r Stad en Omgeving Dr J. B. Proost legt practijk in Den Helder neer Cijfers over het PTT-verkeer in 1951 en 1952 in Den Helder De wereldreis van Jimmy Brown Programma van kamermuziek voor Muziekkring in Casino Dagorder van Commandant Zeemacht in Nederland Wegens benoeming tot bedrijfsarts der Nederlandse Spoorwegen ie Amersfoort Afscheidscomité uit patiënten gevormd Burgemeester dankt alle ingezetenen Inieressanie gegevens Lezing over „Plato's beeld van de mens" Haydn, Mozarf, Britten en Beethoven Geen „Waaierpatience" Maandagavond Waardering voor hulp bij watersnood Sluitzegelactie ten bate van het dier OP WEG NAAR NIEUWEDIEP Met ingang van 1 Maart 1953 heeft dr J. B. Proost de functie aanvaard van bedrijfsarts der N.V. Nederlandse Spoorwegen, met Amersfoort als standplaats. Z(jn practijk als huisarts te Den Helder wordt, eveneens aan het adres Zuid- straat 13, voortgezet door de heer J. P. M. Trouw. De familie Proost blijft voorlopig in Den Helder woonachtig, in afwachting van een woning in Bilthoven. De veranderingen op sociaal gebied, in het bijzonder wat het Ziekenfondswe zen betreft, brengen mede, dat de huis artsen steeds meer worden belast. Hoe wel dr Proost zijn taak als huisarts in Den Helder altijd met volle ambitie en met grote persoonlijke voldoening heeft vervuld, ziet hü in de huidige ontwik keling op de duur een te zware opgave. Daarom heeft dr Proost tijdig de ge legenheid willen aangrijpen, een taak op H ET is mij een behoefte langs deze weg aan de bevolking van de gemeente Den Helder in al haar geledingen hartelijk dank te zeggen voor de spontane, daad werkelijke steun, die in zovele opzichten door haar geboden is ten behoeve van de watersnood- gebieden. De daarbij tot uiting gekomen eendrachtige wil tot het bieden van hulp, waar dit mogelijk was, verdient alle lof. Ongetwijfeld zal in de eerst volgende maanden nog menig ini tiatief worden ontplooid om nog meer bij te dragen tot leniging van de grote nood. Mogen ook deze initiatieven een warme weer klank bij de bevolking onder vinden. De burgemeester, Mr. G. D. REHORST zich te nemen in de richting van de bedrijfsgeneeskunde. Dit werk heeft reeds enige jaren zijn bijzondere be langstelling. omdat de bedrijfsarts op medisch-sociaal terrein zulk een belang rijke en verantwoordelijke positie als vertrouwensman inneemt tussen het personeel en de directie, in dit geval van de N.V. Nederlandse Spoorwegen. Toen dr Proost zich in 1932 als huis arts vestigde in Den Helder, had hij reeds gedurende enige maanden de practijk van dr Schürmann alhier waar genomen. Voordien had hij ruim vier jaar geassisteerd in de afdelirig interne ziekten en de verloskundige en de gynaecologische afdeling van de ge meente-ziekenhuizen te 's-Gravenhage. Hij behaalde in 1927, op 27-jarige leeftijd, zijn artsdiploma na te hebben gestudeerd aan de H.B.S. en de Rijks universiteit te Utrecht. In 1941 promo veerde dr Proost aan de Rijksuniversi teit te Utrecht op een proefschrift over het cholesterine- en phosphatiden-ge- halte van het bloèdserum. Dr Proost is penningmeester van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij tot Bevordering der Geneeskunst, afd. Den Helder, secretaris van de afdeling Den Helder der landelijke huisartsen vereniging en voorzitter van het Maat schappij-Ziekenfonds „Den Helder". Afscheidsreceptie Naar wij vernemen heeft zich uit de patiënten van dr Proost een comité ge vormd ter voorbereiding van een af scheidsreceptie. Het ligt in de bedoe ling. dat deze receptie op Vrijdagavond 13 Maart van acht tot tien uur wordt gehouden in hotel „Bellevue". Het co mité stelt zich voor. tijdens een aan deze receptie voorafgaande intieme bij eenkomst aan dr Proost