Pin. hm, Ponen de blauwe vaas A De groene Wimbledon-arena in bedrijf tons vrachtauto BKC vierde regenachtig jubileum ZAP hield haar jaarvergadering De harde strijd om reputatie Nieuws uit Anna Paulowna LS HET HART SPREEKT...,., VanSwol en Rinkel in de tweede ronde Jeppson is 's werelds duurste voetballer Koblei niet in de Tour Het Radioprogramma Oude en jonge elftallen op het groene veld Alleen het vierde kwam tot beste resultaten RENEE SHANSf DINSDAG 24 JUNI 1952 (Van een speciale medewerker* WIMBLEDON, 23 JUNI. Met de tenniswedstrijden in Wimbledon is het net ao gesteld als met de Tour de France of de Rallye van Monte Carlo. Het zijn niet alleen de tennisliefhebbera, fietsenthonsiasten en autorijders, die de ver slagen lezen. Het ieder jaar terugkerende evenement van de Engelse open baan- kampioenschappen wordt nu eenmaal als een officieus wereldkampioenschap be schouwd. De tennissport kent geen officiële wereldkampioenschappen. Op Wim- bledons grasbanen worden reputaties gemaakt, worden vooral vaak verwach tingen te niet gedaan. WjJ hebben ons meer dan eens afgevraagd, waarin de charme van dit tournooi nu eigenlijk gelegen is. De Engelse grasbanen hebben uiteraard een zeer bijzonder aspect. Niet voor niets heet tennis eigenlijk „lawn- tennisOp „lawns" kan evenwel slechts in Engeland gespeeld worden. Elders in de wereld hebben de hard-court (gravel) banen het van de natuur gewonnen. U itsluitend om practische redenen. Het Engelse gras is ergens anders niet zo vlak en hard te krijgen. liër Sedgman en de Tsjechische Egyp tenaar Drobny. Maar die finale zou in 1951 óók in de lijn hebben gelegen! En toen won de Amerikaan Savitt van de Australiër Mc Gregorl Die mogelijk heden zitten er ook nu weer in. Bij de dames zijn aller ogen geves tigd op de kleine Maureen Conolly, die vorig jaar met haar zestien lentes het Amerikaanse kampioenschap won van Shirley Fry. Wat doet Doris Hart, wat Pat Todd. wat Louise Brough? En niet te vergeten de Engels-Nederland se mevr. Rinkel-Quertier? We praten vandaag nog niet over het dubbelspel vuurwerk, dat de service- en volleye geweldenaren in het herendubbelspel straks op elkaar zullen loslaten. Noch over het elegante, duivels-snelle mo derne gemengddubbei en zelfs niet over het damesdubbelspel, waarin de leliën des velds partijen uit haar rackets slaan, die flitsender en gedurf der zijn dan in ons land hoofdklasse partijen van mannen Op deze eerste dag zijn al vier en zestig spelers gesneuveld in hun eerste ronde. De sterken hadden gelegenheid zich in te spelen. De Nederlander Rin kel had geen moeite met de Oosten rijkse nummer drie Specht Hij won rechtuit, zonder omwegen met 62. 61, 6—4. Evenals Van Swol van de Australische veteraan Hopman met 6—0. 7—5, 6—3. Onze landgenoot Dehnert, die begon met goedgeplaatste drives uit het ach terveld, doch te snel vermoeid raakte, werd uitgeschakeld door de vroegere Britse Daviscup-speler Walton. De En gelsman won met 46, 63, 63, 64. De partij tussen de Amerikaan Ri- ALLEEN reeds hier om stellen de Wimbledonwedstrijden zeer spe ciale eisen aan de spelers. Zij komen uit alle delen van de wereld naar En geland toeren, spelen talloze tournooi- en op gravelbanen en begeven zich tij dig naar Engeland om aan de gras condities te wennen. Dan is er de sfeer. Wimbledon is niet alleen een sportfeest. Het is een modefeest, een gelegenheid, waar men vaak komt om gezien te worden, al heeft men van een racket net zo veel verstand als een kippenfokker van paarden. Aan die mode doet men óp de baan en óm de banen op de tribu nes mee. De uit mannen bestaande re gelingscommissie is heerlijk-conserva tief. Ook al weer typisch Engels. Men denke aan Engelse roeiploegen. die