Burgerij afscheid van Anna Paulowna nam gemeente-secretaris van Brutale op een auto roofoverval van de Rotterdamse Bank ZEGEL Reisbureau „DE KOMEET" Vacantietrips Bergbewoners aan de lichtende kust van Texel Zilveren theeservies voor mevr. en de heer Keijzer WEK DE GAL IN UW LEVER OP Twee mannen gingen er met een ton vandoor Verzorg Uw huidI KcPit BjeAleJlc hrt 10w"8E™ tSJTBS. Woorden van warme waardering Wieringen Agent verdacht hen van dronkenschap Julianadorp BRILLEN KONINGSTRAAT 73 UW OMZET VERGROTEN HEI.DERSE COURANT Na het officiële afscheid des middags In de gemeenteraad, nam des avonds in Veerbui'g de burgerij afscheid van de heer C. Keijzer als secretaris van de gemeente. Het werd een grootse huldi ging, waarbij tot uiting kwam de grote waardering voor de heer Keijzer als ambtenaar, als lid van de gemeenschap en als mens. Binnengeleid door de commissie van ontvangst werd de heer Keijzer met een „Lang zal hij leven" door de aanwezi gen begroet en nadat hij en zijn fami lie plaats hadden genomen, voerde de heer J. Hooimeijer, voorzitter van het huldigingscomité als eerste het woord. De gewone burger, zei de heer Hooi- tneyer o.m., ziet weinig van het werk van de gemeentesecretaris, maar het is ook voor degeen, die er meer direct mee in aanraking komt, niet eenvoudig te zeggen welke positie de secretaris in neemt en welke betekenis zijn werk heeft voor de gemeenschap. De gemeen tewet praat alleen van behulpzaam we zen aan hen die bij het gemeentebe stuur betrokken zijn. In de vergadering van de gemeenteraad moet hij geheel passief zijn en aan de heer Keijzer was, wat er ook gezegd werd, nooit te zien of het gesprokene zijn instemming had of niet in de vergadering van B. en W. praat hij wel mee, maar heeft geen stem in het kapittel. Spr. roemde de discretie van de heer Keijzer. Hij, die alles wist, zweeg over hetgeen hij in zijn functie te horen kreeg en niet voor anderen bestemd was. Maar hij had altijd een open oor voor wie wat te zeggen of te vragen had en wilde dan graag van advies dienen. Al kende niet ieder uw taak en uw invloed, zo vervolgde spr., ieder is ervan overtuigd, dat U een prima se cretaris was. Dat gij en uw echtgenote ook overigens niet buiten de gemeen schap hebben geleefd, wordt eveneens hoog gewaardeerd. Die waardering werd ook geuit in de inscriptie op 't cadeau dat spr. namens de inwoners van An na Paulowna mocht aanbieden: een zil veren theeservies. De heer Keijzer, direct antwoordend, herdacht dankbaar de steun van mees ter De Groot en de heer Bronder te Barsingerhorn aan het begin van zijn loopbaan. Hij herinnerde aan zijn komst in onze gemeente, uitte zijn dank voor de medewerking van de bevolking, die hij en zijn vrouw bij hun werk. in ver schillende verenigingen, O.a. Huiszorg en TAGO, mochten ondervinden en Voor het vorstelijk geschenk. Burgemeester Mijnlieff, die in de ge meenteraadsvergadering de verdiensten van de heer Keijzer al had geschetst, deelde mede, dat deze de ere-penning van Anna Paulowr.a had gekregen en als eerste tot ere-burger was benoemd. Maar er was nog andere waardering- Een brief van de Minister van Binnenl. Zaken vermeldde, zoals wij in ons blad Van gisteren reeds schreven, het Ko ninklijk Besluit van de benoeming van de heer C. Keijzer tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Naast de ge ridderde feliciteerde de burgemeester ook diens vrouw, die, zei spr., „met U het kruis gedragen heeft om het U mo gelijk te maken deze hoge onderschei ding te verdienen". Als persoonlijk aandenken schonk de burgemeester de heer Keijzer het draagkruis, behorende bij de ridderor der, en speldde hem dit op. Tenslotte overhandigde hij hem nog een brief van de Commissaris van de Koningin in deze provincie. De heer Keijzer bracht eerbiedig