namens zijn patiënten een geschenk te overhandi gen. Geldelijke bijdragen hiervoor zul len gaarne in ontvangst worden geno men door de comitéleden: mevr. G. B. F. Bolhuis-Gerlach (Billitonstraat 12), mevr. J. H. Brouwer-Duker (Sluisdijk straat 139), M. van Dijk (Koningstraat 11), P. A. Klopper (Zuidstraat 42), A. Kramer (Parallelweg 40), ds J. J. J. van Sluijs (Singel 5), H. J. Wilms (Kruger- straat 59). Girostortingen kunnen wor den. gedaan op postrekening 517347 t.n.v. ds J. J. J. van Sluijs. men hieraan minder behoefte: 22.123. Het aantal verzonden aangetekende stukken bedroeg 41.109, tegen in 1951: 35.393. Het aantal ontvangen aangete kende stukken was over 1951 en 1952 respectievelijk 44.835 en 51.094. Het P.T.T.-verkeer in Den Helder is in 1952 zeer gunstig verlopen, hetgeen moge blijken uit vergelijkingen met een aantal cijfers die in 1951 werden gepubliceerd. De gedachte, dat men in geval van sombere tijden een appeltje voor de dorst moet hebben, heeft bi) de Nieuwediepers vorig jaar meer ingang gevonden dan in 1951. Bij de Rijkspostspaarbank werd in 1952 een totaal bedrag ingelegd van f 6768.tegen het jaar er voor f 6026.Terugbetaald werd in 1951: f 7306.—, en in 1952: f 7202.—. Ook de afdeling giro heeft beslist niet stil gezeten. Men kwam f 64.764 storten (1951: f 54.239). Met de belastingbeta lingen zat het de ingezetenen van Den Helder kennelijk niet mee. In 1951 werd in totaal „slechts" f 7922 door het lo ketje geschoven, doch in 1952 accep teerde de staat met bijzonder veel ge noegen f 11.242. De ouden van dagen hebben vanzelf sprekend recht op een menswaardig bestaan. In 1951 werd aan hen f 6512 uitbetaald, tegen in 1952 f 6021; dit wat betreft de zogenaamde ouderdomsrente invaliditeitswet. Volgens de Noodwet- Drees werd voor een bedrag van f 1389 uitgekeerd, hetgeen f 11 méér was dan in 1951. Laat ons nog even doorgaan op het gebied van de financiën. Aan zegelver koop (met couponboekjes en dergelijke) ontving de PTT in onze stad in 1951 voor een bedrag van f 410.453.p5. In 1952 lag dit aanzienlijk hoger: f475.068,76. Tot besluit geven wij enkele spreken de cijfers betreffende verzonden en ontvangen stukken. Twee jagy geleden werden in onze stad ontvangen en ver zonden 23.443 telegrammen; in 1952 had De bekende Plato-kenner dr G. J. de Vries zal op Woensdagavond 25 Fe bruari voor de afdeling Den Helder van het Nederlands Klassiek Verbond een lezing houden over „Plato's beeld van de mens". De causerie begint om half acht en wordt gehouden in de aula van het Lyceum (Hoofdgracht 14), waar belangstellenden van harte welkom zijn. Houdt U vrouw? Laat haar dan eens een lijstje maken van wat zij op één dag doet. U schrikt ervan. Niemand werkt zo hard en zo veel als een huisvrouw. Voor haar geen 8-uren dag. Zij staat het eerste op en zit 's avonds om 10 uur nog met een berg verstelwerk. Als U dat lijstje eenmaal gezien hebt, wilt U Uw vrouw in het goud zetten. Maar misschien ligt Uw kelder toe-, vallig niet vol goud. Doe dan iets beters. Help haar van dat lang durige verstelwerk af. Geef haar een nieuwe Pfaff-naaimachine. Een schit terende draagbare eltctrischt koffer machine kost niet meer dan f 373-- en U kunt de machine nog op ge makkelijke condities betalen ook. U houdt van Uw vrouw Laat haar dan niet langer een slavin van de verstelmand blijven. Verlicht de taak, die zij zo vol toewijding doet. Zij verdient het. Zij verdient een échte Pfaff! Pfaff-naaimachines zijn uitsluitend verkrijgbaar bij de speciale Pfaff- naaimachinehuizen. Mocht het adres U niet bekend zijn, schrijft U dan naar: Pfaff-Naaimachines 's-Hertogenbosch. PFAFF-NAAIMACHINEHUIS HILDERING Den Helder, Koningstraat 51, Telefoon 