvergunning absoluut uit de woning zullen worden gezet en dat dit ook geldt voor arbeiders die van elders komen en die menen dat ze zonder meer een dienstwoning kun nen betrekken. En hoe staat het dan met de politie, vroeg de heer Geerligs. Mag die er zo maar intrekken? Daar kunnen we in derdaad niets aan doen, antwoordde voorzitter Het rijk heeft beslag ge legd op die woning en haar niet vrij gegeven, zodat een politieman er zon der toestemming kan intrekken. De heer Geerligs complimenteerde B. en W. verder met het feit, dat er bij de onbewaakte overweg aan de burgemeester Lovinkstraat een flik kerlicht Is aangebracht. We hebben er tien jaar voor moeten werken, al dus burgemeester Mijnlieff. Tevreden was ook de heer Strooper die memo reerde dat er waterleiding aan de Balgweg was. En nog een tevreden geluid weer klonk bij monde van de heer Dekker over de verbeteringen die zijn aange bracht in de school in de Oostpolder. Hij bepleitte echter nog het aan brengen van verduistering in een der lokalen. De heer Oudshoom vroeg publica tie van het rapport van de commissie tot wering van schoolverzuim. De mensen schijnen van het belang van getrouw schoolbezoek nog niet ge noeg doordrongen te zijn. De heer Glim wilde interpelleren over een verbod dat <fB burgemeester had opgelegd aan de C. P. N. om bij filmvertoningen een spreker te laten optreden, maar burgemeester Mijn lieff liet deze vraag niet toe, daar het hier een politiezaak betrof. Ten slotte kunnen wij nog vermel den, dat aan de heer P. J. Bakker eervol ontslag werd verleend als on derwijzer aan school IL Tjong, jong, wat rijdt die kerei. „Hij zal hard moeten rijden, als hu ons wil ontkomen!" verzekerde de postbode, die als de admiraal van een luchtvloot trots in zijn gondel stond. En het leek er veel op, dat h« ge lijk zou krijgen, want het luchtschip ging hoe langer hoe harder vooruit en iedereen was zo verdiept in Trol en zijn brandweerauto, dat niemand merkte, dat zich donkere wolken tot dreigende massa's samentrokken. 46. Jimmy Brown had niet eens ge zien, wat er met Dorus Draadnagel ge beurd was. Met opeen geklemde lippen was hij blijven doorwerken aan het herstel van zijn motor. De ene draad na de andere zette hij vast, greep, toen hij klaar was, de automatische starter, zette het ding in werking.... en grijns de breed toen het oude vertrouwde ge luid van de huilende motor onder zijn motorkap opsteeg! Met een sprong zat hij achter zijn stuurwiel. Razendsnel begon hij te schakelen en wild begon zijn hart te kloppen, toen de Meteoor 2 vooruit schoot. Het ding liep en het liep goed ook! „Maak voort Giebel!", schreeuwde hij. „Laat me niet in de steek!" De Meteoor 2 vloog loeiend langs de tribune, waar de toeschou wers van louter opwinding boven op hun zitplaatsen waren gaan staan. Me neer Giebel hoorde echter niets. Met trillende handen probeerde hij de draadverbindingen weer tot stand te brengen, maar hij was té zenuwachtig. Het gelukte hem niet. Het zweet gutste hem langs de slapen. Radeloos richtte hij zich op en keek in het rond. Toen eerst bemerkte hij, dat de Meteoor 2 met Jimmy achter het stuur verdwe nen was. ,Hij heeft 't 'm tóch geleverd", bromde hij. „Maar ikik kan er wel mee uitscheiden. Mijn kans is ver keken. Dat hebben die boeven van de Betha Parisia-fabrieken mij gelapt" Woensdagavond werd op