r Firma J.BEEMSTERBOER r Jimmy Brown ais diepzeeduiker I Stad en Omgeving Marva-show in Marinecantine als voorproefje van eigen cabaret? Vorming comité voor Vrijwillige Vrouwen-hulpverleningsdienst Volleyballend HKV maakte het de Adelborsten lastig KERSTETALAGES IILCKMANN Verenigde Helderse Zangers en het Helders Meisjeskoor concerteerden „Dat zou je wel willen..." werd een succes Gevaarlijk spelletje H. NEVILLE HART SCHOEMAKER VJ Predikbeurten Tijdig behoed voor het Vreemdelingenlegioen Openbare verkoping f34.- Bescherming Bevolking" en het zwakke geslacht Vanavond vergadering ten raadhuize Jonkers en HC5C candidaten voor de titel WSOV 2 liet andermaal verstek gaan Eindstrijd derde klasse libre biljarten Het gebeurde in Nieuwediep Kerstprogramma in Nieuwe kerk de Beter een goede buur.... IN HET KORT Mededeling voor tmze Posi-Abonné's Waterpolo in het Marinebad Twee reprises wederom een succes ONZE SMAAKVOLLE Tussen Haaks en Kuifje Stichting v. d. Landbouw vormt nieuwe rayons VRIJDAG 19 DECEMBER 1953 TOEN de Marva's van Hr Ms „Schor pioen" onderling be sloten eens met eigen krachten een gezellige avond in elkaar te zetten, had nog nie mand d« gedachte aan een „grote" uitvoe ring in ,de Marine cantine. En toch is dat er van gekomen. De Marva-show „Dat zou Je- wel willen" werd zelfs een uit bundig succes en zal wellicht tpt gevolg hebben, dat er in Den Helder een cabaretge zelschap van en voor het Marinepersoneel wordt opgerichl. Bo ven een dergelijk en semble hangt uiter aard altijd het spook, dat „overplaatsing" heet, maar toch zijn wij er zeker van dat zo'n initiatief kans van slagen heeft. De omvang van het Ma rinepersoneel in Den Helder is wel zó groot, dat voor vol« doende „aflossers" kan worden gezorgd. Mocht het doorgaan, dan kermt de Mnrva's de eer toe, het spits te heb ben afgebeten. En dat nog wel voor een stampvolle Marinecantine (bezet met uitsluitend genodigden), met on der de aanwezigen vooraanstaande autoriteiten als de Commandant Mari tieme Middelen, kapitein ter zee M. A. J. Derksema, en de chef-staf Zee macht Nederland, kapitein ter zee A. J. Quanjer. Het bureau O. S. en O., dat aan deze uitvoering een niet bepaald door de Marva's op prijs gestelde publicatie had gegeven, had in de desbetreffende be kendmaking al medegedeeld, dat de show het volgend jaar (en dat duurt niet zo laing meer) opnieuw op de plan ken zal worden gebracht, en dan voor officieren, onderofficieren, korporaals en manschappen, tegen de gebruikelij ke entréeprijzen, wanneer zo werd gezegd „de opvoering in het goede pulletje valt". Welnu, hieromtrent behoeven de Mnrva's zich geen zorgen meer te ma ken. Zij hebben eer ingelegd met haar show, al wekte de divisiechef van de Marva's, mevr. Reijnierse, in haar ope ningswoord zeer begrijpelijk geen hooggespannen verwachtingen. Natuur lijk was en bleef het amateurswerk. maar aan ieder onderdeel van de show was te zien, dat de Marva's en de manne.lijlfce piedewerkers,^ die zij had den gecharterd wérk va'h deze avond hadden 'gem&aki. J e£ Het muzikale gedeelte was in han den van de band van Hr Ms „Neptu- nus" en wat bet klassieke genre betreft aan Puck de Beet, die o.a. een nocturne van Chopin en de „Lie- bestraum" van Liszt zeer verdienste lijk op de vleugel vertolkte. Marinier derde klasse Runneboom en electro- monteur De Haan, een accordeonduo vormend dat er wezen mocht, noodde dé zaal niet tevergeefs tot meezingen. En verder was er om nog even bij de muziek te blijven zang van Glo ria Abbenes, met begeleiding vain piano, bas en tweè gitaren. De twee narren uit de voordracht „Atoomsplitsing" lieten zich spontaan door Cradus' lijffotograaf vereeuwigen. Een heel ander genre verzorgde de tekenaar van O. S. en