dank aan H. M. de Koningin voor de onderscheiding, aan de Commissaris der Koningin, die hem ervoor voordroeg en dankte ook de burgemeester, die zeker wel de promotor was geweest. Bijzon der getroffen was hij door het persoon lijk cadeau van de burgemeester, die altijd een steun is en op de bres staat voor de belannen van de ambtenaren. De heer D. J. Doets, de opvolger van de heer Keijzer, sprak namens het ge- meentepersoneel. Dat personeel heeft altijd de werklust van de secretaris be wonderd. Aan allen de grootst moge lijke vrijheid latend, hield hij toch de teugels in handen. Spr. hoopte de pret tige sfeer, door de heer Keijzer op de secretarie geschapen, te kunnen hand haven en hoopte, als hij advies nodig had, op hem, met zijn grondige kennis van het gemeentewerk, een beroep te mogen doen. De heer Rehorst, burgemeester van Den Helder, sprak voor de Vereniging van Burgemeesters en Secretarissen, afd. N.-H. en namens het Hoofdbestuur van de Bond van Gemeenteambtena ren. Wij, jongeren, zei spr. zijn U dankbaar; wij hebben van uw loop baan, waarin U het ideële voorop stel de, kunnen leren. Het cadeau van eerstgenoemde vereniging was Van Dale's Groot Woordenboek. De burgemeester van Callantsoog, de heer Correljé, vice-voorzitter van de afd. 't Noorden van de Bond v. Gemeen te ambtenaren wees op de verdiensten van de heer Keijzer voor het werk van de bond. Hij was vanaf 1909 lid, werd in 1936 bestuurslid en in 1946 voorzij- ter van de onder-afdeling, die hem in de laatste vergadering tot ere-lid be noemde. Als blijk van hoogachting en vriendschap mocht spr. het boekwerk „De schoonheid van ons land, De Steden" aanbieden. De heer J. Wessel van Den Helder voerde het woord voor oud-ambtenaren van Anna Paulowna en oud-volontairs, van wie er velen van ver gekomen wa ren en herinnerde aan 'n uitlating van de heer Keijzer; „de taak, die me is opgedragen, is me zó lief, dat het jam mer is, dat ik daar geld voor moet aan nemen". Die taak, zei spr., is nu voltooid. Het valt u moeilijk die nu neer te leggen, maar zij is goed volbracht en ge weet u omringd door waardering voor uw werk en voor uw persoon. Boeken voor de heer Keijer en bloemen voor mevr. vergezelden zijn hartelijke woorden. De heer K. Keuris sprak als oud raadslid en oud-wethouder en bracht ook de dank over van de pers voor de medewerking, die zij van de secretaris mocht ondervinden. De heer P. Komen, voorzitter van de afdeling van de Alg. Ver. voor Bloembollencultuur, hiela een geestige speech, waarin hij de hoge onderschei ding die „onze mijnheer Keijzer" kreeg ook een eer voor onze hele polder noemde. „Ons is de bloeme een tale", zei spr. en dus was het geschenk van Bloembollencultuur een prachtige bloe menmand. De heer D. Dekker bracht o.m. het werk van de heer Keijzer als Ambte naar van de Burgerlijke Stand ter sprake en deze, die hém, evenals alle vorige sprekers, terstond beantwoord de, deelde mede, dat hij in totaal 888 huwelijken heeft voltrokken. De heer W. O ud s h o o rn tenslotte sprak voor de Sport in het algemeen en voor de voetbalvereniging BKC, waarvan de heer Keijzer voorzitter is, in het bijzonder. De heer Hooimeijer dankte allen, die in welke vorm ook, meehielpen aan deze avond luister bij te zetten en sloot met de wens, dat ook voor het verdere leven van de heer Keijzer zou blijven gelden: „Het einde (van een ding) is beter dan het begin". U «uit morgens „kiplekker" o't bed springen. Elke dag moet uw lever een liter gal ln aw ingewanden doen stromen, anders ver teert uw voedsel niet, het bederft U raakt verstopt, wordt humeurig en loom. Neem .1® F'«"taardISe CARTER'S LEVERPIL- LETJES om die liter gal op te wekken en uw spijsvertering en stoelgang op natuur- w^f wljze te regelen. Een plantaardig «acht middel, onovertroffen