de baan te Hamar het tweede gedeelte gereden van de wedstrijd tussen een ploeg van de ijsclub Hamar en de Nederlandse bondsploeg, welke reeds geruime tijd in het Noorse stadje traint. Alle om standigheden werkten mee om goede prestaties te verwachten. De vooruit gang van de meeste Nederlandse rij ders is duidelijk waarneembaar. Alge meen is men het er over eens. dat de zware conditie-training van dr. Car- lier, welke te Overveen heeft plaats gehad, reeds vruchten begint af te werpen. Wim van der Voort won de 1500 meter in 2 min. 20,4 sec., bijna twee seconden sneller dan enkele da gen geleden toen hij en Kees Broek man in een onderling ritje beiden 2 min. 22 sec. lieten noteren. Verrassend goed was het rijden van Gerard Maar- se, die in de oefenrit 2 min. 24,6 sec. had laten afdrukken, maar in de wed strijd van Woensdagavond tegen Ha mar de tweede plaats bezette met een tijd van 2 min. 21,8 sec., een zelfde tijd als Ivar Martinsen. De gedeelde vierde plaats was voor Kees Broekman en Anton Huiskes met 2 min. 21,9 sec., welke tijd ook door de Noor Oeverby werd genoteerd. Vier Nederlandse rij ders waren dus binnen de twee min. en dan die laaien... brandende pijn. Als dit schrikbeeld U voor ogen staat, bij iedere maaltijd, neem dan Uw toevlucht tot Rennies. 'n Paar Rennies, gewoon gesmolten op Uw tong, blussen de he vigste aanval van urandend maagzuur binnen enkele minuten. Een wonder middel die Rennies en gemakkelijk in te nemen, zonder water of wat ook. En bovendien nog zo smakelijk! (Advertentie Ing. Med.) De sneeuwval in Nevada Twee plaatsen ingesneeuwd Reizigers van de trein, die sinds Zondag in de Siërra Nevada (V. S.) ingesneeuw is, zijn Woensdag bevrijd uit hun isolement. Eerder op de dag werden een arts, voorraden en een ra diozender per hefschroefvliegtuig neer gelaten. Volgens de geneesheer zijn degenen, die door gassen van de trein ziek geworden waren, hersteld. Het plaatsje Alturas met een bevol king van 2.290 zielen, gelegen op de helling van de Siërra Nevada, is van voedselleveranties verstoken. De aanwezige voorraden zijn even wel nog voldoende. Ook het stadje Reno, het bekende centrum voor echtscheidingen, is door de sneeuw ge- isoleerd. Aan de KRO zijn gisteren vanwege het MSA in ons land in een feeste lijke bijeenkomst in de KRO-studio symbolisch 18 filmstrips, elk van 24 beelden, aangeboden. Zij zullen ge bruikt worden bij schooluitzendingen over de bij het Marshall-plan aangeslo ten landen. (Advertentie, Ing. Med.) door: MARJORIE VERNON 10) „Verdraaid nogantoe, stel je voor dat hij zich niet gaat misdragen", mompel de Jane Frask geprikkeld. Ze keek naar zijn brede rechte schouders en het ge mak waarmede hij naast zijn verloofde voortreed. Maar er was nog tijd ge noeg.... ,Gary". Mara vond dat ze er tegen over iemand over moest spreken en Jane Frask was te ver achter hen om hun gesprek te kunnen volgen. „Gary, wat denk jij dat juffrouw Frask van plan is te doen als ze op het spoor komt van haar broers moordenaar?" „Niks niemendal!" sprak hij minach tend. „Dat is allemaal maar opscheppe rij. Gewoon reclame hoewel geen slechte, dat moet ik toegeven". „Dat ben ik niet met je eens" zei Mara koppig. Ze vond het niet prettig hem op deze wijze over haar werkgeef ster te horen spreken en hem verachte lijk enig doelbewust plan harerzijds te horen verwerpen. Zo