O., Dick Fijn heer, die in deze show zijn talenten als sneltekenaar demonstreerde. Hij was ook de man, die een groot aan deel had in de decoratieve afwerking van het programma. Jeanne Nuissen- burg en Henny Woudenberg ontpopten zich, met medewerking van enkele an dere Marva's, als ware prima-donna's, resp. in Oosterse en Hongaarse dansen. Voor de nodige activiteit vain de lachspieren stonden de dames borg, die optraden in de éénacter „Liften", het nummer „Clownerie" en de voordracht „Atoomsplitsing", waarin twee olijke narren voor het voetlicht verschenen. Bijzonder succesrijk was het besluit van de show, de „Actie op de Keizers gracht", waarin ook de aanwezige lé den van de M.P. zichzelf konden her kennen. Alvorens een aanvang werd gemaakt met het bal, sprak kolonel Derksema een woord van lof over heteeen de cabaretières van de Marva's deze avond o.a. met medewerking vain de tekstschrijver „Ome Joop" hadden ge presteerd. De vertegenwoordiger J. H. ,T. uit Rotterdam werd op minder prettige manier in Den Helder verwelkomd, toen- hij. met zijn auto. over de Ruygh- wèg de stad binnenreed. Een "jeugdige Nieuwédleper wierp een stuiter naar de auto, met als gevolg dat de voorruit aan scherven ging. Gelukkig kwamen er geen verdere ongelukken van, maar het was al erg genoeg, dat de ouders van de knaap voor de schade (omstreeks dertig gulden) moesten opdraaien. Herengracht 406, Amsterdam-C. Tel. 37614 Specialisten in alle uniformen voor de Koninklijke Marine. Verwerken uitsluitend eerste kwaliteit Krantz-lakens, serge en whipcords. Betaling ook in abonnement. Bezoeken geregeld Den Helder. Op aanvrage te ontbieden. (Advertentie, Xng. Med.) VOOR ZONDAG 21 DECEMBER 1952 DEN HELDER. Ned. Herv. gem., Nieuwe kerk Weststraat, 10.30 uur ds De Hoest, 19.30 uur ds Rasch en cand. Grimm, medewerking kerkkoor; Palm straat 10 uur ds Borghardt; Huisduinen 10 uur ds Rasch; 22 Dec.: Palmstraat 20 uur opendeur kerstfeest. Geref. gem., Janzendwarsstraat, 10 en 16 uur ïeesdienst. Oud-Geref. kerk, Hoog straat, 10 en. 17 uur ds Groenewegen. Chr. Geref, kerk, Steengracht, 10 en 17 uur ds Van de Knijff. Geref. kerk, Weststraat, 8.45 en 17 uur ds F. Tolle naar. Evang.-Luth. gem., Wezen- straat, 10.30 uur prof. dr G. C. van Nif- trik. Kerk van Jezus Christus van de Hèïligen der laatste dagen, West- straat, 10.30 en 17 uur dienst. Vrij- Evang. gem., Hoogstraat. 10.15 en 17 u. ds Enter van Rotterdam, 12 uur kinder- kerk. Oud-kath. kerk, Middenweg. 10 uur heilige mis, 10 uur kinderkerk (Van Galenstraat). Baptisten gem.. Spoorstraat, 10.30 en 12 uur Zondags school (ook Goudenregenstraat), 16 u. samenkomst. Evangelisatie Vijzel straat,10 en 19.30 uur evang. Sevensma. 12 en 14.30 uur Zondagsschool. Leger des Heils, Spoorgracht. 10 uur heili gingssamenkomst, 19 uur openlucht samenkomst, Spoorstraat, 20 uur heils- bijeenkomst. JULIAN ADORP. Ned. Herv. gem. IC 30 uur ds H. J. Trommel. „Bethel" 10 en 18 30 uttr de heer Bouwmeester i, van Rotterdam. Geref. kerk.. CALLANTSOOG. Ned. uur ds H. J. Trommel. Herv. gem. 10 BREEZAND. Ned. uur ds B. J. Meijer. Herv. gem. 19.30 Jeugdige Nieuwedieper werd in België aangehouden Een achttienjarige Nieuwcdicper, die al meermalen heeft geloond, met zich zelf geen rand te weten, kwam vorige week op het lumineuze idéc, dat het Franse vreemdelingenlegioen misschien het bij uitstek geschikte milieu zou zijn voor een verdere en diepere ontplooi ing van zijn persoonlijkheid. Hij had in een paar jaar tijd al ette lijke baantjes „geprobeerd" maar geen daarvan scheen te stroken met zijn avontuurlijke aanleg. Toen hij op een goede avond thuis naarstig informeer de naar de afstand tussen Roosendaal en de Belgische grens, wekte dat nog geen argwaan. Zijh familie