om da gal ta doen stromen. Eist Carter'# LeverpiUetJes. (Advertentie, Ing. Med.) Premiekeuring van paarden Vrijdag 1 Aug. vond op het terrein van de heer M. Mulder aan de Slinger weg de locale preprieköuring V.L.N. afdeling Noord-Holland plaats. De uit slagen waren: Merrieveulens: Gelders type: le prijs Rita, Jac. Mulder, H. Hoef; Groninger type: le prijzen: Arina, N. Kool, Oos terland; N.N., S. Wagemaker, H. Hoef; Renny, M. Heyblok, Oosterland; 2e prijzen: Rosa, J. Veerdig, H. Hoef; N.N., •lb. Lont Czn., Stroe; 3e prijzen: Ranga, W Kooy, Westerland; N.N., D. Veerdig, II. Hoef. Eenjarige merriën: le prijzen: Pal- bina. M. Heyblok, Oosterland; Purbana, eig. idem. Beide dieren verwierven bo vendien reisgeld naar de centrale keu ring te Schagen op 8 Augustus; 2e prij zen: N.N., C. Kool, Oosterland; Paulina 4985, C. Huybers, H. Hoef; Paulina 2313, W Kooy, Haukes. Tweejarige merriën: Gron. type: le prijs: Onelia, Jb. Dekker, H. Hoef; 2e prijs: Ofrieda. J. Veerdig, H. Hoef. Bei de dieren reisgeld naar Schagen. Driejarige merriën; Geld. type: le prys; Nisma, J. Lont Ezn., Stroe met reisgeld naar Schagen; Gron. type: 2e prijs: Nasilla, J. Bakker, H. Hoef; 3e prijzen: Niswa, P. Ruyter, Oosterland; Nileta, W. Gutker, H. Hoef. Deze vier drie-jarige merriën werden alle in het stamboek opgenomen. Rubriek 47-jarige merriën met veulen: le prijzen: Mepona. D. Jac. Mul der, H. Hoef; Kariena, Jb. Lont Czn., Stroe; beiden met reisgeld naar Scha gen; 2e prijzen: Libella, D. Veerdig, H. Hoef; Jolly, S. Koorn. Hofweg; Jos- tora, S Wagemaker, H. Hoef; 3e prijzen; Judiga, J Veerdig, H. Hoef; Krastidia, A. J. Swearts, Stroe. Rubriek 4- t.m. 7-jarige guste mer riën: le prijs: Jelda, Jb. Dekker Pzn„ H. Hoef; 2e prijs: Marianne, Jb. Lont Czn., Stroe. Het feit dat de hengst Jabo als zeven jarige gekeurd moest worden op af stammelingen, gaf aan deze keuring een bijzonder cachet. De jongere rubrieken, speciaal veu lens en één-jarigen, maar ook twee jarigen gaven in het algemeen in ver houding tot de oudere merriën, een verbetering te zien in type en kwali teit. De oudere merriën zijn over het algemeen te ouderwets in type en te eenvoudig in soort en bewegingen. Bromfietser stelde achtervolging in Tegen zonnebrand, vervellen, stuk lopen, doorzitten, schrijnen, smetten en ter verbetering der huid: Purol. (Advertentie. Ing. Med.) Gistermorgen om tien uur is In Rotterdam een overval gepleegd, die wat brutaliteit betreft, zonder weerga is. Twee mannen, 35 en 22 jaar oud, hebben namelijk kans gezien om zich uit de voeten te maken met een bestelauto van de Rotterdamse Bank, die geparkeerd stond vóór bet gebouw van de Neder landse Bank aan de Boompjes te Rotterdam. In de auto bevond zich een bedrag van bijna honderdduizend gulden, dat werd bewaard in een leren tas, die naast de chauffeur op de bank van de cabine lag. De wagen had de gehele morgen op diverse adressen in de stad geld bezorgd. Zo parkeerde de auto ook vóór de Nederlandse Bank. Een employé verliet de wagen met een som gelds, bestemd voor de bank, terwijl de chauffeur in de cabine achterbleef. Opeens werd het portier opengerukt en sprong er een man in de wagen. De chauffeur kreeg een klap met een ploertendoder op het hoofd en werd uit de wagen gesleurd. Buiten kreeg hij nog enkele trappen, zodat hy na zich aanvankeiyk hevig verweerd te hebben bewusteloos bleef liggen. Zyn aanvaller en een andere man, die kenneiyk op wacht had gestaan, sprongen in de wagen en reden weg. De bank employé, die ijlings kwam toegesneld, bad het nakijken. heel onkundig van de overval, vroeg hij: „Hé, stop 'ns even! Waarom lopen jullie zo hard?" De mannen verklaar den een aanrijding te hebben gehad, en nu op weg te zijn naar een dokter. De agent, die dacht met beschonken bestuurders