2719. (Advertentie, Ing. Med.) 35. Jimmy Brown hoorde duidelijk hoe in de tent enige mannen zaten te praten. Hij begreep, dat hij nu bliksem snel moest handelen. Tastend zocht hij naar het ventiel van het rechterachter- wiel, dat hü voorzichtig losdraaide.... De lucht begon te ontsnappen. Toen kroop hij naar het rechtervoorwiel en ook daarvan draaide hij het ventiel los. echter net zo ver, dat de ontsnappende lucht niet al te veel lawaai maakte. Jimmy begon te grijnzen. „Zie zo", dacht hij, „binnen een minuut of tien zit er geen aasje lucht meer in die banden en voordat zij die dingen weer hebben opgepomptfieb ik een flinke voorsprong op die kerels. Op zijn tenen begon Jim my aan de terugtocht, maar zodra hü .meende, dat de mannen in de tent hem niet meer zouden kunnen horen, begon hij te draven. Hij rende door, totdat hij de jeep had bereikt. „Starten Piet, zo gauw mogelijk starten." riep hü. Piet Potlood slaakte een zucht van verlich ting, toen de vertrouwde stem van Jim my tot hem doordrong. Hij drukte op de starter en het volgende ogenblik begon de motor van de jeep weer te brommen. „Wat moeten we met die vent beginnen, Jimmy? vroeg Piet Potlood op 't ogenblik, dat Jimmy in de jreo klauterde „Die nemen wij tussen ons in," zej Jimmy „en die leveren wij er. gens af aan 't een of andere politiebu. reau, als wij dat tegen komen. Vooruit Piet. maak een beetje plaats voor mij en wees op je hoede, want nu gaat 't spul beginnen. Je zult eens even wat beleven! Maar maak je niet ongerust De heren zijn vleugellam...,!! Her DERDE abonnementsconcert van de Muziekkring, gisteravond voor een talrijk gehoor gegeven in Casino, was gewijd aan de kamermuziek. Interes sant was, dat in het programma zowel heden als verleden waren vertegen woordigd. Dat gaf aanleiding tot vergelijkingen tussen de hoofse sfeer, waarin een Divertimento als dat in G van Haydn al een frivole uiting was en de moderne tijd, waarin ook de grotere geesten onder de componisten meer streven naar het verklanken van allerlei spanningen met alle mogelijke muzikale (c.q. onmuzikale) middelen. DE FANTASIE van de befaamde Engel se componist Benjamin Britten was een specimen van deze moderne mu ziek. Ontegenzeggelijk boeiend, maar even zeker voor de één lichtelijk een kwelling als voor de ander om herha ling vragend. Zuiver een kwestie van persoonlijke appreciatie. Deze compo sitie stelde technisch zeer hoge eisen aan de uitvoerenden, eisen, waaraan Haakon Stotijn (hobo), Piet Heuweke- meijer (viool), Koen van der Molen (altviool) en Johan de Nobel (cello) ten volle voldeden. Zij moesten soms muzikaal trapezewerk verrichten en dat alleen al riep de nodige spanning op. In deze Fantasie waren vele re miniscenties aan de Schotse doedelzak- muziek te beluisteren. De muziek van Haydn, Mozart en Beethoven, die voor en na Britten werd gespeeld, herinner de aan de lang vervlogen dagen, waar in tnen er nog behagen in schepte, in intieme kring te musiceren. Achter de gesublimeerde naieviteit van deze com posities ging een fabelachtig meester schap schuil, zich verhoudend tot de stijl van Britten als bijvoorbeeld het sohoonrijden op de schaats tot een adembenemende stryd om het lange- baankampioenschap. In verschillende combinaties traden de leden van het Amsterdams Kamermuziekgezelschap aan. In Mozarts Kwartet in D speelde Hubert Barwahser met een prachtige bewogen toon de fluitpartij, waarom heen de stemmen van viool, altviool en cello zich weefden tot een harmonieuze en evenwichtige eenheid. De toehoor ders konden van bewonderenswaardig samenspel genieten, en het terloops be treuren, dat deze gemeenschapskunst in onze tijd een incidenteel verschijn sel is en alleen nog maar in de concert zaal