shirts met mouwtjes dragen. Ergens anders ziet men deze kledij nimmer! Dan zijn er natuurlijk altijd speel sters en spelers, die „iets nieuws" wil len brengen. Meestal, omdat zij om hun spel nu niet zo bijster zullen op vallen. De tennisshort heeft een moei lijke strijd moeten strijden. De short voor dames verloor het bijna, om maar niet te spreken van de kanten dessous van „gorgeous" Gussie Moran, die een voudig „ontzettend" werden gevonden. Tenminste, dat zei men officieel.... Wimbledon, zo constateerden we, vestigt reputaties en vernietigt ze Wimbledonkampioenen kunnen geld gaan verdienen in de Amerikaanse tennisshows van professionals. Er zijn maar weinig amateurs, die die weelde kunnen dragen. Tilden. Perry, Budge, Vines, Kramer, Gonzales gingen naar de beroepsklasse over, niettegenstaan de het feit, dat de bepalingen omtrent amateurisme in de tenniswereld royaal geregeld zijn. Dit hele sportieve en modieuze ge doe is Wimbledon. Er zijn spelers, die er nimmer thuis zullen raken. Anderen spelen er hun beste partijen. Om dicht bij huis te blijven; Nederland's top- speler Van Swol bewaart zijn sterkste vorm voor Wimbledon. Onze oud-kam pioen Henk Timmer bereikte er, als wij ons goed herinneren, eens de laat ste acht. Van de 128 enkelspelers! Snapt ge nu, waarom Wimbledon een „begrip- - is? Wat zal er m- de ko mende twee weken op het gras van Wimbledon gebeuren? Aan éclatante successen van onze landgenoten, van wie Van Swol en Rinkel in het enkel spel uitkomen, moeten we niet denken. Tussen de mannen zijn de sterksten van de wereld. Indien alles loopt, zo als men gerede mag verwachten, zal er een eindstrijd komen tussen de Austra- chardson en de Philippijn Ampon was één van de meest opwindende, welke ooit op de openingsdag van het Wimb- ledon-tournooi werden gespeeld. Am- pon sloeg Richardson met 1—6, 5—'. g2. 63, 6—0. De als nummer 9 ge plaatste Amerikaan Larsen heeft als „seeded player" de eerste ronde niet overleefd. De Zweed Johansson sloeg hem in een tactisch prachtig gespeelde partij met 108. 26, 64, 62. Lar sen slaagde er niet in een tegenwapen te virrlen voor het sterke serveren en de dodelijke volley's van de Zweed. Voor het overige volstaan we met de voornaamste uitslagen: Sedgman (Austr.) sl. Bartroli (Sp.) 6—1 6—0 6—2; Savitt (V.S.) sl. Kumar (India) 6—1, 6—2, 6—0; Ulrich (Den.) sl. Aguero (Braz.) 6—0, 62, 63; Sturgess (Z.A.) sl. Red! (Oost.) 8—6. 6—2, 6—2; Mulloy (V.S.) sl. Konecki (Statenloos) 6—1, 63, 86; Patty (V.S.) sl. Tills (Nw. Zeel.) 6—1. 6—2, 6—1; Rose (Austr.* sl. Ayre (Austr.) 7—5, 7—5. 8—6; Nielsen (Denem.) sl. Destremau (Fr.) 60. 61, 64; Flam (V.S.) sl. Williams (Z.A.) 6—3. 8—6. 6—4; Washer (Belg.) sl. Ip (Hongkong) 61. 6—4. 6—4; Drobny (Egypte) sl. Knight (Gr Br 6—0. 6—1, 6—3; Sei- xas (V.S.) sl. Nath (India) 7—5, 62, 6—2. De Zweedse international Hans Jep- son. die ook voor Charlton Athletic heeft gespeeld en thans in Italië uit komt, is door de Genuese club Atlan- ta afgestaan aan een andere eerste klasser, t.w. Napels, waarmee een transferbedrag gemoeid was van hon derd milliöen lire of ongeveer zeshon derdduizend gulden. Vermoedelijk is dit een wereldrecord. Kort voor deze transactie bekend werd gemaakt had Jeppson de zilveren voetbaltrophee gekregen voor zijn schitterend allround spel in het afgelopen seizoen. De dokter vn Koblet heeft hem uit drukkelijk verboden deel te nemen aan de Tour de France. In het belang van zijn gezondheid, die veel te wen sen overlaat, is 't absoluut noodzakelijk dat de renner twee weken lang rust neemt. lAuvertentie mg Med.) WOENSDAG 23 JUNI HILVERSUM I, 402 m.: 7.00—24.00 NCRV. 7.00 Nieuws. 7.18 Gewijde mu ziek. 7.45 Een woord voor de dag. 8.00 Nieuws en weerberichten. 