var. doen te hebben, rook niets verdachts. Hij informeerde naar welke dokter ze zouden gaan. Ook vroeg hij waar de wagen stond en of zij de eigenaars waren. Toen de agent op hun bevestiging de papieren van de auto vroeg, begonnen de twee man nen hun zakken te doorzoeken. De agent kon niet bevroeden, dat één der mannen een geladen pistool in zijn binnenzak had. Het rijbewijs kwam niet te voorschijn en de agent som meerde de mannen mee naar het bu reau te gaan, waar zij geverbaliseerd zouden worden wegens het rijden zon der rijbewijs. Geld terecht Er verscheen een tweede agent ten tonele. Deze vermoedde echter, dat dit de daders van de overval waren en hij waarschuwde zijn collega, dat de kerels gewapend waren. Ook verscheen er een politie-auto, doch ook de agenten van deze wagen wisten niet, toen de man nen in deze auto waren geleid, dat zij de daders van de overval mee naar het bureau voerden. Toen de mannen nog ter plaatse gefouilleerd werden, kwam het pistool te Voorschijn. Eén der misdadigers bood aan, het vuurwapen even op „veilig" te zetten. Begrijpelijkenvüs deed de politie dit liever zelf.... Op het politiebureau leg den de mannen een volledige bekente nis af. Het zijn de 35-jarige koopman J. G., zonder vaste woon- of verblijf plaats, en de 22-jarige tekenaar J. S. uit Amsterdam. De neergeslagen chauf feur zal binnenkort het ziekenhuis kun nen verlaten. Van de 90.760 gulden, die gestolen werden, wordt geen cent ver mist. «Si ORCAM (Advertentie, Ing. Med.) Zwitsers waren opgetogen De deuren van de Nederlandse Bank werden onmiddellijk automatisch ge sloten, toen de alarmkreet van de bank employé werd gehoord. Inmiddels had een 52-jarige bromfietser, de heer P. A H. Brackx uit Schiedam, die alles had zien gebeuren, op zijn voertuigje een achtervolging ingesteld. Het geluk te hem een agent te waarschuwen, hoe wel er vanuit de bankauto een revolver op hem werd gericht. Ook bij de Ne derlandse Bank werd alarm geslagen en spoedig gierden politie-auto's door de stad, op zoek naar de bankwagen. De overvallers inmiddels, maakten ver scheidene aanrijdingen en besloten in de Boomgaardstraat de auto in de steek te laten. Ze stapten uit en namen de tas met bijna een ton inhoud met zich mee. Dit overhaaste vertrek werd gezien door enkele voorbijgangers, die een ver keersagent waarschuwden. Deze zag de mannen wegrennen en zette een achter volging in. Spoedig had hij hen ingehaald. Ge- CEN Californische vliegtuigfabriek is op het ogenblik bezig met de bouw van een koninklijk vliegtuig voor ko ning Ibn Saoed. In dit toestel wordt een op een verhevenheid geplaatste draaibare troon aangebracht. De veilig- TI heidsriemen, die aan de troon natuur- Henk van Geuns, de bekende Haagse lijk niet mogen ontbreken, zijn met dierenvanger, gaf ten behoeve van fraai vilt bekleed. de ruimen van de Kota Inten nog vol met slangenhuiden, krokodillenvellen, pythonvellen en buffelhuiden. En de scheepshond heeft vlooien.... Te Budd Lake, in de staat New Jersey, is de 24-jarige mevrouw Berard Zondag van een hoogte van 750 meter doodge vallen. Ze nam deel aan de eerste Er is' ook een diergaarde Blijdorp zijn laatste vangsten oefeningen van een parachutistenclub, koninklijke legerstede in de machine mee, bestaande uit 56 Sumatra-apen, die was opgericht door haar echtge- en bunkertjes. Er is op het verpuinde eiland zelfs een tentje neergezet, waar in men limonade, gestoomde makreel en andere artikelen kan kopen. Over nachten op Helgoland is nog niet toe gestaan. De secretaris van de com munistische partij in Australië is met 'ijn echtgenote naar Moskou vertrok ken. Hij verklaarde, dat men hem in de Sowjet Unie zou behandelen voor een hartkwaal, die de Australische art sen ongeneeslijk hadden verklaard. LI Kota Inten was een