werd echter een beetje ongerust, toen hij een paar dagen later van huis wegbleef. Uit Haarlem stuurde hij een kaartje met de mededeling, dat hij te zijner tijd nog wel eens boven water zou komen. Het duurde niet lang, of men kwam bij de Brusselse politie te weten, dat daar een Nederlandse jongeman was aange houden en voorlopig Ondergebracht in een jeugdkamp. Hij had verklaard, van plan te zijn, naar Frankrijk te reizen en daar te monsteren bij het Vreemdelin genlegioen. Ipplaats daarvan is hij inmiddels weer op transport gesteld naar het rustige Nieuwediep. Notaris Engelmann heeft gisteren in „Musis Sacrum" publiek verkocht de volgende percelen: Huis en erf aan de Jan in 't Velt- straat 115, groot 71 c.a. voor f 1041 aan E. G. Smit. Huis en erf aan de Gravenstraat 49, groot 62 c.A. voor f 1700 aan A. Kers bergen. Huis en erf aan de Gasstraat 28. groot 81 c.A. voor f 1000 aan Jac. de Ligt q.q. Huis cn erf aan de Huygensstraat 18, groot 1 A. 31 c.A. voor f 4500 aan Agaart q. q. Herenhuis met garage en erf aan de Javastraat 149. groet 2 A. 71 c.A. voor f 9025 aan J. H. Keyzer. Prijzen vanaf per paar zonder inlevering Keizerstraat 15 Telefoon 2626 (Advertentie, Ing. Med.) De werving van vrijwilligers voor de Bescherming Bevolking zal in Den Helder begin Januari een aanvang nemen. Voor verschillende diensten zal ook de deelneming van vrouwen noodzakelijk zijn. Hieromtrent werd r.ccds enige maanden geleden van gedachten gewisseld in een vergadering van de subsectie Vrouwenorganisaties van de Helderse Gemeenschap. Door hot Hoofd Bescherming Bevolking hier ter stede, de heer W. A. Everards, werd toen een nader overleg met de besturen der plaatselijke vrouwenorganisaties in uitzicht gesteld. Het ligt in het voornemen, een comi té te vormen dat ten dpelTieefF ds op richting van een Vrijwillige Vroujven- hulpverlëningSdienst iri Den Helder, zo als ook in andere plaatsen het geval is. Hiertoe zijn de besturen van .alle vrou wenorganisaties in de gemeente uitge nodigd voor een vergadering, die van avond om acht uur in het Raadhuis wordt gehouden. In de eerste klasse van de Volleybal-competitie leek het aanvankelijk dat de Adelborsten het niet zouden bolwerken tegen de fanatiek spelende Kweek- scholieren. Laatstgenoemd team stond in de eerste set zelfs me 612 vóór. Even kwam er een inzinking, zodat de jonkers nog net de zege konden veilig stellen. De tweede set was van eenzelfde spannend gehalte, waarbij nu H.K.V. iets meer fouten maakte. Adelborsten I dat een nieuwe ster in de gelederen heeft, is ongetwijfeld samen met H.C.S.C. sterk cundidaat voor het kampioenschap. De eindstand was: 1513; 158. op een gegeven moment met 5 man te gelijk de bal te spelen.. Volleybal is een sport met een veldvak voor iedere speler. (15—12; 7—15; 15—11). In de tweede klasse gaf WSOV II (weer) 'beide punten aan Pro Patna ca deau. Niet erg sportief van de betref fende spelers, en teamleider een derge lijk figuur te laten slaan Vier spelers mankeerden! Iri de derde klasse had LSK niet veel moeite het ongeslagen record te hand haven. Deze LSK-ploeg speelt met veel enthousiasme, doch moet serieus trainen op het technische spel, de zuivere, met de vingers gespeelde set up, de goede pass enz. Deze ploeg zal echter geen moeite hebben kampioen te worden. HAV II gaf nu en dan aardig partij, doch demonstreerde een tekort aan li- chaamsbeheersing. 