8.13 Gram. muziek. 8.55 Voor de vrouw. 9.00 Voor de zieken. 9.30 Waterstanden. 9.35 Gram. muziek 10.15 Gram.muziek. 10.30 Mor gendienst. 11.00 Gram.muziek. 11.30 Idem. 12.00 Bas en piano. 12.30 Land- en tuin- bouwmededelingen. 12.33 Gram.muziek. 12.37 Chr. Geref. Kerkdienst. 12.59 Klok gelui. 13.00 Nieuws. 13.15 Protestants In terkerkelijk Thuisiront. 13.20 Gevarieerde muziek. 13.50 Gram.muziek. 14.45 Voor de meisjes. 15.00 Piano en viool. 15.30 Gra- mofoonmuziek. 15.40 Clavecimbelrecital. 16.00 Voor de jeugd. 17.20 Orgelspel. 17.40 Tenniskampioenschappen Wimbledon. 17.50 Militair vraaggesprek. 18.00 Nieuws. 18.15 Zigeunerkwintet. 18.30 R.V.U.: Dr. J. Schouten: „Enige menselij We instincten: Het woningmstinct". X9.00 Verkiezings uitslagen en gram.muziek. 19.15 Boek bespreking. 19.30 Gram.muziek. 19.40 Ra diokrant. 20.00 Nieuws en weerberichten. 20.10 Verkiezingsuitslagen en gram.mu- z:ek. 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Nieuws en S.O.S.-berichten. 23.15pl.m. 1.00 Verkiezingsuitslagen en gram.muziek. HILVERSUM u. 298 m.: 7.00 VARA, 10.00 VPRO. 10.20 VARA, 19.30 VPRO, 20.00—24.00 VARA. 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgymnastiek. 7.30 Gram.muziek. 8.00 Nieuws en weerberichten. 8.18 Orgel spel. 8.50 Voor de huisvrouw. 9.00 Gram. muziek. 10.00 Schoolradio. 10.20 Voor de vrouw. 11.00 Gram.muziek. 12.00 Politie- kapel. 12.30 Land- en Tuinbouwmede- delingen, 12.33 Voor het platteland. 12.38 Pianoduo. 12.55 Kalender. 13.00 Nieuws. 13.15 Dansmuziek. 13.50 Gram.muziek 14.00 Gesproken portret. 14.15 Omroep orkest en solist. 15.00 Kinderkoor. 15.20 Drie- en vierhandig pianospel. 15430 Voor de zieken. 16.00 Voor de jeugd. 17.15 Accontleonmuziek. 17.40 Ronde van Frank rijk. 17.50 Regeringsuitzending: M. C. Ca pelle: Jeugduitzending: „Dierenverhalen uit Toradja-land". 18.00 Nieuws. 18.15 Vara-varia. 18.20 Actualiteiten. 18.35 Lichte muziek. 19.00 „Gemiste kansen", causerie. 19.15 Gram.muziek. 19.30 Vooi de jeugd. 20.00 Nieuws. 20.05 Verkiezings uitslagen en gram.muziek. 23.00 Nieuws. 23.15—1.00 Verkiezingsuitslagen en gram. muziek. Experimentele Televisie-programma van de N.T.S. 21.00—24.00 Verkiezingsuit slagen. 80. Eindelijk was het grote ogen blik, tot opluchting van Billie, aange broken. Mevrouw Babbelgraag trad zelf op het podium om de nummers te gaan trekken, waarop een prijs zou vallen. Maar eerst hield ze nog een toespraak, waarin zij alle bezoekers dankte voor hun opkomst, zij sprak de hoop uit, dat de bezoekers ook na de verloting nog in gezellig samenzijn bij een zouden blijven. „Dat krijg je van mij niet gedaan", lacht Billie. „Als ik eerst dié vaas maar in mijn bezit heb, dan heb je me voor het laatst hier ge zien, dat is zo zeker als wat!" Maar mevrouw Babbelgraag had het eerste nummer al afgeroepen: een priktol op nummer 33. Meteen stond Billie op en hij verzocht mevr. Babbelgraag om zijn prijs aan één van haar weeskinderen te geven. Mevrouw Babbelgraag knik te de edelmoedige heer vriendelijk toe. Maar ook de volgende nummers vielen allemaal op de lootjes, die i Billie in zijn bezit had en achtereenvolgens be stemde Billie een grote taart, een kist Coca Cola, zakjes knikkers en wat al niet meer voor de kindertjes van het weeshuis. Alle ogen hadden zich ge richt op de edelmoedige heer, die geen enkele prijs voor zichzelf wilde hou den, maar alles weer aan de weesjes gaf. Nog nooit had Billie zo'n goede indruk gemaakt. P mppr Hnn ZiIvpi-pti lustrum UET meer dan zilveren lustrum van Polder's oude voetbalclub werd zeer zeker niet gevierd onder ideaal voet- balweer. De in vele opzichten spelbre- kende regen heeft vele voetballiefheb bers er van afgehouden blijk van me deleven met