dierlijk schip, joals het aankwam in de Rotterdamse haven. Er waren niet minder dan 17.121 dieren aan boord, allemaal af komstig uit Indonesië. Zo zijn er alleen *1 dertienduizend rijstvogels meegeko men, 3400 Java-spreeuwen. zes lampong- ®Pen, papegaaien en nog veel meer. - Heeft u ook aan de Olympische Spelen meegedaan? heerste, het aantal zelfmoorden doet toenemen. De internationale raad van Christelijke kerken heeft te Edin- burgh bekendgemaakt, dat in de ko mende herfst ballonnen zullen worden opgelaten, waaraan afschriften van de bijbel zijn gehecht. Het is de bedoeling dat de ballonnen in de Oosteuropese, communistische staten zullen dalen. Volgens een mededeling op het congres van Vrije Juristen in Berlijn, zijn 900 posten bij de rechterlijke macht in Oost-Duitsland onbezet. In totaal zijn 1718 rechters, ambtenaren van het Openbaar Ministerie en functionarissen bij de administratieve rechtspraak uit Oost-Duitsland naar het Westen uitge weken. Niemand wil de kans lopen om ernstig te worden gestraft, wanneer hij volgens zijn geweten zijn ambt vervult. „HOLLANDS NOORDEN"BEHAALDE PRIJS De landelijke rijvereniging „Hollands Noorden" te Julianadorp heeft deel genomen aan de provinciale kampioen schappen te Midden-Beemster, waar de beste Noordhollandse ruiters aan de start verschenen. Een viertal van „Hol lands Noorden" behaalde een zeer eer volle derde prijs, terwijl bij het équipe- springen een vierde prijs werd ver overd. Gisteren is een aantal Rotterdam se „bleekneusjes" te Julianadorp aan gekomen, waar zij ten huize van hun gastvrije pleegouders wat hopen aan te sterken. Het initiatief hiertoe is geno men door de Nederlands-hevormde ge meente. De heer J. Buis, onderwijzer aan school 1 te Julianadorp, is geslaagd voor de hoofdacte, gedeelte B. „Der Herrgott gibt jedem Lande etwas Eigentümliches" sprak Stadrats Prasi- dent F. Stuck, terwijl 'n klein groepje Zwitsers en tüdeiyke Hollandse gast heren dezer dagen langzaam terug wandelde langs de zee, die deze avond na een dag vol regen ongedacht sterk en prachtig fluoresceerde. En nogmaals bukte hq zich om de fascinerend lich tende letters in het zand te kunnen schrijven. „Niemand zai mü thuis ge loven, als ik dat vertel" herhaalde Ob- mann Franz Dick voor de zoveelste maal, telkens weer geboeid kijkend naar de lichtende voetstappen die hu achterliet en naar de branding, die in de sterrenklare nacht als vloeibaar licht tot aan zqn voeten rolde. Laat in de middag waren zij geko men, de lang verwachte gasten uit het Zwitserse berglandschap, uit de stad Biel en de dorpen uii de omtrek. Alle gelegen rond het prachtige Bielermeer. Een dertigtal uit vijftigduizend. Ja, lang verwacht, want de boot van één uur zou hen naar het kleine Texel brengen. Maar, „er was zoveel te zien en zoveel te filmen en te fotografe ren", vertelde de heer Hefti, de secre taris van de Almelose zomerfeesten, dat we de boot misten. In hotel Texel werden de gasten welkom geheten in een tweetalige toe spraak door de heer Oskamp, directeur van de V.V.V., die het gezelschap naar Texel heeft gehaald. Daarna werden zij aan hun tijdelijke gastheren voorge steld. Tegen half negen had zich een menigte van ongeveer 2300 mensen in het Park verzameld. En deze belang stelling was gerechtvaardigd. Na de vlaggenparade, een fraai nummer ven- delzwaaien met de rode vlag met het witte kruis door Gottfried Zedi, heette .burgemeester De Koning de bezoekers hartelijk welkom en hoopte dat dit eerste contact tot een langere kennis making aanleiding mocht zijn. Hij stip te de mogelijkheid van uitwisseling art, als kleine bijdrage tot de verbroe dering der volkeren. De president van de Bieler Stadtrat (ongeveer gemeenteraad), de heer F. Stuck, tevens afgevaardigde van de stad, dankte voor de ontvangst