715; 815. WOSV IV en LSK II lieten een echt gooi- en smijtpartijtje zien. De WSOV- spelers treft geen blaam, aangezien de leeftijd der spelers te hoog is, om de technische kant van het spel goed onder de knie te krijgen; het spelgenot is hier van primair belang. LSK II echter, jonge spelers, kan beter mits zij het wedstrijdidee laten varen en eerst de fijne kneepjes leren. Eindstand 15—4; 5—15; 6—15. Eveneens iri de dèrde klasse speelde Pro Patria tegen Hermes welks spel ons soms aan het bekende rugby deed denken. Hermes speelde het zelfs klaar In het café van de heer Woud aan de Binnenhaven werden de wedstrij den voortgezet om het biljartkam pioenschap derde klasse libre van het district Den Helder. Er werd over het algemeen niet hoog gespeeld, doch de spanning bleef ten volle gehandhaafd. Na de tweede avond was de stand; Plagmeijer 4 3 1 400 112 3.57 Scholten 4 3 0 361 116 3.11 Zandwijk 4 2 0 331 109 3.03 Jongejan 4 2 0 372 128 2.90 Berenden 4 2 0 335 126 2.65 G. de Vries 4 1 1 353 114 3.09 R. Krijns 4 1 0 336 123 2.75 Mosk 4 1 0 371 140 2.65 (De kolommetjes geven aan: 1 ge speeld. 2 gewonnen. 3 gelijk. 4 caram boles, 5 beurten. 6 gemiddelde). De heer Everards zal in deze verga dering een uiteenzetting geven van de noodzakelijkheid en de organisatie van de Bescherming Bevolking. Ook de hr. H. van Aiphen, promotor van de stich ting „Berscherming Bevolking" te Den Haag "zal aanwezig zijn om zo nodig lil? en. daar eerp toelichting te-geven. Hét rijwiel van de heer Van M. werd op de Huisdujnerweg beschadigd bij een kleine aanrijding met een mo torfiets; de beide bestuurders bleven ongedeerd. De bejaarde mevr. Van der P. moest met een kniefraetuur en een hoofdwonde naar „Parkzicht." worden overgebracht, nadat zij Woensdag avond op de hoek Jonkerstraat Oranjestraat in conflict was gekomen met een andere wieirijdster. Het bleek, dat mevr. Van der P. zonder licht had gereden en de bocht te kort had ge nomen. Twee matrozen, die konden wor den opgespoord als degenen die een grote spiegelruit van het voormalige winkelpand van de fa. Govers in de Koningstraat hadden ingedrukt, zijn door de Koninklijke Maréchaussee in arrest gesteld. Ten nadele van de smid L. is een hoeveelheid oud ijzer, die aan de Ach- terbinnenhavén in de berm van het Hélders kanaal was „opgeslagen", ont vreemd. Door de fa. Van der S. werd aan gifte gedaan, dat een naar Amsterdam verzonden raidotoestel onderweg, ver moedelijk in Alkmaar, is gestolen. (Advertentie, Ing. Med.) Een programma, bijna geheel gewüd aan het Kerstlied, werd gisteravond u, de N?euwe Kerk uitgevoerd door de Verenigde Helde». tZ"«e™ 5» b*1 «'"der. Meisjeskoor beide onder leiding van de heer De Boer. Het «as niet de bedoeling da di K gezamenlijk «ouden ringen, al rullen verscheidene b«oekers m 0i' de stille hoop hebben gthad, dat er nog kwam niet, maar ook eon woord van waardering /i ii i/MinnQftost'ArnniinÊ met digt. Geheel in overeenstemming de sfeer van dit Kerstconcert hoedde men zich voor uiterlijk charmeren met vocale elementen, maar liet teksten alle recht Roeske en men de gezongen wederva ren. In „Ave Caesar" van „Haec Dies" van Verhulst, waarmee het mannenkoor de avond opende, werd iets te veel n: ar expressiviteit gestreefd, met als gevolg een te groot volume in de fortissimo's. Daarom klonk het beheerst gezongen „O Isis upd Osirs" van Mozart aanmerkelijk beter. Enkele negro-spirituals, door mannenkoor uitgevoerd, werden veel sfeergevoel vertolkt. Geert Boer zong de solo in „Nobody" knows". Het meisjeskoor voerde een aantal bekende Kerstliederen uit, bescheiden het met de Enige tijd geleden ontving een stad genote de vriendelijke, doch dringende aanmaning, met spoed haar luisterver gunning te voorzien van twaalf radio zegels van een gulden per stuk. Ten einde verdere narigheid te voorkomen riep zij een buurvrouw in de arm, die wel even met het geld naar het post kantoor wilde gaan om de zegels te kopen en het daarmee volgeplakte for muiier te verzenden. Deze week kwam er echter opnieuw een mededeling, dat zij de luisterbij drage nog steeds niet had betaald. Het bleek, dat de buurvrouw de boodschap was „vergeten" en dat kwam haar nu op een proces-verbaal te staan. Met medewerking van de organist Feike Asma geeft de gereformeerde zangvereniging „Halleluja" vanavond een Kerstconcert in de Bethelkerk. De musicoloog G. van Ravenzwaay uit Hilversum houdt vanavond met me dewerking van „Toonkunst" een V.U.