de jarige te tonen en zo werden dan das morgens de wedstrij den BKC-jreuioren tegen Schagen-juni- oren, en BKC-adspiranten a tegen Sehagen adspiranten a voor een mini mum aan publiek gespeeld. p» Sehaggn-junRi en tobden zich de méerdere Van het mët ,10 man spelende BKC en wisten voor de rust reeds drie maal te doelpunten. nJ. eenmaal door Keppel en tweemaal door Jonker. Na de hervatting waren de geel-zwar- ten wel sterker, doch konden slechts eenmaal doelpunten uit een vrije schop van Noorden. De adspiranten a daarentegen waren in sterkte verreweg de Schagen-adsp. de baas. Het regende niet alleen water, maar ook doelpunten, voor de rust zes stuks (Wiggers, de beide Gouma's en Van Dalen waren de makers). Na de hervatting kwamen er nog twee bü en werd het 80 voor de BKC-ers. Des middags traden de spelers aan van oud BKC en oud Sehagen, in vrijwel dezelfde opstelling als veertien jaar geleden. Bij de aanvang boden de bezoekers bloemen aan. Sehagen toon de zich de beste en beschikte over snellere spelers dan hun tegenstanders uit de glorieuze dagen van weleer. Het werd 20 voor de bezoekers en dit was nog dik verdiend ook. In de pauze reikte de heer Keijzer met een kort toepasselijk woord het kruis van verdienste uit aan de oud spelers van BKC M. van Te'ulingen en C. Prins. (Laatstgenoemde zal na afloop aan één pakje zeeppoeder wel niet ge noeg gehad hebben). Als voorwedstrijd voor de ontmoeting BKC—Vitesse speelden de BKC-welpen een partijtje tegen de Wieringerwaard- welpen en gingen, ondanks het feit, dat zij in de eerste helft iets sterker waren, met 30 ten onder. Qtt.vel een vrij hoog peil stond ten slotte de wedstrijd BGCVitesse, dat in tempo niet onder deed voor een com petitiewedstrijd. Ofschoon de bezoekers technisch wel iets beter waren, gaven de geel-zwarten niet veel kamp en ga ven zij enthousiast antwoord op de goed combinerende Vitesse-voorhoede, waarvan vooral de middenvoor een prima voetballer is. De blauwhemden konden het eerste scoren, doordat IJs- selstein's uitzicht te veel werd belem merd. Tien minuten later was het de productieve Buning. die een goede voorzet van Rezelman direct benutte Dezelfde Buning gaf vijf minuten la ter BKC de leiding toen hij een zuivere pass van Van Teulingen kreeg. Rezel- man had nog een kans alleen voor de Vietsse-doelman, doch schoot juist in diens handen. Kort vóór de rust maak te de Vitesse-linksbinnen uit een vrij ongevaarlijke aanval de stand weer ge lijk (2—2). Na de hervatting bleef het spel even aantrekkelijk, al begonnen de geel zwarten wat zwakker. Toch was het Buning, die aan de jubilerende ploeg weer een voorsprong verschafte, doch daarna kregen de bezoekers loon naar werken, toen zij IJsselstein nog twee maal passeerden (34*. Een kleine bloemenhulde met een paar welgemeende woorden vormde het einde van deze sportieve en zeer aan trekkelijke strijd. Natuurl k werd er nog vele uren feestgevierd in zaal De Boer. LIET inleidend woord van de voorzit- n ter van ZAP, de heer v. d. Berg. be kelsde een terugblik op een vrij bevre digend jaar. Ofschoon de resultaten verdeeld waren, had de ZAP-familie toch nog een kampioen in haar midden gehad, n.1. het vierde-elftal, waarvoor FEUILLETON 52) Ze vond. dat zijn stem een vreemde klank had, ietwat gedwongen en on natuurlijk. Gewoonlijk sprak hij an ders tot haar. Plotseling zag ze. dat hij niet zat zitten lezen, maar een album met foto's voor zich had. „Lucie gaf me dit album om me te amuseren, terwijl ik op je wachtte. Ik vroeg me juist af, waarom je mij of iemand anders nooit verteld hebt, dat je Jinks Charrington al in Labrador had ontmoet. Ik moet zeggen, dat jelui samen een keurige foto vormen!" merkte hij op. Barbara kreeg