wordt beoefend. Het ensemble speelde na het dank bare applaus als toegift het Allegro Vivace uit de Serenade in D van Beet hoven, waarmee het programma werd besloten. De voor Maandagavond 23 Februari door de Volksuniversiteit aangekon digde opvoering van „De Waaierpa- tience", door het Rotterdams Toneel, zal geen doorgang kunnen vinden. Het gezelschap moest tot dit besluit komen wegens ziekte van twee der acteurs, de heren Ko van Dijk en Ben Aerden. Onze KNVB-reserves Van de Helderse KNVB-reserves speelt morgen alleen HRC 4 thuis. Het programma luidt: r3a: KFC 4—Helder 2; WA 3—HRC 3; Hollandia 2—OSV 3. r3b: Assendelft 2KW 2; Zilver meeuwen 2—KFC 3; WFC 3—QSC 2; RKWA 2—HRC 2; OSV 4—Zaandijk 2. r3c: HRC 4—DWV 4: De Volewijckers 4Ajax 4; AFC 4—DWS 4; APGS 2- WFC 4. HE commandant der Zeemacht in Ne- derland heelt gisteren de volgende dagorder uitgegeven: „By het be ëindigen van de militaire hulp in de overstroomde gebieden, is het mij een behoefte het personeel van de Ko ninklijke Marine, zowel het militaire als het burgerpersoneel, dat hulp heeft verleend en reddingswerk heeft ver richt, hiervoor mijn bijzondere waar dering te betuigen. Het Nederlandse volk, waarvan wij als Koninklijke Ma rine een onderdeel vormen, laat zich in bijzonder moeilijke omstandigheden altijd van de beste zijde kennen. Ook nu weer, nadat een deel van ons land door deze ramp was getrof- fij, is door u allen, zowel militairen als burgers, zowel het varende perso neel als het personeel aan de wal, of zij nu op het terrein van de actie Vifil sMmm Helft van opbrengst voor asyl in Den Helder Op initiatief van mevrouw Seldcrbeek heeft het bestuur van de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Die ren, afd. Den Helder, momenteel een actie in voorbereiding, waarvan do ba ten voor het dier zyn bestemd. De heer Wagenmakers zal een sluitzegel ont werpen met betrekking tot het nood lijdende dier, welke binnenkort tegen betaling van tien cent verkrijgbaar is. Van dit dubbeltje zal de helft wor den afgedragen aan het Rampenfonds voor Dieren, terwyl de andere helft be stemd wordt voor het dierenasyl in Den Helder, aan welks totstandkoming nu reeds geruime tijd wordt gewerkt. Het bestuur van ae Dierenbescherming tekent hierbij aan, dat juist na de wa tersnood de noodzaak van een dieren asyl zo bitter is gebleken. Het ligt in de bedoeling, voor deze actie vooral de schooljeugd te interes seren. Men hoopt de sluitzegels ook lan- delük te verspreiden, echter onder voorwaarde, dat in de plaatsen, waar men reeds een dierenasyl heeft, de ge hele opbrengst van de verkoop ten goede komt aan het Dierenrampen- fonds. AUSTRALIË en oud-stadgenoot van u en Gradus, de heer J. Bekker (automonteur en oud-lid van boksclub „De Ring), heeft een brief ge schreven aan zijn vader in N ieuwediep, Breewater- straat 16. Dit schrijven is aan Gradus toevertrouwd en moge dienen ter waarschu wing van aanstaande emi granten, die in Australië een hemel op aarde gaan zoeken. Nadat de heer Bek ker iets over zijn vrouw en zijn kind heeft geschreven, vervolgt hij aldus: „Zij zijn gezond, maar dat is ook al les. Ik ben ongeveer een maand lang zonder werk geweest (geen werkloos heidsvergoeding hier), maar heb nu weer een baantje. We zijn bijna de hongerdood gestorven. Ik ben nu weer automonteur, maar het loon is te weinig om van te leven". In de brief wordt vervol gens gesproken over me vrouw Bekker, die volgende maand een baby verwacht. „Ik weet niet, hoe ik het ziekenhuis moet betalen. We kunnen geen babykleertjes en geen luiers kopen, om- dat we het geld er niet voor hebben. U zult zich eT wel over hebben verwonderd, waarom ik zo lange tijd met heb geschreven. Dat is, omdat ik het