- lezing in de Nieuwe kerk over „Het Nederlandse Kerstlied". In de Tivoli-bioscoop wordt van he den- tot en met Maandagavond de gro te .showfilm „Starlift" vertoond, en in de Witte bioscoop „Mara Maru" (met Errol Flynn en Ruth Roman). Zondagmorgen om half elf houdt dr. A. Saalborn voor de Humanistische Ge meenschap in hotel „Bellevue" een le zing over de onlangs overleden dichte res Henriëtte Roland Holst. De algemene ledenvergadering van de Watersportvereniging H.W.N.— wordt op Maandagavond 29 „December gehou den in de bovenzaal van café Post- brug". Onze postabonné's wordt in her innering gebracht, dat voor hen de gelegenheid bestaat het num mer van Zaterdag kosteloos op het postkantoor van hun woon plaats in ontvangst te nemen. Deze regeling geldt alleen voor hen, die de krant op de dag van verschijning ontvangen. DE DIRECTIE. Voor het eerst sinds lange tijd speel den van de week in het Marinebad twee ploegen van de Kon. Marine een partij waterpolo. Hoewel duidelijk bleek, dat de Adelborsten (KIM) meer routine hadden, konden de jonkers de matrozen van Hr Ms „Marnix" toch geenszins onderschatten. Met de rust hadden de mannen van het KIM een 2—0 voorsprong, maar na het doelwis- selen slaagden de tegenstanders er in, de stand gelijk te maken. Dit had ech ter zoveel van hun krachten gevergd, dat de jonkers spoedig weer een voor sprong konden nemen en uiteindelijk met 42 zegevierden. Onze zwemmedewerker tekent hier bij aan; Zou dit initiatief van de polo- spelende matrozen, na overleg met „Zeemacht", niet kunnen leiden tot een „blijvend" zevental? Het zou de animo voor deze sport doen toenemen. Moge lijk kan met de Zwaardvis en de Bruin vissen een plaatselijke competitie wor den gevormd. ~7 121. Kapitein Toontje probeerde op alle mogelijke manieren de voordeur van het huis van Roel Reutelvink open te krijgen. Hij zette er zelfs uit alle macht zijn schouders tegen, maar de stevige deur gaf geen centimeter mee „Help dan toch, sufferd", schreeuwde hij tejfen brigadier Gerrit Glijmpie- per, die eigenlijk maar zo'n beetje stond toe te kijken, zich zelf afvragend of hij dit eigengereide optreden van een vreemd heerschap die de wonine van een te goeder naam en faam be kend staande Braamzijise burger pro- beerd binnen te dringen, nu moest goed vinden of afkeuren. Maar toen kapitein Toontje hem in zijn zenuw achtigheid voor suf f era begon uit te 90helden, liep bij hem de maat over. „Stop!" schreeuwde hij. „Dat is een belediging vap een ambtenaar iri functie Ik laat mij door niemand voor sufférd uitkrijten, begrijp dat goed. Je bent gearresteerd, broer en je moet mee'nnar 't bureau!" Op dat ogenblik dacht kapitein Toontje dat hij er in zou blijven. Hij duwde kwaad en niet helemaal zachthandig de brigadier Gerrit Glijmpieper van zich af, nam een aanloop en sprong, terwijl hij zijn ogen met zijn arm beschermde dwars door het uob«i«—J-' uai viaK naast de deur zat, welke hij niet had kunnen open krijgen. „Geen honderd domme ditnders zullen mij beletten mijn vriend Jimmy Brown te hulp te snel len als hij in gevaar verkeert!" riep hij. collectief toegift was ingestudeerd. en ingetogen, maar ovef het algemeen zuiver en met een behoorlijke uit. spraak. In de Kerstcantate van Cath van Rennes konden de dames zich onl danks de duidelijke begeleiding van mevr. Van de Water—Drijver niet