het gevoel, alsof haar hart even stilstond en daarna lang zaam, moeilijk, weer begon te klop pen. Nu het te laat was. speet het haar. dat ze zo terughoudend was geweest. Hoe gemakkelijk had ze niet tot de Melrose's, toen dezen haar vertelden dat Heather met Jinks correspondeer de, kunnen zeggen: „Jittks Charring ton! Dat is ook toevallig! Ik heb hem gekend toen ik twee jaar geleden in Labrador was O. ja, we waren in die tijd dikke vriendin". Ze had wel even over zulk een onthulling gedacht, maai 1e idee dadelijk weer verworpen Nooil nad ze kunnen vermoeden, dat één van hen achter hun vroegere verhouding zou komen en nu kreeg haar stilzwijgen een speciale betekenis. Dat bleek wel uit de wijze, waarop Bryan haar aan zag. Ze keek van zijn gezicht naar de foto's die vóór hem lagen. Daar stond ze met Jinks arm om zich heen, blijk baar in de zêvende hemel. En daar weer DOOR met haar arm door de zijne gestoken. Dwaze kiekjes eigenlijk. Een van de andere meisjes had er van gézegd: „Welja, doe maar net alsof je smoor verliefd- op hem bent". Bryan sloot het album en stond op. „Lat is dus dat", zei hü ten laatste. „Wat bedoel je?" „Terwijl ik op je wachtte, heb ik eens nagedacht", hernam hij. „Nage dacht en me herinnerd". „Je herinnerd? Wat dan?" „Die eerste avond, dat we samen dineerden; die middag, toen ik jullie tweeën in zijn auto langs do weg zag zitten. En nog vroeger: de avond dat je in dat kabinetje naast de salon op Lawnside Heather's schrijfmap liet val len, zodat alle brieven op de grond terecht kwamen. Nog andere dingen, die ik had opgemerkt, maar waarover ik me geen zorgen wilde maken". „Wat bedoel?" vroeg ze bevend. „De manier, waarop hij je soms aan kijkt." Barbara's blik weerspiegelde de angst, die haar beklemde. Hij zag het en zei gerustellend: „O. het is in or de. Niemand anders kijkt zo scherp waar het jou betreft, 't Komt eenvou dig doordat ik je liefheb". En toen, haar even aanziend: „Waarom heb je me het ten minste niet verteld?" Ze maakte een hulpeloos gebaar. „Ik weet het niet, Byran. Een paar maal heb ik het willen doen, maar dan vond ik het weer beter te zwijgen. Tenslotte is het allemaal voorbij". „Ben je daar zeker van?" Een verraderlijke blos kleurde haar wangen. Ze dacht aan de manier waar op Jinks haar die morgen had gekust en hoe ze daarop gereageerd had. ,,'t Is goed", zei Bryan. „Ik begrijp het". „Neen. je begrijpt het niet", zei ze wanhopig, „maar ik weet niet, hoe ik "t je moet uitleggen". „Hij is die vent, van wie je me die eerste avond, dat we samen dineerden, vertelde, nietwaar?" „Ja". „Je zei toen, dat je er voor je leven genoeg van had gekregen". „En jü zei, dat ik me vergiste; dat er een dag zou komen, waarop ik er an ders over zou denken". „Misschien was hier de wens de va der van de gedachte. Ofschoon ik even geloofd heb. dat het niet zo was Naderbij tredend, keek hij haar onder zoekend aan. ..Wat bestaat er tussen jou en Jinks Charrington?" „Niets". Toch, terwijl ze dit zei, dacht ze aan die morgen. Ze wendde de blik at. Dat dit nu juist vandaag moest gebeuren! Was het gisteren geweest of eergiste ren, een week of veertien dagen gele den, dan had ze meer positief kunnen antwoorden. Ze wist dat Bryan haar gedachten kon lezen. „Maar houd je nog van hem? En na tuurlijk houdt hij nog van jou". En na een pauze liet hij erop volgen: „Ik vraag me alleen af, hoe 't nu met Heather zal gaan". Barbara maakte een veelbetekenend gebaar. „Heather is verliefd op hem; ik geloof dat ze dit al was vóór ze hem ontmoet had. Maar nu neemt haar lief de met de dag toe". „Dat ziet er dan slecht voor haar uit" „O, Bryan, denk je. dat het mij on verschillig laat. Integendeel, het hin dert me verschrikkelijk". „Ja, maar