is juffrouw Frask niet. Die heeft altijd een reden voor wat ze doet". „Nou, dat zou toch een reden zijn?" Mara maakte een gebaar van onge duld. „Ik bedoel een echte, belangrijke reden. Bovendien is ze beroemd genoeg om geen behoefte aan een reclamestunt te hebben. En herinner je je niet dat er een Arabier was of in ieder geval iemand in Arabische kleren, die de avond van de moord op meneer Frask in het dorp werd gesignaleerd?" „Hm. Maar veronderstel dat ze wisi wie dat was, waarom vertelde ze dat dan niet aan de politie en liet het ver der aan hen over?" ..Misschien heeft ze dat wel gedaan maar luisterden ze niet naar haar. Waarschijnlijk had ze geen enkel be wijs, alleen haar eigen intuïtie. Je weet hoe de politie is, die staat met beide voeten op de grond en heeft geen ver beeldingskracht; misschien hebben ze gedacht dat haar fantasie als schrijfster haar parten speelde. Misschien ook trachtten ze die man op het spoor te komen en is dat niet gelukt; of mis schien heeft ze niet precies geweten wie hij was. maar had ze alleen een vaag idee wie hij kon zijn. O. er zijn een heleboel redenen te bedenken waarom ze de zaak zelf in handen heeft genomen". „Mm". Cromer was nog niet over tuigd. „In ieder geval bulkt ze van het geld en kan ze zich elke gril permitte ren En ze is blijkbaar erg dol op jou "i ie hebt jezelf onmisbaar gemaakt Tussen haakjes, hoe ben je eigenlijk aan die baan gekomen". .Ik las haar advertentie in de krant" ..O" Het klonk alsof hij teleurgesteld s „Ik dacht dat je misschien had tdekt dat ze ejn ver familielid vr.n )e was of zoiets. Je hebt geweldig ge boft" „Ja dat weet ik", sprak Mara een voudig. °p. dlt °«enMik reed Jane Frask op hen toe, schoof haar terai terug en wiste haar voorhoofd af. „Oef! Wat een hitte. En aangezien er een oase in de buurt is, ben ik er voor dat we daar de rest van de dag par keren en pas morgen verder reizen Ik ben te een stemming om te schrijven te schrijven en nog eens te schreven En zolang als jullie je koest houdt en wüt"!^' tUn ie d0en wat Je „Ik ben de grootste geluksvogel van de wereld", lachte Marl een ogenblik en - Gary. Bovenal cty"'Ha^oo? wonderlijk en nncr*i Sü 8prooW®* *o raakte haar hart an8st-adem 22 sec. gebleven, een opmerkelijke prestatie en tevens een bewijs, dat de krachten elkaar niet zo veel ontlopen. Op de zevende plaats kwam Kokkie van der Eist met 2 min. 22,4 gevolgd door Magne Hval met 2.22,9. Sunbrön met 2.23,2, Charisius met 2.25, Van 't Oever biet 2.26,5 en De Koning met 2 28,4. Het eindresultaat van de wed strijd was, dat Nederland de beker won met 581,387 punten tegen Hamar 582,127 punten. Zaterdag 19 en Zondag 20 Januari ne men, zoals bekend is, Wim van der Voort, Kees Broekman en Anton Huis kes deel aan de internationale wed strijden, welke door de Oslo Sköyte- klubb in het Bisletstadion worden ge houden. Op deze wedstrijden komen behalve de Nederlanders Hjalmar An dersen, Nic Stene, Ivar Martinsen, Yngvar Karlsen, Roald Aas, Finn Hodt, Sverre Farstad en Finn Helgesen aan de start. Maasplaat houdt vast Het Engelse vrachtschip „Radmar", dat Zaterdagavond bij Hoek van Hol- land aan de grond liep, blijkt muurvast te zitten. De sleepboten „Witte Zee" en „Ganges" zijn sedert Dinsdagmiddag door middel van een tros met de „Rad- mar" verbonden geweest en bij hoog water werden steeds