ge. heel hoeden voor detonatie. Zeer res. pectabel was de vertolking van „Gl0. ria in excelsis Deo", eveneens van Cath. van Rennes, met een keurige so lo van mej. Greuter. De Amsterdamse sopraan mej. Aukje Roggen wisselde de koorzang af met welverzorgde soli, waarbij zij trefze. ker werd begeleid door de directeur der koren, de heer Geert de Boer.Met een warme mezzo-sopraan zong zu vóer de pauze een werkje van Mozart en na de pauze een viertal bekende Kerstliederen. De avond trok ongeveer vierhon derd bezoekers, onder wie wij burgemeester mr. G. D. Rehorst op merkten. Dezer dagen heeft de toneelgroep ANA van de buurtvereniging „Vrede en Vrijheid" in Casino een heropvoe- ring gegeven van Jan Fabricius, „On der één dak". Bij de eerste onvoering moesten zovelen worden teleurge- steld, dat men tot deze reprise besloot Het heeft geen zin, nog eens op dit uitstekend gespeelde stuk terug te ko men. Wij volstaan, met te vermelden, dat Casino ook thans geheel was uit verkocht. Wellicht herinnert men zich nog het succes, dat het Rotterdams Opera Ge zelschap geruime tijd geleden in de Marinecantine mocht boeken met de opera .„Carmen" van George Bizet. Woensdagavond gaf het gezelschap een reprise, die evenzeer bijzonder in de smaak viel. De aanwezigen applaudis seerden na elk bedrijf langdurig en staken aldus hun enthousiasme niet onder stoelen of banken. tonen U enige speciale creaties van eigen atelier Te kust en te keur kunt U binnen Uw keus maken DE PRIJZEN.... U weet het wel! Mijn baas is eenbillijkman" Alkmaar, Langestraat 22, Confectie Alkmaar, Langestraat 23, Manufacturen Den Helder, Koningstraat 63, Confectie (Advertentie, lng. Med.) De sleepboot „Hector" en de Fer ry-boot „Fenris" hebben gisteren de reis naar Rotterdam voortgezet. Hr. Ms. „Roompot" is naar Rot terdam vertrokken. De kustvaarders „Heemskerk" en „Heine" en de tonnenlegger „Fries land" hebben Nieuwediep weer ver laten. Het is morgen hoog water om 10.05 en 22.00 uur. en laag water om 4.10 en 16.05 uur. De temperatuur van het zeewater was 4,3 graden Celsius. Aan de gemeentelijke visafslag te Den Helder werd verleden week aange voerd: 53 kg bot; 1517 kg garnalen; 119 kg kaan; 127 kg kabeljauw; 16 kg rog; 31 kg sardien; 423 kg schar; 4205 kg schol; 99 kg tarbot; 2223 kg tong; 1183 kg wijting; 1780 kg bliek. Ingaande 1 December zijn zr door de stichting van de landbouw nieuwe rayons gevormd voor de uitvoering van sociale verzekeringen, waaronder be grepen het bedrijfspensioenfonds. Rayon XXIII omvat Schagen, Sint Maarten. Warmenhuizen, Harenkars pel, Oude Niedorp. Districtsagent is hier de heer P. de Kraker, Stroet B. 165 te Dirkshorn. Rayon XXV omvat de gemeenten Langedijk, Koedijk, Sint Pancras.Ou- dorp en Alkmaar. Districtsagent is hier de heer Jac.' Keijzer, Twuijverweg 29 Sint Pancras. Rayon IV omvat de gemeenten Zij- pe. Callantsoog en Wieringerwaard, agent de heer K. Winkel te Schager- brug. Rayon II Helder en Anna F»"* lowna, agent H. W. Strooper, Balgwe* 8. Breezand en rayon V Barsingcrhorn, Winkel, Nieuwe Niedorp, Hoogwoud en Opmeer, agent A. D. Bakker, Kog- gerweg G 18, Wognum. TENEINDE ook onze redacteuren en verslaggevers de gelegen heid te bieden de Kerstdagen zo veel mogelyk tn de huiselijke kring door te brengen, zullen wij aan de uitnodigingen tot het btj- wonen van Kerstfeestvieringen Op de uoorauond of tydens de Kerstdagen geen gevolg kunnen geven. Indien prijs gesteld wordt op een verslagje van de Kerst feestviering wordt de organisa toren vriendelijk verzocht dit z0 spoedig mogelijk aan ons bureau te bezorgen. Verslagen, welke ons later dan twee dagen n(j Kerstmis bereiken, zullen niet meer worden opgenomen. DE HOOFDREDACTIE.

Heldersche Courant | 1952 | | pagina 2