en ver telde getroffen te zijn door de grote werken, die hij in die korte tijd reeds in Holland had gezien. Vooral onze waterwerken men was over de Af sluitdijk gekomen hadden diepe in» druk op hem gemaakt. En het wijde vlakke polderland had de Zwitsers met verbazing vervuld. Bij ons, vertelde de president, is twee kilometer de groot» ste horizontale afstand. Nadat de heer Hefti uit Alkmaar nog verteld had, dat de Zwitsers reeds ja ren het plan hadden gehad naar Ne derland te komen, maar dat er door allerlei omstandigheden tot nu toe niets van gekomen was, dat het succea in Almelo overweldigend was geweest, dat de dirigent Thomi op de dag van de afreis ziek was geworden en dat een der leden in Almelo ziek achter ge bleven was, konden de Zwitsers hun kunde demonstreren. Oude boerenmuziek in Schwy- zerduz werd door zeventien man te gelijk gezongen en gejodeld, Hans Löf- fel jodelde soli, Ferdi Sauser bespeel de het „handorgel", een typisch Zwit sers instrument dat. veel gelijkt op onze accordeon, maar enigszins afwijkend van vorm is en een weemoedige, bij het jodelen aangepaste klank heeft, de Alpenklokjes klingelden en. Herr Zedi zwaaide met veel bravour de vlag. Jammer was, dat de twee ruim vier meter lange Alpenhorens, die ook tot de uitrusting van het gezelschap be horen, niet mee konden. Maar de schil derachtige klederdracht uit het kanton Bern, nog veel gedragen, verzekerde Obmann Dick, kwam het voorstellings vermogen te hulp. Een langdurig ap plaus van een opgetogen publiek was de beloning voor het sympathieke bergvolk. In hotel Texel werden verse vriendschapsbanden aangeknoopt, uit nodigingen gedaan en afspraken ge maakt. Een kleine groep toog daarna nog naar de Texelse stranden en mocht het evenement van de lichtende zee meemaken. „Nacht over Texel", het mooiste van Holland en een hoofdstuk voor mi.in dagboek was het afscheid van Stadtrat Stuck van de zee. Jeep sloeg over de kop Twee mariniers, die gistermiddag in een jeep op de weg Den Hoorn-Den Burg reden, hebben een benauwd avon tuur beleefd. Nabij de brug op de plaats, waar deze weg een scherpe bocht maakt, sloeg de jeep over de kop. De wagen kwam echter wonder wel op zijn wielen in de langs de weg ge legen sloot terecht. De twee mariniers liepen geen schrammetje op. GEDIPLOMEERD VAK-OPTICIEN VOOR HET NIEUWS1E OP HET GEBIED VAN Barometers, Leesglazen, Prismakijkers Thermometers, Ook voor bril-reparaties Volg de regel, ga naar 3 Aug. Den HaagRotterdam, 4.50. 4 Aug. BloemendaalAvifaunaAmsterdam. ƒ4.—. 5 Aug. ApeldoornArnhemNymegen. 6.50. 6 Aug. VolendainAmsterdam't Gooi, 5. 6 Aug. AmsterdamArtis. ƒ3.50. Kinderen ƒ2.— (Artis inbegr.) 7 Aug. ElterbergMontferland. 7.—. 8 Aug. SchoorlBergenAlkmaar HoornEnkhuizenAfsluitdijk, 3.—. 8 Aug. BloemendaalSchipholA'dam. 4. 10 Aug. Revanchewedstryden der Olympische Spelen, Amsterdam. Reiskosten 3.50. Plaatsbew. ƒ1.— (staanpl.) en ƒ3.— (zitpl.) Koningstraat 60 Tel. 2676 H. J. J. VAN KONINGSBRUGGEN Loodsgracht 22 - Violenstraat 60 TeL 2026 Tel- 3223 Te koop gevraagd KRUIDENIERSBEDRIJF Omzet 800.— tot 1200.— per week. Brieven met uitv. inl. ond. No. HA 1087 bur. v. d. blad, Voordam 11, Alkmaar. WONINGRUIL Aangcb. woningen te Vlis- singen, Ammerszode, Mid delburg, Deventer, Rotter dam, Amsterdam, Voor burg, Apeldoorn, Vlaardin- gen, Ilaarlem, Den Haag, Arnhem, Lisse, Heiloo en Tilburg. Gevr. woningen te Alk maar, Haarlem, Amster dam, Utrecht, Den Haag, Dordrecht, Hoek "an Hol land en nieuwbouw woilttig voor idem stad. Verhuisbedrijf JOH. TIESSEN ZONEN Wezenstraat 51 Zuidstraat 21 - Tel. 2933 Nieuw product bekend maken? Op de meest afdoende wijze kunt U dit be reiken door Uw advertentie in dezi» courant te plaatsen. U bereikt dan een koopkrachtig publiek.

Heldersche Courant | 1952 | | pagina 7