pogingen onderno men de Brit vlot te slepen. Gistermid dag brak deze tros plotseling, vlak na het moment, dat de „Radmar" even leek te drijven. Wellicht zal de Brit eerst een deel van zijn lading moeten lossen. De sleepboten „Ganges", „Blanken burg", Witte Zee" en misschien ook de ,Maas" zouden vanmorgen buitengaats gaan om weer vast te maken aan de „Radmar". Bij Redcar (Yorkshire) liep dezer da gen het Griekse schip „Taxiarchis" op de rotsen. Twee pogingen het vaartuig vlot te trekken mislukten reeds. Het schip maakt steeds meêr water. De be manning, 28 koppen, is nog aan boord. VRIJDAG 18 JANUARI HILVERSUM 1, 402 m.: 7.00 VARA, 10.00 VPRO, 10.20 VARA. 12.00 AVRO, 16.00 VARA. 19.30 VPRO, 21.00 VARA, 22.40 VPRO, 23.00—24.00 VARA. 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgymnastiek. 7.30 Zendersluiting. 9.00 Nieuws en weerberich ten. 9.12 Gram.muziek. (9.30—9.35 Water standen.) 9.50 Voor de huisvrouw. 10.00 „Thuiscauserie. 10.05 Morgenwijding. 10.20 Schoolradio. 12.50 Voor de zieken. li.20 Voordracht 11.40 Kamerkoor. 12.00 Orgel en accordeon. 12.30 Land- en Tyin- bcuwmededelingen. 12.33 Sport en prog nose. 13.00 Nieuws. 13.15 Mededelingen cf gram.muziek. 1.20 Dansorkest 14.00 Voor de vrouw. 14.20 Gram.muziek. (Om 14.50 Voordracht.) 16.00 Muzikale cau serie met illustraties. 16.30 Zenderslul- ting. 18.00 Nieuws. 18.15 Felicitaties. 18.45 Genk om de Docht 19.00 Meisjeskoor. 19.15 Prij.ei.,..aatje. 19.30 Berichten. 19.40 „Feestgetijden", causerie. 20.00 Groot Symphonie-orkest van het N.I.R. 20.40 •;G°d heeft de mensen nodig", causerie. •00 Gram.muziek. 21.50 Buitenlands overzicht. 22.05 Theater-Orkest,-koor en solisten. 22.40 „Vandaag", causerie 22.45 Avondwijding. 23.00 Nieuws. 23.15 „In huwelijk en gezin", causerie. 23.30—24.00 Gram.muziek. HILVERSUM II, 298 m.: 7.00—24.00 KRO. 7.00 Nieuws. 7.15 Morgengebed en Liturgische kalender. 7.30 Zenderslui ting. 9.00 Nieuws. 9.10 Voor de huis vrouw. 9.35 Schoolradio. 10.05 Koor en crkest. 10.45 Radio Philharmómsch Or kest. 11,00 Voor de zieken. 11.40 Gram. muziek. 12.00 Angelus. 12.03 Gram.muziefc io'™ Land" en Tuinbouwmededelingen. 12.33 Koperkwartet 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nieuws en katholiek nieuws. 13.20 Actualiteiten. 13.55 Piano en orgel. 13.45 Voor de vrouw. 14.00 Schoolradio. 14.20 Philharmómsch Orkest. 15.15 Zang en Piano. 15.45 Gram.muziek. 16.00 Voor d« zieken. 16.30 Zendersluiting. 18.00 Nieuws. 'iboo „Onderwijs en opvoeding", causerie. 18.22 Gram.muziek. 18.35 Tegeringsuit- zendtngDr. L. G. M. Jaquet: „Wat be tekent Japan voor Indonesië?". 18.45 De Uitkijkpost. 18.55 Gram.muziek. 19 0» Militaire reportage. 19.15 Regertngsuitsen- f,, g: „Verklaring en toelichting". 19 tlool en orgei. 19.52 Actualiteiten 20.00 Nieuws en weerberichten. 20.08 De ge wonen man zegt er t zijne van 20.13 _koor. Omroeporkest en solisten- Brabants Halfuur 21.40 Amuse mentsmuziek. 22.10 „Om de toekomst vsn Nederland", klankbeeld. 22.30 Gram.- myzlek. 22.45 „Ik geloof tn ene. heilil* katholieke kerk", causerie. 23.00 Nieuws. 23.15 Sport. 2325 Lichte muziek. 23.40- 0 Amusementsmuziek. ®*Perlmentcel Telrvitie-progranunn v,n e NCRV. 20.15—21.45- 1. Kroniek vsn actuele en Interessante zaken; 2 fllm- urnaal. Pauze. 3. Jlu Jltsu, scherm® et pantomime; 4. Dagsluiting.

Heldersche Courant | 1952 | | pagina 4