jij hebt hem het eerst ontmoet. En in de liefde zowel als in de oorlog is immers alles geoorloofd, 't Is een interessant geval". „Een ellendig geval'. „Och, ik kan me niet begrijpen waaróm je er zoveel drukte om maakt. Zoals ik het zie, behoef je slechts je pink op te lichten om „O, neen, zo eenvoudig is het niet. We zouden samen niet gelukkig zijn". Bryan keek haar aan. ..Hoe weet je dat zo precies?" vroeg hij. „We waren in Labrador verloofd. Ik verbrak de verloving, omdat ik inzag, dat een huwelijk geen zin had". „Waarom niet?" „Omdat we in de grond der zaak niet bij elkaar passen". „Och, misschien zag je het daar maai zo. Nu jelui weer in Engeland zijn.." Ditzelfde had ze zich al herhaaldelijk afgevraagd. Zou een huwelijk nu kans van slagen hebben? Zou ze het risico van de opgelichte pink durven nemen? Maar Heather dan. Heather met haar van vreugde stralend gezicht als Jinks binnentrad? Met haar gretige stem als ze door de telefoon hem te woord stond Haar verhitte voorhoofd afvegend riep Barbara driftig; „Bryan, ik weet het niet. Soms heb ik me afgevraagd" „Nu, me dunkt, dat je het gemakke lijk kunt te weten kómen". „O, alsjeblieft, ik wil er liever niet over spreken". „Het spijt me, ik weet dat het mijn zaak niet is, maar ik vind het ellendig dat Heather waarschijnlijk ongelukkig zal worden". „Niet door mijn toedoen". „Maar Heather daargelaten, dit maakt een einde aan.... begrijp Je?" Bryan's woorden troffen Barbara meer dan ze ooit had kunnen denken. Was dit onvermijdelijk? Konden ze niet op de gewone voet met elkaar bli). ven omgaan, samen dineren en zich vermaken in eikaars gezelschap' „Moet het?" weifelde ze. (Wordt vervolgd) hij nogmaals zijn gelukwensen aanbood. De geringe topprestaties van de overi ge elftallen, weet de voorzitter voorna melijk aan het slechte trainingsbezoek, dat echter sinds de laatste vergadering 'beslissend over het al of niet aanhou den van trainer Reitsma) al aanmerke lijk was verbeterd. Trouwens dit mag ook wel zo zijn, want als men de post trainingskosten aan de uitgaafkant van het kasboek beziet, dan mag men van de zijden van de leden wel een tegen prestatie verwachten. Het jaarverslag van secretaris Koomcn wees aan, dat de elftallen 1. 3 en 5 in de bovenste regionen eindigden. Het tweede elftal moet helaas degraderen, over de goede prestatie van het vierde schreven wij reeds. De jeugd was ook zeer actief geweest, wel geen kampioenen, maar onder de goede leiding van de heer M. v. d. Berg ging men steeds meer in de goede richting. Zowel de heer v. d. Berg als de secretaris van de jeugdlciding ontvingen woorden van dank voor hun grote steun aan de vereniging. Het jaar verslag van de penningmeester was vrjj uitgebreid, maar de hoofdzaak was dat er een vrij aardig saldo in kas was. Ook de kas van de supportersvereni ging sloot met een batig saldo. De heer vlaar wees op de grote uitgaven zoals terreinhuur en training. Pe aftredende bestuursleden, Th. Vlaar. J. van Nuland, J. J. Verresen en G. van Nuland bleken het vertrouwen van de verehiging voldoende te heb ben. Er waren geen tegencandidaten gesteld, zodat zonder stemming werd besloten ook het volgend jaar de be langloze diensten van deze 1 eren weer gaarne te aanvaarden. Ook de elftal commissie troont weer op haar zelfde plaats. Ofschoon de leden P. van Koo- e,n G- Vaars reglementair moesten 'ftreden en niet herkiesbaar waren, **5 er niet één geweest, die de ver diensten van deze beide heren kon evenaren, zodat thans weer alle zeven eocn in dit college zitting zullen heb ben. Tc koop; (DODGE), 'n prima staat, zeer ge schikt voor groentenhande! iets dergelijks. GARAGE MOORMAN, Brakkeveldweg 64.

Heldersche Courant | 1952 | | pagina 4