geld niet had om een luchtpostbrief te kopen. Als jullie ons nu wal geld konden sturen voor babykleertjes, dan zal ons dat een grote steun zijn. Verder is er niet veel nieuws. Een massa werk loosheid en w\j leven in een hotel, want niemand wil hier kinderen'' Uw stukjesschrijver be hoeft hieraan niets toe te voegen. Het bovenstaande spreekt voor zichzelf, al zijn er ongetwijfeld Nederlan ders, die het ginder beter hebben getroffen. Moge één en ander ter lering strekken. PENSIOEN IJw Gradus heeft slechts één gepensionneerde ge sproken, die niet bereid is, de heer Van Glabbeek te helpen. Woensdag heeft Gradus bericht, dat de heer Van Glabbeek 500,te veel aan pensioenen lud uil- betaald, een bedrag, dat hij uit eigen zak zal moeten aanvullen. Van verschillen de kanten komen inmiddels briefjes binnen van gepen- sionneerden, die grzag wat geld willen afstaan om de gedupeerde tegemoet te komen. In de krant van gis teren heeft u al kunnen lezen, dat een weduwe een gulden stortte. Uw stukjes- schrijver, vrienden, ontving hierover nög een schrijven, eveneens met het voorstel, geld bijeen te brengen. Deze gepensionneerde stelde voor, dat alle gepensionneerden een gulden zouden bij dragen. En Gradus, die nu voor de heer Vrin Glabbeek al een pcrtje heeft van 2,hoopt, dat dit plannetje mag sla gen. Hij stelt zijn brieven bus voor dit doel gaarne open. De milde gevers en geveressen wordt verzocht, het geld in een enveloppe te doen, en daarop te ver melden: „Pensioen". INZAMELING Be Jeugdactie Rampenfonds Rampenfonds geniet al- lerwege populariteit. Een voorbeeld daarvan moge zijn, dat de PTT een kaartje, waarop stond „Inzamelings bureau van goederen voor noodgebied, afdeling Den Helder", bezorgde bij rnej. Held, Singel 53, de secreta resse van dit jeugdactie- kwnrtier! 't Gaat heel best met de Neerijnen-tekenin gen. Berend de Boer en Jacob Lamens hebben, ten bate van het Rampenfonds, weer een filmvoorstelling gegeven. Zij kwamen het geld 3,50 afdragen aan Grai- dus, die op zijn beurt zeng de, dat het op het goede adres belandde. KENNER Va de reimp heeft men meer dan ooit begrip ge kregen voor de duinen en ons landschap. Heeft men dat nog niet, dtn wordt het hoog tijd, dat men er tóch van doordrongen wordt. Be gin Maart komt de bekende vogelkenner Jan Ivangh op een aantal Helderse scholen zijn werk tonen. Ook schet sen van de vernieling aan de kust zullen via de epi diascoop voor het oog wor den gebracht. Wie iets meer van Jan Ivangh wil weten, moet op 2 Maart eens luisteren naar het radio-programma „On der de hoogtezon", drt spe ciaal voor de zieken is be stemd. De heer Ivangh zal dan enkele uitstekende imi taties geven. Gradus doet bij dit al een beroep op de jeugd, die nog wel eens op pervlakkig a-m de natuur voorbij gcat. GIFTEN Vaar Gradus verneemt, is het plaatselük comité in de afgelopen week weer met een aantal belangrijke bijdragen verblijd, zodat het totaalbedrag nu is ge stegen tot 51.514,05. Het is uw stukjesschrijver een grote eer, van de stroom van giften, deze week ont vangen, een aantal büdra- gen te vermelden: AJC, afd. Den Helder 25,P. Wes- sel, Kaapstad 103,90; na gekomen van Julianadorp 46.35; postzegelvereniging Helder f 50,personeel be lastingdienst f 1883; perso neel Albert Heijn, Van Ga lenstraat f 41,54; gedeelte lijke afdracht büdrage ge- meentepersoneel 11.887,28; collectebus hotel Bellevue 23.30; LSK-Navigatie- station N. 408,15. Omtrent de opbrengst van de collecte aan boord van schepen en inrichtingen van de Koninklijke Marine en van het personeel der Rijks werf is bij het comité nog geen opgave ontvangen. Voor wie het soms mocht zyn vergeten, geeft Gradus nog eens het gironummer van het plaatselijk comité: 134796, ten name van het gemeentelijk bureau voor Maatschappelijk Hulpbetoon. Verleden week werd in de kolommen van uw krant verteld, dat op de groente veiling een. kist peren Ame rikaans was verkocht, en dat de opbrengst 167 be droeg. Dit bedrag is intus sen gestegen tot 200. De Veilingvereniging heeft het verdubbeld, zodat aan het Nationaal Rampenfonds 400 kon worden afgedragen. waren of in het achterland, bij de rijkswerf, ae marine-inventarisdienst, de bureaux, de werkplaatsen of waar dan ook, van hoog tot laag met spoed en energie de nodige hulp tot stand gebracht. De meest geschikte vaar tuigen werden gereed gemaakt en in dienst gesteld en tezamen met reed) in dienst zijnd varend en vliegend ma terieel, motortransport en alle moge» lijk overig materieel en inventaris goederen, naar het overstroomde ge bied gedirigeerd, alwaar in nauwe samenwerking met leger en lucht macht, met buitenlandse militaire een heden en 'burgerinstanties, onder dik wijls zeer moeilijke omstandigheden het reddingswerk en de hulpverlening op velerlei gebied energiek ter hand werd genomen. Met voldoening kunt u terugzien op deze periode, waarin door uw toedoen veel leed verzacht en in vele gevallen voorkomen is kunnen worden. Van een groot deel van het personeel, dat ach ter moest blijven op H.M. schepen en inrichtingen .bereikten mij verzoeken om deel te mogen nemen aan het red dingswerk. Helaas kon dikwijls met aan deze verzoeken worden voldtan. Het beschikbare materieel stelde gren zen aan het aantal efficiënt in te scha kelen personeel. Teveel personeel ter plaatse van de ramp zou Isdan slechts vertraging van het werk opleveren. Het werk door het personeel van de Koninklijke Marine in de afgelopen veertien dagen in het rampgebied verricht, vervult ons met dankbaar heid, dat het ons gegeven was om mede te werken aan het verzachten van het leed van hen die door deze ramp zwaar getroffen zijn. Leve de Ko ningin". goed op een oorlogs- De Officiers Toneel Vereniging is bijzonde dreef in het gezellige stuk „Meisjes op et.. vu. «,ws schip". Vyj der hoofdrolspelers zijn op dit plaatje ver. entpd: v.i.n.r. H. E. Rambonnet, mevrouw Verwijnen— Von Pritzelwitz, J. M. van Rijdt, mevrouw J. V Ram bonnet— Defize en Th. de Meester. Aan boord van Hr Ms „Piet Hein", die op 4 Maart uit Korea in Den Helder wordt verwacht, bevinden zich de volgende stad genoten: Luitenant ter zee der eorrie klasse H. Pontier, Middenweg 92; luitenant ter zee T der eerste klasse L. C. Rietdijk, Badhuisstraat 80; luitenant ter zee der tweede klasse A. de Wilde, Niasstraat 2; korporaal-torpedomaker W. Sm»> Fazantenstraat 112: matroos klasse W C. Holtman. olenstraat 50: matroos le klas se H. J. Ottens. Jonkerstraat 77; sergeant-geschutskonstabel «v A. van Woerkom, Crocusstraat 4*. matroos le klasse W. H. Swa'tz. Jan Huygen van Linschotenstra»1 36: seiner le klasse H. Stam. Gl»* diolenstraat 10; sergeant-machinist K. Vogelsang. Goudenregenstraat 55; sergeant-seiner L. C. van dcn Blink, Hoitensiastraat 51; korp0" raal-geschutsk onstabel L. Kloos terman. Dahliastraat 98; sergeant- gesc.iutmaker H. van Empel, Ja- cob Beenstraat 31; sergeant-clee- tromonteur A. J. Joon, Olivier van Noortstraat 4; korporaal-kok V Overdijk, Steengracht 4: bootsm3 J. Smit, Molengracht 38; matioo le klasse A. H. van Dijk. De Rl,tl' terstraat 14; majoor-machinist Tichelaar, Rozenstraat 11; geant-kok J. van Leeuwen, duin weg 5; luitenant ter zee der twe d klasse J. K Bioggel, Buts- Houwingsingel 97. De geneeskundige dienst gedurende dit weekend te Den waargenomen door de artsen A- de Meijer, Javastraat 1, telefoon on H. A. Ardesch, Goudenregen»11 31, telefoon 2737.

Heldersche Courant | 1953 | | pagina 2